Anna Kraszewska

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 608096402 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Jeśli potrzebujesz kredytu i chcesz to zrobić na najlepszych możliwych warunkach dostępnych w danym czasie polecam pomoc Pani Anny Kraszewskiej. Ja skorzystałem już dwukrotnie i Pani Anna została moją wyrocznią w sprawie kredytów. Polecam.

Adam Kredyty hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Anna Kraszewska pracująca jako specjalista ds. kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Przez cały czas ubiegania się o kredyt bardzo mi pomogła przedstawiając wszystkie możliwości jakie muszę spełnić aby uzyskać pozytywną opinię banku. W tym wszystkim co mi się najbardziej podobało mimo stresu który miałem to kontakt był bardzo dobry. We wszystkich swoich działaniach Anna Kraszewska dała się poznać jako osoba zdyscyplinowana, poważnie traktująca swoje zadania. Zdecydowanie stwierdzam, że posiada ona predyspozycje intelektualne do pracy, takie jak: umiejętność rozumienia złożonych koncepcji teoretycznych i umiejętność analitycznego myślenia co jest bardzo dobrą cechą. Chcę dodać jeszcze że, przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogę zwrócić się do pani. Anny i na pewno nie odmówi mi pomocy. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam panią Annę Kraszewską Z wyrazami podziękowania za wyrozumiałość Robert.

Robert Szymański kredyty hipoteczne i ubezpieczenia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm i przemiła obsługa. W tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy i fachowej obsługi proszę zwrócić się do Pani Ani. Pozdrawiamy serdecznie.

S.G.Gwóźdź Polecenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Anna godna polecenia ze względu na indywidualne podejście do klienta i zaangażowanie. Znajdzie rozwiązanie nawet jeśli sytuacja wydaje się beznadziejne. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim !!

Wiola Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ania najlepszy i najbardziej cierpliwy doradca finansowo kredytowy. Miałam ogromnà przyjemność współpracować z Panią Anią poprostu osoba godna polecenia . Życzę wszystkim takiego doradcy odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku służy zawsze pomocą. Polecam wszystkim z całego serca😊

Katarzyna Wilk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %