Paweł Bigaj

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 887781781 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Pomagam w uzyskaniu kredytu bankowego, weryfikuję zdolność kredytową, organiuzuję wszelkie formalności z tym związane, moja pomoc jest bezpłatna.

Pomagam zarówno w kwestiach związanych z kredytem hipotecznym, czy gotówkowym jak również doradzam przy zakupie nieruchomości. Weryfikuję umowy przedwstępne, sugeruję zmiany niezbędne do zabezpieczenia kredytobiorcy, wskazuje na potencjalne ryzyka związane z zakupem takiej czy innej nieruchomości, jej stanu prawnego etc. Działam tak, aby mój Klient mógł spokojnie podejść do zakupu nieruchomości na kredyt hipoteczny.

Pomoc w wyborze kredytu może okazać się niezbędna. Zastanawiają się Państwo, dlaczego mieliby skorzystać właśnie z mojego wsparcia? Poniżej prezentuję najważniejsze korzyści.

 • Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Państwa interesie.
 • Posiadam bardzo bogatą ofertę kredytów hipotecznych – wszystkie liczące się banki w Polsce.
 • Na moją opinię pracuję przez wiele lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Państwa zadowoleniu dlatego zawszę pomogę wybrać najkorzystniejszą ofertę.
 • Pomogę przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Dzięki temu dokładnie poznają Państwo wszystkie koszty kredytu hipotecznego.
 • Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.  Wynagrodzenie otrzymuję od banków w momencie uruchomienia kredytu.

Korzystając z moich usług otrzymasz rzetelne, prawdziwe, szczegółowe i kompleksowe porównanie obecnie dostępnych kredytów, zdolności kredytowej, a także wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności w tym kompletowaniu dokumentów, uzupełnianiu wniosków kredytowych, negocjowaniu ofert, analizowaniu i sprawdzeniu umów bankowych.

Jeśli chodzi o czas i miejsce spotkań jestem w tej kwestii bardzo eleastyczny. Zdaję sobie sprawę że Klient najczęściej chce spotykać się w miejscu i godzinie dla niego najdogodniejszej. Tak więc staram się zawsze dopasować do oczekiwań moich Klientów. 

Spotkanie ze mną nie ogranicza się tylko do przedstawienia suchych faktów dotyczących ofert jednego czy drugiego banku. Rozmowy na temat wysokości wkładu własnego, okresu kredytowania, wyboru rat równych, czy malejących, oceny ryzyka dot.zmiennej stopy procentowej, kwestii nadpłacania kredytu, omówienia sensowności wyboru różnego rodzaju ubezpieczeń to tylko niektóre tematy które staram się przybliżyć każdemu klientowi.

Zadowolenie Klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu bo tylko w ten sposób jestem w stanie zapracować na kolejne polecenia, a to one są podstawą i najlepszą oceną mojej pracy. 

Serdecznie zapraszam do konsultacji wszelkich spraw kredytowych:

Paweł Bigaj

Ekspert Finansowy

tel. 887 781 781

 

Doświadczenie

W branży finansowej pracuję od 12 lat, współpracując z najbardziej cenionymi instytucjami finansowymi w Polsce.

Pracowałem m.in. jako kierownik oddziału a następnie Regionu (Śląsk i Małopolska) w jednej z największych swego czasu firm doradztwa finansowego

W tym czasie przeprowadziłem również z powodzeniem setki spraw kredytowych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Uniwersytet Ekonomiczny im.Karola Adamieckiego w Katowicach

Atuty eksperta

 • Doświadczenie
 • Dobra organizacja pracy
 • Profesjonalizm
 • Mobilność
 • Sumienność
 • Zaangażowanie
 • Elastyczność

 

Wykształcenie wyższe ekonomiczne zdobyte na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Przykłady opisanych spraw

1. Kredyty hipoteczne:

 •  Kredyt mieszkaniowy:  kredyt na określony cel zakup/budowa/przebudowa/dokończenie budowy lokalu/domu/działki – rynek wtórny oraz pierwotny
 •  Pożyczka hipoteczna:  z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym
 •  Kredyt konsolidacyjny: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce  oraz budynku mieszkalnym

 

2. Kredyty gotówkowe

 

Wybrane rekomendacje

Gorąco polecamy Pana Pawła, profesjonalne podejście do klienta, szybka i rzeczowa obsługa na najwyższym poziomie. Szczegółowe i czytelne objaśnienie wszystkich zagadnień przystępnym językiem, fachowe porady oraz bardzo szybkie działanie. Cieszymy się, że trafiliśmy na profesjonalistę w każdej dziedzinie. Widać ogromne zaangażowanie ze strony Pana Pawła.

J&W Polecam