Grażyna Adydan

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 606961881 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Mój numer telefonu 606 961 881

Z wykształcenia jestem mgr filologii polskiej, 17 lat pracowałam w różnych szkołach, ucząc języka polskiego. Nadszedł jednak rok 2000, który jest dla mnie datą graniczną, gdyż wtedy zostałam zwolniona z pracy w drodze zwolnień grupowych. Przyznam, że  nie był to najlepszy okres w moim życiu - umiałam tylko uczyć i nic więcej.

Pomogła mi moja dziś przyjaciółka, a wcześniej opiekunka mojej polisy w ING. Dzięki jej pomocy i rekomendacji od 2002r. rozpoczęłam pracę w ING Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie jako Doradca Finansowy. Już wówczas miałam pierwsze sukcesy na polu kredytowym - cóż to były za emocje, a potem jaka olbrzymia satysfakcja podpisać pierwszą umowę kredytową, wtedy jeszcze tylko w ING Banku Śląskim.

W tym roku minie 17 lat mojej pracy w finansach. Rozszerzyłam swoje kompetencje o ubezpieczenia nie tylko życiowe, ale również majątkowe, komunikacyjne, firmowe. Od 2012r. współpracuję z ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych jako Doradca Kredytowy, mając w ofercie 24 banki i ich produkty dla klientów indywidualnych i firm.

Nie zaniedbałam jednak swojej pasji - piszę nie tylko do szuflady. W 2010r. wydałam swoją debiutancką powieść pt. "Trzy przypadki". Jestem również finalistką "Kieleckich Scyzoryków" w dziedzinie "Literatura" w 2011r. Pracuję nad kolejną pozycją. Intersuje mnie rozwój osobisty. Jestem wolontariuszką Fundacji Art of Living Polska.

Do swojej pracy w kredytach podchodzę odpowiedzialnie i profesjonalnie. Potrafię znaleźć kredyt dla każdego niemal klienta, tak, żeby był zadowolony

Moja praca polega na:

  1. porównaniu ofert kredytów z wielu  banków;
  2. przedstawieniu szczegółów ofert i pomocy w wyborze;
  3. stworzeniu list potrzebnych dokumentów;
  4. złożeniu dokumentów i wniosków w wybranych bankach
  5. czuwaniu nad procesem podejmownia przez banki decyzji kredytowych;
  6. zapoznaniu klienta z zapisami decyzji kredytowych;
  7. pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej;
  8. czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu.

MOJE PORADY, POMOC W GROMADZENIU DOKUMENTACJI,  CZUWANIE NAD PROCESEM KREDYTOWYM BEZPŁATNE !!!

 

Większość moich klientów pochodzi z polecenia - taka rekomendacja jest dla mnie najważniejszą zapłatą, nie da jej się określić w pieniądzach. Dzięki temu nawiązują się między mną a klientem relacje nie tylko służbowe. Dlatego:

NIE CHODŹ PO BANKACH, PYTAJĄC O PROPOZYCJĘ DLA SIEBIE. ZADZWOŃ DO MNIE I RAZEM USTALIMY STRATEGIĘ DZIAŁANIA !!!

 

Banki, z którymi współpracujemy:
Alior Bank S.A., Get Bank S.A., BGŻ S.A., BOŚ S.A.., DB PBC S.A.., Euro Bank S.A, BNP Paribas Bank Polska S.A., GNB S.A., Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Kredyt Bank S.A., BRE Bank SA – mBank, MultiBank, Meritum Bank ICB S.A., Bank Millennium S.A., Nordea Bank Polska S.A., Bank PKO S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Bank Pocztowy S.A., Polbank EFG S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A, FM Bank.

 

Kontakt do mnie:

tel.  606 961 881

[email protected], [email protected]

 

Adres biura: Kielce, al. IX wieków Kielc 6/22 (budynek Becher Platinum  III piętro)

 

 

 

 


 

Doświadczenie

- 2002 - 2012 ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie - Doradca Finansowy w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz kredytów hipotecznych

- 2012 - 2014 Tax Care - mobilny Doradca Kredytowy (oferta 24 banków)

- 2014.10 - nadal - mobilny Doradca Kredytowy ANG Spółdzielnia

Atuty eksperta

- mam ponad 16-letnie doświadczenie w finansach

- nie boję się spraw trudnych, skomplikowanych, są one dla mnie wyzwaniem

- jestem w ciągłym kontakcie z klientem, podczas  całego procesu kredytowego

- tłumaczę zawiłości umów kredytowych (tu przydaje się moje polonistyczne wykształcenie)

- jestem mobilnym doradcą, więc mogę spotykać się z klientem tam, gdzie jest dla niego najwygodniej

- działam odpowiedzialnie, rzeczowo i zdecydowanie

Przykłady opisanych spraw

1. kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, budowę domu

2. kredyt hipoteczny na firmę

3. kredyt gotówkowy

4. kredyt hipoteczny na remont domu

5. leasing (środków transportu, wyposażenia firm)

6. kredyty firmowe (obrotowe, ratalne, limit, start-up)

7. kredyt konsolidacyjny

8. faktoring

 

 

Wybrane rekomendacje

Osobiście ogromnie polecam p. Grażynę. Profesjonalna pomoc przy kredycie, bardzo dobry kontakt z klientem czy telefoniczny czy mailowy. Poza pomocą przy składaniu wniosku kredytowego pani Grażyna ubezpieczała nam budowę domu, pomagała wybrać lokaty oszczędnościowe. Odpowiada na wszelkie pytania w sposób jasny, zrozumiały. POLECAM!!!!

Anna Kredyt hipoteczny, ubezpieczenia

Polecam Pania Grazynke doradce kredytów😊Miesiąc temu Pani Grazynka swietnie poradzila sobie w doborze w jak najkorzystniejszych warunkach kredytu na mieszkanie. Niczym nie musiałam sie martwic Pani Grazynka wszystko wziela w swoje rece. Niezrozumiałe pojecia okazaly sie proste wszystko zostalo wytłumaczone prostym językiem, prostymi słowami. Cierpliwa osoba pozytywna uśmiechnięta potrafiaca tłumaczyć jedna rzecz kilka razy 😁dotad az bedzie zrozumiale 😊Znajomi mi polecili ta cudowna Pania i to był strzel w dziesiatke. Podsumowujac z czystym sumieniem polecam Pania Grazyne Adydan !

Oktawia S Polecam 😊

Miałem problem z uzyskaniem kredytu gotówkowego, ponieważ jestem na ryczałcie. Znajomi polecili mi panią Grażynę Adydan jako osobę od spraw kredytowych. Poszedłem, powiedziałem jaką mam sprawę. Pani Grażyna znalazła dla mnie korzystną ofertę. Jestem bardzo zadowolony z usług pani Grażyny Adydan, polecam ją każdemu, kto poszukuje dla siebie kredytu.

Tadeusz D. kredyt gotówkowy

Pani Grażynka - strzał w samo sedno jeżeli chodzi o Twojego Doradcę :) Pełny profesjonalizm, działa jak błyskawica, nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych :) Wszystko szybko ogarnia, nie ma problemów co najwyżej trudne sytuacje, każda do rozwiązania :) Dodatkowo zarazisz się od Niej uśmiechem, pozytywnym nastawieniem do życia i ludzi. Współpraca to czysta przyjemność. Jeżeli jeszcze nie wybrałeś- polecam i rekomenduje Mojego Doradcę, Panią Grażynkę :)

Anna Guzińska kredyt gotówkowy

Pani Grażyna to kompetentny, dokładny a co najważniejsze cierpliwy Doradca. W sposób prosty i zrozumiały wyjaśniła wszystkie niejasności. Chcemy podziękować za rzetelną pomoc w naszej krętej drodze do uzyskania kredytu. Nie wyobrażam sobie starania się o kredyt bez wsparcia Pani Grażyny. Dziękujemy

Justyna Sojda kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam ze skorzystania usług Pani Grażyny. Profesjonalne podejście do sprawy, duże zaangażowanie i pomoc w organizacji wszelkich dokumentów, znakomity kontakt telefoniczny oraz mailowy. Bardzo miła osoba, uśmiechnięta, w ciągu tygodnia załatwiłem wszelkie formalności i oczywiście odzew banku był pozytywny, za co jeszcze raz bardzo Pani dziękuję :) Szukacie doradcy? Pani Grażyna Adydan jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu :) Gorąco pozdrawiam i na pewno skorzystam po raz kolejny z Pani usług,gdy będę potrzebował jakiegokolwiek kredytu.

Marcin Przepiórka Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Pomoc pani Grażyny przy staraniach o kredyt hipoteczny okazała się nieoceniona. Znalazła najlepszą opcję, spokojnie tłumaczyła jakie dokumenty należy skompletować, podpowiadała najbardziej trafne rozwiązania. Pani Grażyna ze swoim kompetentnym podejściem, szybkością w załatwianiu wszelkich formalności, zaangażowaniem, pozytywnym podejściem do życia i osobowością, która wzbudza zaufanie jest doradcą godnym polecenia. Ja na pewno jeszcze nie jeden raz skorzystam z jej usług i będę rekomendować panią Grażynę znajomym.

Katarzyna Socha kredyt hipoteczny

Bardzo gorąco polecam Panią Grażynę. Jest to cudowna, ciepła i życzliwa osoba. Wyjątkowo kompetentna i dążąca w swoich postępowaniach do określonego wcześniej z klientami celu. Pani Grażyna pomogła nam w zdobyciu kredytu mieszkaniowego. Kierowała naszymi poczynaniami i miała pieczę nad wszystkim. Do tego Doradcy ważne jest dobro klienta. GORĄCO POLECAM

Anna Dziubińska kredyt mieszkaniowy

Potrzebowałem pilnie gotówki. Może to nie była duża kwota, ale nie miałem czasu na chodzenie po bankach. Pani Grażyna Adydan podeszła do sprawy po męsku, profesjonalnie. Dokumenty potrzebne do kredytu zgromadziłem w ciągu jednego dnia, będąc w ciągłym kontakcie z Panią Grażyną. Następnym krokiem było podpisanie wniosku o kredyt w jednym z banków, i tutaj też nad poprawnością procesu czuwała Pani Grażyna. Kredyt pojawił się na moim koncie w ciągu 4 dni od nawiązaniu kontaktu z Panią Grażyną. Jestem jej bardzo wdzięczny za pomoc i polecam osobom niemającym czasu, bo wszystkie formalności załatwiła błyskawicznie. Nie sądziłem, że można trudne i zawiłe sprawy bankowe załatwić tak szybko. Wszystko dzięki profesjonalizmowi Pani Grażyny Adydan.

Jarosław Prokop Kredyt gotówkowy

Chcę polecić Panią Grażynę Adydan jako osobę wręcz stworzoną do rozwiązywania trudnych spraw w zakresie kredytów hipotecznych. Pani Grażyna krok po kroku prowadziła mnie, niemal za rękę, przez kolejne meandry mojego kredytu. A był to wyjątkowo ważny dla mnie kredyt, ponieważ kupowałam piękny dom, lecz daleko od Kielc. Zaczęło się od przeszukania ofert różnych banków i wyboru tego najwłaściwszego. Nie sądziłam, że to takie ważne, żeby wybrać bank. Jednak okazało się to kluczowym posunięciem. Pani Grażyna po kolei mówiła, jakie dokumenty będą potrzebne i wreszcie - zadzwoniła, że mam pozytywną decyzję o przyznaniu kredytu!!! Cały proces, do wypłaty kredytu włącznie, trwał około miesiąca. Polecam Panią Grażynę Adydan jako osobę kompetentną, wnikliwą i bardzo przyjazną klientowi. Naprawdę warto skorzystać z jej usług.

Agnieszka Tutaj Kredyt hipoteczny na zakup domu