Radosław Czyrynda

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 788448682 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam współpracę z Panem Radosławem wszystkim którzy nie mają czasu i cierpliwości do przeglądania i analizowania sterty ofert kredytowych. Pan Radosław wykazał się niezwykłą pracowitością, starannością, rzetelnością oraz znajomością ofert bankowych, pomagając nam na każdym etapie podpisywania umowy kredytowej. Jego zaangażowanie w wykonywaną pracę jest godne podziwu i uznania. Szczerze polecamy,

Małgorzata i Piotr Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Radosława. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegał bez zastrzeżeń. Doradca bardzo pomocny, profesjonalny i posiadający dużą wiedzę o produktach finansowych. Miła i przyjazna atmosfera spotkań. Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc.

Katarzyna i Szymon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Pana Radosława. Profesjonalnie, szybko i fachowo. Współpraca w miłej i sympatycznej atmosferze. Świetny fachowiec i znakomity doradca. Polecamy serdecznie.

Beata i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław jest najlepszym doradcą z jakim współpracowałam. Kompetencja, wiedza i wiarygodność potwierdzone w trakcie moich wielu skutecznie i do końca załatwionych sprawach oraz w kwestiach finansowych. Komunikatywność i jasność przekazywanych informacji istotne dla zrozumienia i podjęcia decyzji. Odpowiedzialność za przekazywane informacje i stała dyspozycyjność. Spotkania były zawsze w miłej i serdecznej atmosferze a wszystkie produkty finansowe zrobione z należytą starannością. Polecam serdecznie.

Katarzyna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Pana Radosława! Dzięki Jego wytrwałości i zaangażowaniu, mogę cieszyć się z własnego mieszkania. Profesjonalizm, znajomość rynku, upór i determinacja, to główne cechy charakteryzujące Pana Radosława. Wszystko dokładnie załatwił od początku do końca. Moją rolą było tylko złożenie podpisów pod wnioskiem kredytowym i umową. Przeprowadził przez ten cały okres bez żadnych problemów i niedogodności. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc.

Wiktoria T. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Radkowi za jego pomoc, cierpliwość i profesjonalizm. Pan Radosław świetnie zna się na swojej pracy i widać, że lubi to co robi. Pomógł nam przejść przez jak dla nas zawiły proces kredytowy, dzięki temu oszczędził nam wielu stresów i czasu. Wyjaśniał zawiłe kwestie z bankiem, przekazywał nam konkretne informacje. Pan Radosław jest świetnym, zaangażowanym w pracę doradcą, a do tego bardzo pozytywnym człowiekiem. Życzymy wszystkiego dobrego i samych sukcesów oraz gorąco polecamy.

Agata i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna obsługa klienta, bez natarczywości, grzecznie i fachowo. Wyjątkowo cierpliwy doradca. Odpowiada spokojnie na wszystkie pytania. Jak czegoś nie jest pewny to sprawdza to i udziela fachowej profesjonalnej odpowiedzi. Potrafi dopasować ofertę korzystną dla klienta. Co ważne nawet już po podpisaniu umowy kredytowej nie zostawia klienta samego sobie, lecz dalej pomaga i udziela pomocy, wyjaśnień i odpowiedzi. Polecam jego usługi.

Monika i Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna obsługa klienta, bez natarczywości, grzecznie i fachowo. Wyjątkowo cierpliwy doradca. Odpowiada spokojnie na wszystkie pytania. Jak czegoś nie jest pewny to sprawdza to i udziela fachowej profesjonalnej odpowiedzi. Potrafi dopasować ofertę korzystną dla klienta. Co ważne nawet już po podpisaniu umowy kredytowej nie zostawia klienta samego sobie , lecz dalej pomaga i udziela pomocy, wyjaśnień i odpowiedzi. Polecam jego usługi.

Monika i kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław swoim profesjonalnym podejściem do tematu zdobył nasze zaufanie już przy pierwszym kontakcie. Na początku szczegółowo określiliśmy nasze potrzeby oraz sprecyzowaliśmy jakie są możliwości. Zestawienia z ofertami otrzymaliśmy na adres e-mail, co pozwoliło na spokojne ich przeanalizowanie i przygotowanie sobie pytań. Zawsze odpowiadał cierpliwie i byliśmy w ciągłym kontakcie. Wszystkie informację przekazywał w sposób jasny i rzeczowy. Bardzo polecam.

Joanna i Patryk Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Radosławem, ponieważ załatwienie wszystkich formalności przebiegło bardzo sprawnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu doradcy w sprawę. Na każdym etapie pomocny i dostępny. Rozmowy z Panem Radosławem przebiegają konkretnie i rzeczowo. Pełen profesjonalizm! Dziękuję raz jeszcze w imieniu swoim i żony!

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Radosława, który doradzał mi w kwestii uzyskania kredytu hipotecznego na zakup domu. Po wybraniu najkorzystniejszej dla mnie oferty i szybkim zakończeniu formalności mogę śmiało polecić usługi doradcy. Kluczową kwestią odróżniającą Pana Radosława od doradców, z którymi miałem do czynienia wcześniej jest to, że działa on z pasją oraz zaangażowaniem, kierując się tym, aby możliwie najlepiej spełnić potrzeby klienta. Jego działania są podparte wysoką merytoryką, a także przyjaznym podejściem do klienta.

Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Radosława. To bardzo kompetentny, sprawny a przede wszystkim skuteczny doradca. Przygotował całą dokumentację oraz powiadamiał o kolejnych działaniach i krokach w uzyskaniu kredytu. Zawsze dostępny pod telefonem, o każdej porze dnia. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura osobista, spokój i opanowanie. Polecamy bez dwóch zdań.

Ewlelina i Marek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław w mojej opinii jest osobą kompetentną, posiadającą dużą wiedzę fachową w dziedzinie bankowości. W kontakcie z klientem skupiony był na mojej osobie oraz na moich potrzebach. W mojej ocenie udało się nam znaleźć najlepszy i najbardziej opłacalny kredyt na rynku spełniający moje potrzeby. Jest osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty, a przy tym cechującą się kulturą osobistą i profesjonalizmem. Polecam pomoc doradcy.

Michał Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław jest osobą bardzo kompetentną, słowną i uczciwą. Posiada bardzo dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą potrafi w sposób prosty i zrozumiały przekazać klientowi. Służy zawsze pomocą, szczegółowo analizuje problem i szuka wszystkich możliwych rozwiązań. Odbiera telefon o każdej porze dnia i odpowiada na wszystkie trudne dla nas pytania. Warto współpracować z Panem Radosławem, wynikają z tego same korzyści i można zaoszczędzić sporo czasu. Wrócimy do Pana za jakiś czas. Szczerze możemy polecić usługi doradcze!

Wojciech Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław w mojej opinii jest osobą kompetentną, posiadającą dużą wiedzę fachową w dziedzinie bankowości. W kontakcie z klientem skupiony był na mojej osobie oraz na moich potrzebach. W mojej ocenie udało się nam znaleźć najlepszy i najbardziej opłacalny kredyt na rynku spełniający w 100 % moje potrzeby. Jest osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty, a przy tym cechującą się kulturą osobistą i profesjonalizmem. Polecam serdecznie.

Mirosław Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Radosława jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Kompetentna i rzetelna usługa polegająca na fachowym doradztwie i pomocy przy wyborze banku w którym spełniamy kryteria do przyznania kredytu hipotecznego. Polecamy jak najbardziej Pana Radosława. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Sebastian i Katarzyna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług Pana Radosława. Bardzo wysoko oceniamy jego profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość. Szybko wyszukał najbardziej optymalne dla nas oferty, sprawnie przeprowadził nas przez poszczególne etapy procedury kredytowej i odpowiadał na każde pytanie, wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Towarzyszył również przy podpisywaniu umowy kredytowej. Sama procedura przebiegła bardzo szybko i pomyślnie,

Małgorzata Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Radosława

Tomasz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Radosława, pełen profesjonalizm, doskonale zna się na tym co robi. Zaoszczędziłem mnóstwo czasu, ponieważ doradca załatwił wszystko praktycznie sam. Jestem z innego miasta więc przeważnie działaliśmy zdalnie i wszystko było w porządku. Świetnie przekazał niezbędne informacje i na każde pytanie odpowiedział satysfakcjonująco. Polecam gorąco.

Mariusz D. Uzyskanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Razem z Panem Radosławem wybraliśmy najkorzystniejszą dla mnie ofertę. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałem wszystko i cała dokumentacja była gotowa. Szczerze polecam bezpłatną pomoc doradcy. Uzyskanie kredytu jest dużo łatwiejsze i szybsze.

Szymon A. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze możemy polecić usługę Pana Radosława. Bardzo szybko udało się załatwić wszystkie potrzebne formalności. Spotkania przebiegały w miłej i pozytywnej atmosferze. Cały proces uzyskania kredytu bez problemów, pozostaliśmy w kontakcie z doradcą aż do podpisania umowy z bankiem. Pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do sprawy.

Maciej, Hanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Sprawna pomoc w przeprowadzeniu przez cały proces. Profesjonalna i bardzo dokładna usługa na wysokim poziomie.

Aleksander Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo sprawna i sympatyczna współpraca, spotkania w miłej atmosferze. Pan Radosław z zaangażowaniem pomaga w całym procesie kredytowym. Szczerze polecam !

Sławomir Opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze wszystkim mogę polecić Pana Radka- sprawdzony ekspert! Dostałem kontakt z polecenia i nie zawiódł Pan moich oczekiwań. Wszystkie sprawy załatwiane szybko i profesjonalnie. Duża wiedza i doświadczenie bardzo pomogły w załatwieniu formalności. Świetny łącznik między klientem a bankiem. Osobiście bardzo pozytywna osoba. Polecam 🙂

Marcin Jankowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziś już wiem że marzenia warto spełniać.Od pół roku mieszkamy w końcu na swoim. I to dzięki panu Radkowi.Pomógł nam przebrnąć przez wszystko w bardzo miłej atmosferze. Był dla nas o każdej porze i zawsze z uśmiechem. I tak wstając rano pomyślałam właśnie o panu.Dziekujemy bardzo za wszystko .Z czystym sumieniem polecam p.Radka bo warto. Dziękuję , dziękuję i jeszcze raz dziękuję.Pozdrawiamy

Ewa Pasieka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Radosława wszystkim, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu kredytu na swoje cztery kąty. Współpraca w bardzo miłej atmosferze -a to jest najważniejsze . Pan Radosław pomógł przebrnąć przez cały proces oczywiście ze skutkiem pozytywnym. Polecamy !!!

Magdalena, Marcin Ostrowscy Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 91 %
Chciałabym serdecznie polecić Pana Radosława. Jest świetnym ekspertem kredytowym, pomógł nam w sposób profesjonalny uzyskać kredyt na dom w programie MdM. Dzięki niemu cały proces uzyskania kredytu przeszliśmy z mężem bezproblemowo. Bardzo dziękujemy z całego serca i szczerze polecamy!

Stella Simson-Rurka kredyt MdM

Przydatność rekomendacji: 85 %
Jesli planuja Panstwo zakup nieruchomosci, ale potrzebny jest kredyt to z czystym sumieniem polecam Pana Radoslawa. Szybko, konkretnie i praktycznie bez wychodzenia z domu. Pan Radoslaw chetnie doradzi w wyborze kredytu jak i w zalatwieniu pelnej dokumentacji. Pelen profesjonalizm. Osoba godna zaufania i polecenia. W razie potrzeby chetnie zwroce sie o pomoc.

Aleksandra Mazur Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy z żoną kolejnymi wdzięcznymi klientami . Pan Radosław ( imię zobowiązuje :D ) jest super gościem- całą Naszą sprawę załatwiliśmy z jego pomocą błyskawicznie- Od pomysłu, do szlafroków w nowym mieszkaniu :) Sympatyczny i ogarniający papierologię jak nikt inny. Drugi raz skorzystalibyśmy z jego pomocy bez wahania. Dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy.

Anna i Radosław Mówińscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!W 100% polecamy Pana Radka jako doradcę, profesjonalna obsługa , pomoc przy skompletowaniu, wypełnianiu oraz dostarczaniu dokumentów, ogromna wiedza i kultura osobista.Można by pisać jeszcze więcej ,ale najlepiej sprawdzić i samemu się przekonać! Polecamy!!!!

Aleksandra Karol Glinka Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław wykazał się dużym zaangażowaniem i rzetelnością w mojej sprawie.Koszty dobranego kredytu były najniższe na rynku. Osoba godna polecenia innym.

Marcin Filipek Porady w zakresie Kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szukałam z mężem doradcy, który pomógłby nam uzyskać kredyt na zakup mieszkania. Znaleźliśmy stronę internetową pana Radosława i zaczęliśmy współpracę. Nie wyobrażam sobie przejścia przez wszystkie procedury bez jego fachowej pomocy. Pan Radosław znalazł dla nas najlepszą ofertę, pomógł skompletować i wypełnić wszystkie dokumenty i wytłumaczył niejasności.Uwzględnił również nasze prośby i znalazł alternatywę na wypadek, gdyby decyzja banku była negatywna. Dzięki profesjonalizmowi pana Radosława udało nam się dostać kredyt, a współpraca z doradcą była przyjemnością. Gorąco polecamy!

Ewa Pstrągowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 91 %
Napiszę krótko. Pana Radka cechuje mega profesjonalizm i nieskończona wiedza z zakresu doradztwa kredytowego. Po pierwszej odmowie przez bank udzielenia kredytu myślałem że na tą chwilę to już koniec. Wtedy zaczęła się zabawa i Pan Radek wyciągał kolejne asy z rękawa. Na dzień dzisiejszy startujemy z marzeniami. Bardzo polecam współpracę z Panem Radosławem.

Bartosz Cywiński Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław - pełen profesjonalizm, rzetelność, punktualność, dyspozycyjność, cierpliwość, zaangażowanie, życzliwość ...itp. Dziękujemy bardzo i polecamy serdecznie!!!

Wioletta, Sławomir kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam Pan Radosław to najlepszy doradca na świecie. W pełni profesjonalny, miły i bardzo rzetelny. Ma ogromna wiedzę finansową i rozległe doświadczenie co przekłada na fantastyczną i przede wszystkim skuteczną pomoc w pozyskaniu kredytu swoim klientom. Zawsze pomocny, zawsze odbiera telefon i służy dobrą radą. Dla nas zawsze zostanie kimś ważnym bo pomógł nam spełnić nasze marzenia o nowym domu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, miło i szybko. Polecam gorąco. najlepszy doradca to Pan Radek :)

Katarzyna Ochlik - Rafka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław jest osobą nie do zastąpienia w swoim fachu. Rzetelny, sprawny w działaniu, elastyczny, punktualny i zawsze do dyspozycji. Pomógł nam w załatwieniu wszelkich formalności z uzyskaniem kredytu hipotecznego na budowę domu. Pomimo kilku trudności jakie pojawiły się po drodze, szybko znalazł rozwiązania, a oferta bankowa w pełni wpisała się w nasze oczekiwania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Radka wszystkie formalności trwały zaledwie miesiąc, a my nie ruszyliśmy się nawet z domu. Dzięki temu, iż Pan Radosław jest mobilny i posiada swoją sieć kontaktów w bankach wszystko poszło sprawnie i bez żadnych problemów, a co dla nas najważniejsze - sami dużo się nauczyliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Panem Radosławem. Polecamy wszystkim osobom, którzy szukają sprawnego i rzetelnego doradcy!

Lucyna i Marcin Szesza Profesjonalne doradztwo! Polecamy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam p.Radka 100%.Dzięki jego pomocy otrzymaliśmy kredyt.Współpraca z tym panem była naprawdę miła był przede wszystkim dla Nas. Warto spełniać marzenia i polecam kontakt z panem kazdemu.POLECAM POLECAM POLECAM!!!!!!!!!!!!DZIĘKJEMY

Wiesław Pasieka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Kompetentny i uprzejmy doradca, zawsze dostepny i szybko odpowiadajacy na maile z pytaniami. Pan Czyrynda pomogl nam nie tylko wybrac najlepsza oferte kredytowa, lecz opiekowal sie wszystkimi zwiazanymi z uzyskaniem go formalnosciami od poczatku do konca. Bylo to ogromnym ulatwieniem dla nas, poniewaz mieszkamy za granica. Serdecznie polecam tego doradce - pelen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i kompetencja.

Anna-Maria i Thorsten K. Polecamy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław to godny zaufania, odpowiedzialny, doradca finansowy, na którym zawsze można polegać. Do sprawy podchodzi profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Odznacza się wysoką kulturą osobistą, a także poczuciem humoru. Polecamy w 100% i dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu!

Małgorzata i Tomasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko za sprawą pana Radka poszło szybko i sprawnie. Na nasze pytania odpowiadał w sposób zrozumiały. Doradca godny polecenia.

Kasia i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Myślałam, że sama poradzę sobie z kredytem hipotecznym ale po drodze pojawiło się wiele niejasności, niezrozumiałe opłaty... postanowiłam zadzwonić do Pana Radosława. To była najlepsza decyzja. Zawsze wszystko wyjaśniał, spokojnie tłumaczył. Udzielenie kredytu przebiegło szybko i sprawnie i w każdym momencie Pan Radosław nam towarzyszył i służył wsparciem. Gorąco i szczerze polecamy!

Magdalena Kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam , bardzo profesjonalne podejście ze strony Pana Radka.Pomógł nam w załatwieniu wszelkich formalności z bankiem i wyborem odpowiedniego dla nas kredytu na mieszkanie. Jeszcze raz 100% polecam Pana Radka każdemu kto się zastanawia nad kredytem.

Mateusz Kredyt na mieszkanie Włocławek

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne doradztwo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt z kilentem, staly kontakt telefoniczny i mailowy. Wydawałoby się, że Pan Radosław w naszym przypadku dokonał niemożliwego:) Serdecznie polecam!!

Zuzanna Lalewicz-Warczak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam.Polecam pana Radka doprowadził sprawę do końca w 100%.Zawsze można na niego liczyć.

Wiesław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław w bardzo profesjonalny sposób podszedł do sprawy. Pomógł nam w załatwieniu wszelkich formalności związanych z udzieleniem kredytu hipotecznego. Dzięki niemu bardzo szybko uzyskaliśmy pieniążki. Dziękuję i na pewno będę Pana Radosława polecała znajomym

Ania i Arek 300 % profesjonalizmu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław to osoba bardzo sumienna i konkretna. Sprawnie i szybko pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Jako, że mieszkam za granicą, byłem przygotowany na wystąpienie pewnych dodatkowych problemów związanych z uzyskaniem tego kredytu, ale Pan Radosław zredukował je do minimum, dzięki czemu kredyt otrzymałem w kilka tygodni. Fachowe doradztwo, i co ważne, opieka i pomoc do samego końca, nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku, sprawiły że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

Mirosław Król Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Pana Radka. Bardzo duże zaangażowanie w swoją pracę. Pan Radosław pomógł mi i mojemu narzeczonemu "przebrnąć" przez formalną strone kredytu. Wszystko załatwiliśmy praktycznie w 3 miesiące ( zarówno znalezienie nieruchomości jak i proces kredytu ). Bardzo dobry kontakt, wsparcie i chęć pomocy powiązana z intensywnym działaniem to główne zalety Pana Radka. Polecam Każdemu !!!

Patrycja Noć Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Niezwykle rzetelna, dokładna i skrupulatna. Wszelkie niejasności potrafi wyjaśnić w sposób przejrzysty tak, żeby osoba nie mająca pojęcia n/t kredytów wszystko zrozumiała. Pan Radosław w naszym przypadku okazał się naprawdę pomocny, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze świadczonych przez niego usług - na wszelkie pytania, jakie zadawaliśmy (i czasem nadal zadajemy) - zawsze odpowiada rzeczowo, skrupulatnie i szybko. Bardzo zaangażowana w każdą sprawę. Z pewnością- polecamy, szczerze.

Krystyna i Krzysztof Sieradzcy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław został mi polecony przez znajomych, z zapewnieniem, że jest to osoba kompetentna i świadoma swoich działań. Mimo, że dzieli nas spora odległość, kontakt jest rzetelny i sprawny a działania podejmowane przez Pana Radosława nie pozostawiają złudzeń co do profesjonalizmu i kompetencji doradczych jej osoby. Pozostaje żywić nadzieję, że i pozostali doradcy dysponują przynajmniej zbliżoną wiedzą, operatywnością oraz zapałem.

Ewa Jaroń kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Staraliśmy się z mężem o kredyt na budowę domu. Znajomi polecili nam Pana Radosława. Pan Radosław wziął sprawę w swoje fachowe ręce i dziś możemy z mężem powiedzieć "MAMY DOM" . Pan Radosław potrafi nie tylko załatwić fachowo i sprawnie sprawę, ale także swoim wesołym i dobrym usposobieniem podtrzymać na duchu, w chwilach słabości. Polecam wszystkim takiego doradcę

Grażyna, Jan Błachowiak kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Radosława. Jest to osoba rzetelnie wykonująca swoją pracę. Bardzo komunikatywny, mający dużą wiedzę. Pomógł nam przy wyborze właściwej dla nas oferty kredytowej.

Weronika i Grzegorz Łukaszewscy hipoteka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Radosława wszystkim, którzy potrzebują pomocy w załatwieniu kredytu. Do tej pory myśleliśmy, że uzyskanie kredytu będzie bardzo trudne, żmudne i uciążliwe. Poszukując kredytu byliśmy w różnych bankach. Skontaktowaliśmy się również z doradcą. Pan Radosław jest bardzo kompetentną i rzetelną osobą, godną zaufania. Sprawnie i szybko przeprowadził wszelkie formalności związane z kredytem. Jesteśmy szczęśliwi, bo mamy własny, mały domek! Gorąco polecamy!

Żaneta i Jakub Miłko kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %