Gerard Warych

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 513817038 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo dobry kontakt, szybkie działanie i zaangażowanie w temat. Super współpraca. Polecam!

Dominik Ch. Kredyt bezpieczny 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam! Wybierając Gerarda można liczyć na profesjonalne doradztwo, bardzo dobry kontakt i szybką reakcję na nieoczekiwane zdarzenia, a wszytko to odbywa się w miłej i sympatycznej atmosferze. Dzięki za współpracę Gerard!

Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Udzieli pomocy, doradzi, zapewni że będzie czuwać nad sytuacją w przyszłości. Pełen profesjonalizm

Katarzyna Lipińska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm , polecam

Dariusz Lipiński Opinia doradcy

Przydatność rekomendacji: 50 %
W 100% polecam doradztwo Gerarda. Bardzo przejrzysty i uczciwy sposób najpierw szukania i w dalszej kolejności prezentacji oferty. Finalnie wybór kredytu najbardziej korzystnego w danym przypadku.

Mateusz Kurdziel Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy Pana Gerarda! Super kontakt i profesjonalizm w załatwieniu wszelkich formalności z kredytem mieszkaniowym. Miły człowiek, z którym można porozmawiać i uzyskać poradę w tematach pokrewnych i nie tylko. Polecamy

Tomasz i Karina Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam współpracę z Gerardem. Pomógł mam przebrnąć przez całą procedurę kredytową "bezboleśnie" i szybko. Reagował błyskawicznie kiedy bank żądał dodatkowych dokumentów. Wspierał nas ma każdym etapie procesu kredytowego. Jeszcze raz polecam!!!

Aleksandra i Jacek Polecam!!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Gerard szczęśliwie przeprowadził nas przez cały proces pozyskiwania kredytu hipotecznego, rozwiązując po drodze wszelakie napotkane problemy.

Krzysztof i Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panem Gerardem. Na każdym etapie mogliśmy liczyć (nieustannie) na wsparcie merytoryczne oraz ekspercką radę. Oferta została wybrana trafnie, odpowiednio do naszych potrzeb. Nawet w sytuacji, która mogłaby być nazwana "kryzysową" ze względu na ograniczony czas, Pan Gerard dzięki swojemu profesjonalizmowi zapewnił pomyślną i szybką finalizację naszych działań.

Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam P. Gerarda w wyborze najkorzystniejszego kredytu . Mimo złożoności takiej sprawy wszystko zakończyło się sukcesem. Jest profesjonalistą w swym zakresie do tego sympatyczną osobą.

Izabela F. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gerard był niesamowicie pomocny podczas całego procesu pozyskiwania kredytu, pomógł mi wytypować bank z najlepszą ofertą i złożyć wszystkie wymagane dokumenty. W trakcie podejmowania decyzji kredytowej sprawnie przekazywał do banku wszystkie wymagane informacje. Polecam!

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam współpracę z Gerardem! Osoba konkretna, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Dziękujemy za pomoc!

Dominika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Błyskawiczne przygotowanie ofert, szybkie przeprowadzenie wniosków kredytowych. Udało się dostać kredyt w 2 miesiące, chociaż średni czas oczekiwania to było ok. 3-4 miesiące. Serdecznie polecam.

Piotr Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cieszę się, że trafiłam na Gerarda podczas szukania najlepszego banku do wzięcia kredytu. W swoim zawodzie sprawdza się w 100 procentach - potrafi wyjaśnić wszystkie nieoczywiste dla zwykłego człowieka sprawy, do momentu podpisania umowy z bankiem sam załatwia wszystkie niezbędne formalności, dodatkowo potrafi wpłynąć na czas procesowania w banku, kiedy czas nieubłaganie nam się kurczy. A co dla mnie również bardzo ważne, okazał się bardzo miłym człowiekiem, z którym można porozmawiać nie tylko o finansach.

Dominika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiłem do p. Gerarda z rekomendacji i zapewne sam będę polecał swoim znajomym. Profesjonalny, pomocny w każdym względzie, super kontakt. Absolutnie POLECAM !!!

Paweł Ko Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nieoceniona pomoc i fachowe wsparcie podczas stosunkowo trudnej ze wzgledu na skomplikowaną formę IDG procedury brania kredytu. Wsparcie jakie okazał nam Gerard okazało się kluczowe dla naszej decyzji i procesu wyboru kredytu. Polecamy

Adrianna Pomoc w wyborze kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szeroka wiedza z zakresu finansów i ekonomii. Miły, pomocny i uśmiechnięty. Przez proces kredytowy przeszliśmy bezboleśnie - wszystko zostało przygotowane i dopięte. Szczerze polecamy 😉 Dzięki Gerard !

Szymon i Karolina Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne doradztwo przy wyborze kredytu, udało się dostać kredyt o jaki wnioskowaliśmy. Polecam współpracę z Gerardem.

Łukasz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny doradca z dużą cierpliwością do bojących się kredytu klientów. Odpowiadający na wszystkie telefony, do końca zaangażowany w sprawy związane z kredytem. Godny polecenia, a co najważniejsze służący pomocą nawet po otrzymaniu kredytu. POLECAM! :)

Ada Kredyt hipoteczno-budowalny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Przegląd dużej ilości ofert, wybór najlepszej, kompleksowe doradztwo i bardzo dobry kontakt. Polecam z czystym sumieniem!

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Niniejsza rekomendacja jest podziękowaniem i promocją dla fachowej wiedzy, uprzejmości i solidnej pracy . Skorzystaliśmy z usług kogoś kto doskonale zrozumiał nasze potrzeby, określił i przedstawił w zrozumiały sposób to co istotne i co przekłada się na koszt obsługi kredytu hipotecznego. Dzięki temu w ramach kredytu hipotecznego otrzymaliśmy tylko takie produkty dodatkowe które mają dla nas sens. Poza tym to człowiek miły, uprzejmy i kulturalny.

Żaneta i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Fachowe doradztwo przy wyborze najkorzystniejszego kredytu, dobry kontakt, pomoc na każdym etapie, szczerze polecam.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Znakomita współpraca, kontakt na każdym etapie transakcji, wyjaśnienie najważniejszych mechanizmów wpływających na wysokość raty, odsetek, itp. Kredyt ogarnięty w niecałe 3 tygodnie. Serdecznie polecam!

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Pan Gerard przeanalizował z nami naszą sytuację finansową i nasze potrzeby i dobrał optymalne dla nas rozwiązanie. Wszystkie opcje szczegółowo omówione. Plusy minusy itd. Proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie. Spotkania odbywały się w uzgodnionych terminach. Był z nami w banku, nie czekaliśmy na spotkania. Uzyskaliśmy kredyt . Kupiliśmy dom :)

Bartek Wsparcie przy wyborze kredytu

Przydatność rekomendacji: 80 %
Do p. Gerarda trafiliśmy z polecenia, ponieważ szukaliśmy z mężem dobrej oferty kredytowej. Pan Gerard pomógł nam znaleźć i wybrać najlepszą ofertę kredytową spośród wielu opcji. Wykazał się dużą wiedzą w tym temacie. Przed wyborem każdą z opcji rzetelnie przedstawił i pokazał "na papierze" w postaci tabelek porównawczych co było czytelne i bardzo ułatwiło decyzję. Poza profesjonalnym doradztwem p. Gerard jest po prostu przemiłym gościem co wg mojego doświadczenia nie jest zbyt często spotykane w tej branży ;) Podsumowując: wiedza + profesjonalne podejście + miła obsługa = zadowolony klient :)

Iwona Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 80 %
Polecam Gerarda . Sympatyczny i szczery Ekspert . Na pewno polecę go Moim znajomym i sama skorzystam jeszcze raz z jego pomocy

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z czystym sumieniem polecam Gerarda. Bezproblemowy kontakt, pomoc w załatwieniu formalności i rozwianie wszelkich wątpliwości przy kredycie hipotecznym na budowę domu.

Dominik P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Witam serdecznie, Polecam Pana Gerarda każdemu, kto zamierza wziąć jakąkolwiek pożyczkę/kredyt hipoteczny. Miałem kontakt z kilkoma "poleconymi" doradcami, natomiast porównywali oferty np. z 3-4 banków i z tych właśnie wybierali najlepszą. Jak się okazało, nie były to jednak najlepsze oferty, a różnice były spore. Fachowa obsługa, porównanie wszystkich dostępnych ofert oraz niezbędna pomoc przy wszystkich formalnościach, niejasnościach, ciągły bezproblemowy kontakt czynią Pana Gerarda osobą godną polecenia, jak i zaufania. Nie ma pytań, na które nie otrzymalibyśmy odpowiedzi. Nie każdy jest ekspertem (jak ja), jeśli chodzi o kwestie bankowe, także zwrócenie się do tego człowieka jest jak najbardziej uzasadnione. Jeszcze raz polecam, jeśli kiedykolwiek będę jeszcze czegoś potrzebował, na pewno wrócę w to samo miejsce. Przy okazji dziękuje bardzo za pomoc.

Maciej K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Do Pana Gerarda trafiłem przez polecenie znajomej. Przed pierwszym kontaktem czytałem rekomendacje właśnie na tej stronie. Cóż mogę powiedzieć? Pełen profesjonalizm. Pan Gerard obok swojego profesjonalizmu jest również bardzo miły, co ułatwia kontakt. Wszystko należycie wyjaśnione, kredyt dobrany na miarę. Zawsze ma czas dla swoich klientów. Z czystym sumieniem polecam zarówno tutaj, jak i wśród swoich znajomych.

Kamil Jabłoński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Z kredytem hipotecznym w dzisiejszych czasach to wyprawa na "zakupy". Odwiedziłem kilka "sklepów" - doradców finansowych, i poza bełkotem którego zadaniem było wprowadzenie potencjalnego klienta w inną czasoprzestrzeń nie budziło to zaufania. Pan Gerald ma bardzo profesjonalne podejście do klienta, wiedzę i wysoka kulturę osobistą. Rzetelny doradca godny polecenia.

Mateusz L. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Szybko, sprawnie. Polecam

Konrad T. Kredyt Hipoteczny pod Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 83 %
Z pełnym przekonaniem polecam Gerarda. Poswiecił mi dużo czasu, był zawsze przygotowany i zawsze dostępny żeby odpowiedziec na pytania. Wybrał dla mnie możliwie najlepszą dostępną opcje i wszystko jasno wytłumaczył Gerard dziękuję za Twój poswiecony czas oraz fachową pomoc!

Jakub C. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Myśląc o kolejnym kredycie nie wahałem się, aby ponownie skorzystać z pomocy Pana Gerarda. Najlepsza oferta szybko wybrana wg moich potrzeb. Pan Gerard jest szczery w swoich opiniach i rzetelnie doradza. Tak trzymać!

Jarek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z pełnym przekonaniem polecam Gerarda. Poswiecił mi dużo czasu, zawsze przygotowany oraz dysponujacy bardzo dużą ilościa ofert. Bardzo ważne we współpracy z Nim jest, że myśli o kliencie, wybrał dla mnie najlepszy możliwy Bank, o czym mogłem sie przekonać czytajac ostatnio artykuł z rankingiem najkorzystniejszych kredytów hipotecznych gdyż był na pierwszym miejscu. Gerard Wielkie Dzięki za twój poswiecony czas oraz fachową pomoc!

Sebastian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Gerarda. Profesjonalizm i doświadczenie było widać od samego początku współpracy i nie mogło się, to wszystko zakończyć inaczej niż sukcesem. Zaangażowanie i świetna współpraca zaowocowała tym, że już niedługo wprowadzę się do wymarzonego mieszkania. POLECAM!

Dawid Kredyt

Przydatność rekomendacji: 90 %
Polecam Pana Gerarda jako osobę profesjonalną, rzetelną i kompetentną w tym co robi. Przedstawione oferty banków były szczegółowo omówione co zdecydowanie ułatwiło decyzję. Obecny przy spotkaniach w banku co pomogło w prowadzonych rozmowach. Dziękuje i jeszcze raz polecam jego usługi.

Marek W. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Bardzo profesjonalne podejście do każdego zagadnienia, wiedza, doświadczenie, znajomości i wysoka kultura osobista. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni,że wybraliśmy Pana Gerarda. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Pan Gerard był zawsze o jeden krok do przodu, przewidywał wszystkie czynniki spowalniające lub blokujące proces. Pomimo problemów, które mogły skutkować nie otrzymaniem kredytu, Pan Gerard zadziałał natychmiastowo co przełożyło się na bardzo korzystną ofertę i ostateczne otrzymanie kredytu. Szczerze polecam!

Dawid kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 77 %
Dla P.Gerarda nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeżeli szukacie Państwo dobrego doradcy, lepiej nie mogliście wybrać. Na pomoc i poradę mogłam liczyć zawsze, bez względu na porę. Ze stoickim spokojem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, przeprowadził mnie przez trudny dla mnie proces kredytowy. Udało się, pod koniec miesiąca przeprowadzka do wymarzonego domu. Dziękuję i z całego serca polecam!!! Współpracujmy z najlepszymi.

Kinga G. Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 70 %
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo bez zbędnego wciskania czegokolwiek na siłę, bardzo szeroka wiedza i kontakty w różnych bankach. Dostępne oferty Gerard dopasowuje bezpośrednio do potrzeb i możliwości danego klienta. Czynności związane ze zgromadzeniem dokumentacji kredytowej dla klienta ograniczają się do absolutnego minimum, wszystko przy tym dokładnie wytłumaczone w sposób jasny i zrozumiały dla "zwykłego człowieka". Szczerze polecam Gerarda, wszystko załatwione zgodnie z początkowo założonym planem, cały proces przebiegł w miłej atmosferze, spotkania były zawsze rzeczowe a jego osoba bardzo pomagała w bezpośrednich rozmowach i kontakcie z bankiem.

Kamil Ch. Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecam tego doradcę jako osobę profesjonalną. Gdyby nie problemy z terminami które de facto wynikły z winy Banku ponieważ nie był w stanie poradzić sobie z ilością klientów to nie miał bym nic złego do napisania. Doradca pomógł wybrać najlepszą dla nas ofertę, pomógł przygotować dokumenty tak aby w Banku nie było uzupełnień i wyjaśnień i dzięki temu otrzymaliśmy najlepszy kredyt. Dziękuję za pomoc i polecam !!

Dariusz K. Budowa domu - Bełchatów.

Przydatność rekomendacji: 77 %
Serdecznie polecam. Fachowa pomoc. Szeroka oferta. Wszystko przejrzyście wytłumaczone i opisane. Bardzo dobry kontakt. Cała współpraca w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Pełen proces kredytowania odbył się błyskawicznie.

Michał Kołodziejski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pan Gerard to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pan Gerard był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Gorąco polecam wszystkim którzy szukają osoby która pomoże im uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bezproblemowy.

Agata Kałuża Kredyt Konsumencki

Przydatność rekomendacji: 83 %
Zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szeroki wachlarz oferowanych usług bankowych, elastyczna dostępność czasowa. Świetna organizacja, produkt sprawnie dobrany do naszych potrzeb i możliwości, temat załatwiony szybko, sprawnie i bez problemów - pomimo iż nasza "sprawa" nie należała do najłatwiejszych. Wszystko bez zbędnej straty czasu i nadmiaru formalności. Dziękujemy.

Kamila K. kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 72 %
Bardzo polecam, rzetelny doradca. Dzięki panu Gerardowi zaoszczędziłem wiele czasu i problemów.

Wiktor O. Pomoc w kredycie hipotecznym.

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecam z całego serca Pana Gerarda. Bardzo kompetentny i miły człowiek. Kredyt załatwiony bardzo sprawnie. Mieszkanie już jest a cała sprawa przebiegła bez najmniejszych problemów.

Anna S. Kredyt na mieszkanie.

Przydatność rekomendacji: 77 %
Profesjonalna obsługa klienta, bez natarczywości, grzecznie i fachowo. Wyjątkowo cierpliwy doradca. Odpowiada spokojnie na wszystkie pytania. Jak czegoś nie jest pewny to sprawdza to i udziela fachowej profesjonalnej odpowiedzi. Nie jest nastawiony na jedynie słuszny bank , lecz potrafi dopasować naprawdę ofertę korzystną dla klienta. Co ważne nawet już po podpisaniu umowy kredytowej nie zostawia klienta samego sobie , lecz dalej pomaga i udziela pomocy, wyjaśnień i odpowiedzi. Polecam jego usługi.

Krzysztof Pacholski Kredyty hipoteczne na rynku pierwotnym.

Przydatność rekomendacji: 70 %
Obsługa spraw związanych z kredytem nastąpiła szybko , w dobrej atmosferze. Polecamy Pana Gerarda jako doradce kredytowego, ponieważ sprawnie i szybko prowadzi sprawy związane z kredytem.

Dawid i Eliza Kredyt hipoteczny - zakup od dewelopera.

Przydatność rekomendacji: 90 %
Klapa w dwóch bankach. Trafiliśmy do Gerarda który szczegółowo wypytał o poprzednie wnioski i zapoznał się z załączonymi dokumentami. Mozolne zbieranie dokumentacji i kredyt został przyznany. Wspomnę jeszcze tylko, że nie mieszkam w Łodzi, a wszystko załatwiane mailowo i za pomocą kuriera. Szczerze polecam.

Radek Grzelak. Kredyt hipoteczny na dom.

Przydatność rekomendacji: 77 %
Mam dość dużo obowiązków zawodowych i nie miałam czasu na te wszystkie sprawy związane z kredytem.Sprawna współpraca i szybkość działania spowodowały wywiązanie się w terminie z umowy przedwstępnej a warunki kredytu były w 100% zgodne z wnioskowanymi. Zero niespodzianek. Jestem zadowolona z doradztwa Pana Gerarda.

Kamila Gra. Polecam. Zakup mieszkania.

Przydatność rekomendacji: 80 %
Dzień dobry, mieliśmy odmowę w PKO BP i PEKAO S.A. Dzięki Panu Gerardowi MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ bo dostaliśmy kredyt w Eurobanku na praktycznie identycznych warunkach jak wcześniejsze oferty. Wszystko dobrze poprowadzone. Polecam serdecznie !

Adrian .K Kredyt hipoteczny - zakup z Bełchatowa.

Przydatność rekomendacji: 88 %
Gerard był bardzo pomocny przy załatwianiu kredytu. Pomógł w wyborze najlepszej oferty i wypunktowal wszystkie braki oferty innych doradców finansowych. Obecny przy spotkaniach w banku jak i z deweloperem celem negocjacji cen. Z czystym sercem polecam.

Tomasz Kostrzewski Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 77 %
Polecamy Pana Gerarda, ponieważ otrzymanie kredytu odbyło bez zbędnych formalności, sprawnie, oraz w przyjaznej atmosferze. Pan Gerard tak przygotował wszystkie dokumenty do podpisania umowy, że wystarczył tylko nasz podpis.

Monika i Bartek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Człowiek bardzo kompetentny i rzeczowy, a przy tym niezwykle sympatyczny. Udziela wyczerpujących odpowiedzi popartych konkretnymi liczbami i rozwiewa wszelkie wątpliwości w sprawie wyboru oferty kredytowej. Dzięki współpracy z Panem Gerardem szybko zapadła dla mnie korzystna decyzja banku w sprawie finansowania zakupu mieszkania. Jednym słowem: POLECAM!

Małgorzata M. Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 57 %
Rzetelnie, rzeczowo, miło, SKUTECZNIE. Tak w skrócie można opisać współpracę z panem Gerardem. Prawdziwy doradca, nie sprzedawca kredytów. My trafiliśmy tu z polecenia i teraz każdemu będziemy polecać. Profesjonalizm w pełnej krasie !!!

Maja i Gustaw S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Dzięki wielkie. Jestem bardzo zadowolony :)

Michał Bilnik pomoc przy realizacji zakupu nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 80 %
Współpraca przebiegła bez zbędnych problemów. Pan Gerard był mocno zaangażowany w proces oraz wyjątkowo cierpliwy tłumacząc wszystkie aspekty kredytu hipotecznego. Przedstawione oferty banków były szczegółowo omówione co zdecydowanie ułatwiło decyzję. Godziny spotkań były dostosowane do klienta co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Rzeczowy oraz miły doradca. Serdecznie polecam.

Tomasz G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 72 %
Pan Gerard pomagał nam przy kredycie na zakup nowego mieszkania. Bardzo sympatyczny i miły kontakt, bez oficjalnego podejścia "doradca-klient", co jest dużym plusem :) Na początku Pan Gerard przedstawił nam plan działania, bardzo fajnie udało się pogodzić dotychczasowe wydatki i zobowiązania z kredytem hipotecznym. Nie mieliśmy poczucia sugerowania wyboru konkretnej oferty, konkretnego banku - dostaliśmy najlepszą ofertę jak była w tym czasie na rynku.Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Gerardowi za pomoc w uzyskaniu MdM, z Żoną podpisaliśmy upoważnienie do załatwienia sprawy w naszym imieniu, resztą nie musieliśmy się martwić i udało się :) Jak najbardziej polecamy!

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Polecam. Profesjonalnie załatwiony kredyt hipoteczny oraz gotówkowy. Liczne błędy po stronie banku zostały szybko wychwycone przez pana Gerarda, co umożliwiło doprowadzić transakcję do szczęśliwego zakończenia. W przypadku pana Gerarda można również liczyć na szereg rad nie związanych bezpośrednio z kredytem, co pozwala uniknąć niespodziewanych trudności i znacznie skraca czas trwania całego procesu kredytowego.

Marcin Skoczylas kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pan Gerard załatwił wszystkie formalności niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Rzutem na taśmę udało się z MdM kiedy to wszyscy rzucili się na dopłaty. Sam brał sprawy w swoje ręce i np, kontaktował się bezpośrednio z moim pośrednikiem. Polecam!

Jarek Kredyt hipoteczny z MdM

Przydatność rekomendacji: 77 %
Na zakup mieszkania zdecydowaliśmy się w trakcie okresu próbnego w pracy jednak dla Pana Gerarda nie był to problem, dodatkowo pomógł w uzyskaniu dofinansowania z MDMu. Mimo odrzucenia wniosku przez jeden z banków i znacznego podniesienia kosztów w innym udało się uzyskac kredyt w trzecim na bardzo dobrych warunkach. Pomoc Pana Gerarda doceniliśmy najbardziej gdy musiałem wyjechać w delegację, a żona musiała dopełnić formalności. Wszystko wyszło super i już od roku mieszkamy na nowym mieszkaniu.

Wojtek Kredyt mieskaniowy

Przydatność rekomendacji: 87 %
Jestem zadowolena ze współpracy z Panem Gerardem. Uzyskał dla mnie kredyt hipoteczny na zakup kolejnego mieszkania. Interesowała mnie niska rata, brak ukrytych ubezpieczeń, pozytywna decyzja. Pan Gerard nie pobrał żadnego z tego tytułu wynagrodzenia. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pana Gerarda.

Monika Berezowska kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pan Gerard to profesjonalista, który doskonale zna się na kredytach. Jest osobą godną zaufania. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Gerarda. Współpraca z kimś tak doświadczonym to czysta przyjemność.

Marlena kredyt hipoteczny i gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 87 %
Po przeprowadzce do innego województwa podjęłam decyzję o zakupie mieszkania, a co się z tym wiązało, wzięcia pierwszego w życiu kredytu. Zdecydowałam się na pomoc Pana G.Warycha po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie. Dzisiaj śmiało mogę się pod nimi podpisać obiema rękami. W moim przypadku komplikatorów nie brakowało (zmiana pracodawcy, różne źródła dochodów i formy zatrudnienia, krótki okres prowadzenia własnej działalności, brak historii kredytowej itd), dodatkowo właściwie nie było mnie w Łodzi, a mimo to formalności "załatwiały się same". W ten sposób udało mi się wziąć kredyt właściwie tylko z pomocą poczty e-mail i oczywiście genialnego doradcy, który wszystkiego osobiście dopilnował. Warunki kredytu, takie jak te przedstawione na pierwszym spotkaniu, żadnych niespodzianek. Gorąco polecam!!!!

Aleksandra S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Kontakt do Pana Gerarda otrzymałem od mojej koleżanki z pracy. Doradca zweryfikował moje dokumenty nieruchomości, wybrał taniego rzeczoznawcę do wyceny mieszkania i przygotował umowę kredytu. Po rozmowie z kolegami z pracy okazało się że oni sami o to wszytko musieli zadbać a ich kredyty są o wiele droższe. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam innym, Pozdrawiam. Marek Nowak.

Marek Nowak Kredyt na mieszkanie.

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pan Gerard bardzo profesjonalnie prowadził cały proces. Wszystko jasno i klarownie tłumaczył. Reagował błyskawicznie na niekorzystne zmiany w ofertach i przygotował najlepszą propozycję, biorąc pod uwagę moje warunki. Polecam serdecznie.

Milena Marcińczak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Z całą pewnością mogę polecić Pana Gerarda. Zajmował się wszystkimi sprawami, dokumentami dotyczącymi kredytu z należytą starannością. Ponadto, odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Dostosował ofertę do moich potrzeb, terminowość zachowana oraz miałam cały czas kontakt z Panem Gerardem podczas całego tego procesu kredytowego. Co ważne, również po uruchomieniu kredytu kontakt jest zachowany. W odróżnieniu do innych doradców, przestawił mi większą ilość ofert bankowych oraz wynegocjował lepsze warunki. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam:)

Aleksandra Kredyt Hipoteczny z MDM

Przydatność rekomendacji: 75 %
Doradca profesjonalny, konkretny i zaangażowany. Oferuje kompleksową pomoc zarówno przy wyborze najkorzystniejszej oferty jak i przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z kredytem, włącznie z pozyskaniem niezbędnej dokumentacji od dewelopera. Polecam!

Monika S. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Szczerze polecamy współpracę z Panem Gerardem jako doradcy finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie :-)

Radosław & Marta Kredyt hipoteczny & gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 77 %
Pan Gerard doradzał nam w sprawie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Przedstawił nam najlepszą ofertę i wprowadził w tajniki umów bankowych. Był bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny spotkań co było dla nas szczególnie ważne. Potraktował nasze interesy kompleksowo i tak udało nam się również skonsolidować dwa inne kredyty gotówkowe na bardzo dobrych warunkach. Mimo trwających wakacji i dużego natężenia pracy w banku Pan Gerard zrobił wszystko aby proces trwał jak najkrócej. Oprócz tego, że jest profesjonalistą w swojej dziedzinie jest też świetnym człowiekiem, z którym można bezpośrednio i miło porozmawiać. Bardzo bardzo polecam.

Magdalena Drzewoszewska Kredyt hipoteczny + konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Sprawdzony ! I sprawny. Przygotowany merytorycznie i zaangażowany w proces. Serdecznie polecam !

Dariusz Majdas Pośrednictwo w uzyskaniu kredytu hipotecznego w USD

Przydatność rekomendacji: 75 %
Doradca bardzo miły i rzeczowy. Dzięki jego pomocy nie musieliśmy biegać po bankach i szukać najlepszej oferty. Przedstawił oferty w przystępny i czytelny sposób, ponadto uczestniczył w podpisaniu umowy i sprawdził czy wszystko jest zgodne z ustaleniami. Polecam, bo dzięki Niemu oszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów oraz otrzymaliśmy bardzo korzystną ofertę.

Piotr i Ewa G. Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 75 %
Rzeczowa i konkretna pomoc w uzyskaniu kredytu i reprezentowaniu mojej osoby przed bankami. Jak się okazuje, w dzisiejszych czasach są jeszcze osoby, które swym profesjonalizmem i zaangażowaniem są wizytówką swojej profesji. P. Gerard to doradca, którego mogę stanowczo polecić.

Agnieszka B.-J. kredyt

Przydatność rekomendacji: 66 %
W moim przypadku b. trudnym i "wyjątkowym" jak u dewelopera mi powiedziano - p. Gerard poradził sobie znakomicie. Nie dość, że pomógł we wszelkich formalnościach przy rozmowach i staraniu się o kredyt w wytypowanych bankach, to jeszcze pomógł wybrać najlepszą ofertę, ponadto być przy podpisaniu umów, nawet dopilnowaniu obiegu odpowiednich dokumentów i przypilnowaniu terminów operacji. Zasługa tym większa, że deweloper raz, że specyficzny mający swoje wyjątkowe uwarunkowania, to jeszcze po pierwszym otrzymaniu kredytu okazało się, że będzie zmiana mieszkania na inne i proces starania o kredyt rozpoczynał się od nowa. Trudne, złożone i zagmatwane przypadki wydaje się są specjalnością tego doradcy.

Konrad J. Zakup Mieszkania

Przydatność rekomendacji: 66 %
Po kontaktach z innymi doradcami finansowymi już nie widziałem szans na kredyt na dobrych warunkach. Skontaktowałem się z Panem Gerardem i już dzień po pierwszym spotkaniu w banku została podpisana umowa kredytu gotówkowego na wysoką kwotę. Pan Gerard wytypował bank, wynegocjował obniżenie kilku procent stałego oprocentowania, oraz możliwość obcięcia kosztów poprzez brak zbędnego ubezpieczenia spłaty kredytu co w przypadku wieloletniego kredytu bywa dużym kosztem. Naprawdę polecam usługi pana Gerarda.

Szymon P. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 75 %
Szczerze polecam Pana Gerarda jako sprawdzonego i zaufanego doradcę finansowego. Do spraw podchodzi indywidualnie, a przy tym rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Posiada ogromna wiedzę na tematu rynku kredytowego i jest w stanie doradzić w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, mimo, iż moja sytuacja nie należała do najłatwiejszych.

Marta Ch. kredyt

Przydatność rekomendacji: 87 %
Jeśli ktoś poszukuje dobrego doradcy z Łodzi ( woj.łódzkiego), mogę polecić Pana Gerarda. Kompetentny, rzeczowy. Widać że zależy mu by pomóc klientowi. Umie wybrać najlepszą ofertę dla klienta. Dzięki Panu Gerardowi uzyskałam kredyt na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z mojej strony. Było to bardzo proste i dziś mogę się cieszyć własnym i tanim kredytem "M".

Katarzyna K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Wiem ze dostałam najtańszy z dostępnych kredytów. Bez ubezpieczeń. Prowizja na minimalnym poziomie i w zamian doradca prosił tylko aby go polecać. Polecam wszystkim!

Katarzyna Kurp Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 85 %
Jako dyrektor regionalny jednego z Banków Hipotecznych mogę napisać, kompletna wiedza, pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i widoczna atencja na klienta. Polecam wszystkim, bo jestem bardzo zadowolona z obsługi klientów i podejścia do ich spraw.

Aneta O. Hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 83 %
P Gerard jest Doradcą klienta który jest zaangażowany zarówno w trakcie załatwiania spraw, jak również już po podpisaniu umowy.Nie mieliśmy żadnych niespodzianek w trakcie załatwiania kredytu a wiele spraw takich jak wycena nieruchomości lub harmonogram prac budowlanych zostały opracowane przez osoby z rekomendacji doradcy dzięki czemu uniknęliśmy niepotrzebnych korekt i zaoszczędziliśmy czas. Osoba godna polecenia.

Marcin Kiejnowski Kredyt na budowę domu.

Przydatność rekomendacji: 83 %
Dziękuję za pełny profesjonalizm. Najlepsza oferta którą sam sprawdziłem bezpośrednio w Banku. Doradca załatwiła za mnie wszystkie formalności ponieważ ja nie miałem na to czasu ze względu na ogrom obowiązków w pracy.Polecam gorąco.

Leszek Śmietański Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 80 %
Mogę polecić Pana Gerarda w 100%. Spotkanie było bardzo konkretne, zrozumiałe oraz co najważniejsze wszystkim zajmował się doradca. Jedyne co musiałem zrobić to wybrać i podpisać ofertę kredytu najkorzystniejszą dla mnie. Wybór był dość prosty :) Dla mnie ważne jest jeszcze to że warunki kredytu zgadzały się z tymi o których rozmawialiśmy przy podpisaniu wniosku kredytowego. Poleciłem Pana Gerarda mojemu koledze i z tego co wiem on również jest zadowolony z jego pracy. Marcin Włodarczyk.

Marcin Włodarczyk Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 83 %
Solidny, dokładny, a co najważniejsze odpowiedzialny za swoje słowa doradca. W dodatku bardzo miły człowiek z którym można porozmawiać nie tylko o kredytach. Polecam!

Karol R. Kredyt na budowę domu.

Przydatność rekomendacji: 83 %
Z Gerardem Warychem znamy się na stopie zawodowej od kilku lat. Będąc pracownikiem Banku (departamenty kredytowe) miałam do czynienia z wieloma doradcami kredytowymi, ale współpracę z Gerardem bardzo sobie ceniłam. Był zawsze doskonale merytorycznie przygotowany by rozmawiać na temat spraw swoich klientów, uczciwie przedstawiał występujące problemy i propozycje rozwiązań, negocjacje warunków kredytów to na pewno jego mocna strona. Polecam jego usługi, jest naprawdę rzetelny i ceni czas swoich klientów oraz współpracowników.

Anna Gajownik współpraca zawodowa

Przydatność rekomendacji: 83 %
Wiedza i profesjonalizm - tak najprościej opiszemy doświadczenie i warsztat pracy jakie posiada Pan Gerard. Sprawnie, konkretnie i co ważne komfortowo. Konkretny doradca który wie co mówi i doskonale to stosuje - Polecam !

Piotr Zajkiewicz Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 83 %
Zwykle nie daje rekomendacji dla ludzi których dobrze nie znam, ale tutaj musze zrobic wyjątek. Miałam problem z kredytem w banku i duży stres związany z możliwością utraty wpłaconego za rezerwacje mieszkania zadatku. W ostatniej chwili znajoma poleciła mi tego doradcę. Dzieki jego dużej wiedzy i ogromnemu zaangażowaniu w moj problem udało sie wszystko załatwić sprawnie i co najważniejsze szybko a ja spokojnie mogłam zając się pracą. Dzis mieszkam juz u siebie! Szczerze polecam bo naprawde warto:)

Agnieszka polecam

Przydatność rekomendacji: 83 %
Kupowałam swoje pierwsze mieszkanie i myślałam, że uzyskanie kredytu będzie bardzo trudne i żmudne. Deweloper, od którego kupowałam nieruchomość polecił Pana Gerarda, który okazał się świetnym doradcą. Pan Gerard przedstawił mi najkorzystniejszy sposób finansowania oraz pomógł pozałatwiać wszelkie formalności. Wszystko wyjaśnił i odowiedział na wszelkie pytania. Pan Gerard jest osobą bardzo rzetelną, kontaktową i konkretną. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szczerze polecam.

Iwona Wiśniewska zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Gerard zna się na rzeczy. Nie wyczułem chęci przekonania mnie do oferty konkretnej firmy, co bardzo mi sie spodobało. Zostały mi przedstawione różne rozwiązania i krok po kroku wybraliśmy najkorzystniejsze. Musze przyznać, że miałem wiele pytań także plus dla Pana Gerarda za cierpliwość i zrozumienie.Pomoc bez żadnych prowizji za prowadzenie sprawy a z tym ostatnio różnie bywa u doradców finansowych. Polecam serdecznie.

Krzysztof K. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Gerarda jako rzetelnego doradcę finansowego. Konkretny i błyskawiczny w działaniu.Jestem rzeczoznawcą i znam wielu doradców, a Pan Gerard jednak pracuje w zawodzie kilka lat i zawsze wyróżniał się w swojej pracy zaangażowaniem. Umiejętnie szukał rozwiązań i walczył o sprawę klienta do końca.To bardzo ważne w czasie kiedy dynamicznej zmianie ulegają wskaźniki wycen, kiedy Banki zmieniają poziom finansowania nieruchomości. Polecam.

Edyta Wiśniewska Finansowanie nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 100 %
Otrzymałam konstruktywną i fachową pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego z uwzględnieniem mojej sytuacji finansowej oraz zmian na rynku finansowym. Polecam jako sprawdzonego i zaufanego doradcę.

Ela Z. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Kiedy potrzebowałam rozwiązać kilka problemów związanych z kredytem hipotecznym całkiem przypadkiem trafiłam do Pana Gerarda. Dziś wiem, że lepiej nie mogłam wybrać. Przedstawił mi szereg możliwości pokazując wszystkie plusy i minusy. Jego porady okazały się nieocenionym wsparciem. POLECAM! Wysoki standard obsługi klienta i pełen profesjonalizm.

Beata Kołodziejczyk. Zmiana kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 87 %
Sprawa kredytu załatwiona wyjątkowo sprawnie, nie pobrano żadnych dodatkowych prowizji chociaż inny doradca który wcześniej nie zrealizował mojej sprawy chciał w zamian wysoką prowizję.

Łukasz L Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Współpraca z panem Gerardem była bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie.Mieszkamy w Irlandii więc szukaliśmy kogoś kto zaangażuje sie na 100% i pomoże dobrać najlepsze warunki,bez dodatkowych opłat i prowizji.Poza tym to bardzo miły i ciepły człowiek.Szczerze polecamy.

Katarzyna Taras Kredyt

Przydatność rekomendacji: 85 %
Ogromna wiedza i zaangażowanie. Współpracowałam z P.Gerardem z ramienia Banku w którym procesował kredyty swoich klientów. Działał szybko, dokładnie i walczył o "każdy procencik" dla swojego klienta. Doradca wart polecenia.

Agnieszka wspólpraca z Bankiem

Przydatność rekomendacji: 87 %
Doradca bardzo dobrze zorientowany w ofertach banków i na rynku finansowym, trafiłam do tego doradcy kiedy w Banku w którym mam konto od kilku lat nie otrzymałam kredytu. Okazało się że mogę otrzymać kredyt w innym Banku i to na tańszych warunkach. Doradca bardzo zaangażowany i profesjonalny. Chciała bym dodać że nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji za obsługę.

Kamila kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pan Warych to szybki i konkretny doradca, prawie wszystko zrobił za mnie i w efekcie kupiłem mieszkanie i załatwiłem kredyt w niecały miesiąc! Jestem zadowolony z obsługi i w każdej chwili mogę zadzwonić do swojego doradcy z pytaniami nawet po zakończeniu załatwiania kredytu. Dziękuję za pomoc.

Sobociński kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 87 %
Z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Gerardem. Uzyskał dla nas kredyt hipoteczny na zakup pierwszego mieszkania. To co nas interesowało zostało spełnione - niska rata, brak ukrytych ubezpieczeń, pozytywna decyzja. Warto wspomnieć że Pan Gerard nie pobrał od nas wynagrodzenia. Z całą pewnością możemy polecić usługi Pana Gerarda.

Jakub i Gabriela Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 85 %
Pan Gerard zrealizował temat kredytu hipotecznego na zakup mieszkania sprawnie, skutecznie i profesjonalnie, chociaż zadanie nie było wcale oczywiste. Polecam i rekomenduję p. Gerarda jako doradcę kredytowego.

MT kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Przy końcówce budowy domu przychodzi ten smutny moment, gdy brakuje pięniędzy na ostatnie wykończenie. Kredyt hipoteczny sie skończył, kolejny juz był niemozliwy, kredyt konsumpcyjny koszmarnie drogi. Pan Gerard znalazł dla mnie super rozwiązanie. Konkretnie, profesjonalnie, rzeczowo. Bardzo polecam!

Grzegorz Kołtało Pozyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 88 %
Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Gerard znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Gerardem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Gerarda.

Ewelina Gromada kredyt

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pan Gerard jest profesjonalistą. Jest doradcą kompetentnym z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu rynku finansowego. To pozwoliło Panu Gerardowi wybrać dla mnie optymalne rozwiązanie. W sposób przejrzysty i jasny wytłumaczył mi wszelkie niezrozumiałe dla mnie zagadnienia finansowe. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Ania K. Doradca

Przydatność rekomendacji: 83 %
Z czystym sumieniem moge polecic Pana Gerarda jako profesjonalnego doradce. Jego wiedza, znajomość rynku finansowego, umiejetność dostosowania oferty do potrzeb klienta to niewatpliwe atuty. Wspolpraca przebiegla w szybkim tempie i milej ale rzeczowej atmosferze. Jesli kiedys jeszcze bedę potrzebowala fachowej pomocy na pewno zglosze się ponownie. Polecam.

Marta D kredyt

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pierwszy kontakt z Panem Gerardem miał miejsce po wizycie w banku którego jestem klientem od wielu lat. Jako osoba niedoświadczona na tym rynku, byłem przekonany o możliwości uzyskania najlepszej oferty właśnie w instytucji, której jestem klientem. Na szczęście dla mnie trafiłem na profesjonalistę, który nie tylko znalazł dla mnie korzystniejsze rozwiązanie ale również pomógł rozjaśnić wiele niezrozumiałych zagadnień. Do dnia dzisiejszego korzystam z opinii Pana Gerarda i zachęcam do współpracy z nim.

Kamil F kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pierwszy kontakt z Panem Gerardem miał miejsce po wizycie w banku którego jestem klientem od wielu lat. Jako osoba niedoświadczona na tym rynku, byłem przekonany o możliwości uzyskania najlepszej oferty właśnie w instytucji, której jestem klientem. Na szczęście dla mnie trafiłem na profesjonalistę, który nie tylko znalazł dla mnie korzystniejsze rozwiązanie ale również pomógł rozjaśnić wiele niezrozumiałych zagadnień. Do dnia dzisiejszego korzystam z opinii Pana Gerarda i zachęcam do współpracy z nim.

Kamil F kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Straciłem wiele czasu szukając indywidualnie w poszczególnych bankach najlepszej oferty kredytowej na budowę domu(mając już kredyt hipoteczny na mieszkanie). Pan Gerard szybko znalazł najlepsze rozwiązanie, przedstawiona oferta była o wiele korzystniejsza dla mnie niż te, które zostały mi zaprezentowane w bankach. Współpraca z Panem Gerardem to czysta przyjemność, warto skorzystać z usług profesjonalisty niż działać na własną rękę.

Marcin Widanka Kredyt budowlany

Przydatność rekomendacji: 85 %
Mój Bank nie chciał mi udzielić kredytu na zakup. Wizytówka Pana Gerarda trafiła do mnie od pracownika dewelopera. Dzięki temu otrzymałem kredyt na bardzo dobrych warunkach i kupiłem swoje wymarzone mieszkanie. Polecam każdemu kto nie chce przechodzić przez tą bankową dżunglę bez dobrego przewodnika.

Piotr Nadolny Kradyt

Przydatność rekomendacji: 80 %
Bardzo miły i rzeczowy doradca. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Poprzednio byłem w dwu Bankach i dopiero od niego usłyszałem coś zrozumiałego i ważnego. Mam takie wrażenie że Gerard posiada doskonałą znajomość rynku, prowadzi otwartą rozmowę z klientem i dzięki temu nie ma problemu z dobraniem odpowiedniej dla klienta oferty. Pełen profesjonalizm.Pełne zaangażowanie. Polecam gorąco.

Dominik A. Doradztwo

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pełen profesjonalizm. Pan Gerard jest człowiekiem rzeczowym oraz dokładnym. Jestem studentką trzeciego roku i razem z chłopakiem chcieliśmy kupić nowe mieszkanie. Pierwsza praca na etat. Odbiliśmy się od trzech Banków i dopiero wtedy deweloper dosłownie kazał nam zadzwonić pod jego numer telefonu.Odebraliśmy klucze do mieszkania w ub tygodniu. Gorąco polecam.

Laura Bętkowska kredyt

Przydatność rekomendacji: 80 %
Osoba doświadczona i konkretna. Patrząca na sytuację szeroko, starająca się pomóc najlepiej, jak potrafi. Pełen profesjonalizm. Chciała bym podziękować za pomoc i szczerze polecam.

Monika Picheta Doradca

Przydatność rekomendacji: 80 %
Bez cienia wątpliwości mogę polecić Pana Gerarda jako sprawdzonego, rzetelnego i sumiennego doradcę finansowego. Słowny, konkretny i błyskawiczny w działaniu.

Jarosław Cyndrowski Doradca kompletny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Krótko i zwięźle : pełen profesjonalizm, doskonała znajomość rynku, umiejętność dobrania oferty odpowiedniej dla klienta, motywacja w dążeniu do znalezienia najlepszej oferty. Dodatkowo Pan Gerard załatwia wszelkie formalności. Polecam współpracę

Rafał Rataj doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 80 %
W moim przypadku nie napotkałem większych problemów, a kredyt został udzielony na najlepszych możliwych warunkach jakie w danym czasie były dostępne na rynku. Co charakteryzuje Pana Gerarda Warycha? To przede wszystkim dyspozycyjność, cierpliwość oraz wyjątkowa wiedza merytoryczna, a to świadczy o jego profesjonalizmie. Pan Gerard jest godnym polecenia doradcą kredytowym i warto mu zaufać.

Karol L kredyt

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Gerarda jako kompetentnego doradcę kredytowego, który ma ogromną wiedzę, umiejętności i dobrze doradza klientowi. Oszczędziliśmy z mężem wiele czasu, na rozmowy z poszczególnymi bankami, gdyż Pan Gerard przedstawił nam propozycje kredytów z kilku banków i pomógł wybrać najlepszy i najtańszy kredyt. Doradca pomógł również w wypełnianiu dokumentów i oczywiście odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Dziękujemy

Anna i Tomasz Żałka kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 80 %
Przed zaciągnięciem kredytu we współpracy z Panem Gerardem starałem się sam wybrać kredyt. Pierwsze kroki skierowałem do banku, w którym posiadam konto, otrzymałem tam ofertę, ale po skorzystaniu z internetu okazało się, że są inne możliwości. Wówczas postanowiłem skorzystać z pomocy doradcy i trafiłem do Pana Gerarda. Pomógł mi wybrać kredyt i przeprowadził przez cały proces uzyskania kredytu. Cały czas czułem jego wsparcie i zaangażowanie. Polecam współpracę

Tadeusz Bujak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
TO PROFESJONALISTA. Przerabialiśmy już kilku doradców i powtórzę to jeszcze raz, pomimo że czasem ciężko skontaktować się z tym doradcą, co teraz wydaje mi się zrozumiałe skoro prowadzi tak wiele spraw, to efekt był taki jak umówiliśmy się w trakcie podpisywania dokumentów o kredyt.

Krzeszowscy Zakup na rynku wtórnym

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pan Gerard Warych prowadził naszą sprawę od początku do końca. Co to znaczy? To znaczy że skonsultował naszą umowe przedwstepną z deweloperem, wyjednał w banku bardzo konkurencyjne warunki, był z nami na Akcie Notarialnym i po uruchomieniu kredytu zawsze mogę do niego zadzwonić i zapytać o wszystko co jest związane ze sprawą hipoteki.

Damian T. HIPOTEKA

Przydatność rekomendacji: 77 %
Od niecałego roku prowadzę własną działalność gospodarczą opartą na współpracy z korporacją oferującą oprogramowanie sieciowe. W banku kompletnie nie rozumieli jak to jest skonstruowane że pracując w Polsce osiągam dochody z firmy z zagranicy. Pan Gerard wyszukał taki bank który przyjął taki sposób rozliczania i kupiłem swoje mieszkanie. Chciał bym gorąco podziękować za pomoc i z pełną satysfakcją polecić tego Pana innym klientom.

Maciej K. Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 72 %
Taki doradca jest w dzisiejszych czasach kimś niezbędnym przy podejmowaniu tak ważnych decyzji jak wybór kredytu hipotecznego. Spotkanie było bardzo konkretne i co najważniejsze dla mnie, zupełnie zrozumiałe. Warunki kredytu zgadzały się z tymi o których rozmawialiśmy przy podpisaniu wniosku kredytowego. Poleciłem Pana Gerarda mojemu koledze i z tego co wiem on również jest zadowolony z jego pracy.

Marcin Styliński Zakup mieszkania od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 72 %
Kontakt do Doradcy przekazał mi deweloper. Na początku odmówiłem spotkania ponieważ prowadzę dużą firmę i na co dzień współpracuję z kilkoma bankami. Okazało się że zakup apartamentu w Warszawie sfinansowany kredytem nie jest taka prostą sprawą. Moje kontakty w Bankach nie wystarczyły. Kiedy sprawą zajął się Pan Gerard Warych sprawa ruszyła do przodu. Tak jak uprzedził nas Doradca, wystąpiły utrudnienia i nie uniknęliśmy chwilowego zamieszania i stresu, ale z jego pomocą udało się nam sfinansować zakup na bardzo dobrych warunkach. Nie dawno kupiłem okazałą posiadłość, sprawą powtórnie zajęła się ta sama osoba, a wynik jej pracy był również dla mnie korzystny.Polecam bardzo. Tomasz T.

Tomasz T. Kredyt na zakup apartamentu.

Przydatność rekomendacji: 64 %
Podjęliśmy decyzję o budowie domu i w tym celu skorzystaliśmy z kredytu budowlanego. Pana Gerarda polecił kierownik placówki banku w którym mieliśmy od kilku lat konto, ale ten bank odmówił udzielenia kredytu pomimo tego że jestem lekarzem weterynarii i osiągam wysokie dochody. Po dwu tygodniach na moim koncie była pierwsza transza na budowę domu, a warunki kredytu były o wiele lepsze od tych które mogłem otrzymać w swoim starym banku.

Tomasz Koziarski Kredyt Budowlany - DOM

Przydatność rekomendacji: 57 %