Bartosz Sarnowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 697051183 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z czystym sumieniem polecamy Pana Bartosza jako doradcę. Szybko, prosto i profesjonalnie. Cierpliwe podejście do klienta. Kontakt o każdej porze. Polecamy bardzo gorąco.

Paulina i Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Bartoszem, to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Zawsze służy pomocą, dla niego nie ma sytuacji bez wyjścia. Pan Bartosz jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, z pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Gorąco polecam, współpraca to sama przyjemność.

Szymon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna obsługa, doradztwo i wsparcie podczas całej ścieżki kredytowej. Polecamy serdecznie.

Rafał i Iwona Kredyty

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękuję za pomoc w załatwieniu kredytu. Polecam Pana Bartosza w 100%. Wszystko przebiegło szybko i profesjonalne. Dziękuję i pozdrawiam.

Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny doradca kredytowy. Polecam wszystkim.

Władysław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Pana Bartosza, pomógł ze wszystkimi dokumentami i formalnościami. Z cierpliwością udzielał rzetelnych odpowiedzi na wszelkie pytania. Myślę że bez pomocy nie udałoby nam się tak sprawnie uzyskać kredytu. Pozdrawiamy.

Paulina i Dariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz jest najlepszym doradcą kredytowym! Pracuje szybko i doskonale, zawsze jest w kontakcie. pomógł spełnić nasze marzenia i teraz mamy swoje mieszkanie. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!

Anna i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Godny polecenia ekspert. Odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelkie wątpliwości. Profesjonalna, rzetelna i kompetentna obsługa. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Wiktor Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz pomagał nam z załatwieniem wszelkich formalności związanych z kredytem hipotecznym. Najpierw wyszukał i przedstawił wszystkie oferty które pokrywały się z naszymi wymaganiami, za każdym razem nie było problemu z odpowiedziami na pytania i wątpliwości które pojawiały się w trakcie wybierania przez nas już konkretnego banku. Ze swojej strony mogę Pana Bartosza serdecznie polecić, jego zaangażowanie sprawiło że cały proces odbył się bezproblemowo. Wszystko udało się załatwić bez przeszkód, a dokumenty skompletowane przez Pana Bartosza pozwoliły nam dostać pozytywną decyzje kredytową bez żadnych dodatkowych pytań ze strony banków. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Ola i Przemek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
O Panie Bartoszu mogę mówić tylko w samych superlatywach, to bardzo rzetelna, sumienna, jak również bardzo życzliwa osoba. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Przeprowadził mnie przez całą, kompletnie mi nieznaną drogę po wyborze mieszkania do podpisania satysfakcjonującej umowy o kredyt hipoteczny. Zaangażowany w 100%, zawsze dostępny pod telefonem i mailem cierpliwie odpowiadał na setki moich pytań, jasno tłumaczył aspekty prawne, finansowe i kredytowe, skutecznie doradzał w kwestiach negocjacji z deweloperem oraz weryfikował i opiniował dokumenty przez nich przesyłane. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Bartosza, jestem mu ogromnie wdzięczny za profesjonalną pomoc i ludzkie podejście. Dzięki jego „opiece” zawiła i długa droga kupna pierwszego mieszkania wcale nie była taka zła.

Dariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracę z Panem Bartoszem nawiązaliśmy po rekomendacji znajomych. W tym momencie my również z czystym sumieniem możemy polecić. Pan Bartosz obdarzony jest niesamowitą cierpliwością, której nie zachwiał nawet szczególny okres pandemii i dynamiczna sytuacja na rynku. Żadne z naszych pytań nie zostało bez odpowiedzi, a wątpliwości były rozwiewane natychmiastowo i rzeczowo. Pana Bartosza cechuje profesjonalne podejście do swojej pracy, którą wykonuje z wielkim zaangażowaniem oraz widoczną pasją. Na każdym etapie czuliśmy się faktycznie wspierani za co jesteśmy Panu Bartoszowi bardzo wdzięczni.

Marta i Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Planując zakup własnego mieszkania spotkaliśmy się w wieloma doradcami kredytowymi, lecz nasze odczucia były mieszane. Pana Bartosza polecił nam znajomy, który korzystał z jego usług przy zakupie swojego domu. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Pan Bartosz to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Posiada ogromną wiedzę. Na wszystkie pytania odpowiadał wyczerpująco i w sposób zrozumiały dla człowieka niezwiązanego z sektorem bankowym. Fachowo doradzał, zajął się pozyskaniem wszystkich wymaganych przez bank dokumentów od dewelopera, a nawet towarzyszył nam przy podpisywaniu umowy kredytowej. Poprowadził nas od początku do końca, za co jesteśmy Panu Bartoszowi bardzo wdzięczni. Polecamy Pana Bartosza wszystkim, którzy planują zakup własnego mieszkania lub domu i szukają osoby, która profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem pomoże im przejść przez ten skomplikowany proces.

Dorota i Wojciech Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pan Bartosz potrafi rozwiązać każdy problem, wykazał się pełnym profesjonalizmem podczas całego procesu kredytowania. Ogromny bagaż doświadczeń pozwolił na trafny dobór banku do naszych potrzeb. Przygotował niezbędną dokumentację potrzebną do złożenia wniosku co poskutkowało ekspresową pozytywną decyzją kredytową. Uczestniczył w spotkaniach w banku i zawsze wspierał dobrą radą. Nieustannie trzymał rękę na pulsie, dzięki czemu uniknęliśmy wielu pomyłek. Zawsze pod telefonem o każdej porze dnia nawet w weekendy. Jesteśmy przekonani, że wkrótce ponownie skorzystamy z usługi.

Kasia i Patryk Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Bartoszem Sarnowskim to czysta przyjemność, doradzi w temacie kredytów oraz pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę, posiada ogromną wiedzę w tym zakresie. Jadąc na pierwsze spotkanie, nie wierzyliśmy że jest szansa aby dostać kredyt hipoteczny. Droga była długa i ciężka lecz Pan Bartosz sprawnie radził sobie z wszystkimi napotkanymi problemami. Bardzo profesjonalna i fachowa pomoc, wszystko doskonale tłumaczył, świetny kontakt telefoniczny. Dzięki pomocy Pana Bartosza, już dziś mamy swój wymarzony dom. Gorąco polecamy!!

Karolina i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od chwili kiedy trafiłem do Pana Bartosza, zetknąłem się z profesjonalizmem i znajomością dziedziny kredytów hipotecznych. Podczas współpracy nie było problemów z uzyskaniem odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zagadnień kredytowych, a miałem ich sporo. Nie było problemu z kontaktem z doradcą, odpowiadał na telefony i emaile. Należy również podkreślić wszelką pomoc związaną z formalnościami oraz z wypełnianiem wniosków kredytowych, omawianiu ofert banku i ostatecznie omawiania umowy kredytowej z negocjacjami włącznie. Polecam Pana Bartosza każdemu kto postanowił zaciągnąć kredyt hipoteczny i chciał przy okazji otrzymać jak najbardziej korzystną ofertę kredytową. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam wszystkim korzystanie z pomocy Pana Bartosza Sarnowskiego.

Dariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szanowni Państwo, na temat Pana Bartosza mogę powiedzieć tylko jedno - właściwa osoba na właściwym miejscu! Niespełna miesiąc dzielił nasze pierwsze spotkanie i podpisanie umowy kredytowej na nasze wymarzone mieszkanie. Zero sztucznego dystansu, entuzjazm i, co najważniejsze, rzeczowość i kompetencje to tylko kilka określeń cechujących doradcę. Pełen profesjonalizm i bardzo wysokie przygotowanie merytoryczne owocuje tym, że z czystym sumieniem polecam. Dobra atmosfera sprzyja dobrym interesom. Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Bartosza Sarnowskiego polecił mi znajomy. Również bez wahania i z ogromną przyjemnością polecę dalej każdemu, kto potrzebuje rzeczowych informacji dotyczących decyzji i działań związanych z uzyskaniem kredytu. Profesjonalizm i rzetelność na każdym etapie współpracy. Dyspozycyjność i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości bankowo-kredytowych. Ogromna oszczędność czasu po stronie klienta. Informacje bieżących etapów prowadzonych działań. Osobiste zaangażowanie i wysoka kultura ! Dziękujmy za miłą i owocną dla nas współpracę i zaangażowanie z Pana strony.

Dorota i Wojciech Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz Sarnowski udzielił mi profesjonalnej pomocy w załatwianiu kredytu hipotecznego, począwszy od wyboru banku z najlepszą ofertą kredytową, przez załatwianie wszystkich dokumentów, skończywszy na sfinalizowaniu transakcji. Pan Bartosz służył radą w każdym momencie oraz był obecny podczas wizyt w banku i podpisywaniu dokumentów. Dzięki profesjonalnemu podejściu pana Bartosza oraz niezwykle miłej osobowości formalności przebiegły bez najmniejszych problemów i miały miejsce w bardzo pozytywnej atmosferze. Serdecznie polecam tego sprawdzonego doradcę i gorąco zachęcam do skorzystania z jego usług.

Przemek Udzielenie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim korzystanie z usług Pana Bartosza Sarnowskiego. Jest osobą sympatyczną, dokładną, pracowitą, z dużą kulturą osobistą. Staranie się o otrzymanie kredytu hipotecznego na zakup domu było czystą przyjemnością. Mogłem skupić się na swojej codziennej pracy a w między czasie wiedziałem, że ktoś za mnie przechodzi przez stos dokumentów, w moim imieniu kontaktuje się z bankiem i załatwia wszystkie formalności. Jeżeli cenisz sobie swój czas i potrzebujesz profesjonalnego doradcy finansowego to Pan Bartosz jest osobą której szukasz.

Andrzej G Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzetelny, kompetentny, zaangażowany, terminowy, dyspozycyjny, człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a także z poczuciem humoru i podejściem do klienta. Potrafi zmniejszyć stres związany z procesem oczekiwania na decyzję banku. Na bieżąco informował o postępach w przygotowaniu kredytu. W każdej chwili był gotów wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z procedurami bankowymi. Pan Bartosz rewelacyjnie dobrał ofertę kredytową do naszych potrzeb. Pomagał od samego początku poprzez dobranie oferty, pomoc w wypełnieniu i kompletacji dokumentacji, aż po samą finalizację kredytu w banku. Współpraca z Panem Bartoszem dała nam poczucie bezpieczeństwa, gdyż otrzymywaliśmy rzetelne informacje przekazywane nam w sposób jasny i przejrzysty.

Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz to właściwa osoba na właściwym miejscu! Wzięcie kredytu hipotecznego było dla nas poważną decyzją dlatego tym bardziej cieszymy się, że znaleźliśmy tak wspaniałego eksperta w tej dziedzinie. Od samego początku bardzo rzetelne podejście do tematu, duża wiedza i konkretne odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości. Pan Bartosz pomógł nam bezboleśnie przebrnąć przez bankową papierologię i doradzał nam na każdym etapie. Bardzo sympatyczne podejście, uśmiech na twarzy i ogromne zaangażowanie w indywidualną sytuację klienta. Na pewno będziemy gorąco polecać wszystkim zainteresowanym!

Anna i Robert kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy wszystkim usługi Pana Bartosza. Pomógł nam znaleźć korzystny kredyt hipoteczny i załatwić sprawy związane z jego uzyskaniem. Wszystko przebiegło sprawnie i terminowo. Służył pomocą i poradą, zawsze odpowiadał na nasze telefony i pytania. Jeśli zachodziła taka potrzeba nawet po godzinach swojej pracy. O każdym wydarzeniu byliśmy natychmiast informowani. Pan Bartosz jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną i rzetelną. Klarownie potrafi wytłumaczyć bankowe zawiłości. Serdecznie dziękujemy i polecamy innym.

Patryk i Gosia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Na Pana Bartosza trafiliśmy z polecenia i nie pozostaje nam nic innego jak go także polecić. Pan Bartosz jest profesjonalistą, osobą cierpliwą, życzliwą, z ogromną wiedzą w sprawach kredytowania i człowiekiem o wielkiej kulturze osobistej. Sprawnie i niesamowicie szybko przeprowadził naszą sprawę starania się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Z wielką precyzją dopilnował wszystkich formalności, tak aby nie narażać nas na niepotrzebne koszty. Spotkania przebiegały w przemiłej atmosferze w terminach dogodnych dla nas wszystkich. Jesteśmy wielce zadowoleni z współpracy.

Barbara i Marek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Bartoszem to czysta przyjemność. Cała droga kredytowa przeszła gładko i bezproblemowo. Pomógł dobrać najkorzystniejszy kredyt. W każdej chwili można liczyć na dokładne informacje i rozwiewanie wszelkich wątpliwości. Jest bardzo rzeczowy i miły, przede wszystkim posiada ogromną fachową wiedzą, co pozwoliło nam zaoszczędzić sporo czasu. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Podczas załatwiania wszelkich formalności doradca utrzymywał z nami stały kontakt monitorując tym samym proces realizacji finansowania od początku do końca. Szczerze polecamy i dziękujemy.

Adam i Karolina D. kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Bartosza jako doradcę finansowego za jego zaangażowanie, profesjonalne podejście do klienta, znajomość rynku kredytowego, cierpliwość i wyrozumiałość. Zawsze znajdzie czas, żeby wyjaśnić wszelkie wątpliwości i zawiłości języka bankowego. Niemożliwe było otrzymanie kredytu na własną rękę, dopiero po konsultacji z doradcą uwierzyliśmy, że jednak są szanse. W bankach odmawiali z różnych powodów ale Pan Bartosz wszystko zorganizował i sprawił, że otrzymaliśmy decyzję pozytywną. Zajął się wszystkimi formalnościami i poprosił o niezbędną dokumentację. Pozwolił uniknąć wielu problemów i niepotrzebnego ciągania po bankach. Wszystko przebiegło pomyślnie i bez nerwów.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy z pełną odpowiedzialnością pomoc Pana Bartosza. Jest to bardzo rzetelny doradca, wysoce zaangażowany w sprawy klientów. Doradził przy wyborze banku i zgromadził potrzebną dokumentację. Pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem o każdej porze dnia oraz informuje na bieżąco o przebiegu kredytu. Z łatwością odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo sympatyczny człowiek, skutecznie dąży do celu. Pomógł nam spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Będziemy polecać usługi wszystkim znajomym, którzy będą potrzebowali pomocy. Dziękujemy serdecznie.

Alicja i Marek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz bardzo mi pomógł w uzyskaniu pożyczki hipotecznej. Wyjaśnił wszystkie kwestie związane z warunkami jakie muszą zostać spełnione żeby otrzymać pożyczkę hipoteczną oraz pomógł mi wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę. Cała procedura kredytowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Szczerze polecam wszystkim którzy potrzebują rzetelnej i kompetentnej pomocy związanej z uzyskaniem kredytu.

Michał Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz to profesjonalny i rzetelny doradca, pomógł mi przejść przez wszystkie etapy załatwiania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Pan Bartosz przygotował oferty kilku banków i pomógł wybrać najkorzystniejszą, wyjaśnił wątpliwości i załatwił wszelkie formalności. Zawsze można było liczyć na kontakt telefoniczny lub mailowy. Bardzo dziękuję i polecam każdemu!

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługę Pana Bartosza. Angażuje się w sprawę na 100% i daje z siebie wszystko aby pomóc. Nigdzie wcześniej nie spotkaliśmy się z taką życzliwością i zapałem do pracy. Bardzo szybko udało się skompletować wszystkie dokumenty i przejść do działania. Komunikacja z doradcą o każdej porze dnia.

Małgorzata, Andrzej Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobra komunikacja. Pełne bezpieczeństwo i kontrola na każdym kroku. Z czystym sumieniem polecam Pana Bartosza, człowiek godny zaufania.

Jolanta Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
"Gdy niemożliwe staje się możliwe" - określenie idealnie opisujące poziom doradztwa ze strony Pana Bartka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy. Kasia i Sławek

Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym polecić Pana Bartka jako dobrego doradcę, wszystko mi wytłumaczył jak należy, załatwił część dokumentów no i podpowiedział sporo rzeczy. Polecam i na pewno wrócę przy następnym kredycie.

Kamil kredyt

Przydatność rekomendacji: 91 %
Chciałam bardzo podziękować za fachową pomoc przy załatwianiu całego kredytu, wraz z mężem budujemy dom i nie spodziewałam się jakie to problemy z kredytem. Poszliśmy do naszego banku tam się okazało że nasza działka jest za duża i nie dostaniemy kredytu!! postanowiłam skorzystać z pomocy doradcy, tak trafiliśmy na Pana Bartosza i jesteśmy bardzo zadowoleni, Pan Bartosz wszystko nam załatwił, od razu wiedział gdzie złożyć wnioski kredytowe i dostaliśmy kredyt, jeszcze raz dziękujemy i będziemy Pana polecać. Justyna z mężem

Justyna kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym podziękować za znalezienie dobrego kredytu i pomoc przy formalnościach. Jest tego naprawdę sporo. Polecam wszystkim Pana Bartosza, jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Julia C. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalista, który z pasją wykonuje swoją pracę - tak można określić najprościej Pana Bartka. Przeprowadził nas bez problemu przez proces ubiegania o kredyt hipoteczny na remont domu. Jest człowiekiem bardzo cierpliwym i kontaktowym. Potrafił bez problemu wytłumaczyć wszystkie zawiłości kredytowe. Ogólnie posiada dużą wiedzę dotyczącą rynków finansowych, co bardzo nam imponuje. Zna się nie tylko na kredytach, ale i inwestowaniu pieniędzy. Szczerze będziemy polecać Pana Bartka.

Karolina i Karol Kredyt hipoteczny na remont domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zanim trafiliśmy do Pana Bartka, byliśmy najpierw w swoim Banku, tam najpierw czekaliśmy 30 minut na korytarzu zanim Pani nas przyjęła, nie dowiedzieliśmy się nic konkretnego, dostaliśmy listę dokumentów i zostaliśmy odprawieni z tak zwanym kwitkiem. Mając namiar na Doradcę od naszych znajomych stwierdziliśmy że skontaktujemy się i zobaczymy jak wypadnie taki Doradca na tle Banku i tutaj nastąpiło pozytywne zaskoczenie, ponieważ Pan Bartek wszystko nam opowiedział od początku ko końca, wcześniej nie widzieliśmy nawet o transzach, o podniesionym oprocentowaniu zanim bank się nie wpisze do hipoteki itd. Pan Bartek wszystko nam wyjaśnił i poprowadził, za to nic nie zapłaciliśmy i na koniec dostaliśmy kredyt w innym Banku z niższym oprocentowaniem. Możemy polecić Pana Bartosza jako dobrego specjalistę, na pewno będziemy polecać!!!

Tomasz M. kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pomocy Pana Bartosza jestem bardzo zadowolony, duża dyspozycyjności oraz profesjonalizm sprawiły że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Serdecznie polecam Pana Bartosza.

Robert Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeżeli potrzebujecie doradcy to tylko Pan Bartek - konkretny facet z ogromną wiedzą na temat kredytów itp. Pomógł wyczyścić BIK w ekspresowym tempie i następnie krok po kroku doszliśmy do podpisania umowy kredytowej. Super kontakt z Panem Bartkiem, pomocny i życzliwy. Bardzo dziękuje raz jeszcze za pomoc. Polecam !

Radek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Super gość Bardzo pozytywny i pomocny Od wielu lat korzystamy z Bartka usług i nie raz pomógł uczynić coś co samemu lub dla kogoś innego było nie możliwe Bardzo polecam

Emilia i Przemysław Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartek to mega pozytywny człowiek, nie ma dla niego rzeczy nie możliwych. Myśleliśmy, że nie uda nam się otrzymać kredytu, lecz Pan Bartek poprowadził wszystko tak, że już budujemy swoje gniazdko. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękujemy za wszystko. Szczerze polecamy!

Ewelina i Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pan Bartosz profesjonalny i służący pomocą. Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł pomyślnie i sprawnie. Dziękuję jeszcze raz za ogromną pomoc i poświęcony czas. Polecam!

Jagoda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym jeszcze raz podziękować za pomoc przy kredycie oraz przy pomocy z wyczyszczeniem biku. Pan Bartek to cudotwórca, wyczyścił mój bik i dostałem kredyt, do dzisiaj ciężko mi w to uwierzyć że poszło tak gładko. Dziękuję i ba pewno będę dalej Pana polecał, Pozdrawiam, Mariusz

Mariusz K Kredyt i czyszczenie BIK

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartek jest profesjonalistą w tym co robi. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł błyskawicznie. Pan Bartek cały czas służył pomocą, odpowiadał na wszystkie pytania, bardzo dokładnie tłumaczył. Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się załatwić kredyt jeszcze w tym roku. Teraz możemy cieszyć się naszym wymarzonym domem. Ogromnie dziękujemy i będziemy polecali każdemu, kto szuka rzetelnego doradcy.

Ewelina i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 72 %
Współpraca z p. Bartkiem to prawdziwa przyjemność, tak jak jest bardzo kompetetnym profesionalistą. Pan Bartosz uzyskał dla mnie kredyt mieszkaniowy w ciągu trzech tygodni, nie musiałam załatwiać żadnych papierów w banku, tylko podpisywałam potrzebne dokumenty. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocom. Będę zdecydowanie polecać jego usługi wszystkim moim znajomym.

Olga M. KREDYT MIESZKANIOWY

Przydatność rekomendacji: 81 %
Z pomoca Pana Bartosza uzyskaliśmy kolejny juz kredyt hipoteczny. Jako doradzca, terminowy, bardzo kompetentny, rzeczowy z przyjemnoscia wyjasni pomoze doradzi i doprowadzi sprawe do konca. Kontakt rewelacyjny. Wszystkim polecamy. Nie ma co, jesli wezmiemy kolejny kredyt to na pewno z pomocą Pana Bartosza. Pozdrawiamy

Anita i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy za pomoc przy kredycie, będziemy Pana na pewno polecać wśród znajomych, szybko sprawnie i na temat. Odezwiemy się do Pana przy kolejnej inwestycji ;) Pozdrawiamy!!!

Bernadeta i Wiktor kredyt na inwestycję

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Bartka, za szybkość w działaniu i za pomoc załatwienia kredytu dla mnie na zakup domu. Jestem kierowcą i zarabiam najniższa krajową oraz otrzymuję diety, wiele banków mi odmówiło, dopiero Pan Bartek załatwił kredyt, szczerze polecam, dziękuję. Daniel

Daniel kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz prowadził sprawę zakupu domu. Był bardzo zaangażowany, w dużej mierze sam załatwiał wszystkie sprawy między developerem, a bankami. Nasze wizyty były ograniczone do minimum za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Mamy różne doświadczenia z doradcami, ale Pana Bartosza będziemy polecać, zresztą już poleciliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkości załatwienia kredytu. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Alina i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz prowadził sprawę zakupu domu. Był bardzo zaangażowany, w dużej mierze sam załatwiał wszystkie sprawy między developerem, a bankami. Nasze wizyty były ograniczone do minimum za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Mamy różne doświadczenia z doradcami, ale Pana Bartosza będziemy polecać, zresztą już poleciliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkości załatwienia kredytu. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Alina i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Bartkiem to czysta przyjemność, doradzi w temacie kredytów oraz pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę. Godny polecenia.

Mariusz Krajnik kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeżeli potrzebujesz doradcy finansowego to Pan Bartosz jest osobą, której szukasz. Przy załatwianiu kredytu na zakup mieszkania Pan Bartek przedstawił nam najbardziej korzystne propozycje, spośród tych oferowanych na rynku bankowym.Wszystkie formalności i sprawy papierkowe załatwił sprawnie i bardzo profesjonalnie. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Sarnowskiego wszystkim, którzy nie mają zbyt dużo czasu i nie orientują się w zawiłościach bankowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy każdemu.

Karolina i Norbert zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Słyszeliśmy o Panu Bartoszu wiele dobrych rzeczy i dlatego do niego trafiliśmy. Wszystko się sprawdziło. Odpowie na każde pytanie, rozwiąże każdy problem i na pewno pomoże uzyskać bardzo korzystną ofertę. Gorąco polecamy !!!

Szymon kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Korzystaliśmy z mężem z usług p. Bartosza przy zakupie mieszkania na kredyt z rynku wtórnego. Poszło bardzo szybko i sprawnie! Wystarczyły dwa spotkania i w przeciągu 3 tyg zamknęliśmy wszelkie sprawy kredytowe. Prócz tego, że p. Bartosz jest specjalistą w swojej dziedzinie to do tego bardzo dokładnie tłumaczy oraz cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Kontakt mailowy i telefoniczny bardzo dobry. Polecam bardzo także przesłuchać nagrania na kanale youtube.

Kamil L. Hipoteka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Bartka. To prawdziwy ekspert, profesjonalista, sumienny i zaangażowany w wykonywanie swojej pracy a przy tym człowiek o dobrym sercu i wykazujący dużo empatii. Pomógł mi rozwiązać każdy napotkamy problem. Uzyskanie kredytu z pomocą Pana Bartka zakończyło się pozytywnie. Dziękuję za wsparcie i pomoc.

Kasia kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do każdego zagadnienia, wiedza, doświadczenie, znajomości i wysoka kultura osobista. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni,że wybraliśmy Pana Bartłomieja. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Pan Bartłomiej był zawsze o jeden krok do przodu, przewidywał wszystkie czynniki spowalniające lub blokujące proces. Pomimo problemów, które mogły skutkować nie otrzymaniem kredytu, zadziałał natychmiastowo co przełożyło się na bardzo korzystną ofertę i ostateczne otrzymanie kredytu. Szczerze polecamy!

Paulina K kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wydawało nam się, że jesteśmy w sytuacji beznadziejnej, zupełnie bez wyjścia. Kredyty zaciągnięte w przeszłości uniemożliwiały wzięcie kredytu hipotecznego. Mimo to, postanowiliśmy spróbować zadziałać i nie zawiedliśmy się. Znaleźliśmy Pana Bartosza Sarnowskiego w internecie i od pierwszej rozmowy dał nam nadzieję na zdobycie kredytu na zakup mieszkania. Pokazał nam, że niemożliwe nie istnieje i swoim pozytywnym podejściem zaraził nas i zachęcił do działania. Rzetelność i profesjonalizm to jego najlepsze cechy. Pomagał nam na każdym etapie, udzielając pomocy nawet po godzinach pracy. Polecamy z całego serca usługi Pana Bartka, bo dzięki niemu cieszymy się od niedawna własnym mieszkaniem i możemy się usamodzielnić :-)

Monika i Robert kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i mój przypadek był pewnie skomplikowany: w ciągu roku zmieniłem sposób rozliczania podatku i jest to przypadek na tyle rzadki, że większość banków nie ma na to przewidzianych schematów działania więc woli z góry odrzucać takie wnioski. Jednak pan Bartek bardzo szybko znalazł banki, które nie tylko nie wykluczały mnie ale też zaproponowały bardzo atrakcyjne oferty. Bardzo polecam usługi doradcze pana Bartosza - doskonały kontakt i profesjonalizm. Od początku do końca rozumiałem cały proces starania się o kredyt, bo pan Bartek cierpliwie mi tłumaczył jak to działa. A gdy nie znał z miejsca odpowiedzi na jakieś moje pytanie to szybko sprawdzał i wyjaśniał. Polecam gorąco, naprawdę sprawił, że cały proces przebiegł bezboleśnie. Jestem ogólnie bardzo zadowolony, dlatego piszę tą opinię, będę na pewno polecał.

Bogumił kredyt pod hipotekę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz w sposób bardzo fachowy i profesjonalny prowadził nasze starania o kredyt, który był dość skomplikowany ze względu na niestandardową naszą sytuację. Z cierpliwością odbierał nasze telefony, wyjaśniał i tłumaczył nam "co, jak i dlaczego". Przyjechał do nas wieczorem kilka razy, pomógł wypełnić harmonogram prac budowlanych (wymóg do kredytu), czym zostawił konkurencje w tyle. Godziwie i ciężką pracą zarobił na swoją prowizję od banku. Wykasowaliśmy z telefonu kontakt do poprzedniego doradcy, z którym załatwialiśmy kredyt 8 lat temu, w to miejsce wpisaliśmy p. Sarnowskiego, którego odtąd będziemy polecać naszym znajomym! Dziękujemy i szczerze polecamy!!! Katarzyna Z.

Kasia i Robert kredyt budowlany

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam z czystym sumieniem Pana Bartka, tak jak i mi polecili moi znajomi. Rzetelna, profesjonalna, współpraca z Panem Bartkiem zaowocowała skutecznym uzyskaniem kredytu bez ukrytych kosztów i minimum formalności. Pan Bartosz wywiązał się z obowiązków na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz BARDZO POLECAM !

Karol Szymański zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nawiązaliśmy współpracę z Panem Bartoszem ze względu na jego bardzo dobrą opinię, która Nas nie zawiodła. Wykazał się niesamowitą wyrozumiałością pomimo Naszej ograniczonej dyspozycyjności. Jego zaangażowanie w sprawę klienta i rewelacyjny kontakt w razie jakichkolwiek pytań, jest nieocenione. Potrafił przedstawić wiele różnych możliwości na realizację kredytu, dzięki czemu mogliśmy wybrać z jego pomocą najkorzystniejsze warunki. Z ręką na sercu możemy polecić Pana Bartka, jako doradcę kredytowego!

Marta L kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
W obecnym, zawiłym świecie przepisów i wymogów bankowych, podejście do kredytu samemu skończyłoby się raczej niepowodzeniem. Z ogromną wiedzą i kompetencją Bartka Sarnowskiego patrzymy właśnie jak rośnie nasz wyczekiwany długo dom. Zaangażowanie, kontakt, wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy z całego serca!

Marzena i Zbyszek Budowa nowego domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością chcielibyśmy polecić Pana Bartka Sarnowskiego. Od pierwszego kontaktu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z właściwą i godną zaufania osobą. Sprawnie przeprowadził nas przez cały proces związany z uzyskaniem kredytu. Sprawnie, profesjonalnie, z bardzo dużą wiedzą i intuicją. Dzięki Panu Bartkowi całkowicie dla nas nieznany temat zakończył się kupnem wymarzonego domu, bez stresu i nerwów. Dziękujemy za wszystko i serdecznie polecamy współpracę z Panem Sarnowskim.

Marzena i Robert Kupno domu z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością chcielibyśmy polecić Pana Bartka Sarnowskiego. Od pierwszego kontaktu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z właściwą i godną zaufania osobą. Sprawnie przeprowadził nas przez cały proces związany z uzyskaniem kredytu. Sprawnie, profesjonalnie, z bardzo dużą wiedzą i intuicją. Dzięki Panu Bartkowi całkowicie dla nas nieznany temat zakończył się kupnem wymarzonego domu, bez stresu i nerwów. Dziękujemy za wszystko i serdecznie polecamy współpracę z Panem Sarnowskim.

Marzena i Robert Kupno domu z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz to profesjonalista w każdym calu. Wraz z małżonką korzystaliśmy z jego wsparcia już 2-gi raz. Za pierwszym razę w grę wchodził kredyt mieszkaniowy z RNS, za drugim kredyt na budowę domu. Perfekcyjna obsługa podczas rozwiązywania spraw pierwszego kredytu skierowała nas do pana Bartosza po raz drugi. Również i tym razem nie zawiedliśmy się. Przeprowadził nas przez wiele ofert różnych banków, podpowiedział, doradził. Gorąco polecamy.

Michał, Grudziądz Kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz jest osobą godną polecenia! Wyróżnia go indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm oraz obszerna wiedza. Specjalista, który potrafił odpowiedzieć na każde niejasne dla mnie pytanie. Poprowadził moją sprawę od początku do końca i wszystko zakończyło się sukcesem. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z usług Pana Bartka. Polecam i zachęcam do współpracy !

Krzysztof Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bartosz Sarnowski to profesjonalista. Jeszcze niedawno sam czytałem opinie na jego temat, a dziś mogę mu ją wystawić, oczywiście pozytywną i zdecydowanie polecam jego osobę. Pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Sprawę zamknęliśmy w niecałe 4 tygodnie i już mogę cieszyć się moim nowym domem. Współpraca układała się bardzo dobrze, profesjonalny kontakt telefoniczny i mailowy. Gorąco polecam!!!

Zbyszek kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartek to osoba z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem, teraz już jak mam załatwiony kredyt na dobrych warunkach mogę to potwierdzić w stu procentach. Wiem że nie było łatwo ale Pan Bartek stanął na wysokości zadania i mam kupione mieszkanie a kredyt załatwiony z niską marżą. Sporo ten Pan mi pomógł, udało się znaleźć dobrego rzeczoznawcę i notariusza. Naprawdę polecam wszystkim szukającym dobrego doradcy. Pozdrawiam

Kozłowski Mariusz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałam polecić Pana Bartosza za pomoc przy kredycie dla naszej firmy. Kredyt został udzielony w dosłownie tydzień, wcześniej byłam w swoim banku i nie wiedzieć czemu dostałam odmowę. Przeniosłam konto do nowego Banku, jeszcze raz dziękuję za pomoc, będę polecać Pana, Karolina

Karolina B. kredyt dla firmy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetencja, wiedza i wiarygodność potwierdzone w trakcie moich wielu skutecznie i do końca załatwionych sprawach i kwestiach finansowych. Komunikatywność i jasność przekazywanych informacji istotne dla zrozumienia i podjęcia decyzji. Odpowiedzialność za przekazywane informacje i stała dyspozycyjność. Z całą odpowiedzialnością i pełną świadomością Polecam Pana Bartosza.

Kamil, Bydgoszcz kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Potwierdzam profesjonalizm Pana Bartosza jako doradcy kredytowego. Pan Bartek jest osobą, która orientuje się w tematyce kredytów hipotecznych, jak również potrafi w sposób przystępny przedstawić wszelkie kwestie związane z zaciąganiem kredytu mieszkaniowego. Kupno mieszkania to spory stres i w moim przekonaniu wsparcie osoby znającej się na temacie jest bardzo ważne i pomocne. Gorąco polecam Panie Bartoszu i będę polecał Pana. Pozdrawiam Adam

Adam kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cieszymy, że naszą drogą po własne M zajął się profesjonalista jakim jest Pan Bartosz. Cały proces przebiegał sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. W związku z tym, że posiadamy dwoje dzieci, Pan Bartosz sam wyszedł z propozycją, że przyjedzie do nas w celu wypełnienia dokumentów, aby nie trzeba było jeździć z dziećmi. Podsumowując - co do wiedzy merytorycznej - pełen profesjonalizm - wniosek zakończony sukcesem, teraz już tylko czekamy na klucze. Oprócz tego Pan Bartosz jest pozytywną i pomocną osobą z troską podchodzącą do interesów swoich klientów. Dziękujemy Panie Bartku i w pełni polecamy.

Kasia i Robert kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Bartka trafiłam z polecenia. Od pierwszego spotkania w sposób profesjonalny Pan Bartek wytłumaczył mi na czym polega kredyt hipoteczny, jakie mam możliwości wśród wielu banków. Wreszcie gdy opracowaliśmy strategie działania służył i służy radą na każdym etapie współpracy. Pomagał mi również w sprawdzaniu nieruchomości pod względem formalnym. I tak sfinalizowałam zakup mieszkania w Grudziądzu. Uczciwie, rzetelnie, fachowo. Panie Bartoszu serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie Karolina.

Karolina Michalak kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym podziękować za pomoc przy kredycie, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Będziemy na pewno polecać.

Michał kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo się cieszymy, że starając się o kredyt hipoteczny trafiliśmy do Pana Bartosza Sarnowskiego. Dzięki Jego pomocy - szerokiej wiedzy i cierpliwości mieliśmy poczucie, że świadomie podjęliśmy decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięliśmy. Pan Bartosz dając nam kilka propozycji banków pokierował nas i pomógł wybrać ofertę najlepszą nie tylko na teraz ale na cały okres spłaty. Ze względu na łatwość komunikacji z Panem Bartkiem nie musieliśmy się o nic martwić, że coś przeoczymy. Doświadczenie Pana Bartka pozwoliło nam także "bezboleśnie" przeżyć wszystkie związane z kredytem formalności. I wreszcie - co szczególnie cenne - Pan Bartosz jest nie stronniczy i koncentruje się na potrzebach i sytuacji klienta. Pełen profesjonalizm! Jeśli pojawi się kiedyś pomysł z zakupem kolejnej nieruchomości wiemy, że możemy liczyć na Pana Bartka i na pewno się do niego zwrócimy :) Dziękujmy i bardzo polecamy!

Monika, Krystian kredyt pod hipotekę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym bardzo podziękować Panu Bartoszowi za szybkie i fachowe udzielenie pomocy przy wyborze i uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Przebrnięcie przez wszystkie papiery i kruczki samemu byłoby katorgą. Pan Bartek wszystko przedstawił, różne oferty banków i pomógł wybrać najlepszą i załatwić wszystko szybko i bez problemów, a nawet obniżyć cenę mieszkania u dewelopera. Nie można trafić lepiej. Polecam z całego serca i pozdrawiam!

Piotr kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeden doradca, drugi ,aż w końcu otrzymaliśmy namiar od znajomej do Pana Bartosza. Po złożeniu niezbędnych dokumentów na ręce Pana Bartosza oczekiwaliśmy na decyzję. Od początku Pan Bartosz wiedział gdzie złożyć wniosek, czekaliśmy na odpowiedź kilka dni, złożyliśmy wniosek i dostaliśmy decyzję pozytywną. Pan Bartosz najpierw sprawdził naszą sytuację w każdym banku i trafił w punkt doskonale. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Bartka, szkoda tylko że tak póżno do niego trafiliśmy. Jeszcze raz Dzięki Panie Bartku .Pozdrawiamy Sebastian i Ania.

Sebastian i Ania kredyt na zakup lokalu

Przydatność rekomendacji: 88 %
Doradca w stu procentach godny wyboru. Pełna i profesjonalna obsługa , od początku do samego końca. Pomoc w wyborze banku i uzyskania kredytu szybka i bardzo sprawna. Dyspozycyjność pełna , każde moje pytanie, zagadnienie z dziedziny finansów i bankowości zostało mi objaśnione szczegółowo i w pełni zrozumiale.Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Jarosław kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomimo tego, że załatwienie kredytu nie było łatwą sprawą, udało się dzięki pomocy pana Bartka .Bardzo dobry kontakt,wiedza i kultura osobista.Polecam tego doradcę.

Mariusz kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy bardzo gorąco polecić doradcę finansowego Pana Bartosza Sarnowskiego. Niezwykle profesjonalnie podszedł do naszej sprawy , mimo nieoczekiwanych trudności cały kredyt udało się pomyślnie zrealizować. Posiada dużą wiedzę, którą jasno potrafi przekazać , a z pomocą Pana Bartosza załatwienie wszystkich formalności związanych z kredytem nie jest już takie straszne jakby się wydawało. Jest przesympatycznym człowiekiem , którego na pewno będziemy polecać !

Aneta i Piotr kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Usługi Pana Bartosza polecił mi bliski znajomy i jestem mu niezwykle wdzięczny za tę przysługę. Pan Bartosz jest wyśmienitym fachowcem, posiada obszerną, a przede wszystkim najbardziej aktualną wiedzę z zakresu finansów. Usługi i produkty bankowe nigdy nie były moją mocną stroną, dzięki pomocy Pana Bartosza ten dziwny świat cyferek stał się nieco bliższy, choć dalej nie poruszam się po nim swobodnie. Na szczęście Pan Bartosz jest osobą w pełni godną zaufania, nie czułem potrzeby analizowanie dogłębnie wszystkich dokumentów. Miałem pewność, że z pomocą takiego doradcy nie trafię "z deszczu pod rynnę", jak lubi mawiać sam Pan Bartosz. Z początków naszej współpracy jestem w pełni zadowolony, na pewno będzie kontynuowana w przyszłości. Zdecydowanie polecam jego usługi. Pozdrawiam Roman

Romek K finansowanie

Przydatność rekomendacji: 90 %
kredyt dostosowany do oczekiwań jakie przedstawiłem szukając kedytu, doradca zainteresowany przed a także po uzyskaniu kredyt co do dalszego prowadzenia i ewentualnie wprowadzania korzystnych modyfikacji. polecam tego doradcę.

Tomek kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowa pomoc, znajomość rynku, stały kontrakt. Polecam tego doradcę, ponieważ wśród tak ogromnej ilości banków potrafił wybrać idealny dla mnie. Jestem bardzo zadowolony.

R. K. kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz jest osobą bardzo kompetentną, słowną i uczciwą. Posiada bardzo dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą potrafi w sposób prosty i zrozumiały przekazać klientowi. Służy zawsze pomocą, szczegółowo analizuje problem i szuka wszystkich możliwych rozwiązań. Warto współpracować z Panem Bartkiem - same korzyści. Wrócimy do Pana za jakiś czas,

Kamilla i Daniel kredyt na zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Bartosza jako najlepszego doradcę kredytowego. Poza tym, że jest On bardzo sympatyczną osobą, największymi Jego zaletami są: profesjonalizm, ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, zaangażowanie (mało kto jest do dyspozycji w godzinach wieczornych), komplementarność usług, elastyczność i cierpliwość :) wszystkie te czynniki zaowocowały otrzymaniem kredytu hipotecznego. Nieoceniona pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów, szybki kontakt we wszelkich wątpliwościach - wszystko to sprawiło, że współpraca z Panem Bartoszem była bardzo przyjemna. Co bardzo ważne Pan Bartek mówi o wszystkich ukrytych kosztach i wyjaśnia konsekwencje zapisów drobnym druczkiem na dokumentach bankowych. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Wojtek hipoteka

Przydatność rekomendacji: 81 %
Jeżeli kredyt na mieszkanie to gorąco polecamy Pana Sarnowskiego, gdyż jak nikt orientuje się w produktach kredytowych i skutecznie negocjuje z bankiem ich warunki dla Klienta. Pomaga przejść przez cały proces uzyskania kredytu, pomaga w zebraniu i wypełnieniu dokumentów, myśli o całej sprawie tak, jakby dotyczyła jego samego. Naprawdę polecamy.

Anna i Robert kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartek to doradca kredytowy najwyższej klasy. Charakteryzuje go przede wszystkim duże zaangażowanie w sprawę klienta, rzetelność i skrupulatność w dążeniu do realizacji celów, ale również ogromna wiedza, cierpliwość i komunikatywność. Współpracę z Panem Bartkiem z czystym sercem polecamy wszystkim, zarówno tym którzy nie mają czasu, wiedzy jak i wiary w to, że się nie uda, Pan Bartek bowiem to specjalista od spraw skomplikowanych, który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe… i osiągalne. Serdecznie za wszystko dziękuję. R.Z.

Rafał kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartek jest osobą niezwykle sympatyczną i kompetentną, Krótko mówiąc: człowiek, który zna się na rzeczy i jest na właściwym miejscu. Mam wrażenie, że on po prostu jest do tego stworzony, a doradztwo to chyba jego powołanie :-) Zawsze profesjonalnie podchodzi do klienta i służy pomocą. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Należy podkreślić, że posiada również ogromną wiedzę na temat kredytów i ofert wszystkich banków, nie tylko jednego, konkretnego, o który pyta klient. Pan Sarnowski potrafi bardzo szybko stworzyć wszelkie zestawienia, o które pyta klient, a rzeczy na pozór niemożliwe stają się możliwe i szybkie w realizacji. Wbrew moim wyobrażeniom na temat kredytów wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno zwrócę się ponownie do Pana Bartka o pomoc i nię będę szukać innych doradców. Profesjonalista w każdym calu. W rankingu ekspertów, z którymi miałam do tej pory okazję współpracować, jest najskuteczniejszy.

Maciej kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli ktoś poszukuje dobrego doradcy w Bydgoszczy, to polecamy Pana Sarnowskiego! Pomaga przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Kompetentny, rzeczowy, zawsze dostępny i bardzo miły. Jest to osoba , której zależy na tym, by pomóc klientowi. Dzięki niemu dostaliśmy kredyt hipoteczny na budowę domu. Jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni za pomoc. Jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Pan Bartek doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas wszelkie formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Człowiek warty polecenia. Dziękujemy i będziemy na pewno Pana polecać.

Marcin kredyt na budowę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przed wizytą u Pana Bartosza odwiedziłam kilka banków i innych doradców finansowych. Polecam Pana Bartka wszystkim znajomym z czystym sumieniem. Pan Bartek profesjonalnie i zrozumiało przedstawia proces kredytowy i pomaga kompletować dokumenty, pomógł rozpisać kosztorys remontu. Wyróżnia go czas (składałam równocześnie wnioski u innych doradców i pierwsze decyzje były u Pana Bartka) Idealnie wyczuł potrzeby co do remontu mieszkania i zaproponował dodatkową kwotę wolną aby uporać się ze wszystkimi kosztami. Do tego 100% dyspozycyjności, wysoka kultura osobista, Pan Bartosz potrafi nie tylko szybko i sprawnie załatwić kredyt ale również rozwiać wszelkie wątpliwości poprzez swoje zaangażowanie i doświadczenie. Wynegocjował niższe koszty notarialne o kilkaset złotych. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością wrócę do takiego doradcy.

Agnieszka T. kredyt na zakup wraz z remontem

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam skorzystanie z pomocy p. Bartka. Nasza sytuacja była dość skomplikowana, p. Sarnowski przygotował, a następnie omówił plusy i minusy zaproponowanych rozwiązań. Dokonaliśmy wyboru spośród przedstawionych propozycji, następnie p. Bartek monitorował gromadzenie dokumentów, na każdym etapie był dostępny i cierpliwy, pełen profesjonalizm. Oba kredyty zostały szybko przyznane dzięki dużemu zaangażowaniu i doświadczeniu Pana Bartka. Zdecydowanie Polecam i Serdecznie Pozdrawiam.

Artur Z. 2 kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Bartkiem. przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Bartek poprowadził nas wytrwale. Po ciężkich próbach - udało się i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z zakończenia naszej współpracy. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

Marcin Sz. kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny doradca. Cztery lata temu p. Bartek pomagał mi uzyskać kredyt na remont domu. To jest mój trzeci kredyt hipoteczny, więc mam porównanie. Sprawnie i szybko przeprowadził mnie przez procedury bankowe. W dalszym ciągu sprawuje opiekę nad kredytem, informuje mnie o możliwościach obniżenia raty, pomaga wybrnąć z dziwnych propozycji banku, w którym mam kredyt. Takich doradców nam trzeba.

Robert K. Hipoteki

Przydatność rekomendacji: 100 %
Muszę przyznać że załatwienie kredytu z panem Bartkiem to sama przyjemność. Jest to doradca o wysokiej kulturze osobistej, rzetelny, uczciwy, z dużą znajomością zagadnień finansowych. Wszystkie formalności związane z przyznaniem kredytu począwszy od skompletowania dokumentów, poprzez wypełnienie wniosku o udzielnie kredytu aż do podpisania umowy pan Bartek załatwia sprawnie i profesjonalnie. Przez cały proces bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowego doradcę jakim jest Pan Bartosz Sarnowski. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam.

Łukasz K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartosza jako doświadczonego doradcę kredytowego, potrafiącego odpowiedzieć na trudne pytania. Pan Bartosz przygotował dla mnie odpowiedni kredyt "skrojony na miarę". Dzięki współpracy z doradcą uzyskałam warunki lepsze od tych, które otrzymałam bez jego udziału – kiedy samodzielnie odwiedzałam banki. Pan Bartek bardzo zaangażował się w całą transakcję kupna mieszkania i chętnie pomagał w kwestiach związanych z samą transakcją, chociaż oczywiście jego głównym zadaniem była pomoc w uzyskaniu przeze mnie jak najlepszego kredytu. I to się w mojej opinii udało. Transakcja doszła do skutku w odpowiednim czasie. Jego rzetelność i odpowiedzialność na pewno w tym pomogły. Krzysztof

Krzysztof Jachimczak kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zacznę od tego, iż decyzje związane z braniem kredytu hipotecznego na tak wiele lat, są decyzjami niezwykle trudnymi, zwłaszcza dla kogoś kto zaciąga kredyt pierwszy raz i kto jest w tym temacie zupełnym laikiem. W takich sytuacjach jest dużo stresu i potrzeby pomocy ze strony osób bardziej doświadczonych i zorientowanych. Pan Bartosz Sarnowski jako doradca jest niezwykle pomocny. Wprowadza do współpracy bezpieczeństwo, wyjaśnia te wszystkie kwestie kredytowe. Jego pomoc jest nieoceniona. Pracujemy w wolnym zawodzie i praca, nietypowe godziny pracy, wyjazdy utrudniają załatwianie takich spraw jak kredyt. Pan Bartosz jest profesjonalistą w każdym calu. Wcześniej mieliśmy już do czynienia z innymi doradcami, ale muszę stwierdzić, że w tej branży tak jak wszędzie – tylko nieliczni nadają się do tego co robią – reszta to przeciętność. Świadomość i wiedza Pana Bartka bardzo pomaga w całym okresie współpracy. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości, pomaga z dokumentami, zawsze jest w kontakcie, a informacje przekazywane są w sposób jasny i klarowny. Jest to osoba z dużą wiedzą, bardzo życzliwa. Polecamy!

Małgorzata i Piotr kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam Wszystkich, do tej pory mieliśmy z żoną doświadczenie z kilkoma doradcami i różne były rezultaty i nasze odczucia. Pana Bartosza poznaliśmy przypadkowo i przyznaje, że na początku mieliśmy pewne obawy. Jednak po pierwszych rozmowach, spotkaniach i jego efektach przekonaliśmy się, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Bartosz charakteryzuje się sporą wiedzą finansową, a także z zakresu sytuacji na rynku, ma również bardzo dobre relacje z bankami - co w naszym przypadku zaowocowało bardzo sprawnym przeprowadzeniem sprawy i otrzymaniem w dość krótkim terminie korzystnego kredytu. Pan Bartosz posiada rzadką cechę wśród doradców przekazywania skomplikowanych informacji w prosty, zrozumiały dla 'zwykłych' ludzi sposób oraz sporo cierpliwości do powtarzania tych samych i podobnych informacji :-). Wg. mnie co bardzo istotne w tego typu sprawach to zaangażowanie Pana Bartosza - poświecił czas podczas swojego urlopu na naszą sprawę za co jesteśmy wdzięczni i z czystym sumieniem polecamy jego usługi.

Maternkowski Ramigiusz kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy usługi Pana Bartka, gdyż jest to profesjonalista w każdym tego słowu znaczeniu. Pomógł nam uzyskać kredyt na korzystnych warunkach- przy trudnej sytuacji , przejście z kredytu gotówkowego na kredyt hipoteczny, załatwiając po drodze z należytą starannością , terminowo i solidnie wszelkie potrzebne formalności. Z czystym sumieniem polecamy Pana innym znajomym. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc w uzyskaniu kredytu. Krzysztof

Krzysztof S. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Podczas współpracy ze mną, Pan Bartosz jako doradca finansowy wyróżnił się wysokim poziomem wiedzy z branży, elastycznością (jako klient byłam wciąż w rozjazdach), umiejętnością dopasowania ofert banków do moich potrzeb oraz sprawnym i korzystnym dla mnie ustawieniem proporcji kredytu. Okazał mi również dużo cierpliwości i wyrozumiałości wielokrotnie, tłumacząc zawiłe dla mnie wątki finansowe i odpowiadając na wiele moich uporczywych pytań, a także łagodząc umiejętnie moje zniecierpliwienie, jakie okazywałam wobec niektórych decyzji. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za konsultacje, które przerodziły się wspólnym biznesem.

Krzysztof Wróbel kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz Sarnowski jest osobą godną polecenia, którego profesjonalizm, rzetelność i pełne zaangażowanie w naszą sprawę doprowadziło do pozytywnej i korzystnej jeśli chodzi o warunki decyzji o przyznaniu kredytu. Cała procedura przebiegała sprawnie i bardzo szybko ( zależało nam na czasie!!). Po dokumenty Pan Bartosz przyjechał osobiście do Kwidzyna. Gorąco polecam tego doradcę finansowego. A Panu Bartoszowi dziękujmy za pomoc dzięki, której mamy swój wymarzony dom. Pozdrawiamy Halina i Marek Tarkowscy

Halina Tarkowska kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspólnie z żoną chcieliśmy podziękować za pomoc Pana Bartosza, szczerze polecam tego Pana jako bardzo kompetentną osobę na odpowiednim stanowisku. Pan Bartosz pomógł nam we wszystkim włącznie w wyborem najtańszego notariusza, na samych tych różnicach zarobiliśmy ponad 1000zł a koszt bankowy oraz Pana Bartosza taki sam. Bardzo polecamy i Pozdrawiamy

Zbigniew Romański kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Na prośbę Pana Bartosza chcieliśmy oficjalnie podziękować Panu za sprawną pomoc przy wyborze najlepszej oferty, pomimo trudności i problemów z bankiem udało się podpisac umowę. Dom jest już w budownie, dziękujemy jeszcze raz i szczerze polecamy każdemu kto szuka dobrego Doradcy. Do Pana Batka dostaliśmy kontakt od znajomych, opłaciło się. Pozdrawiamy Serdecznie

Rafał S. Budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam, chciałem polecić Pana Bartosza jako dobrego specjalistę inwestycyjnego. Pan Bartosz zna się na rzeczy, każdemu polecam konsultacje z tym Panem. Dziękuję i Pozdrawiam, MK

Michał Krawczyk inwestycja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękujemy za pomoc w wyborze kredytu oraz za załatwienie wszystkich formalności, zdecydowanie lepiej mieć doradcę finansowego niż samemu chodzić po bankach, za dużo tego, zgodnie z obietnicą będziemy Pana na pewno polecać wśród naszych znajomych. Pozdrawiamy

Wojciech kredyt mdm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doradztwo Pana Bartka, z którym miałem przyjemność współpracować przy uzyskaniu kredytu na dokończenie inwestycji budowy domu. Pan Bartek Sarnowski wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, a także dużą wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pomimo tego, że mój przypadek był dość trudny , szansa na kredyt znikoma ,udało nam się wywalczyć upragniony kredyt. Myślę, że bez pomocy Pana nie miałbym teraz możliwości dokończenia swojego domu. Jest on bardo sumienną i zaangażowaną w prace osobą. Pomógł mi skompletować dokumenty, na bieżąco informował mailowo i telefonicznie o postępach w przygotowaniu kredytu. W każdej chwili był gotów wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z zawisłymi procedurami bankowymi. Z czystym sumieniem pragnę zarekomendować Pana Bartosza Sarnowskiego jako doradcę finansowego numer jeden! Pozdrawiam, Paweł Zaremba

Paweł Zaremba kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Bartosza Sarnowskiego trafiliśmy z polecenia znajomego. Szukaliśmy kredytu na zakup mieszkania i jego wykończenie, a nie za bardzo mieliśmy czas chodzić po bankach. Dlatego też zdecydowaliśmy się na kontakt z doradcą finansowym. Pan Bartosz to właściwa osoba na właściwym miejscu: ma oferty banków w jednym palcu, i potrafi je w zrozumiały sposób przedstawić, zaangażowany w swoją pracę, a do tego bardzo sympatyczny. Na pierwszym spotkaniu Pan Bartosz przedstawił nam oferty różnych banków łącznie z wszystkimi kosztami: prowizje, ubezpieczenia - było to dla nas bardzo ważne, bo od razu wiedzieliśmy jakie koszty musimy ponieść w bankach, które rozważaliśmy i ile tak naprawdę będzie nas ten kredyt kosztować. Okazało się, że najkorzystniejszą cenowo ofertę dla nas miał bank, którego w ogóle wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Od pierwszego spotkania do uruchomienia kredytu byliśmy w kontakcie z Panem Bartkiem i mogliśmy liczyć na Jego pomoc. Dzięki Panu Bartoszowi mamy dzisiaj wymarzone mieszkanie i kredyt na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecamy takiego doradcę wszystkim ubiegającym się o kredyt hipoteczny! Bardzo dziękujemy za pomoc przy tym kredycie i zgodnie z obietnicą z pewnością będziemy Pana polecać! Pozdrawiamy Serdecznie!

Dominika i Łukasz J. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz pomógł nam wybrać i załatwić wszystkie formalności przy kredycie na zakup mieszkania na rynku wtórnym w programie Mieszkanie dla Młodych, w ostatniej chwili zebraliśmy komplet dokumentów, na szczęście nad wszystkim czuwał nasz doradca i zdążyliśmy się załapać na dofinansowanie przez Państwo. Podobało nam się przede wszystkim to, że omówiliśmy wiele ofert banków i przy pomocy Pana Bartka mogliśmy dokonać trafnego wyboru banku, mając pewność że jest to dla nas najkorzystniejsza oferta spośród tylu banków. Jeszcze raz dziękujemy i na pewno będziemy dalej Pana polecać.

Magdalena H. kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy Pana Bartosza Sarnowskiego. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Pan Bartosz zawsze miły i uśmiechnięty. W 100% zaufaliśmy Panu Bartoszowi, sami dostaliśmy kontakt od znajomych, to zaowocowało miłą współpracą i najkorzystniejszym kredytem. Bardzo nam z mężem pomógł w wyborze odpowiedniej oferty, takiej która byłaby dla nas najkorzystniejsza. Z ogromną cierpliwością Pan Bartosz przeprowadził nas przez cały proces wybierania właściwej oferty i na końcu udało się wybrać pożyczkę hipoteczną z poręczeniem nieruchomości od osób trzecich, gdyż nieruchomość należy do Rodziców. Wszystkie formalności z Panem Bartoszem są błyskawiczne, nie trzeba się znać na tej całej biurokracji. W przyszłości na pewno wrócimy do Pana Bartka - całość formalności to proces bardzo jasny i czytelny, wszystko jest fachowo wytłumaczone i ograniczamy się do minimum. Całość zamknęła się w 4 wizytach, z czego ostatnia to umowa w banku, oczywiście w towarzystwie Pana Bartka. Polecamy każdemu, kto poszukuje Doradcy Finansowego Pana Bartosza - kompetencja i fachowość połączona z uśmiechem. My ze swojej strony dziękujemy serdecznie za poświęcony czas i za opiekę merytoryczną.

Agnieszka G. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzenia nas przez meandry kredytu na mieszkanie. Pan Bartosz załatwił wszystkie formalności od A do Z co pozwoliło nam na minimalne zaangażowanie w sprawy kredytowe. Szczerze polecam. Krzysztof.

Krzysztof zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
na prośbę pana bartosza chciałam w imieniu swoim oraz męża podziękować za pomoc przy uzyskaniu kredytu na budowę naszego domu, będziemy na pewno pana dalej polecać, dziekujemy i pozdrawiamy

Agnieszka G. budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcieliśmy podziękować Panu Bartkowi za pomoc przy uzyskaniu kredytu na budowę wymarzonego domu. Na pewno będzie Pana polecać. Pozdrawiamy

Tomasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo jestem zadowolony z pracy p.Bartosza. W pracy wykazuje się bardzo dużym profesjonalizmem, po prostu zna się na zagadnieniach. W możliwie krótkim czasie załatwił sprawy związane z kredytem, dzięki czemu mogłem kupić własne mieszkanie . Do p. Bartosza trafiłem poprzez rekomendację od znajomego.Jeżeli komuś nie chce się stać w kolejkach lub nie ma na to czasu to polecam gorąco usługi p. Bartosza.Panie Bartoszu bardzo dziękuję.

Jan Rączka Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę z pełną świadomością polecić pana Bartka pełen profesionalizm w załatwianiu spraw przy nawet wielu utrudnieniach wyszedł w moim przypadku na dobra drogę i udało się wszystko jak najlepiej polecam .

Jan Hończak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu, na pewno będę Pana dalej polecal.

Henryk kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałem podziękować Panu Bartoszowi za pomoc z uzyskaniu finansowania na mojej firmy, na pewno będę Pana polecał. A.M.

Artur M. Kredyt Firmowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Byliśmy u Pana Bartka już jak kupowaliśmy działkę budowlaną. Pan Bartek załatwił najkorzystniejsze rozwiązanie, nie musieliśmy sami spłacać poprzedniego kredytu. Pan Bartek bardzo nam pomógł w otrzymaniu kredytu na budowę domu. Jest on osobą bardzo uprzejmą, kontaktową, dyspozycyjną, w każdej chwili gotową do pomocy, a przy tym bardzo kompetentną. Większość spraw załatwił sam bez naszego wkładu. Gorąco polecam!! Pozdrawiamy

Sonia W. budowa domu

Przydatność rekomendacji: 88 %
Bardzo polecamy współpracę z Panem Bartoszem. Jest on specjalistą w swojej dziedzinie. W naszej sytuacji pomógł wyjść z prawdziwego kłopotu, gdyż po znalezieniu odpowiedniego mieszkania poszliśmy do naszego banku, gdzie dostaliśmy odmowę. Dzięki znajomej trafiliśmy do Pana Bartka i on znalazł nam kredyt. Decyzja była pozytywna i mogliśmy kupić mieszkanie. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za załatwienie tych spraw związanych z kredytem, Pan Bartek zrobił nawet wycenę za darmo. Polecamy

K i U Michalscy kredyt

Przydatność rekomendacji: 91 %
Chcemy Bardzo podziękować Panu Bartkowi, pomógł nam w znalezieniu kredytu mieszkaniowego. Nie mieliśmy wkładu własnego, znajomi nas nastraszyli, że nie możemy się ubiegać o kredyt bez swoich środków. Okazało się zupełnie inaczej. Pan Bartek zajął się wszystkimi formalnościami. Przedstawił dostępne oferty, pomógł wybrać najkorzystniejszą. W przystępny sposób wszystko wytłumaczył, a po podpisaniu umowy kredytowej pomógł w spełnianiu warunków do uruchomienia kredytu. Dzięki Panu Bartkowi zaoszczędziliśmy wiele czasu, a proces uzyskania kredytu przebiegł miło i bezstresowo - zakupiliśmy wymarzone mieszkanie, Bardzo Panu dziękujemy i będziemy polecać na pewno naszym znajomym.

Helena, Mariusz Lipke zakup mieszkania na kredyt

Przydatność rekomendacji: 88 %
Profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa,wiedza i doświadczenie to tylko niektóre atuty Pana Bartka.Pomógł nam w zdobyciu kredytu hipotecznego, sprawa była załatwiona bardzo szybko-bezproblemowo.

Martyna Siemińska kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy serdecznie Pana Bartka jako doradcę kredytowego. To nasz pierwszy kredyt hipoteczny dlatego bardzo ważne było skorzystanie z usług profesjonalisty. Sprawa z wyborem najlepszej oferty kredytowej przebiegła szybko i sprawnie. Pan Bartek zajął się dokumentami, a my czekaliśmy na decyzję banku. Pana Bartka cechuje zaangażowanie w pracę i pełne poświecenie, bo czas ma na trudne pytania miał nawet po godzinach pracy. Tacy doradcy powinni pracować w tym zawodzie. Polecamy

Kamila i Łukasz Sielscy kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 91 %
Pozwolę sobie zostawić moją opinię na tej stronie, skoro jest taka możliwość. Pan Bartosz pomógł mi w załatwieniu kredytu mieszkaniowego. Trafiłem do tego biura, bo zbierałem kolejne oferty potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie M3. Byłem mile zaskoczony rzetelnością odpowiedzi na moje pytania, ku moim zdziwieniu udzielają również wskazówek - co i jak, co by było gdyby…, itd. Kilka dni później zdecydowałem się dać wymagane papiery w ich ręce i poszło jak burza - szybkość w załatwianiu spraw, pomoc w zdobywaniu brakujących dokumentów, elastyczność godzin pracy, aż do sfinalizowania transakcji u notariusza. Widać, że Pan Bartosz zna się na rzeczy. Tym, którzy nie mają zbyt dużo czasu na stanie w kolejkach, na bieganie po bankach, polecam Pana Bartosza

Łukasz Krajewski zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 92 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Bartoszem Sarnowskim. Bardzo sprawnie załatwiony kredyt, na dobrych warunkach.Rzetelna ,fachowa porada i pomoc nawet po załatwieniu kredytu. Gorąco polecam.

Kinga kredyt na zakup mieszkanka

Przydatność rekomendacji: 81 %
Polecam wszystkim skorzystanie z usług Pana Bartosza. Kredyt załatwił BARDZO SZYBKO i bez komplikacji. Oprócz czekania na decyzję kredytową nie trzeba robić nic! ;) Poza tym jeżeli nie można się dodzwonić proszę wykazać minimum cierpliwości ponieważ Pan Bartosz ZAWSZE oddzwania. Jeszcze raz w 100% POLECAM & pozdrawiam!

Katarzyna Ćwikła kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 85 %
Mając doświadczenie we współpracy z wieloma pośrednikami w obrocie nieruchomościami mogę z pełną świadomością zaświadczyć, że Pan Bartosz Sarnowski prawdziwy profesjonalista w swojej branży. Jego ogromne zaangażowanie sprawiło, że bardzo szybko i sprawnie udało mi się sprzedać mieszkanie i nie musiałam sobie zaprzątać głowy całym procesem od chwili złożenia zlecenia aż po finalizację transakcji. Serdecznie dziękuję za wszystko i z czystym sercem polecam innym sprzedającym. Monika Wawrzyniak

Monika Wawrzyniak pośrednictwo nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 90 %
Byliśmy u Pana Bartka 30 minut, Pan Bartek znalazł nam najtańszy leasing oraz pomógł w wypełnieniu wszelkich dokumentów do leasingu. Ze względu na brak czasu, to On się kontaktował z naszą księgową w celu ustalenia dokumentów o naszych dochodach. Doradził i zaoszczędził mnóstwo naszego czasu. Jesteśmy zadowoleni i będziemy Pana polecać.

Monika i Krystian leasing

Przydatność rekomendacji: 87 %
Chciałem Bardzo podziękować Panu Bartoszowi za pomoc w uzyskaniu bardzo dobrego kredytu budowlanego. Pan Bartosz rozjaśnił nam doskonale wszystkie kwestie wynikające z ubiegania się o taki kredyt jak i wskazał zagrożenia. Chciałbym nadmienić, iż kosztorys budowlany, za który mieliśmy dodatkowo zapłacić u naszego projektanta, Pan Bartosz zrobił bez dodatkowych kosztów. Ponadto nic Panu Bartoszowi nie płaciliśmy, Bardzo Gorąco Polecamy. Ponadto - Panie Bartku zapraszamy na grilla jak tylko skończymy budowę domu :) Pozdrawiamy i Dziękujemy

Stanisław Wielowiński budowa domu jednorodzinnego

Przydatność rekomendacji: 92 %
Każdy kto decyduje się na zakup nieruchomości, a nie ma doświadczenia w kwestii kredytowej, myśli o tym, aby załatwić sprawę szybko i bez komplikacji. Dlatego my z czystem sumieniem polecamy Bartosza jako osobę bardzo kompetentną, posiadającą wiedzę, a przy okazji wykazującą dużo cierpliwości i uśmiechu wobec swoich klientów. Dziękujemy za szybkość, profesjonalizm i dobrą radę!

Dariusz i Mirosława Radke zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję Panie Bartoszu za pomoc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty, marża jaką dostaliśmy dzięki Panu jest najlepsza, zanim skorzystaliśmy z Pana oferty byliśmy w naszym Banku w którym mamy konta. Oferta u Pana Bartosza była o wiele lepsza. Polecamy

Hanna Waliszewska kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Bartosza wszystkim moim znajomym, bo pomógł mi w załatwieniu kredyty na zakup domu w budowie. Najpierw byłem w bankach sprawdzając oferty. Później trafiłem do Pana Bartka. Szczegółowo przedstawił on cały proces ubiegania się o kredyt, wskazał wszystkie potrzebne dokumenty, złożył wnioski i prowadził mnie aż do wypłaty kredytu. Pan Bartek Profesjonalnie pomógł mi to załatwić, naprawdę gorąco Polecam

Arkadiusz Zastawny Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z miłą chęcią zamieszczamy dobrą opinię dla Pana Bartosza. Pan Bartosz pomógł nam w wyborze najlepszego i najtańszego kredytu na zakup mieszkania, nie mieliśmy wkładu własnego, i z tym nie było problemu. Wcześniej byliśmy z naszym banku, gdzie mamy konto i okazało się, że nie możemy dostać kredytu, ponieważ musieliśmy mieć na koncie 30 tysięcy złotych, aby starać się o kredyt. Pan Bartek pokazał nam, że nie trzeba mieć tych pieniędzy i zaproponował bank, który sfinansował nasz zakup. Dzięki niemu mamy mieszkanie. Bardzo Dziękujemy i będziemy Pana polecać

Iza i Łukasz Lewińscy kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pan Bartosz zasługuje na moją rekomendację, gdyż - poza oczywistymi zaletami, takimi jak profesjonalizm i fachowość ma bardzo dobre podejście do klienta. Pan Bartosz dał mi kilka wariantów kredytu, rzetelnie przedstawił ich plusy i minusy. Mam poczucie dobrze podjętej decyzji, która jest dla mnie najbardziej optymalna. Zawdzięczam to Panu Bartoszowi i dlatego zdecydowanie Go polecę. Poza tym, zawsze było do dyspozycji, odbierał wszystkie telefony, czasami zdecydowanie męczące.

Krystian kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Dzięki skuteczności pana Bartka szybko otrzymaliśmy pozytywna decyzje i moglismy zakupić mieszkanie.

Weronika i Jacek Zakrzewscy kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Bartosz jest osobą komunikatywną, w stu procentach zaangażowaną w sprawy swoich klientów. Bardzo pomógł nam przy załatwianiu wszystkich formalności kredytowych, był z nami przy podpisywaniu umowy w banku i odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Dzięki niemu wybudowaliśmy nasz długo wyczekiwany dom.

Zbigniew i Jolanta Górscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy pana Bartka. Jest osobą w pełni profesjonalnie podchodząca do klienta. Pomógł nam przy wyborze najkorzystniejszej dla nas oferty i cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Formalności związane z uzyskaniem kredytu zwykle kojarzą się z drogą przez mękę. Samo zebranie danych o dostępnych ofertach bankowych jest uciążliwe, a zrozumienie języka bankowców przez osoby, które nie są w tym biegłe,trudne. Pan Bartek we wszystkim nam pomógł i doprowadził do wypłaty naszego kredytu. Zdecydowanie możemy go polecić wszystkim poszukującym kredytu hipotecznego.

Natalia i Patryk Zwolińscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 93 %
Z całą pewnością możemy polecić pana Bartka jako doradcę kredytowego.. Jest on osobą pracowitą i sumienną. Bardzo mocno angażuje się w sprawy swoich klientów. Od pierwszego spotkania mówił do nas językiem, który wyjaśniał zawiłości procedur bankowych przy ubieganiu się o kredyt. Przedstawiona przez niego oferta była przejrzysta i jasna. Pomagał i wspierał nas w całym procesie załatwiania kredytu. Dzięki jego pomocy dostaliśmy kredyt na zakup naszego wymarzonego mieszkania. Polecamy doradcę.

Zbigniew i Ela Kozubowscy hipoteczny kredyt

Przydatność rekomendacji: 84 %
Pan Bartosz to bardzo dobry i godny polecenia doradca finansowy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że wyróżnia go profesjonalizm, zaangażowanie, troska o klienta. Współpraca w trakcie procesu załatwiania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna, doradca potrafił wyjaśniać niejasności odnośnie kredytu i był w stałym kontakcie ze mną. Dziś cieszę się pozytywnie załatwioną sprawą. Dziękuję.

Daria Pisacka kredyt

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pan Bartosz w bardzo profesjonalny sposób podchodzi do każdej indywidualnej sprawy. Pomógł w załatwieniu wszelkich formalności. Dziękuję i na pewno będę Polecał Pana Bartka Marcin

Marcin hipoteka

Przydatność rekomendacji: 81 %