Ewa Tankiewicz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48509468721 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Serdeczne podziękowania Pani Ewie za profesjonalną, rzetelną oraz cierpliwą współpracę, dzięki której już za chwilę zamieszkamy w swoim nowym mieszkaniu. Spokój i opanowanie połączone z profesjonalizmem i doświadczeniem to opis pracy Pani Ewy. Polecam w 100%! :)

Norbert Kredyt hipoteczny/MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panią Ewą, dzięki niej bezproblemowo przebrnąłem przez przez wszystkie etapy zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty bankowej i skończywszy na akcie notarialnym.

Adrian B Wsparcie i pośrednictwo przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo się cieszę, że mogłem współpracować z Panią Ewą. Dzięki zaangażowaniu i znajomości branży mogę wraz z żoną cieszyć się nowym gniazdkiem. Polecam wszystkim, którzy chcą powierzyć tak ważną sprawę odpowiedniej osobie.

Robert Żukowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Od samego początku, bardzo dobrze układała mi się współpraca z Panią Ewą. Miła, kompetentna, rzeczowa, z ogromną cierpliwością tłumaczyła mi wszystko krok po kroku i pomagała załatwiać wszystkie formalności związane z kredytem, dofinansowaniem a nawet potrzebną dokumentację u developera. Jestem pod wrażeniem jej zaangażowania w wykonywaną pracę. Polecam każdemu kto potrzebuje skorzystać z usług doradcy

Ilona Łuszcz Kredyt hipoteczny/ dofinansowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna obsługa.

Justyna Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Początkowo byliśmy sceptycznie nastawieni, a więc sprawdziliśmy ofertę przedstawioną przez Panią Ewę bezpośrednio w bankach. I to był ten moment. Przewagą Pani Ewy były przede wszystkim konkrety (oraz miła obsługa). Nie było niedomówień, mało sprecyzowanych treści. Pani Ewa przedstawiła nam KILKA różnych ofert w różnych bankach (m.in. w tabelce, by było przejrzyściej). Przedstawiając wady i zalety każdej z nich. Odpowiadała cierpliwie na wszystkie pytania, chociaż zdajemy sobie sprawę, że niektóre z nich były zapewne oczywistą oczywistością. W żadnym momencie nie czuliśmy się pozostawieni sami sobie. Mobilność Pani Ewy również była dla nas ogromnym ułatwieniem. Przed ostatecznym podpisaniem umowy omówiła nam ponownie punkt po punkcie jej treść. Była z nami również podczas podpisywania umowy. Polecamy serdecznie wszystkim. Szczególnie tym, którzy cenią swój czas i swoje pieniądze!

Anna i Daniel kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ewa zajmowala sie naszym procesem dotyczacym kredytu hipotecznego, a także doradzała nam w sprawie upadłości innego banku który robił nam schodki i utrudniał nam możliwość wzięcia kredytu. Bardzo miła rzetelna i sumienna kobieta. Potrafi wytłumaczyć każdy aspekt dotyczący całego procesu kredytowego jak i zawiłości dotyczących przepisów prawa bankowego. Gotowa pomóc w każdej godzinie dnia. Szczerze z całego serca polecamy Panią Ewę jako fachowca w swojej dziedzinie i jako człowieka.

Rafał i Ania P. Kredyt hipoteczny i doradztwo

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ewa pomogła nam wybrać najlepszą ofertę kredytu na zakup mieszkania. Jest osobą kompetentną i godną zaufania. Polecam.

Joanna P. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ewa to profesjonalny doradca, który potrafi doradzić i uruchomić korzystny kredyt na każdy cel związany z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą skutecznie i bez przeszkód przebrnąć przez proces finansowania swoich inwestycji.

Katarzyna Miniuk kredyt inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Ewa jest profesionalistką w swoim fachu. Wszelkie informacje jakie były nam przekazywane przez Panią Ewę były trafne i prawdziwe, jak mówiła że to się da zrobić to faktycznie tak było, jeśli mówiła że się coś nie opłaca to faktycznie po analizie wychodziło że się nie opłaca. Powiem że jestem bardzo sceptyczny jeśli chodzi o kredyty, Ale z Panią Ewą dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Wszelkie formalności i dokumenty były na bieżąco załatwiane przez Panią Ewę, powiem że byłem wręcz zaskoczony jakością i sprawnością obsługi. Można powiedzieć że nic nie musieliśmy z żoną robić. Polecamy usługi doradcze Pani Ewy Tankiewicz z całego serca.

Emil I Agnieszka Cz. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 81 %
Bardzo profesjonalny, doskonale zorientowany w produktach i procesach bankowych doradca. Nastawiona na dobro klienta, umiejąca rzetelnie i uczciwie doradzić, sprawnie pomogła mi wybrać i wynegocjować bardzo korzystną ofertę kredywową. Polecam Panią Ewę w 100%.

Małgorzata Żukowska Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 57 %
Kompetentna i rzetelna pomoc w sprawie kredytu hipotecznego. Dyspozycyjność i otwartość. Wniosek monitorowany na bieżąco, konkretne podejście do sprawy, rzeczowe wyjaśnienie. Z pewnością polecę znajomym.

Grzesiek Szczurko kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 63 %
W pełni podzielam pozytywne opinie dotyczące Pani Ewy. Miałam okazję poznać jej zaangażowanie podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny na nasze wymarzone mieszkanie. Pani Ewo, bardzo Pani dziękuję za pomoc w wybraniu najlepszej oferty, za cierpliwość i profesjonalne podejście. Pani Ewa złożyła wnioski do kilku banków co sprawiło, że możliwości w zakresie uzyskania kredytu na dobrych warunkach wzrosły szczególnie przy naszych okrojonych możliwościach. Na pewno skorzystam jeszcze nieraz z wiedzy i doświadczenia Pani Ewy wierząc, iż będą to rozwiązania indywidualnie dopasowane do moich potrzeb i możliwości. Dziękuję!

Magdalena Malinowska Kredyt na wymarzone M

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pani Ewa to bardzo miła osoba i profesjonalny doradca. Pomogła nam w wyborze kredytu hipotecznego zgodnego z naszymi oczekiwaniami. Wyręczyła nas w formalnościach oraz zaoszczędziła sporo czasu i kłopotów dojeżdżając do nas na spotkania lub organizując przesyłki kurierskie. Dlatego bez wahania poleciłem Panią Ewę znajomym i polecam wszystkim.

Artur Dziemiński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 32 %
Panie Ewa pomogła nam wybrać zarówno kredyt hipoteczny (dostosowany do naszych ograniczonych możliwości finansowych) oraz plan oszczędnościowy (precyzyjnie wyjaśniając wszelkie niuanse). Nieustannie monitorowała nasz wniosek kredytowy w banku. Bardzo cierpliwa i kompetentna osoba. Serdecznie polecamy.

Łukasz Kruk Kredyt hipoteczny + plan oszczędnościowy

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pani Ewa była naszym doradcą w sprawie kredytu na mieszkanie. Pierwsze wrażenie w tym przypadku nie było mylące, otwarta i przyjazna osoba o dużej cierpliwości do naszej (nie-)wiedzy z zakresu kredytów. Duży atut to profesjonalizm i dyspozycyjność. Szczerze polecamy.

Andrzej Bartoszczyk kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 70 %