Aga_sprawdzony

Agnieszka Koszmider

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 533533972 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Pani Agnieszko jeszcze raz dziękuję!!! pomogła mi Pani przy kredycie i nie tylko. Polecam

Patrycja hipoteka

Data dodania: 2019-09-18

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu . Od początku do końca służy pomocą i radą. Dziękuje za pomoc w realizacji marzeń . Polecam wszystkim współpracę z Panią Agnieszką

Robert Zakup domu

Data dodania: 2019-07-27

Przydatność rekomendacji: 60 %
Zadzwonilismy i w sumie nie wiemy kiedy ruszyliśmy z budową. Cudowny kontakt - o wszelkich zmianach nawet takich ze cos trafilo w rece analityka bylismy informowani. Szczerze polecamy, a te łapki w dół przy komentarzach to napewno zawistna konkurencja ;) od nas kciuki w gore! powodzenia i jeszcze raz dziekujemy.

Magda z Michałem budowa domu

Data dodania: 2019-04-04

Przydatność rekomendacji: 61 %
Zdecydowanie polecam, osoba z pełnym zakresem wiedzy, przygotowała mnie na spokojnie do kredytu, dzięki czemu mogę cieszyć się swoim pierwszym mieszkaniem.

Maja zakup nieruchomosci

Data dodania: 2019-02-06

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Agnieszko, już Pani to mówiłam, ale napiszę to jeszcze raz oficjalnie. Byłam u innych doradców przed Panią - każdy stękał, jęczał i jak podjął się współpracy to temat milkł. Pani od razu powiedziała, że temat nie jest prosty, że może Pani zrobić od razu ale mało korzystnie, lub poczekać chwilkę dłużej i warunki będą o wiele lepsze. i tak się stało - rata niższa o 200zł, a dodatkowo 50.000 wolnej gotówki. Dziękujemy!

Paulina S. konsolidacja

Data dodania: 2019-01-21

Przydatność rekomendacji: 62 %
Z Panią Agnieszką działa się szybko, szybkie spotkanie - szeroki zakres wiedzy. Brak problemu z kontaktem, czy to ja podjechałem z dokumentami czy Pani do mnie. Kredy załatwiliśmy w miesiąc czasu. Wszystkie dokumenty, które podane były na 1 spotkaniu skompletowałem i nie musiałem nic donosić - polecam, M.

Marcin zakup mieszkania

Data dodania: 2019-01-21

Przydatność rekomendacji: 62 %
Chcialem przede wzzystkim jeszcze raz bardzo mocno podziękować. Gdyby nie Pani zaangażowanie i wiedza nigdy byśmy nie mogli ogladać jak powstaje nasz wymarzony dom a dzisiaj patrzymy jak budowa idzie pełną parą. Szczerze polecam.

Darek z zona Budowa domu

Data dodania: 2018-11-08

Przydatność rekomendacji: 62 %
Wkoncu mamy swoje m3 - zdecydowanie polecam! bez problemu spotkania w terenie, szybka komunikacja. Jestesmy bardzo zadowoleni, napewno polecimy tą wspolprace swoim znajomym.

m3 m3

Data dodania: 2018-07-02

Przydatność rekomendacji: 84 %
Szybko sprawnie, profesjonalnie! Polecamy! Mamy nadzieje, że choinka będzie w nowym domu pięknie pachniała :)

Jakubowscy budowa domu

Data dodania: 2018-06-19

Przydatność rekomendacji: 84 %
Współpraca na pełnym poziomie. To nie tylko doradca finansowy, to również osoba która pomogła mi przy wyborze nieruchomości. Pomogła w kwesti prawnej z nieruchomością, zaczynająć od sprawdzenia dokumentacji, napisania umowy przedwstępnej poprzez kredyt, aż do aktu notarialnego. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii kobieta! Polecam.

Andrzej nieruchomosc

Data dodania: 2018-06-11

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pani Agnieszka jest cudownym człowiek, w szybkim czasie postarała się abym ja wraz z mężem otrzymala kredyt na budowę naszego domu. Wszystko przebiegło błyskawicznie! Jeszcze raz dziękuję i polecam!

Dorota Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-05-18

Przydatność rekomendacji: 83 %
Do Pani Agnieszki trafiłem za pośrednictwem tej strony , początkowo byłem sceptycznie nastawiony gdyż stron z firmami pośrednictwa jest pełno , jednak zdecydowałem się spróbować. Już na pierwszym spotkaniu przekonałem się że było warto , miła i bardzo komepetenta obsługa , oferta dobrana konkretnie pod moje potrzeby. Byłem po dwóch odmowach w bankach więc nie liczyłem na zbyt wiele , jednak dla Pani Agnieszki to nie było powodem żeby odpuścić , od razu zabrała się do pracy i po 4 tyg mogłem się cieszyć z podpisanego aktu notarialnego. Bardzo serdecznie dziękuje i polecam !!!

Jacek Zakup mieszkania

Data dodania: 2018-05-12

Przydatność rekomendacji: 85 %
Trafiłam na tą Panią przypadkiem ze strony sprawdzony doradca. Opłacało się. P. Agnieszka to nie tylko ekspert finansowy to przede wszystkim osoba, która doskonale zna się na nieruchomościach - pomogła mi znaleźć odpowiednie mieszkanie oraz wynegocjować dogodne warunki. Transakcja przemiegła pomyślnie, a kontakt był bezproblemowy zarówno w wieczornych godzinach, jak i w momencie, gdy byłam w pracy i trzebabyło odebrać dokumenty potrzebne do dalszego procesu - P. Agnieszka przyjechała jak najszybciej i działała dalej z korzyścią dla mnie. Polecam!

Ela sprawdzenie zdolności oraz poszukanie nieruchomości

Data dodania: 2018-04-26

Przydatność rekomendacji: 82 %
Dzięki Pani Agnieszce transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo . Otrzymaliśmy dokładny przegląd ofert , wybraliśmy 3 które najbardziej nam odpowiadały. Podpisanie umowy w banku i obecność przy notariuszu też bardzo nam pomogły gdyż mieliśmy duże obawy przed tym. Dziękujemy i do zobaczenia

Łukasz i Alicja Kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2018-04-16

Przydatność rekomendacji: 85 %
Myślałem, że cały czas będę musiał płacić tak wysokie raty. Udało się z Pani pomocą zmniejszyć zobowiazania miesięczne o prawie połowę.

Damian konsolidacja

Data dodania: 2018-03-19

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pani Agnieszka jest bardzo miłą osobą, od razu wiedzieliśmy, że trafiliśmy do profesjonalnej osoby. Bez problemu wyjaśniła nam skomplikowany proces kredytowy w jak najprostszym dla nas języku. Informowała nas o każdym kroku podczas procesu. Była z nami na podpisaniu umowy a nawet u notariusza. Zdecydowanie polecamy.

Marcin i Iza zakup mieszkania

Data dodania: 2018-02-03

Przydatność rekomendacji: 84 %
Do Pani Agnieszki trafiliśmy w maju 2016. Byliśmy wcześniej w kilku bankach i u jednego doradcy. Wszyscy twierdzili że naszego kredytu nie da się zrobić. Pani Agnieszka podjęłasie tego zadania. Byłociężko czesto mielismy chwile zwatpienia ale ona walczyła i udałosię. W tym roku kończymy nasz wymarzony Dom. Pozdrawiamy

Adrian Fedorowicz Kredyt na budowę domu

Data dodania: 2018-01-30

Przydatność rekomendacji: 84 %
Dzięki Pani Agnieszce wszytko załatwiliśmy szybko i bezproblemowo . Świetne podejście do klienta , miła obsługa i bardzo duża wiedza pomogły nam bardzo sprawnie wszystko załatwić.

Grzegorz Zakup Mieszkania

Data dodania: 2018-01-28

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Sprawa w moim przypadku była dość skomplikowana i obawiałam się że już nie uzyskam kredytu. Na szczęście znajoma poleciła mi Panią Agnieszkę. Na spotkaniu wszystko spokojnie wyjaśniła, łącznie z kosztami oraz powiedziała jak będzie wyglądał cały proces. Dzięki pomocy Pani Agnieszki udało mi się uzyskać kredyt w krótkim czasie i to na bardzo dobrych warunkach! W dodatku, czułam się bezpiecznie w całej transakcji, bo zawsze mogłam się skontaktować z doradcą i uzyskać odpowiedź na pojawiające się pytania. Także jeszcze raz dziękuję Pani Agnieszko za pomoc i na pewno polecę Panią wśród swoich znajomych!

Teresa Milewska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-28

Przydatność rekomendacji: 83 %