Ela Czerwińska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 601763828 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam gorąco Panią Elżbietę! Podpisuję się pod każdą ze wcześniejszy opinie. Pani Ela bardzo profesjonalnie pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego, pomogła równierz wybrać najlepszą ofertę banku ale największym zaskoczeniem było to jak szybko dostaliśmy odpowiedzi w pierwszych banków. Miałem już wcześniej doświadczenie współpracy z innym doradcą i to jest nie do porównania. Dziękuję za pomoc i życzę jak najwięcej wdzięcznych i zadowolonych klientów!

Artem Szołomicki Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta jest bardzo dobrym doradcą, można śmiało powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Świetnie orientuje się we wszystkich aspektach procedury uzyskania kredytu. Poziom zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pani Elżbiety każdemu, kto chce ubiegać się o kredyt hipoteczny. Nie ulega wątpliwości, że to dzięki Niej wybraliśmy najlepszą opcję kredytu, a cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Gorąco polecamy.

Beata N. i Aleksander P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Elżbietę - świetny kontakt, szybkie odpowiedzi, rozległa wiedza i odpowiednie przygotowanie do sprawy. Proces kredytowy przeszedł sprawnie i pomyślnie, współpraca układała się perfekcyjnie. Rekomenduje Panią Elżbietę jeśli ktoś jest zainteresowany kredytem hipotecznym.

Szymon R. Doradztwo ds. kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pierwszy raz starałem się z partnerką o kredyt hipoteczny. Był to dla nas trudny temat i zdecydowaliśmy się na skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego. Z perspektywy czasu stwierdzamy że była to słuszna decyzja. Z pocecenia znajomej skorzystaliśmy z usług Pani Elżbiety, jak się póżniej przekonałem - bardzo doświadczonego eksperta w tej sprawie. Dzięki profesjonalizmu Pani Elżbiety udało się nam pozyskać kredyt hipoteczny na korzystniejszych warunkach wśród dostępnych w tym czasie ofert na rynku, mimo że naszę możliwości finansowe były mocno ograniczone a stopy procentowe gałapowały do góry. W trakcie starania się o kredyt hipoteczny Pani Elżbieta pilnowała wszystkich formalności którę powinny być spełnione dla pozytywnego przbiegu sprawy, dlatego współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić doradctwo u Pani Elżbiety.

Oleksandr a Beata Kredyt hipotechny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mocno polecam. Zawsze w kontakcie i w pełni zaangażowania. Pani Ela prowadziła dla mnie drugi kredyt hipoteczny. Miło i sprawnie pomimo niedogodności jakie często stawały na drodze. Polecam:)

Julia Wojdyła Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Tą drogą chciałem serdecznie podziękować za pomoc w krętej i długiej drodze do otrzymania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Jednocześnie polecam wszystkim zainteresowanym kredytobiorcom Panią Elę Czerwińską. Fachowość, rzetelność, uczciwość i transparentność sprawiły, że wszystkie zasady były dla nas jasne, a kredyt nie wiązał się z żadnymi negatywnymi niespodziankami. Do tego bardzo ważna była dla nas elastyczność pod względem możliwości spotkań i w tym także Pani Ela Czerwińska była w stanie nam pomóc. Pełen pozytyw, serdecznie polecam.

Wojciech B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam korzystanie z usług pani Eli, dzięki Niej spełnią się moje i męża marzenia. Nasza sytuacja nie była prosta , ale dzięki pani Eli wszystko się udało i szybko uzyskaliśmy kredyt. Pani Ela to człowiek od zadań niemożliwych. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem panią Elę.

Anna Turkiewicz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta , doradca od zadań specjalnych, dzięki pani Elżbiecie wraz z żoną dostaliśmy kredyt , choć byliśmy pewni , że może się to nie udać. Polecamy panią Elżbietę z całego serca , dzięki pani doradcy spełnią się nasze marzenia.

Michał Turkiewicz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Starałam się po raz pierwszy o kredyt gotówkowy. W moim banku "promocyjna" oferta kredytu dla stałego klienta (od 18 lat!) okazała się bardzo niekorzystna. Sądziłam, że mi - czyli właścicielce mikro firmy o niewielkich dochodach - nic lepszego nie uda się znaleźć i wtedy brat polecił mi panią Elę. To dzięki jej wiedzy i doświadczeniu otrzymałam kredyt na bardzo korzystnych warunkach w innym banku z przystępnymi ratami dostosowanymi do moich możliwości finansowych. Pani Ela była dyspozycyjna i na każdym etapie bardzo pomocna - szczegółowo wyjaśniła jakie dokumenty mam przygotować. Towarzyszyła mi od samego początku aż do momentu uzyskania zgody banku na udzielenie kredytu. To niezwykle empatyczna i miła osoba, którą polecam w 200%.

Kasia A. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością polecam p. Elę wszystkim klientom ubiegającym się o kredyt. Bardzo kompetentna, rzetelna i sympatyczna osoba. Gdyby nie jej pomoc i wsparcie, pewnie poddałabym się przy pierwszej napotkanej trudności i zrezygnowała z ubiegania o kredyt. P. Ela doradziła mi jak mogę sobie poradzić z napotkanymi trudnościami i była wsparciem na każdym etapie. Jeszcze raz gorąco polecam :)

Maria Klaja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecamy usługi i doradztwo Pani Elżbiety. Mieliśmy dość skomplikowaną sytuację zawodową, wpływającą negatywnie na zdolność kredytową. Pani Elżbieta, zapoznawszy się ze szczegółami, od razu zaczęła sypać pomysłami, i urodził się pomysł tak elastyczny, że nasza sytuacja w ogóle nie wpłynęła negatywnie na proces ubiegania się o kredyt. Dodatkowo wszystkie dokumenty pomogła skompletować i wypełnić tak sprawnie, że bank nie prosił już o żadne uzupełnienia. Niezwykle kompetentna, rzetelna i pomysłowa osoba, a przy tym sympatyczna, uprzejma i naprawdę można na niej polegać. Z takim wsparciem można się starać o każdy kredyt. Polecamy!

Kamila i Maciej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta pomogła nam w dostaniu kredytu hipotecznego, jest osobą bardzo profesjonalną, zaangażowaną , pomocną, kontaktową, zawsze oddzwania, wszystko cierpliwe wyjaśnia. Bardzo szybko otrzymaliśmy kredyt, taki jak chcieliśmy. Dziękujemy Pani bardzo. Polecam w 100%.

Oryna Sydorenko Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Do Pani Elżbiety trafiliśmy z polecenia. Dzięki jej 100 % zaangażowaniu od samego początku w pozyskanie kredytu hipotecznego udało nam się załatwić w bardzo krótkim czasie wszystkie niezbędne dokumenty i otrzymaliśmy pozytywną decyzję banku. O wszystkim co się dzieje na bieżąco nas informowała i zawsze była dostępna. Pani Ela to profesjonalista w tym co robi, dlatego polecam ją w 100%.

Barbara Kuba Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Elżbietę jako doradcę! Pani Elżbieta przekazała wszystkie niezbędne dane dotyczące kredytu hipotecznego na podstawie których bez trudu mogłem podjąć świadomą decyzję, proces przeprowadziła bardzo sprawnie do samego podpisania umowy z bankiem. Serdecznie polecam.

Łukasz Nadrowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym bardzo polecić Panią Elżbiete. Pomogła nam uzyskać kredyt gotówkowy w dużej kwocie. Przez cały proces była z nami, jak sytuacja wymagała kontaktowała się z nami nawet w godz wieczornych. Bardzo fachowo i rzetelnie. Pani Elżbieta jest właściwą osobą w pomocy uzyskania kredytu. Bardzo polecamy!!!

Artur Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta od samego początku pomogła mi i nakierowana w jaki sposób mogę podejść do refinansowania zakupu nieruchomości. Przez kilka miesięcy trwania procesu wszystko było pod należytą kontrolą i wiedziałem co i jak załatwić. Zdecydowanie polecam usługi Pani Elżbiety!

Rafał Moch Pomoc przy refinansowaniu zakupu nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do pani Elżbiety trafiliśmy z polecenia i potwierdziło się to, co już słyszeliśmy, że dla tej pani nie ma rzeczy niemożliwych. Byliśmy dość "trudnym przypadkiem" i tylko dzięki determinacji i pełnego zaangażowania pani Eli udało nam się osiągnąć nasz cel. Pani Elżbieta to przede wszystkim profesjonalista w każdym calu i mistrz w swoim fachu. Osoba kompetentna, rzetelna, cierpliwa o bardzo miłym usposobieniu. Lepiej trafić nie mogliśmy. POLECAM na 100%.

Adam i Olga Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Osoba w 100% kompetentna, konkretna, rzeczowa, fachowa z dużą wiedzą praktyczną i pomocna. Umie skutecznie przekazać informację. Zdecydowanie polecam.

PawełM hipoteka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Ele każdemu kto chce z głową i profesjonalną pomocą uzyskać kredyt, przemiła osoba, na każdym etapie dokładnie wyjaśnia wszelkie szczegóły i wątpliwości, ogromną wiedza i doświadczenie. Dziękujemy jeszcze raz za pomoc w spełnieniu marzenia o własnym domu :)

Paulina Firsiuk Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym z całego serca polecić Panią Ele. Pomogla nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zagraniczne zarobki naprawdę w ekspresowym tempie. Tak profesjonalnej i pomocnej osoby dawno nie spotkałam. Pani Ela niemożliwe załatwia od ręki a cuda zajmują jej krótka chwilę. Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!

Anna Bolińska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam tego doradcę! Przez cały proces starania się o kredyt czułam się w pełni zaopiekowana. Pani Ela pilnowała terminów, załatwiała wszelkie formalności, tłumaczyła procedury i odpowiadała na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i serdecznie polecam każdemu tak bezbolesnego przejścia przez ten trudny proces.

Iwona Zdeb Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta została nam polecona przez rodzinę i sami ją polecamy dalej. Współpraca układała się bardzo dobrze, na każdym etapie byliśmy informowani co się dzieje i dlaczego. Cały czas trzymała rękę na pulsie i była w kontakcie zarówno z pracownikami banku jak i z nami. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z oferty bankowej jaką otrzymaliśmy. Została skrojona pod nasze potrzeby i możliwości. Jeszcze raz ją polecamy i jeśli sami będziemy w przyszłości potrzebować kredytu to na pewno zadzwonimy.

Monika i Michał H na 200% polecamy!!!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Elą to sama przyjemność. Jest to osoba kompetentna, konkretna, rzeczowa, którą cechuje duża wiedza i umiejętności przekazania informacji. Zdecydowanie polecam.

Beata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy w 100% Panią Elę, potrzebowaliśmy z Mężem kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Pani Ela pomogła nam przejść pomyślnie przez cały proces pomimo skomplikowanej sytuacji (wraz z mężem uzyskujemy dochody w różnych walutach), informując na bieżąco o różnych zmianach i dokumentach jakie należy dostarczyć, który proces w większości miał miejsce zdalnie, gdyż mieszkamy za granicą. Cały czas dbała o nasze sprawy z pełnym zaangażowaniem, a nadto byliśmy w stałym kontakcie niezależnie od pory dnia. Bardzo polecamy współpracę z Panią Elżbietą

Luiza Szczechura, Tomasz Szczechura Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Na współpracę z Panią Elżbietą zdecydowałam się po zapoznaniu się z pozytywnymi opiniami na tym profilu. Mogę potwierdzić wszystkie rekomendacje i szczerze polecam współpracę z Panią Elżbietą, która pomimo mojej nieciekawej sytuacji finansowej sprawiła, że jestem teraz szczęśliwą posiadaczką wymarzonego mieszkania. Decyzję o staraniu się o kredyt odkładałam w nieskończoność myśląc, że będzie to droga przez mękę. Dzięki Pani Eli cała droga ubiegania się o kredyt była dla mnie praktycznie niezauważalna. Profesjonalnie i bezboleśnie przeprowadziła mnie przez cały proces pozyskania kredytu, a cała papierologia z tym związana mnie ominęła! Na bieżąco informowała mnie na jakim etapie jest kredyt a także wyjaśniała wszystkie zagadnienia kredytowe w prosty i jasny sposób. Współpraca z Panią Elżbietą była czystą przyjemnością :) Gorąco polecam!

Małgorzata S Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękujemy pani Eli za świetną współpracę i poprowadzenie spraw związanych z kredytem hipotecznym. Mieliśmy ciężką sytuację dwójka dzieci umowy na czas określony . Pani Ela stanęła na wysokości zadania i dostaliśmy kredyt na dom . Świetny kontakt o każdej porze dnia a nawet nocy . Dziękuję raz jeszcze i napewno będziemy panią polecać innym 😃😃

Łukasz i Ewelina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta jest bardzo miłą osobą i świetną doradczynią, prawdziwą profesjonalistką. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu, wszystko dokładnie tłumaczyła, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Matej Žontar świetną doradczynią

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy bardzo mocno podziękować i polecić do pomocy przy uzyskaniu kredytu Panią Elżbietę. Dzięki jej profesjonalizmowi i oddaniu jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami kredytu i już niedługo będziemy spełniali swoje marzenia. A należy wspomnieć, że nasz przypadek do łatwych nie należał, i od wielu instytucji finansowych dostaliśmy negatywne odpowiedzi przez bardzo skomplikowaną sytuację mojej firmy dotyczącą sprawy sprzed lat, która ciągnie się do tej pory i dotyczyła właśnie zdolności kredytowej. My już wiele razy traciliśmy nadzieję, chcieliśmy się poddać, na szczęście mieliśmy Panią Elę i ona dodawała wiatru w skrzydła i szukała kolejnych rozwiązań. Udało się pomimo tak wielu trudności. Dzięki jej doświadczeniu i zaangażowaniu wszystko się ułożyło i to na bardzo dobrych warunkach. Serdecznie polecamy .

A i P Lewandowscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela pomogła nam zdobyć kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie. Dzięki niej cały ten proces nie był nam straszny i skompletowaliśmy ekspresowo niezbędne dokumenty.

Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z Panią Elą, która pomogła mi przebrnąć przez skomplikowaną procedurę uzyskania kredytu hipotecznego. Jest to osoba bardzo zaangażowana i profesjonalna. Doradzi jaki kredyt wybrać, zwróci uwagę na różne niuanse i zawalczy kiedy pojawią się trudności. Pani Ela jest osobą bardzo kontaktową, wszystko cierpliwie wyjaśnia, zawsze oddzwania, po prostu dba o klienta.

Joanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam współpracę z Panią Elą! Pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego, negocjowała z bankiem jego warunki, aby były dla nas jak najbardziej korzystne. Bardzo zaangażowana w swoją pracę osoba z indywidualnym podejściem do klienta - o każdej porze cierpliwie służyła nam radą i pomocą, gdy pojawiały się jakiekolwiek trudności lub wątpliwości. Trafiliśmy do Pani Eli z polecenia znajomego - teraz sami będziemy polecać jej usługi innym :)

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest bardzo profesjonalną osobą. Jak mało kto zna się na swoim fachu. Z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem pomogła przebrnąć przez wszystkie procedury wzięcia kredytu od A do Z. Była bardzo pomocna i tłumaczyła wszystkie niejasne kwestie. Służyła radą oraz wsparciem przez cały czas. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Elę jako doradcę kredytowego. Ma duże doświadczenie dzięki któremu procedura kredytowa nie jest taka problematyczna jak się może wydawać. Wielkie dzięki Pani Elu !

Przemek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Państwu Panią Elżbietę, która kompleksowo zajmuje się kredytami tj. od przygotowania ofert aż po finał! Pani Elżbieta posiada odpowiednie kompetencje i bogate doświadczenie. Na wyróżnienie zasługuje Jej otwartość i niesamowite zaangażowanie. Swoją pracę wykonuje z pasją i należytą starannością. To zaufany, wiarygodny i profesjonalny Doradca!

Emilia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Eli uzyskaliśmy kredyt na naszą wymarzoną działkę! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i cierpliwość:-)

iza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Pani Eli uzyskaliśmy kredyt na naszą wymarzoną działkę! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i cierpliwość:-)

iza Dziękuję!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta pomagała nam przy kredycie hipotecznym już kolejny raz. Tak jak poprzednio - wszystko na najwyższym poziomie, elastyczność, stały kontakt, porady, a co najważniejsze orientacja w aktualnych ofertach i promocjach banków. Polecamy wszystkim znajomym i na pewno sami wrócimy:)

Tytus Alexandrowicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
BARDZO DOBRA ZNAJOMOSC WSZYSTKICH AKTUALNYCH OFERT BAKOWYCH. Analiza mozliwosci kredytowych. Doprowadzenie do podpisania umów

Pawel Jankowski Wybor i naGOCJAcje ws lokalu mieszkalneo/biurowego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Możemy z czystym sumieniem polecić Panią Elę. Bardzo dobry kontakt, udało się sprawnie przejść przez sprawę kredytu hipotecznego, w czasie gdy banki niezbyt chętnie je udzielały. Kredyt ostatecznie wypracowany na dobrym poziomie (Pani Ela wynegocjowała dodatkowo obniżenie prowizji z bankiem), więc polecamy jak najbardziej!

Dominik Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
WITAM - WŁAŚNIE UDAŁO MI SIĘ OTRZYMAĆ KREDYT NA WYMARZONE MIESZKANIE -WSZYSTKO TO JEDNAK ZAWDZIĘCZAM NIEZWYKLEJ OSOBIE JAKA JEST PANI ELA CZERWIŃSKA MOJA SYTUACJA NIE BYŁA PROSTA I WYMAGAŁA DUŻEGO DOŚWIADCZENIA POŚREDNICY Z WIELU FIRM UPARCIE TWIERDZILI ZE NIE UDA MI SIE UZYSKAĆ KREDYTU -A PANI ELA PODJĘŁA SIĘ MOJEJ SPRAWY I OD SAMEGO POCZĄTKU NASTAWIONA BYŁA NA SUKCES JEST NIEZWYKLE MILA KOMUNIKATYWNA I KONKRETNA DZIĘKI NIEJ PRZEZ CAŁY PROCES PRZESZLIŚMY SZYBKO A WARUNKI JAKIE UZYSKALIŚMY SA NAPRAWDĘ DOBRE NIE POZOSTAJE MI NIC INNEGO JAK POLECIĆ TA WSPANIAŁĄ PANIĄ EKSPERT I JEŚLI CZYTA MÓJ WPIS PODZIĘKOWAĆ JESZCE RAZ ZE SIĘ NIE PODDAŁA I POMOGŁA MI W SPEŁNIENIU MARZEN O WŁASNYM M

Jacek M WSPANIALA I ZAWZIETA W DAZENIU DO CELU PANI EKSPERT

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Jest osobą bardzo profesjonalną, zaangażowaną, pomocną i niezwykle kontaktową. Pani Ela wszystko wyjaśnia, rozwiewa wszelkie wątpliwości i jest z klientem w stałym kontakcie. Polecam wszystkim, którzy stoją przed wyborem eksperta kredytowego ZDECYDOWANIE WARTO!

Łukasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100% Panią Elę, potrzebowaliśmy z Mężem kredytu hipotecznego na budowę domu. Pani Ela pomogła nam przejść przez cały proces informując na bieżąco o różnych zmianach i dokumentach jakie należy dostarczyć. Cały czas trzymała rękę na pulsie. Ponadto byliśmy w stałym kontakcie niezależnie od pory dnia. Zdecydowanie SPRAWDZONY EKSPERT

Dorota Kredy hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam! Pani Elżbieta pomogła nam w dostaniu kredytu na mieszkanie i zrobiła to baaardzo profesjonalnie i szybko. Wymienię niektóre plusy Pani Eli, które przychodzą mi do głowy: - pracowitość - wiedza - uprzejmość, łatwość w kontakcie - wyrozumiałość :) - zaangażowanie. Korzystać z usług!

Łukasz Piech Wrażanie ze współpracy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współprace z Panią Elą! Pomocna na każdym etapie załatwiania kredytu :) Bez Jej pomocy, pewnie poddalibyśmy się w połowie drogi. Każdą przeszkodę, rozwiązywała w 5 minut. Niesamowicie otwarta osoba, która angażuje się w swoją pracę, bez względu na dzień tygodnia- sobota czy niedziela zawsze pod telefonem.

Kasia z czystym sercem POLECAM!!!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest świetnym doradcą. Reaguje bardzo szybko, przekazuje wszystkie niezbędne informacje klientowi i potrafi mu wytłumaczyć najbardziej skomplikowane przypadki. Nie sądziłam, że uda mi się sfinalizować otrzymanie kredytu w miesiąc - od złożenia wniosku po wypłatę środków właścicielce mieszkania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy!

Martyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Koleżanka która brała kredyt hipoteczny poleciła mi panią Elę jako bardzo kompetentnego doradcę kredytowego .Skorzystałam z sugestii i jestem bardzo zadowolona. Pani Ela w każdym calu jest profesjonalistką. To niezwykle kompetentna i oddana osoba.Od początku naszej współpracy jej zaangażowanie w sprawę budziło we mnie podziw. Na każdą potrzebę kontaktu w celu wyjaśnień, była dostępna bezpośrednio lub telefonicznie. Przyznam, że nasz kontakt przypadł na czas pandemii więc tym bardziej jestem pod wrażeniem oddania klientowi. Dzięki pani Eli udało mi się pozyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego mieszkania.

Małgorzata Wójcik kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest osobą niesamowicie kontaktowa, potrafi pomoc w każdej sytuacji, dla osób które starają się pierwszy raz o kredyt hipoteczny w sposób jasny i klarowny przekłada język bankowy na prostszy przez co wiele rzeczy staje się o wiele łatwiejsze, jej profesjonalne i fachowe podejście sprawiło że jako klient byliśmy bardzo usatysfakcjonowani i w przyszłości ze 100% pewnością wrócimy do Pani Eli tym bardziej że oferuje kompleksowa obsługa również kredytów gotówkowych i leasingów. Polecam Pani Ela jest mega🙂

Przemek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam panią Elżbietę. Jest osobą kompetentną, kontaktową i odpowiedzialną . Zawsze trzyma rękę na pulsie i jest bardzo pomocna. Dzieki niej uzyskaliśmy kredyt na dobrych warunkach.

Marta M. Pomoc przy uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspólnie z żoną staraliśmy się o kredyt hipoteczny na mieszkanie. Dzięki Pani Elżbiecie udało się zrealizować nasze marzenia i zakupić własny kąt. Współpraca z p. Elżbietą była bardzo owocna i sprawna. Profesjonalne podejście do tematu, bardzo duża znajomość rynku pomogła wybrać najlepsze rozwiązanie i przejść bezproblemowo cały proces kredytowania. Serdecznie polecam wszystkim !!!

Łukasz M Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspólnie z żoną staraliśmy się o kredyt na mieszkanie. Dzięki Pani Elżbiecie wszystko zakończyło się sukcesem mimo, ciężkiej przeprawy z bankiem. udało się zrealizować nasze marzenia i kupić własne mieszkanie. Bardzo duża wiedza, znajomość rynku i profesjonalne podejście do tematu. Serdecznie polecam!

Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki kompetentnej osobie jaką jest Pani Ela z przyjemnością i spokojem przeszłabym raz jeszcze proces pozyskania kredytu. Na wszelkie pytania i wątpliwości uzyskiwałam odpowiedź niemalże natychmiastowo o każdej porze, a wszelkie trudności jakie pojawiły się po drodze i wydawały mi się nie do pokonania były rozwiązywane od ręki. Pani Ela jest ekspertem zaangażowanym, sumiennym, terminowym, budzącym zaufanie oraz sympatycznym. Zdecydowanie jest osobą godną polecenia.

Olga rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogą z pełnym przekonaniem polecić panią Elę jako sprawdzonego doradcę kredytowego. Ja sam kierowałem się pozytywnymi opiniami na jej temat i nie zawiodłem się. Podczas całego procesu nasza współpraca układała się bardzo dobrze i spokojnie a co najważniejsze bez zbędnego naciskania czy wywierania presji na klienta co było dla mnie bardzo bardzo ważne. Wspólnie przebrnęliśmy przez cały proces aż do podpisania umowy kredytowej w siedzibie banku. Polecam Panią Elżbiete wszystkim poszukującym pomocy w wyborze oferty kredytu hipotecznego.

Jarek Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela Czerwińska to osoba godna polecenia . Przez cały okres wyboru i uruchamiania kredyty bardzo chętnie , rzeczowo i kompetentnie odpowiadała na wszelkie i liczne moje zapytania. Służyła radą i w prosty sposób przekładała język urzędowy na język zrozumiały dla przeciętnego człowieka. Dzięki niej przez całą procedurę przeszłam bezstresowo mimo, że ze wszystkimi formalnościami trafiłyśmy ma początek pandemii i największe restrykcje. Gorąco polecam . Tak miłych i życzliwych ludzi rzadko się teraz spotyka.

Dorota opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela Czerwińska jest bardzo kompetentnym spokojnym, doradcą . Wybór kredytu w końcu był dosyć miłym przeżyciem, nie drogą przez mękę. Naprawdę polecam współpracę z doradcą kredytowym , a z p. Czerwińską w szczegolności. Na pewno zachowań ten kontakt na przyszłość.

Piotr Bochniak Pomoc w wyborze kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kredyt brałam po raz pierwszy i nie wiedziałam zbyt wiele o tym, z czym się to wiąże. Pani Elżbieta poświęciła mi czas, żeby wyjaśnić wszystko po kolei i poinformować o wszystkich warunkach. Wszystko było dla mnie jasne, przejrzyste, a usługa bardzo rzetelna. Doceniłam również bardzo dobry kontakt - gdy potrzebowałam o coś dopytać, Pani Elżbieta zawsze była dla mnie dostępna i pomocna. Kolejny kredyt z przekonaniem również wezmę z pomocą Pani Elżbiety oraz polecam ją rodzinie i znajomym.

Agnieszka Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Panią Elżbietę wszystkim, którzy starają się o kredyt i chcą sprawnie przejść przez cały ten proces. Jest doradcą zaangażowanym i osobą skuteczną. Wszystkie sprawy z bankiem/deweloperem załatwia sama. Wszystko wyjaśnia klientowi krok po kroku, zwracając uwagę na rzeczy istotne i rekomendując najkorzystniejsze rozwiązania. Służy pomocą również po podpisaniu umowy,

Marta i Radosław Maj kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta, jest bardzo rzetelnym ekspertem kredytowym. Pomogła nam wybrać odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, bardzo czytelnie wytłumaczyła różnicę w ofertach poszczególnych banków. Pomogła skompletować dokumenty, przeprocesować w bankach wnioski, dopełnić formalności wymagane do podpisania umowy kredytowej. Była z nami na podpisaniu umowy kredytowej. Dopilnowała wszystkich formalności do uruchomienia kredytu. Polecamy usługi Pani Elżbiety wszystkim, którzy chcą bezboleśnie przebrnąć przez skomplikowane procedury uzyskania kredytu.

Izabela kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzień dobry, chciałbym na wstępie wyrazić swój podziw dla Pani Eli , wybraliśmy sobie duże piękne mieszkanie na Woli, marzenie , próbowaliśmy na własną rękę załatwić sobie kredyt, co chwile zwalnialiśmy się z pracy by siedzieć w banku godzinami wysłuchując, że nic się nie da , no właśnie dopiero Pani Ela analizując naszą sytuację finansową powiedziała : spróbujmy i spróbowaliśmy, po kilku dniach mieliśmy odpowiedź MAMY KREDYT, kilka razy tylko telefonicznie ustalaliśmy pewne zagadnienia z Panią Elą , naprawdę do dziś nie mogę w to uwierzyć , że nam się udało . Dziękujemy

Paweł Dmowski Pierwszy Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Elżbieta Czerwińska to wysokiej jakości ekspert kredytowy o ile dobrze pamiętam to 20 lat doświadczenia mega wartość dodana. Miałem wątpliwości ale dziś absolutne nie żałuję i chętnie Państwu polecę tego eksperta. Zawsze jest, zawsze wie jak wyjść z impasu i ma mega kokeżanki we wszystkich bankach.... Szukacie dobrej oferty dzwońcie do Eli

Robert Sojka Fajny mądry dorradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieto bardzo dziękuję za okazaną mi pomoc w uzyskaniu kredytu na moje nowe mieszkanie w Warszawie, bez Pani nigdy bym sobie nie poradził jak Pani wiem mam problem z chodzeniem, to że Pani zawsze sama przywoziła te papiery dokumenty było wspaniałe, dziękuję za polecenie też dobrych fachowców. To fantastyczne, że zajęła się Pani moim problemem widziała Pani jak banki mnie traktowały ... Jeszcze raz bardzo dziękuję życzę powodzenia i dużo klientów.

Józef Madera Kredyt - Czerwińska Elżbieta

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szanowni Państwo, bardzo rzadko poświęcam czas na polecenie kogokolwiek , tym razem muszę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi Elżbiety Czerwińskiej . Nie jestem miłą osobą w dodatku bardzo wymagającą, mam bardzo duże oczekiwania względem kultury osobistej ,punktualności, rzetelności a przede wszystkim wiedzy. W trzech bankach nikt mi nie pomógł bądż też nie potrafił mi pomóc odsyłano mnie co chwile do innych osób , oczekiwano wiele dokumentów i co chwile miałam telefony z prośbą o korektę tego czy innego, to był koszmar nigdy więcej! . Panią Elżbietę poznałam przez znajomych , dla których kredyt był ,,pestką" , okazało się , że można mieć wszystko daleko gdzieś ... są osoby w tym przypadku E.Czerwińska które cały problem bezpłatnie biorą na siebie po prostu zbawienie. Pani Elżbieto jeśli będzie Pani to czytała to naprawdę przepraszam wiem jestem strasznie ,,upiardliwa" ale dziś to historia Bardzo dziękuję

Katarzyna Cieślik Polecam Panią Elżbiete Czerwińską

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko załatwione sprawnie i bez problemów. Dla Pani Eli nie ma trudnych kredytów i zawsze stara się wszystko wytłumaczyć i załatwić. Biorąc pod uwagę ze obecne mieszkanie nie będzie tym docelowy i końca świata - będę się jeszcze odzywał...

Włodzimierz Żółtowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałam przyjemność współpracować z Panią Elżbietą przy wyborze kredytu hipotecznego. Otrzymałam naprawdę fachową pomoc, doradztwo co do najkorzystniejszego wyboru banku. Na wszystkie pytania, wątpliwości Pani Ela wnikliwie odpowiadała. Jest to osoba niezwykle miła i profesjonalna. Ogromnie polecam współpracę z Panią Elą. Ja jestem bardzo zadowolona.

Katarzyna Czopek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałem przyjemność współpracować z Panią Elżbietą Czerwińską poszukując kredytu hipotecznego i polecam wszystkim skorzystanie z jej fachowej wiedzy oraz cennych rad. Na każdym etapie procesu była wsparciem w podejmowaniu decyzji i ostatecznie pomogła uzyskać korzystny kredyt.

Michał Lisowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fantastyczna profesjonalna pomoc w znalezieniu odpowiednich ofert, dopasowanych do moich potrzeb oraz przejściu przez cały proces. Wszystko w miłej atmosferze. Prawdopodobnie bez Pani Eli nie otrzymałabym kredytu, który był w danym momencie bardzo ważny dla mnie. Na pewno wrócę jeśli będę znów potrzebowała pomocy.

Natalia Plis Kredyt hipoteczny refinansowy oraz na dowolny cel

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam usługi świadczone przez Panią Elżbietę. To niezwykle kompetentna i życzliwa osoba, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie doradztwa kredytowego, a przy tym wykazuje olbrzymie zaangażowanie w to co robi. Pani Elżbieta wybrała nam najkorzystniejszą ofertę, pomagała przy załatwianiu wszelkich formalności, na bieżąco informowała nas o kolejnych etapach i postępach w sprawie, w razie potrzeby bez problemu kontaktowała się z deweloperem, była również obecna w banku przy podpisywaniu umowy kredytowej dzięki czemu cała procedura przebiegła sprawnie i bezstresowo. Dla Pani Eli nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo dziękujemy!

Katarzyna Mazuchowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Elżbieta jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrafi doradzić i znaleźć najlepszą ofertę dopasowaną do potrzeb klienta. Doskonale objaśnia skomplikowane niuanse umów kredytowych. Świetny kontakt, w moim przypadku p. Elżbieta znalazła ofertę korzystniejszą, niż pierwotnie wybrałem, a która pojawiła się w międzyczasie. Szczerze polecam i pozdrawiam!

Piotr kredyt hipoteczno-budowlany

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompleksowa pomoc na każdym etapie brania kredytu hipotecznego - od wyliczania zdolności i wyboru najkorzystniejszej oferty, po podpisanie umowy z bankiem. Ogromna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, których naprawdę jest sporo. Profesjonalizm i życzliwość Pani Elżbiety, przy tak ważnej życiowej decyzji jaką jest kredyt jest nieoceniona. Z czystym sumieniem polecam.

Dorota Jakubowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy za ocenę zdolności kredytowej i poprowadzenie nas przez szereg formalności. Dzięki Pani Elżbiecie udało nam się podpisać umowę z bankiem na kredyt hipoteczny. W trakcie całego procesu, który z racji naszej sytuacji, był długi, Pani Elżbieta informowała nas o postępach w sprawie i nowych ofertach kredytowych. W razie potrzeby kontaktowała się z deweloperem, by przyspieszyć proces zbierania dokumentacji. Polecamy doradcę panią Elżbietę Czerwińską!

Marlena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałem bardzo skomplikowaną sytuację finansową ale pani Ela znalazła najlepsze rozwiązanie, szybko i skutecznie. Polecam.

Zbigniew Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Elżbietą pierwsza klasa.. Najlepszy doradca finansowy.. Starałem się o kredyt od 2 lata niestety bez powodzenia, w końcu skontaktowalem się z Panią Elżbietą i po miesiacu czasu pieniadze na koncie.. kontakt z Panią Elą o każdej porze w każdej sprawie.. naprawdę polecam z czystym sumieniem Panią Elżbiete.. Najlepsza !!

Michal Kozłowski.. Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Elżbietę polecił mi kolega z pracy, po perypetiach z innym doradcą. Panią Elę teraz ja będę polecać jest bardzo dobrym specijastą więc proszę śmiało korzystać z jej wiedzy oraz umiejętności i pełnego profesjonalizmu

Ewelina Cholewa Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chiałabym polecić Panią Elę jako Doradcę Finansowego. Pani Ela jest bardzo profesjonalną osobą , z pełnym zaangażowaniem wypełniającą swoją pracę. Mogliśmy zwrocić sie do niej z pytaniem o każdej porze. Pomogła nam uzyskać kredyt na naszą inwestycję zycia :). Polecam Panią Elę z całego serca.

Justyna Baran kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta jest profesjonalnym, rzeczowym ekspertem w dziedzinie kredytów! Gorąco polecam usługi świadczone przez Panią Elżbietę. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup segmentu z rynku pierwotnego , doradziła w każdej możliwej kwestii, rozwiała wiele wątpliwości, czuwała żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik przed podpisaniem umowy kredytowej i notarialnej. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Katarzyna i Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta bardzo mi pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania od Dewelopera . Zaproponowała rozwiązanie ,które spowodowało ,ze kredyt na wymarzone własne mieszkanie mogłam uzyskać .Pani Elżbieta ma niesamowitą wiedzę z zakresu kredytów, możliwości w poszczególnych bankach ,bardzo dobrze zna środowisko bankowców . Duże doświadczenie ,profesjonalizm, podejście do Klienta to wszystko spowodowało ,ze współpraca z Panią Elżbietą to przyjemność zakończona sukcesem . wszystkim myślącym o zakupie mieszkania przy wsparciu kredytu hipotecznego gorąco polecam usługi Pani Elżbiety.Jeszcze raz dziękuję Anna.

Anna Kraedyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
bardzo dziękuję Pani Elżbiecie za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania .Moja sytuacja dochodowa była bardzo skomplikowana ,starałem się o kredyt samodzielnie w swoim banku tj. tam gdzie prowadzę rachunki osobiste i firmowe i niestety dostałem odmowę . Mój znajomy polecił mi Panią Elżbietę jako dobrego eksperta w zakresie kredytów .Pani Elżbieta rzeczywiście wywiązała się znakomicie . Zapoznała się z moją sytuacją zaproponowała pewne rozwiązania działania ,wskazała Banki gdzie wychodzi mi zdolność kredytowa .Złożyła w moim imieniu do Banków wnioski kredytowe przeprowadziła przez całą procedurę uzyskania kredytu wszystko po drodze tłumaczyła wyjaśniała czułem się komfortowo i bezpiecznie przy współpracy z panią Elżbietą muszę przyznać ze oprócz tego ,ze zna się na tym co robi jest dodatkowo przesympatyczną osobą. Kredyt otrzymałam mieszkanie kupiłem .Gorąco polecam pomoc pani Elżbiety w zakresie uzyskania kredytu pełen profesjonalizm , jeszcze raz dziękuje pani Elżbieto.

Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Panią Elżbietę jako doradcę kredytowego! Ogromne zaangażowanie, duża wiedza i przesympatyczne usposobienie :) Pani Elżbieta pomagała nam ubiegać się o kredyt nawet tam, gdzie teoretycznie nie spełnialiśmy wszystkich warunków. Mimo że załatwialiśmy wszystko na ostatnią chwilę, szukała dodatkowych rozwiązań, kontaktowała się nie tylko z bankami, ale też z deweloperem, ściągając z nas duży stres. Kredyt dostaliśmy, ogromnie Pani dziękujemy i z całego serca polecamy :)

Ula L. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest ekspertem nie zwykle profesjonalnym, do tego jest osobą przesympatyczną oraz co ważne utożsamia się z potrzebami klienta. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, bardzo duża wiedza branży oraz przepisów. Wcześniej miałam kontakt z innym doradcą a ze swoją "sprawą"przeszłam do Pani Eli różnica w wiedzy, obsłudze bez porównania i to był mega strzał w dziesiątkę. Bardzo serdecznie dziękuje za pełne zaangażowanie oraz cierpliwość w tłumaczeniu wszelkich zawiłości kredytowych w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Serdecznie polecam współpracę z Panią Elą, ekspert w każdym calu.

Karolina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta bardzo nam pomogła przy wyborze banku oraz przy wszystkich formalnościach. Mimo, że nie było łatwo Pani Elżbieta stanęła na wysokości zadania i wszystko sie udało. Polecam za profesjonalność, cierpliwość i skuteczność. Dziękujemy.

Małgorzata Niedzielska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela, bardzo sympatyczna osoba, pomogła mi uzyskać kredyt. Poświęciła mi dużo czasu, sprawdzała warunki w kilku bankach, wysyłała wszystkie potrzebne materiały. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i polecam innym

Lidia Jaworska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy Panią Elę. W sposób niezwykle profesjonalny, rzeczowy i miły przeprowadziła nas przez wszystkie etapy - od porównania oferty banków, przez wnioskowanie o kredyt aż po podpisanie umowy i uruchomienie kredytu hipotecznego.

Aneta i Artur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Panią Ele jest to złota kobieta, zawsze dostępna nigdy nie odmówiła pomocy. W każdej sytuacji znalazła sensowne rozwiązanie, aby końcowa decyzja była pozytywna . Na pewno będę szczerze polecac

Natalia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela to bardzo dobry doradca. Jest to jedna z niewielu osób w swoim zawodzie, która rozumie rolę jaką ma spełniać i spełnia ją doskonale. Tzn. rzeczywiście profesjonalnie doradza klientowi ( i to dzieląc się wiedzą którą naprawdę niewiele osób w zawodzie posiada ), a nie poluje na prowizje. Zbiera dokładne informacje. Rozumie granice w zadawaniu pytań. Bardzo dobrze zna temat finansowania dla firm pamiętając stawki, regulaminy, wymogi i potrzebną dokumentację do ubiegania się o kredyty w różnych bankach. Zna ludzi w środowisku bankowym i z ich wiedzy, i wsparcia również korzysta. Stara się rzeczywiście dla klienta. Idąc do niej miałem dużo wątpliwości odnośnie swoich możliwości wychodząc od niej żadnych. Potrafi tak rozbić temat na czynniki pierwsze że rozjaśnia sytuacje finansową, pokazuję ją w nowym świetle. Mogę śmiało powiedzieć, że po jednej wizycie wiem, że znalazłem swojego doradcę. Naprawdę polecam. PS. Dla osób z W-wy dodatkowym plusem biuro w centrum.

Stanisław T. Finanse dla firm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Panią Elżbiete jako doradcę kredytowego pomogła nam we wszystkich formalnościach doprowadziła sprawę do samego końca wykazała się dużą cierpliwością i mega zaangażowaniem polecamy z całego serca

Natalia i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością zamieszczam podziękowania dla Pani Elżbiety za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu od Dewelopera .Pani Elżbieta zna sie na rzeczy jest fachowcem a jednocześnie bardzo życzliwym człowiekiem ,zawsze chętnie wyjaśni wszystkie wątpliwości ,ktorych jest mnóstwo przy zaciąganiu pierwszy raz w życiu kredytu hipotecznego,a tak było w naszym przypadku .Pani Elżbieta jest bardzo konkretna i rzeczowa dzieki niej procedura przebiegła sprawnie i zaoszczędziliśmy z mężem dużo czasu .I bardzo ważna rzecz jesteśmy przekonani ze oferta Banku która wyralismy przy wsparciu Pani Elżbiety jest dla nas najkorzystniejsza .Wszystkim poszukującym kredytu ,a wahającym sie czy korzystać z pomocy eksperta czy samemu biegać po bankach i z nimi rozmawiać z cała odpowiedzialnością polecam pomoc eksperta .Goraco polecam Panią Elzbietę . Jeszcze raz dziękuje Pani Elżbieto .

Katarzyna i Robert Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy wsparcie Pani Elżbiety! Nasza sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało nam się, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Panią Elżbietę polecił nam nasz znajomy, który brał za pośrednictwem Pani Elżbiety kredyt i bardzo był zadowolony z pomocy w uzyskaniu kredytu. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pomocy, jaką dała nam Pani Elżbieta udało się otrzymać kredyt. Właściwa osoba na właściwym miejscu . Naprawdę jest pomocna we współpracy z Bankiem a klientem . Robi więcej niż musi. Cierpliwa i rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Dzięki Pani Elżbiecie mieszkamy w naszym wymarzonym domu, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Pani Elżbieto! Paweł i Aneta

Paweł i Aneta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta, jest bardzo aktywnym doradcom. Rozumie potrzeby klienta, działa sprawnie, pomaga w kompletacji dokumentów, starannie dobiera ofert bankowe. Jestem zadowolona ze współpracy.

Urszula Rasmussen Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela bardzo nam pomogła, dzięki niej sprawnie przeszliśmy przez proces pozyskania kredytu !

Maria i Zdzisław fachowo i na czas !

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elzbieta pomogła nam w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Polecam jej usługi w tym zakresie. Dzięki niej zaoszczędziliśmy bardzo dużo czasu. Pani Elzbieta dopilnowała całego procesu - od porównania ofert do podpisania umowy kredytowej. Jest bardzo sympatyczna, miła, pomocna, a do tego lubi to co robi i widać że praca w zakresie doradztwa sprawia jej ogromna przyjemność.

Magdalena poleacam !

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panin Ela to absolutna profesjonalistka Wszyscy odmawiali a pani Ela się nie poddała i znalazła wyjście z sytuacji Wyjątkowo sympatyczna uśmiechnięta i konkretna Bardzo jestem wdzięczna życiu że poznałam panią Elę i bardzo za pomoc dziękuję i absolutnie polecam

Gabriela Uzyskanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta, jest konkretna, rzeczowa, szybko działa, zawsze odbiera telefon, bardzo dobrze zna rynek kredytów. W sprawie naszego kredytu doprowadziła sprawę z sukcesem do końca, choć z uwagi na prowadzoną działalność gospodarczą męża nie był łatwy temat . Bardzo dziękujemy! Gorąco polecamy!

Magda kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Elżbietą to czysta przyjemność! Od samego początku łatwy kontakt, ogromna wiedza merytoryczna , doświadczenie - te atuty Pani Eli sprawiły, że przejście przez proces kredytu nie był taki trudny. Gorąco polecam Panią Elżbietę!

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo Polecam Panią Elzbiete Czerwińska ! Super pomoc przy uzyskaniu kredytu , bardzo szybko , sprawnie , kompetentnie . Niezwykle miła osoba , bardzo dobry kontakt , szybko działa . POLECAM !!

Aleksandra nowicka Uzyskanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam panią Elę, współpraca z panią była owocna i precyzyjna. Zwraca pani dużą uwagę na różne szczegóły co oznacza profesjonalizm. Dzięki temu cały procesu przebiegł bardzo szybko i już remontuje nowe mieszkanie. Pozdrawiam, Halina

Halina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy panią Elę jako eksperta kredytowego :) Dzięki niej poznaliśmy oferty wielu banków w tym różne okresowe promocje. Uczuliła nas na wiele ważnych spraw związanych nie tylko z zaciągnięciem kredytu, ale i jego spłatą przez następne lata, a to wszystko przy kawie w miłej atmosferze jej biura. Jeśli nie macie obszernej wiedzy w zakresie kredytów, albo nie macie na to czasu zwróćcie się o pomoc do panie Eli. Na pewno będziecie zadowoleni tak jak my :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta to profesjonalny doradca. Jej zaangażowanie w każdą sprawę klienta oraz wiedza na temat rynku hipotecznego pozwalają na przejście tego trudnego "procesu" znacznie szybciej i łatwiej. Polecam współpracę z Panią Elżbietą!

Wioleta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Eli znacznie skrócił się czas otrzymania kredytu na budowę domu. Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałam się jak działa mechanizm kredytów hipotecznych, przeprowadziła mnie przez całą procedurę uzyskania kredytu, wybrała najlepszą ofertę. Szczerze polecam, jest profesjonalistką w swoim zawodzie.

Kamila W. kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do tematu,ogromna wiedza i zaangażowanie! Dzięki pani Elżbiecie droga do uzyskania środków na zakup mieszkania była prosta. Wielkie dzięki ,szczerze polecam .

Natalia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomocna,zawsze odpowiadająca na każdy telefon I na każde pytanie Znajomość rynku Pełen profesjonalizm

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Duże doświadczenie,bardzo dobra znajomość Rynku kredytów hipotecznych

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Elżbietę! Przy uzyskaniu kredytu hipotecznego bardzo mi pomogła. Pełen profesjonalizm ,zaangażowanie ,ogromna wiedza i znajomość rynku kredytów hipotecznych. Po uruchomieniu kredytu dalej pomagała w procedurze ustanowienia hipoteki . Ogromne dzięki Pani Elu .

wdzięczna klientka kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumienie rekomenduję Panią Elżbietę , na każdym etapie bardzo mi pomagała i co najważniejsze zawsze odbiera telefony! Bardzo szybko otrzymałam kredyt , choć miałam trudną sytuację.

Edyta Grajewska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Elą współpracuję od jakiegoś czasu ma ogromną wiedzę i możliwości, zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie dla różnych sytuacji , uzyskanie z nią kredytu to czysta przyjemność

Rafał Janiak kredyty

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rekomenduję p.Elżbietę jej poświęcenie i dyspozycyjność zachwyca , dzięki.

Kasia Dąbruś pożyczka na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękuję za tak szybką obsługę, polecam z uwagi na zaangażowanie i profesjonalizm z jaki ta Pani przeprowadziła cały proces uzyskania przeze mnie kredytu. Sama w kilku bankach starałam się pozyskać zdolność niestety bez efektu.

Emilia Foryś KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Elżbieta wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pani Elżbieta jest bardzo sumienną i zaangażowaną w swoja pracę osobą, pomogła nam skompletować dokumenty, na bieżąco informowała telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu. Zaangażowanie Pani Elżbiety sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pośrednictwa finansowe na bardzo wysokim poziomie, Bardzo dobry kontakt z Panią Ela,szybko,sprawnie i skutecznie, kredyt hipoteczny przyznany w błyskawicznym tempie, Polecam

Krystyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam! Byłam bardzo zadowolona z współpracy z Panią Elą. Bezbłędnie dopasowała dla mnie najkorzystniejszą ofertę banku i rozjaśniła tajniki skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest dla przeciętnego śmiertelnika kredyt hipoteczny. Następnie pomogła mi na każdym etapie tego procesu, za co jestem jest bardzo wdzięczna, nie wyobrażam sobie, żebym miała to wszystko załatwić sama.

Elżbieta kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam panią Elżbietę idealnie i klarownie przeprowadziła mnie przez kredyt hipoteczny. Bardzo miła i szczerze uśmiechnięta osoba, która szanuje swoich klientów.

Michalina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo serdecznie polecam panią Elżbietę. Pomimo niełatwej sytuacji dotyczącej zatrudnienia mojego i męża,PaniEla podjęła się pomocy przy uzyskaniu kredytu. Bardzo fachowo wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości, doradzała, cierpliwie tłumaczyła i pomagała przy uzyskaniu potrzebnych dokumentów. Była również obecna przy podpisywaniu umowy kredytowej, a także poinformowała nas o przelaniu środków na konto. Z całego serca dziękuję i szczerze polecam.

Katarzyna Roksandić Kredyt hipoteczny Pani Elżbieta Czerwińska

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do tematu żadnej ściemy. Poszukiwałem kredytu na zakup mieszkania Pani Ela pomogła nam zrealizować marzenia zadbała o to aby droga do uzyskania środków finansowych była łatwa i czytelna. Wybrała nam najkorzystniejszą ofertę . Po zakończeniu współpracy monitorowała do końca pomyślne zakończenie operacji kredytowej, wypłaty środków była obecna przy podpisaniu umów i ważnych dokumentów. Zawsze można liczyć na panią Ele w razie wątpliwości i powstających pytań . Cóż więcej................ POLECAM

klijent Piotr K kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco chciałbym polecić panią Elżbietę Czerwińską. Dzięki niej udało się bezproblemowo uzyskać korzystny kredyt hipoteczny na zakup mieszkania mimo napiętych terminów ze strony sprzedawcy w ostatnim etapie uzyskiwania kredytu.

Daniel Radliński Umowa kredytowa

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam kontakt z Panią Elą Czerwińską w zakresie kredytów hipotecznych. Bardzo dobre kontakty w bankach! i w zakresie zmieniających się przepisów i ofert. Doba przewidywalność . Oczywiście urok osobisty, profesjonalne podejście, duża wiedza merytoryczna, terminowość. Umiejętność wyboru najkorzystniejszej oferty

Paweł Jankowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym bardzo mocno zarekomendować Panią Elżbietę za esperckie podejcie do swojej pracy, cierpliwość do klienta i poświęcenie. Pani Elżbieta była bardzo pomocna w doborze kredytu hipotecznego oraz przy załatwianiu wszelkich formalności. Pani Elżbieta wszystko mi wytłumaczyła, odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości - stanowiła dla mnie ogromne wsparcie. Bardzo chwalę sobię tę współpracę i polecam.

Karolina Perzyńska Rekomendacja za doradztwo w doborze i pomoc przy uruchomieniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Panią Elżbiete. Jest to osoba która zna się na tym co robi. W szybkim terminie dostaliśmy kredyt. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję pani Elu

Bierylo Halyna Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam gorąco P. Elżbietę, doprowadziła moją sprawę do końca z sukcesem. Jestem bardzo zadowolony.

Kredytobiorca Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy serdecznie polecić P. Elżbietę wszystkim osobom biorącym kredyt i podziękować za szybkie i profesjonalne doprowadzenie spraw do końca.

KREDYTOBIORCY Pozytywne rekomendacje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę śmiało powiedzieć, że bez pomocy Pani Eli trudno by mi było przebrnąć przez proces kredytowy, przez cały gąszcz bankowych wymagań i życzeń. Pani Ela to doradca, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta, a przy tym jest kompetentna bardzo skuteczna w tym co robi. Doradza, załatwia formalności, wszystko tłumaczy. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dzięki Jej zaangażowaniu zaoszczędziliśmy sporo swojego czasu. Gorąco polecam Panią Elę wszystkim, którzy bezstresowo chcą przebrnąć przez procedury bankowe związane z otrzymaniem kredytu.

Alina Podkańska Referencje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ela jest bardzo pracowitą osobą, Za jej pośrednictwem udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny z dobrymi warunkami. Poświeciła mojej sprawie dużo czasu, nawet po godzinach pracy. Jestem zadowolony z jej usług.

kredytobiorca kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy podziękować za wielkie zaangażowanie ze strony Pani Elżbiety. Dzięki jej pomocy udalo sie doprowadzic nasze sprawy kredytowe do końca, mimo wielu przeszkód. Polecamy z calego serca!

Kredytobiorcy Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %