Aleksander Głowienka

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 792038688 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Od 2008 roku jestem związany z branżą finansową. Specjalizuję się w kredytach mieszkaniowych, gotówkowych i firmowych. Doświadczenie zdobywałem w największych firmach z branży. W mojej pracy dbam o zadowolenie każdego Klienta, co potwierdzają wystawione przez nich rekomendacje – zapoznaj się z nimi.

Pomagam w zakresie:

1. KREDYTÓW 

 • na zakup mieszkania lub domu,
 • na budowę domu,
 • refinansowych,
 • konsolidacyjnych,
 • gotówkowych.

2. FINANSOWANIA FIRM - kredyty inwestycyjne, gotówka  dla firmy, leasing, faktoring, kredyt obrotowy

 

W ramach mojej usługi:

 • POMAGAM UZYSKAĆ NAJKORZYSTNIEJSZY KREDYT Z OFERT PONAD 20 BANKÓW
 • NADZORUJĘ CAŁY PROCES UZYSKANIA KREDYTU - OD ZBADANIA ZDOLNOŚCI DO WYPŁATY PIENIĘDZY
 • TŁUMACZĘ PROCEDURY BANKOWE I POMAGAM PRZEZ NIE PRZEJŚĆ
 • POMAGAM W ZAŁATWIENIU WSZELKICH FORMALNOŚCI
 • POMAGAM W PRZYGOTOWANIU NIEZBĘDNEJ DOKUMENTACJI

 

W sprawie najlepszego kredytu zadzwoń i dołącz do grona moich zdowolonych Klientów

Spotkanie jest bezpłatne!

 

Doświadczenie

 

Z branżą jestem związany od 2008 roku. Doświadczenie zdobywałem w największych firmach doradztwa finansowego, obecnie pracuję na własny rachunek.

Odbyte szkolenia, wieloletnie doświadczenie sprawiają, że poziom świadczonych przeze mnie usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2003 2008 Akademia Morska w Gdynia kierunek: Zarządzanie i Marketing

Atuty eksperta

 

Współpracując ze mną mogą Państwo liczyć na:

 • bezpłatne porównanie kredytów z wielu banków i wybór najlepszego,
 • oszczędność czasu(formalności załatwiam za klienta - nie trzeba samemu chodzić po bankach),
 • dostęp do najlepszych ofert bankowych i aktualnych promocji,
 • możliwość spotkania w dowolnym miejscu na terenie woj. pomorskiego,
 • pomoc w kompletowaniu dokumentów i wypełnianiu wniosków kredytowych,
 • pomoc w sporządzaniu kosztorysów budowlanych,
 • pomoc w uzyskaniu kredytu ze złą historią w Bik-u,
 • negocjowanie warunków cenowych w bankach.

Przykłady opisanych spraw

 

1. Klient indywidualny

 • kredyt na zakup nieruchomości mieszkalnej oraz komercyjnej,
 • kredyt na budowę domu,
 • refinansowanie kredytów hipotecznych, poniesionych nakładów finansowych na inwestycje,
 • pożyczka hipoteczna,
 • konsolidacja zobowiązań,

2. Przedsiębiorca

 • kredyt inwestycyjny,
 • kredyt obrotowy zabezpieczony i nezabezpieczony,
 • leasing operacyjny/kapitałowy
 • pożyczka dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
 • finansowanie nowych działalności gospodarczych

Wybrane rekomendacje

Z całym szacunkiem i na 100% polecamy doradcę kredytowego pana Aleksandra Głowienkę. To profesjonalny, rzetelny, kompetentny, bardzo zaangażowany w sprawę, cierpliwy a przy tym też życzliwy doradca. Cała sprawę związaną z kredytem załatwialiśmy na odległość bez żadnych problemów, natomiast napotkane po drodze komplikacje oczywiście rozwiązał bez problemu Pan Aleksander. Stoczyliśmy batalię z bankiem ale sprawa zakończona pozytywnie. Dziękuję Panie Aleksandrze i ze spokojnym sumieniem mogę dać 10/10.

Iwona Lewandowska Kredyt hipoteczny

Jako osoba prowadząca własną działalność (branża wysokiego ryzyka-budownictwo) o kredyt starałem się dość długo. Wpierw trafiłem chyba na niewłaściwego doradcę (wybrane banki odrzucały wnioski) aż do momentu spotkania Pana Aleksandra. Od pierwszego spotkania facet jest rzeczowy, ma głowę na karku i wie gdzie uderzyć żeby nie było niespodziewanej odmowy. Po dostarczeniu wszystkich niezbędnych dokumentów kredyt został załatwiony w bardzo szybkim tempie. Tak więc jestem bardzo zadowolony ze współpracy i na pewno skorzystam jeszcze z usług. Bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym, doradca to osoba która zaoszczędzi Wasz cenny czas!!!

Bartłomiej Duda MDM, własna działalność

Jestem bardzo, bardzo zadowolony ze współpracy z panem Aleksandrem. Jest to doradca godny polecenia, który profesjonalnie podchodzi do klienta oraz jego indywidualnych wymagań i możliwości. Jego fachowa wiedza szła w parze z życzliwością.Starałem się o kredyt hipoteczny na własną rękę i nie wychodziło mi,już byłem załamany a pana Aleksandra polecił mi znajomy. Po spotkaniu z Panem Aleksandrem wróciła mi nadzieja.Po około(nie całych) trzech tygodniach otrzymałem kredyt.Radość nie samowita....Życzę samych sukcesów... P.s gdy będę potrzebował pomocy związanej z bankami na pewno jeszcze nie raz sie do pana odezwę..

Piotr Wajs Kredyt hipoteczny

Jesteśmy wdzięczni panu Aleksandrowi za bardzo szybką i profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Chcielibyśmy zaznaczyć, że naszą sytuację utrudniał jeden dochód oraz krótko prowadzona działalność gospodarcza branży budowlanej. Skutkowało to dwoma odmownymi decyzjami z poprzednich banków i blisko trzema miesiącami opóźnienia. Tracąc już nadzieję, trafiliśmy na pana Aleksandra, dzięki któremu po dwóch tygodniach od złożenia wniosku odbieralismy klucze do mieszkania. Polecamy gorąco!

Kamila i Andrzej T. kredyt hipoteczny

Pana Aleksandra mogę śmiało polecić wszystkim którzy starają się o kredyt hipoteczny lub jakiś inny produkt bankowy. Ogromna wiedza oraz znajomość produktów bankowych sprawia że do każdej osoby podchodzi z indywidualną najlepszą ofertą dostępną w danym momencie na rynku. POLECAM !

Tomasz Cybulski kredyt hipoteczny

Bardzo dziękujemy za fachową pomoc i polecamy pańskie usługi znajomym, i wszystkim innym zainteresowanym. Fachowa i profesjonalna pomoc z Pana strony ułatwiła nam podjęcie bardzo ważnej decyzji w naszym życiu.

Zdzisław Sikora Pomoc przy kredycie hipotecznym

Współpracuję z Panem Aleksandrem od kilku lat, korzystałem z jego wiedzy i pomocy przy różnego rodzaju kredytach, polecam współpracę z nim każdemu kto poszukuje optymalnych rozwiązań kredytowych. Pan Aleksander jest przede wszystkim doskonale zorientowany merytorycznie we wszystkich szczegółach oceny zdolnosci kredytowej, reguł oceny klienta we róznych bankach i dzieki temu jest w stanie bardzo szybko, na podstawie wstepnych informacji ocenić czy, jak i gdzie klient może uzyskac kredyt. Jest to istotne ponieważ w wiekszości banków ocena zdolności jest generowana dopiero jak klient dostarczy wszystkie dokumenty. Pan Aleksander jest przy tym osoba słowną, punktualną i dobrze zorganizowaną, bardzo sprawnie opracowuje często obszerna i skompliokwana dokumentację bankową więc praca z nim jest bardzo efektywna. Polecam współpracę z nim wszystkim ktorzy szukają szybkiego, najlepszego na dany moment i efektywnego rozwiązania kredytowego.

Jan Dominowski Kredytowanie

Jestem bardzo, bardzo zadowolona ze współpracy z panem Aleksandrem. Jest to doradca godny polecenia, który profesjonalnie podchodzi do klienta oraz jego indywidualnych wymagań i możliwości. Jego fachowa wiedza szła w parze z życzliwością, kulturą osobistą i optymizmem. W każdej sytuacji potrafił znaleźć rozwiązanie, doradzić i pomóc. Na każdym etapie starania się o kredyt byłam rzeczowo i na bieżąco informowana. Dodatkowo wyręczył mnie we wszystkich formalnościach związanych z wymianą dokumentów między bankiem i deweloperem za co jestem ogromna wdzięczna. Wszystkim polecam go jako swojego doradcę Bardzo dziękuję panu Aleksandrowi za współpracę i życzę samych sukcesów!!!!

Sylwana Buczkowska kredyt hipoteczny

SZYBKO I PROFESJONALNIE DOPROWADZIŁ DO UDZIELENIA KREDYTU HIPOTECZNEGO. PROWADZIŁ SPRAWĘ OD WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ POPRZEZ NEGOCJACJE AŻ DO PODPISANIA UMOWY. BARDZO DOBRY DORADCA GODNY POLECENIA.

Jan MASTERNAK KREDYT HIPOTECZNY

Możemy z żoną śmiało polecić Pana Aleksandra Głowienkę jako najlepszego doradcę z jakim mieliśmy do czynienia. Doskonała obsługa, krótkie terminy obróbki dokumentów, punktualność, elastyczność i pełny profesjonalizm podczas pomocy przy wnioskowaniu o duży kredyt hipoteczny. Jeśli ktoś szuka nieodpłatnej pomocy przy szybkim i sprawnym załatwianiu kredytu powinien się zgłosić u Pana Aleksandra. Dziękujemy Panie Aleksandrze!

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam wszystkim Pana Aleksandra jest rzetelny, skuteczny, bardzo pomocny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Agnieszka Pietrzykowska Kredyt w programie "Rodzina na Swoim"