Marcin Garbarek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 505865445 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Moim celem jest przede wszystkim profesjonalna pomoc w zakresie wyboru kredytu oraz kompleksowe przeprowadzenie Klienta przez wszystkie formalności kredytowe.

Jako niezależny ekspert kredytowy współpracuję z wiodącymi bankami, dzięki czemu gwarantuję swoim Klientom optymalne warunki kredytowe i zapewniam wysoką przyznawalność kredytu.

Korzystając z moich usług otrzymujesz rzetelne, prawdziwe, szczegółowe i kompleksowe porównanie obecnie dostępnych kredytów, zdolności kredytowej a także wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności w tym kompletowaniu dokumentów, uzupełnianiu wniosków kredytowych, negocjowaniu ofert, analizowaniu i sprawdzeniu umów bankowych.

Oferuję całkowicie bezpłatną pomoc w wyborze oferty, kompletowaniu dokumentów, złożeniu wniosków, negocjowaniu z bankiem, załatwieniu formalności oraz nadzorowaniu sprawy do momentu jej sfinalizowania.

  • pomagam Klientom wybrać najlepszą dla nich ofertę kredytową opierając się na aktualnej ofercie bankowej
  • pomagam kompletować wymagane dokumenty i wypełniać wnioski kredytowe
  • pozostaję w kontakcie z bankami i informuję na bieżąco o postępach procesu kredytowego
  • informuję o decyzjach kredytowych i doprowadzam do podpisania umów
  • monitoruję spełnienie warunków i informuję Klientów o uruchomieniu ich kredytów
  •  

Zapraszam Państwa do kontaktu - chętnie pomogę w sprawie Państwa kredytu

Jeśli chodzi o czas i miejsce spotkań jestem w tej kwestii bardzo eleastyczny. Zdaję sobie sprawę że Klient najczęściej chce spotykać się w miejscu i godzinie dla niego najdogodniejszej. Tak więc staram się zawsze dopasować do oczekiwań moich Klientów. 

Doświadczenie

Ponad 10 lat pracy w sektorze finansowym. 

Atuty eksperta

Uczciwość


♦  oferta jest zgodna z prawdą i rzetelnie przedstawiona


Wiedza


♦  uaktualniam i poszerzam swoją wiedzę


Doświadczenie


♦  pomogłem dziesiątkom zadowolonych Klientów

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Dziękujemy Panu Marcinu za profesjonalizm i troskę o nas. Jasno wyjaśnił wszystkie oferty bankowe i pomógł nam wybrać najlepszą opcję. Był cierpliwy i troskliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, pozostając z nami w kontakcie aż do samego końca procesu. Dzięki jego pomocy udało się nam skutecznie zorganizować proces uzyskania kredytu. Bardzo cenimy jego zaangażowanie oraz pomoc i gorąco polecamy jego usługi każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości obsługi w zakresie kredytów hipotecznych. Serdecznie pozdrawiamy

Yuliia Bondarenko Kredyt hipoteczny

Krótkie Podsumowanie współpracy: Usługa: pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego 1. Marcin zadbał o nas jak o rodzinę. Takie mliśmy poczucie. 2. Komunikacja pierwsza klasa. Na bierząco informuje o tym co się dzieje. 3. Dbałość o szczegóły. 4. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, powiem więcej, bardzo rzadko trafia się na kogoś takiego i na taką jakość obsługi. Cała historia (jak ktoś chce poczytać): Sytuacja: Dość nietypowa, bo nie dość że jedno osobowa działalność której banki nie lubią, to jeszcze zarobki w obcej walucie (banki też nie lubią), i do tego wszystko załatwiane z Grecji. Obdzwoniłem wielu doradców, i nikt nie chciał się podjąć. Marcin nie tylko przyjął wyzwanie ale od pierwszego kontaktu sprawiał wrażenie godnego zaufania, porządnego z dużą atencją do szczegółów. Właściwie to cały proces przebiegał gładko i bezstresowo. Na każdym etapie miałem info o tym co się dzieje i jaki jest następny krok. Powiem więcej, w ogóle nie musiałem się interesować bo Marcin sam wysyłał mi wiadomości o tym co się dzieje. Podsumowując, jeśli chcesz wziąć kredyt i zależy Ci na tym, żeby ktoś poprowadził za Ciebie sprawę od początku do końca, całkowicie zdejmując z Ciebie cały stress, to według mnie znalazłeś odpowiedniego człowieka. Pozdrawiam i powodzenia.

Andrzej Marcin zadbał o nas jak o rodzinę.

Serdecznie polecam Pana Marcina! Chciałem wziąć kredyt walutowy w NOK już od ponad roku jednak wcześniejsi doradcy się wycofywali i twierdzili że będzie to trudny temat. Jednak po spotkaniu z Panem Marcinem pokazał mi Pan, że kredyt walutowy w NOK nie jest rzeczą niemożliwą. Pan Marcin tłumaczy wszystko krok po kroku a kontakt jest rewelacją. Praktycznie cały czas pod telefonem gdy miałem jakieś pytania. Z wyprzedzeniem informuje jakie dokumenty będą potrzebne do złożenia wniosku, które są ważniejsze i trzeba przetłumaczyć na język Polski a które nie. Wiedza, spokój i pewność siebie to super cechy doradcy kredytowego, które Pan Marcin zdecydowanie posiada. Na 100% będę polecał!

Mateusz Kredyt walutowy NOK

Pan Marcin to doradca idealny! W bardzo przyjaznej atmosferze przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego, pośrednicząc jednocześnie między bankiem i deweloperem. Z dużą cierpliwością i w jasny sposób odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Wspaniała współpraca, pełen profesjonalizm , a w dodatku ludzkie podejście. Naprawdę polecamy!

Agnieszka i Arek Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam współpracę z Panem Marcinem Garbarkiem. Pan Marcon jest osobą cierpliwą i godną zaufania. Z ogromnym spokojem wytłumaczył nam zawiłości kredytowe i nakierował na najlepszy wybór.

Agata Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem rekomenduję współpracę! Pan Marcin pomógł mi uzyskać mój pierwszy kredyt na własne mieszkanie. Dzięki temu nie musiałam się martwić o żadne dokumenty, pośredniczył między bankiem i deweloperem. Wszystkie sprawy były omówione w bardzo zrozumiały sposób. Podczas spotkań czułam, że Pan Marcin poświęca czas tylko dla mnie i mojej sprawy, nigdy się nie śpiesząc- co uważam, że jest bardzo ważne w kontakcie z klientem. Raz jeszcze DZIĘKUJĘ za pomoc i tak sprawne uzyskanie kredytu!

Bogusia Kredy Hipoteczny

Niekwestionowany ekspert w swojej dziedzinie. Gdy potrzeba dodatkowego podpisu przyjedzie do domu, zawiezie do banku. Potrafi cierpliwie tłumaczyć temat przez 2h. Godny zaufania i polecenia. Z pewnością będę zwracał się do Pana Marcina w przyszłości w kwestiach kredytów i ubezpieczeń.

Mariusz Kredyt hipoteczny

Skorzystaliśmy z pomocy Pana Marcina ponieważ poleciła nam go nasza znajoma. Od początku do końca profesjonalne podejście do sprawy. Stały kontakt oraz szybkie załatwienie formalności. Serdecznie polecam.

B.R. Karczewscy Kredyt

Pan Marcin to osoba godna polecenia. Profesjonalizm, ogromna wiedza, rzetelność i uczciwość, to cechy charakteryzujące Pana Marcina. Formalności związane z kredytem przebiegały szybko i sprawnie, z finałem podpisania umowy kredytowej. Pozdrawiam.

Monika Kredyt hipoteczny

Z usług Pana Marcina skorzystaliśmy, kupując dom od dewelopera i było to trafną decyzją. Jego zaangażowanie i profesjonalizm przyczyniły się do tego, że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie, a dodatkowo pośredniczył w kontaktach z deweloperem, co w naszej sytuacji bardzo się przydało. Zajął się całą „papierologią” i kontaktami. Wielkie podziękowania za pracę, jaką włożył w nasz kredyt, za podpowiedzi i pomoc w wyborze kredytu, a także cierpliwość do naszych pytań, słuchał nas bardzo uważnie i za każdym razem wszystko dokładnie tłumaczył. Naprawdę możemy serdecznie polecić Pana Marcina!

Agnieszka i Bartek Kredyt hipoteczny

Rekomenduję współpracę z Panem Marcinem. Dzięki jego usługom mój pierwszy w życiu kredyt hipoteczny udało mi się załatwić bardzo sprawnie. Udało się podpisać umowę kredytu w planowanym terminie. Nie było żadnych problemów z kontaktem. Szczerze polecam.

Michał Bielarczyk Zdecydowanie polecam

Rzetelna wiedza, znajomość rynku, doświadczenie i profesjonalizm Pana Marcina pomogły nam w znalezieniu i uruchomieniu kredytu hipotecznego na dom. Będąc nawet w bardzo niekorzystnej sytuacji, dzięki odpowiedniemu planowaniu i przygotowaniu udało nam się nie tylko uzyskać kredyt, ale także otrzymać świetne warunki. Zachęcam do kontaktu z Panem Marcinem ponieważ słowo ekspert bez wątpienia się w tym wypadku sprawdza.

Jacek Gorąco polecam współpracę z Panem Marcinem

Sprawna obsługa i rzetelność. Pan Marcin dołożył wszelkich starań, by zapewnić nam najlepszą ofertę kredytową. Sympatyczny i fachowy doradca rozumiejący potrzeby klientów. Polecamy.

Artur i Gosia Kredyt mieszkaniowy

Bardzo dobry kontakt, konkretne informacje i kompetentna obsługa. Pan Marcin pomagał nam uzyskać kredyt hipoteczny. Zaopiekował się nami i wprowadził w tajniki ofert banków, tak abyśmy sami mogli zdecydować co nam najbardziej odpowiada. Wszystko zakończyło się pozytywnym rozpatrzeniem wniosku kredytowego i podpisaniem umowy z bankiem. Bardzo polecamy Pana Marcina.

Dominika i Adam Doradztwo kredytowe

Z Panem Marcinem spotkaliśmy się 6 lat temu w sprawie kredytu hipotecznego na mieszkanie. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Po kilku latach zdecydowaliśmy się ponownie skontaktować z Panem Marcinem i skorzystać z jego usług. Na każdym etapie Pan Marcin nam doradzał, wyjaśniał i doprowadził nasza sprawę do końca, mimo, ze była dość skomplikowana. Bardzo polecamy skorzystanie z wiedzy i usług Pana Marcina, bo bardzo ciężko dziś znaleźć dobrego doradcę jakim jest Pan Marcin. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w kupnie domu!

Natalia i Przemek Doradztwo

Pan Marcin doradzał nam w sprawie kredytu hipotecznego. Był naszym drugim doradcą, i pierwszy raz spotkaliśmy się z takim profesjonalnym podejściem do klienta. Na wszystkie pytania odpowiadał szybko i konkretnie. Znalazł dla nas kilka propozycji ale podpowiedział, która jest najkorzystniejsza. Pan Marcin oddzwania jak nie może odebrać telefonu i jest punktualny co dla nas było bardzo istotnym punktem we współpracy. Polecamy

Paulina i Paweł Doradztwo

Jestem klientem Pana Marcina od dwóch lat. Jest to bardzo dobry fachowiec. Pan Marcin poświęcił mi wystarczający czas na przedstawienie moich potrzeb. Szybko otrzymałem atrakcyjne propozycje finansowe. Odczułem, że jestem obsługiwany przez profesjonalistę i się nie myliłem. POLECAM!!!

Andrzej Obsługa finansowa