Missing

Krzysztof Kosiński

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 604801608 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Polecam Pana Krzysztofa z czystym sumieniem pomógł nam w uzyskaniu kredytu na dom , bardzo szybko sprawnie bez problemów nie musiałam martwić sie o nic.;) Polecam w 100%;)

Paulina Polecam Pana Krzysztofa

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Krzysztofa wszystkim, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu kredytu na swoje cztery kąty. Współpraca w bardzo miłej atmosferze -a to jest najważniejsze . Pan Krzysztof Kosiński pomógł przebrnąć przez cały proces oczywiście ze skutkiem pozytywnym. Polecamy !!!

Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof jest osobą bardzo kompetentną, słowną i uczciwą. Posiada bardzo dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą potrafi w sposób prosty i zrozumiały przekazać klientowi. Służy zawsze pomocą, szczegółowo analizuje problem i szuka wszystkich możliwych rozwiązań. Warto współpracować z Panem Krzysztofem - same korzyści. Wrócimy do Pana za jakiś czas.

Lucyna i Sebastian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Krzysztofa polecam każdemu kto lubi profesjonalnych ludzi. Pełne zaangażowanie i pomoc na każdym kroku, nawet w trakcie kredytowania otwarty i pomocny. Ola kredyt "Rodzina na swoim"

Ola K Kredyt hipoteczny i ubezpieczenia

Przydatność rekomendacji: 100 %