Sto_0014

Edyta Daniszewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 793783430 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem niezależnym Ekspertem Kredytowym z 18 letnim doświadczeniem w bankowości. Moja specjalizacja to kredyty: hipoteczne, gotówkowe, firmowe, leasing. Współpracuję ze wszystkimi bankami i liderami rynku finansowego w Polsce, dzięki temu mogę Państwu zaproponować najlepsze rozwiązanie.

 

MOJA USŁUGA FINANSOWA JEST BEZPŁATNA

 

Porównuję kredyty z wielu banków i pomagam Klientowi wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  1. Porównaniu ofert kredytów
  2. Przedstawieniu szczegółów ofert i pomocy w wyborze
  3. Przygotowaniu listy potrzebnych dokumentów
  4. Złożeniu dokumentów i wniosków w wybranych bankach
  5. Czuwaniu nad procesem podejmownia przez banki decyzji kredytowej
  6. Negocjacji cenowych z bankiem
  7. Wyjaśnienia zapisów oraz omówieniu warunków umowy kredytowej
  8. Czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

Oferta kredytu uzyskanego za moim pośrednictwem, nie różni się od kredytu uzyskanego bezpośrednio w banku, a niejednokrotnie jest dla klienta korzystniejsza.

Na każdym etapie prowadzenia sprawy jestem do dyspozycji Klienta i odpowiadam na wszelkie pytania jakie pojawiają się podczas całego procesu. Po uruchomieniu kredytu zawsze służę pomocą. 

NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA MNIE SATYSFAKCJA KLIENTA. 

 

Moją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem, a potrzeby Klienta są dla mnie bardzo ważne, Sukces Klienta jest Moim Sukcesem.

 

Serdecznie zapraszam

 

 

tel. 793783430

email:[email protected]

email:[email protected]

 

 

Doświadczenie

2001 - 2003 - Bank Handlowy w Warszawie S.A.

2003 - 2008 - Santander Consumer Bank S.A.

2008 - 2017 - Euro Bank S.A.

Atuty eksperta

1. Praca którą wykonuję, jest również moją Pasją!

2. Specjalizuję się w często trudnych i zawiłych sprawach!

3. Zawsze mam czas dla klientów!

 

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Polecam Panią Edytę. Nie wierzylismy że uda nam się otrzymać odpowiednie finansowanie. Pani Edyta wszystko nam wytłumaczyła i rozwiała nasze wątpliwości . Dziękujemy! Damian i Kasia

Damian usługa finansowa

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jesteśmy bardzo zadowolony ze współpracy.

Tomasz kredyt na mieszkanie

Bardzo polecam Panią Edytę. Szybko, bezboleśnie i profesjonalnie przeprowadziła nas przez cały proces uzyskania kredytu. Na każde pytanie i wątpliwość uzyskaliśmy odpowiedź. Współpraca 10/10!

Karolina Kredyt hipoteczny

p. Edyta to godna polecenia osoba. Pomogła nam uzyskać najlepsze finansowanie dla naszej firmy. Wspólnie przebrnęlismy przez wszytskie zawiłe procedury bankowe, wytłumaczyła nam wszytsko dokładnie i pomogła w skompletowaniu dokumentów. Zaufaliśmy pani Edycie i nie zawiedliśmy się.Dziekujemy.

firma z Torunia usługa finansowa

Witam Pani Edyta w 100% godna polecenia. Od samego początku do końca wszystko rzetelnie wytłumaczone i wyjaśnione. Zawsze służyła pomocą,bardzo zaangażowana w prace, Jesteśmy bardzo wdzięczni za pozytywne załatwienie sprawy.

Magdalena ze Skrwilna Zakup domu

Pani Edyta to bardzo kompetentna i rzetelna osoba. Od początku do końca wszystko rzetelnie mam tłumaczyła i wyjasniala. Rzadko spotyka się tak sumiennie osoby.

klientka z Brodnicy kredyt hipoteczny

Bardzo miła i cierpliwa osoba. Mogłem o wszsytko zapytać i na każde pytanie uzyskałem odpowiedź. W banku pojawiłem się tylko raz - na podpisaniu umowy. Z czystym sumieniem - Polecam.

Dawid kredyt gotowkowy

Pani Edyta to rzeczowa i ciepla osoba . Gdy zdecydowaliśmy się na zakup domu, nie wiedzieliśmy od czego zacząć. Pani Edyta pomogla nam wszystkim . Cierpliwie wszystko tlumaczyla i była z nami zawsze. Polecamy !

Klienci Zakup domu

Pełne zaangażowanie i profesjonalizm, nawet po uruchomieniu kredytu. Polecam !

Dominika kredyt na zakup domu

Fachowe doradztwo, kompetencje, zaangażowanie. Doradca na 6!

Tomasz Kredyt gotówkowy

Z całą pewnością mogę polecić Panią Edytę. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu , pomimo , iż wcześniej dostaliśmy decyzje negatywne w innych bankach. Zadowolona klientka !. Polecam.

Monika pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania

Gorąco polecam! Pani Edyta w 100% poprowadziła całą sprawę od początku do końca. Pomagała w przygotowaniu wszystkich dokumentów, z mojej strony nie było potrzeby dużego zaangażowania. Lepszego doradcy finansowego, kredytowego nie spotkałem. Wszędzie prowadziła z rękę i realizowała zgodnie z planem. Wszystko było wyjaśnione w sposób zrozumiały dla laika. Cieszę się, że mogłem z Panią współpracować i na pewno będę jeszcze nie raz korzystał z pomocy. Polecam z czystym sumieniem :)

Szymon Sz Kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie w sprawy klienta, bardzo dobra współpraca przez cały okres organizowania kredytu. Osoba kompetentna, życzliwa, miła, szukająca najlepszych rozwiązań danej sytuacji finansowej dla klienta. ZDECYDOWANIE POLECAM! Jeszcze raz bardzo dziękuję p. Edyto.

Paweł Szpulecki Kredyt hipoteczny

Panią Edytę wyróżnia odpowiedzialność, wiedza i zaangażowanie. Wcześniej miałem doczynienia z różnymi doradcami ale tylko Pani Edyta wszystko rzeczowo wyjaśniła i to właśnie z jej pomocy skorzystalem. To bylabardzo dobra decyzja. Szybko i sprawnie uzyskałem kredyt . Świetny fachowiec !

Adam kredyt mieszkaniowy

Bardzo rzeczowa i konkretna osoba. Dzięki Pani Edycie udało nam się rozwiązać nasze problemy finansowe. Już na wstępie wyjaśniła nam złożoność naszej sytuacji. Bardzo dziękujemy, na pewno będziemy polecać.

Monika i Roman kredyt

Pani Edyta pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Profesjonalne podejście oraz całkowite zaangażowanie, zdecydowanie osoba godna polecenia!!! Na każdym kroku mieliśmy pełne wsparcie, podczas współpracy zawsze uzyskaliśmy odpowiedz na każde pytanie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Klaudia Sawko Polecam !

Szczerze polecam. Pani Edyta pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego, chociaż wcześniej inni doradcy nie byli w stanie nam pomóc. Zdajemy sobie sprawę że nasza sytuacja była trudna, ale opłaciło się i teraz mam wymarzone "M" .

Jakub , Wloclawek kredyt na mieszkanie

100% profesjonalizmu. Pełne zaangażowanie. Osoba godna polecenia!!!

Joannna Lipińska-Musiał godny polecenia ekspert

Pani Edyta pomagała nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z tą Panią. Na każde pytanie uzyskałem dokładną odpowiedź. Bardzo miła i odpowiedzialna osoba. Polecam bardzo!

Przemysław Gawrysiak Kredyt hipoteczny

Pani Edyta pomogła nam przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jest bardzo profesjonalnym doradcą. Rzetelna, kompetentna, odpowie na każde pytanie. Cierpliwa i bardzo pomocna. No i przesympatyczna :) Serdecznie polecam :)

Marzena Masłowska Kredyt hipoteczny

Osoba zdecydowanie godna polecenia! Fachowe podejście oraz wiedza pozwala wybrać najlepszą ofertę. Na każdym kroku mieliśmy pełne wsparcie podczas wyboru banku oraz wysokości kredytu, mimo wielu przeciwności losu. Czuliśmy się bezpiecznie . Podjęliśmy dobrą decyzję! Jeszcze raz dziękujemy!

Marek kredyt na budowę

Cierpliwa i wyrozumiała. Odpowiadała na wszystkie moje pytania . Osoba naprawdę godna plecenia.

Martyna kredyt mieszkaniowy

Pani Edyta pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Cierpliwie wytłumaczyła nam wszystkie zagadnienia związane z kredytem hipotecznym . Szczerze polecamy!

D.T. polecam