Ja

Dagmara Łajewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 518171075 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Serdecznie polecam Panią Dagmarę pomogła nam z kredytem hipotecznym na dokończenie budowy domu dzięki czemu jeszcze w tym roku powinniśmy zamieszkać u siebie. W niespełna 2 miesiące udało się podpisać umowę mimo niskiej zdolności kredytowej. Dziękujemy Pani Dagmaro :)

Konrad Wernikiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jak wielu z Nas stanęliśmy w pewnym momencie przed potrzebą uzyskania dobrego kredytu, który nie doprowadzi nas do stresu do końca życia. Dagmara jako uczciwy doradza znalazła nam najkorzystniejszą dla nas ofertę. Dziękujemy Ci Dagmaro, liczymy, że pomożesz jeszcze wielu innym ludziom wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową.

Grażyna i Grzegorz Przysiężni Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dagmara jest bardzo sprawnym i kompetentnym doradcą. Do tego jest ciepłą i życzliwą osobą, co ma ogromny wpływ na jakość współpracy. Doradzała, pomagała i tłumaczyła - myślę, że zrobiła więcej niż musiała. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Dagmaro!!! GORĄCO POLECAM

Izabela Cerańska pożyczka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Dagmarą mieliśmy przyjemność współpracować już w 2005 roku, ubiegając się o kredyt hipoteczny w Banku Ochrony Środowiska, którego Pani Dagmara była wtedy pracownikiem. Później w 2011 roku nie mieliśmy wątpliwości, do kogo zwrócić się o pomoc, gdy zmienialiśmy mieszkanie i potrzebny był kolejny kredyt. Pani Dagmara potrafiła znaleźć dla nas najkorzystniejszą ofertę na rynku dostępną na daną chwilę, wyręczała nas w załatwianiu większość spraw formalnych związanych z ubieganiem się o kredyt, co oszczędziło nam mnóstwo czasu i nerwów. Polecamy ją wszystkim, którzy są zabiegani i nie mają czasu na zgłębianie tajników i kruczków kredytowych a jednocześnie cenią sobie uczciwość i pro klienckie podejście.

Monika i Maciej Robak Uczciwość i profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Dagmarę polecamy z całego serca. To kompetentna, miła i cierpliwa osoba, potrafiąca najgorszemu laikowi wytłumaczyć i zrozumieć zawiłości związane z zaciągnięciem na tak wiele lat zobowiązania kredytowego. Współpraca z panią Dagmarą to czysta przyjemność, a zaciągnięcie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego to poprostu łatwizna.

Alicja i Łukasz Wróbel kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wiedza, cierpliwość, życzliwość, zdecydowanie polecam. Pani Dagmaro, dziękuję za pomoc.

Aneta z Torunia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracowałem z Panią Dagmarą Łajewską przy pozyskaniu finansowania dla inwestycji realizowanej przez moją spółkę. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pani Dagmara Łajewska w sposób w pełni profesjonalny wywiązała się z zadania, przygotowując oferty w różnych wariantach uwzględniających nasze specyficzne wymagania. Na szczególną uwagę zasługuje doskonały kontakt z klientem, rzetelność, dokładność i szybkość działania pani Dagmary. Z pełnym przekonaniem polecam z panią Dagmarą Łajewską współpracę.

Mirosław Samsonowski profesjonalny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z usług doradczych Pani Dagmary korzystamy od sześciu lat. Wówczas przeprowadziła nas przez zawiłą procedurę związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Od tego czasu kilkakrotnie zwracaliśmy się o pomoc do Pani Dagmary, za każdym razem spotykając się ze zrozumieniem, życzliwością, a co najważniejsze z profesjonalnym podejściem do problemu.

Justyna Janiszewska Profesjonalny Doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z usług doradczych Pani Dagmary korzystamy od sześciu lat. Wówczas przeprowadziła nas przez zawiłą procedurę związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Dzięki temu mogliśmy zrealizować nasze marzenie. Od tego czasu kilkakrotnie zwracaliśmy się o pomoc do Pani Dagmary, za każdym razem spotykając się ze zrozumieniem, życzliwością, a co najważniejsze z profesjonalnym podejściem do problemu.

Justyna i Stanisław Janiszewscy profesjonalny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dagmara Łajewska to profesjonaly doradca finansowy o dużej wiedzy bankowej, którą przekazuje w sposób przystępny klientowi. Potrafi ukierunkować możliwości kredytowe przedsiębiorstwa i skutecznie je zrealizować. W swojej pracy wykazała się determinacją w realizacji powierzonego jej zadania. Ponadto jest osobą kontaktową, pogodną, chętną do współpracy i godną polecenia.

SEWACO Sp. z o.o. Kredyt przedsiębiorczy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalistka w każdym calu - "opiekuje" sie Klientami od A do Z, pomaga w kompletowaniu dokumentów, cierpliwie :) tłumaczy skomplikowane wymagania banków, zawsze dostępna. Polecam!

Anna Hirsz Profesjonalistka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Dagmarę nie tylko jako doradcę, ale także jako super człowieka pomagającego innym w potrzebie, W dzisiejszych czasach do rzadkość. Powodzenia !!!

Beata Kisała profesjonalne podejście

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam Panią Dagmarę , która znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Klienta i pozwoli przejsc drogę do uzyskania kredytu możliwie komfortowo.

Alicja Ciborska-Ziobrowska hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Panią Dagmarę Łajewską polecam wszystkim, którzy szukają kompetetnego, i co najważniejsze, dbającego o interesy klienta, „przewodnika” po meadrach kredytów hipotecznych. Cała procedura, aż do szczęśliwego zakończenia, okazała się prostsza i łatwiejsza niż myślałem. Jednym słowem: kredyt hipoteczny z Panią Dagmarą nie taki straszny jako go malują...choć spłacać muszę już sam ;) Pani Dagmaro – bardzo dziękuję za pomoc!

Artur Zakrzewski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Doradca bardzo kompetentny. Mimo dużej odległości świetny kontakt i ogromna pomoc przy uzyskaniu kredytu. Pełna dyspozycyjność i jasne tłumaczenie powodowało, że przejście przez procedurę kredytową przebiegało sprawnie i bez niepotrzebnego tracenia czasu.

Stella Chrzanowska kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 47 %