Zdjecie

Paweł Bigaj

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 887781781 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

 

           

              Jestem jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów finansowych  działających w Polsce. Pracuję głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. W branży pośrednictwa finansowego działam od kilkunastu lat. Współpracowałem z największymi firmami zrzeszonymi w ramach Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, gdzie zajmowałem różne stanowiska managerskie. Od kilku lat z powodzeniem, co potwierdzają liczne wyróżnienia, pracuje na własne nazwisko jako niezależny broker finansowy.  Mogę pochwalić się szerokimi kontaktami zawodowymi, dzięki którym można liczyć na szybszy proces analizy a także nierzadko lepsze od standardowych oferty w wybranych instytucjach finansowych.

           Jednym z moich celów jest odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo, mające na względzie przede wszystkim dobro klienta. Przekłada się to na liczne polecenia ze strony zadowolonych klientów, współpracę z deweloperami i agencjami nieruchomości.

            Zadowolenie klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu bo tylko w ten sposób jestem w stanie zapracować na kolejne polecenia, a to one są podstawą i najlepszą oceną mojej pracy. 

             Regularnie zdobywam pierwsze miejsca wśród najlepszych i najczęściej polecanych ekspertów finansowych działających w Polsce. 

           Moja pomoc jest wszechstronna, staram się pomóc zarówno w kwestiach związanych z kredytem hipotecznym, czy gotówkowym jak również doradzam przy zakupie nieruchomości, jej remoncie czy też budowie domu. Weryfikuję umowy przedwstępne, sugeruję zmiany niezbędne do zabezpieczenia kredytobiorcy, wskazuje na potencjalne ryzyka związane z zakupem takiej czy innej nieruchomości, jej stanu prawnego etc. Generalnie staram się robić wszystko aby mój klient mógł spokojnie podejść do zakupu nieruchomości i nie musiał się obawiać że coś pójdzie nie tak.

             Jeśli chodzi o czas i miejsce spotkań jestem w tej kwestii bardzo eleastyczny. Zdaję sobie sprawę że klient najczęściej chce spotykać się w miejscu i godzinie dla niego najdogodniejszej. Tak więc staram się zawsze dopasować do Państwa oczekiwań. Spotkania w domu, restauracjach czy też miejscach pracy (np.podczas dyżurów w szpitalu, porze lunchu w korporacjach) w godzinach pracy zainteresowanego jak również mocno popołudniowych stały się normą. 

        Korzystając z moich usług otrzymują Państwo rzetelne, prawdziwe, szczegółowe i kompleksowe porównanie obecnie dostępnych kredytów, zdolności kredytowej a także wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności w tym kompletowaniu dokumentów, uzupełnianiu wniosków kredytowych, negocjowaniu ofert, analizowaniu i sprawdzeniu umów bankowych.

         Wszystko w jednym miejscu w godzinach dogodnych dla klienta a do tego bezpłatnie bo moje wynagrodzenie jest pokrywane w całości przez instytucje finansowe w tym banki. Wszystko transparentne ,bez żadnych niespodzianek bo to ja jestem od tego żeby pomóc je wyeliminować z umów czy to kredytowych, przedwstępnych czy deweloperskich.

       Spotkanie ze mną nie ogranicza się tylko do przedstawienia suchych faktów dot.ofert jednego czy drugiego banku. Rozmowy nt. wysokości wkładu własnego, okresu kredytowania, wyboru rat równych, czy malejących, oceny ryzyka dot.zmiennej stopy procentowej, kwestii nadpłacania kredytu, omówienia sensowności wyboru różnego rodzaju ubezpieczeń to tylko niektóre tematy które staram się przybliżyć każdemu klientowi.

 

Serdecznie zapraszam do konsultacji wszelkich spraw kredytowych (zwłaszcza kredytów hipotecznych i gotówkowych)!

 

Nie czekaj, dołącz do grona moich zadowolonych klientów i ciesz się najlepszym dla Ciebie kredytem hipotecznym!

 

Paweł Bigaj

Twój Ekspert Finansowy

 

Doświadczenie

W branży finansowej pracuję od 12 lat, współpracując z najbardziej cenionymi instytucjami finansowymi w Polsce.

Pracowałem m.in. jako kierownik oddziału a następnie Regionu (Śląsk i Małopolska) w jednej z największych swego czasu firm doradztwa finansowego

W tym czasie przeprowadziłem również z powodzeniem setki spraw kredytowych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Uniwersytet Ekonomiczny im.Karola Adamieckiego w Katowicach

Atuty eksperta

  • Doświadczenie
  • Dobra organizacja pracy
  • Profesjonalizm
  • Mobilność
  • Sumienność
  • Zaangażowanie
  • Elastyczność

Przykłady opisanych spraw

1. Kredyty hipoteczne:

  •  Kredyt mieszkaniowy:  kredyt na określony cel zakup/budowa/przebudowa/dokończenie budowy lokalu/domu/działki – rynek wtórny oraz pierwotny
  •  Pożyczka hipoteczna:  z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym
  •  Kredyt konsolidacyjny: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce  oraz budynku mieszkalnym

 

2. Kredyty gotówkowe

 

Wybrane rekomendacje