Krzysztof Kosiński

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 604801608 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Doradca godny polecenia, rzetelny i sumienny, wyjątkowo sprawna współpraca. Duże zaangażowanie w wykonywaną przez siebie pracę, znajomość ofert bankowych i procedur, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem. Szczerze polecam Pana Krzysztofa jako świetnego fachowca, dbającego przede wszystkim o interesy klienta. Pozostaje w stałym kontakcie z klientem podczas całego procesu.

Mirosław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Krzysztofa. Dzięki jego zaangażowaniu i profesjonalizmowi bardzo szybko udało nam się uzyskać kredyt na zakup naszego wymarzonego mieszkania. Pan Krzysztof jest osobą bardzo kompetentną, jasno i rzetelnie wytłumaczył wszelkie procedury związane z kredytem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Krystyna i Jan Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełny profesjonalizm doradztwa. Pan Krzysztof rozwiał jakiekolwiek wątpliwości, przekazał wszystkie informacje i pokierował nas właściwą drogą. Bardzo polecamy.

Klaudia i Jan Pomoc

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest osobą bardzo kompetentną, uczciwą oraz niezmiernie sympatyczną. Pan Krzysztof pomógł nam przejść przez wszystkie niezbędne formalności bez jakiegokolwiek stresu. Bardzo polecamy Pana Krzysztofa wszystkim, którzy chcą szybko i bezstresowo przejść przez wszystkie formalności związane z kredytem. Pan Krzysztof bardzo nam pomógł, z czystym sumieniem możemy go polecić.

Marta i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Krzysztofa z czystym sumieniem pomógł nam w uzyskaniu kredytu na dom , bardzo szybko sprawnie bez problemów nie musiałam martwić sie o nic.;) Polecam w 100%;)

Paulina Polecam Pana Krzysztofa

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Krzysztofa wszystkim, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu kredytu na swoje cztery kąty. Współpraca w bardzo miłej atmosferze -a to jest najważniejsze . Pan Krzysztof Kosiński pomógł przebrnąć przez cały proces oczywiście ze skutkiem pozytywnym. Polecamy !!!

Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest osobą bardzo kompetentną, słowną i uczciwą. Posiada bardzo dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą potrafi w sposób prosty i zrozumiały przekazać klientowi. Służy zawsze pomocą, szczegółowo analizuje problem i szuka wszystkich możliwych rozwiązań. Warto współpracować z Panem Krzysztofem - same korzyści. Wrócimy do Pana za jakiś czas.

Lucyna i Sebastian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Krzysztofa polecam każdemu kto lubi profesjonalnych ludzi. Pełne zaangażowanie i pomoc na każdym kroku, nawet w trakcie kredytowania otwarty i pomocny. Ola kredyt "Rodzina na swoim"

Ola K Kredyt hipoteczny i ubezpieczenia

Przydatność rekomendacji: 100 %