Dagmara Bawarczyk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 660691864 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Pomagam w uzyskaniu korzystnych kredytów. W mojej działalności koncentruję się na kredytach hipotecznych i gotówkowych.

MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA

Po porównaniu wielu  dostępnych  ofert - pomagam Klientom wybrać najlepszą

 

Porównuję cenę kredytu w  poszczególnych bankach, wysokość raty, wyliczam zdolność kredytową, omawiam wszelkie koszty związane z kredytem,odpowiadam na wszystkie pytania Klienta, przeprowadzam przez cały  proces starania się o kredyt.

Głównym priorytetem, którym się kieruję jest osiągnięcie celu jakim jest otrzymanie najkorzystniejszego kredytu przez moich Klientów, co pozwala im nabyć własne mieszkanie czy dom, a jednocześnie daje poczucie zadowolenia, że dzięki dobremu wyborowi płacą jak najmniej kosztów związanych z kredytem, takich jak odsetki.

W mojej pracy koncentruję się na tym, aby osoby korzystające z moich usług otrzymały jak najlepszy kredyt przy minimum formalności i stresu. Aby osiągnąć ten cel wykorzystuję nabytą przez lata pracy wiedzę i doświadczenie.

 

Moja usługa jest bezpłatna dla Klienta

SERDECZNIE ZAPRASZAM  DO  KONTAKTU ZE MNĄ

tel. 660 691 864

albo proszę  o wysłanie formularza spod zdjęcia- oddzwonię

Doświadczenie

Kilkuletnie doświadczenie w branży finansowej.

Praca w banku, od 4 lat jako doradca hipoteczny w firmie : DK NOTUS, OPEN FINANCE, TAX CARE.

Atuty eksperta

  • kilkuletnie doświadczenie w branży finansowej,
  • szeroka wiedza z zakresu produktów kredytowych,
  • kompleksowa obsługa,
  • szybkość i skuteczność realizacji spraw,
  • systematyczność i sumienność oraz skuteczność,,
  • etyka w pracy,
  • niezależność.

Przykłady opisanych spraw

Kredyt hipoteczny - Kredyt mieszkaniowy

  • Zakup/budowa/przebudowa/dokończenie budowy lokalu/domu/działki – rynek wtórny oraz pierwotny
  • Pożyczka hipoteczna: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym
  • Kredyt konsolidacyjny: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym

Pożyczka gotówkowa

Kredyt samochodowy

Wybrane rekomendacje

Pani Dagmara bardzo miła osoba, zna się na rzecz. Pomagała mi w kredycie hipotecznym jak i gotówkowym. Wszystko bardzo fajnie tłumaczy, uczciwa i skuteczna w 100%. Polecam wszystkim znajomym, którzy potrzebują tak fachowej pomocy.

Małgorzata Kredyt hipoteczny, gotówkowy

Pani Dagmara podeszła do moje sprawy bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Wszystko zostało załatwione bardzo szybko, o całej sprawie byłem informowany na bieżąco. Polecam Panią Dagmarę wszystkim osobom, którym zależy na czasie i profesjonalizmie.

Kacper Polecam

p. Dagmara- miła, ciepła a przede wszystkim bardzo kompetentna. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Mimo dużej ilości klientów każdego traktuje indywidualnie. Polecałam i będę polecać wszystkim znajomym p. Dagmarę. Jestem pewna, żę nie raz skorzystam jeszcze z pomocy p. Dagmary. Wybór na 100% trafny.

Katarzyna B. .

od kilku lat Pani Dagmara pomaga klientom naszego biura nieruchomości w uzyskaniu kredytów, polecamy ją gdyż jest w stu procentach profesjonalna - klienci zawsze są w 100% zadowoleni

Agent Nieruchomości Super Doradca

Polecam bardzo. 100% fachowości. Szybkość i rzetelność załatwiania spraw. Fachowe i profesjonalne doradztwo. Uprzejmość. Zawsze pod telefonem. Nie odkładanie spraw na jutro. Ja jestem bardzo zadowolony.

Sturlis Józef fachowość i solidność

Do Pani Dagmary trafiłam z polecenia, teraz polecam ją każdej osobie, która chce uzyskać kredyt. Wcześniej byłam u różnych doradców, jak również osobiście starałam się o przyznanie kredytu hipotecznego w bankach. Pomimo wszelkich trudności jedynie Pani Dagmara potrafiła poradzić sobie z problemem. Jest osobą wiarygodną, rzetelną, profesjonalną, a przede wszystkim bardzo przyjazną. bardzo bardzo polecam

Katarzyna kredyt hipoteczny

Panią Dagmarę polecił mi znajomy, Rewelacyjny kontakt. Zawsze pod telefonem. Odpowiedź prawie na każdego maila. Ciepła i sympatyczna kobieta, której udało się w części pomóc w spełnieniu największego marzenia którym jest własne m. Gorąco polecam

Michał kredyt

Fachowa pomoc w doborze kredytu hipotecznego, wiedza, uczciwość. Polecam w 100% doradcę!!!

Paweł Lubin Pozytyw