Agata Żehaluk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 533599335 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Dzień dobry, z czystym sumieniem polecam Panią Agatę jako doradcę. Mógłbym pisać naprawdę wiele, ale w skrócie Pani Agata od A do Z pokierowała nas w każdym kroku. Swoimi radami, praktycznymi wskazówkami wyciągnęła mnie z bagna, jakiego prawdopodobnie nikt kto to czyta nie miał. Jeżeli w przenośni można uznać że bank rozpatruje udzielenie kredytu na 0 m.n.p.m to można ująć to tak, że Pani Agata wyciągnęła mnie z dna morskiego. Pomagała nam w każdej kwestii, korespondencja e mailowa była prowadzona również poza standardowymi godzinami pracy, zawsze mogliśmy porozmawiać przez telefon. Poukładałem wszystkie swoje sprawy z przeszłości, pozamykałem konieczne tematy. Na tle rad, które można znaleźć w intrenecie widać, że Pani Agata swoje wskazówki ma poparte doświadczeniem. Cały proces kiedy była z nami w sytuacji kredytowej był taki że w momencie kiedy to było potrzebne po ludzku dawała nadzieje, pokazywała perspektywę optymistycznego rozwiązania. Kiedy trzeba było mobilizowała do prężnego działania. Fachowiec, osoba rzetelna, konkretna, nie było odpowiedzi z materii bankowości, na które nie znałaby odpowiedzi. Ani razu nie była zaskoczona naszymi pytaniami. W moich słowach nie ma ani odrobiny kurtuazji. Jeżeli szukacie kredytu i dobrego doradcy zdecydowanie polecam Panią Agatę. Mieszko

Mieszko/Ż Polecamy Panią Agatę

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne doradztwo finansowe. Pani Agata jest na bieżąco ze wszystkimi przepisami.

Marta doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Trafiłam do Pani Agaty z polecenia i polecam dalej! Rzetelne podejście

Renata Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Panią Agatę. Ogromna wiedza, bardzo miła współpraca, wszystko dokładnie objaśnione. Jestem zadowolona :)

Marta kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Agata to profesjonalny doradca finansowy, który w swoim działaniu charakteryzuje się troską o dobro klienta. Zawsze otwarta i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, osoba doskonale znająca zagadnienie finansów i rynek kredytowy, na której w 100% można polegać . Współpraca z Panią Agatą to "czysta przyjemność" i gwarancja najlepszego rozwiązania dla klienta. Bez żadnych wątpliwości - to ekspert z górnej półki w dziedzinie doradców finansowych.

Jakub Gorąco polecam!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agata nie tylko pomogła uzyskać dobry kredyt hipoteczny. Dodatkowo wyjaśniła nam wszystkie zawiłości bankowe i finansowe. Zawsze była dostępna i cierpliwie odpowiadała na wszystkie dręczące nas pytania i wątpliwości. Skorzystaliśmy też z kilku naprawdę dobrych rad. Dziękujemy pani Agacie za profesjonalizm, miłą współpracę, ogrom pomocy, serdeczność i oczywiście przeprowadzenie nas bezboleśnie przez ogrom dokumentów i procedur .

Katarzyna Kędzierska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agata prezentuje świetną postawę 'can do', szuka rozwiązań niestandardowych tam, gdzie inni powiedzieli, że się nie da. Ma dużą wiedzę, bardzo chętnie pomaga, a kredyt udało się załatwić w kilka dni. Przy następnym kredycie na pewno skorzystam ponownie z usług Pani Agaty :)

Mateusz J. kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Praca z Panią Agatą to czysta przyjemność, mieliśmy doczynienia z innymi doradcami ale zaangażowanie i sprawne działanie Pani Agaty przyczyniło sie do tego ze mamy własne gniazdko. Dokumenty przygotowane na czas , dokładnie wytłumaczone , zawsze pod telefonem co jest wielkim plusem. Serdecznie polecamy !

Irena Jurek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agata jest profesjonalistką w swoim fachu. Dokumenty są przygotowane szybko, rzetelnie. Prowadziła nas przez meandry zawiłości bankowych w sposób który sprawił iż branie kredytu stało się przyjemnością. Oferty przedstawione przez Panią Agatę nie tylko były bardzo korzystne ale i wyprzedzały nasze potrzeby. Bardzo miło się z Panią Agatą współpracowało, pozostawiam sobie jej wizytówkę by polecać ją znajomym.

Monika Kamińska kredyt gotówkowy i hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam serdecznie

Paula Pdg kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Agata realizuje marzenia :) Z przyjemnością chcieliśmy z Żoną polecić Panią Agatę, jako Doradcę. I o nie tylko finansowego, ale takiego, co realizuje marzenia. Od samego początku współpracy była bardzo wsłuchana w nasze oczekiwania, kiedy opowiadaliśmy o tym jak i gdzie chcielibyśmy mieszkać. Pomogła nam wyszukać, przeanalizować trafność wyboru i w końcu wybrać nieruchomość, tak aby była dopasowana w pełni do naszych potrzeb. Równocześnie, bardzo szybko przeprowadziła stosowne symulacje finansowe, wskazujące, że możemy ubiegać się o potrzebny kredyt w banku. Później odbyło się wszystko bardzo szybko, tzn. wsparcie negocjacyjne Pani Agaty z deweloperem, a następnie podpisanie notarialne umowy sprzedażowej (również asysta Pani Agaty). Złożenie wniosku kredytowego to już była czysta formalność. Pani Agata, znając cały wachlarz ofert kredytowych, przeprowadziła nas w wybranym banku przez wszystkie procedury i szablony dokumentów. Następnie, z sukcesem, dopilnowała złożenie najkorzystniejszego wniosku. W bardzo krótkim czasie otrzymaliśmy kredyt, a teraz czekamy sobie na wykończenie wymarzonego domku :) PS Pani Agatka to Bardzo Ciepła Osoba, z którą przez cały współpracy czuliśmy się bardzo bezpiecznie. Przez cały czas powtarzała nam: "Kochani, nie przejmujcie się, będziecie mieszkali tak, jak sobie tego zażyczyliście". Te słowa zapamiętamy na całe życie ... Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie Pani Agato!

Maciek Woytarek Wyszukanie nieruchomości i uzyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Agatą - pierwsza klasa. Dość długo szukałam doradcy finansowego, spotkałam kilka osób i niestety moje zdziwienie było okropne, a nerwy na wyczerpaniu, gdy dowiadywałam się, że wszystko co sobie zaplanowałam jest po prostu nie do zrealizowania. Poźniej właśnie trafiłam na Panią Agatę - jak wielkie było moje zdziwienie kiedy po pierwszej rozmowie okazało się że wszystkie Moje plany jednak dojdą do skutku. Dla Pani Agaty nie było rzeczy niemożliwych. Fakt faktem - udało się! Z pomocą Pani Agaty Moje marzenie się spełniło a czas który miałam na zrealizowanie wszystkiego był na prawdę ograniczony, ale to również nie było problemem. Jednym słowem wszystko się udało. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu profesjonalizm,profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Polecam z całego serca! ..i jeszcze raz dziękuję!

Haręza Iwona Opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję pani Agato za pani zaangażowanie i cierpliwość w przeprowadzeniu nas przez cały proces od znalezienia lokalu, negocjacje ze sprzedającym, umowy i organizacje kredytu. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i pani fachowe podejście i wiedza bardzo nam ten proces ułatwiły. Polecam panią wszystkim znajomym i nie tylko. A pani raz jeszcze serdecznie dziękuję.

Anna Res Kredyt i zakup lokalu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Agata to osoba o ogromnej wiedzy dotyczącej finansów, narzędzi finansowych oraz zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kontakt z panią Agatą sprzed kilku lat gdy pomogła mi w przebrnięciu przez załatwianie kredytu na dom postanowiłem wykorzystać do skonsolidowania 3 kredytów na spółkę. Pani Agata po opisaniu sytuacji firmy już następnego dnia przedstawiła model finansowy nowego rozwiązania włącznie z ujęciem aspektów księgowych nowej formy finansowania. Mój dział księgowy potwierdził poprawność i korzyść zaproponowanego refinansowania i konsolidacji kredytów i po uzyskaniu nowego kredytu miesięczna rata została obniżona o ponad 4000 zł. Pani Agata przeprowadziła nas przez cały proces za każdym razem cierpliwie tłumacząc kolejny dokument czy sprawozdanie wymagane przez bank. Bez jej wiedzy, doświadczenia i wysokiej skuteczności negocjacji z bankami sam nie przebrnął bym przez gąszcz wymagań banków. Bardzo dziękuję pani Agato i bez wątpienia będę nadal korzystał z pani pomocy. Pozdrawiam. Jakub Zieliński

Jakub Zieliński Refinansowanie i konsolidacja kreytow

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pod koniec 2015 roku rozpocząłem rozpoznanie banków pod kątem wzięcia kredytu hipotecznego na przyszły zakup mieszkania pod Warszawą. Po wizytach w kilku placówkach banków i otrzymaniu ofert dot. kredytu hipotecznego, odwiedziłem firmę zajmującą się doradztwem finansowym. Tam trafiłem na Panią Agatę. Pani Agata już na pierwszej wizycie przedstawiła mi oferty kilkunastu banków. Początkowo mnie to dziwiło, ale oferty banków otrzymane od Pani Agaty były korzystniejsze niż oferty otrzymane bezpośrednio w tych bankach. Od razu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Od tego momentu całą procedurę uzyskania kredytu prowadziła Pani Agata. Podczas współpracy wyróżniała się profesjonalizmem, kulturą osobistą i ogromną wiedzą. Na każdym etapie procedury prosiłem Panią Agatę o wyjaśnienia poszczególnych zapisów ofert, kalkulacji i umów. Chciałem mieć pełną wiedzę o zapisach umowy kredytowej i pewność, że wybrany bank jest dla mnie najkorzystniejszy. Pani Agata jasno, szczegółowo i szybko odpowiadała na każde moje pytanie, wykazując się przy tym cierpliwością i wyrozumiałością. Podpisując umowę kredytową wiedziałem co podpisuję, znałem wszystkie warunki, co jest oczywiście zasługą Pani Agaty. Dodatkowo nie musiałem przejmować się współpracą z deweloperem, u którego kupowałem mieszkanie. Pani Agata zdobyła od niego niezbędne dokumenty, rozwiązała wszystkie problemy w zakresie błędnych zapisów w akcie notarialnym nieruchomości. Doradziła i pomogła w sprawach, w których miałem problemy i wspomniałem przypadkiem tj. znalezienie ekipy remontowej do mieszkania czy firmy wykonującej meble kuchenne na wymiar. Podsumowując, Pani Agata jest świetnym doradcą nie tylko w zakresie finansów. Przeprowadza klienta przez procedurę uzyskania dobrego kredytu tak, jak się przeprowadza się starszą osobę przez pasy. Podczas współpracy kieruje się realną chęcią pomocy, przygotowania najlepszej oferty dla klienta, kompleksowego doradztwa, szczegółowego wyjaśnienia... a nie dążeniem do szybkiego załatwienia sprawy i szybkiego zarobku. Jak będę miał potrzebę skorzystania w przyszłości z doradztwa to z pewnością zgłoszę się do Pani Agaty, a polecanie znajomym już rozpocząłem.

Piotr Ciepielski Uzyskiwanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Agatą wszystkim którzy nie mają czasu i cierpliwości do zgłębiania zasad działania rynku kredytowego.Pani Agata wykazała się niezwykłą pracowitością, starannością, rzetelnością oraz znajomością ofert bankowych, pomagając mi na każdym etapie podpisywania umowy kredytowej. Jej zaangażowanie w wykonywaną pracę jest godne podziwu i uznania.

Monika Pałka Współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracuję z panią Agatą od dwóch miesięcy, bo mniej więcej tyle czasu potrzebowała na wyszukanie dla nas odpowiedniego mieszkania i sfinalizowanie jego zakupu. Mieszkanie jest piękne, doskonale zlokalizowane, dosłownie takie jakie sobie wymarzyliśmy. Zadanie jakie postawiliśmy pani Agacie nie było proste, gdyż przy pozornie dużej ofercie rynkowej znaleźć to idealne, wcale nie jest łatwe. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Agatą Pełen profesjonalizm, miły i ciepły kontakt, doskonałe rozpoznanie rynku nieruchomości, ogromne pokłady cierpliwości w sprawach zakupu mieszkania i sprawach finansowych oraz niezwykła skuteczność w działaniu - to główne atuty Pani Agaty. Aby kupić mieszkanie musieliśmy skorzystać z pomocy banku. Na początku wydawało nam się, że z uwagi na nasz wiek, otrzymanie kredytu nie będzie łatwe. Jednak przy współpracy z Panią Agatą, kredyt szybko został przyznany i to na bardzo korzystnych warunkach. Polecamy współpracę z panią Agatą również i w tym zakresie. Polecamy ze względu na jej pełen profesjonalizm, skuteczne dążenie do celu, w sposób przystępny prowadzenie nas przez czasami trudne kruczki prawne, a przede wszystkim za posiadanie dobrych kontaktów w bankach, co sprawiło, ze dobranie najlepszych warunków finansowych stało się łatwiejsze. Ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości co do zasadności powierzenia prowadzenia sprawy kredytowej właśnie pani Agacie. Usługi świadczone przez panią Agatę, polecam wszystkim tym, którzy chcą mieć profesjonalnego, uczciwego i zaufanego doradcę.

Anna Dymek Warszawa zakup mieszkania i przyznanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %