Bożena Myszczyszyn

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 607212013 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Od ponad 15 lat pomagam Klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego i realizacji planów związanych z zakupem lub budową nieruchomości. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w branży finansowej, z którą związałam się w trakcie ostatniego roku studiów. Solidne fundamenty jako podstawę dalszej działalności zbudowałam pracując kilkanaście lat w banku.

 

Chcąc pogłębić i odświeżyć swoją wiedzę zdałam egzamin i dołączyłam do grona posiadaczy Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych ZBP, numer certyfikatu 2017/032 [THE TRIPLE E EUROPEAN FOUNDATION CERTIFIKATE IN BANKING]. Rejestr posiadaczy certyfikatu prowadzi Warszawski Instytut Bankowości.

 

Prowadzę własną stronę internetową, na której również dzielę się wiedzą Ekspertka.pl.

 

Usługa pośrednictwa kredytowego jest dla klienta bezpłatna.

Jeśli chcesz skorzystać z moich usług to zrób pierwszy krok,

wypełnij formularz pod zdjęciem, wyślij wiadomość e-mail lub zadzwoń:

Bożena Myszczyszyn Ekspert Finansowy

[email protected]

Tel. 607-212-013

 

Jak wygląda współpraca ze mną?

Pierwsze spotkanie

 1. Zbieram informacje na temat Twojej sytuacji oraz wstępnie weryfikuję zdolność kredytową korzystając z dedykowanych narzędzi bankowych.
 2. Porównuję i omawiam oferty kilku najlepszych dostępnych banków.
 3. Otrzymujesz informację o wymaganym wkładzie własnym oraz kwocie jaką potrzebujesz na koszty okołokredytowe.
 4. Jeśli masz odpowiednią zdolność kredytową możemy w porównaniu uwzględnić zarówno raty równe jak i malejące.
 5. Gdy planujesz nadpłaty kredytu otrzymasz ode mnie informację jak to wygląda w bankach oraz mam narzędzia, by pokazać, jak nadpłata wpłynie na koszt kredytu.
 6. Po spotkaniu otrzymasz podsumowanie spotkania na mail oraz informację o dalszych krokach i wymaganych dokumentach.

Przygotowanie i złożenie wniosków kredytowych

 1. Po znalezieniu nieruchomości pomagam wybrać banki, do których zostaną złożone wnioski kredytowe oraz skompletować wymagane dokumenty.
 2. Najczęściej wniosek kredytowy składany jest równocześnie do 3 wybranych banków, żeby uzyskać jak najlepszą cenę kredytu i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo transakcji.
 3. Po przygotowaniu dokumentów finansowych i nieruchomości kolejnym etapem jest złożenie wniosków kredytowych.
 4. Rejestracja wniosków kredytowych odbywa się w trakcie spotkania ze mną w biurze. Takie spotkanie może potrwać nawet 3-4 godziny.
 5. Zależnie od procesu kredytowego otrzymujesz formularz informacyjny kredytu hipotecznego albo przed rejestracją wniosku, albo w trakcie procesu dla tzw. banków dwuetapowych.
 6. Informuję Cię na bieżąco o przebiegu procesu kredytowego.
 7. Po uzyskaniu decyzji banku omawiam warunki decyzji i projekt umowy kredytowej.

Podpisanie umowy kredytowej

 1. Jestem obecna przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku
 2. Pomagam w dopełnieniu formalności związanych z uruchomieniem kredytu

Po uruchomieniu

 1. Jestem do dyspozycji również po uruchomieniu kredytu. Możesz się ze mną skontaktować niezależnie od czasu jaki upłynie od zaciągnięcia kredytu.

 

Pomagam mądrze zaciągnąć kredyt hipoteczny.
Przeprowadzam Cię bezpiecznie przez cały proces kredytowy.
Angażuję się w każdy temat niezależnie od kwoty kredytu.

Doświadczenie

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej.

Od listopada 2019 roku współpracuję z firmą i marką SprawdzonyEkspert.pl.

Jesteśmy częścią Grupy ANG S.A., jednej z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, wyróżniającej się na rynku etyką i odpowiedzialnym podejściem do sprzedaży produktów finansowych.  

 

Na rynku pośrednictwa finansowego i kredytowego działam od grudnia 2011 roku.

Od stycznia 2012 roku do lipca 2014 roku dodatkowo współpracowałam jako agent z jednym z biur nieruchomości pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, dzięki czemu poszerzyłam swoje doświadczenie zawodowe o cenną wiedzę z obszaru nieruchomościowego.

Przez kilkanaście lat pracowałam w Kredyt Banku S.A. w różnych obszarach, z czego przez ostatnie kilka lat pracy poczynając od 2006 roku jako doradca klienta w segmencie kredyty głównie w obszarze kredytów hipotecznych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
10.1988 02.1993 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, studia jednolite magisterskie (poprzednia nazwa Akademia Ekonomiczna)
11.2015 10.2016 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, studia podyplomowe "Bankowość i doradztwo finansowe"

Atuty eksperta

 • Jestem uczciwa zarówno wobec Klienta jak i instytucji finansowych, które reprezentuję.
 • Pracuję na 100% moich możliwości.
 • Słucham z uwagą Klienta.
 • Cierpliwie tłumaczę i stwarzam warunki, by Klient podjął świadomą decyzję. 
 • Rzetelnie informuję o zasadach współpracy, plusach i minusach ofert bankowych.
 • Dbam o własny rozwój, by być coraz lepszym wsparciem dla Klientów.

 

To wszytko buduje ZAUFANIE, którym darzą mnie Klienci.

Przykłady opisanych spraw

 • Nabycie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego
 • Zakup na rynku wtórnym lokalu mieszkalnego stanowiącego pełną własność
 • Finansowanie budowy i zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego od dewelopera lub spółdzielni mieszkaniowej
 • Budowa domu jednorodzinnego systemem gospodarczym
 • Finansowanie kosztów remontu lub wykończenia nieruchomości
 • Zamiana nieruchomości za dopłatą
 • Zniesienie współwłasności ze spłatą
 • Zakup lokalu, domu z jednoczesną spłatą kredytu mieszkaniowego zbywcy
 • Zakup działki budowlanej
 • Spłata kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku (kredyt refinansowy)
 • Spłata współmałżonka w związku z rozwodem i przeniesieniem własności nieruchomości
 • Rodzina na swoim
 • Mieszkanie dla Młodych, MDM
 • Kredyty konsolidacyjne
 • Pożyczki hipoteczne
 • Kredyty gotówkowe, konsumpcyjne bez zabezpieczenia

Wybrane rekomendacje

Pani Bożena jest bardzo skupiona na swojej pracy, wszystko dopina na ostatni guzik. Cały proces przeszedł bezproblemowo, Pani Bożena wykazała się ogromną znajomością ustawy dot. BK2%. Odpowiadała szczegółowo na wszystkie pytania jakie miałem. Na pewno jeszcze skorzystam z usług przy ewentualnym kolejnym kredycie!

Karol Stumski bezpieczny kredyt 2%

Do wzięcia kredytu hipotecznego przygotowałam się wcześniej, ale nie zabrakło pytań po drodze (kredyt de facto biorę sama i w dość młodym wieku). Pani Bożena cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości (a jestem bardzo skrupulatną osobą i tych pytań było naprawdę dużo), zawsze była pod telefonem, od razu byłam też informowana o postępach procedury kredytowej. Sama procedura kredytowa przebiegła bardzo sprawnie i szybko, bez zbędnych stresów i komplikacji. Decyzję kredytową podpisałam bardzo świadomie, bez stresu i z pełnym przekonaniem, że wybrałam najlepszą z ofert dla mojej sytuacji. Serdecznie mogę polecić Panią Bożenę, polecam ją także swoim znajomym, którzy noszą się z myślą o kredycie :)

Izabela K kredyt hipoteczny

Do Pani Bożeny trafiliśmy z polecenia. Wiemy jedno osoba z ogromną wiedzą (zarówno w zakresie problemów związanych z samą nieruchomością jak i tematyką kredytowania jej zakupu) i pozytywnym nastawieniem. Spokój, cierpliwość i fantastyczne wyczucie potrzeb klienta takie odczucia mieliśmy już po pierwszym spotkaniu. Kolejne spotkania tylko potwierdziły, że trafiliśmy do właściwej osoby. Mamy nasz własny dom pamiętając, że to Pani Bożena była naszym przewodnikiem i oparciem nawet wtedy, gdy sami byliśmy bliscy poddania się przy piętrzących się trudnościach. Dziękujemy, polecamy i będziemy nadal polecać.

Beata i Andrzej Ekspert i pasja w jednym

Polecamy Panią Bożene wszystkim którzy poszukują fachowego i profesjonalnego doradcy kredytowego. Przeogromna wiedza, świetny kontakt na etapie doboru kredytu ale również co niezwykle rzadko się zdarza na etapie zalatwiania formalności z deweloperem. Wiele cennych wskazówek dotyczących spraw okolokredytowych odnośnie odbiorów technicznych, prawa i ustawy deweloperskiej. Doświadczenie i rzetelność tak w skrócie można zdefiniować współpracę z Panią Bożeną. Dziękujemy i z pełną odpowiedzialnością polecamy. Pozdrawiamy Asia i Maciej.

Asia i Maciej Kredyt hipoteczny

Pani Bożena jest niezwykle profesjonalna , rzetelna, kompetentna i zaangażowana . Zdecydowanie polecam wszystkim , którzy potrzebują porady w zakresie finansów i kredytowania przedstawionej w jasny, przystępny sposób. Pani Bożena jest niezwykle cierpliwa w wyjaśnianiu zawiłych kwestii dotyczących formalności. Zawsze przygotowana i jako osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu potrafi natychmiast dostosować rozwiązania nawet do najbardziej skomplikowanej czy dynamicznej sytuacji klienta. Polecam zarówno w opinii pisemnej jak i pomiędzy znajomymi.

Roma Profesjonalizm i człowiek

Współpracuję z p.Bożeną od 2015 roku i zawsze jestem pełen podziwu dokładności i cierpliwości, z jaką podchodzi do każdego mojego tematu. Gorąco polecam współpracę z nią - piszę to zarówno pisząc tutaj, jak i polecam wśród moich znajomych, którzy także są zadowoleni i przekazują kontakt dalej - dzisiaj wszyscy potrzebują rzetelnej wiedzy o kredytach :)

Patryk Kredyty i pożyczki hipoteczne

Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza oraz cierpliwość w podejściu do klienta. Pani Bożena potrafiła bardzo szybko oraz w pełni wyjaśnić wszystkie nurtujące mnie kwestie, obrazując swoje odpowiedzi odpowiednimi przykładami i wyliczeniami. Polecam każdemu kto poszukuje swojego profesjonalnego Doradcy!

Bartosz Nowak Kredyt hipoteczny