Zdjecie_biznes

Ela Czerwińska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 601763828 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Wszystko załatwione sprawnie i bez problemów. Dla Pani Eli nie ma trudnych kredytów i zawsze stara się wszystko wytłumaczyć i załatwić. Biorąc pod uwagę ze obecne mieszkanie nie będzie tym docelowy i końca świata - będę się jeszcze odzywał...

Włodzimierz Żółtowski kredyt hipoteczny

Data dodania: 2020-03-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałam przyjemność współpracować z Panią Elżbietą przy wyborze kredytu hipotecznego. Otrzymałam naprawdę fachową pomoc, doradztwo co do najkorzystniejszego wyboru banku. Na wszystkie pytania, wątpliwości Pani Ela wnikliwie odpowiadała. Jest to osoba niezwykle miła i profesjonalna. Ogromnie polecam współpracę z Panią Elą. Ja jestem bardzo zadowolona.

Katarzyna Czopek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2020-03-20

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałem przyjemność współpracować z Panią Elżbietą Czerwińską poszukując kredytu hipotecznego i polecam wszystkim skorzystanie z jej fachowej wiedzy oraz cennych rad. Na każdym etapie procesu była wsparciem w podejmowaniu decyzji i ostatecznie pomogła uzyskać korzystny kredyt.

Michał Lisowski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2020-02-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fantastyczna profesjonalna pomoc w znalezieniu odpowiednich ofert, dopasowanych do moich potrzeb oraz przejściu przez cały proces. Wszystko w miłej atmosferze. Prawdopodobnie bez Pani Eli nie otrzymałabym kredytu, który był w danym momencie bardzo ważny dla mnie. Na pewno wrócę jeśli będę znów potrzebowała pomocy.

Natalia Plis Kredyt hipoteczny refinansowy oraz na dowolny cel

Data dodania: 2020-01-15

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam usługi świadczone przez Panią Elżbietę. To niezwykle kompetentna i życzliwa osoba, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie doradztwa kredytowego, a przy tym wykazuje olbrzymie zaangażowanie w to co robi. Pani Elżbieta wybrała nam najkorzystniejszą ofertę, pomagała przy załatwianiu wszelkich formalności, na bieżąco informowała nas o kolejnych etapach i postępach w sprawie, w razie potrzeby bez problemu kontaktowała się z deweloperem, była również obecna w banku przy podpisywaniu umowy kredytowej dzięki czemu cała procedura przebiegła sprawnie i bezstresowo. Dla Pani Eli nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo dziękujemy!

Katarzyna Mazuchowska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-12-12

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Elżbieta jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrafi doradzić i znaleźć najlepszą ofertę dopasowaną do potrzeb klienta. Doskonale objaśnia skomplikowane niuanse umów kredytowych. Świetny kontakt, w moim przypadku p. Elżbieta znalazła ofertę korzystniejszą, niż pierwotnie wybrałem, a która pojawiła się w międzyczasie. Szczerze polecam i pozdrawiam!

Piotr kredyt hipoteczno-budowlany

Data dodania: 2019-12-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompleksowa pomoc na każdym etapie brania kredytu hipotecznego - od wyliczania zdolności i wyboru najkorzystniejszej oferty, po podpisanie umowy z bankiem. Ogromna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, których naprawdę jest sporo. Profesjonalizm i życzliwość Pani Elżbiety, przy tak ważnej życiowej decyzji jaką jest kredyt jest nieoceniona. Z czystym sumieniem polecam.

Dorota Jakubowska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-12-10

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dziękujemy za ocenę zdolności kredytowej i poprowadzenie nas przez szereg formalności. Dzięki Pani Elżbiecie udało nam się podpisać umowę z bankiem na kredyt hipoteczny. W trakcie całego procesu, który z racji naszej sytuacji, był długi, Pani Elżbieta informowała nas o postępach w sprawie i nowych ofertach kredytowych. W razie potrzeby kontaktowała się z deweloperem, by przyspieszyć proces zbierania dokumentacji. Polecamy doradcę panią Elżbietę Czerwińską!

Marlena Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-12-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałem bardzo skomplikowaną sytuację finansową ale pani Ela znalazła najlepsze rozwiązanie, szybko i skutecznie. Polecam.

Zbigniew Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2019-10-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Elżbietą pierwsza klasa.. Najlepszy doradca finansowy.. Starałem się o kredyt od 2 lata niestety bez powodzenia, w końcu skontaktowalem się z Panią Elżbietą i po miesiacu czasu pieniadze na koncie.. kontakt z Panią Elą o każdej porze w każdej sprawie.. naprawdę polecam z czystym sumieniem Panią Elżbiete.. Najlepsza !!

Michal Kozłowski.. Kredyt hipoteczny.

Data dodania: 2019-10-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Elżbietę polecił mi kolega z pracy, po perypetiach z innym doradcą. Panią Elę teraz ja będę polecać jest bardzo dobrym specijastą więc proszę śmiało korzystać z jej wiedzy oraz umiejętności i pełnego profesjonalizmu

Ewelina Cholewa Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-10-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chiałabym polecić Panią Elę jako Doradcę Finansowego. Pani Ela jest bardzo profesjonalną osobą , z pełnym zaangażowaniem wypełniającą swoją pracę. Mogliśmy zwrocić sie do niej z pytaniem o każdej porze. Pomogła nam uzyskać kredyt na naszą inwestycję zycia :). Polecam Panią Elę z całego serca.

Justyna Baran kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-10-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta jest profesjonalnym, rzeczowym ekspertem w dziedzinie kredytów! Gorąco polecam usługi świadczone przez Panią Elżbietę. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup segmentu z rynku pierwotnego , doradziła w każdej możliwej kwestii, rozwiała wiele wątpliwości, czuwała żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik przed podpisaniem umowy kredytowej i notarialnej. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Katarzyna i Mateusz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-09-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta bardzo mi pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania od Dewelopera . Zaproponowała rozwiązanie ,które spowodowało ,ze kredyt na wymarzone własne mieszkanie mogłam uzyskać .Pani Elżbieta ma niesamowitą wiedzę z zakresu kredytów, możliwości w poszczególnych bankach ,bardzo dobrze zna środowisko bankowców . Duże doświadczenie ,profesjonalizm, podejście do Klienta to wszystko spowodowało ,ze współpraca z Panią Elżbietą to przyjemność zakończona sukcesem . wszystkim myślącym o zakupie mieszkania przy wsparciu kredytu hipotecznego gorąco polecam usługi Pani Elżbiety.Jeszcze raz dziękuję Anna.

Anna Kraedyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-19

Przydatność rekomendacji: 100 %
bardzo dziękuję Pani Elżbiecie za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania .Moja sytuacja dochodowa była bardzo skomplikowana ,starałem się o kredyt samodzielnie w swoim banku tj. tam gdzie prowadzę rachunki osobiste i firmowe i niestety dostałem odmowę . Mój znajomy polecił mi Panią Elżbietę jako dobrego eksperta w zakresie kredytów .Pani Elżbieta rzeczywiście wywiązała się znakomicie . Zapoznała się z moją sytuacją zaproponowała pewne rozwiązania działania ,wskazała Banki gdzie wychodzi mi zdolność kredytowa .Złożyła w moim imieniu do Banków wnioski kredytowe przeprowadziła przez całą procedurę uzyskania kredytu wszystko po drodze tłumaczyła wyjaśniała czułem się komfortowo i bezpiecznie przy współpracy z panią Elżbietą muszę przyznać ze oprócz tego ,ze zna się na tym co robi jest dodatkowo przesympatyczną osobą. Kredyt otrzymałam mieszkanie kupiłem .Gorąco polecam pomoc pani Elżbiety w zakresie uzyskania kredytu pełen profesjonalizm , jeszcze raz dziękuje pani Elżbieto.

Michał kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Panią Elżbietę jako doradcę kredytowego! Ogromne zaangażowanie, duża wiedza i przesympatyczne usposobienie :) Pani Elżbieta pomagała nam ubiegać się o kredyt nawet tam, gdzie teoretycznie nie spełnialiśmy wszystkich warunków. Mimo że załatwialiśmy wszystko na ostatnią chwilę, szukała dodatkowych rozwiązań, kontaktowała się nie tylko z bankami, ale też z deweloperem, ściągając z nas duży stres. Kredyt dostaliśmy, ogromnie Pani dziękujemy i z całego serca polecamy :)

Ula L. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest ekspertem nie zwykle profesjonalnym, do tego jest osobą przesympatyczną oraz co ważne utożsamia się z potrzebami klienta. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, bardzo duża wiedza branży oraz przepisów. Wcześniej miałam kontakt z innym doradcą a ze swoją "sprawą"przeszłam do Pani Eli różnica w wiedzy, obsłudze bez porównania i to był mega strzał w dziesiątkę. Bardzo serdecznie dziękuje za pełne zaangażowanie oraz cierpliwość w tłumaczeniu wszelkich zawiłości kredytowych w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Serdecznie polecam współpracę z Panią Elą, ekspert w każdym calu.

Karolina kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta bardzo nam pomogła przy wyborze banku oraz przy wszystkich formalnościach. Mimo, że nie było łatwo Pani Elżbieta stanęła na wysokości zadania i wszystko sie udało. Polecam za profesjonalność, cierpliwość i skuteczność. Dziękujemy.

Małgorzata Niedzielska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela, bardzo sympatyczna osoba, pomogła mi uzyskać kredyt. Poświęciła mi dużo czasu, sprawdzała warunki w kilku bankach, wysyłała wszystkie potrzebne materiały. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i polecam innym

Lidia Jaworska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy Panią Elę. W sposób niezwykle profesjonalny, rzeczowy i miły przeprowadziła nas przez wszystkie etapy - od porównania oferty banków, przez wnioskowanie o kredyt aż po podpisanie umowy i uruchomienie kredytu hipotecznego.

Aneta i Artur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-06-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Panią Ele jest to złota kobieta, zawsze dostępna nigdy nie odmówiła pomocy. W każdej sytuacji znalazła sensowne rozwiązanie, aby końcowa decyzja była pozytywna . Na pewno będę szczerze polecac

Natalia Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-05-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela to bardzo dobry doradca. Jest to jedna z niewielu osób w swoim zawodzie, która rozumie rolę jaką ma spełniać i spełnia ją doskonale. Tzn. rzeczywiście profesjonalnie doradza klientowi ( i to dzieląc się wiedzą którą naprawdę niewiele osób w zawodzie posiada ), a nie poluje na prowizje. Zbiera dokładne informacje. Rozumie granice w zadawaniu pytań. Bardzo dobrze zna temat finansowania dla firm pamiętając stawki, regulaminy, wymogi i potrzebną dokumentację do ubiegania się o kredyty w różnych bankach. Zna ludzi w środowisku bankowym i z ich wiedzy, i wsparcia również korzysta. Stara się rzeczywiście dla klienta. Idąc do niej miałem dużo wątpliwości odnośnie swoich możliwości wychodząc od niej żadnych. Potrafi tak rozbić temat na czynniki pierwsze że rozjaśnia sytuacje finansową, pokazuję ją w nowym świetle. Mogę śmiało powiedzieć, że po jednej wizycie wiem, że znalazłem swojego doradcę. Naprawdę polecam. PS. Dla osób z W-wy dodatkowym plusem biuro w centrum.

Stanisław T. Finanse dla firm

Data dodania: 2019-03-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Panią Elżbiete jako doradcę kredytowego pomogła nam we wszystkich formalnościach doprowadziła sprawę do samego końca wykazała się dużą cierpliwością i mega zaangażowaniem polecamy z całego serca

Natalia i Rafał Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-23

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością zamieszczam podziękowania dla Pani Elżbiety za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu od Dewelopera .Pani Elżbieta zna sie na rzeczy jest fachowcem a jednocześnie bardzo życzliwym człowiekiem ,zawsze chętnie wyjaśni wszystkie wątpliwości ,ktorych jest mnóstwo przy zaciąganiu pierwszy raz w życiu kredytu hipotecznego,a tak było w naszym przypadku .Pani Elżbieta jest bardzo konkretna i rzeczowa dzieki niej procedura przebiegła sprawnie i zaoszczędziliśmy z mężem dużo czasu .I bardzo ważna rzecz jesteśmy przekonani ze oferta Banku która wyralismy przy wsparciu Pani Elżbiety jest dla nas najkorzystniejsza .Wszystkim poszukującym kredytu ,a wahającym sie czy korzystać z pomocy eksperta czy samemu biegać po bankach i z nimi rozmawiać z cała odpowiedzialnością polecam pomoc eksperta .Goraco polecam Panią Elzbietę . Jeszcze raz dziękuje Pani Elżbieto .

Katarzyna i Robert Kredyt na zakup domu

Data dodania: 2019-02-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy wsparcie Pani Elżbiety! Nasza sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało nam się, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Panią Elżbietę polecił nam nasz znajomy, który brał za pośrednictwem Pani Elżbiety kredyt i bardzo był zadowolony z pomocy w uzyskaniu kredytu. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pomocy, jaką dała nam Pani Elżbieta udało się otrzymać kredyt. Właściwa osoba na właściwym miejscu . Naprawdę jest pomocna we współpracy z Bankiem a klientem . Robi więcej niż musi. Cierpliwa i rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Dzięki Pani Elżbiecie mieszkamy w naszym wymarzonym domu, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Pani Elżbieto! Paweł i Aneta

Paweł i Aneta Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta, jest bardzo aktywnym doradcom. Rozumie potrzeby klienta, działa sprawnie, pomaga w kompletacji dokumentów, starannie dobiera ofert bankowe. Jestem zadowolona ze współpracy.

Urszula Rasmussen Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela bardzo nam pomogła, dzięki niej sprawnie przeszliśmy przez proces pozyskania kredytu !

Maria i Zdzisław fachowo i na czas !

Data dodania: 2019-02-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elzbieta pomogła nam w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Polecam jej usługi w tym zakresie. Dzięki niej zaoszczędziliśmy bardzo dużo czasu. Pani Elzbieta dopilnowała całego procesu - od porównania ofert do podpisania umowy kredytowej. Jest bardzo sympatyczna, miła, pomocna, a do tego lubi to co robi i widać że praca w zakresie doradztwa sprawia jej ogromna przyjemność.

Magdalena poleacam !

Data dodania: 2019-02-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panin Ela to absolutna profesjonalistka Wszyscy odmawiali a pani Ela się nie poddała i znalazła wyjście z sytuacji Wyjątkowo sympatyczna uśmiechnięta i konkretna Bardzo jestem wdzięczna życiu że poznałam panią Elę i bardzo za pomoc dziękuję i absolutnie polecam

Gabriela Uzyskanie kredytu

Data dodania: 2019-02-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta, jest konkretna, rzeczowa, szybko działa, zawsze odbiera telefon, bardzo dobrze zna rynek kredytów. W sprawie naszego kredytu doprowadziła sprawę z sukcesem do końca, choć z uwagi na prowadzoną działalność gospodarczą męża nie był łatwy temat . Bardzo dziękujemy! Gorąco polecamy!

Magda kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Elżbietą to czysta przyjemność! Od samego początku łatwy kontakt, ogromna wiedza merytoryczna , doświadczenie - te atuty Pani Eli sprawiły, że przejście przez proces kredytu nie był taki trudny. Gorąco polecam Panią Elżbietę!

Michał Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo Polecam Panią Elzbiete Czerwińska ! Super pomoc przy uzyskaniu kredytu , bardzo szybko , sprawnie , kompetentnie . Niezwykle miła osoba , bardzo dobry kontakt , szybko działa . POLECAM !!

Aleksandra nowicka Uzyskanie kredytu

Data dodania: 2019-02-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam panią Elę, współpraca z panią była owocna i precyzyjna. Zwraca pani dużą uwagę na różne szczegóły co oznacza profesjonalizm. Dzięki temu cały procesu przebiegł bardzo szybko i już remontuje nowe mieszkanie. Pozdrawiam, Halina

Halina Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy panią Elę jako eksperta kredytowego :) Dzięki niej poznaliśmy oferty wielu banków w tym różne okresowe promocje. Uczuliła nas na wiele ważnych spraw związanych nie tylko z zaciągnięciem kredytu, ale i jego spłatą przez następne lata, a to wszystko przy kawie w miłej atmosferze jej biura. Jeśli nie macie obszernej wiedzy w zakresie kredytów, albo nie macie na to czasu zwróćcie się o pomoc do panie Eli. Na pewno będziecie zadowoleni tak jak my :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Anna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta to profesjonalny doradca. Jej zaangażowanie w każdą sprawę klienta oraz wiedza na temat rynku hipotecznego pozwalają na przejście tego trudnego "procesu" znacznie szybciej i łatwiej. Polecam współpracę z Panią Elżbietą!

Wioleta kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Eli znacznie skrócił się czas otrzymania kredytu na budowę domu. Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałam się jak działa mechanizm kredytów hipotecznych, przeprowadziła mnie przez całą procedurę uzyskania kredytu, wybrała najlepszą ofertę. Szczerze polecam, jest profesjonalistką w swoim zawodzie.

Kamila W. kredyt na budowę domu

Data dodania: 2019-01-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do tematu,ogromna wiedza i zaangażowanie! Dzięki pani Elżbiecie droga do uzyskania środków na zakup mieszkania była prosta. Wielkie dzięki ,szczerze polecam .

Natalia kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomocna,zawsze odpowiadająca na każdy telefon I na każde pytanie Znajomość rynku Pełen profesjonalizm

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Duże doświadczenie,bardzo dobra znajomość Rynku kredytów hipotecznych

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Elżbietę! Przy uzyskaniu kredytu hipotecznego bardzo mi pomogła. Pełen profesjonalizm ,zaangażowanie ,ogromna wiedza i znajomość rynku kredytów hipotecznych. Po uruchomieniu kredytu dalej pomagała w procedurze ustanowienia hipoteki . Ogromne dzięki Pani Elu .

wdzięczna klientka kredyt

Data dodania: 2019-01-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumienie rekomenduję Panią Elżbietę , na każdym etapie bardzo mi pomagała i co najważniejsze zawsze odbiera telefony! Bardzo szybko otrzymałam kredyt , choć miałam trudną sytuację.

Edyta Grajewska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Elą współpracuję od jakiegoś czasu ma ogromną wiedzę i możliwości, zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie dla różnych sytuacji , uzyskanie z nią kredytu to czysta przyjemność

Rafał Janiak kredyty

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rekomenduję p.Elżbietę jej poświęcenie i dyspozycyjność zachwyca , dzięki.

Kasia Dąbruś pożyczka na mieszkanie

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękuję za tak szybką obsługę, polecam z uwagi na zaangażowanie i profesjonalizm z jaki ta Pani przeprowadziła cały proces uzyskania przeze mnie kredytu. Sama w kilku bankach starałam się pozyskać zdolność niestety bez efektu.

Emilia Foryś KREDYT HIPOTECZNY

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pani Elżbieta jest bardzo sumienną i zaangażowaną w swoja pracę osobą, pomogła nam skompletować dokumenty, na bieżąco informowała telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu. Zaangażowanie Pani Elżbiety sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pośrednictwa finansowe na bardzo wysokim poziomie, Bardzo dobry kontakt z Panią Ela,szybko,sprawnie i skutecznie, kredyt hipoteczny przyznany w błyskawicznym tempie, Polecam

Krystyna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam! Byłam bardzo zadowolona z współpracy z Panią Elą. Bezbłędnie dopasowała dla mnie najkorzystniejszą ofertę banku i rozjaśniła tajniki skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest dla przeciętnego śmiertelnika kredyt hipoteczny. Następnie pomogła mi na każdym etapie tego procesu, za co jestem jest bardzo wdzięczna, nie wyobrażam sobie, żebym miała to wszystko załatwić sama.

Elżbieta kredyt

Data dodania: 2018-11-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam panią Elżbietę idealnie i klarownie przeprowadziła mnie przez kredyt hipoteczny. Bardzo miła i szczerze uśmiechnięta osoba, która szanuje swoich klientów.

Michalina Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo serdecznie polecam panią Elżbietę. Pomimo niełatwej sytuacji dotyczącej zatrudnienia mojego i męża,PaniEla podjęła się pomocy przy uzyskaniu kredytu. Bardzo fachowo wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości, doradzała, cierpliwie tłumaczyła i pomagała przy uzyskaniu potrzebnych dokumentów. Była również obecna przy podpisywaniu umowy kredytowej, a także poinformowała nas o przelaniu środków na konto. Z całego serca dziękuję i szczerze polecam.

Katarzyna Roksandić Kredyt hipoteczny Pani Elżbieta Czerwińska

Data dodania: 2018-11-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do tematu żadnej ściemy. Poszukiwałem kredytu na zakup mieszkania Pani Ela pomogła nam zrealizować marzenia zadbała o to aby droga do uzyskania środków finansowych była łatwa i czytelna. Wybrała nam najkorzystniejszą ofertę . Po zakończeniu współpracy monitorowała do końca pomyślne zakończenie operacji kredytowej, wypłaty środków była obecna przy podpisaniu umów i ważnych dokumentów. Zawsze można liczyć na panią Ele w razie wątpliwości i powstających pytań . Cóż więcej................ POLECAM

klijent Piotr K kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2018-10-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco chciałbym polecić panią Elżbietę Czerwińską. Dzięki niej udało się bezproblemowo uzyskać korzystny kredyt hipoteczny na zakup mieszkania mimo napiętych terminów ze strony sprzedawcy w ostatnim etapie uzyskiwania kredytu.

Daniel Radliński Umowa kredytowa

Data dodania: 2018-09-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam kontakt z Panią Elą Czerwińską w zakresie kredytów hipotecznych. Bardzo dobre kontakty w bankach! i w zakresie zmieniających się przepisów i ofert. Doba przewidywalność . Oczywiście urok osobisty, profesjonalne podejście, duża wiedza merytoryczna, terminowość. Umiejętność wyboru najkorzystniejszej oferty

Paweł Jankowski kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym bardzo mocno zarekomendować Panią Elżbietę za esperckie podejcie do swojej pracy, cierpliwość do klienta i poświęcenie. Pani Elżbieta była bardzo pomocna w doborze kredytu hipotecznego oraz przy załatwianiu wszelkich formalności. Pani Elżbieta wszystko mi wytłumaczyła, odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości - stanowiła dla mnie ogromne wsparcie. Bardzo chwalę sobię tę współpracę i polecam.

Karolina Perzyńska Rekomendacja za doradztwo w doborze i pomoc przy uruchomieniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2018-07-23

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Panią Elżbiete. Jest to osoba która zna się na tym co robi. W szybkim terminie dostaliśmy kredyt. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję pani Elu

Bierylo Halyna Polecam

Data dodania: 2018-07-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam gorąco P. Elżbietę, doprowadziła moją sprawę do końca z sukcesem. Jestem bardzo zadowolony.

Kredytobiorca Kredyt

Data dodania: 2018-07-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy serdecznie polecić P. Elżbietę wszystkim osobom biorącym kredyt i podziękować za szybkie i profesjonalne doprowadzenie spraw do końca.

KREDYTOBIORCY Pozytywne rekomendacje

Data dodania: 2018-06-29

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę śmiało powiedzieć, że bez pomocy Pani Eli trudno by mi było przebrnąć przez proces kredytowy, przez cały gąszcz bankowych wymagań i życzeń. Pani Ela to doradca, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta, a przy tym jest kompetentna bardzo skuteczna w tym co robi. Doradza, załatwia formalności, wszystko tłumaczy. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dzięki Jej zaangażowaniu zaoszczędziliśmy sporo swojego czasu. Gorąco polecam Panią Elę wszystkim, którzy bezstresowo chcą przebrnąć przez procedury bankowe związane z otrzymaniem kredytu.

Alina Podkańska Referencje

Data dodania: 2018-06-29

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest bardzo pracowitą osobą, Za jej pośrednictwem udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny z dobrymi warunkami. Poświeciła mojej sprawie dużo czasu, nawet po godzinach pracy. Jestem zadowolony z jej usług.

kredytobiorca kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-06-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy podziękować za wielkie zaangażowanie ze strony Pani Elżbiety. Dzięki jej pomocy udalo sie doprowadzic nasze sprawy kredytowe do końca, mimo wielu przeszkód. Polecamy z calego serca!

Kredytobiorcy Polecamy

Data dodania: 2018-05-24

Przydatność rekomendacji: 100 %