Asia_(002)_(2)

Joanna Balk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502666007 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pełen profesjonalizm. Pani Joanna pomogła nam uzyskać kredyt na mieszkanie. Po załatwieniu wymaganych dokumentów zajęła się kompleksowo sprawą i nie musieliśmy się już o nic martwić. Wszystko dokładnie tłumaczyła i zawsze była dostępna. Nie było problemem nawet przyjechać do nas z wydrukowanymi dokumentami. Kredyt został udzielony pół roku temu, a Pani Joanna nadal służy radą, gdy dzwonimy z pytaniami. Serdecznie polecam.

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Joanna pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny w okresie pandemii. Mimo trudnego czasu udało nam się wybrać korzystną ofertę. Pani Joanna zawsze służyła pomocą. Jest osobą niezwykle profesjonalną i rzeczową. Wie wszystko na temat kredytów. Pani Joanna odpowiedziała na każde moje pytanie i pomogła wyjaśnić nurtujące zagadnienia. Bardzo polecam podjęcie współpracy z Panią Joanna, stres i czas zaoszczędzony podczas procedury uzyskania kredytu jest bezcenny :) jestem pewna, że wszystko przebiegnie szybko i profesjonalnie :)

Adrianna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Joannie załatwianie kredytu hipotecznego było wręcz przyjemnością. Dobrała nam najlepszą ofertę kredytową, udzielała odpowiedzi na każde pytanie oraz w razie potrzeby była zawsze dostępna pod telefonem. Do tego jest bardzo przemiłą osobą.

Konrad kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Joanny udało nam się kupić nasze pierwsze mieszkanie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Pani Joanna cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i w jasny sposób tłumaczy wszystkie zawiłości. Dzięki jej zaangażowaniu nasz bezpośredni kontakt z bankiem był ograniczony do minimum, czyli podpisania umowy. Wszystkie formalności mogliśmy sprawnie zrealizować za jej pośrednictwem. Dodatkowo jest osobą bardzo otwartą i miłą. Szczerze polecamy!

Maria Turczyn Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna dokonuje cudow! w ciagu niecalego miesiaca dzieki Jej pomocy udalo mi sie kupic dom. wszelkie skomplikowane formalnosci staly sie proste, zawile sformuowania - jasne i klarowne, a co najwazniejsze - kredyt otrzymalam na bardzo dobrych warunkach. bardzo szczerze polecam!!!

Marta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %