Ewa Strupczewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 696427671 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Szanowni Państwo,

Jestem niezależnym Ekspertem Finansowym - pracuję na terenie województwa małopolskiego; Kraków, Olkusz, Skała, Krzeszowice, Zabierzów oraz okolice tych miejscowości .

Specjalizuję się w zakresie kredytów mieszkaniowych i gotówkowych.

W branży finansowej pracuję od 15 lat. W tym czasie zgromadziłam wiedzę i doświadczenie, które służą mi w pracy z Klientami. Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie bankowca zaowocowało płynnym poruszaniem się wśród ofert i procedur bankowych, ponadto daje wiedzę o funkcjonowaniu banku "od kuchni". 

W mojej pracy kieruję się budowaniem długofalowych relacji z Klientami, służę pomocą, wiedzą i rzetelną informacją. Jestem przekonana, że zadowolony Klient przekaże kontakt do osób, które będą chciały skorzystać z usług Eksperta Finansowego. 

Zapraszam do współpracy.

Proszę zostawić kontakt do siebie w bocznej ramce na stronie mojego profilu - oddzwonię do Państwa aby umówić się na spotkanie - lub zadzwonić do mnie na numer 696 427 671. 

Usługa jest bezpłatna, a współpracując ze mną zyskują Państwo

1. Cenny czas ponieważ mogę dostosować termin spotkania do Państwa grafiku (godziny popołudniowe)

 2. Na pierwszym spotkaniu opowiem Państwu o procesie kredytowym, dowiedzą się Państwo z jakimi kosztami muszą się liczyć (nie tylko samego kredytu, ale całej transakcji zakupu mieszkania czy budowy domu). Poznają Państwo podstawowe pojęcia, którymi operują analitycy w przygotowaniu ofert.

3. Wybór rozwiązania finansowego odbywa się w oparciu o oferty z wielu banków dzięki czemu mają Państwo przegląd rynku i swobodę wyboru najlepszej dla siebie opcji.

4. Wnioski składamy do kilku banków - daje to Państwu większe szanse na uzyskanie kredytu, a w przypadku gdy wszystkie decyzje są pozytywne komfort wyboru najlepszej oferty

5. Pomagam w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, a po ich zebraniu wspólnie z Państwem wypełniam wnioski kredytowe. W trakcie analizy utrzymuję kontakt z bankami i wyjaśniam ewentualne wątpliwosci analityków. Przesyłam również Państwu informację na jakim etapie znajduje się sprawa w poszczególnych bankach.

6. Po podjęciu przez bank pozytywnej decyzji kredytowej - omawiam ją z Państwem, umawiam na podpisanie umowy i jeżeli klient wyraża taką chęć uczestniczę w całym procesie jej podpisywania.

7. Na koniec - po podpisaniu umowy kredytowej i w trakcie spłaty kredytu oferuję swoją pomoc i jestem do dyspozycji Klientów.

Doświadczenie

Ekspert ds. finansów, ANG Spółdzielnia (od lipiec 2019 - nadal)

Ekspert Finansowy, Open Finance S.A. (od lipiec 2017 - maj 2019)

Doradca Finansowy, Open Finance S.A. (od maja 2011 - czerwiec 2017)

Konsultant Finasowy, Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień (od marca 2012 - nadal)

Manager Oddziału Bankowego, Euro Bank S.A. (lipiec 2007 - maj 2011)

Lider Oddziału Bankowego, Euro Bank S.A. (styczeń 2007 - czerwiec 2007)

Specjalista ds. Sprzedaży, Euro Bank S.A. (marzec 2006 - grudzień 2006)

Doradca Klienta, Euro Bank S.A. (luty 2005 - luty 2006)

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2000 2004 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Atuty eksperta

 • długoletnie doświadczenie w sektorze bankowym i usług finansowych
 • instruktaż dla klientów w zakresie procedur kredytowania
 • współpraca z rzeczoznawcą, notariuszem, pośrednikiem nieruchomość

Przykłady opisanych spraw

Kredyty Hipoteczne

 • zakup lokalu mieszkalnego/domu/segmentu na rynku pierwotnym od developera
 • zakup lokalu mieszkalnego od dewelopera - zerowy stan zaangażowania prac budowlanych
 • zakup lokalu r.pierwotny/r.wtórny + remont/modernizacja
 • kredyt mieszany zakup/refinansowanie/remont/cel dowolny
 • budowa domu jednorodzinnego systemem gospodarczym
 • zakup działki budowlanej
 • zakup działki + budowa domu jednorodzinnego
 • zakup lokalu mieszkalnego na rynku wtórnym
 • refinansowanie kredytu z innego banku
 • refinansowanie nakładów poniesionych na zakup lokalu mieszkalnego
 • zakup lokalu w programie Rodzina na Swoim
 • pożyczka hipoteczna na cel nieokreślony/dowolny
 • kredyt konsolidacyjny
 • kredyty hipoteczne dla osób osiągających dochody poza terytorium Polski
 • kredyty hipoteczne dla osób prowadzących działalność gospodarczą
 • kredyty inwestycyjne w ramach działalności gospodarczej

Kredyty gotówkowe

 • kredyty gotówkowe na dowolny cel
 • kredyty konsolidacyjne

 

Wybrane rekomendacje

Szanowni Państwo, skorzystałam z pomocy p. Ewy przy uzyskaniu kredytu na refinansowanie kredytu na zakup działki oraz kredytu na budowę domu jednorodzinnego. To, czym moim zdaniem wyróżnia się p. Ewa wśród innych doradców (a miałam porównanie) to skuteczność w negocjacjach. Jej pomoc nie sprowadza się jedynie do wyliczenia za pomocą kalkulatora najkorzystniejszej oferty i pomocy w przygotowaniu dokumentów, ale potrafi tak przeprowadzić proces, aby uzyskać lepsze warunki niż bank przedstawił pierwszej ofercie. Polecam. D.R. Kraków

D.R. budowa domu

Witam, bardzo polecam Panią Ewę, gdyż jest osobą kompetentną, służącą radą, spokojnie ale z determinacją umie znaleźć rozwiązanie w każdej nawet bardzo skomplikowanej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z doprowadzenia przez Panią Ewę mojej sprawy do końca oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem. Czuwa nad daną sprawą i zawsze informuje o toku postępowania. W 100% polecam Panią Ewę jako doradcę, która jest osobą słowną, pomagającą wypełnić "stosy" dokumentów. Serdecznie polecam.

Urszula z Krakowa Kredyt Hipoteczny

Witam. Chcę wystawić pozytywną rekomendację dla doradcy Ewy Strupczewskiej. Moja sytuacja była dość nietypowa, gdyż pracuję na stałe w Irlandii i chciałem kupić na kredyt mieszkanie w Krakowie. Nie miałem przy tym czasu na przyjazdy do Polski, dlatego liczyłem głównie na kontakt mailowy. Mimo tej uciążliwości w kontakcie ze mną, moja Doradczyni Finansowa skrupulatnie przedstawiła mi możliwe opcje jak chodzi o kredyt w euro, rzetelne zestawienie kosztów, itp. Ponadto wzięła na siebie załatwienia z deweloperem i wykonanie dokumentacji fotograficznej. Podczas niedawnej wizyty w Polsce z okazji Świąt spotkaliśmy się, by podpisać niezbędne dokumenty. Wszystko jest na dobrej drodze i odbyło się bezproblemowo. Dlatego mogę polecić Ewę Strupczewską jako doradcę, zwłaszcza dla osób pracujących za granicą, które chciałyby kupić mieszkanie w Polsce, ale obawiają się załatwiania spraw kredytowych na odległość. Skorzystanie z pomocy Pani Doradcy było strzałem w dziesiątkę.

Łukasz (Irlandia) Kredyt mieszkaniowy

Na podstawie niedawno sfinalizowanej operacji zaciągnięcia kredytu wraz z inwestycją chciałbym polecić Panią Ewę Strupczewską jako kompetentnego, obiektywnego i cierpliwego doradcę finansowego. Szczególnie chcę podkreślić wkład Pani Ewy w znalezieniu optymalnego programu regularnego oszczędzania, który okazał się świetnym rozwiązaniem dla mnie. Wiem, że nie należę do łatwych klientów, zwykle zadaję wiele pytań, jestem bardzo ostrożny w sprawach finansowych, ale Pani Ewa dała radę. Teraz moge już zdradzić, że na pierwszym spotkaniu wypytałem prawie o wszystko, niekiedy znając odpowiedź, ale chciałem sprawdzić kompetencje Pani Ewy. Egzamin ten zdała celująco. Potem przedstawiła mi kilka możliwych opcji inwestycji, przedstawiając rzeczowo i obiektywnie wady i zalety. Co warto zauważyć, Pani Ewa w żadnym momencie naszych rozmów nie okazywała zniecierpliwienia, pośpiechu, czy spotykanego u niektórych doradców uporczywego nakłaniania do jednego tylko rozwiązania. W mojej opinii Pani Ewa spełnia wszystkie wymogi, jakie nawet najbardziej wybredny klient może mieć względem doradcy finansowego. Polecam!

Paweł T. z okolic Krakowa Inwestycja pod kredyt hipoteczny

Witam, W przypadku Pani Ewy sprawdza się teza, że rzeczy niemożliwe załatwia "od ręki" tylko na cuda potrzebuję nieco czasu. Jestem bardzo zadowolonym klientem, nie było łatwo, sprawa z więcej jak jedną hipoteką oraz kilka dodatkowych celów i jeszcze do tego koniecznie musiała być waluta z dobrymi warunkami, a jednak Pani Ewa tak wszystko przeprowadziła, że nie wyobrażam sobie lepszego i tańszego dla mnie rozwiązania, chociaż na początku sprawa wydawała się prawie niewykonalna i inni doradcy nie podjęli się jej realizacji. W 100% polecam Panią Ewę jako osobę kompetentną i słowną jak również pro aktywną i twórczą jak chodzi o dostosowanie produktu do potrzeb klienta mając na uwadze najlepsze dostępne w danym czasie rozwiązania na rynku kredytowym. No i pomaga przebrnąć w drodze przez mękę stosu dokumentów do wypełnienia ;) serdecznie pozdrawiam i polecam.

Daniel z Krakowa Kredyt hipoteczny