_dsc2574_%e2%80%94_kopia

Adrian Bezak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 792021080 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Proces kredytowy, szczególnie ten związany z zakupem swoich wymarzonych czterech ścian, często bywa zawiły i w niektórych sytuacjach może stresować. Gonią terminy, zbywcy się śpieszy lub ekipa remontowa już puka do drzwi?

Przy wystąpieniu wymienionych trudności, możesz liczyć na moje wsparcie, ponieważ:

 • pomogę zbadać Twoją zdolność kredytową
 • przedstawię aktualne oferty banków
 • podpowiem, jak przygotować się na wymagany wkład własny
 • przedstawię długość przebiegu procesu kredytowego oraz wydania decyzji
 • udzielę pomocy w ustabilizowaniu punktacji BIK
 • pomogę w wielu innych kwiestiach związanych z remontem, budową itp.


Spokój ducha moich klientów jest dla mnie najistotniejszą rzeczą podczas całej współpracy. Wynika on każdorazowo z indywidualnego przygotowania do procesu kredytowego i zrozumienia go tak, by poszczególne etapy i wymagane dokumenty wraz z ich zawartością nie stanowiły żadnych tajemnic.

 

 

Będąc Sprawdzownym Ekspertem, dbam o jak najwyższą jakość moich usług.
Serdecznie zapraszam do kontaktu; czas i miejsce spotkania, ustalimy wspólnie. 
tel. 792 021 080

Moja pomoc podczas całego procesu kredytowego, jest całkowicie bezpłatna.

 

Doświadczenie

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem, pracując kilka lat w mFinanse, gdzie doradzałem w wyborze odpowiedniego finansowania, zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Praca tam pozwoliła mi poznać finanse od kuchni, a dzisiaj swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się jako Sprawdzony Doradca.

Atuty eksperta

Kto stoi w miejscu ten się cofa. Dlatego tym co mnie wyróżnia jest poszukiwanie wiedzy z różnych dziedzin finansów, aby być jak najlepiej zorientowanym i wszechstronnym. Obecnie kształcę się z zakresu księgowości, żeby lepiej zrozumieć potrzeby finansowe przedsiębiorców, jak funkcjonują ich firmy i z jakimi problemami na co dzień się mierzą.

Przykłady opisanych spraw

Jednym z pierwszych pytań, które otrzymuję od klientów, obok zdolności kredytowej i oferty banków, jest pytanie o wkład własny.  Zazwyczaj wkład własny kojarzy się im się z pieniędzmi ulokowanymi na koncie lub w przysłowiowej skarpecie. Na szczęście kwestia ta nie jest zero-jedynkowa jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Banki jako wkład własny mogą przyjąć:

 • premię gwarancyjną z książeczki mieszkaniowej
 • drugą nieruchomość która nie jest obciążona hipoteką
 • deklarację przeznaczenia środków finansowych ze sprzedaży poprzedniego domu lub mieszkania
 • lokaty bankowe
 • papiery wartościowe
 • wpłaty rezerwacyjne na rzecz dewelopera lub spółdzielni
 • działkę na której powstanie budynek (pod warunkiem braku obciążenia hipoteką)
 • wody/prądu, uporządkowanie terenu pod budowę itp.koszty przygotowania inwestycji: zakup projektu budowlanego, doprowadzenie przyłączy
 • wykonane we własnym zakresie prace budowlane ujęte w kosztorysie

Wybrane rekomendacje

Wszystkie formalności załatwione na spotkaniu u mnie w domu. Tylko umowę podpisywałem w oddziale. Polecam doradce

Mateusz Kredyt gotówkowy

Doradca pomógł tacie pospłacać karty kredytowe i debet w koncie. Tata ma już swoje lata, jest uparty i nigdy nie chciał kredytów nawet gdy my mu mówiliśmy, że musi coś z tym zrobić bo ma już tego za dużo. Dopiero po rozmowie z Panem Adrianem który do niego zadzwonił udało się tatę przekonać do zamknięcia kart i debetu. Dziękujemy za obsługe i pomoc. Pozdrawiamy!

Czesław i Ania Spłata kart i debetu

Mialem pokrecona sytuacje kredytowa przez poprzedniego doradce w banku i placilem wysoka rate na którą kompletnie nie było mnie stac, a dzięki panu Adrianowi który mimo ciężkiej mojej sytuacji finansowej zainteresował się i pomógł mi to skonsolidowac tak, ze mialem przy tym samym okresie kredytowania taniej, ogolnie mniej do splaty i jeszcze miałem zwroty około 6 tys. zwrotu z banku. Mega profesjonalne podejście do sprawy. I polecam z całego serca. Jeszcze raz dziękuję

Michał Obsługa i pomoc przy kredycie