20150108_122517_resized

Paweł Bigaj

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 887781781 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

 

              Myślę, że śmiało mogę napisać, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych Doradców Finansowych w Polsce południowej. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży, setki zadowolonych klientów, kilkadziesiąt współpracujących Agencji Nieruchomości i Deweloperów mówią same za siebie. Jednak nie chodzi tu o to, żeby samemu się reklamować.

          Jak działam najlepiej przekonać się osobiście. Z umówieniem spotkania z pewnością nie będzie problemów bo elastyczność to jedna z wielu zalet współpracy z moją skromną osobą. Nigdzie nie musisz dojeżdżać, specjalnie rezerwować czasu na spotkanie. Dopasuję się do Twoich potrzeb. Spotkanie w godzinach pracy? w firmie podczas przerwy, dyżuru? w godzinach wieczornych w domu? a może po pracy w kawiarni bądź innym miejscu dla Ciebie najdogodniejszym? Oczywiście nie ma problemu. Zbyt długo pracuję w tej branży żeby nie wychodzić naprzeciw tak ważnym oczekiwaniom moich klientów.

          Rozmowa ze mną, doradztwo jest całkowicie bezpłatne bo działam jako Broker. Czyli wynagradzają mnie banki i inne instytucje finansowe. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Oferta jest taka sama jak w banku, często nawet trochę lepsza (szczegóły zdradzę na spotkaniu).  Moim zadaniem jest to, żeby znaleźć jak najtańsze i optymalne rozwiązanie adekwatne do zdolności kredytowej i wymagań klienta. Nie jestem też od tego, żeby tylko wstukać dane w kalkulatory i przedstawić co pokazuje program tylko kompleksowo podejść do każdego tematu, szczególnie wtedy gdy sytuacja klienta jest niestandardowa, gdy trzeba trochę pomyśleć tak żeby dany temat pozytywnie doprowadzić do końca.

Ktoś kiedyś ładnie o mnie powiedział, że trudne sprawy załatwiam od ręki a na cuda trzeba poczekać kilka dni;)

Wierzę, że nikogo z Państwa nie zawiodę i dołączą Państwo do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

Specjalizuję się w doradztwie kredytowym, w szczególności w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, a ostatnio również firmowych - pomagam wybrać jak najlepszy kredyt.

Przeprowadzam przez cały proces uzyskiwania kredytu, a przede wszystkim:

 • sprawdzam zdolność kredytową
 • porównuję ofertę kredytową ze wszystkich banków i doradzam, który kredyt będzie dla Ciebie najlepszy
 • weryfikuję czy masz szanse na dotację z programu MDM
 • w ofertach uwzględniam wszystkie aktualne promocje bankowe i oferty specjalne
 • wyjaśniam zasady otrzymania kredytu i całego procesu kredytowego
 • pomagam w  skompletowaniu wymaganych do kredytu dokumentów
 • pomagam w zweryfikowaniu, konstrukcji, przygotowaniu umów przedwstępnych
 • składam wnioski kredytowe za Ciebie, tak że nie musisz tracić czasu na chodzenie po bankach, zwalnianie się z pracy by dopasować się do czasu ich pracy, 
 • kontaktuję się z bankami w trakcie procesowania w Twoim imieniu, Ty idziesz do banku dopiero na podpisanie umowy
 • negocjuję warunki Twojego kredytu
 • przed podpisaniem umowy wcześniej ją sprawdzam, tak żeby warunki o których rozmawialiśmy na początku współpracy, się zgadzały

 

Omawiam i porównuję poszczególne elementy kredytu, które wpływają na ostateczny kształt produktu, a przede wszystkim decydują o jego cenie, dostępności. Takie elementy to między innymi marże, prowizje, ubezpieczenia (na życie, od utraty pracy, niskiego wkładu własnego, pomostowe, nieruchomości), wysokość raty, okres kredytowania, odsetki, dodatkowe produkty wymagane przez banki typu konta, karty kredytowe, produkty inwestycyjne, warunki wcześniejszej spłaty i nadpłaty i wiele innych. Zawsze proponuję opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu ogólnym. - mam na myśli całkowite wyliczenie  w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden.

Tutaj ważna uwaga, żeby z dużą rezerwą podchodzić do wszelkich porównywarek czy rankingów dostępnych w Internecie i innych mediach. Dlaczego? Chętnie porównam z Państwem ofertę z internetu vs rzeczywistą dostępną w banku....z uwzględnieniem WSZYSTKICH kosztów a nie wybranych (tak żeby dobrze wypaść w rankingu)...wtedy sami Państwo będziecie w stanie odpowiedzieć na to pytanie

Przygotowana przeze mnie oferta jest zawsze aktualna i oparta o najkorzystniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Moja usługa jest bezpłatna - Klient nie ponosi żadnych kosztów. 

Możesz tylko zyskać, przekonaj się sam zamiast tracić czas na chodzenie po bankach. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu - dołożę wszelkich starań, aby pomóc w Państwa sprawie.

Doświadczenie

W branży finansowej pracuję 10 lat, współpracując z najbardziej cenionymi instytucjami finansowymi w Polsce.

W tym czasie przeprowadziłem z powodzeniem setki spraw kredytowych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Uniwersytet Ekonomiczny im.Karola Adamieckiego w Katowicach

Atuty doradcy

 • Doświadczenie
 • Dobra organizacja pracy
 • Profesjonalizm
 • Mobilność
 • Sumienność
 • Zaangażowanie
 • Elastyczność

Przykłady opisanych spraw

1. Kredyty hipoteczne:

 •  Kredyt mieszkaniowy:  kredyt na określony cel zakup/budowa/przebudowa/dokończenie budowy lokalu/domu/działki – rynek wtórny oraz pierwotny
 •  Pożyczka hipoteczna:  z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym
 •  Kredyt konsolidacyjny: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce  oraz budynku mieszkalnym

2. Kredyty firmowe:                        

 • Kredyty obrotowe
 • Kredyty inwestycyjne

3. Kredyty gotówkowe

Wybrane rekomendacje

Na skorzystanie z pomocy Pana Pawła,zdecydowaliśmy po przeczytaniu opinii innych osób i jak się pózniej okazało był to strzał z 10tke.Miły,rzetelny i fachowy człowiek,który załatwił za nas wszystkie formalności i wyjaśnił tajniki kredytów hipotecznych.Możemy z całą odpowiedzialnością polecić Pana Pawła,bo dzięki niemu spełnia się nasze marzenie o własnym,nowym domu.Dziękujemy!!!!

Katarzyna i Rafał Kasperkiewicz Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2016-06-11

Pan Paweł to strzał w dziesiątkę jeśli chce się zaoszczędzić nerwy i pieniądze. Przedstawił i doradził najkorzystniejszą ofertę dla Nas - nie musieliśmy latać po bankach. Dla Nas również bardzo ważnym aspektem było to, że potrafił rzetelnie udzielać odpowiedzi na Nasze pytania i wątpliwości niestety inny doradca z jakimi mieliśmy możliwość rozmawiać niestety nie był fachowcem w Swojej Branży w przeciwieństwie do Pana Pawła. Kredyt zaciągaliśmy w Programie Mieszkanie dla Młodych - Program wciąż trwa-warto skorzystać jednak ilość dokumentów i zawiłości mogą zwykłego człowieka przerosnąć ale nie Pana Pawła- z Nim załatwiliśmy wszystko bardzo sprawnie i szybko - i tak oto już mieszkamy we własnym M;) Jeszcze raz bardzo polecamy -Pan Paweł doradzi jednak nie namawia uporczywie na dodatkowe produkty jak niektórzy doradcy -patrzy na potrzeby i zadowolenie swojego klienta z dbałością o szczegóły. Jeszcze jedna ważna informacja współpraca z Panem Pawłem Nas jako klientów nie kosztowała ani grosza więcej aniżeli byśmy załatwiali sprawy bezpośrednio bez pomocy Pana Pawła - myślę, że to duży bonus. Jeśli będziemy potrzebować pomocy znowu z miła chęcią powrócimy do Pana Pawła i chętnie polecimy dalej wśród znajomych.

Julia i Marcin Sosna Kredyt Hipoteczny MDM

Data dodania: 2016-03-25

Rzeczowa porada, szybkie działanie i co najważniejsze 100% skuteczność. Pan Paweł pomógł nam wybrać i załatwić wszystkie formalności przy kredycie hipotecznym na zakup mieszkania w programie MDM. Profesjonalne podejście do sprawy, oraz sprawny kontakt telefoniczny i mailowy.

Damian i Basia Kredyt hipoteczny MDM

Data dodania: 2015-12-13

Od zawsze bałam się odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą zaciagnięcie kredytu. Byłam sceptyczna zwłaszcza wobec kredytów hipotecznych. Podejście Pana Pawła, która wykazał się dużym zrozumieniem tematu i wyjaśnił mi, że kredyt to ułatwienie, a nie obciążenie, spowodowało że dziś piszę tę opinię, siedząc we własnym, przestronnym i dobrze urządzonym mieszkaniu. Jak to się stało? Przygotowana oferta i pomoc przy uzyskaniu kredytu pozwoliły mi na kupno i wyposażenie mieszkania dla mojej rodziny. Dziękuję i polecam. 10/10

Małgorzata Borowska Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2015-10-21

Pan Paweł to doradca rzetelny, dokładny i profesjonalny. Pomógł załatwić kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Wszystko bardzo sprawnie i skutecznie, znakomity kontakt z doradcą. Obsługa na 5+. Serdecznie polecam.

Robert Cz. kredyt gotówkowy

Data dodania: 2015-02-23

Pan Paweł Bigaj jest doradcą dokładnym i cierpliwym, z profesjonalnym podejściem do problemu czy tematu. Doskonałe umiejętności przekazania informacji na temat kredytów świadczą o jego dużej wiedzy ekonomicznej i finansowej. Współpraca z Panem Bigajem była w pełni satysfakcjonująca, profesjonalna i rzetelna.

Agnieszka Szust kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-02-20

Pan Paweł to profesjonalny doradca finansowy, działający z pełnym zaangażowaniem i dbający o interesy swojego klienta. Bardzo sobie cenię jego wiedzę i pomoc przy zdobyciu kredytu na mieszkanie. Przeprowadził mnie przez całą procedurę kredytową, wytłumaczył wszelkie zawiłości wzięcia kredytu, zorganizował spotkania w Banku. Dopilnował wszystkich spraw formalnych (w tym również z pośrednikiem) aż do zakończenia całej procedury. Dzięki niemu wzięcie pierwszego kredytu nie było takie straszne i obyło się BEZ smutnych niespodzianek. Bez wątpienia polecam Pana Pawła jako świetnego doradcę.

Rafał Zubik kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2015-02-17

Współpraca z p. Pawłem układała nam się bardzo dobrze. Jego profesjonalne i rzetelne podejście pomogło mi wybrać korzystna ofertę kredytową z wielu opcji przez niego zaprezentowanych. Na wszystkie pytania i wątpliwości potrafił jasno i klarownie odpowiedzieć, a wypełnienie wszystkich dokumentów zajęło niewiele czasu. Pan Paweł prowadził moją sprawę do momentu wypłaty kredytu, tak że poza podpisaniem umowy nie musiałam się o nic martwić. Serdecznie polecam tego doradcę.

Jadwiga Wysocka kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2015-02-16

Paweł Bigaj sprawnie dobrał nam optymalny dla nas kredyt hipoteczny, był także pomocny w kwestii wszelkich formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. Dodatkowo pomógł nam dobrać programy oszczędnościowo – inwestycyjne, które są zabezpieczeniem przyszłości naszej oraz naszego dziecka. Polecam usługi Pana Pawła

Jacek Juszyn kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-02-15

Pan Paweł sprawdził się doskonale w roli doradcy. Cierpliwość, pomoc, fachowość i rzetelność oraz wysoka kultura osobista cechują Pana Pawła Bigaja Bardzo dziękujemy za cierpliwość i przekazaną nam wiedzę

Marcin Tomczak kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2014-09-27

Szczerze i gorąco POLECAM ! Pan Paweł załatwi praktycznie wszelkie formalności ale przede wszystkim rzeczowo doradzi :) Cały proces przebiegł bez najmniejszego problemu- jesteśmy naprawdę zadowoleni:)

Szymon Socha kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2014-09-27

Szybko, Sprawnie i Skutecznie. Obsługa na 5+. Z pewnością będę polecał moim znajomym

Krzysztof Mastalerz kredyt

Data dodania: 2014-09-22

Witam, polecamy Pana Pawła ponieważ szybko i sprawnie załatwił nam kredyt na mieszkanie :-) Wcześniej przez 2 miesiące sami próbowaliśmy załatwić sobie kredyt, ale nam się nie udało. Pan Paweł załatwił nam kredyt w ciągu 3 tygodni. Serdecznie polecamy!:

Patrycja i Łukasz kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2014-09-21

Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalista który potrafi zrozumieć proces kredytowania, doskonale zna rynek kredytów hipotecznych, czytelnie przygotowuje analizę i sam załatwia wszystkie formalności. Jeśli chcesz oszczędzić czas i wybrać najlepszy kredyt z obecnych na rynku to Paweł jest osobą najlepszą z którą miałem okazję współpracować..

Kamil Kocki doradztwo kredytowe

Data dodania: 2014-09-21

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Znajdzie i przedstawi najlepsze rozwiązania dla konkretnego klienta, wyjaśni wszelkie wątpliwości. Profesjonalne prowadzenie sprawy do końca, bardzo dobry kontakt i współpraca. Bardzo mi pomógł, polecam wszystkim!

Joanna Talko kredyt mieszkaniowy - pomoc

Data dodania: 2014-09-21

Jeżeli kredyt na mieszkanie to gorąco polecamy pana Pawła, gdyż jak nikt orientuje się w produktach kredytowych i skutecznie negocjuje z bankiem ich warunki dla Klienta. Pomaga przejść przez cały proces uzyskania kredytu, pomaga w zebraniu i wypełnieniu dokumentów, myśli o całej sprawie tak, jakby dotyczyła jego samego. Polecam

Kinga Lamert kredyt

Data dodania: 2014-09-21

Podjęcie decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego nie jest proste. Jeszcze więcej problemów przysparza wybranie odpowiedniego banku, przeanalizowanie jego oferty kredytowej oraz skompletowanie dokumentacji. Dlatego uważam że najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego doradcy. Ja miałem to szczęści trafić na Pana Pawła. Od pierwszego spotkania było widać profesjonalne podejście do mojej sprawy. Kluczowy również dla mnie był fakt że nie muszę z każdym papierkiem do uzupełnienia biegać do banku, bo zajmował się tym Pan Paweł. Moje spotkanie z bankiem ograniczyło się do podpisania samej umowy kredytowej. Pomoc Pana Pawła oszczędziła mi wiele czasu oraz stresu, przy tych jakże trudnych procedurach. Uważam że jest to osoba całkowicie godna polecenia, rzetelna, profesjonalna w tym co robi oraz służącą zawsze pomocą.

Sebastian Kopacki kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-09-21