Bożena Myszczyszyn

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 607212013 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Bożena jest bardzo skupiona na swojej pracy, wszystko dopina na ostatni guzik. Cały proces przeszedł bezproblemowo, Pani Bożena wykazała się ogromną znajomością ustawy dot. BK2%. Odpowiadała szczegółowo na wszystkie pytania jakie miałem. Na pewno jeszcze skorzystam z usług przy ewentualnym kolejnym kredycie!

Karol Stumski bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Wszelkie pytania i wątpliwości były cierpliwie omawiane, zarówno telefonicznie, jak i w trakcie spotkania w biurze. Serdecznie polecam!

Radosław T. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
W trakcie współpracy z panią Bożeną Myszczyszyn mieliśmy poczucie, że kwestię zaciągnięcia kredytu hipotecznego konsultujemy z osobą doskonale zorientowaną w temacie. Nasze źródła dochodów nie były typowe, a mimo to p. Bożena przeprowadziła nas właściwie „za rękę” przez cały proces (oczywiście wskazując kilka możliwości do wyboru). Była z nami cały czas w kontakcie, odpowiadała precyzyjnie i rzeczowo na wiele naszych pytań i wątpliwości. Zdecydowanie polecamy współpracę z p. Bożeną Myszczyszyn w zakresie doradztwa przy kredycie hipotecznym.

Magda i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Panią Bożenę Myszczyszyn. Jest doskonałą profesjonalistką i ekspertką w dziedzinie kredytów mieszkaniowych, a przy tym jest przemiła, pomocna i nigdy nie zostawia swojego klienta samemu sobie podczas tego skomplikowanego procesu jakim jest kupno nieruchomości.

Marta Doskonały ekspert.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Byliśmy zachwyceni usługami. Dzięki Pani Bożenie udało nam się uzyskać z mężem kredyt na mieszkanie. Bardzo profesjonalna obsługa. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani jeżeli można to tak ująć. Jeżeli będziemy tego potrzebować to w przyszłości na pewno skorzystamy ponownie. Bardzo polecamy.

Maria Gierszon-Nikolayenko Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Panią Bożenę! Profesjonalnie i szybko pomogła nam przejść przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego, będąc z nami jednocześnie w stałym kontakcie i informując nas o wszystkim na bieżąco. Nie spodziewaliśmy się, że ktoś może tak o nas zadbać :)

Martyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Panią Bożenkę!!!! Pełen profesjonalizm , świetne podejście i cierpliwość do klientów. Osoba warta polecenia i godna zaufania.

Dorota Bibrowicz Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Moja rekomendacja będzie krótka ale konkretną. Wprawdzie dodaję ją mocno po czasie ale całkowicie szczerze. Pełen profesjonalizm, kompetencje,empatia, cierpliwość , właściwa osoba na właściwym miejscu. Osoby które trafiają pod opiekę Pani Bożeny mogą być pewne fachowego podejścia do swojej sprawy.

Barbara Nowak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Sprawnie, szybko, profesjonalnie. Wzorowy kontakt i wzorowe wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Bożeny.

Mateusz P. Pełen profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam współpracę z Panią Bożeną! Mogłem liczyć na Jej wsparcie, wiedzę i doświadczenie na każdym etapie starań o kredyt hipoteczny. O empatii i sympatii, nie wspominając!

Patryk J. Wsparcie od A do Z

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panią Bożeną! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i oddanie sprawie.

Katarzyna Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam z całego serca, osoba na odpowiednim stanowisku.

Ania Super

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Bożenę. Profesjonalne doradztwo. Dużo cierpliwości w wyjaśnianiu spraw związanych z kredytem hipotecznym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie podczas całego procesu pozyskiwania kredytu.

Natalia G. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeśli brać kredyt hipoteczny - to tylko z Panią Bożeną. Bezgranicznie cierpliwa, niezmiernie rzetelna i bardzo dokładna - wychwyciła błąd w dokumentach, który został przegapiony nawet przez notariusza. Jeśli chcecie Państwo mieć spokojną głowę podczas brania kredytu to taki spokój zapewnia współpraca z Panią Bożeną. Szczerze polecam.

Sylwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo serdecznie polecamy Panią Bożenę jako doradcę kredytowego. Pani Bożena jest bardzo kompetentna, posiada bardzo dużą wiedzę i sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces kredytowy, odpowiadając bardzo szybko na wiele pytań i wyjaśniając wszelkie wątpliwości!

Mateusz Drygas Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panią Bożeną przebiegała bardzo dobrze, to osoba godna zaufania. Pani Bożena odpowiada dokładnie i szybko na maile, tłumaczy cierpliwie kolejne kroki. Z zaangażowaniem zajmuje się sprawą i poświęca jej czas.

Lucyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena Myszczyszyn jest niezwykle kompetentną, terminową, pomocną osobą. Na wszystkie zadawane pytania dotyczące sprzedaży nieruchomości, zakupu nowej nieruchomości, kredytów hipotecznych zawsze uzyskiwałam merytoryczne odpowiedzi. Wymiana informacji jest szybka i bezproblemowa. Nasza wspólna podróż do sprzedaży i zakupu mieszkania zakończona została pełnym sukcesem. Polecam z całego serca współpracę z Panią Bożeną !

Sandra Napierała Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Bożenę Myszczyszyn jako doradcę mogę polecić z czystym sumieniem. Pani Bożena wykazuje ogromne zaangażowanie oraz pomoc na każdym etapie w realizowanych przez siebie sprawach. Godny polecenia doradca. Pani Bożena jest kompetentna, dokładna, rzetelna i pomocna z determinacją realizuje powierzone jej sprawy. Dodatkowo bardzo dziękujemy za wyczerpujące, i błyskawiczne odpowiedzi.

Kornela C. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
PROSTA , JASNA I KLAROWNA INSTRUKCJA WYPEŁNIENIA, OPŁACENIA I WYSŁANIA DEKLARACJ PCC-3 ORAZ PCC-3A I DO TEGO W PEŁNI PROFESJONALNA.

ROBERT SZYMON PCC-3

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdeczne podziękowania dla Pani Bożeny Myszczyszyn za determinację którą włożyła w pracę związaną z uzyskaniem kredytu dla nas. Sami nie bylibyśmy w stanie wykonać takiego ogromu pracy w tak krótkim czasie. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy współpracę z Panią Bożeną.

Beata i Łukasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dziękuję Pani Bożenie za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i zaangażowanie podczas całego procesu pozyskiwania kredytu. Gdyby nie Pani Bożena, nawet nie przypuszczałabym, że w mojej sytuacji jest możliwy kredyt hipoteczny a nie pożyczka hipoteczna. Dzięki Pani pomocy oraz opiece podczas całego procesu ubiegania się o kredyt udało się podjąć najlepszą i najbardziej korzystną finansowo decyzję. Polecam wszystkim szukającym rzetelnego i profesjonalnego doradcy!

Aleksandra Kredyt hipoteczny na spłatę współmałżonka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena Myszczyszyn zasługuje na jak najlepsze rekomendacje i takie otrzymuje od nas. Załatwiła dla nas kredyt hipoteczny, gdzie było to prawie niewykonalne z różnych powodów. Jej wiedza i doświadczenie zdobyte podczas pracy w banku, doprowadziło do udzielenia nam kredytu hipotecznego. Jej spokój i cierpliwość w załatwianiu trudnych spraw jest bezcenna. Mimo tego iż kredyt został już udzielony, Pani Bożena cały czas otacza nas swoją opieką i służy swoją pomocą. Jednym słowem to złoto kobieta. Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy. My jesteśmy w 100% zadowoleni z obsługi, i życzę sobie i wszystkim żeby w przyszłości trafiali na takich kompetentnych specjalistów jak Pani Bożena Myszczyszyn. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.

Daniel R. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Bożenę Myszczyszyn możemy polecić z czystym sumieniem jako doradcę . Jest bardzo kompetentną i znającą się na rzeczy osobą. Do każdego spotkania podchodziła profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Posiada bardzo dobrą znajomość ofert różnych banków co bardzo pomogło nam w wyborze kredytu hipotecznego. Jeżeli mieliśmy jakieś dodatkowe pytania Pani Bożena bardzo szybko i wyczerpująco na nie odpowiadała. Swoimi umiejętnościami daje rękojmie najlepszego wyboru!

Cezary i Katarzyna KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena to bardzo kompetentna osoba. Z dużą dozą cierpliwości, zaangazowaniem oraz bardzo szybko odpowiadała na nasze pytania. Dzięki temu przeszliśmy tę drogę bezstresowo.

Patrycja i Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Bożena wykazuje pełne zaangażowanie w stosunku do prowadzonych przez siebie spraw. Nasze wrażenia po współpracy z Panią BM: osoba godna polecenia, wykazuje się pełnym profesjonalizmem, dobra komunikacja a to 80%sukcesu pozostałe 20% to wrażenie jakie wywarła na pierwszym spotkaniu. Pani Bożena jako doradca uzyskuje w rankingu 100%, osoba konkretna, opanowana w swoich poczynaniach dotyczących prowadzonych spraw. Z szczerym sumieniem możemy polecić usługi Pani Bożeny w sprawie doradztwa. POZDRAWIAMY K&T G.

K&T G Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeśli ktoś szuka profesjonalnego doradcy kredytowego to Pani Bożena jest odpowiednią osobą. Jestem pod wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu, rzetelności i podejściem do klienta. Dzięki Pani Bożenie wszelkie procedury związane z kredytem przebiegły sprawnie, wszystko było na bieżąco wyjaśniane, a oferty poszczególnych banków zostały szczegółowo przedstawione i omówione. Kredyt z powodzeniem udało się uzyskać. Szczerze polecam!

Anna I Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena była moim pośrednikiem podczas brania kredytu hipotecznego i jej pomoc była nieoceniona. Wyszukała dla mnie najkorzystniejsze oferty banków, pomogła mi przebrnąć przez cały proces mimo kilku nietypowych komplikacji związanych z epidemią covid-19. Bardzo konkretna, cierpliwa i rzeczowa osoba. Często odpowiedzi na maile dostawałem w przeciągu kilku minut, nawet gdy wysyłałem wiadomość późnym wieczorem.

Jędrzej kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena pomogła nam wybrać najlepszą ofertę kredytową, na bieżąco informowała nas o postępach i ewentualnych nowych opcjach, a przy tym cierpliwie tłumaczyła nam i wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Bardzo dobry ekspert

Krystian Pomoc

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Bożeną. Jest kompetentna i rzeczowa. Jej wiedza pomogła w wyborze najkorzystniejszej dla mnie oferty kredytu hipotecznego. Jestem Pani Bożenie bardzo wdzięczna.

Iwona W. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję Pani Bożeno za błyskawiczną i bezpłatną poradę odnośnie MdM-u. Rzeczowo, konkretnie. Jesetm pod wrażeniem. Pozdrawiam Michał

Michał MdM - okres 5 lat, jak to liczyc

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy panią Bożenę w 100%. Bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm.

Michał i Patrycja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gdy zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania, na kredyt, to nie mieliśmy w tym temacie żadnej wiedzy i doświadczenia. Koleżanka poleciła nam Panią Bożenę Myszczyszyn i wiemy już, że nie mogliśmy trafić lepiej. Pani Bożena Myszczyszyn bardzo sprawnie wprowadziła nas w temat., sprawdziła naszą zdolność kredytową i pomogła wybrać najlepszą dla nas opcję kredytu. Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania drogą mailową oraz podczas spotkań, wyjaśniła wszystkie ważne kwestie i poprowadziła nas od początku do końca przez cały proces ubiegania się o kredyt. Pani Bożena to specjalista na najwyższym poziomie! Bardzo Pani dziękujemy za wszelką pomoc i zaangażowanie. Bez Pani fachowej pomocy nie poradzilibyśmy sobie z wyborem odpowiedniego dla nas banku, ani z całą resztę formalności. Jeśli ktoś z naszych znajomych będzie planował wziąć kredyt hipoteczny z pewnością polecimy mu Pani usługi!

Elżbieta i Mariusz G. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Sprawna i profesjonalna pomoc p. Bożeny Myszczyszyn sprawiła, że nawet w czasie pandemii udało się uzyskać kredyt hipoteczny. Jestem bardzo zadowolony, że skorzystałem z usługi doradczej, gdyż wcześniej posiadałem niewielką wiedzę na tematy kredytowe. Współpraca z p. Bożeną przebiegała w przyjemnej atmosferze, a fachowe podejście utwierdziło mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistką. Z czystym sumieniem polecam p. Bożenę jako doradcę kredytowego.

Bartosz Blatkiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Bożena to rzetelna i kompetentna osoba. Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, pełen profesjonalizm i szybkość działania. :)

Joanna J kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Bożena reprezentuje pełen profesjonalizm i rzetelność. Jej zakres wiedzy wykracza szeroko poza ramy produktów kredytowych i inwestycyjnych. Pani Bożena doradzała mi nie tylko przy wyborze kredytu hipotecznego ale pomagała sprostać formalnościom niezbędnym również po uruchomieniu kredytu. Rekomenduję w 100%!

Michał Frankiewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Bożena pomogła mi przejść przez całą procedurę starania się o kredyt hipoteczny, co w czasie pandemii nie było łatwe. Profesjonalne podejście do klienta, ciągły kontakt i znajdowanie rozwiązań na każde zawiłości ze strony banku - polecam i dziękuję!

Hanna Andraszyk Polecam!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Bożenka to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Potrafi nie tylko doradzić w wielu sprawach ale także rozwiązać szereg problemów o których nie mamy pojęcia wyrażając akces zdobycia jakiegokolwiek kredytu. Zawsze do dyspozycji i wysoce kompetentna w zagadnieniach bankowych a przy tym człowiek o wielkim sercu pragnący pomóc nawet jeżeli wykracza to nieco ponad jej "działkę". Szczerze polecam co zresztą już uczyniłam w gronie rodzinnym.

Elżbieta K. Specjalista "z najwyższej półki"

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Bożeną Myszczyszyn. Wyjątkowo kompetentny doradca. Bardzo dobrze dbający o sprawy klienta od samego początku do końca. Szczerze polecam.

SK Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do wzięcia kredytu hipotecznego przygotowałam się wcześniej, ale nie zabrakło pytań po drodze (kredyt de facto biorę sama i w dość młodym wieku). Pani Bożena cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości (a jestem bardzo skrupulatną osobą i tych pytań było naprawdę dużo), zawsze była pod telefonem, od razu byłam też informowana o postępach procedury kredytowej. Sama procedura kredytowa przebiegła bardzo sprawnie i szybko, bez zbędnych stresów i komplikacji. Decyzję kredytową podpisałam bardzo świadomie, bez stresu i z pełnym przekonaniem, że wybrałam najlepszą z ofert dla mojej sytuacji. Serdecznie mogę polecić Panią Bożenę, polecam ją także swoim znajomym, którzy noszą się z myślą o kredycie :)

Izabela K kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożenka została mi polecona jako osoba kompetentna, która w mojej niełatwej sytuacji kredytowej, będzie potrafiła znaleźć rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, dzięki zaangażowaniu Pani Bożenki udało się osiągnąć prawie "niemożliwe". Poleciłam Panią Bożenkę kolejnym osobą. Bardzo dziękuję.

Justyna D. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Bożenę. Cała procedura udzielania kredytu mieszkaniowego przebiegła sprawnie i szybko. Jest to osoba godna zaufania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i szczerze polecam.

Magdalena S. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena to rzetelny, dokładny, skrupulatny, uczciwy doradca. Pomaga w trudnym gąszczu spraw bankowych dużo więcej, aniżeli wymaga się od niej. Pomogła nam nie tylko w uzyskaniu kredytu ale również uczestniczyła w trudnych negocjacjach z z osobami, od których kupowaliśmy dom. Przy tym jest zawsze wszechstronnie przygotowana do rozmów, pamięta o wszystkich, nawet najmniejszych szczegółach. Jest punktualna,zawsze uśmiechnięta, godna zaufania,cierpliwa, sumienna,życzliwa. Na spotkania odpowiada jej zawsze KAŻDA godzina.Pozostawała z nami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Jeśli istnieje doradca idealny – to jest nim PANI BOŻENA MYSZCZYSZYN.

Izabella i Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Bożenę znamy od kilu lat. Pierwszy raz poznaliśmy ją w Kredyt Banku. Pani Bożena to osoba bardzo miła i sympatyczna, a co najważniejsze odpowiedzialna, zdecydowana i do każdej sprawy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Zawsze udziela wszelkich informacji i jest w stałym kontakcie, zarówno telefonicznym jak i mailowym ze swoim klientem. Analizuje wszystkie możliwe oferty i zawsze wybiera najkorzystniejszą dla danej osoby. Pani Bożena jest osobą uczciwą i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją jako doskonałego doradcę finansowego. Możemy zapewnić, że zgłaszając się do Pani Bożeny, będziecie Państwo na pewno tak samo zadowoleni ze współpracy jak my. Gorąco polecamy.

Lilianna i Roman Ocena współpracy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałbym bardzo gorąco polecić Panią Bożena jako doradcę finansowego, zwłaszcza w obszarze kredytów hipotecznych. Razem z żoną byliśmy laikami w świecie finansów i zarazem trudnymi klientami - zabiegani i często nieprzygotowani od strony dokumentacji. Pani Bożena dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, pomogła Nam uzyskać bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Michał Fantastyczna współpraca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena to wysokiej klasy specjalistka i godna zaufania osoba działająca w branży trudnej dla przeciętnego kredytobiorcy.Przyjmując zlecenie klienta, otacza opieką,stawia się w każdym miejscu i o każdej porze,aktywnie i skutecznie uczestniczy w negocjacjach z bankiem.Jest bardzo cierpliwa,spokojna ,ale zdecydowana w swoim doradztwie, czego osobiście doświadczyłem niejednokrotnie.Gorąco polecam współpracę z Panią Bożeną Myszczyszyn

Zbigniew N. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z Panią Bożenką spotkaliśmy się z polecenia doradcy finansowego i od razu zauważyliśmy, że to jest "strzał w 10". Działania Pani Bożeny z bankami okazały się bardzo skuteczne i pomocne przy wyborze odpowiedniego banku oraz niższe raty i oprocentowanie kredytu. Jesteśmy w 100% pewni, że każda kolejna osoba, która zdecyduje się na tego doradce będzie NA PEWNO zadowolona. Gorąco polecamy. :)

Beata i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożeno, pragnę Pani serdecznie podziękować za pomoc w całym procesie związanym z wyborem kredytu, podpisaniem umowy kredytowej i jego uruchomieniem. Dziękuję za przejrzyste i zrozumiałe wytłumaczenie każdej zawiłej sytuacji, każdego problemu i niejasności; za szybką i natychmiastową odpowiedź na wszystkie moje maile, wiadomości i telefony, na każde, nieraz wielokrotnie zadane pytanie, za dostępność i poświęcony mi czas. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią każdej osobie, która stanie przed wyborem kredytu hipotecznego.

Jagoda K. Podziękowanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena jest bardzo konkretną i rzeczową osobą. Czułem się profesjonalnie zaopiekowany podczas procesu kredytowego. Na każdym etapie wysłała e-maile opisując każde zagadnienie. Szybko odpisywała na wiadomości, chętnie tłumaczyła różne zawiłości, których osoba biorąca kredyt po raz pierwszy w życiu może nie rozumieć. Naprawdę polecam :)

Michał Pełen profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena jest bardzo konkretna, rzeczowa i skuteczna. Bardzo się ciesze że dane mi było powierzyć mój problem kredytowy Pani Bożenie. Jeśli będę musiał to na pewno znów poproszę o pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuje.

Marcin Przybylski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Bożena to osoba w 100% godna polecenia. Udałam się do niej w sprawie mojego pierwszego kredytu, co wiązało się z dużym stresem i niepewnością. Jej ogromna wiedza i zaangażowanie sprawiło, że ze spokojem przeszłam cały proces pozyskania kredytu. Pani Bożena w jasny i zrozumiały sposób omówiła ze mną wszystkie kroki na drodze uzyskania kredytu, dobrała odpowiednie oferty banków oraz dopilnowała terminowego złożenia wszystkich dokumentów. Trafiłam do prawdziwego profesjonalisty, który interesuje się sprawami klientów podczas uzyskiwania decyzji kredytowej, jak i w następnych etapach kredytu hipotecznego.

Agnieszka M Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pani Bożeny trafiliśmy z polecenia. Wiemy jedno osoba z ogromną wiedzą (zarówno w zakresie problemów związanych z samą nieruchomością jak i tematyką kredytowania jej zakupu) i pozytywnym nastawieniem. Spokój, cierpliwość i fantastyczne wyczucie potrzeb klienta takie odczucia mieliśmy już po pierwszym spotkaniu. Kolejne spotkania tylko potwierdziły, że trafiliśmy do właściwej osoby. Mamy nasz własny dom pamiętając, że to Pani Bożena była naszym przewodnikiem i oparciem nawet wtedy, gdy sami byliśmy bliscy poddania się przy piętrzących się trudnościach. Dziękujemy, polecamy i będziemy nadal polecać.

Beata i Andrzej Ekspert i pasja w jednym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Panią Bożene wszystkim którzy poszukują fachowego i profesjonalnego doradcy kredytowego. Przeogromna wiedza, świetny kontakt na etapie doboru kredytu ale również co niezwykle rzadko się zdarza na etapie zalatwiania formalności z deweloperem. Wiele cennych wskazówek dotyczących spraw okolokredytowych odnośnie odbiorów technicznych, prawa i ustawy deweloperskiej. Doświadczenie i rzetelność tak w skrócie można zdefiniować współpracę z Panią Bożeną. Dziękujemy i z pełną odpowiedzialnością polecamy. Pozdrawiamy Asia i Maciej.

Asia i Maciej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Bożena jest niezwykle profesjonalna , rzetelna, kompetentna i zaangażowana . Zdecydowanie polecam wszystkim , którzy potrzebują porady w zakresie finansów i kredytowania przedstawionej w jasny, przystępny sposób. Pani Bożena jest niezwykle cierpliwa w wyjaśnianiu zawiłych kwestii dotyczących formalności. Zawsze przygotowana i jako osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu potrafi natychmiast dostosować rozwiązania nawet do najbardziej skomplikowanej czy dynamicznej sytuacji klienta. Polecam zarówno w opinii pisemnej jak i pomiędzy znajomymi.

Roma Profesjonalizm i człowiek

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracuję z p.Bożeną od 2015 roku i zawsze jestem pełen podziwu dokładności i cierpliwości, z jaką podchodzi do każdego mojego tematu. Gorąco polecam współpracę z nią - piszę to zarówno pisząc tutaj, jak i polecam wśród moich znajomych, którzy także są zadowoleni i przekazują kontakt dalej - dzisiaj wszyscy potrzebują rzetelnej wiedzy o kredytach :)

Patryk Kredyty i pożyczki hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo duże doświadczenie i nieustępliwość w „trudnych” przypadkach. Polecam

Wojciech Naprawdę polecam!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Bożenę. Taki profesjonalizm i rzetelność nie są dziś często spotykane. Pani Bożena reaguje na wszelkie zapytania błyskawicznie - odpowiada na maile o każdej porze dnia i nocy :)

Katarzyna Rzetelność i kompetencja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza oraz cierpliwość w podejściu do klienta. Pani Bożena potrafiła bardzo szybko oraz w pełni wyjaśnić wszystkie nurtujące mnie kwestie, obrazując swoje odpowiedzi odpowiednimi przykładami i wyliczeniami. Polecam każdemu kto poszukuje swojego profesjonalnego Doradcy!

Bartosz Nowak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wysoki profesjonalizm, duża wiedza, świetne doradztwo i doskonałe prowadzenie sprawy. Szczerze polecam Panią Bożenę.

Jakub Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %