Joanna Balk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502666007 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo polecam współpracę z Panią Asią, zajęła się wszystkimi formalnościami związanymi z kredytem w sposób bardzo profesionalny i sprawny. Pani Asia jest cierpliwa i miła, zawsze można liczyć na jej pomoc. Współpraca z nią to przyjemność:).

Natalia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panią Asią, zajęła się wszystkimi formalnościami związanymi z kredytem w sposób bardzo profesionalny i sprawny. Pani Asia jest cierpliwa i miła, zawsze można liczyć na jej pomoc. Współpraca z nią to przyjemność:).

Natalia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panią Joanną. Bardzo dobra komunikacja, morze cierpliwości do zadawanych przeze mnie pytań i zrozumiałe i wyczerpujące odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolony ze spotkań, kontaktów telefonicznych oraz meilowych, czasem o późnych porach potrzebowałem o coś zapytać i jeśli tylko była taka możliwość, od razu otrzymywałem odpowiedź. Kontakt konkretnie do Pani Joanny otrzymałem z polecenia, ja również polecam.

Wojciech D. Polecam współpracę z Panią Joanną

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z Panią Joanną mieliśmy przyjemność brać kredyt wiele lat temu jeszcze przed bańką na rynku nieruchomości. Wtedy jako młode małżeństwo mieliśmy małe pojęcie o rynku, o kredytach i jak to działa. Wtedy pamiętam, że Pani Joanna prowadziła nas przez całą sprawę profesjonalnie i rzeczowo. Zawsze pomocna i zawsze odpowiadała na wszelkie nasze pytania i wątpliwości. Pamiętam jak po kilku latach miałem jakieś problemy z kredytem - wtedy też kontaktowałem się z Panią Joanną i mimo iż nie musiała nam pomagać to i tak otrzymaliśmy pomoc w postaci wiedzy i wskazówek jak i też realnego działania. Ja to nazywam after sales customer service. Więc nie tylko w trakcie ale i po. Serdecznie Pani dziękuję i z całego serca polecam Panią Joannę

Marcin i Magda Opinia po wielu latach

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Joanna posiada ogromne doświadczenie zarówno w zakresie kredytów jak i procesów kupna nieruchomości. Nasz przypadek był nietypowy, a mimo to udało się uzyskać kredyt w rekordowo krótkim czasie. Jest niesamowicie cierpliwa i rzeczowa, zawsze chętna do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi, nawet jeśli jest to już piąty telefon tego samego dnia. Gorąco polecamy usługi Pani Joanny!

Aleksander i Joanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Joanna reprezentuje sobą prawdziwy profesionalizm, zarówno pod względem merytorycznym jak i komunikacyjnym z klientem. Szeroko patrzy na potrzeby klienta, jest zawsze gotowa do pomocy i zawsze niezwłocznie oddzwania (co bardzo cenię). Pani Joanna przedstawiła wszystkie oferty w bardzo przejrzysty, zrozumiały sposób. Pierwszy raz w życiu przeczytałem umowę kredytu przed jej podpisaniem, za namową Pani Joanny, która chciała aby klient był świadomy od początku do końca wszystkich aspektów umowy. Wszystkie aspekty umowy zostały wyjaśnione przez panią Joannę. Serdecznie dziękuję i każdemu serdecznie rekomenduję panią Joannę

Szymon Makurat kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm. Pani Joanna pomogła nam uzyskać kredyt na mieszkanie. Po załatwieniu wymaganych dokumentów zajęła się kompleksowo sprawą i nie musieliśmy się już o nic martwić. Wszystko dokładnie tłumaczyła i zawsze była dostępna. Nie było problemem nawet przyjechać do nas z wydrukowanymi dokumentami. Kredyt został udzielony pół roku temu, a Pani Joanna nadal służy radą, gdy dzwonimy z pytaniami. Serdecznie polecam.

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Joanna pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny w okresie pandemii. Mimo trudnego czasu udało nam się wybrać korzystną ofertę. Pani Joanna zawsze służyła pomocą. Jest osobą niezwykle profesjonalną i rzeczową. Wie wszystko na temat kredytów. Pani Joanna odpowiedziała na każde moje pytanie i pomogła wyjaśnić nurtujące zagadnienia. Bardzo polecam podjęcie współpracy z Panią Joanna, stres i czas zaoszczędzony podczas procedury uzyskania kredytu jest bezcenny :) jestem pewna, że wszystko przebiegnie szybko i profesjonalnie :)

Adrianna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Joannie załatwianie kredytu hipotecznego było wręcz przyjemnością. Dobrała nam najlepszą ofertę kredytową, udzielała odpowiedzi na każde pytanie oraz w razie potrzeby była zawsze dostępna pod telefonem. Do tego jest bardzo przemiłą osobą.

Konrad kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Joanny udało nam się kupić nasze pierwsze mieszkanie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Pani Joanna cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i w jasny sposób tłumaczy wszystkie zawiłości. Dzięki jej zaangażowaniu nasz bezpośredni kontakt z bankiem był ograniczony do minimum, czyli podpisania umowy. Wszystkie formalności mogliśmy sprawnie zrealizować za jej pośrednictwem. Dodatkowo jest osobą bardzo otwartą i miłą. Szczerze polecamy!

Maria Turczyn Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna dokonuje cudow! w ciagu niecalego miesiaca dzieki Jej pomocy udalo mi sie kupic dom. wszelkie skomplikowane formalnosci staly sie proste, zawile sformuowania - jasne i klarowne, a co najwazniejsze - kredyt otrzymalam na bardzo dobrych warunkach. bardzo szczerze polecam!!!

Marta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %