Moje_zdjecie_004

Dagmara Bawarczyk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 660691864 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z Panią Dagmarą miałam przyjemność poznać się kilka lat temu podczas starania się o kredyt hipoteczny. Oczywiście wtedy byłam mega zaskoczona wiedzą, zaangażowaniem i obeznaniem w temacie. W lutym po raz kolejny postanowiłam zaufać Pani Dagmarze, oczywiście i tym razem nie pomyliłam się co do wiedzy i kompetencji w zakresie doradztwa kredytowego. Dla Pani Dagmary nie ma rzeczy nie możliwych! Oprócz tego, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu to jeszcze bije od niej ciepło i sympatia! Nie potrafię opisać słowami jak bardzo jestem wdzięczna za doprowadzenie sprawy kredytowej do końca(a nie była to bardzo kręta i długa droga). Pani Dagmaro dziękuję jeszcze raz!

Katarzyna Michalska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm. Super cierpliwość. Bardzo dobry kontakt o każdej porze . Prowadzi dosłownie za rączkę. Wszystko wytłumaczy, doradzi. Osoba ciepła,wesoła co niweluje stres związany z całą procedurą. Polecam w 100%.

Marta Łychońska Dagmara Bawarczyk

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Dagmara jest bardzo sympatyczną i rzetelną osobą. Profesjonalny doradca, polecam wszystkim komu zależy na szybkim uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach.

Anna Mazur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wielkie dzięki dla Pani Dagmary! Szybkość i rzetelność w działaniu, ogromna wiedza, wszystkie sprawy załatwiane na bieżąco i oczywiście na bieżąco informacja o całym przebiegu kredytowania. Pani Dagmara zawsze uśmiechnięta, miła i pełna ciepła, przy niej czułam ,że nie ma rzeczy , których nie sposób załatwić. Polecę każdemu, kto będzie potrzebował pomocy. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie :)

Bożena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
100% fachowości, zaangażowania i profesjonalizmu !!! Nic dodać nic ująć. Polecam każdemu kredytobiorcy. Od początku do końca przeprowadzi przez całą tą skomplikowaną procedurę i człowiek ma wrażenie, że to wcale nie jest trudne.

Elżbieta Gawluk opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z przyjemnością polecamy współpracę z panią Dagmarą Bawarczyk! Bardzo sprawnie pomogła nam przejść przez wszystkie formalności, a co najważniejsze dobrała odpowiedni kredyt do naszych możliwości finansowych. Pani Dagmara jest bardzo rzetelną, kompetentną i sympatyczną osobą z dużym poczuciem humoru. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Dlatego szczerze polecamy panią Dagmarę i dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Elżbieta D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo miła i efektywna współpraca z Panią Dagmarą zaowocowała korzystnym dla mnie kredytem na wymarzony dom. Polecam :-)

Łukasz Spyrka Profesjonalne podejście do klienta

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, polecam Panią Dagmarę w sprawach finansowych, miło, szybko, pełen profesjonalizm. Dziękuję za współpracę i jeszcze raz polecam przyszłym klientom.

Ewelina i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panią Dagmarą to czysta przyjemność. Bardzo dobry kontakt z klientem. Zwracanie uwagi na zgłaszane przez klienta preferencje kredytowe. Pomoc w "dopięciu" wszystkich formalności związanych z podpisaniem umowy kredytowej. Krótki czas oczekiwania na przygotowanie ofert kredytowych dla klienta.

Paulina Wojtyczka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dagmara, uśmiechnięta, pozytywna osoba, pełna energii:)Bardzo kompetentna, szybka i dokładna. Dzięki Pani Dagmarze dostałam kredyt na dobrych warunkach. Polecam z pełną świadomością. Satysfakcja na 100%

Alina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Dagmara bardzo miła osoba, zna się na rzecz. Pomagała mi w kredycie hipotecznym jak i gotówkowym. Wszystko bardzo fajnie tłumaczy, uczciwa i skuteczna w 100%. Polecam wszystkim znajomym, którzy potrzebują tak fachowej pomocy.

Małgorzata Kredyt hipoteczny, gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pani Dagmara podeszła do moje sprawy bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Wszystko zostało załatwione bardzo szybko, o całej sprawie byłem informowany na bieżąco. Polecam Panią Dagmarę wszystkim osobom, którym zależy na czasie i profesjonalizmie.

Kacper Polecam

Przydatność rekomendacji: 40 %
Dagmara, to osoba z powołania Kocha swoją prace ;-)bardzo mi pomogła szybko ,solidnie i na korzystnych jak dla mnie warunkach,jest konkretna polecił bym ją każdemu !!;-)

Marin kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Jak brać kredyt to tylko z Dagmarą. Była z nami do końca, aż do podpisania aktu notarialnego. Pełen profesjonalizm, duża wiedza, dyspozycyjność, fachowe porady, szybko, sprawnie. Z czystym sumieniem polecam ją kolejnym zagubionym w gąszczu przepisów kredytobiorcom. Szkoda czasu na działanie na własną rękę, w końcu czas to pieniądz.

agata kredyt

Przydatność rekomendacji: 28 %
p. Dagmara- miła, ciepła a przede wszystkim bardzo kompetentna. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Mimo dużej ilości klientów każdego traktuje indywidualnie. Polecałam i będę polecać wszystkim znajomym p. Dagmarę. Jestem pewna, żę nie raz skorzystam jeszcze z pomocy p. Dagmary. Wybór na 100% trafny.

Katarzyna B. .

Przydatność rekomendacji: 50 %
od kilku lat Pani Dagmara pomaga klientom naszego biura nieruchomości w uzyskaniu kredytów, polecamy ją gdyż jest w stu procentach profesjonalna - klienci zawsze są w 100% zadowoleni

Agent Nieruchomości Super Doradca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam bardzo. 100% fachowości. Szybkość i rzetelność załatwiania spraw. Fachowe i profesjonalne doradztwo. Uprzejmość. Zawsze pod telefonem. Nie odkładanie spraw na jutro. Ja jestem bardzo zadowolony.

Sturlis Józef fachowość i solidność

Przydatność rekomendacji: 66 %
Do Pani Dagmary trafiłam z polecenia, teraz polecam ją każdej osobie, która chce uzyskać kredyt. Wcześniej byłam u różnych doradców, jak również osobiście starałam się o przyznanie kredytu hipotecznego w bankach. Pomimo wszelkich trudności jedynie Pani Dagmara potrafiła poradzić sobie z problemem. Jest osobą wiarygodną, rzetelną, profesjonalną, a przede wszystkim bardzo przyjazną. bardzo bardzo polecam

Katarzyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Dagmarę polecił mi znajomy, Rewelacyjny kontakt. Zawsze pod telefonem. Odpowiedź prawie na każdego maila. Ciepła i sympatyczna kobieta, której udało się w części pomóc w spełnieniu największego marzenia którym jest własne m. Gorąco polecam

Michał kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa pomoc w doborze kredytu hipotecznego, wiedza, uczciwość. Polecam w 100% doradcę!!!

Paweł Lubin Pozytyw

Przydatność rekomendacji: 100 %