P291112_06.48

Agnieszka Zaniewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785907844 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Nic dodać nic ująć . Nie będę się rozpisywała , powiem krótko, że kilka kredytów już miałam ale to dzięki Pani Agnieszce otrzymałam go bardzo szybko, na dobrych warunkach i ktoś wreszcie wytłumaczył mi wszystkie zapisy w umowie. Z czystym sumieniem mogę polecić Tą doradczynię. Jeszcze raz dziękuję :)

Bożena D. Kredyt firmowy

Data dodania: 2015-01-14

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałabym polecić Panią Agnieszkę, okazała się najlepszym doradcą w sprawie kredytu pod hipotekę oraz jego zabezpieczenia. Profesjonalna, uczciwa, zawsze pomocna. Posiada wiedzę z zakresu ubezpieczeń, kredytów dla osób fizycznych jak i firm. Dziękuję :)

K.R. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-12-19

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo profesjonalne podejście do tematu, zaangażowanie i cierpliwość - te cechy na pewno nie są obce Pani Agnieszce. Gdyby nie Ona nie jestem pewna czy teraz mieszkałabym w swoim wymarzonym małym domku :) Nawet po finalizacji transakcji mogę na Nią liczyć , bardzo chętnie służy radą. Gorąco polecam każdemu takiego doradcę !!! dziękuję Pani Agnieszko :)

Katarzyna G. Zakup domu

Data dodania: 2014-12-16

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wielki podziw i szacunek za wiedzę, umiejętność analitycznego myślenia i przede wszystkim za szybkość w działaniu. dzięki Pani Agnieszce uzyskaliśmy kredyt z dofinansowaniem bez większych problemów. Chociaż przyznamy szczerze, że wcześniej sami "odwiedziliśmy" kilka banków, ale dopiero po rozmowie z Panią Agnieszką zrozumieliśmy cały proces uzyskania takiego kredytu. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Agnieszkę !!! Jeszcze raz dziękujemy.

Marzena i Łukasz C. Kredyt Hipoteczny MDM

Data dodania: 2014-12-15

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jak najbardziej chciałabym polecić a zarazem gorąco podziękować Pani Agnieszce. Kiedy ja juz straciłam nadzieję na otrzymanie kredytu konsolidacyjnego, Pani Agnieszka z wielką determinacją i pogodą ducha działała szukając rozwiązania dla mnie i dla mojej ciężkiej sytuacji. Jedno jest pewne, gdyby nie Ona na pewno sama bym sobie nie poradziła. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI. Polecam tą Panią w każdym calu.

Katarzyna S. Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2014-12-15

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentna i rzeczowa. Pomogła zdobyć kredyt inwestycyjny dla firmy, znalazła jedyny możliwy do otrzymania kredyt. Wykonała za mnie wszelkie formalności związane z kredytem, bardzo szybko i sprawnie. Jak najbardziej godna polecenia. Dziękuję :)

Kamil kredyt inwestycyjny

Data dodania: 2013-04-25

Przydatność rekomendacji: 50 %
rzeczowe, skuteczne doradztwo, kredyt otrzymany :)

Marta i Paweł P. kredyt inwestycyjny

Data dodania: 2013-04-10

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestesmy z mezem bardzo zadowoleni z pomocy P.Agnieszki.Jest fachowa,kompetentna,rzeczowa.Pelen profesjonalizm.Jest niezwykle sympatyczna osoba. Doradca godny polecenia!!!!

Justyna i Tomasz B. Dziekujemy;)

Data dodania: 2013-02-13

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Agnieszka znalazła rozwiązanie, które pozwoliło nam kupić wymarzone mieszkanie. Z sytuacji, z której nie było wyjścia ( tak się nam wydawało ) , wyprowadziła nas na przysłowiowa prostą. Jest to osoba godna polecenia . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy !

Daniel & Ewelina dziękujemy

Data dodania: 2013-01-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mam przyjemność potwierdzić, że Pani Agnieszka pomogła nam w wyborze i uzyskaniu kredytu na nasze mieszkanie wykazując się profesjonalizmem, terminowością, kompetencją oraz rzetelnością. Dlatego też z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością możemy polecić oferowane przez nią usługi. Pozdrawiamy serdecznie ;)

Kasia i Sławek S. Dziękujemy ;)

Data dodania: 2013-01-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
SZYBKO, SPRAWNIE, MERYTORYCZNIE bez jakichkolwiek zastrzeżeń przeprowadziła nas p.Agnieszka przez zawiłe ścieżki papierologii i tajemnic kredytu hipotecznego. Mogę polecić wszystkim wahającym się kontakt z tym doradcą. "Będziecie Państwo zadowoleni..." ;-)

magdalena & zbigniew kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-12-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Panią Agnieszkę. Pomogła nam w załatwieniu wszelkich formalności, jasno i konkretnie odpowiadała na każde pytania nawet, gdy pojawiały się po godzinach pracy. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu mieszkamy "na swoim".

Ania i Kamil Rekomendacja

Data dodania: 2012-12-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentna, dobrze zorientowana oraz niepozwalająca na siebie czekać. Pomogła mi zdobyć kredyt inwestycyjny dla firmy. Wykonała za mnie wszelkie formalności związane z kredytem. Dziękuję Pani Agnieszko Polecam Cezary M.

Cezary Rekomendacja

Data dodania: 2012-10-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem pełen podziwu za zaangażowanie Pani Agnieszki w cały proces uzyskania kredytu na zakup mieszkania. Profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecam !!!

Patryk O. Dziękuję

Data dodania: 2012-10-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
gorąco polecam Panią Agnieszkę ! znalazła nam świetny kredyt na zakup siedliska. wszystkie formalności załatwiła za nas. oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Agnieszki. szybkość i precyzja są Jej ogromnym atutem ;) jest naprawdę świetnym doradcą ! gorąco polecam ! dziękujemy serdecznie * ewa & darek r.

ewa repucha podziękowania

Data dodania: 2012-02-22

Przydatność rekomendacji: 100 %