Marczewska__anna

Anna Marczewska

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 668183437 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Ania jest profesjonalną, rzeczową osobą. Dokładność jest jej domeną, dopina sprawy do końca, do tego miła i sympatyczna. Polecam

Ewa D Kredyt

Data dodania: 2018-01-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Panią Anie dzięki której udało się dostać kredyt. Jest profesjonalna od pierwszej rozmowy do dnia podpisania kredytu. Decyzje załatwia w ciągu 1 dnia z czystym sumieniem polecamy panią Anie i życzymy wielu sukcesów.

Edyta i Darek Kredyt

Data dodania: 2017-10-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i dążenie do celu z korzyścią dla klienta. Polecam każdemu, kto ceni sobie minumum formalności.

Jarosław Nowicki Polecam!

Data dodania: 2017-02-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen PROFESJONALIZM w każdym zakresie. Pani Ania to osoba godna zaufania na którą zawsze można liczyć. Wszystkie dokumenty oraz szczegóły opracowane perfekcyjnie. Jestem pod dużym wrażeniem. Polecam każdemu.

Tomasz Zdecydowanie Polecam

Data dodania: 2017-02-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Doradcę! Pani Ania dysponuje dużą wiedzą i znajmością rynku usług bankowych i jest bardzo skuteczna w znalezieniu najlepszej oferty dostosowanej dla klienta. Stanowi duże wsparcie przy zawieraniu umów (pomaga w weryfikacji formalno-prawnej zawieranych zobowiązań).

Roman Przybylski Polecam Doradcę!

Data dodania: 2016-09-30

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne podejście. Szybko i z korzyścią dla klienta. W przypadku pani Ani sprawdza się powiedzenie "rzeczy niemożliwe od ręki a na cuda trzeba chwilkę zaczekać". Polecam.

Artur Łuszczak kredyt gotówkowy

Data dodania: 2016-09-19

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Panią Annę dla wszystkich poszukujących pomocy w sprawach finansowych. Pomogła nam znaleźć najkorzystniejsze warunki dla kredytu gotówkowego. Nie jest przywiązana do jednego banku, tylko wybiera bank, który ma najlepszą ofertę dla danego klienta (i w danym momencie). Pani Anna jest osobą kompetentną i bardzo zaangażowaną. Wszelkie niejasności wyjaśnia przystępnie.

Małgorzata & Łukasz Polecam

Data dodania: 2016-08-15

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z życzeniami sukcesów zawodowych w Nowym Roku, przesyłam Pani Ani serdeczne podziękowania za pomoc w uzyskaniu kredytu.Nigdy dotąd nie byłem tak sprawnie i szybko obsłużony, a dotychczasowy termin "przebrnięcie" przez bankowe procedury, dzięki Pani Ani nabiera nowej profesjonalnej jakości!

Albert Gruszczyński Podziękowanie za współpracę - kredyt gotówkowy

Data dodania: 2016-01-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo sprawne działania, szybko i sprawnie dobrany bank, fajne porady i informacje. Postaram się ująć wszystko w jednym zdaniu: Jeśli chcesz kredyt a nie masz czasu biegać po bankach, czy pojęcia jak go uzyskać, bardzo szybko zrobi to za Ciebie Pani Ania. Polecam.

Przemysław Wojciński kredyt

Data dodania: 2015-12-28

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełnym szacunkiem bardzo polecam Panią Anie! Kompetentna osoba z dużym doświadczeniem zawodowym, szybko i sprawnie załatwiła wszystkie formalności związane z kredytem oraz co ważne, znalazła najkorzystniejszą ofertę. Jak dla mnie najlepszy doradca finansowy. Polecam i jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Jakub Kanoniczak Kredyt

Data dodania: 2015-10-09

Przydatność rekomendacji: 100 %