_dsc2574_%e2%80%94_kopia

Adrian Bezak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 792021080 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecamy usługi Pana Adriana. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pomaga w każdym kroku procesowania. Przez cały okres mogliśmy kontaktować się telefonicznie w każdej sprawie. Szybko uzyskaliśmy kredyt na zakup mieszkania. Dziękujemy bardzo.

Lucyna i Marian Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Adrian jest osobą z ogromną kulturą osobistą i pełnym profesjonalizmem. Z zaangażowaniem przeprowadzał ze mną spotkania na których bez problemu odpowiadał na wszystkie pytania. Pomógł w zdobyciu kredytu na remont mieszkania za co jestem ogromnie wdzięczny. Polecam!

Janusz C. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Człowiek godny zaufania, kompetentny i bardzo dokładny. Wszystko zostało dopilnowane i doprowadzone do końca z pozytywnym skutkiem. Polecam bardzo serdecznie.

Kamil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Sprawdzony doradca !!! Polecam !!!

Angelina O. Kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkie formalności załatwione na spotkaniu u mnie w domu. Tylko umowę podpisywałem w oddziale. Polecam doradce

Mateusz Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Potrzebowałem pieniędzy na dokończenie domu, moja sytuacja finansowa nie była pewna, ale z pomocą Pana Adriana udało się wszystko załatwić, teraz mogę się już cieszyć z nowego domu.

Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dobry doradca, nie ściemnia tylko mówi jak jest . 2 lata temu nie mogłem dostać kredytu i nie wiedziałem czemu. Pan Adrian mi powiedzial , że to przez chwilówki i słaby bik. Na szczeście udało się wszystko uporządkować.

Jakub Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca pomógł tacie pospłacać karty kredytowe i debet w koncie. Tata ma już swoje lata, jest uparty i nigdy nie chciał kredytów nawet gdy my mu mówiliśmy, że musi coś z tym zrobić bo ma już tego za dużo. Dopiero po rozmowie z Panem Adrianem który do niego zadzwonił udało się tatę przekonać do zamknięcia kart i debetu. Dziękujemy za obsługe i pomoc. Pozdrawiamy!

Czesław i Ania Spłata kart i debetu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Adrian dzwonił do mnie przeszło 2 lata temu i dobrze przedstawił dlaczego przydałby mi się limit w koncie firmowym. Nie mówił jak automat z infolinii, zaufałem i się nie zawiodłem. Pozdrawiam

Piotr Limit firmowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo szybko i sprawnie. Kredyt dostałem taniej niż w innym banku, gdzie miałem już umowe do podpisania no i wszystko było załatwione podczas jednego spotkania w banku w 50min. Bardzo polecam

Marcin W. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mialem pokrecona sytuacje kredytowa przez poprzedniego doradce w banku i placilem wysoka rate na którą kompletnie nie było mnie stac, a dzięki panu Adrianowi który mimo ciężkiej mojej sytuacji finansowej zainteresował się i pomógł mi to skonsolidowac tak, ze mialem przy tym samym okresie kredytowania taniej, ogolnie mniej do splaty i jeszcze miałem zwroty około 6 tys. zwrotu z banku. Mega profesjonalne podejście do sprawy. I polecam z całego serca. Jeszcze raz dziękuję

Michał Obsługa i pomoc przy kredycie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Adriana trafiłem z polecenia znajomej. Miałem problem ze spłatą karty kredytowej i kilku rat, a w banku mówili że nic z tym się nie da zrobić, bo nie mogą mi zrobić konsolidacji. Dzięki pomocy która dostałem udało sie spłacić kredyty i wyjść na prosta płacąc jedną rate.

Michał G. Konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 100 %