Dsc07101

Aleksandra Perz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 799063289 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Panią Olę poznaliśmy około 3 tygodni temu. Kredyt hipoteczny, o który się staraliśmy przestał strasznie brzmieć. Pani Ola jest osobą komunikatywną, wesołą, potrafi żartem rozładować napięcie związane z udzieleniem kredytu. Przede wszystkim jednak jest rzetelna, kompetentna i działa na "już". Naprawdę, świetny kontakt z osobami starającymi się o kredyt, telefony, e-maile, spotkania. Polecamy. Paulina i Mateusz :)

P.M.J. Super doradca kredytowy

Data dodania: 2018-12-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
P. Ola to kompetentna osoba. Bardzo sprawnie zostały przeprowadzone formalności. Przez cały okres współpracy spotkaliśmy się dosłownie dwa razy, w tym drugi już na podpisaniu umowy kredytowej. Bardzo nam pomógł bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy. Bardzo dziękujemy p. Oli za pomoc w uzyskaniu kredytu. Serdecznie polecamy.

Sylwia i Damian Sz. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomocna dłoń w temacie kredytu. Człowiek czuł że objęty jest opieką. Kredyt w tydzień. Dziękujemy.

Jacek Kredyt

Data dodania: 2018-11-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem w 100% zadowolony. Starałem się o kasę na dom u innej osoby i straciłem 2,5 miesiąca życia. Pani Aleksandra od złożenia papierów zadziałała szybko i w przeciągu 1,5 tygodnia miałem wszystko w głowy. Akcja szybka i bez zbędne go gadania. Pełne skupienie na wykonywanej pracy.

Adam kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-11-13

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli jest osoba, która potrzebuje kredytu gotówkowego, kredytu hipotecznego to Pani Aleksandra na pewno doradzi i pomoże w dobraniu optymalnej oferty. Dodatkowo należy zaznaczyć, że Pani Aleksandra bezpłatnie przeprowadza przez cały proces kredytowy - od momentu złożenia wniosku wraz z potrzebnymi dokumentami do chwili uzyskania kredytu. Indywidualne podejście, doświadczenie, elastyczność i dyspozycyjność Pani Aleksandry pozwoli na sprawne załatwienie niezbędnych formalności i cieszenie się realizacją marzeń. Nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam! Dziękuję!

Małgorzata B. Kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wielkie podziękowania i wyrazy uznania. Pani Aleksandra bardzo sprawnie przeprowadziła za nas wszelkie formalności, przygotowała wszystkie dokumenty i towarzyszyła nam w banku przy składaniu wniosku. Pomogła nam również znaleźć odpowiednie ubezpieczenie wymagane przez bank. Zawsze mogliśmy liczyć na jej fachową radę, siłę spokoju, życzliwość i szczery uśmiech. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy.

Małgorzata Chober, Arkadiusz Weidner Kredyt hipoteczny nominowany w NOK

Data dodania: 2018-10-31

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z panią Olą była prawdziwą przyjemnością. Pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta. Godna zaufania, bardzo sympatyczna. Szczerze polecam z pełną odpowiedzialnością. Dziękuję Pani Olu .

ANNA Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-10-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kredyt hipoteczny to umowa dużo bardziej skomplikowana, niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Wymaga przygotowania poważnej ilości dokumentów. Kredytu takiego również większość ludzi nie bierze wielokrotnie, trudno zatem, by przeciętny kredytobiorca miał w tej kwestii doświadczenie. Samodzielne przebrnięcie przez wszystkie meandry byłoby bardzo trudne i przede wszystkim czasochłonne. Pani Ola to osoba kompetentna, ma w tej kwestii odpowiednie doświadczenie, większość wcześniej wspomnianych kwestii przygotowuje sama za potencjalnego klienta, który dostaje gotowe oferty banków – już do samodzielnej, ostatecznej decyzji. Dzięki temu osobiście poświęcić dzień na spotkania musiałem jedynie trzykrotnie, przy czym ostatnie już celem ostatecznego podpisania umowy. Kontakt telefoniczny i mailowy bez najmniejszych kłopotów. Pełna dyspozycyjność. Mogę serdecznie polecić przyszłym potencjalnym klientom.

M. Radliński Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-09-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ola to z pewnością odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Bardzo miła,rzetelna i lojalna.Sprawnie przeprowadziła wszystkie nasze sprawy związane z kredytem gotówkowym zakończonym bardzo pomyślnie.Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy i przebiegu całego procesu uzyskanego kredytu. Pani Aleksandra wykazała się dużym profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w nasze sprawy. Z pewnością będziemy polecać Panią Olę rodzinie i znajomym.Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Pani Aleksandry Perz. Dziękujemy Bardzo! Anna i Piotr

Anna i Piotra Stokowiec Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-07-31

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam ! Fachowa pomoc. Dzięki Pani Oli wszystko poszło bardzo sprawnie. Kredyt przyznany , klient mega zadowolony :)

Radosław Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-07-27

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ola to osoba kompetentna, szybka w działaniu i solidna. Odpowiada na wszystkie wątpliwości . Roztacza opiekę nad klientem a do tego jest miła i zawsze uśmiechnięta. Polecam serdecznie.

Bogumiła T. Polecam

Data dodania: 2018-07-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam!!! Dzięki p.Oli otrzymałam kredyt gotówkowy na świetnych warunkach. Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Jeszcze raz bardzo dziękuję 😊😊

Małgorzata Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-05-30

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Aleksandra pracuje w Koszalinie- zajęła się moją sprawą błyskawicznie, doprowadziła do końca - oczywiście bardzo pomyślnie. Dzięki temu mogę zrealizować swoje plany. Polecam serdecznie!!!

Barbara M. Kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2018-05-30

Przydatność rekomendacji: 100 %