Aga_sprawdzony

Agnieszka Koszmider

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 533533972 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Witam, nazywam się Agnieszka Koszmider, jestem ekspertem do spraw finansowych. Swoją pracę zaczełam kilka lat temu. Specjalizuję się głównie w kredytach hipotecznych oraz gotówkowych. Pomagam swoim klientom przejść przez cały proces kredytowy - począwszy od wyliczenia zdolności kredytowej, wybrania kilku alternatywnych banków, przeprocesowania wniosków, aż do momentu podpisania umowy oraz aktu notarialnego.

Swoją pracę bardzo lubię, nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktu, przez co łatwo mi jest rozmawiać z klientem tak, aby on sam czuł się swobodnie w moim towarzystwie i nie bał się zadawać pytań, nawet jeśli coś wydaje się banalne.

 

 

Poza życiem zawodowym jestem również mamą dwójki dzieci, dlatego nie ma dla mnie problemu, gdy na nasze spotkanie zabiorą Państwo swoje pociechy :) 

 

 

 

 

 

Doświadczenie

Swoje doświadcznie mogę podzielić na dwa rodzaję: zarówno jako ekspert do spraw kredytowych (hipotecznych, gotówkowych).

Atuty eksperta

Jestem osobą szczerą, rzetelną a przede wszystkim pracowitą. 

Moją zaletą jest to, że staram się dostosować do klienta. Nie jest dla mnie problemem podjechać do Państwa po dokument, gdy nie ma innej możliwości. 

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Współpraca na pełnym poziomie. To nie tylko doradca finansowy, to również osoba która pomogła mi przy wyborze nieruchomości. Pomogła w kwesti prawnej z nieruchomością, zaczynająć od sprawdzenia dokumentacji, napisania umowy przedwstępnej poprzez kredyt, aż do aktu notarialnego. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii kobieta! Polecam.

Andrzej nieruchomosc

Data dodania: 2018-06-11

Do Pani Agnieszki trafiłem za pośrednictwem tej strony , początkowo byłem sceptycznie nastawiony gdyż stron z firmami pośrednictwa jest pełno , jednak zdecydowałem się spróbować. Już na pierwszym spotkaniu przekonałem się że było warto , miła i bardzo komepetenta obsługa , oferta dobrana konkretnie pod moje potrzeby. Byłem po dwóch odmowach w bankach więc nie liczyłem na zbyt wiele , jednak dla Pani Agnieszki to nie było powodem żeby odpuścić , od razu zabrała się do pracy i po 4 tyg mogłem się cieszyć z podpisanego aktu notarialnego. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam !!!

Jacek Zakup mieszkania

Data dodania: 2018-05-12

Trafiłam na tą Panią przypadkiem ze strony sprawdzony doradca. Opłacało się. P. Agnieszka to nie tylko ekspert finansowy to przede wszystkim osoba, która doskonale zna się na nieruchomościach - pomogła mi znaleźć odpowiednie mieszkanie oraz wynegocjować dogodne warunki. Transakcja przemiegła pomyślnie, a kontakt był bezproblemowy zarówno w wieczornych godzinach, jak i w momencie, gdy byłam w pracy i trzebabyło odebrać dokumenty potrzebne do dalszego procesu - P. Agnieszka przyjechała jak najszybciej i działała dalej z korzyścią dla mnie. Polecam!

Ela sprawdzenie zdolności oraz poszukanie nieruchomości

Data dodania: 2018-04-26