Grażyna Adydan

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 606961881 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam p.Grażynę, to doświadczona i kompetentna osoba.

Paulina Socha Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Grażynę z całego serca. Znalazla dla mnie najbardziej korzystny kredyt. O nic nie musialam się martwić. Pani Grażyna była również obecna podczas podpisania umowy kredytowej, więc czułam się pewnie i bezpiecznie.

Barbara Więcław Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miłe i profesjonalnie podejście do klienta. Pani Grażyna za każdym razem cierpliwie i szczegółowo odpowiadała na wszystkie pytania. Stały kontakt mailowy i telefoniczny. Pani Grażyna wspomagała nas podczas całego procesu kredytowego, począwszy od gromadzenia dokumentów, składania wniosków aż po osobistą obecność podczas podpisywania kredytu. Polecamy.

Agnieszka i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Grażynka to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! Jest bardzo cierpliwa i pomocna, zawsze pod telefonem. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu wszystko było dla mnie jasne i zrozumiałe... Z całego serca polecam!!! To prawdziwy ekspert w tej dziedzinie ☺️

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Osobiście ogromnie polecam p. Grażynę. Profesjonalna pomoc przy kredycie, bardzo dobry kontakt z klientem czy telefoniczny czy mailowy. Poza pomocą przy składaniu wniosku kredytowego pani Grażyna ubezpieczała nam budowę domu, pomagała wybrać lokaty oszczędnościowe. Odpowiada na wszelkie pytania w sposób jasny, zrozumiały. POLECAM!!!!

Anna Kredyt hipoteczny, ubezpieczenia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy p. Grażynę jako osobę zaangażowaną w sprawy klienta, umiejącą doradzić spośród ofert wielu banków. Dobra pomoc przy formalnościach dla osób zabieganych, na pewno kiedyś jeszcze wrócimy!

Magdalena i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałam problem, ponieważ przez klika lat wzięłam kilka chwilówek, również mój bank proponował mi pożyczki gotówkowe i w efekcie tego miałam kilkanaście rat do spłacania co miesiąc. Poprosiłam panią Grażynę, czy nie dałoby się z tym coś zrobić, żeby płacić jedną ratę. Okazało się, że dało się. Mam teraz jeden kredy konsolidacyjny z jedną ratą, którą płacę co miesiąc. To było niewiarygodnie trudne wyzwanie, a pani Grażyna znalazła rozwiązanie. Polecam ją, jako eksperta od spraw trudnych i najtrudniejszych, bo moje sprawy takie były.

Renata P. Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Polecam Pania Grazynke doradce kredytów😊Miesiąc temu Pani Grazynka swietnie poradzila sobie w doborze w jak najkorzystniejszych warunkach kredytu na mieszkanie. Niczym nie musiałam sie martwic Pani Grazynka wszystko wziela w swoje rece. Niezrozumiałe pojecia okazaly sie proste wszystko zostalo wytłumaczone prostym językiem, prostymi słowami. Cierpliwa osoba pozytywna uśmiechnięta potrafiaca tłumaczyć jedna rzecz kilka razy 😁dotad az bedzie zrozumiale 😊Znajomi mi polecili ta cudowna Pania i to był strzel w dziesiatke. Podsumowujac z czystym sumieniem polecam Pania Grazyne Adydan !

Oktawia S Polecam 😊

Przydatność rekomendacji: 92 %
Chciałam kupić mieszkanie i wziąć kredyt hipoteczny. Znajomi polecili mi Panią Grażynę Adydan, jako specjalistkę od kredytów. Rzeczywiście, to był strzał w przysłowiową dziesiątkę. Pani Grażyna wszystko mi wytłumaczyła, poprowadziła krok po kroku do szczęśliwego finału. Mieszkam już u siebie, wreszcie, a wszystko to dzięki pomocy pani Grażyny Adydan. Polecam jej pomoc, bo to kompetentna osoba, uśmiechnięta, z dobrą energią.

Katarzyna W. Kredyt hipoteczny z MDM

Przydatność rekomendacji: 93 %
Miałem problem z uzyskaniem kredytu gotówkowego, ponieważ jestem na ryczałcie. Znajomi polecili mi panią Grażynę Adydan jako osobę od spraw kredytowych. Poszedłem, powiedziałem jaką mam sprawę. Pani Grażyna znalazła dla mnie korzystną ofertę. Jestem bardzo zadowolony z usług pani Grażyny Adydan, polecam ją każdemu, kto poszukuje dla siebie kredytu.

Tadeusz D. kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 93 %
Pani Grażynka - strzał w samo sedno jeżeli chodzi o Twojego Doradcę :) Pełny profesjonalizm, działa jak błyskawica, nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych :) Wszystko szybko ogarnia, nie ma problemów co najwyżej trudne sytuacje, każda do rozwiązania :) Dodatkowo zarazisz się od Niej uśmiechem, pozytywnym nastawieniem do życia i ludzi. Współpraca to czysta przyjemność. Jeżeli jeszcze nie wybrałeś- polecam i rekomenduje Mojego Doradcę, Panią Grażynkę :)

Anna Guzińska kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 93 %
W tym trudnym przedsięwzięciu, jakim jest kredyt hipoteczny na budowę domu, Pani Grażyna sprawdziła się pod każdym względem. Prowadziła nas od początku do szczęśliwego finału, czyli wypłaty pierwszej transzy kredytu. Polecam usługi Pani Grażyny Adydan, jako osoby o wysokich kompetencjach, dużej kulturze osobistej i pogodzie ducha.

Karolina B. Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 81 %
Polecam z całego serca panią Grażynę Adydan, jako doradcę kredytowego. Pani Grażyna nie wystraszyła się moich zobowiązań i wybrała dla mnie najkorzystniejszą ofertę. W efekcie mam jedną ratę zamiast dotychczasowych kilku. Bardzo dziękuję pani Grażynie za wnikliwość, dokładność i pomoc w mojej trudnej sytuacji. Polecam jej usługi wszystkim.

Krzysztof W. Starachowice Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 87 %
Polecamy! Bardzo kompetentna, rzetelna osoba, współpraca przebiegła płynnie :-) Do następnego razu :-)

Anna Majcher Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pani Grażyna to kompetentny, dokładny a co najważniejsze cierpliwy Doradca. W sposób prosty i zrozumiały wyjaśniła wszystkie niejasności. Chcemy podziękować za rzetelną pomoc w naszej krętej drodze do uzyskania kredytu. Nie wyobrażam sobie starania się o kredyt bez wsparcia Pani Grażyny. Dziękujemy

Justyna Sojda kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 89 %
Serdecznie polecam ze skorzystania usług Pani Grażyny. Profesjonalne podejście do sprawy, duże zaangażowanie i pomoc w organizacji wszelkich dokumentów, znakomity kontakt telefoniczny oraz mailowy. Bardzo miła osoba, uśmiechnięta, w ciągu tygodnia załatwiłem wszelkie formalności i oczywiście odzew banku był pozytywny, za co jeszcze raz bardzo Pani dziękuję :) Szukacie doradcy? Pani Grażyna Adydan jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu :) Gorąco pozdrawiam i na pewno skorzystam po raz kolejny z Pani usług,gdy będę potrzebował jakiegokolwiek kredytu.

Marcin Przepiórka Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Przydatność rekomendacji: 88 %
Pomoc pani Grażyny przy staraniach o kredyt hipoteczny okazała się nieoceniona. Znalazła najlepszą opcję, spokojnie tłumaczyła jakie dokumenty należy skompletować, podpowiadała najbardziej trafne rozwiązania. Pani Grażyna ze swoim kompetentnym podejściem, szybkością w załatwianiu wszelkich formalności, zaangażowaniem, pozytywnym podejściem do życia i osobowością, która wzbudza zaufanie jest doradcą godnym polecenia. Ja na pewno jeszcze nie jeden raz skorzystam z jej usług i będę rekomendować panią Grażynę znajomym.

Katarzyna Socha kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Bardzo gorąco polecam Panią Grażynę. Jest to cudowna, ciepła i życzliwa osoba. Wyjątkowo kompetentna i dążąca w swoich postępowaniach do określonego wcześniej z klientami celu. Pani Grażyna pomogła nam w zdobyciu kredytu mieszkaniowego. Kierowała naszymi poczynaniami i miała pieczę nad wszystkim. Do tego Doradcy ważne jest dobro klienta. GORĄCO POLECAM

Anna Dziubińska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 87 %
Chciałem wziąć w leasing samochód. Auto wyszukałem, było takie, jakie chciałem mieć - rodzinne, duże, bezpieczne. Chodziło teraz, żeby jak najszybciej załatwić leasing, oczywiście na możliwie najkorzystniejszych warunkach. Pani Grażyna Adydan wyszukała dla mnie kilka ofert, spośród których wybraliśmy wspólnie tę, która dla mnie była najlepsza. Załatwianie formalności było bajecznie proste, ponieważ wszystkie dokumenty przygotowywała Pani Grażyna, a ja tylko podpisywałem je. Mam upragniony samochód, jeżdżę nim i ja, i żona, a wszystko to dzięki pomocy Pani Grażyny!!!! Polecam jej usługi w tym zakresie, jest rzetelna, profesjonalna i prowadzi całą sprawę od początku do finalizacji. To po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

Marcin Waligórski leasing na samochód

Przydatność rekomendacji: 83 %
Potrzebowałem pilnie gotówki. Może to nie była duża kwota, ale nie miałem czasu na chodzenie po bankach. Pani Grażyna Adydan podeszła do sprawy po męsku, profesjonalnie. Dokumenty potrzebne do kredytu zgromadziłem w ciągu jednego dnia, będąc w ciągłym kontakcie z Panią Grażyną. Następnym krokiem było podpisanie wniosku o kredyt w jednym z banków, i tutaj też nad poprawnością procesu czuwała Pani Grażyna. Kredyt pojawił się na moim koncie w ciągu 4 dni od nawiązaniu kontaktu z Panią Grażyną. Jestem jej bardzo wdzięczny za pomoc i polecam osobom niemającym czasu, bo wszystkie formalności załatwiła błyskawicznie. Nie sądziłem, że można trudne i zawiłe sprawy bankowe załatwić tak szybko. Wszystko dzięki profesjonalizmowi Pani Grażyny Adydan.

Jarosław Prokop Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 82 %
To mieszkanie było wręcz stworzone dla mnie. Postanowiłam wziąć kredyt na jego zakup. Ale jestem osobą, która w ogóle nie orientuje się w sprawach bankowo-finansowych. Polecono mi Panią Grażynę Adydan jako osobę, która "wszystko załatwi". I rzeczywiście, nie zawiodłam się. Krok po kroku, tłumacząc wszystkie zawiłości kredytowe normalnym zrozumiałym językiem, prowadziła mnie za rękę niemal, aż mój kredyt hipoteczny stał się faktem !!!! Gorąco polecam usługi Pani Grażyny Adydan, szczególnie osobom, które boją się papierologii, dokumentów i umów - dla mnie dziś wszystko jest jasne, dzięki pomocy Pani Grażyny. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję jej za wszelką pomoc.

Katarzyna Rząd Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 84 %
Chcę polecić Panią Grażynę Adydan jako osobę wręcz stworzoną do rozwiązywania trudnych spraw w zakresie kredytów hipotecznych. Pani Grażyna krok po kroku prowadziła mnie, niemal za rękę, przez kolejne meandry mojego kredytu. A był to wyjątkowo ważny dla mnie kredyt, ponieważ kupowałam piękny dom, lecz daleko od Kielc. Zaczęło się od przeszukania ofert różnych banków i wyboru tego najwłaściwszego. Nie sądziłam, że to takie ważne, żeby wybrać bank. Jednak okazało się to kluczowym posunięciem. Pani Grażyna po kolei mówiła, jakie dokumenty będą potrzebne i wreszcie - zadzwoniła, że mam pozytywną decyzję o przyznaniu kredytu!!! Cały proces, do wypłaty kredytu włącznie, trwał około miesiąca. Polecam Panią Grażynę Adydan jako osobę kompetentną, wnikliwą i bardzo przyjazną klientowi. Naprawdę warto skorzystać z jej usług.

Agnieszka Tutaj Kredyt hipoteczny na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 80 %