Dagmara Bawarczyk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 660691864 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Anna Piotr kredyt hipoteczny Pani Dagmara jest bardzo dobrym doradcą, można śmiało powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Świetnie orientuje się we wszystkich aspektach procedury uzyskania kredytu oraz olbrzymią cierpliwością do klientów :) Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nigdy nie usłyszeliśmy "nie", czy to w związku z pytaniami związanymi z kredytem, także tymi mniej związanymi, czy też w sytuacjach gdy musieliśmy prosić abyśmy spotkali się poza biurem Pani Dagmary . Poziom zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pani Dagmary każdemu, kto chce ubiegać się o kredyt hipoteczny. Nie ulega wątpliwości, że to dzięki Niej wybraliśmy najlepszą opcję kredytu a cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. A teraz pozostaje nam się cieszyć z nowego domku w przepięknej i spokojnej miejscowości.

Anna Piotr Marciniak Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Dagmarą miałam przyjemność poznać się kilka lat temu podczas starania się o kredyt hipoteczny. Oczywiście wtedy byłam mega zaskoczona wiedzą, zaangażowaniem i obeznaniem w temacie. W lutym po raz kolejny postanowiłam zaufać Pani Dagmarze, oczywiście i tym razem nie pomyliłam się co do wiedzy i kompetencji w zakresie doradztwa kredytowego. Dla Pani Dagmary nie ma rzeczy nie możliwych! Oprócz tego, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu to jeszcze bije od niej ciepło i sympatia! Nie potrafię opisać słowami jak bardzo jestem wdzięczna za doprowadzenie sprawy kredytowej do końca(a nie była to bardzo kręta i długa droga). Pani Dagmaro dziękuję jeszcze raz!

Katarzyna Michalska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm. Super cierpliwość. Bardzo dobry kontakt o każdej porze . Prowadzi dosłownie za rączkę. Wszystko wytłumaczy, doradzi. Osoba ciepła,wesoła co niweluje stres związany z całą procedurą. Polecam w 100%.

Marta Łychońska Dagmara Bawarczyk

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dagmara jest bardzo sympatyczną i rzetelną osobą. Profesjonalny doradca, polecam wszystkim komu zależy na szybkim uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach.

Anna Mazur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wielkie dzięki dla Pani Dagmary! Szybkość i rzetelność w działaniu, ogromna wiedza, wszystkie sprawy załatwiane na bieżąco i oczywiście na bieżąco informacja o całym przebiegu kredytowania. Pani Dagmara zawsze uśmiechnięta, miła i pełna ciepła, przy niej czułam ,że nie ma rzeczy , których nie sposób załatwić. Polecę każdemu, kto będzie potrzebował pomocy. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie :)

Bożena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
100% fachowości, zaangażowania i profesjonalizmu !!! Nic dodać nic ująć. Polecam każdemu kredytobiorcy. Od początku do końca przeprowadzi przez całą tą skomplikowaną procedurę i człowiek ma wrażenie, że to wcale nie jest trudne.

Elżbieta Gawluk opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością polecamy współpracę z panią Dagmarą Bawarczyk! Bardzo sprawnie pomogła nam przejść przez wszystkie formalności, a co najważniejsze dobrała odpowiedni kredyt do naszych możliwości finansowych. Pani Dagmara jest bardzo rzetelną, kompetentną i sympatyczną osobą z dużym poczuciem humoru. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Dlatego szczerze polecamy panią Dagmarę i dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Elżbieta D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła i efektywna współpraca z Panią Dagmarą zaowocowała korzystnym dla mnie kredytem na wymarzony dom. Polecam :-)

Łukasz Spyrka Profesjonalne podejście do klienta

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, polecam Panią Dagmarę w sprawach finansowych, miło, szybko, pełen profesjonalizm. Dziękuję za współpracę i jeszcze raz polecam przyszłym klientom.

Ewelina i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panią Dagmarą to czysta przyjemność. Bardzo dobry kontakt z klientem. Zwracanie uwagi na zgłaszane przez klienta preferencje kredytowe. Pomoc w "dopięciu" wszystkich formalności związanych z podpisaniem umowy kredytowej. Krótki czas oczekiwania na przygotowanie ofert kredytowych dla klienta.

Paulina Wojtyczka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dagmara, uśmiechnięta, pozytywna osoba, pełna energii:)Bardzo kompetentna, szybka i dokładna. Dzięki Pani Dagmarze dostałam kredyt na dobrych warunkach. Polecam z pełną świadomością. Satysfakcja na 100%

Alina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Dagmara bardzo miła osoba, zna się na rzecz. Pomagała mi w kredycie hipotecznym jak i gotówkowym. Wszystko bardzo fajnie tłumaczy, uczciwa i skuteczna w 100%. Polecam wszystkim znajomym, którzy potrzebują tak fachowej pomocy.

Małgorzata Kredyt hipoteczny, gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pani Dagmara podeszła do moje sprawy bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Wszystko zostało załatwione bardzo szybko, o całej sprawie byłem informowany na bieżąco. Polecam Panią Dagmarę wszystkim osobom, którym zależy na czasie i profesjonalizmie.

Kacper Polecam

Przydatność rekomendacji: 40 %
Dagmara, to osoba z powołania Kocha swoją prace ;-)bardzo mi pomogła szybko ,solidnie i na korzystnych jak dla mnie warunkach,jest konkretna polecił bym ją każdemu !!;-)

Marin kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Jak brać kredyt to tylko z Dagmarą. Była z nami do końca, aż do podpisania aktu notarialnego. Pełen profesjonalizm, duża wiedza, dyspozycyjność, fachowe porady, szybko, sprawnie. Z czystym sumieniem polecam ją kolejnym zagubionym w gąszczu przepisów kredytobiorcom. Szkoda czasu na działanie na własną rękę, w końcu czas to pieniądz.

agata kredyt

Przydatność rekomendacji: 28 %
p. Dagmara- miła, ciepła a przede wszystkim bardzo kompetentna. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Mimo dużej ilości klientów każdego traktuje indywidualnie. Polecałam i będę polecać wszystkim znajomym p. Dagmarę. Jestem pewna, żę nie raz skorzystam jeszcze z pomocy p. Dagmary. Wybór na 100% trafny.

Katarzyna B. .

Przydatność rekomendacji: 50 %
od kilku lat Pani Dagmara pomaga klientom naszego biura nieruchomości w uzyskaniu kredytów, polecamy ją gdyż jest w stu procentach profesjonalna - klienci zawsze są w 100% zadowoleni

Agent Nieruchomości Super Doradca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam bardzo. 100% fachowości. Szybkość i rzetelność załatwiania spraw. Fachowe i profesjonalne doradztwo. Uprzejmość. Zawsze pod telefonem. Nie odkładanie spraw na jutro. Ja jestem bardzo zadowolony.

Sturlis Józef fachowość i solidność

Przydatność rekomendacji: 66 %
Do Pani Dagmary trafiłam z polecenia, teraz polecam ją każdej osobie, która chce uzyskać kredyt. Wcześniej byłam u różnych doradców, jak również osobiście starałam się o przyznanie kredytu hipotecznego w bankach. Pomimo wszelkich trudności jedynie Pani Dagmara potrafiła poradzić sobie z problemem. Jest osobą wiarygodną, rzetelną, profesjonalną, a przede wszystkim bardzo przyjazną. bardzo bardzo polecam

Katarzyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Dagmarę polecił mi znajomy, Rewelacyjny kontakt. Zawsze pod telefonem. Odpowiedź prawie na każdego maila. Ciepła i sympatyczna kobieta, której udało się w części pomóc w spełnieniu największego marzenia którym jest własne m. Gorąco polecam

Michał kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa pomoc w doborze kredytu hipotecznego, wiedza, uczciwość. Polecam w 100% doradcę!!!

Paweł Lubin Pozytyw

Przydatność rekomendacji: 100 %