Aldona Rekieć

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 726474788 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Witam serdecznie!
Nazywam się Aldona Rekieć. Zajmuję się dobieraniem optymalnych rozwiązań kredytowych i ubezpieczeniowych dla moich klientów.
Praca jest moją pasją, a zadowoleni klienci najlepszym dowodem na to, że to co robię, ma sens!
Przez wiele lat pracy zawodowej przekonałam się, że nie ma lepszej formy reklamy niż REKOMENDACJE pochodzące od zadowolonych klientów, dlatego do każdego klienta podchodzę z szacunkiem i zrozumieniem. Staram się dobierać rozwiązanie kredytowe i ubezpieczeniowe tak, jak bym robiła to dla siebie. Zawsze rzetelnie przedstawiam różne możliwości, pozwalając klientowi zdecydować, co w jego sytuacji jest najlepsze.
Uważam, że możliwość wyboru jest bardzo ważna, dlatego współpracuję z wieloma instytucjami finansowymi – zarówno bankami, jak i towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Moje usługi są bezpłatne! Oferty przedstawiane przeze mnie nie różnią się od ofert dostępnych bezpośrednio w bankach, a dzięki współpracy z wieloma instytucjami, mają Państwo możliwość porównania i wybrania rozwiązania najkorzystniejszego dla siebie.
Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Doświadczenie

Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się usługami finansowymi i ubezpieczeniowymi. Początkowo tematykę tę realizowałam dzięki pracy w branży motoryzacyjnej - pomagając klientom w finansowaniu zakupu nowych samochodów poprzez kredyty bankowe i leasing.
Przez lata nabyłam także doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów ubiegających się o kredyty hipoteczne oraz gotówkowe.
Znajomość inwestowania oraz rynku nieruchomości miałam okazję zgłębić dzięki ukończeniu studiów wyższych o tej specjalności na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Aby lepiej pomagać moim klientom i być "na bieżąco", regularnie biorę udział w kursach i szkoleniach zawodowych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

Atuty eksperta

Przykłady opisanych spraw

Zapraszam do kontaktu w sprawach związanych z:
- finansowaniem zakupu, budowy lub remontu nieruchomości,
- refinansowaniem lub konsolidacją istniejących zobowiązań kredytowych,
- ubezpieczeniami majątkowymi (nieruchomości/komunikacyjnymi/firmowymi),
- gwarancjami ubezpieczeniowymi,
- pozostałymi sprawami w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej!
 
Jestem do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizowanej sprawy!

Wybrane rekomendacje