Anna Krzyżewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 606127723 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z pomocy pani Ani korzystaliśmy przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny z MDM. Poprowadziła nas za rączkę przez cały proces wybierania oferty banku, organizowania potrzebnych dokumentów, podpisywania umowy. Duża wiedza, doświadczenie, dobry kontakt z klientem, dyspozycyjność. Wszystko wyjaśni, dobierze najlepsze oferty, odpowie na każde pytanie. Przy następnym kredycie nie będziemy szukać nikogo innego, mamy już swojego doradcę - panią Anię. Dziękujemy! T. i M.

Tomasz Zdecydowanie najlepsza

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z Panią Anną Krzyżewską. Osoba rzetelna, kompetentna, kreatywna i bardzo dobrze przygotowana merytorycznie. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia ani problemu nie do rozwiązania. Jeżeli zajdzie konieczność skredytowania kolejnej inwestycji z całą pewnością zwrócę się do niej o pomoc ponownie. Polecam.

Tomasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Anne Krzyżewską. Za jej pośrednictwem zakupiłem już dwa mieszkania. To co najbardziej doceniam, to biegłości w kalkulacji opłacalności ofert banków i elastyczność wobec moich wymagań.

Paweł Kijko 2 mieszkania

Przydatność rekomendacji: 60 %
Niedawno postanowiliśmy kupić nasze wymarzone "m". Od razu zwróciliśmy się o pomoc do Ani. Ona zajęła się wszystkim. Do nas należało jedynie dostarczenie dokumentów o które nas prosiła. Pozytywną decyzję z banku dostaliśmy już w ciągu tygodnia. W ciągu trzech następnych mieszkanie było już naszą własnością. Nasza doradczyni załatwiła dosłownie wszystko: od wyboru najlepszej opcji kredytu po umówienie nas u notariusza. Do tej pory nie spodziewałam się że zakup własnej nieruchomości jest taki prosty. ALE OCZYWOŚCIE TYLKO Z POMOCĄ ANI! Serdecznie pozdrawiamy Anię i polecamy każdemu! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

Marta Niska Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku - tak najkrócej można określić Panią Anię. Z czystym sumieniem mogę polecić: szybka, rzetelna, profesjonalna i miła obsługa. Niesamowity kontakt z klientem - zupełne przeciwieństwo urzędów państwowych ;) Staraliśmy się z żoną o kredyt na budowę wymarzonego domu i dzięki Pani Ani wszystko się udało. Dziękujemy

Krzysztof Mówisz profesjonalizm - myślisz Anna Krzyżewska

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cieszę się, że udało mi się trafić do takiego doradcy jak Pani Anna. Bardzo wysoki poziom wiedzy i duże doświadczenie. Dzięki temu udało się zakończyć sukcesem naszą współpracę!

Joanna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Anią mieliśmy przyjemność spotkać się w styczniu 2016 podczas starania się o kredyt hipoteczny. Od pierwszego spotkania wykazywała się profesjonalizmem oraz bardzo dobrą znajomością branży bankowej. Działa bardzo szybko i sprawnie a co najważniejsze ma bardzo dobre podejście do klienta. W każdej chwili można zwrócić się do Niej z swoimi wątpliwościami oraz pytaniami i można być pewnym, że Pani Ania na wszystkie z nich odpowie i wyjaśni niezrozumiałe kwestie. Wszystkim polecam współpracę z Panią Anną Krzyżewską.

Mariusz bardzo dobry doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Wszystkim Panią Anię!!! Rewelacyjny, doświadczony Doradca, bardzo stanowcza i konkretna Kobieta, która robi to co lubi. Bardzo dobrze się z nią współpracuje, zawsze dotrzymuje danego słowa i jest do dyspozycji nawet po godzinach pracy, gdy jest bardzo potrzebna :) Na pewno polecę Panią Anię wszystkim moim znajomym - nawet już to zrobiłem i w 100% skorzystam z jej pomocy przy kolejnej okazji. Pani Aniu jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy. Pozdrawiamy Dorota i Marcin

Dorota i Marcin Świetny Fachowiec

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałam okazję i przyjemność współpracować z Panią Anią starając się wspólnie z mężem o kredyt hipoteczny na budowę domu. Polecam wszystkim skorzystanie z usług tak profesjonalnego doradcy.Pani Ania wykazała się ogromnym doświadczeniem oraz ogromną wiedzą w zakresie udzielania kredytów. Jest osobą szybko i zdecydowanie działającą oraz bardzo zaangażowaną w pomoc klientom. Dzięki pomocy Pani Ani wszystko odbyło się bardzo sprawnie i w błyskawiczny sposób udało nam się uzyskać kredyt na budowę domu. Polecam !!!

Justyna Sz. Kredyt hipoteczny !!!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam z własnego doświadczenia jak i znajomych Panią Anię w doradzaniu i wyborze odpowiedniego kredytu hipotecznego. Bardzo miło mi się pracowało z Panią Anią, dyspozycyjna, doświadczona osoba na odpowiednim stanowisku. Osoba godna polecenia. Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję :-) Pozdrawiam :-)

Mdm kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ania jest osobą kompetentną, rzetelną, a do tego bardzo sympatyczną. Kiedy mieliśmy jakiś problem wystarczył telefon do Pani Ani, a ona zawsze służyła pomocą. Naprawdę polecam.

Milena Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z wielką przyjemnością polecam usługi Pani Ani. Jest to mega profesjonalna, bardzo konkretna i rzetelna osoba. Otwarta, dyspozycyjna i przede wszystkim znającą się na rzeczy. Wszystko wyjaśniała, gdy mieliśmy jakieś wątpliwości. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę. Pani Ania to doskonały wybór i mam tylko nadzieje, że będziemy jeszcze kiedyś mieli możliwość z Panią Anią współpracować.

Robert z Bartoszyc Pani Ania The Best!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Anią. Jest to osoba kompetentna i profesjonalna. Kieruje się dobrem klienta. Zgłosiłam się do Pani Ani, gdyż chciałam refinansować kredyt mieszkaniowy. Uważam, że doradziła mi dobrze. Jestem zadowolona z przebiegu współpracy i z przeniesienia kredytu. Sama nie znalazłabym lepszej oferty.

Iwona Polecam!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szukaliśmy doradcy finansowego który pomoże nam uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu. Mieliśmy już doświadczenie z kilkoma doradcami, którzy okazali się mało profesjonalni. Czytając opinię w internecie na forach zdecydowaliśmy się na Panią Anię i to był strzał w dziesiątkę, profesjonalizm w każdym calu. Bardzo ważne jest to że Pani Ania jest w stałym kontakcie z klientem, zarówno telefonicznym jak i mailowym ( wszelkie problemy i wątpliwości rozwiązywane są błyskawicznym tempie :) )Dzięki Pani Ani dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach, w szybkim czasie i bez jakichkolwiek problemów. Polecamy współpracę i pozdrawiamy

Marcin G. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Francuzi mawiają - crème de la crème. Tymi słowami mogę najkrócej podsumować współpracę z panią Krzyżewską podczas uzyskiwania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Tłumacząc na język polski – fachowiec jakich mało. Oczywiste kompetencje zawodowe, skutkujące możliwością wyboru przez klienta najkorzystniejszego produktu; komunikatywność wszelkimi dostępnymi kanałami oraz niespotykane zaangażowanie - byle 40 stopni gorączki nie było w stanie odciągnąć pani Krzyżewskiej od pracy. Całkowicie zorientowana na sukces klienta.

Przemysław z Kętrzyna Nastawiona na sukces.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy Panią Anię każdemu kto stara się o kredyt hipoteczny. Jest to osoba kompetentna, kontaktowa oraz niezwykle pomocna. Pomogła nam uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach. Dzięki niej przebrnęliśmy przez wszystkie formalności bezproblemowo. Zawsze można było na nią liczyć. Bez wahania możemy powiedzieć, że jest bardzo dobrym doradcą kredytowym, charakteryzującym się pełnym profesjonalizmem w swojej pracy. Jeszcze raz dziękujemy Pani Aniu!

Wioletta i Robert M. pełen profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam,,polecam wszystkim pania Anie jako doradce,jest to osoba kompetentna i na pewno pomoze w otrzymaniu kredytu ,tak jak mi !!!!

Kacper Pelen profesionalizm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam Kontakt z P. Anią Krzyżewską miałem wielokrotnie. Jest osobą o dużej wiedzy fachowej oraz wielkiej kulturze osobistej. Śmiało mogę polecić P. Krzyżewską jako osobę kompetentną i życzliwą, służącą swoją fachową wiedzą w rozwiązywaniu niestandardowych problemów oraz podpowiadającą najbardziej optymalne finansowo rozwiązania.

Dariusz L ocena Doradcy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zgłosiliśmy się do Pani Anny Krzyżewskiej ponieważ potrzebowaliśmy pomocy w wyborze kredytu hipotecznego na budowę domu, więc na sporą sumę. Pokierowaliśmy się przeczytanymi opiniami i umówiliśmy się ponieważ nie chcieliśmy biegać od banku do banku i marnować czas. Już na pierwszym spotkaniu Pani Anna urzekła nas swoim profesjonalizmem, skrupulatnością, dyspozycyjnością i wysokimi kwalifikacjami. Przedstawiła oferty 6 banków, po analizie wysłaliśmy wnioski do 3. Bardzo pomogła nam przy składaniu wyjaśnień, kontaktowaliśmy się poprzez maile, telefoniczne bez ograniczeń czasowych – dostępna w każdej chwili. Już nasz dom powstaje a ja wiem, że w razie potrzeby zwrócę się jedynie do Pani Anny. Dziękujemy Pani Aniu :-)

Magda i Rafał z Olsztyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Annie Krzyżewskiej udało mi się kupić moje pierwsze mieszkanie. Polecam ją innym, ponieważ bardzo profesjonalne i rzetelnie podchodzi do swoich klientów i pracy. A co najważniejsze jest skuteczna. Korzystając z jej usług oszczędziłam sporo czasu i nerwów. Przeprowadziła mnie przez wszystkie zawiłości związane z biurokracją, cały czas była ze mną w kontakcie i informowała o kolejnych krokach w postępowaniu, dbała o to aby wszystko przebiegało sprawnie. Zawsze dyspozycyjna, służąca dobrą radą, ale jednocześnie nie opowiada tego, co klient chciałby usłyszeć, tylko przedstawia realne możliwości. W dużym skrócie pani Anna Krzyżewska to profesjonalizm, fachowa wiedza oraz rzetelność w jednym. Polecam wszystkim!

Joanna Lisowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po raz pierwszy kontakt z Panią Anią miałam kilka lat temu, kiedy kredyt na mieszkanie brał mój brat. Pani Ania znalazła wtedy dla nich tak korzystne rozwiązanie kredytowe, że do dziś nie mogą uwierzyć. Oczywiście kiedy stanęłam przed możliwością zakupu działki, wiedziałam do kogo dzwonić :) Co mnie urzekło najbardziej? Niesamowite kompetencje, doskonałe rozeznanie Pani Ani we wszelkich procedurach (nie tylko kredytowych, ale również np. urzędowych) i ... cudowne podejście do klienta. Mieszkam jakieś 70km od Olsztyna, dlatego zakładałam, że przed sfinalizowaniem umowy będę musiała odbyć co najmniej kilka wycieczek. Nic z tych rzeczy! Pani Ania tak cudownie pokierowała sprawą, że w zasadzie moja obecność była konieczna jednie w momencie podpisania umowy. Wszystko załatwiałyśmy mailem, w ostateczności pocztą. Dziś mam już swoją działeczkę, na której wkrótce powstanie wymarzony dom. Dziękuję Pani Aniu!

Edyta Jędrychowska Nie mogłam trafić lepiej!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po raz pierwszy kontakt z Panią Anią miałam kilka lat temu, kiedy kredyt na mieszkanie brał mój brat. Pani Ania znalazła wtedy dla nich tak korzystne rozwiązanie kredytowe, że do dziś nie mogą uwierzyć. Oczywiście kiedy stanęłam przed możliwością zakupu działki, wiedziałam do kogo dzwonić :) Co mnie urzekło najbardziej? Niesamowite kompetencje, doskonałe rozeznanie Pani Ani we wszelkich procedurach (nie tylko kredytowych, ale również np. urzędowych) i ... cudowne podejście do klienta. Mieszkam jakieś 70km od Olsztyna, dlatego zakładałam, że przed sfinalizowaniem umowy będę musiała odbyć co najmniej kilka wycieczek. Nic z tych rzeczy! Pani Ania tak cudownie pokierowała sprawą, że w zasadzie moja obecność była konieczna jednie w momencie podpisania umowy. Wszystko załatwiałyśmy mailem, w ostateczności pocztą. Dziś mam już swoją działeczkę, na której wkrótce powstanie wymarzony dom. Dziękuję Pani Aniu!

Edyta Jędrychowska Nie mogłam trafić lepiej!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ania jest osobą w pełni profesjonalną, rzeczową oraz posiadająca ogromną wiedzę, co pozwala fachowo spełnić potrzeby klienta. Miły kontakt, dyspozycyjność i zaangażowanie są ogromnym atutem. Osobiście na mnie duże wrażenie zrobiło konkretne i solidne podejście do klienta. Pani Ania nie próbuje zyskać klienta poprzez opowiadanie tego, co klient chciałby usłyszeć, tylko przedstawia realne możliwości jakie jest w stanie spełnić. Polecam Panią Anie każdemu, sama jeśli tylko będę ponownie potrzebowała kredytu bez wahania udam się do Pani Ani. Dziękuję i Pozdrawiam.

Joanna K. Kredyt na zakup działki

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wiedza, doświadczenie a także życzliwość Pani Ani sprawiły, że uzyskałam ekspresowo i bezproblemowo kredyt hipoteczny na pierwsze w życiu M.

Monika P. Polecam!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z panią Anią w celu załatwienia kredytu hipotecznego była tak profesjonalna i szybka, że każdy klient na moim miejscu, byłby pełen uznania i podziwu. Dyspozycyjność i konsekwencja w realizacji zamierzonego celu to główne cechy które utkwiły mi po pozytywnie przyznanym kredycie. Jeżeli kiedykolwiek potrzebny będzie mi kredyt na pewno nie omieszkam ponownie skorzystać z pani usług. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.. Katarzyna

Katarzyna Pełen profesjonalizm!

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pełni profesjonalne i rzetelne podejście oraz pomoc i opieka na każdym etapie współpracy połączona z ogromną ilością fachowej wiedzy pozwalają zawsze na wybranie najbardziej korzystnych rozwiązań. To wszystko razem sprawia, że po raz kolejny skorzystaliśmy z pomocy Pani Ani. Dodatkowo wiemy, że opieka nie kończy się w momencie podpisania umowy kredytu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Pani Ani jest godna polecenia, dlatego polecam ją swoim znajomym.

Paweł Sikora Perfekcyjna Profesjonalistka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ania jest osobą kompetentną i godną zaufania. Do tej pory miałam kontakt z kilkoma doradcami ds. kredytów hipotecznych, ale kiedy trafiłam na Panią Anię, byłam w 100% pewna, że chcę korzystać z jej usług. Profesjonalnie doradzała mi przez cały czas, tłumacząc od A do Z wszystkie zawiłości. Działa bardzo szybko. Jest niezwykle cierpliwa, zawsze dyspozycyjna. Poza wszystkim jest przesympatyczną, pełną energii osobą. POLECAM!

Maja POLECAM:)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiliśmy do Pani Ani z polecenia znajomego i nie żałujemy tej decyzji. Wzięliśmy kredyt na zakup mieszkania z dopłatą „Rodzina na swoim”. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni fachową wiedzą, którą Pani Ania potrafi przekazać w przystępny sposób oraz profesjonalne podejście do klienta. Podobał nam się również dobry i szybki kontakt - było to naprawdę pomocne, ponieważ pojawiało się wiele pytań w momentach, gdzie potrzebna jest natychmiastowa odpowiedź. Otrzymaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach i dzisiaj możemy cieszyć się własnym mieszkaniem. Doradca godny polecenia.

Małgorzata i Kamil Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ania uratowała dla nas sytuacje z zakupem mieszkania, które sobie wybraliśmy w 2009 r. Kilka banków odmówiło nam wtedy kredytu mimo to Pani Ania znalazła dla nas bardzo dobra ofertę na jakiej nam zależało. Najważniejsze jest jednak to, że po zakończeniu sprawy z kredytem Pani Ania pomaga w kontaktach z bankiem, który nie zawsze działa "prokliencko" ale takie są niestety banki. Co nie zmienia faktu, że jesteśmy zadowoleni z załatwionego przez Panią Anię kredytu. Profesjonalizm i podejście do klienta to bardzo mocne strony Pani Ani. Do tego to naprawdę świetny doradca. Polecam z czystym sumieniem :)

Tomasz J. Pani Ania wszystko załatwi :)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jest jedno słowo, które odpowiednio opisuje panią Annę. Słowem tym jest profesjonalizm. Pod każdym względem. Każde spotkanie jest odpowiednio przygotowane, każde pytanie znajduje odpowiedź, a co ważne, trudne zagadnienia są bardzo sprawnie tłumaczone, tak że nie sposób nie zrozumieć na czym się stoi. Zaangażowanie pani Anny daje poczucie bezpieczenstwa i spokoju, a ma to niebanalne znaczenie, gdy w gre wchodzą decyzje wiążące na lat dziesiąt. Dodając do tego rzeczowość i trzymanie się konkretów tworzymy obraz pani Anny.

Wiktor Profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ania? Profesjonalna, rzeczowa, kompetentna, zarówno na pierwszym spotkaniu jak i po trzech latach pomocy przy moim kredycie hipotecznym. Ogromne dzięki Pani Aniu. Polecam każdemu.

Paweł Trzonkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Anią miałem przyjemność spotkać się w czerwcu 2010 r., przy okazji starań o kredyt hipoteczny. Ujęła mnie swoim profesjonalizmem już na pierwszym spotkaniu. Pomimo tego, że odwiedziłem kilku doradców wiedziałem, że chcę współpracować tylko z Panią Anią. Panią Anię cechuje niesamowity zakres jej wiedzy, do każdego tematu jest bardzo starannie i szczegółowo przygotowana. W każdym momencie mogłem liczyć na jej dyspozycyjność i pomoc oraz na profesjonalne podejście. Od tej pory polecam Panią Anię każdemu znajomemu i nie tylko. Jeśli chcesz mieć gwarancję profesjonalnie rzetelnie załatwionej sprawy, zgłoś się koniecznie do Pani Ani. Pozdrawiam!

Mariusz Horyd Pani Ania jest najlepsza

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Anna jest osobą na odpowiednim stanowisku. Posiada wiedzę w zakresie funkcji poszczególnych produktów finansowych. Potrafi dobierać produkty do realizacji poszczególnych celów finansowych gospodarstwa domowego. Pani Ania posiada w tej dziedzinie bardzo szeroką wiedzę, począwszy od regulacji prawnych, a skończywszy na całym systemie odszkodowań, monitorowania zmian, efektywność, optymalizacji podatków itd. Pani Anna Krzyżewska jest osobą godną zaufania, która dba o zapewnienie klientowi bezpieczeństwa finansowego, w taki sposób, by poprzez sporządzenie planu finansowego, uświadamiać klientowi, jakich decyzji nie powinien podjemować, żeby nie popaść na przykład poprzez utratę płynności finansowej, w kłopoty finansowe za kilka lat. Bardzo polecam wszystkim współpracę z p. Anną Krzyżewską. Pozdrawiam

Ewa najlepszy doradca finansowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Krzyżewskiej. Jest to niezwykle profesjonalna i rzetelna osoba, która do tematu podchodzi zawsze z nienaganną starannością i z dużym zakresem wiedzy. Zawsze chętna do pomocy, otwarta, dyspozycyjna i przede wszystkim bardzo skuteczna. Kilkukrotnie przeprowadziła mnie bezboleśnie przez cały proces załatwiania kredytu, od gromadzenia wymaganych dokumentów, przez analizy ofert, podpisanie umowy i bieżącą obsługę kredytu, tj. wyjaśnianie moich niezliczonych wątpliwości :) Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę. Pani Krzyżewska to najlepszy wybór !!!

Karolina najlepszy doradca!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Anią mieliśmy przyjemność się spotkać starając się o kredyt hipoteczny. Pani Ania zaproponowała nam oferty trzech banków. Złożyliśmy wnioski, a decyzję pozytywną otrzymaliśmy w ciągu tygodnia. Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie. Pani Ania to osoba pełna profesjonalizmu i rzetelnego podejscia do klienta. Polecam wszystkim współpracę z Panią Anną Krzyżewską. Pozdrawiam

Grzegorz Klimczak Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %