Dsc_2667

Adam Borowski

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 697893063 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Powiem szczerze, że w porównaniu do innych doradców, z którymi miałem wcześniej do czynienia mogę stwierdzić, iż Adam Borowski to solidna firma. Człowiek, który twardo stąpa po ziemi i operuje konkretami co powaliło nam (mi wraz z małżonką) na realne podejście do tematu kredytu na mieszkanie. Gorąco Polecam.

Tworkowski Marcin Kredyt mieszaniowy

Przydatność rekomendacji: 12 %
Doradcę poleciła nam znajoma, za co dziękujemy. Doradztwo kredytowe u Pana Adama to była bardzo dobra decyzja! Właśnie otrzymaliśmy klucze do upragnionego mieszkania. Nasza sytuacja nie była prosta z punktu widzenia zdolności kredytowej, ze względu na krótko prowadzone działalności gospodarcze i złożoność różnych sytuacji. Mimo wszystko Pan Adam znalazł dla nas możliwie najlepsze rozwiązanie- sprawnie, skutecznie i w miłej atmosferze pomógł nam otrzymać kredyt mieszkaniowy. Jest człowiekiem profesjonalnym, rzeczowym, podchodzącym do ludzi z empatią- która pozwala na postawienie się w czyjejś sytuacji i odpowiedni dobór oferty do możliwości danej osoby. Szczerze polecamy!

Ula i Michał Rynkowscy kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 37 %
Polecam Pana Adama z całego serca:) Załatwi wszystko!

Pawel D. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 25 %
Pan Adam to właściwa osoba na właściwym miejscu,zdecydowanie godny polecenia. W sposób niezwykle klarowny przeprowadził nas przez cały gąszcz formalności, nie zapominając przy tym o wyjaśnieniu wszystkich zawiłych informacji. Bardzo cierpliwy, potrafił odpowiedzieć na każde nawet najbardziej banalne pytanie. Panie Adamie dzięki Panu spełniło się nasze marzenie o większym mieszkaniu, ogromnie dziękujemy

Agnieszka i Mariusz M kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 27 %
Nie będę się zbyt długo rozpisywała - OSOBA GODNA POLECENIA. Jego cechy to sumienność, rzetelność i uczciwość. Klienta traktuje indywidualnie, a do problemu podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Profesjonalista w dziedzinie finansów. Dziękuję i polecam.

Justyna Kłoczewska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 30 %
Pan Adam emanuje serdecznością i szczerym zaangażowaniem i co najważniejsze, widać, że lubi ludzi. Jestem operatywny, bo jednocześnie potrafi obsługiwać klientów i zabawiać ich dziecko ;-) Rzetelnie wykonuje pracę - czyli jeśli podejmie decyzje, to wiadomo, że przemyślaną. Jest szczery, co jest ważne przy podejmowaniu decyzji finansowych. Ogólnie fajny facet z Pana Adama i można na nim polegać. Polecam oczywiście !

Katarzyna serdeczność i rzetelność

Przydatność rekomendacji: 46 %
Profesjonalna, miła i rzeczowa obsługa - kredyt otrzymany. Dziękujemy:)

Ela i Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
100% kompetencji i profesjonalizmu!!! Pan Adam daje nadzieję na własne M i pomaga spełniać marzenia. Szuka optymalnych i realnych na miarę możliwości klienta rozwiązań. Po pierwszej niezobowiązującej wizycie u Pana Adama umówiliśmy się na spotkanie z doradcą finansowym z Home Broker i to utwierdziło nas w przekonaniu, że jedyną osobą, która może nam pomóc w zdobyciu środków na własne mieszkanie jest właśnie Pan Adam Borowski. Gorąco polecamy!!!

Ela i Radek kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 43 %
Bardzo sprawna współpraca, pomoc w formalnościach, bieżące informowanie odnośnie prowadzonej sprawy, rzetelne doradztwo. Polecam współpracę z p. Adamem.

Edyta Stokowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić Adama Borowskiego czy to rodzinie czy też znajomym. Bardzo profesjonalne podejście do tematu, fachowa i kompleksowa pomoc. Oczywiście kredyt przyznany.

Marcin Rudnik Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 36 %
Profesjonalne doradztwo, konsekwencja w działaniu, szybkie doprowadzenie do uzyskania kredytu hipotecznego. Dziękujemy.

Paulina i Kamil Radzajewscy Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 48 %
Pan Adam Borowski jest doświadczonym, szeroko obeznanym doradcą kredytowym.Bardzo dokładnie informuje klienta o potrzebnych dokumentach i szybko załatwia sprawy związane z uzyskaniem zdolności kredytowej. Bardzo dobrze pracowało nam (mi i mojemu mężowi) się z panem Adamem. Jeśli chcą państwo uzyskać szybki i korzystny kredyt - polecamy tego doradcę. Wszystko za was załatwi i dokona wszelkich starań, aby klient był zadowolony z jego poczynań. Pozdrawiam

Zofia Rybołowicz - klientka pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 43 %
Mogę szczerze powiedzieć że Pan Adam Borowski to PROFESJONALISTA W 100% .Jego uprzejmość bije na odległość.Jest rzetelny i solidny.Wielu tzw."DORADCÓW"mogłoby się od Pana Adama uczyć podejścia do klienta i jego indywidualnej sprawy.Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pomocy Pana Adama . Dziękujemy i Polecamy !!!!!

Małgorzata i Janusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 31 %
Bardzo polecam! Szybko i sprawnie pomógł mi załatwić wszystkie formalności związane z kredytem i w niedługim czasie otrzymałam pozytywną opinię z banku. Dzięki Panu Adamowi zaoszczędziłam wiele czasu na załatwianie formalności, z którymi sama bym na pewno nie poradziła. Bardzo pomógł mi pokonać wszelkie zawiłości związane z kredytem. Doradził, wytłumaczył i przygotował wszystkie dokumenty do podpisu. Profesjonalne podejście do klienta. Komunikatywny, o wysokiej kulturze osobistej, uprzejmy, serdeczny. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jestem pewna, że skorzystam z usług Pana Adama jeszcze nie raz. Serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.

Magda Rowińska Kredyt

Przydatność rekomendacji: 54 %
Polecam Pana Adama jako bardzo dobrego doradcę finansowego, szybki, sprawny i profesjonalny. Dziękuję Panie Adamie.

Katarzyna Kulesz profesjonalny doradca

Przydatność rekomendacji: 44 %
Niezwykle sprawny i profesjonalny doradca. Zawsze w pełni zaangażowany, komunikatywny, o niezwykle wysokiej kulturze osobistej, uprzejmy, serdeczny. Bardzo dobre rozeznanie w produktach bankowych, nieprzeciętna wiedza, rzetelna informacja i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi na każde moje pytanie. Pan Adam bardzo szybko i sprawnie pomógł mi załatwić wszystkie formalności związane z kredytem i w niedługim czasie otrzymałam pozytywną opinię z banku. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Adama jako doradcę finansowego wszystkim zainteresowanym, potencjalnym kredytobiorcom. Dziękuję za bardzo miłą i owocną współpracę.

Monika Łapińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 48 %
fachowa pomoc ,rzetelne podejscie ,osoba wzbudzajaca zaufanie ,godny polecenia i skuteczny w dzialaniu

borkowski wieslaw kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 44 %
Mieszkam i pracuję za granicą i bez pomocy pana Adama Borowskiego prawdopodobnie nie udałoby mi się uzyskać kredytu hipotecznego.. Pan Adam jest bardzo dobrym doradcą finansowym, bardzo dobrze zorientowanym w branży, konkretny, uprzejmy, rzetelny, solidny a przede wszystkim cierpliwy... Znakomita pomoc... POLECAM!!!

Renata M. kredyt w euro

Przydatność rekomendacji: 48 %
W 100% rekomendujemy Pana Adama! Wszelkie działania podejmowane z pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Współpraca na wysokim poziomie - bardzo polecamy!!!

Małgorzata i Grzegorz Kredyt na siedlisko

Przydatność rekomendacji: 36 %
Polecamy Pana Adama jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Kompetentna i rzetelna usługa polegająca na fachowym doradztwie i pomocy przy wyborze banku w który spełniamy kryteria do przyznania kredytu hipotecznego na rynku, oraz dużą cierpliwość w pracy zawodowej.Polecamy jak najbardzie Pana Adama. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

PIOTR I MARIOLA WIŚNIEWOLSCY KREDYT NA MIESZKANIE

Przydatność rekomendacji: 52 %
Szybko i bardzo sprawnie otrzymany kredyt bez żadnych problemów. Polecam każdemu, kto szuka szybkiej i bardzo profesjonalnej współpracy. Polecam !!!

Adam S. Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 35 %
Szczerze polecamy Pana Adama. Rekomendujemy Go jako człowieka bardzo uprzejmego, miłego a zarazem niesamowicie wykwalifikowanego i bardzo płynnie poruszającego się w sferze doradztwa finansowego. Jeśli myślisz, że nie masz szans na kredyt udaj się do Pana Adama. Jest ogromne prawdopodobieństwo iż On bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy ów kredyt pomoże Ci zdobyć. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy bardzo za pomoc!

Sebastian i Ewelina Baluk Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pan Adam Borowski dał się poznać jako prawdziwy profesjonalista. Cierpliwy, skrupulatny, a nade wszystko skuteczny. Polecam.

Paweł Sawoń Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 37 %
Gorąco polecam. Dzięki Panu Adamowi dostaliśmy kredyt na możliwie dla nas najleprzych warunkach. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, pan Adam ma bardzo indywidualne podejście i zrobił wszystko aby nam pomóc w uzyskaniu naprawdę dobrego kredytu. Przede wszystkim profesjonalizm i życzliwość...naprawdę bardzo polecam.

Joanna i Seweryn kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm i bezpretensjonalność. Pomimo dość trudnego zadania mianowicie kredyt w euro i zagraniczne kontrakty marynarskie, Pan Adam wywiązał się z niego znakomicie. Otrzymaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Polecamy!

Anna i Dominik Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 47 %
Gorąco polecam Pana Adama jako doradcę wszystkim którzy chcą szybko i wygodnie wziąć kredyt. Pan Adam służy profesjonalną pomocą, jednocześnie tłumacząc wszelkie zagadnienia w prosty, przejrzysty sposób. Myślę,że osoby mające niewielkie pojęcie o bankach, kredytach, itp. mogą czuć się bezpiecznie aż do sfinalizowania ich sprawy:)

Justyna Z. kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 49 %
Pan Adam Borowski zajął sie nami profesjonalnie i szybko szybko przeprowadził nas przez gąszcz wymagań bankowych tak, ze nawet nie zorientowaliśmy się , ze załatwiamy jakąś ważną sprawę.Dzięki temu otrzymaliśmy korzystny kredyt, jak również przemiłą i sprawna obsługę bankowa. Dziękujemy bardzo!

Joanna i Tomasz Konończuk, Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 47 %
Gorąco polecam pana Adama jako doradcę - 100% profesjonalizmu. Można powiedzieć : rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. Pozdrawiamy!!!

Justyna i Krzysztof Szypluk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 51 %
Dzięki pomocy Pana Adama zaoszczędziliśmy z żoną wiele czasu i niepotrzebnych nerwów. Wszytko załatwiane było profesjonalnie i szybko, a my dostawalśmy gotowe dokumenty do podpisu. W kwestii wytłumaczenia zawiłości kredytu również osoba Pana Adama jest godna polecenia - wszystko zostało nam "przetłumaczone" na język polski. Domek się buduje, transza wypłacona, gorąco polecamy Pana Adama i mamy nadzieję na dalszą współpracę i pomoc już przy wcześniejszej spłacie kredytu. Pełen profesjonalizm i ogólnie doradca wart polecenia.

Mariusz Szarejko Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 54 %
Naprawdę rzetelny i sprawdzony doradca. Dyspozycyjny zawsze w godzinach i po godzinach pracy. Szczerze polecam

Krzysztof Szymański Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 42 %
Serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu:)Przesympatyczny kontakt z p.Adamem ułatwił pokonanie wszelkich zawiłości związanych z bankami. Korzyści z uzyskania kredytu(na bardzo dobrych warunkach) są wymierne w postaci mieszkania.Mało tego ,o tym jak dobre warunki wynegocjował p.Adam dowiadujemy się nadal np. od znajomych,którzy bez pomocy doradcy korzystali z pożyczek,bądź też korzystając na co dzień z usług poleconego banku.Zdecydowanie polecam pomoc jaką oferuje p.Adam:))

Anna B. kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Mogę polecić Pana Adama wszystkim, którzy chcą dostać kredyt, a nie wiedzą jak się za to zabrać lub nie chcą biegać po wszystkich bankach. Pracowałem z wieloma fachowcami, takich jak Pan Adam Borowski - nie spotyka się zbyt często, jest to człowiek "kompleksowy - od wszystkiego". Każda najmniejsza rzecz jest załatwiana przez Niego przy minimum angażowania w to klienta. Gorąco polecam, na pewno sam skorzystam z pomocy Pana Adama ponownie. 100% profesjonalizmu.

Radosław Bobrowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 41 %
Zdecydowanie polecam !!! Jeśli ktoś szuka kredytu, a nie ma czasu na samodzielne załatwianie formalności, to Pan Adam jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

K. Zawadzki Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Bardzo plecam, pełen profesjonalizm, dzięki któremu dostliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach.

Anna Stankiewicz-Kranc kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 44 %
Super człowiek, polecamy z żoną serdecznie, krdycik wyszedł bajka, dokładnie tak jak miało być, lepiej być nie mogło bo nie można by trafić na kogoś lepszego w tych klockach:-) Pozdrowienia

Marcin i Ewa Sobieccy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pełen profesjonalizm!!!

Ewa Jarocka hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Naprawdę konkretny doradca. Wysoka kultura osobista, cierpliwość, bardzo dobry kontakt,szybkie i skuteczne działanie... Krótko mówiąc odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. POLECAM !!!

Mariusz Sitko kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Rzetelna pomoc w wyborze optymalnego rozwizania i załatwieniu formalności. Sympatyczna obsługa. Dziękuję.

Katarzyna Malczewska kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 41 %
Gdy już zakończyliśmy sprawę naszego kredytu, nie wyobrażamy sobie w ogóle, by można było zadłużać się bez doradcy:) Zabiegani i zapracowani nigdy byśmy nie znaleźli tyle czasu, by odwiedzać te wszystkie banki, a tego rekomendowanego - z naprawdę niezłymi warunkami - pewnie nawet nie próbowalibyśmy sprawdzać. Polecamy współpracę z panem Borowskim - duża fachowość i profesjonalizm - półgodzinne spotkanie to pewnie cały dzień grzebania się w internecie w poszukiwaniu konkretnych informacji o kredytach. Przeogromna pomoc z jego strony!

Ewelina & Maciek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 42 %
Polecamy Pana Adama jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelna i kompetentna usługa polegająca na fachowym doradztwie i pomocy przy wyborze potencjalnie najlepszego kredytu hipotecznego na rynku, a także cierpliwość i oddanie w pracy zawodowej pozwalają nam polecić Pana Adama innym, którzy tak jak my są bardzo zapracowani i potrzebują fachowego wsparcia.

Michniewicz Kredyt na mieszkanie z dopłatą

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pan Adam bardzo rzeczowo i kompetentnie ułatwił nam otrzymanie kredytu hipotecznego. otrzymaliśmy kredyt na bardzo dobrych warukach i w dość wyśrubowanym czasie. jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Dziekujemy!!!!!

Barbara Błocka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 51 %
profesjonalizm,dyplomacja,kompleksowa opieka-szczerze polecam

anna zachowicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 46 %
Bardzo profesjonalnie, miło i szybko. Serdecznie polecam Pana Adama !

Maja Jackowska Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam usługi pana Adama Borowskiego. Znakomita pomoc, konkretne, szybkie i skuteczne działanie.

Emilia Chmielewska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 52 %
Do Adama Borowskiego trafiliśmy "z polecenia" i nie żałujemy. Doradztwo szybkie, krótkie i na temat - czyli tak jak nam odpowiadało. Sprawne załatwienie wszystkich czynności, stały kontakt mailowo-telefoniczny i zaangażowanie Adama sprawia, że nie mamy oporów przed wystawianiem pozytywnej opinii. Podejrzewamy również że nie będzie to nasze ostatnie poradnictwo... :)

asia i kamil bartnikiewicz kredyt hipoteczny na wykonczenie domu

Przydatność rekomendacji: 48 %
Do Pana Adama trafiłam zupełnie przypadkowo. Okazał się być bardzo udanym i pomyślnym "przypadkiem" w moich zmaganiach z kredytem. Miałam dużo pytań, wątpliwości i obaw, ale Pan Adam systematycznie i cierpliwie, a przede wszystkim skutecznie je rozwiązywał. Szczerze polecam tego doradcę. Przeprowadzi klienta przez wszystkie kręte ścieżki procedury kredytowej. Doradzi, wytłumaczy co trzeba, przygotuje wszelkie dokumenty do podpisania. Sympatyczny, szczery, kulturalny i życzliwy doradca finansowy. Skutecznie doprowadza do finału całe trudne, bądź co bądź, zawiłości kredytowe.

Basia Z. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 49 %
Bardzo profesjonalne podejście, duża ilość propozycji, miły , cierpliwy :) i komunikatywny doradca zawsze dyspozycyjny . Polecam

Joanna Kuczyńska Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 46 %
Zanim poznałam Pana Adama, usłyszałam, że w kwestii uzyskania kredytu potrafi zdziałać cuda- i "cud" się zdarzył. Otrzymaliśmy z mężem kredyt, kończymy remont naszego mieszkania i w razie potrzeb nadal współpracujemy z Panem Adamem. Polecamy i życzymy udanych decyzji finansowych w Nowym Roku!

M. A. Czarneccy kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Pan Adam jest dobrym doradcą finansowym: konkretny, bardzo dobrze zorientowany w "branży kredytowej", profesjonalna współpraca i komunikacja. Polecamy !!!

Marek&Magdalena B kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 42 %
Kompetentny, uprzejmy, słowny. Pan Adam jest osobą o ogromnej kulturze osobistej, swietnie nawiazuje kontakt z klientem. Jesteśmy z meżem zadowoleni z tego, że trafiliśmy w swoich poszukiwaniach na Pana Adama. Nasza sprawa została załatwiona szybko i skutecznie. Maria Kaczmarek

Maria Kaczmarek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 48 %
Profesjonalne podejście do klienta. Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności. Polecamy.

Ola i Robert Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 48 %
Co jak co ale w moim przypadku cierpliwość pana Adama była godna podziwu,moje problemy zostały rozwiązane,kredyt na super warunkach został udzielony.Szczerze polecam i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek z moich znajomych skorzystał z usług innego doradcy.

M.Anuszkiewicz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 55 %
Profesjonalista, polecam !

karol tytman kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 45 %
Szybkie, sprawne i konkretne doradztwo, sprawne działanie. Polecam!

Marek Bartoszewcz hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 44 %
rzeczowe, skuteczne doradztwo, kredyt otrzymany :)

Justyna Karłowicz kredyt na działkę

Przydatność rekomendacji: 45 %
Doradztwo Adama Borowskiego poleciła mi znajoma, której kredytem nieco wcześniej zajmował się właśnie on. Dzięki jej rekomendacjom zdecydowałem się na pierwsze niezobowiązujące spotkanie. Jak się potem okazało, to pierwsze spotkanie było wystarczająco przekonywujące, by wracać tam ponownie. Co zadecydowało o tym, że powierzyłem swoje sprawy kredytowe właśnie Adamowi? Po pierwsze: otwartość oraz życzliwość, która biła od niego już od samego wejścia. Ponadto szczere i nieudawane zainteresowanie moją osobą, wzgląd na moje potrzeby i oczekiwania. W toku rozmowy Adam dał się również poznać z innej strony - profesjonalista oraz kompetentny doradca dysponujący dużą wiedzą i doświadczeniem (tu chciałbym podkreślić <<doświadczenie>> bowiem, w kontaktach z Adamem miałem wrażenie, że mam do czynienia z człowiekiem ogromnej rozwagi i rozsądku - cechach - rzadko spotykanych u tak młodych ludzi). Podobał mi się jego pragmatyczny i zadaniowy stosunek do napotykanych trudności. Adam nie rozkładał bezradnie rąk, lecz stale szukał optymalnych rozwiązań do moich potrzeb. Bardzo ceniłem sobie również jego klarowny i przystępny sposób przekładania zawiłych oraz niezbyt jasnych sformułowań branżowych na prosty i zrozumiały dla mnie język. Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować Adamowi Borowskiemu za zaangażowanie w sprawach mojego kredytu oraz polecić jego osobę innym jako rzetelne zródło wiedzy z zakresu finansów.

Paweł Jan Wójcik Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 55 %
Polecam!!! Bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Można miec pewnosć że nasze finanse są w dobrych rękach.

Wojciech Kondrat Lokata

Przydatność rekomendacji: 53 %
Rekomenduję Pana Adama Borowskiego, który pośredniczył w transakcji zawarcia umowy kredytu hipotecznego na zakupione przeze mnie mieszkanie. Pan Borowski to kompetentny, miły i bardzo pomocny Doradca Finansowy. W mojej opinii jest to osoba godna zaufania.

Łukasz Kiersnowski Kredyt hipoteczny w walucie EUR

Przydatność rekomendacji: 41 %
Profesjinalnie i sprawnie załatwiono wszystkie pytania, w tym niestandartowe.

Witali Walużenicz lokata

Przydatność rekomendacji: 46 %
Kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Z takim doradcą pracuje się naprawdę miło. Fachowo podchodzi do sprawy. Po uzyskaniu kredytu nie zaprzestał dalszej współpracy. Miły i serdeczny w rozmowie. Naprawdę polecam!!!

D. i L.. Karwowscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 40 %
Współpraca z panem Adamem Borowskim sprawia, że "świat kredytów" staje się bardziej przyjazny dla kogoś kto o kredytach słyszał tylko w telewizji. Jest osobą kompetentną i konkretną a przy tym bardzo sympatyczną. Chętnie pomaga w zawiłościach kredytowych. Jestem bardzo zadowolona z obecnej współpracy z panem Adamem, i mam nadzieję na równie owocną w niedalekiej przyszłości.

A. Bazydło kredyt

Przydatność rekomendacji: 48 %
Zostaliśmy sprawnie przeprowadzeni przez proces uzyskania kredytu w euro. Po złożeniu 5 wniosków kredytowych, ostatecznie wybraliśmy decyzję, która odpowiadała naszym wymaganiom dot. m.in. zdolności w ratach malejących. Dziękuję i polecam

D. Simoniuk kredyt EUR

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pan Adam - to godny polecenia doradca, konkretny, rzetelny i solidny. Dużym plusem jest jego podejście do klienta, mobilność i szybkie działania związane z działaniami jakie trzeba podjąć przy wyborze właściwego kredytu. Dziękujemy i polecamy:)

Magda i Józek K. kredyt

Przydatność rekomendacji: 42 %