Zdjecie_dyplom

Rafał Narloch

Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 530485553 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Od przeszło 10 lat pracuję w branży finansowej. Swoje doświadczenie zbierałem w bankach, funduszu pożyczkowym dla firm oraz w jednej z największych firm pośrednictwa kredytowego na polskim rynku.

Od 6 lat zajmuję się wspieraniem biznesu nie tylko poprzez pomoc w pozyskiwaniu kredytowania, ale również usprawnianie procesów i doradztwo w zakresie zarządzania. Dzięki ukończonym studiom prawniczym i umiejętności praktycznego stosowania prawa swoim klientom pomagam również na innych płaszczyznach, których wymaga bieżąca sytuacja.

W codziennej pracy zajmuję się wyszukiwaniem i pomocą w uzyskaniu możliwie najlepszych warunków finansowania biznesu zarówno obrotowego jak i inwestycyjnego, proponując tradycyjne kredyty bankowe, jak również finansowanie wspierane środkami z UE czy pożyczki pozabankowe. Współpracuję również z najlepszymi leasingodawcami na rynku, dzięki czemu jestem w stanie zaproponować alternatywne metody zakupu środków trwałych.

Swoim klientom towarzyszę od momentu przygotowania wstępnej oferty, przez etap kompletowania dokumentów, aż po wydanie decyzji, podpisanie umowy i wypłatę środków. W późniejszym czasie stanowię wsparcie w tzw. obsłudze posprzedażowej.

Spotkania z klientami odbywają się w wybranym biurze w Gdańsku, Gdyni lub Pruszczu Gdańskim. Domeną wykonywanego przeze mnie zawodu jest jednakże mobilność, dlatego możemy się spotkać w dowolnym, komfortowym dla klienta miejscu.

 

Doświadczenie

Dyrektor/kierownik oddziału w:

  • ING Bank Śląski,
  • Credit Agricole Bank Polska,
  • Idea Bank,
  • Inicjatywa Mikro.

Ekspert kredytowy:

  • Open Finance
  • ANG Biznes

Właściciel:

  • Kancelaria Finansowo-Prawna "IUSTITIA"

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2014 2017 Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji
2006 2009 Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny

Atuty eksperta

Współpracuję z biurami nieruchomości, deweloperami oraz firmami z różnych branż, dzięki czemu w wielu wypadkach jestem w stanie zaproponować alternatywne rozwiązania dla swoich klientów.

W swojej pracy kieruję się etyką. Moi klienci są na bieżąco informowani o postępach ich sprawy. Każdy klient otrzymuje również informację zwrotną co do możliwości przeprowadzenia danego wniosku oraz wynikających z tego ryzyk. Zależy mi, aby każdy z moich klientów posiadał dokładną wiedzę na temat produktu, któego umowę podpisuje, dlatego wszystkie jej zapisy (jeżeli tylko jest taka wola) są na bieżąco konsultowane i wyjaśniane. Każdy klient jest informowany o wszystkich kosztach transakcji już na etapie wnioskowania.

Pomagam klientom uregulować sytuację finansową w przypadku utraty płynności lub innych sytuacji losowych.

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje