Pait_zdjecie

Ela Czerwińska

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 601763828 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z czystym sumienie rekomenduję Panią Elżbietę , na każdym etapie bardzo mi pomagała i co najważniejsze zawsze odbiera telefony! Bardzo szybko otrzymałam kredyt , choć miałam trudną sytuację.

Edyta Grajewska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z Elą współpracuję od jakiegoś czasu ma ogromną wiedzę i możliwości, zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie dla różnych sytuacji , uzyskanie z nią kredytu to czysta przyjemność

Rafał Janiak kredyty

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rekomenduję p.Elżbietę jej poświęcenie i dyspozycyjność zachwyca , dzięki.

Kasia Dąbruś pożyczka na mieszkanie

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dziękuję za tak szybką obsługę, polecam z uwagi na zaangażowanie i profesjonalizm z jaki ta Pani przeprowadziła cały proces uzyskania przeze mnie kredytu. Sama w kilku bankach starałam się pozyskać zdolność niestety bez efektu.

Emilia Foryś KREDYT HIPOTECZNY

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Elżbieta wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pani Elżbieta jest bardzo sumienną i zaangażowaną w swoja pracę osobą, pomogła nam skompletować dokumenty, na bieżąco informowała telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu. Zaangażowanie Pani Elżbiety sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pośrednictwa finansowe na bardzo wysokim poziomie, Bardzo dobry kontakt z Panią Ela,szybko,sprawnie i skutecznie, kredyt hipoteczny przyznany w błyskawicznym tempie, Polecam

Krystyna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam! Byłam bardzo zadowolona z współpracy z Panią Elą. Bezbłędnie dopasowała dla mnie najkorzystniejszą ofertę banku i rozjaśniła tajniki skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest dla przeciętnego śmiertelnika kredyt hipoteczny. Następnie pomogła mi na każdym etapie tego procesu, za co jestem jest bardzo wdzięczna, nie wyobrażam sobie, żebym miała to wszystko załatwić sama.

Elżbieta kredyt

Data dodania: 2018-11-07

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam panią Elżbietę idealnie i klarownie przeprowadziła mnie przez kredyt hipoteczny. Bardzo miła i szczerze uśmiechnięta osoba, która szanuje swoich klientów.

Michalina Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-07

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo serdecznie polecam panią Elżbietę. Pomimo niełatwej sytuacji dotyczącej zatrudnienia mojego i męża,PaniEla podjęła się pomocy przy uzyskaniu kredytu. Bardzo fachowo wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości, doradzała, cierpliwie tłumaczyła i pomagała przy uzyskaniu potrzebnych dokumentów. Była również obecna przy podpisywaniu umowy kredytowej, a także poinformowała nas o przelaniu środków na konto. Z całego serca dziękuję i szczerze polecam.

Katarzyna Roksandić Kredyt hipoteczny Pani Elżbieta Czerwińska

Data dodania: 2018-11-04

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne podejście do tematu żadnej ściemy. Poszukiwałem kredytu na zakup mieszkania Pani Ela pomogła nam zrealizować marzenia zadbała o to aby droga do uzyskania środków finansowych była łatwa i czytelna. Wybrała nam najkorzystniejszą ofertę . Po zakończeniu współpracy monitorowała do końca pomyślne zakończenie operacji kredytowej, wypłaty środków była obecna przy podpisaniu umów i ważnych dokumentów. Zawsze można liczyć na panią Ele w razie wątpliwości i powstających pytań . Cóż więcej................ POLECAM

klijent Piotr K kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2018-10-17

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco chciałbym polecić panią Elżbietę Czerwińską. Dzięki niej udało się bezproblemowo uzyskać korzystny kredyt hipoteczny na zakup mieszkania mimo napiętych terminów ze strony sprzedawcy w ostatnim etapie uzyskiwania kredytu.

Daniel Radliński Umowa kredytowa

Data dodania: 2018-09-10

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam kontakt z Panią Elą Czerwińską w zakresie kredytów hipotecznych. Bardzo dobre kontakty w bankach! i w zakresie zmieniających się przepisów i ofert. Doba przewidywalność . Oczywiście urok osobisty, profesjonalne podejście, duża wiedza merytoryczna, terminowość. Umiejętność wyboru najkorzystniejszej oferty

Paweł Jankowski kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-03

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałabym bardzo mocno zarekomendować Panią Elżbietę za esperckie podejcie do swojej pracy, cierpliwość do klienta i poświęcenie. Pani Elżbieta była bardzo pomocna w doborze kredytu hipotecznego oraz przy załatwianiu wszelkich formalności. Pani Elżbieta wszystko mi wytłumaczyła, odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości - stanowiła dla mnie ogromne wsparcie. Bardzo chwalę sobię tę współpracę i polecam.

Karolina Perzyńska Rekomendacja za doradztwo w doborze i pomoc przy uruchomieniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2018-07-23

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecam Panią Elżbiete. Jest to osoba która zna się na tym co robi. W szybkim terminie dostaliśmy kredyt. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję pani Elu

Bierylo Halyna Polecam

Data dodania: 2018-07-14

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam gorąco P. Elżbietę, doprowadziła moją sprawę do końca z sukcesem. Jestem bardzo zadowolony.

Kredytobiorca Kredyt

Data dodania: 2018-07-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy serdecznie polecić P. Elżbietę wszystkim osobom biorącym kredyt i podziękować za szybkie i profesjonalne doprowadzenie spraw do końca.

KREDYTOBIORCY Pozytywne rekomendacje

Data dodania: 2018-06-29

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę śmiało powiedzieć, że bez pomocy Pani Eli trudno by mi było przebrnąć przez proces kredytowy, przez cały gąszcz bankowych wymagań i życzeń. Pani Ela to doradca, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta, a przy tym jest kompetentna bardzo skuteczna w tym co robi. Doradza, załatwia formalności, wszystko tłumaczy. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dzięki Jej zaangażowaniu zaoszczędziliśmy sporo swojego czasu. Gorąco polecam Panią Elę wszystkim, którzy bezstresowo chcą przebrnąć przez procedury bankowe związane z otrzymaniem kredytu.

Alina Podkańska Referencje

Data dodania: 2018-06-29

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest bardzo pracowitą osobą, Za jej pośrednictwem udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny z dobrymi warunkami. Poświeciła mojej sprawie dużo czasu, nawet po godzinach pracy. Jestem zadowolony z jej usług.

kredytobiorca kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-06-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy podziękować za wielkie zaangażowanie ze strony Pani Elżbiety. Dzięki jej pomocy udalo sie doprowadzic nasze sprawy kredytowe do końca, mimo wielu przeszkód. Polecamy z calego serca!

Kredytobiorcy Polecamy

Data dodania: 2018-05-24

Przydatność rekomendacji: 100 %