P5235614

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie na numer 785925066 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Katarzyna Szymkowiak

Poleć znajomemu
785925066

O mnie

Jeśli nie lubisz poświęcać swojego czas na maratony po bankach w poszukiwaniu oferty dostosowanej do Twoich potrzeb...

Jeśli męczy Cię uzupełnianie stosu wniosków i załączników...

A kompletowanie dokumentów i wizyty w różnych instytucjach są dla Ciebie niemiłą konicznością...

I uznasz, że wolisz inne sporty wyczynowe, albo po prostu chcesz żeby ktoś zrobił to za Ciebie...

 

Skontaktuj się ze mną.

Decydując się na moją pomoc możesz liczyć na profesjonalne wsparcie merytoryczne jak i pełną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

 

Doświadczenie

W sektorze bankowym pracuję od 1997 roku. Moja kariera zaczęła się od stanowiska referenta ds. kredytów. Na dzień dzisiejszy zajmuję się wszystkimi formami kredytowania dla osób fizycznych jak i prawnych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Uniwersytet Mikołaja Kopernika Wydział Prawa i Administracji

Atuty doradcy

-uczciwość

-rzetelność

-profesjonalizm

gruntowna wiedza bankowa i produktowa

 

Przykłady opisanych spraw

6

Wybrane rekomendacje

Polecamy Panią Kasię jako doradcę kredytowego. Jest to osoba niesłychanie życzliwa i kompetentna, która pomogła nam bez trudu przejść przez gąszcz formalności bankowych. Bez byłoby o wiele trudniej. Gorąco polecamy!

- Roman i Zofia Lubańscy kredyt hipoteczny

Wydaje mi się, że w głębi duszy każdy marzy o swoim własnym domu, o kominku, miłej i ciepłej atmosferze. My zdecydowaliśmy się nasze marzenie spełnić, ale na drodze do szczęścia stanął kredyt. Kiedy zaczęłam myśleć o kredycie co chwila miałam jakąś nową wątpliwość. A czy ten jest na pewno najlepszy, a czy tu nie przepłacę, a czy ta prowizja nie jest za wysoka. Po rozmowie ze znajomymi zdecydowałam się na kontakt z doradcą. Doradcą była p. Katarzyna Szymkowiak. Od pierwszego kontaktu zrozumiałam, że właśnie doradca kredytowy był osobą, której potrzebowałam. P. Kasia na bieżąco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości. Ofertę kredytową wybraliśmy wspólnie po szczegółowej analizie tak, że nie mam wątpliwości, że wybrałam właściwy kredyt. Formalności przebiegły bez problemu i dziś naprawdę mamy dom i kominek i miłą i ciepłą atmosferę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Kasią. Dziękujemy !

- Anita i Grzegorz kredyt na budowę domu

Z pomocy p. Kasi korzystałam przy zakupie mieszkania. Potrzebowałam kredytu, aby dokonać transakcji. Znajomi, którzy wcześniej korzystali z usług p. Kasi polecili mi jej osobę. Muszę przyznać, że jestem im wdzięczna za ten kontakt. Kredyt otrzymałam bez problemu i cały czas mogłam liczyć na wsparcie doradcy. P. Kasia wybrała dla mnie najlepszą ofertęi pomogłą przebrnąć przez formalności. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pani Kasi. Jest to osoba niezwykle kompetentna, rzetelnie wykonująca swoją pracę, a przy tym bardzo miła.

- Weronika Jakubowska kredyt hipoteczny

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy p. Katarzynę Szymkowiak jako specjalistę w dziedzinie kredytów. Swoją wiedzą wspierała nas od pierwszego kontaktu, kiedy to nakreśliła reguły współpracy i przedstawiła pierwsze oferty kredytowe. Później wykazywała się zrozumieniem i cierpliwością dla osób, które kompletnie nie znały się na finansach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Kasi. Jest to osoba z dużą wiedzą w zakresie finansów i ofert bankowych. Dzięki jej pomocy uzyskaliśmy kredyt na zakup naszego mieszkania. Gorąco polecamy Panią Kasię.

- Jarosław i Anita Wrześniewscy kredyt

Jestem osobą prowadzącą działalność gospodarczą i wykonującą wolny zawód. Oferty bankowe dla takich osób jak ja występują w specyficznej formie. Chcąc wybrać najkorzystniejszą dla mnie opcję postanowiłem zgłosić się do specjalisty. Otrzymałem kontakt do p. Katarzyny i już na pierwszym spotkaniu miałem przegląd ofert. Wybrałem kredyt, który najbardziej mi odpowiadał, a p. Katarzyna załatwiła formalności. Muszę stwierdzić, że Pani Katarzyna świetnie zajęła się sprawą mojego kredytu. Świetna, energiczna doradczyni.

- Aleksander Kamiński kredyt

Pani Kasia świetnie poprowadziła sprawę mojego kredytu. Muszę przyznać, że w pierwszej kolejności skorzystałem z oferty mojego banku, ale w międzyczasie poszukiwałem innych ofert. Na kontakt do p. Kasi natrafiłem w internecie. Na początku nie byłem przekonany do korzystania z pośrednika, ale dziś cieszę się, że się zdecydowałem na współpracę z p. Kasią. Doradziła mi wybór oferty, która okazała się lepsza niż oferta mojego banku. Dodatkowo wszystko dokładnie wytłumaczyła i zdjęła mi z głowy wiele spraw, które musiałbym załatwić sam. Kredyt otrzymałem bez problemów. Gorąco polecam!

- Jacek Krzemień kredyt hipoteczny

Wszystkie rekomendacje »