P291112_06.48

Agnieszka Zaniewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785907844 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Doświadczenie

Od ponad 6 lat jestem związana z branżą bankową, głównie w obszarze kredytów hipotecznych i inwestycyjnych. Moje szerokie zainteresowania tą tematyką przekładają się na szybkość dostosowania się do zmieniającej się sytuacji w dziedzinie finansów. Misją mojej pracy jest wybranie jak najlepszego rozwiązania finansowego, czy to w dziedzinie kredytu hipotecznego czy w obszarze inwestycyjnym. Jeśli poszukują Państwo kredytu na zakup mieszkania, budowę domu bądź spłatę wcześniej zaciągniętego zobowiązania zapraszam na bezpłatne porównanie ofert ponad 20 banków w jednym miejscu. Pomogę dokonać właściwego wyboru. Ponadto będę przy Państwu w każdym etapie złożonego wniosku, przez co moja rola nie ograniczy się tylko do złożenia dokumentów. Specjalizuję się również w kredytach gotówkowych jak i konsolidacyjnych.

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2001 2005 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania

Atuty eksperta

- rzetelność i sumienność, Przygotuję dla Państwa ofertę z pełną starannością, tak aby była odzwierciedleniem ofert banków na daną chwilę.

- mobilność, Spotkam się z Państwem w dogodnym miejscu i czasie.

- zaangażowanie, Moja praca daje mi satysfakcję, która przekłada się na całkowite zaangażowanie w to co robię.

- uczciwość, Przedstawiona oferta będzie zgodna z Państwa oczekiwaniami, będzie uwzględniała wszelkie plusy jak również koszty związane z kredytem.

- doświadczenie.

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

gorąco polecam Panią Agnieszkę ! znalazła nam świetny kredyt na zakup siedliska. wszystkie formalności załatwiła za nas. oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Agnieszki. szybkość i precyzja są Jej ogromnym atutem ;) jest naprawdę świetnym doradcą ! gorąco polecam ! dziękujemy serdecznie * ewa & darek r.

ewa repucha podziękowania