Sprawdzony_007

Agnieszka Plucińska

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 722260622 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Witam. Pani Agnieszka pomogła zdobyć mi kredyt hipoteczny na wymarzone od lat mieszkanie. Jest w pełni profesjonalnym doradcą, który odpowie na wszelkie pytania, a problemy pomoże rozwiązać. Dużym plusem jest mobilność doradcy (p.Agnieszki) oraz gotowość spotkania się o każdej (wygodnej klientowi) godzinie dnia. Z czystym sercem polecam Panią Agnieszkę Plucińską.

Radomir Przymus

Przydatność rekomendacji: 37 %
Pani Agnieszka również sprawnie doradza w sprawach regularnego oszczędzania i pomagasz w późniejszym czasie w doborze właściwych parametrów.

Sebastian P. Program regularnego oszczędzania

Przydatność rekomendacji: 39 %
Dziękuje p. Agnieszce za pomoc w wyborze kredytu, w 100% polecam tego doradcę.

Zykowski Leszek dokończenie budowy

Przydatność rekomendacji: 43 %
W 100% polecam Panią Agnieszkę. Dzięki jej pomocy bardzo szybko i sprawnie załatwiliśmy wszystkie formalności i otrzymaliśmy kredyt na bardzo dogodnych warunkach, które nam zaoferowała Pani Agnieszka. Jest bardzo profesjonalna, miła i świetnie rozumie potrzeby klienta. Zdecydowanie POLECAM :)

Marzena zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 36 %
Pani Agnieszka jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. Do klienta podchodzi w sposób indywidualny, jest konsekwentna w działaniu, bardzo rzeczowa, punktualna, dostępna dla klienta, zawsze doradza opcję najlepszą dla kredytobiorcy. Godna polecenia każdemu zainteresowanemu kredytem. Jednym słowem prawdziwy Profesjonalista. POLECAM!!!

Piotr z Gniezna kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 37 %