Img_0832mini

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie na numer 503 161 438 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Joanna Banaś

Poleć znajomemu
Doradca Klientów Indywidualnych
503 161 438

O mnie

Jeśli nie lubisz poświęcać swojego czas na maratony po bankach w poszukiwaniu oferty dostosowanej do Twoich potrzeb...

Jeśli męczy Cię uzupełnianie stosu wniosków i załączników...

A kompletowanie dokumentów i wizyty w różnych instytucjach są dla Ciebie niemiłą konicznością...

I uznasz, że wolisz inne sporty wyczynowe, albo po prostu chcesz żeby ktoś zrobił to za Ciebie...

 

Skontaktuj się ze mną.

Decydując się na moją pomoc możesz liczyć na profesjonalne wsparcie merytoryczne jak i pełną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

 

Doświadczenie

Na rynku nieruchomości pracuję od 2004 roku.  Na dzień dzisiejszy zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz kredytowaniem zakupu nieruchomości dla osób fizycznych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Akademia Morska w Gdyni
Studia podyplomowe Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Studia podyplomowe Zarządca Nieruchomości

Atuty doradcy

- uczciwość

- rzetelność

- profesjonalizm

 

 

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Polecamy Panią Asię jako doradcę kredytowego. Jest to osoba niesłychanie życzliwa i kompetentna, która pomogła nam bez trudu przejść przez gąszcz formalności bankowych. Bez byłoby o wiele trudniej. Gorąco polecamy!

- Roman i Zofia Lubańscy kredyt hipoteczny

Wydaje mi się, że w głębi duszy każdy marzy o swoim własnym domu, o kominku, miłej i ciepłej atmosferze. My zdecydowaliśmy się nasze marzenie spełnić, ale na drodze do szczęścia stanął kredyt. Kiedy zaczęłam myśleć o kredycie co chwila miałam jakąś nową wątpliwość. A czy ten jest na pewno najlepszy, a czy tu nie przepłacę, a czy ta prowizja nie jest za wysoka. Po rozmowie ze znajomymi zdecydowałam się na kontakt z doradcą. Doradcą była p. Joanna Banaś. Od pierwszego kontaktu zrozumiałam, że właśnie doradca kredytowy był osobą, której potrzebowałam. P. Asia na bieżąco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości. Ofertę kredytową wybraliśmy wspólnie po szczegółowej analizie tak, że nie mam wątpliwości, że wybrałam właściwy kredyt. Formalności przebiegły bez problemu i dziś naprawdę mamy dom i kominek i miłą i ciepłą atmosferę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Asią. Dziękujemy !

- Anita i Grzegorz kredyt na budowę domu

Współpraca z Panią Asią przy pośrednictwie kredytowym układała nam się bardzo dobrze. Jest ona osobą komunikatywną, cechującą się dużą wiedzą. Zdecydowanie możemy polecić jej osobę.

- Emilia i Michał Pawlikowscy pośrednictwo przy kredycie

Z pomocy p. Asi korzystałam przy zakupie mieszkania. Potrzebowałam kredytu, aby dokonać transakcji. Znajomi, którzy wcześniej korzystali z usług p. Asi polecili mi jej osobę. Muszę przyznać, że jestem im wdzięczna za ten kontakt. Kredyt otrzymałam bez problemu i cały czas mogłam liczyć na wsparcie doradcy. P. Asia wybrała dla mnie najlepszą ofertę i pomogła przebrnąć przez formalności. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pani Asi. Jest to osoba niezwykle kompetentna, rzetelnie wykonująca swoją pracę, a przy tym bardzo miła.

- Weronika Jakubowska kredyt hipoteczny

Usługi Pani Joanny są nieodpłatne, a oferta jest faktycznie taka sama jak w banku. Co więcej, u p. Asi można złożyć wnioski do kilku banków jednocześnie co naprawdę daje komfort i spokój. Pani Asia na bieżąco informowała nas o postępach w sprawie. Już w przeciągu zaledwie trzech tygodni od pierwszego spotkania otrzymaliśmy decyzję i mogliśmy podpisywać umowę kredytową. Cała reszta nie była problemem. Polecamy

- Bolesław i Jolanta kredyt

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy p. Joannę Banaś jako specjalistę w dziedzinie kredytów. Swoją wiedzą wspierała nas od pierwszego kontaktu, kiedy to nakreśliła reguły współpracy i przedstawiła pierwsze oferty kredytowe. Później wykazywała się zrozumieniem i cierpliwością dla osób, które kompletnie nie znały się na finansach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Asi. Jest to osoba z dużą wiedzą w zakresie finansów i ofert bankowych. Dzięki jej pomocy uzyskaliśmy kredyt na zakup naszego mieszkania. Gorąco polecamy Panią Asię.

- Jarosław i Anita Wrześniewscy kredyt

Wszystkie rekomendacje »