Alina Gazda

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48608615050 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jako ekspert kredytowy zajmuję się pośrednictwem finansowym i działam na podstawie Ustawy o kredycie hipotecznym z 2017 roku oraz zmienionej w 2017 roku Ustawy o kredycie konsumenckim.

Ustawy te regulują pracę pośrednika finansowego w zakresie kredytów hipotecznych i kredytów gotówkowych.

Usługi pośrednictwa finansowego są również objęte nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Jako pośrednik finansowy w swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyki oraz Zasadami Dobrych Praktyk Związku Pośredników Finansowych.

Jestem niezależnym ekspertem kredytowym w ogólnopolskiej firmie pośrednictwa finansowego. Posiadane wieloletnie doświadczenie pozwala mi na znalezienie optymalnego rozwiązania kredytowego dla moich Klientów. Przy wyszukiwaniu finansowania, zawsze kieruję się najlepiej pojętym interesem Klineta.

Specjalizuję się w pomocy w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych, kredytów gotówkowych i kredytów konsolidacyjnych.

Możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie oraz pomoc na każdym etapie naszej współpracy.

Moje fachowe wsparcie dla Ciebie jest bezpłatne.

Jeśli planujesz zakup nieruchomości lub chcesz wybudować dom i  jesteś zainteresowany uzyskaniem kredytu hipotecznego z profesjonalnym wsparciem eksperta kredytowego na każdym etapie, to napisz do mnie lub zadzwoń.

Dołącz do grona Klientów, którzy mi zaufali!

Zakres mojej pracy dla Ciebie:

 • Po uzyskaniu informacji o Twojej sytuacji i potrzebnym finansowaniu, bezpłatnie sprawdzę zdolność kredytową, korzystając z aplikacji i kalkulatorów bankowych.
 • Przedstawię Ci dostępne rozwiązania kredytowe i spośród oferty kilkunastu banków, pomogę Ci wybrać najlepsze dla Ciebie. Porównam i przeanalizuję wszystkie elementy finansowe mające wpływ na koszt kredytu oraz omówię cały proces uzyskania kredytu i wymogi formalne stawiane przez poszczególne banki.
 • Przygotuję dla Ciebie listę potrzebnych dokumentów i w razie potrzeby skontaktuję się z deweloperem lub pośrednikiem nieruchomości, żeby je uzyskać.
 • Pomogę w poprawnym wypełnieniu wniosków kredytowych i jako pośrednik finansowy, złożę je do wybranych banków, a potem będę nadzorować cały proces kredytowy oraz na bieżąco informować Cię o zmianach i postępach w analizie wniosków.
 • Po uzyskaniu decyzji kredytowej i wzoru umowy, szczegółowo omówię z Tobą warunki finansowe i formalne otrzymanych decyzji kredytowych, objaśnię  zapisy umowy kredytowej tak, abyś mógł wybrać najkorzystniejszy i najbardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom kredyt.
 • Będę Ci towarzyszyć w czasie podpisywania umowy w banku oraz pomogę w spełnieniu warunków do wypłaty oraz uruchomieniu kredytu. W razie potrzeby pomogę także w już w czasie spłaty kredytu.

Zapraszam do współpracy!

Skontaktuj się ze mną poprzez  formularz na stronie, mailowo lub telefonicznie. Odpowiadam na wszystkie kontakty.

Telefon:  608 61 50 50

E-mail: [email protected]

Informacje o mnie znajdziesz również na mojej stronie internetowej www.alinagazda.pl

Doświadczenie

W finansach pracuję całe swoje zawodowe życie. Doświadczenie w bankowści zdobyłam w bankach: Bank Handlowy (obecnie Citibank), BRE Bank (obecnie mBank), Getin Bank, Bank Millennium.

 Jako pośrednik finansowy  pracuję od 2005 roku. Początkowo, jako bankowy doradca hipoteczny, a następnie, jako niezależny doradca kredytowy. Posiadane wieloletnie doświadczenie pozwala mi na znalezienie optymalnego rozwiązania kredytowego dla moich Klientów.

Od 2013 roku działam, jako niezależny Ekspert Kredytowy  Poznań w ogólnopolskiej firmie pośrednictwa finansowego SprawdzonyEkspert.pl. Specjalizuję się głównie  w kredytach hipotecznych, ale zajmuję się także kredytami gotówkowymi i konsolidacyjnymi. Współpraca z dużą, sieciową firmą daje mi dostęp do bieżących ofert  oraz aplikacji wszystkich liczących się banków i instytucji finansowych. Przy doborze ofert finansowania zawsze kieruję się najlepiej pojętym interesem Klienta oraz bezpieczeństwem całego przedsięwzięcia.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
1992 1998 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Ekonomii
2006 2007 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Atuty eksperta

- wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy w instytucjach finansowych pozwalające ocenić sprawę z punktu widzenia banku i oszacować szanse powodzenia i dobrze przygotować wniosek kredytowy,

- wiedza i znajomość procedur bankowych,

- setki pozytywnie zamkniętych spraw kredytowych,

- uczciwość, odpowiedzialność,  sumienność, rzetelność,

- zaangażowanie w pracę,

- elastyczny czas pracy – dopasowany do potrzeb Klienta,

- prowadzenie sprawy w stałym kontakcie z Klientem od początku do końca procesu kredytowego,

- zaoszczędzenie czasu i pieniędzy Klienta – korzystając z mojej pomocy macie Państwo dostęp do ofert kilkunastu banków w jednym miejscu, całkowicie bezpłatnie.

- w pracy z Klientami wykorzystuję całą swoją wiedzę, doświadczenie i znajomość procedur bankowych, aby pomóc osiągnąć oczekiwany rezultat w postaci korzystnego kredytowania oraz zapewnić bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia.

Przykłady opisanych spraw

 • kredyty na zakup mieszkania/domu na rynku wtórnym
 • kredyty na zakup mieszkania/domu na rynku pierwotnym
 • kredyt na nabycie i budowę nieruchomości z rządowymi programami dofinansowania: Rodzina na Swoim RNS, Mieszkanie dla Młodych MDM, Bezpieczny Kredyt 2% BK 2%
 • kredyty na zakup kamienicy
 • kredyty na remont i wykończenie nieruchomości
 • kredyty w programach z dopłatami rządowymi
 • kredyty na budowę domu systemem gospodarczym i z generalnym wykonawcą
 • kredyty na zakup działki budowlanej
 • kredyty na zakup działki rolnej
 • kredyty na zakup siedliska
 • kredyty na refinansowanie poniesionych kosztów budowy/zakupu nieruchomości
 • kredyty na zakup działki i budowę w jednym
 • kredyty na refinansowanie kredytów hipotecznych
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe
 • kredyty konsolidacyjne.

Wybrane rekomendacje

Polecam współpracę. Szybko, sprawnie, rzetelnie. Kredyt uzyskałem taki jakiego potrzebowałem dzięki fachowej Pomocy Pani Aliny. Jeszcze raz polecam

Hubert Prabucki kredyt

Do Pani Aliny trafiłam poprzez wyszukanie doradcy finansowego w internecie. Czytając same pozytywne komentarze Odezwałam się w sprawie kredytu na wykup mieszkania. Pani Alina już od razu pokazała pełen profesjonalizm w tym co robi,wspaniała komunikacja,informowanie o całym przebiegu w załatwianiu dogodnego kredytu,poprzez obecność przy podpisaniu umowy kredytowej. Dziękuję Pani bardzo za przeprowadzenie całego procesu ,który zakończył się pozytywnie. Polecam serdecznie🙂 Jak doradca finansowy-to tylko Pani Alina!!!

Ewa M. Kredyt

Przypadek, który sprawił, że trafiłam na Panią Alinę okazał się najlepszym z możliwych. To specjalista z najwyższej półki. Profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość oraz wysoka kultura osobista to tylko kilka cech Pani Aliny. Optymalny dobór kredytu do moich możliwości i potrzeb, zawsze bieżąca informacja, doskonały kontakt bezpośredni i telefoniczny. Doradztwo Pani Aliny polecam każdemu kto marzy o własnym domu. To osoba godna zaufania. Serdecznie polecam.

Justyna Kredyt hipoteczny

Pani Alina ma bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście, pomysły na pokonanie przeciwności oraz dużą wiedzę merytoryczną na temat procedur banków. Miałam słabą historię kredytową i gdy już myślałam, że nie ma nadziei dla mnie na kredyt i własne mieszkanie, Pani Alina udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych i zaraz się wprowadzam. Nie mam żadnych zastrzeżeń, tylko wdzięczność, że na Panią trafiłam!

Weronika Kredyt hipoteczny

Pani Alina jest doskonałym ekspertem, super podejscie do klienta I obszerna wiedza sprawiła, że cały proces przebiegał bez problemów. Zawsze była dostępna pod telefonem, odpowiadała na wiadomości I służyła poradą od początku do końca. Polecam Panią Aline wszystkim, którzy pragną aby proces aplikowania o kredyt hipoteczny odbył się pod okiem prawdziwego eksperta. Dziekuję za pomoc w wybraniu najlepszej oferty :) Od poniedziałku, wraz z rodziną możemy się cieszyć naszym mowym domem ! Pozdrawiam

Patryk Kredyt hipoteczny

Pani Alina jest doskonałym ekspertem, super podejscie do klienta I obszerna wiedza sprawiła, że cały proces przebiegał bez problemów. Zawsze była dostępna pod telefonem, odpowiadała na wiadomości I służyła poradą od początku do końca. Polecam Panią Aline wszystkim, którzy pragną aby proces aplikowania o kredyt hipoteczny odbył się pod okiem prawdziwego eksperta. Dziekuję za pomoc w wybraniu najlepszej oferty :) Od poniedziałku, wraz z rodziną możemy się cieszyć naszym mowym domem ! Pozdrawiam

Patryk Kredyt hipoteczny

Zwróciliśmy się do Pani Aliny z polecenia znajomego, któremu również doradzała w kwestii związanej z kredytem. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Aliną, kompleksowe i indywidualne podejście do klienta. Pani Alina z pełnym zaangażowanie przeprowadziła nas przez pełen proces kredytowy zakończony sukcesem.

Hanna Burzyńska Kredyt hipoteczny

Moja współpraca z doradca panią Alina Gazda przebiegła sprawnie i profesjonalnie.

Katarzyna Ambroszczyk. Kredyt hipoteczny.

Pani Alina pomogła nam w wyborze najlepszego dla nas kredytu hipotecznego. Przejrzała z nami kilkanaście różnych ofert i wskazała najlepsze z nich. Cała pomoc i doradztwo były na wysokim, profesjonalnym poziomie. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Aliną i szczerze ją polecamy!

Krystian i Zuzanna Kredyt hipoteczny

Do Pani Aliny wróciliśmy po 7 latach po kolejnych kredyt hipoteczny i nie zawiedliśmy się. Obsługa na najwyższym poziomie, szybkie odpowiedzi na pytania, analiza różnych możliwości, doradztwo w budowaniu zdolności kredytowej. Po kolejny kredyt pewnie wrócimy za kilka lat. Szczerzę polecam!!!

Mateusz Szulc Kredyt Hipoteczny

Pani Alina jest uprzejma, życzliwa, wyrozumiała, a przy tym rzeczowa i profesjonalna. Bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy, szybkie odpowiedzi, zainteresowanie klientem. Nie sądziłam, że otrzymanie kredytu hipotecznego będzie tak szybkie i przyjemne. Jestem osobą, która nigdy nie miała styczności z kredytami i sprawami bankowymi - Pani Alina zajęła się wysyłaniem dokumentów, dobraniem najlepszych ofert, szczegółowymi ich wyjaśnieniami, kontaktem z bankami i rzeczoznawcą. Była obecna przy podpisaniu umowy w banku. Po miesiącu wprowadzam się już do swojego domu. Polecam każdemu współpracę z Panią Aliną, nie potrafię sobie wyobrazić lepszego doradcy kredytowego.

Kamila Kredyt hipoteczny

Przypadek, który sprawił, że trafiłam na Panią Alinę okazał się najlepszym z możliwych. To specjalista z najwyższej półki. Profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość oraz wysoka kultura osobista to tylko kilka cech Pani Aliny. Optymalny dobór kredytu do moich możliwości i potrzeb, zawsze bieżąca informacja, doskonały kontakt bezpośredni i telefoniczny. Doradztwo Pani Aliny polecam każdemu kto marzy o własnym domu. To osoba godna zaufania.

Gosia B Kredyt hipoteczny

Pani Alina to profesjonalistka w każdym calu. Przez opieszałość i ciągle przekładanie sprawy przez pierwszego doradcę Pani Alina została postawiona w sytuacji szybkiego działania - gdyż bardzo zależało nam na czasie. Spisała się doskonale, bardzo rzetelnie podeszła do tematu przez co transakcja z bankiem poszła bardzo sprawnie i bez komplikacji. Bardzo dziękujemy za pełne zaangażowanie ☺️ Serdecznie Polecamy!!!

Karolina i Romek Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam każdemu współpracę z Panią Aliną. Jej profesjonalne i zindywidualizowane podejscie do klienta jest na medal! Na każdym kroku można liczyć na pomoc i doradztwo. Znajomość detali i zawiłości przepisów, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia, Pani Alina ma w jednym paluszku. Uczciwie mogę polecić ją jako doradcę kredytowego!

Marta Belka Pomoc w uzyskaniu kredytu

Świetny doadca finansowy. Pani Alina bardzo pomogła w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Można powiedzieć, że od samego początku do końca trzymała rękę na pulsie, nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku była czujna. Serdecznie polecam!

Adam Serdecznie polecam

Polecam. Pani Alina brała udział w całym procesie uzyskania kredytu i podpisania umowy kredytowej. Inne strony, zarówno biuro nieruchomości jak i sprzedający, utrudniały finalizację umowy i gdyby nie profesjonalizm i praca Pani Aliny, transakcja nie doszłaby do skutku. Wykazała się zaangażowaniem na każdym etapie realizacji umowy, zwracała uwagę na szczegóły i pilnowała terminów. Potrafiła również dopiąć sprawę gdy sytuacja zrobiła się podbramkowa i umowę trzeba było finalizować w absurdalnych terminach. Obecnie szczerze polecam Panią Alinę znajomym i samemu wrócę podczas starania się o kolejny kredyt hipoteczny.

Mateusz Kredyt hipoteczny

Pani Alina pomogła Nam spełnić marzenia o własnym domu. Dzięki Jej wiedzy i zaangażowaniu udało Nam się uzyskać kredyt w bardzo trudnym dla Nas czasie, a mianowicie w pełnym lock downie. Mam wrażenie, że nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych ;) Profesjonalna, uśmiechnięta i cierpliwa. Bardzo jasno przekazuje wszelkie informacje, dzięki czemu wszystko było dla Nas zrozumiałe. Kontakt rewelacyjny, zarówno telefoniczny jak i mailowy. Taki doradca to skarb! Polecamy każdemu.

Klaudia i Mateusz kredyt na budowę domu

Pani Alina bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Na każdym etapie procedury kredytowej byłem na bieżąco informowany co następuje, a na wszelkie pytania uzyskiwałem natychmiastowe odpowiedzi. Dzięki takiemu podejściu miałem pewność, że wszystko pójdzie sprawnie i bez opóźnień. Na uznanie zasługuje również wzorowy kontakt telefoniczny i mailowy - bardzo ważny przy tego rodzaju procedurach. Ze swojej strony zdecydowanie polecam współpracę z Panią Aliną i jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc! Pozdrawiam serdecznie!

Rafał kredyt hipoteczny

Pani Alina z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przeprowadziła nas przez cały proces związany z uzyskaniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, począwszy od wypełnienia wniosku aż po podpisanie umowy. Przez cały czas była z nami w stałym kontakcie, zawsze była do naszej dyspozycji i służyła fachową pomocą. Udzielała odpowiedzi na każde nurtujące nas pytanie, pomogła w doborze najodpowiedniejszej oferty a także w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Każdemu starającemu się o uzyskanie kredytu serdecznie polecamy współpracę z Panią Aliną :)

Joanna i Dawid kredyt hipoteczny

O pani Alinie dowiedziałem się od kolegi z pracy. Był bardzo zadowolony ze współpracy z nią. Zaryzykowałem i nie żałuję! Tylko dzięki pani Alinie w tych trudnych czasach uzyskaliśmy z żoną kredyt na nasze wymażone mieszkanie. Bardzo jej za to dziękujemy. Teraz ja będę ją polecał wszystkim. Dziękujemy

Mikołaj Krzyżkowiak Pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego

Z Panią Alina jest to już moje drugie spotkanie. Zarówno przy kredycie gotówkowym jak i hipotecznym, Pani Alina wykazała się w pełni profesjonalnym i skrupulatnym podejście do sprawy. Musze przyznać, iż pomimo ilości pytań jakie miałem w odniesieniu do zapisów umownych z Bankiem, Pani Alina za każdym razem z zaangażowaniem i merytorycznym podejściem wyjaśniała poszczególne kwestie i zawiłości. Kontakt z klientem jest na najwyższym poziomie, niezależnie od pory dnia. Nawet jeśli w danym momencie nie ma możliwości odebrania połączenia, to za każdym razem sama oddzwania. W przeciwieństwie do obsługi w banku, widać że Pani Alinie zależy na relacji z klientem i pozytywnym załatwieniu sprawy, a nie podejściu jak do następnego petenta 😊 Podsumowując Polecam w 100%

Jarosław Kredyt hipoteczny / gotówkowy

Panią Alinę szczerze polecam każdemu, kto ma zamiar ubiegać się o kredyt hipoteczny. Z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przeprowadzila mnie przez cały proces uzyskiwania kredytu, od wypełnienia wniosku, aż po podpisanie umowy. Przez cały ten okres cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wszelkie zapytania i rozwiewała wątpliwości. Jest to osoba tym bardziej godna zaufania i polecenia, gdyż pracowała w moim interesie w bardzo trudnym czasie dla kredytobiorców, jakim okazał się początek pandemii. Dziękuję i naprawdę polecam!

Zbigniew Kredyt hipoteczny

Pani Alina jest osobą niezwykle kompetentną i profesjonalną. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Z dużym zaangażowaniem bierze udział we wszystkich rozmowach z bankiem i załatwia sama wszystkie potrzebne dokumenty. Jest zawsze dostępna i pomocna. Chętnie służy pomocą podczas całego procesu udzielania kredytu. Podejmując się zadań prowadzi je do końca z wielkim zaangażowaniem. Jest to osoba godna polecenia.

Dominika kredyt hipoteczny

Bardzo Polecamy p.Alinę. Zawsze była do naszej dyspozycji i służyła fachową wiedzą. Bardzo pomocna w każdej kwestii o którą się zwróciliśmy. Do tego bardzo sympatyczna i każde spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Polecamy z calego serca,

Agata i Sebastian Kredyt Hipoteczny

Witamy. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Aliną. Bardzo pomogła nam w przejściu przez trudną drogę, związaną z wszystkimi formalnościami w celu uzyskania kredytu hipotecznego na zakup naszego mieszkania. Fachowo wyjaśniała wątpliwości i odpowiadała na nasze, liczne pytania. Pani Alina wykazała się dużym profesjonalizmem oraz rzetelnością, a przy tym jest sympatyczną i miłą osobą. Od pierwszego spotkania, wiedzieliśmy, że trafiliśmy w ręce ekspertki, z dużą wiedzą i pełnym zaangażowaniem w swoją pracę. Z całego serca, polecamy współpracę z Panią Aliną.

Marzena i Robert kredyt hipoteczny

Pani Alina pomogła nam przy wyborze oraz uzyskaniu kredytu hipotecznego. Kontakt z Panią Aliną jest bardzo dobry (czy przez email, sms czy telefoniczny). Gdy nie może odebrać to zawsze oddzwoni lub odpisze w wolnej chwili. Otrzymaliśmy bardzo sprawą pomoc przy zebraniu wszystkich dokumentów na potrzeby wniosku dzięki czemu proces się nie przedłużył. Uzyskaliśmy porady na co zwrócić uwagę oraz co ma wpływ na koszt kredytu. Pani Alina asystowała nam nie tylko przy wyborze oraz wnioskach ale także podczas spotkania w banku oraz w późniejszym czasie do wypłaty kredytu a nawet teraz w razie jakichś pytań z naszej strony. Serdecznie polecamy i dziękujemy.

Łukasz Asysta przy kredycie Hipotecznym

Pani Alina to właściwa osoba na właściwym stanowisku. Podejście do sprawy z pełnym zaangażowaniem, ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Zawsze dobry kontakt oraz czytelne i rzetelne przedstawienie sytuacji na bieżąco. Jeśli miałabym wybrać doradcę kolejny raz, to z pewnością byłaby to Pani Alina. Polecam każdemu, kto stara się o kredyt.

Dorota R. Kredyt budowlano-hipoteczny

Polecam Panią Alinę każdemu, kto ma zamiar ubiegać się o kredyt hipoteczny. Pani Alina jest osobą godną zaufania, zaangażowaną w sprawę klienta, w ciągłym kontakcie z klientem.Mimo wielu przeszkód zawsze mogłam liczyć na pomoc i profesjonalną poradę. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję Pani Alino. Agnieszka z Gniezna

Agnieszka z Gnieznq Kredyt hipoteczny

Każdej osobie ubiegającej się o kredyt na zakup mieszkania z pełną odpowiedzialnością polecilibyśmy Panią Alinę. Od samego początku procesu bankowego służyła pomocą, mimo wielu pytań z naszej strony wykazywała się cierpliwością i pełnym zaangażowaniem. Na wszystkich etapach prezentowała pełen profesjonalizm, co było dla nas niezwykle istotne. Jesteśmy pewni, że jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebować pomocy na pewno zgłosimy się ponownie do Pani Aliny. Jednocześnie pokłosiem naszego zadowolenia jest fakt, że polecamy doradztwo Pani Aliny wśród znajomych, którzy również planują zakup mieszkania.

Dominika i Witold Kredyt hipoteczny

Pani Alina to kompetentna osoba. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanko.

Ania i Sebastian Kredyt hipoteczny

Profesjonalna i kompetentna pomoc, Pani Alina bardzo szybko załatwiła wszystkie szczegóły związane z kredytem, co zaoszczędziło mi mnóstwo czasu. Od początku do końca współpracy mogłem liczyć na wyjaśnienie niezrozumiałych tematów kredytowych z uśmiechem na twarzy. Punktualność to kolejna rzecz, która zrobiła na mnie ogromne wrażenia. Usługi Pani Aliny polecam każdemu kto stara się o kredyt na mieszkanie. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Pani Aliny.

Paweł K. Kredyt hipoteczny

Rzeczowo i szczegółowo omówione oferty kredytów hipotecznych dostosowane do naszych potrzeb. Podczas załatwiania formalności szybki oraz bezproblemowy kontakt. Widać, że Pani Alina jest zaangażowana w sprawę, wszelkie niezgodności w procesie kredytowym są natychmiast wyjaśniane. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Alinę każdemu starającemu się o kredyt hipoteczny.

Łukasz_Sara Kredyt Hipoteczny

Pani Alina jest osobą bardzo miłą i uśmiechniętą. Rzeczowo podchodzi do przedstawienia ofert klientowi i wyjaśnia rzeczy, które mogą być niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Nie ma żadnych problemów w kontakcie z Panią Aliną a jej nadzór nad postępowaniem kredytowym sprawia, że wszelkie kwestie, które mogą się pojawić mogą zostać szybko wyjaśnione i uzupełnione w miarę potrzeby.

Mateusz Kredyt Hipoteczny

Gorąco polecamy Panią Alinę każdemu kto ma zamiar ubiegać się o kredyt. Pani Alina jest osobą godną zaufania,do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem.Mimo wielu naszych pytań, zawsze odpowiadała z pełną cierpliwością i uśmiechem na twarzy. Nigdy nie pozostawiała nas z najmniejszymi wątpliwościami, zawsze wszystko wyjaśniała nam bardzo profesjonalnie. Dzięki Pani Alinie spełnia się nasze Marzenie o własnym domku. Z CAŁEGO SERCA GORĄCO POLECAMY!

Sylwia, Paweł Kredyt hipoteczny

Polecam doradztwo Pani Aliny. Rzetelne informacje, zaangażowanie, zawsze możliwość konsultacji telefonicznej (również po przyznaniu kredytu) . Jako osoby nie znające się kompletnie na bankowych realiach, dzięki Pani Alinie otrzymaliśmy kredyt. Dużym plusem była obecność doradcy przy podpisaniu umowy z bankiem.

Kamila kredyt hipoteczny

Goraco polecam Pania Aline, dzieki ktorej udalo mi sie otrzymac kredyt hipoteczny i dzieki ktorej jestem dzisiaj wlascicielka wymarzonego mieszkania. Pani Alina znalazla bardzo dobra oferte oraz informowala na biezaco o nastepnych krokach trzymajac sie uzgodnionych terminow. Dodatkowo uwaznie sledzila aktualizacje bankowe, ktore na biezaco ze mna omawiala. Pani Alina jest osoba bardzo fachowa, rzetelna, przede wszystkim niezwykle kompetentna. Dodatkowo jest w stalym kontakcie telefonicznym i mailowym z klientem, odpowiada na wszystkie pytania i pomaga wybrac najkorzystniejsza oferte. Chcialabym polecic Pania Aline nie tylko mieszkancom Wielkopolski, ale rowniez osobom z innych wojewodztw. Mimo, ze w wojewodztwie dolnoslaskim jest wielu doradcow, skorzystalam z uslug Pani Aliny, gdzie wystarczylo nam tak naprawde 1 spotkanie. Wszystko mozna sprawnie i bez problemow zalatwic rowniez mailowo, telefonicznie czy przez zwykla poczte. Jeszcze raz goraco polecam Pania Aline i dziekuje Jej za pomoc.

Aleksandra L. Kredyt hipoteczny

W mojej ocenie Pani Alina to Ekspertka od spraw trudnych. Udało się załatwić dla mnie kredyt hipoteczny pomimo tego, że dla banku jestem dość wiekową osobą i w dodatku jedynym żywicielem rodziny. Kiedy banki nie chciały udzielić zadowalającego mnie kredytu, Pani Alinie udało się zdobyć kredyt na zakup mieszkania i wykończenie . A wszystko to w przyjaznej atmosferze i profesjonalnym podejściu od pierwszego spotkania do podpisania umowy kredytowej. Naprawdę polecam!

Sławomir Sroka kredyt hipoteczny

Gorąco polecamy Panią Alinę. To co cechuje Panią Alinę to zaangażowanie,fachowość, dyspozycyjność oraz bardzo dobry kontakt z klientem. Dzięki jej pomocy otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na zakup domu. Dziękujemy!

Jarosław, Angelika Kredyt hipoteczny

Jesteśmy wdzięczni za fachową obsługę Pani Aliny. Dziękujemy za wszystkie wyjaśnienia i odpowiedzi na męczące pytania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Aliną. Dzięki Niej otrzymaliśmy kredyt z banku który, był dla Nas najkorzystniejszy. Powiemy krótko i treściwie właściwa osoba na właściwym miejscu. Profesjonalna, uśmiechnięta, bezpretensjonalna, mimo wielu obowiązków zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Serdecznie polecamy. Jest osobą ciepłą i pogodną przede wszystkim godną zaufania

Sandra i Marcin Kredyt hipoteczny... Serdecznie polecamy :)

Polecamy Panią Alinę ponieważ zna się na rzeczy pomaga w dokumentach jest osoba kompetentna miła i jest do końca z klientem. Pozdrawiamy 😊

KASIA MIKOŁAJ Z. Polecamy!

Dzień dobry, mogę napisać, że nasza współpraca z Panią Aliną zwieńczyła się podpisaniem umowy kredytowej. Pani Alina znalazła kredyt dopasowany do mich potrzeb i możliwości a przy okazji myślę, że również korzystny. Zasadniczo w każdym czasie służyła swoją poradą i zaangażowaniem. bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów Maciej

Maciej kredyt hipoteczny na wykończenie domu

Pani Alina jest osobą niezwykle kompetentną i profesjonalną. Z dużym zaangażowaniem bierze udział we wszystkich rozmowach z bankiem i załatwia sama wszystkie potrzebne dokumenty. Jest zawsze dostępna i pomocna, punktualna. A dodatkowo jest bardzo miłą i cierpliwą osobą, która z uśmiechem naprawia błędy klienta :-) Polecam usługi Pani Aliny, bo dla mnie była niezastąpiona! Bez Jej pomocy nigdy bym nie zebrała koniecznych dokumentów i nie zdążyła z kredytem na czas.

Magda Kredyt hipoteczny

Jeżeli chcecie powierzyć komuś zaufanemu swoje pieniążki i przyszłość to tylko Pani Alince . Dzięki Jej zaangażowaniu i ogromnemu profesjonalizmowi mam własne M . Bardzo , bardzo dziękuję .

Dawid Mataj kredyt hipoteczny

Polecam Panią Alinę każdemu kto ubiega się o kredyt! Profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie. Pełne zaangażowanie i ciągły kontakt na każdym etapie od momentu pierwszego wejścia do jej biura aż do momentu wizyty w banku i podpisania umowy przy której także towarzyszyła! Kredyt załatwiony błyskawicznie i absolutnie bezproblemowo. Z pomocą Pani Aliny kredyt może dostać nawet ktoś kto nie ma doświadczenia w tego typu sprawach bo wszystko BARDZO rzetelnie wyjaśnia i bierze na siebie ciężar wyboru odpowiedniego banku i załatwiania formalności. Wybrałem się do Pani Aliny z polecenia i sam będę polecał :-)

Łukasz Kredyt gotówkowy

Chcielibyśmy serdecznie polecić Panią Alinę jako doradcę kredytowego przede wszystkim dlatego, że od samego początku konkretnie i prosto wszystko nam tłumaczyła, np. to, skąd uzyskać potrzebne dokumenty. Jest osobą profesjonalnie wykonującą swoją pracę, która widać, że aktualizuje przez cały czas swoją wiedzę. To, co dla nas było bardzo ważne, to stały kontakt z Panią Aliną i sprawne, szybkie odpisywanie na maile czy też oddzwanianie. Serdecznie polecamy Panią Alinę jako doradcę i raz jeszcze jej niezmiernie dziękujemy! :)

Paweł i Adriana Pempera Kredyt hipoteczny

Chciałbym serdecznie jeszcze raz podziękować Pani Alinie za profesjonalne podejście do mojej sprawy i za pomoc bez której napewno bym sam sobie nie poradził.Wspaniały kontakt przez cały okres załatwiana kredytu. Zostawiam tutaj ocenę najwyższą z możliwych i polecam współpracę z Panią Aliną każdemu😊

Paweł Zieliński kredyt hipoteczny

Mogę smiało polecić Panią Alinę wszystkim osobom, które ubiegają się o podjęcie kredytu gotówkowego. Już na pierwszym spotkaniu otrzymaliśmy od Pani przekrój najciekawszych ofert kredytowych na rynku wraz z wszystkimi szczegółami dot. kredytu, dzięki czemu łatwiej było nam wybrać kredytodawcę. Pani Alina jest bardzo zaangażowana i oddana prowadzonej sprawię, błyskawicznie załatwiła wszystkie formalności związane z przygotowaniem wniosków kredytowych do wybranych banków i wszystkie wnioski złożyła w naszym imieniu. Na bieżąco informuje o postępach w rozpatrywaniu wniosku i decyzji o przyznaniu kredytu. Uczestniczy również przy podpisywaniu samej umowy i wyjaśnia wszelkie pytania i wątpliwości zawerte w umowie. Gorąco polecam współpracę z tym ekspertem wszystkim osobom ubiegąjącym się o kredyt po raz pierwszy.

Jakub Domagała Kredyt gotówkowy

Pani Alina jest profesjonalistką w swoim fachu. Bardzo: zaangażowana--> odpowiedzi na wiadomości przychodziły nawet w nocy bądź w czasie choroby cierpliwa--> ze stoickim spokojem odpowiadała na wszystkie nurtujące nas pytania, kompetentna i rzetelna --> zawsze przygotowana , pomogła nam przebrnąć przez ten żmudny proces, służyła fachową poradą w KAŻDEJ chwili. Poprowadziła nas "za rękę" krok po kroku - towarzyszyła nam nawet podczas spotkania w banku w trakcie finalizowania transakcji! Pani Alino dziękujemy Pani serdecznie za okazane wsparcie i pomoc w uzyskaniu kredytu - dzięki Pani spełniliśmy nasze marzenie !

Laura & Jakub Kredyt hipoteczny - kupno domu

Pani Alina bardzo profesjonalnie podeszła do naszej sprawy. Mimo przeszkód rzucanych przez bank oraz krótkiego czasu na realizację udało się uruchomić kredyt. Bardzo dobry kontakt oraz profesjonalizm. Z czystym sumieniem gorąco polecamy współpracę z Panią Aliną!

Piotr i Agnieszka Kredyt gotówkowy

Bardzo dziękujemy Pani Alinie za wspaniałą, profesjonalną pomoc w znalezieniu dla nas najkorzystniejszej oferty kredytu. Byliśmy totalnie "zagubieni" w tych sprawach, dodatkowo nie wiedzieliśmy kompletnie nic na temat procedur z tym związanych. Dzięki fachowej pomocy jaką dostaliśmy od Pani Aliny udało nam się bardzo szybko przejść przez całą drogę papierkową. Dla nas laików wytłumaczyła w sposób zrozumiały i prosty wszystkie zagwozdki kredytu hipotecznego. Dodatkowo Pani Alina jest osobą bardzo sympatyczną i czas jaki spędziliśmy rozmawiając był dla nas czasem mile spędzonym a nie tylko koniecznością. Pozdrawiamy serdecznie U.B Olszewscy ze Swarzędza

Urszula i Bartosz Olszewscy Kredyt hipoteczny

Szczerze polecamy Panią Alinę, dzięki jej zaangażowaniu i wsparciu udało nam się przebrnąć przez kolejne etapy niezbędne do uzyskania kredytu na nasz wymarzony dom. Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc, poświęcony czas, dzięki niej cała ta skomplikowana dla nas procedura, pomimo wielu wymagań banków, przebiegła szybko, sprawnie i udało nam się uzyskać najkorzystniejszy dla nas kredyt. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani współpracą, Pani Alina towarzyszyła nam do samego końca, również w banku przy podpisaniu kredytu, a spotkania z panią Aliną odbywały się w pasujących nam godzinach, nawet późnym popołudniem, gdyż dostosowuje się do klienta. Cierpliwie tłumaczy wszystkie niejasności, poświęca wiele czasu, bardzo się angażuje, na bieżąco informuje o wszelkich decyzjach banku, utrzymuje stały kontakt, jeśli nie może odebrać telefonu zawsze oddzwania. Jeśli zajdzie taka potrzeba, z pewnością ponownie zwrócimy się o pomoc do Pani Aliny.

Milena i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Z panią Aliną Gazdą mieliśmy okazję współpracować przez ponad rok. Na każdym etapie współpracy było widoczne bardzo duże zaangażowanie pani Aliny w naszą sprawę, także w prywatnym czasie. Pani Gazda przygotowała listę niezbędnej dokumentacji, którą trzeba było dostarczyć do banków na poszczególnych etapach naszej współpracy. Początkowo zamierzaliśmy kupić już gotowy dom, jednak już w trakcie współpracy z panią Gazdą zmieniliśmy zdanie i postanowiliśmy wybudować nowy dom, w obu przypadkach rady pani Aliny były bardzo pomocne. Pani Alina wyszukała najbardziej korzystną dla nas ofertę kredytu hipotecznego, mogliśmy na nią liczyć również już po zawarciu umowy kredytowej. Polecamy, szczególnie osobom, które nie mają czasu ani cierpliwości na szukania najbardziej korzystnych dla siebie ofert kredytowych, warto zlecić to fachowcom, do których na pewno należy pani Alina.

Joanna i Konrad Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Aliną przy kredycie hipotecznym przebiegała bez zarzutu. Konkretnie i rzeczowo, łącznie z obecnością w banku przy samej finalizacji kredytu. Pani Alina swoimi pytaniami w banku potwierdzała to co dla nas mogło być niezrozumiałe lub poza świadomością. Polecam!

Karolina i Roman Kredyt hipoteczny

Nigdy nie sądziłam, że stanę przed koniecznością zaciągania jakiegokolwiek kredytu. Jednak życie pisze różne scenariusze. Na gwałt potrzebowałam 100 tys. zł. Przypadkiem znalazłam stronę p. Aliny. Wydała mi się osobą kompetentną, a z przeczytanych rekomendacji wynikało, że warto spotkać się i omówić problem. Ujęła mnie przede wszystkim swoim spokojem - byłam przerażona ilością i różnorodnością dokumentów, które należało złożyć. Cierpliwie i wielokrotnie tłumaczyła korzyści z zaciągania pożyczki w tym, a nie innym banku. Zaznaczam, że terminy: marża, stopa procentowa, operat itp. były dla mnie czarną magią. Pierwsze spotkanie odbyło się w siedzibie poznańskiej. Na kolejne bez problemu pani Alina podjechała do mojej pracy 40 km, gdyż niestety ja nie mogłam . Dzięki temu udało się sfinalizować transakcję w ciągu ok. 3 tygodni - oczywiście w obecności p. Aliny w banku. Do samego końca prowadziła mnie za rękę. Drobiazgowo sprawdzała warunki i dopytywała podczas podpisywania umowy. Bardzo dziękuję za fachową pomoc, wysoką kulturę osobistą, wspomniany spokój i życzliwość. Magdalena

Magdalena pożyczka hipoteczna

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Alinie za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Dzięki ogromnej wiedzy fachowej oraz niezwykłej cierpliwości pomogła nam przejść przez skomplikowane dla nas procedury uzyskania kredytu. Dzięki Pani Alinie możemy dokończyć budowę naszego wymarzonego domu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i zdecydowanie polecamy tego doradcę osobą, które marzą o własnym kącie. Pozdrawiamy

Klaudia i Łukasz kredyt hipoteczny

Polecamy współpracę z Panią Aliną. Posiada bardzo dużą wiedzę fachową. Przedstawiła nam najkorzystniejsze oferty i zwróciła uwagę na najważniejsze informacje w każdej z ofert. Z cierpliwością i uśmiechem wszystko tlumaczyła. Zawsze dostępna. Na końcowym etapie czyli podpisywaniu umowy z bankiem była również z nami, aby dopilnować czy wszystko przebiega prawidłowo. Gorąco polecamy!!!!!

Ania i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Alinie za pomoc. Bez wiedzy i doświadczenia Pani Aliny uzyskanie kredytu z dofinansowaniem MDM zajęłoby nam bardzo dużo czasu. Uzyskaliśmy fachową poradę i odpowiedzi na każde nurtujące nas pytanie. Ilość dokumentów i formalności jakie wymagają banki jest przerażająca dla osób nie mających wcześniej do czynienia z tymi zagadnieniami, jednak dzięki pomocy Pani Aliny wszystko poszło sprawnie i w szybkim tempie. Mimo, że nie jesteśmy z Poznania, nie było problemu z umówieniem się na rozmowy osobiste i telefoniczne w pasujących nam godzinach - za co również jesteśmy serdecznie wdzięczni. Z czystym sumieniem polecamy Panią Alinę!

Olga i Rafał kredyt hipoteczny z MdM

Szczerze polecam współpracę z Panią Aliną w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Fachowe wsparcie na wysokim poziomie. Jasno i zrozumiale potrafi wytłumaczyć warunki kredytowania. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Zaangażowana i dyspozycyjna, w każdej chwili można liczyć na jej pomoc.

Tomasz Kredyt hipoteczny

Chcielibyśmy bardzo polecić Panią Alinę. Bardzo sprawnie pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz dofinansowania z MDM. Bez jej pomocy nie załatwilibyśmy tego kredytu tak szybko i bezproblemowo. Kontakt zawsze był na najwyższym poziomie, czy to telefonicznie czy mailowo. Polecamy! :)

Hania i Tomek Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Pani Alina, konkretna i zaangażowana, kompetentna oraz sumienna, pogodna i bardzo sympatyczna osoba. Formalności związane z kredytem hipotecznym zostały załatwione w bardzo szybki i fachowy sposób. Służyła pomocą za każdym razem kiedy tego potrzebowałem ( bywało, że w dość nietypowych godzinach). Polecam każdemu, kto szuka Fachowca przez duże F :) Jeszcze raz dziękuję za współpracę i Pozdrawiam.

Arek Kredyt hipoteczny

Chciałbym bardzo polecić Panią Alinę jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Byłem w beznadziejnej sytuacji jeśli chodzi o kredyt hipoteczny, poprzedni doradca rozłożył ręce nad moją sytuacją twierdząc, iż nic więcej nie potrafi dla mnie zrobić i nie dostanę kredytu. Wtedy na swojej drodze spotkałem Panią Alinę, która dała mi nadzieję i starała się ze wszystkich sił by mi pomóc. I udało się, wszystko dzięki Pani. Mam kredyt, mogę dalej realizować budowę domu dla siebie i swojej rodziny.Jestem ogromnie zadowolony z pomocy i wsparcia jakim Nas obdarzyła. Jest to osoba godna zaufania, o bardzo dużym zakresie wiedzy dotyczącej bankowości i kredytów, rzetelna i przede wszystkim można na Nią liczyć w każdej sytuacji. Pani Alina cały czas trzymała rękę na pulsie, rozwiewała wszelkie wątpliwości gdy tylko się pojawiały, potrafiąc wszystko zrozumiale wytłumaczyć. Była stale dostępna pod telefonem i służyła pomocą, pomimo tego, iż miała urlop. Wykazała naprawdę wielkie zaangażowanie.Wszelkie formalności związane z kredytem zostały załatwione błyskawicznie, co także jest zasługą Pani Aliny. Cieszę się, że trafiłem właśnie na Panią:) I z góry dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła. Z czystym sumieniem polecam Panią Alinę jako doradcę kredytowego.

Dariusz Ratajczak Kredyt hipoteczny

Pani Alina jest naprawdę wielkim specjalista w swoim fachu . Bardzo miło przebiegła cała współpraca. Pomogła znaleźć odpowiedni Bank , wszystkie dokumenty bardzo sprawnie przechodziły między nami a Bankiem polecam w 100%

Marcin Dem... Pomoc w kupnie mieszkania

Chcielibyśmy bardzo polecić Panią Alinę jako doradcę kredytowego. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z pomocy i wsparcia jakim Nas obdarzyła. Wszelkie formalności związane z kredytem zostały załatwione błyskawicznie. Pani Alina służyła pomocą w doborze najkorzystniejszej dla Nas oferty, cierpliwie wyjaśniała zawiłości związane z kredytem, a także pomogła wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty. Na uwagę zasługuje ogromna dyspozycyjność i punktualność Pani Aliny. Zdecydowanie polecamy. Z całą pewnością w razie starania się o inny kredyt w przyszłości, udamy się również po doradztwo do Pani Aliny.

Aleksandra i Przemysław Kredyt budowlano - hipoteczny

Pani Alina bardzo fachowa i znajaca sie na rzeczy doradca. Zalatwilismy kredy w naprawde niedlugim czasie. Nie kolidowalo to nawet z moja i zony praca trzyzmianowa. Jest to dopiero poczatek ale jestem bardzo zadowolony. Doradca naprawde godny polecenia.

Sebastian Kredyt hipoteczno-konsolidacyjny

Raczej na pewno nie będziemy pierwsi którzy to podkreślają, ale jesteśmy bardzo zadowoleni, że polecono nam pomoc Pani Aliny. Każde spotkanie z Panią Aliną utwierdzało nas w przekonaniu, że nie mogliśmy trafić pod skrzydła lepszego doradcy – kompetentne odpowiedzi na każde nasze pytanie, przyjacielska atmosfera, załatwienie za nas praktycznie wszystkich kredytowych formalności. Nieoceniona cierpliwość i elastyczność. Z czystym sumieniem gorąco polecamy współpracę z Panią Aliną – MEGADORADCA:). Profesjonalistka w każdym calu. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i sumienną pomoc w naszym dość „oryginalnym” przypadku.

Kasia i Mariusz kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Aliną była czystą przyjemnością. Nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia w temacie kredytowania i załatwiania formalności związanych z kupnem mieszkania, w związku z czym potrzebowałam pomocy i wsparcia, które otrzymałam właśnie od Pani Aliny. Pani Alina jest osobą profesjonalną, znającą się na swoim fachu, która posiada dużą wiedzę w dziedzinie bankowości, na domiar wszystkiego jest bardzo cierpliwą i ciepłą osobą, w pełni zaangażowaną w wykonywaną pracę. Dzięki Pani Alinie, mimo braku wkładu własnego, w krótkim czasie, sprawnie i bez problemów uzyskałam kredyt na wymarzone M3. Jeszcze raz dziękuję i z pełną świadomością polecam usługi doradcze świadczone przez Panią Alinę!

Judyta Kredyt hipoteczny

Mam przyjemnosc dolaczyc do grona klientow zadowolonych z uslug Pani Aliny Gazdy. Pani Alina pomogla mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania w Polsce przy dochodach jakie uzyskuje pracujac i mieszkajac w Wielkiej Brytanii. Zwiazane sa z tym pewne obostrzenia ktore trzeba spelnic i dodatkowe formalnosci ktore nalezy uzupelnic. Pani Alina okazala sie bardzo kompetentna osoba , informujac mnie na biezaco- krok po kroku, jakie dokumenty sa wymagane i w jakiej kolejnosci. Sluzyla rada jesli zachodzila taka potrzeba , spostrzegawcza i czujna , dzialajaca szybko i dociekliwa jesli wymagalo tego moje dobro . Jednoczesnie Pani Alina to sympatyczna i pelna uroku osobistego osoba. Co tu duzo mowic- bez Niej nie wyobrazam sobie przebrniecia przez to wszystko! Pozdrawiam -Ewa Kukulska

Ewa Kukulska kredyt mieszkaniowy

Jestem zadowolony ze współpracy z panią Aliną i gorąco ją rekomenduję jako doradcę w sprawach kredytu hipotecznego. Pomogła mi przejść przez całą papierkologię, zawsze była otwarta na dyskusję i odpowiadała na wszelkie moje pytania, a także pomimo kłód rzucanych mi pod nogi przez pewien bank w związku z programem MDM doprowadziła do uzyskania tegoż dofinansowania. W chwili obecnej jestem już szczęśliwym posiadaczem mojego M3 i gorąco polecam tego doradcę.

Rafał Kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, współpraca wzorowa. Pomoc na każdym etapie z pozytywnym zakończeniem. Gorąco polecamy Panią Alinnę. Rzetelna, konkretna, zaangażowana.

Anna i Radosław Kredyt hipoteczny

JESTEŚMY W GRONIE KOLEJNYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW PANI ALINY.BRALIŚMY KREDYT HIPOTECZNY.PANI ALINA SZCZEGÓŁOWO PRZEDSTAWIŁA WARUNKI KILKU BANKÓW,WSZELKIE "ZA" I "PRZECIW" I POMOGŁA WYBRAĆ TEN NAJBARDZIEJ DLA NAS OPTYMALNY.SŁUŻYŁA POMOCĄ NA KAŻDYM ETAPIE I NA WSZYSTKIE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI ZAWSZE ODPOWIADAŁA.SZCZERZE POLECAMY WSPÓŁPRACĘ Z PANIĄ ALINĄ. MOŻEMY PODSUMOWAĆ TĄ WSPÓŁPRACĘ JAKO:PEŁEN PROFESJONALIZM,RZETELNOŚĆ ZAANGAŻOWANIE I PODCHODZENIE DO KAŻDEGO KLIENTA W SPOSÓB INDYWIDUALNY.

MARTA I TOMEK KREDYT HIPOTECZNY

Witam. Chciałbym zarekomendować w pełni profesjonalnego Doradce Kredytowego jakim jest pani Alina. Jestem bardzo zadowolony z obsługi dotyczącej naszej sprawy.Szczegółowo przedstawiła warunki kilku banków, wszystkie za i przeciw danego kredytu.Braliśmy kredyt w okresie gdy większość banków zaczeła podnosić koszty kredytu i oferty szybko przestawały być aktualne. Pomimo tego załatwiła nam bardzo korzystną ofertę z której skorzystaliśmy i jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami wymażonego domu.Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc i cierpliwość podczas wszystkich formalności.Pozdrawiam.

Marek Rozynek Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Aliną. Pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny. Pani Alina jest osobą bardzo kompetentną i mimo sporych trudności - możliwości w uzyskaniu kredytu przez moją osobę, bez trudu znalazła odpowiedni kredyt na dobrych warunkach. Bez wahania mogę polecić tego doradcę. Naprawdę Polecam

Waldemar Kredyt Hipoteczny

Poziom obsługi i profesjonalizmu przy załatwianiu kredytu wraz z dopłatami jest bardzo wysoki. Pani Alina jest osobą, którą szczerze można polecić kiedy potrzebna jest pomoc w uzyskaniu kredytu.

Michał Ganas Kredyt hipoteczny z MDM

Jestem szczęśliwą posiadaczką kredytu mieszkaniowego. Dzięki pomocy p.Aliny cała procedura udzielenia kredytu przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania. Praca z taką osobą to czysta przyjemność.Nawet skompletowanie sporej liczby wymaganych dokumentów nie przysporzyło mi większych kłopotów. Pani Alina służy fachową pomocą krok po kroku. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym wybór p. Aliny.

Dorota Cunningham Kredyt mieszkaniowy

A więc : profesjonalizm,rzetelność,skrupulatność i dokładność oraz konsekwentność w działaniu, niesamowita cierpliwość -tak byśmy ocenili cechy pani Aliny jako doradcy.Staraliśmy się o kredyt jeden rok - od innego doradcy do banku itp. bez rezultatów. To właśnie pani Alina nam pomogła w dopełnieniu wszelkich formalności, zebraniu bardzo wielu dokumentów i udało się 26.10.2015 r. ,podpisaliśmy umowę kredytową. Jest nam miło dołączyć do grona zadowolonych klientów pani Aliny.Szczerze polecamy i dziękujemy !

Jolanta i Michał Derak z Szamotuł Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Aliny Gazdy. Spośród wielu ofert kredytów pomogła nam wybrać ten najlepszy dla nas. Przeprowadziła nas sprawnie przez cały skomplikowany proces uzyskania kredytu i zawsze była w kontakcie z nami. Polecamy Panią Alinę Gazdę jako Sprawdzonego Doradcę. Barbara i Mariusz

Barbara i Mariusz kredyt hipoteczny

Jak większości młodym ludziom i nam przyszło się zmierzyć z biurokracją i przedmiotowym traktowaniem ze strony banków w trakcie poszukiwania środków na swoje własne miejsce na ziemi jakim jest własny DOM. Wtedy na naszej drodze spotkaliśmy panią Alinę, która w sposób rzeczowy i konkretny wyjaśniła nam każdy krok w przygotowaniach stosów dokumentów, zaświadczeń,wniosków itp. Bardzo szczegółowo przedstawiła nam warunki banków, wszystkie za i przeciw danego kredytu. Zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc a także wsparcie psychiczne, którego po własnych perypetiach już nam brakowało. Często nawet nocą pani Alina rozwiewała moje wątpliwości i zapytania odnośnie kredytu. Dzięki pani Alinie budujemy już swój własny dom, a ona z troską trwa przy nas i po dziś dzień jest nam bardzo pomocna. Nie znajdujemy słów wdzięczności bo zwykłe 'DZIĘKUJEMY" nie wystarcza. Z czystym sercem i pewnością zdobyta własnym doświadczeniem ze współpracy z panią Aliną życzę aby każdy spotkał ją na swojej "kredytowej" drodze. Pozdrawiamy

Magdalena Spychała-Fronczek Dominik Fronczek Kredyt hipoteczny

Z ogromną przyjemnością chciałbym polecić Panią Alinę jako profesjonalnego doradcę. Dzięki wiedzy merytorycznej oraz pełnemu zaangażowaniu udało mi się uzyskać finansowanie na bardzo dobrych warunkach kredytowych, co w przypadku długoterminowych zobowiązań, ma ogromne znaczenie. Dziękuję raz jeszcze Pani Alino i polecam z pełną stanowczością !!!

Piotr kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolone ze współpracy z Panią Aliną. Myślałam, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie znacznie trudniejsze, jednak dzięki fachowemu doradztwu Pani Aliny, pilnowaniu wszystkich terminów, w bardzo krótkim czasie marzenie o własnym M stało się realne. Dużym plusem jest dobry i łatwy kontakt telefoniczny czy drogą mailową, nawet podczas urlopu. Szczerze polecam !

Agnieszka kredyt

Pani Alina to właściwa osoba na właściwym miejscu! Profesjonalna, kompetentna i ogromnie zaangażowana. Mimo wielu obowiązków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując to właściwe. Jest osobą uśmiechniętą, dyspozycyjną, rozwieje każdą wątpliwość, odpowie na każde pytanie. Pani Alina jest niezmiernie pomocna, jest z klientem nie tylko do czasu sfinalizowania umowy w banku ale również pomaga w załatwieniu pozostałych formalności, których jest co nie miara... Pani Alino jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Joanna i Jacek Kredyt hipoteczny

Jesteśmy młodym małżeństwem. Po kilku latach mieszkania z rodzicami zdecydowaliśmy,ze kupimy swoje własne mieszkanie. W niedługim czasie nadarzyła się okazja nabycia wymarzonego mieszkanka. Nie mieliśmy jednak pojęcia, jaka długa i kręta droga czeka na nas przy samodzielnym staraniu się o kredyt hipoteczny... Wtedy znalazłam tę stronę. Pośród wielu doradców i ich opinii trafiłam na Panią Alinę. I nie ukrywam, iż był to wybór trafiony w 100%. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Alinę, jako sprawdzonego doradcę, ponieważ jest osobą bardzo rzetelną, kompetentną i cierpliwą, a jej doświadczenie pozwalało na podejmowanie sprawnych i trafionych decyzji. Załatwiała za nas również wszelkie formalności, odpowiadała na każdy telefon, udzielała bardzo dokładnych i wyczerpujących odpowiedzi... Dużo mogłabym się tu jeszcze rozpisywać w samych syperlatywach... Podsumowując... Pełen profesjonalizm i doświadczenie Pani Aliny zaskutkowało tym, że przyznano nam kredyt hipoteczny i teraz możemy cieszyć się naszym wymarzonym, własnym "gniazdkiem", za co Pani Alinie dziękujemy z całego serduszka :) DORADCA NA 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

D & S Mielcarek Kredyt hipoteczny

Zanim zwróciłam się do pani Aliny byłam w bardzo trudnej sytuacji finansowej można by powiedzieć że bez wyjścia. Wszystko zmieniło się kiedy znalazłam na stronie ,,Sprawdzony Doradca.pl panią Alinę. Znalazła bank, który skonsolidował moje kredyty dzięki czemu mam znacznie mniejszą ratę. Załatwiła za mnie wszystkie formalności związane z kredytem. Była bardzo zaangażowana od samego początku aż do podpisania umowy w banku . Jestem bardzo zadowolona z współpracy z panią Aliną.Sumienna,dyspozycyjna,służąca pomocą,posiadająca mocne doświadczenie w tym co robi tak w paru słowach mogę ją opisać na prawdę polecam panią Alinę Gazdę i korzystając z okazji jeszcze raz chcę jej z mojej strony serdecznie podziękować.

ania kredyt konsolidacyjny

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Aliną. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego i przeprowadziła przez cały proces bardzo sprawnie i fachowo. Mogliśmy liczyć nie tylko na dobrą radę ale też pomoc w w gromadzeniu dokumentów gdy my nie byliśmy mobilni czasowo, a terminy goniły. Duży plus za bardzo dobry i łatwy kontakt czy to telefoniczny, czy drogą mailową. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy!!!

Ilona I Tomek Kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie". Bardzo dobry kontakt i ciepła osobowość. Żadne pytania nie pozostały bez odpowiedzi, wszystko wyjaśnione jasno i przejrzyście. Braliśmy z Panią Aliną dwa kredyty więc śmiało możemy ją polecić

Mateusz Szulc Kredyt hipoteczny z MDM

W niecodziennych, niełatwych sprawach naszego życia czujemy się czasami niepewni, spięci czy wręcz podenerwowani. Chęć uzyskania kredytu hipotecznego na korzystnych dla Rodziny warunkach, zaliczam właśnie do tego typu spraw. Zdarzenia w tym względzie potoczyły się tak, że razem z mężem trafiliśmy "pod skrzydła" Pani Aliny. Już od pierwszego spotkania z Nią nasze nastawienie do całości tematu było na każdym kroku pozytywnie wzmacniane. Bardzo szybko wyczuliśmy, że trafiliśmy na osobę kompetentną, rzetelną i konkretną. Pani Alina z anielską cierpliwością pilotowała szereg formalności, wspierała i w pełni monitorowała wymagane z naszej strony działanie. Jej osobiste zaangażowanie, stała gotowość do działania i pełen profesjonalizm w indywidualnym podejściu do klienta, zaowocowały sprawną pozytywną decyzją kredytową i przelewem środków. I jest jeszcze coś- czynnik czysto ludzki...skierowany na osobę. Umiejętność zrozumienia, wrażliwość, psychologia kontaktu z drugim człowiekiem, zdolność do empatii i ten piękny uśmiech Pani Aliny! Jest ona przemiłą osobą i w pełni SPRAWDZONYM DORADCĄ KREDYTOWYM. Pani Alino, dziękujemy za wszystko. Polecamy!!!

Dorota i Rafał Burdajewicz kredyt hipoteczny i refundacyjny

Napisze o naszej sprawie dosc krotko a wierzcie mi ze jest co opisywac. Starajac sie z zona o kredyt na kupno domu polocono nam pania Gazde od razu i powiem szczerze ze gdyby nie osoba pani Gazdy nie bylo by szans zeby udalo sie uzyskac kredyt. Fachowo a zarazem z "przyjacielskim" podejscie pomogla nam przebrnac przez ten "krety korytarz" mimo dzielacej nas znaczej odleglosci od biura pani Gazdy obieg dokumentow byl blyskawiczny. Bez wahania moge powiedz ze jest w czolowce najlepszych w tym co robi.

katarzyna i krzysztof kredyt hipoteczny

Załatwianie spraw związanych z kredytami zawsze kojarzy się nam z "papierologią" z niejasnymi dla nas terminami oraz ciągłym załatwianiem różnych dokumentów. Została mi polecona p. Alina Gazda i stwierdziłem, że warto zasięgnąć porady i dziś tego nie żałuję. Profesjonalna, miła, konkretna obsługa sprawiła, że nawet nie zauważyłem kiedy wszelkie formalności zostały załatwione. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi p. Aliny Gazdy, gdyż jest to osoba na swoim miejscu, znająca się na tym co robi. Polecam!

Marcin Grabarek kredyt hipoteczny

Panią Alinę wybrałam przeglądając stronę SprawdzonyDoradca.pl. Poznając opinie osób,którym Pani Alina pomogła zdecydowałam się na kontakt z prośbą o pomoc .To był strzał w dziesiątkę.Pani Alina z pełnym zaangażowaniem pomogła znaleźć wyjście z trudnej sytuacji finansowej w jakiej się znalazłam.Pani Alina pomogła mi w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego dzięki czemu zamiast kilku rat mam jedną niższą.Zawsze uśmiechnięta pani Alina wybrała bank i odpowiednią ofertę,wynegocjowała z bankiem najlepsze warunki kredytu.Była ze mną przy złożeniu wniosku o kredyt konsolidacyjny. Nawet brakujący dokument na który czekałam z kadr osobiście pani Alina dostarczyła do banku.To pani Alina powiadomiła mnie o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku,była przy podpisaniu umowy i powiadomiła o uruchomieniu kredytu.I co najważniejsze to to ,że na decyzję z banku czekałam jeden dzień!Panią Alina to profesjonalna,rzeczowa,sympatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Wszystko chętnie wytłumaczy i opowiada na każdy telefon i email.Wszystkim znajomym będę polecać panią Alinę.Jeszcze raz dziękuję Pani Alino.

Agnieszka S. Kredyt konsolidacyjny

Kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Panią Aliną nie miałam pojęcia o kredytach hipotecznych. Bardzo szybko okazało się, że nie muszę się o nic martwić, ponieważ Pani Alina doskonale wiedziała, jak należy zająć się moją – wydawałoby się – beznadziejną sprawą. Z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością, wzbudzając mój podziw swoją wiedzą i kompetencją, doprowadziła do podpisania umowy z bankiem na korzystnych dla mnie warunkach. Dzięki Niej skorzystałam z dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych i stałam się szczęśliwą posiadaczką własnego, wymarzonego mieszkania. Dziękuję!

Paulina Frydrych kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Aliną Gazdą. Rzetelne i profesjonalne podejście do przedstawienia ofert kredytowych. Pani Alina szybko i sprawnie pomogła nam uzyskać kredyt hipoteczny. Wszystkie potrzebne formalności przygotowane bardzo dokładnie i bezproblemowo, przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w niezbędną biurokrację. Bardzo miła i ciepła osoba. Serdecznie polecamy dobrego i kompetentnego doradcę kredytowego.

Katarzyna i Michał Nowiccy Kredyt Hipoteczny

Witam jestesmy bardzo zadowoleni z uslug p.Aliny ktora pomogla nam przejsc przez to wszystko ,gdzie nie bylo to latwe. Dziekujemy za wielkie zaangazowanie inwidualne podejcie do nas za mila wspolprace i po niekad pomoc w spelnieniu naszego marzenia . Z przyjemnoscia polecamy innym pozdrawiamy Adriana i Robert.

robert i adriana kredyt hipoteczny

Sprawa kredytu o ile może wydawać się łatwa i prosta, niestety taka nie jest! Na szczęście trafiłam na p. Alinę, która wyjaśniła mi od A do Z jakie opłaty wiążą się z podpisaniem umowy kredytu, od czego należy zacząć, na bieżąco informowała o kolejnych etapach a przede wszystkim wyręczyła mnie w wielu formalnościach. Anielska cierpliwość p. Aliny jest wręcz nieskończona :) zawsze odpowiadała na wszystkie moje pytania (czasem pewnie banalne), ale szczerze mogę polecić tego doradcę. Profesjonalna, cierpliwa, godna zaufania i w dodatku przemiła osoba. Polecam!

Dominika kredyt hipoteczny

Szczerze polecam Panią Alinę Gazdę. Jestem bardzo zadowolona z fachowej pomocy Pani Aliny. Sumienna, cierpliwa a przede wszystkim skuteczna nawet w tak trudnych kredytach jak mój.

Grażyna Kredyt hipoteczny

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z fachowej pomocy jakiej udzieliła nam Pani Alina Gazda. Kiedy zaczynaliśmy się starać o kredyt na zakup mieszkania byliśmy pełni obaw ponieważ nasza historia kredytowa nie była do końca czysta i klarowna. Okazało się jednak, że doświadczenie w prowadzeniu takich spraw, jakie posiada Pani Alina pomogło nam doprowadzić sprawę do końca z pozytywnym skutkiem. Pomimo labiryntu dokumentów, doskonały kontakt wszystko wyjaśniane na bieżąco. Osoba z pewnością godna polecenia!

Jakub Zawodny Kredyt hipoteczny

Pani Alina profesjonalnie i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości związane z kredytem hipotecznym.

Tomek Kredyt hipoteczny

Co prawda nasza sytuacja z kredytem nie była skomplikowana jednakże zaoszczędziliśmy sporo czasu ,gdyż Pani Alina wszystko za nas załatwiła od zebrania dokumentacji,aż do finału który był szybki i przyjemny .Wszystkim polecam tego doradce osoba godna zaufanie miła i dostępna o każdej porze wszystko zostało wnikliwie wyjaśnione i załatwione.Jeszcze raz serdecznie polecamy i dziękujemy za wszystko!!!! Grzegorz i Ola

Ola Grzegorz Kot Kredyt hipotetyczny

Jest nam miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pani Aliny. Pełen profesjonalizm, wielkie zaangażowanie, szybkość w działaniu, miła współpraca, rzetelność i indywidualne podejście do każdego. Dzięki Pani Alinie Gazda uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów.Szczerze polecam i dziękuje!

Ania Szubarga kredyt hipoteczny

W chwili kiedy zdecydowaliśmy się na budowę domu,nie mieliśmy pojęcia że starania o kredyt będą takie trudne,odwiedziliśmy kilka banków i nic.Dopiero fachowa pomoc pani Aliny Gazdy pomogła nam przy kredycie.Pani Alina jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną,posiada ogromną wiedzę na temat kredytów.Dla nas p.Alina jest fachowcem w swojej dziedzinie.Dzięki niej wiedzieliśmy jakie dokumenty są nam potrzebne,gdzie mamy się udać,to Ona nas o wszystkim informowała,dzięki Jej staraniom udało się,dostaliśmy kredyt,właśnie budujemy nasz wymarzony dom.Dziękujemy.Szczerze polecamy panią Alinę Gazdę jako doradce finansowego-kredytowego.

Anita Żarna Kredyt hipoteczny-rekomendacja

Gorąco polecam Panią Alinę, jako profesjonalnego doradcę. Jest osobą, która w każdej sytuacji potrafi znaleźć rozwiązanie, tak by osiągnąć założony finalny efekt i to się udało mam swoje M 3, dziękuję Pani Alino.

Michał Okonek Kredyt Hipoteczny

Polecam p. Alinę Gazdę jako doradcę kredytowego. Jest osobą godną zaufania. Można powierzyć jej trud znalezienia najlepszego dla siebie kredytu. Rzetelnie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie zapytania i obawy. Nie sprzedaje produktu tak po prostu, lecz szuka optymalnego rozwiązania kredytowego. Warto skorzystać z pomocy p. Aliny!!!

Renata Fryszkowska-Madej kredyt hipoteczny

Kompetentna, pomocna, życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Tak w wielkim skrócie mogę opisać Panią Alinę Gazdę. Jestem niezwykle zadowolona z naszej współpracy. Za każdym razem kiedy miałam jakiś kłopot lub nie wszystko było dla mnie jasne, Pani Alina wyciągała pomocną dłoń i rozwiewała wszelkie moje wątpliwości. Jeszcze raz dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość!

Julia Rybakowska kredyt hipoteczny

Pani Alina Gazda jest w pełni profesjonalną osobą potrafiąca doradzić a także osobiście pełna zaangażowania pomóc w załatwianiu wszystkich spraw związanych z kredytem. Jestem bardzo zadowolony z obsługi dotyczącej naszej sprawy. Pani Alina jest osoba którą można z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu który potrzebuje tego typu doradztwa.

Łukasz Rybakowski kredyt hipoteczny

Bardzo gorąco mogę poleci panią Alinę jako osobę bardzo kompetentną, potrafiąca znaleźć rozwiązanie nawet w bardzo trudnych sprawach. Mój kredyt był naprawdę drogą przez mękę ( kupowałam TBS na hipotekę mieszkania rodziców ) Dzięki wiedzy i cierpliwości pani Aliny wszystko się udało i teraz mieszkam w moim ślicznym mieszkanku. Polecam jako znakomitego fachowca każdemu kto zaczyna swą drogę w celu uzyskania kredytu.

Sobańska Marzena kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Aliną.Pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny. Spokojnie można liczyć na fachowe wsparcie. Jasno i zrozumiale potrafi wytłumaczyć warunki kredytowania. Mogę z czystym sumieniem polecić tego doradcę, ponieważ jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Anna Korek Kredyt hipoteczny

Kompetencja, wiedza, cierpliwość, profesjonalizm, rzetelność, to zalety które cechują Panią Aline. Kredyt mamy od 2007 roku i przez cały ten okres jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z Panią Gazdą, która zawsze odbierze telefon, zawsze udzieli 100% informacji, porady. Polecamy Ewa i Marcin Gruszczynscy

Ewa i Marcin Gruszczynscy Doradca

Występując o kredyt hipoteczny, nie miałyśmy z córką pewności, że uda nam się taki kredyt otrzymać.Trafiłyśmy na panią Alinę, której zaangażowanie w to co robi, pomoc jakiej nam udzieliła w uzyskaniu takiego kredytu, jej fachowość, wiedza i kompetencje, a także cierpliwość w odpowiadaniu na setki pytań oraz uśmiech ciągle goszczący na twarzy, niech będą przykładem dla innych. Z czystym sumieniem mogę polecić panią jako doradcę. W imieniu swoim i córki, bardzo Pani dziękujemy.

Dorota Biegała kredyt hipoteczny

Pani Alina jest bardzo komunikatywną, godną zaufania, a przede wszystkim kompetentną osobą. Pomogła mi szybko i sprawnie przejść przez wszystkie procedury związane z przyznaniem kredytu oraz jego uruchomieniem. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, na dodatek udzielonej w bardzo krótkim czasie. Z całym przekonaniem mogę polecić panią Alinę jako kompetentnego i rzetelnego doradcę.

Anita Falenska Kredyt hipoteczny

profesjonalna obsługa, wiedza na temat oferowanych produktów pełna, dyspozycyjna

Hanna Kijak ocena

Szczerze polecam Panią Alinę, jako bardzo rzetelnego doradcę. Jest osobą która zawsze i w kazdej sytuacji potrafi pokierowac rozwojem zdarzeń, żeby osiągnąć założony finalny efekt. Nam sie udało kupic swoje 4 kąty tylko dzieki Pani Alinie.

Juskowiak Marcin Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Aliną.Pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny który miał nietypowe rozwiązanie .Jest osobą posiadającą bardzo dużą wiedzę na temat produktów bankowych.W bardzo szybkim czasie znalazła dobre i korzystne rozwiązanie dla klienta a jeśli potrzeba zawsze służy pomocą .Jasno i zrozumiale potrafi wytłumaczyć warunki kredytowania. Mogę z czystym sumieniem polecić tego doradcę, ponieważ jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

andrzej tomaszewski kredyt hipoteczny

Pani Alina jest bardzo sprawnym i profesjonalnym doradcą. Potrafi w sposób jasny przedstawić procedurę pozyskania kredytu, wskazując najkorzystniejszą drogę do celu. Dzięki doświadczeniu potrafi podpowiedzieć rozwiązania, które pozwalają skrócić czas aplikacji i skutkują zwiększeniem prawdopodobieństwa otrzymania kredytu w bardziej skomplikowanych przypadkach. Warto też podkreślić stały kontakt z klientem już po wypłacie kredytu - zawsze mogliśmy liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedź na wszelkie zapytania.

Anna i Dariusz Ignaszewscy kredyt hipoteczny

Witam. Jeżeli szukają Państwo dobrego Doradcy Kredytowego z czystym sumieniem,mogę polecić Państwu P.Aline Gazde .W ubiegłym roku moja sytuacja diametralnie się zmieniła zachorował mi synek na bardzo ciężką chorobę ,a moja sytuacja mieszkaniowa była fatalna!!!-Jednak dostałem od znajomego numer telefonu do p.Aliny Gazdy i muszę przyznać,że dawno nie zostałem tak fachowo i profesjonalnie obsłużony.Służyła pomocą na każdym etapie załatwiania kredytu,oraz po załatwieniu kredytu!!! Dodam,tylko,że wszystkie formalności z załatwianiem podpisywania umów itp,Pani Alina Gazda potrafiła przyjechać do szpitala ,gdzie moja żona,leżała z chorym synkiem i dopieła wszystko na ostatni guźik!!! W tej chwilii jestem szczęśliwym posiadaczem własnego M, kredyt mam dostosowany do swoich potrzeb a,mój syn biega latem po ogródku I zdrowieje!!! Jak najwięcej takich doradców,którzy potrafią podejść do klienta w trudnej sytuacji,poprostu po Ludzku i wytłumaczyć wady i zalety kredytu,który przecież,zaciągamy często na długie lata.

Piotr Pankowski Profesjonalizm:(kredyt hipoteczny)

Jak najbardziej mogę zarekomendować Panią Alinę jako dobrego Doradcę. Spokojnie można liczyć na fachowe wsparcie np.: przy podejmowaniu tak ważnych decyzji jak ta o kredycie hipotecznym. Pełna fachowość, przedstawienie zalet i wad oferty, duża elastyczność co do uzgadniania terminów, cierpliwe i wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania - ja miałem ich dużo Gorąco polecam

Rafał Rogalewicz Rekomendacja

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Aliną.Pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny.Jest osobą posiadającą bardzo dużą wiedzę na temat produktów bankowych.W bardzo szybkim czasie stara się znaleźć korzystne rozwiązanie dla klienta.Jasno i zrozumiale potrafi wytłumaczyć warunki kredytowania. Mogę z czystym sumieniem polecić tego doradcę, ponieważ jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Tyklewicz Monika kredyt hipoteczny

W chwili gdy starałem się z żoną o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania miałem dość skomplikowaną historię kredytową. Odwiedziliśmy kilka banków, łącznie z Open Finance. Tylko u Pani Gazdy otrzymaliśmy konkretną odpowiedź, a także pomoc w opracowaniu całej "strategii", która miała na celu otrzymanie kredytu hipotecznego. Byliśmy o wszystkim informowani na bieżąco, właściwie "prowadzeni za rękę". Cała sprawa zakończyła się pozytywnie dla nas. Naprawdę polecam Panią Alinę Gazdę jako doradcę kredytowego - finansowego.

Sebastian Janiszewski Kredyt hipoteczny.