Dsc07101

Aleksandra Perz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 799063289 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Doradca godny zaufania i polecenia:) Moja sprawa przebiegła bezproblemowo, w razie wątpliwości można było liczyć na kontakt ze strony Pani Aleksandry, zawsze oddzwaniała i wyszukiwała termin na spotkanie.

Michał W. Kredyt :)

Data dodania: 2019-04-24

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Aleksandry. Profesjonalna osoba z odpowiednim podejściem do osoby starającej się o kredyt. Formalności bardzo szybko załatwione, mnóstwo czasu zaoszczędziłem, dziękuję Pani Oli. Z czystym sumieniem polecam.

Arkadiusz S. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-31

Przydatność rekomendacji: 50 %
Cieszę się,że trafiłam do Pani Aleksandry. Jest to bardzo miła osoba z dużym doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolona,że kredyt udało się uzyskać bardzo szybko i na korzystnych warunkach. Doradztwo Pani Oli zasługuje na pełne polecenie.

Monika M Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-31

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałem serdecznie podziękować Pani Aleksandrze Perz za swoje zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy. Doświadczenie firmy pomogło mi wybrać najkorzystniejszą ofertę dla mnie. Jeżeli byłaby taka potrzeba to na pewno w przyszłości skorzystam po raz kolejny z pomocy Pani Aleksandry. Gorąco polecam !!! Jeszcze raz serdeczne podziękowania

, Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-16

Przydatność rekomendacji: 50 %
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Doskonały przykład profesjonalizmu zawodowego ale do tego niewiarygodne zaangażowanie które ma na celu pełne zadowolenie klienta. Nie tylko super doradca finansowy ale cudowny człowiek który niesienie pomocy ludziom ma chyba we krwi. Moje pełne uznanie i szacunek dla pani Aleksandry Perz

Marzena Kłósko Profesjonalizm i zaangazowanie

Data dodania: 2019-03-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam kontakt z Panią Aleksandrą Perz. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę kredytu hipotecznego.Zawsze służąca radą i pomocą. Informacje o przebiegu kredytu cały czas informowane przez telefon czy mailem. Kredyt załatwiony pozytywnie. Polecam Tager i Panią Olę. Dziękujmy 😃😃😃

Tomasz Radzimski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ola jest niezwykle miłym, ale przede wszystkim fachowym i kompetentnym doradcą kredytowym. Za każdym razem służyła nam radą, cierpliwie tłumaczyła wszystkie zagadnienia związane z kredytem. Szczególnie istotny dla mnie był fakt, iż załatwiła za nas wszystkie formalności i cała dokumentację. Nie musieliśmy jeździć, pytać, poprawiać... A to w dzisiejszych zabieganych czasach jest bardzo ważne. Serdecznie polecam Panią Aleksandrę.

Joanna Fachowość przede wszystkim

Data dodania: 2019-01-24

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałem serdecznie podziękować firmie Pana Marcina, a przede wszystkim Pani Aleksandrze Perz za pomoc i zaangażowanie w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Trafiłem do firmy Pana Marcina z polecenia znajomych i już od pierwszej chwili wiedziałem ze to trafny wybór.Za wielką pomoc w dobraniu oferty kredytowej bardzo dziękuję Pani Aleksandrze Perz. Bardzo sympatyczna i profesjonalna kobieta. Wszystko szło bardzo sprawnie i szybko ;) Jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany ;) Jeszcze raz dziękuje!!! ;)

Krzysztof Sz. Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2019-01-23

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Olę poznaliśmy około 3 tygodni temu. Kredyt hipoteczny, o który się staraliśmy przestał strasznie brzmieć. Pani Ola jest osobą komunikatywną, wesołą, potrafi żartem rozładować napięcie związane z udzieleniem kredytu. Przede wszystkim jednak jest rzetelna, kompetentna i działa na "już". Naprawdę, świetny kontakt z osobami starającymi się o kredyt, telefony, e-maile, spotkania. Polecamy. Paulina i Mateusz :)

P.M.J. Super doradca kredytowy

Data dodania: 2018-12-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
P. Ola to kompetentna osoba. Bardzo sprawnie zostały przeprowadzone formalności. Przez cały okres współpracy spotkaliśmy się dosłownie dwa razy, w tym drugi już na podpisaniu umowy kredytowej. Bardzo nam pomógł bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy. Bardzo dziękujemy p. Oli za pomoc w uzyskaniu kredytu. Serdecznie polecamy.

Sylwia i Damian Sz. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomocna dłoń w temacie kredytu. Człowiek czuł że objęty jest opieką. Kredyt w tydzień. Dziękujemy.

Jacek Kredyt

Data dodania: 2018-11-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem w 100% zadowolony. Starałem się o kasę na dom u innej osoby i straciłem 2,5 miesiąca życia. Pani Aleksandra od złożenia papierów zadziałała szybko i w przeciągu 1,5 tygodnia miałem wszystko w głowy. Akcja szybka i bez zbędne go gadania. Pełne skupienie na wykonywanej pracy.

Adam kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-11-13

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli jest osoba, która potrzebuje kredytu gotówkowego, kredytu hipotecznego to Pani Aleksandra na pewno doradzi i pomoże w dobraniu optymalnej oferty. Dodatkowo należy zaznaczyć, że Pani Aleksandra bezpłatnie przeprowadza przez cały proces kredytowy - od momentu złożenia wniosku wraz z potrzebnymi dokumentami do chwili uzyskania kredytu. Indywidualne podejście, doświadczenie, elastyczność i dyspozycyjność Pani Aleksandry pozwoli na sprawne załatwienie niezbędnych formalności i cieszenie się realizacją marzeń. Nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam! Dziękuję!

Małgorzata B. Kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wielkie podziękowania i wyrazy uznania. Pani Aleksandra bardzo sprawnie przeprowadziła za nas wszelkie formalności, przygotowała wszystkie dokumenty i towarzyszyła nam w banku przy składaniu wniosku. Pomogła nam również znaleźć odpowiednie ubezpieczenie wymagane przez bank. Zawsze mogliśmy liczyć na jej fachową radę, siłę spokoju, życzliwość i szczery uśmiech. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy.

Małgorzata Chober, Arkadiusz Weidner Kredyt hipoteczny nominowany w NOK

Data dodania: 2018-10-31

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z panią Olą była prawdziwą przyjemnością. Pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta. Godna zaufania, bardzo sympatyczna. Szczerze polecam z pełną odpowiedzialnością. Dziękuję Pani Olu .

ANNA Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-10-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kredyt hipoteczny to umowa dużo bardziej skomplikowana, niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Wymaga przygotowania poważnej ilości dokumentów. Kredytu takiego również większość ludzi nie bierze wielokrotnie, trudno zatem, by przeciętny kredytobiorca miał w tej kwestii doświadczenie. Samodzielne przebrnięcie przez wszystkie meandry byłoby bardzo trudne i przede wszystkim czasochłonne. Pani Ola to osoba kompetentna, ma w tej kwestii odpowiednie doświadczenie, większość wcześniej wspomnianych kwestii przygotowuje sama za potencjalnego klienta, który dostaje gotowe oferty banków – już do samodzielnej, ostatecznej decyzji. Dzięki temu osobiście poświęcić dzień na spotkania musiałem jedynie trzykrotnie, przy czym ostatnie już celem ostatecznego podpisania umowy. Kontakt telefoniczny i mailowy bez najmniejszych kłopotów. Pełna dyspozycyjność. Mogę serdecznie polecić przyszłym potencjalnym klientom.

M. Radliński Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-09-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ola to z pewnością odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Bardzo miła,rzetelna i lojalna.Sprawnie przeprowadziła wszystkie nasze sprawy związane z kredytem gotówkowym zakończonym bardzo pomyślnie.Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy i przebiegu całego procesu uzyskanego kredytu. Pani Aleksandra wykazała się dużym profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w nasze sprawy. Z pewnością będziemy polecać Panią Olę rodzinie i znajomym.Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Pani Aleksandry Perz. Dziękujemy Bardzo! Anna i Piotr

Anna i Piotra Stokowiec Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-07-31

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam ! Fachowa pomoc. Dzięki Pani Oli wszystko poszło bardzo sprawnie. Kredyt przyznany , klient mega zadowolony :)

Radosław Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-07-27

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ola to osoba kompetentna, szybka w działaniu i solidna. Odpowiada na wszystkie wątpliwości . Roztacza opiekę nad klientem a do tego jest miła i zawsze uśmiechnięta. Polecam serdecznie.

Bogumiła T. Polecam

Data dodania: 2018-07-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam!!! Dzięki p.Oli otrzymałam kredyt gotówkowy na świetnych warunkach. Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Jeszcze raz bardzo dziękuję 😊😊

Małgorzata Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-05-30

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Aleksandra pracuje w Koszalinie- zajęła się moją sprawą błyskawicznie, doprowadziła do końca - oczywiście bardzo pomyślnie. Dzięki temu mogę zrealizować swoje plany. Polecam serdecznie!!!

Barbara M. Kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2018-05-30

Przydatność rekomendacji: 100 %