Grzegorz Janeczek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 603364886 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Zdecydowanie polecam Pana Grzegorza jako doradcę kredytowego. Pan Grzegorz jest prawdziwym profesjonalistą, którego ogromna wiedza i doświadczenie w branży finansowej są bezcenne. Od naszego pierwszego spotkania wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla mojej sytuacji. Przedstawił wszystkie możliwe opcje kredytowe i pomógł wybrać najkorzystniejszą. Porady Pana Grzegorza na temat poprawy zdolności kredytowej były bardzo skuteczne, co przyczyniło się do pozytywnej decyzji na wymaganą kwotę kredytu, co było bardzo istotne, aby w ogóle była możliwość zakupu tego mieszkania. Fachowo zwrócił uwagę na zapisy do poprawy w umowie przedwstępnej, dzięki czemu pozytywnie rozpatrzono wniosek kredytowy, a umowa końcowa była formalnością. Przez cały czas Pan Grzegorz był wsparciem, zawsze dostępny, gotowy służyć pomocą i odpowiedzieć na wszelkie pytania ( a było ich mnóstwo !) niezależnie od pory dnia. Cierpliwość i umiejętność przekazywania skomplikowanych informacji w przystępny sposób sprawiły, że cały proces był klarowny i mniej stresujący. Pomoc Pana Grzegorza była nieoceniona, a dzięki niemu cała procedura przebiegła sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Z pewnością będę polecać Pana Grzegorza każdemu, kto szuka rzetelnego i zaangażowanego doradcy kredytowego. Pan Grzegorz pomógł spełnić marzenie o własnym „ M2”, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Aleksandra Z. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Nasza współpraca z Panem Grzegorzem przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Pan Grzegorz przeprowadził nas przez wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu, był niezwykle rzeczowy, sumienny i zaangażowany. Był kompetentny i szczegółowo wyjaśnił nam koszty i różnice w ofertach. Dzięki temu uzyskaliśmy kredyt bez zbędnej zwłoki, a zależało nam na czasie. W naszej opinii Pan Grzegorz jest doradcą godnym polecenia.

Joanna Obrusiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Grzegorz to prawdziwy profesjonalista i pisząc kolokwialnie – fachura. Od pierwszego spotkania do otrzymania kredytu minęło bardzo mało czasu. Śmiem twierdzić, że bez Pana Grzegorza jeszcze bym szukał mieszkania. Kontakt otrzymałem z polecenia i się nie zawiodłem. Pan Grzegorz na czas poinformował mnie o zmianach w bankach mogących spowodować obniżenie mojej zdolności i uniemożliwienie kupna tego konkretnego mieszkania. Zostały zaproponowane mi banki nie wymagające jednego konkretnego dokumentu, którego deweloper nie posiadał ze względu na historię inwestycji. Miałem 100% jasności naszych działań, podjąłem decyzję o wyborze banku z pełną świadomość i pewnością. Wszystkie sprawy związane z kredytem prowadzone były sumiennie, wyjaśniane był wszelkie wątpliwości, a co ważne, szybko, a kredyt otrzymałem bez problemu. Przez cały proces był moim wsparciem, a jego rekomendację były cenne. Współpraca z panem Grzegorzem naprawdę, należała do czystej przyjemności. Kredyt to zobowiązanie na bardzo długo i trudna decyzja. Pan Grzegorz mi to wszystko doskonale ułatwił. Szczerze polecam Pana Grzegorza każdemu kto potrzebuje doradcy w tym aspekcie.

Michał Kacner Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Grzegorza. Pomógł nam w kwestii kredytu na mieszkanie. Jest bardzo kompetentną i dobrze zorientowaną w ofertach banków osobą. Zawsze można na niego liczyć w kontekście pytań i zagadnień wymagających wyjaśnień. Jest również bardzo dokładny i dba o każdy szczegół, aby wniosek o kredyt został pozytywnie rozpatrzony. Jako jedyny wyliczył nam, do jakiego poziomu powinniśmy nadpłacić swoje zobowiązania, aby mieć zdolność na wybraną kwotę. Dzięki niemu mogliśmy wybierać w ofertach więcej niż jednego banku, do których składaliśmy wniosek o kredyt. Polecamy serdecznie.

Paulina Wiśniewska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpracę z panem Grzegorzem poleciła nam znajoma i okazała się być ona strzałem w dziesiątkę! U doradcy kredytowego szukaliśmy przede wszystkim zrozumienia naszej sytuacji i znalezienia jak najlepszego rozwiązania. Na początku pan Grzegorz wskazał nam wszystkie dostępne dla nas opcje kredytu hipotecznego w różnych bankach, przedstawiając dla każdego z nich plusy i minusy. W efekcie pan Grzegorz przygotował dla nas 3 opcje kredytowe uwzględniając nasze źródła dochodów i na końcowym etapie mieliśmy do wyboru 3 banki i wszystkie wydały pozytywne decyzje odnośnie kredytu! Pan Grzegorz pomógł także w przygotowaniu i dostarczeniu do banków własnej wyceny kupowanego mieszkania. Współpraca z panem Grzegorzem przebiegała sprawnie. Na każdym etapie mieliśmy ze sobą kontakt mailowy oraz telefoniczny. Kiedy było potrzebne pilne spotkanie, to pan Grzegorz elastycznie dostosował się do naszych godzin pracy. Pan Grzegorz rozumie klienta, a wszelkie zawiłości związane z udzieleniem kredytu hipotecznego potrafi wytłumaczyć. Dzięki pomocy pana Grzegorza zakupiliśmy wymarzone mieszkanie.

Marta i Jakub Piędziak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz jest profesjonalistą w swojej branży, zna doskonale temat kredytów hipotecznych, bezbłędnie kierował sprawą gromadzenia niezbędnych dokumentów, kiedy dwukrotnie podchodziłam do zakupu mieszkania, pierwsze podejście zakończyło się fiaskiem, z powodu braku wszystkich dokumentów ze strony Sprzedających, nawet wtedy, kiedy Pan Grzegorz zaangażował się w sprawę przy pierwszym podejściu kupna i gdy do niego nie doszło, to zachował stoicki spokój, nie ponaglał i okazał się wspierającym doradcą finansowym. W rezultacie udało się zakupić mieszkanie na kredyt przy drugim podejściu, Pan Grzegorz przedstawił kilka możliwości kredytowania i udało się w tych ciężkich czasach dostać kredyt i cieszyć się przeprowadzką. Dodatkowo chciałabym dodać, że Pan Grzegorz był pomocny na każdym etapie, tj. gromadzenia dokumentów z kilku miejsc pracy do zbadania zdolności kredytowej , monitorowaniu wymogów ze strony banków i pomocy w wyborze najbardziej korzystnych warunków, nadzorowaniu procesu przyznawania kredytu przez bank. Z czystym sumieniem mogę dodać, że Pan Grzegorz jest miłym i pełnym szacunku do ludzi człowiekiem, wyrozumiałym, potrafiącym gromadzić wokół siebie ludzi równie dobrze wykonujących swoją pracę, mam na myśli pracowników banku, z którymi podpisywałam umowę, a czas od złożenia wniosku do umowy i wypłaty środków przez bank był krótszy niż się spodziewałam. Gorąco polecam Pana Grzegorza.

Ewa Barylska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie Pana Grzegorza. Pomógł nam w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, gdy w naszym banku okazało się, że nie mamy zdolności. Okazał się miły i bardzo cierpliwy, mimo licznych pytań i naszej niewiedzy. Potrafił rzeczowo wyjaśnić zawiłości bankowe i bezstresowo przejść wszystkie niezbędne procedury. Poza kompetencją zawodową, można polegać na punktualności i niezawodności Tego Doradcy. Dodatkowo Pan Grzegorz dostosowywał się przy organizacji spotkań do naszych możliwości czasowych i lokalizacyjnych. Kredyt był zrealizowany w dość szybkim i zadowalającym czasie, dzięki temu, że Pan Grzegorz wybierał warianty i możliwości ułatwiające proces. Dziękujemy bardzo.

Sylwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Grzegorza . Profesjonalizm i wiedza. Podpowiedział na wstępie jak przygotować dochód, żeby była zdolność. Zaangażowany w sprawę od początku do samego końca. Zawsze byliśmy w kontakcie o każdej porze. Nie było dla niego sytuacji bez wyjścia (na szczęście), gdy pojawiały się problemy. Cierpliwie tłumaczył wszystkie niezrozumiałe kwestie kredytowe. Pomagał przejść przez całą papierologię etc. Razem przeszliśmy szczęśliwie długą batalie z bankami., aż do uzyskania kredytu. Będę polecać Pana Grzegorza z czystym sumieniem.

Martyna Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kiedy zdecydowałam się na zakup mieszkania, skontaktowałam się z ekspertem dla wzięcia kredytu hipotecznego. Pan Grzegorz zawsze wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, przygotował różne oferty banków, pomógł w przepływie dokumentacji od dewelopera i był w kontakcie na wszystkich etapach starania się o kredyt hipoteczny. Z pomocy Pana Grzegorza jestem bardzo zadowolona, duża dyspozycyjność oraz profesjonalizm sprawiły, że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Serdecznie polecam Pana Grzegorza!

Aneta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wzięcie kredytu hipotecznego to skomplikowana sprawa tym bardziej jeśli mieszka się za granicą i kredyt trzeba wziąć w euro. Doszły problemy z odległością jako, że mieszkam i pracuję w Irlandii i podróżowaniem podczas pandemii - zmieniające się restrykcja, ograniczona liczba lotów. Wybrałem najgorszy moment na kredyt, ale znalazłem mieszkanie swoich marzeń, więc potrzebowałem teraz kogoś, kto mi pomoże w jego zakupie. Przed podjęciem decyzji o kredycie w euro szukałem informacji i zadawałem pytania różnym ekspertom kredytowym na e-maila czy też na fb. Niestety bardzo wielu z tych ekspertów nie do końca rozumiało sytuacji i nie potrafiło zdecydować, która opcja jest dla mnie najlepsza - kredyt z kimś z Polski, na ile lat, ile wkładu własnego, które banki wybrać itp. Większość ich odpowiedzi były ogólnikowa i brak było w nich odpowiedzi na zadane pytania. Jedyną osobą, która widać, że poświęciła czas był Pan Grzegorz - wydawał się najbardziej ogarnięty i zorganizowany. Widać, że posiadał wiedzę na temat i jak to wszystko ugryźć. Zaufałem więc mu w tej podróży po moje wymarzone mieszkanie. Instynkt nie zawiódł i okazało się, że przez cały ten okres Pan Grzegorz był ogromnym wsparciem. Zawsze cierpliwie odpowiadał, na pytanie, których były tysiące, był zawsze dostępny kiedy pojawiały się jakiekolwiek wątpliwości. Człowiek nie zdaje sobie ile papierologii jest do przygotowania i jak bardzo skomplikowany jest kredyt hipoteczny - szczególnie jeśli jest to pierwszy taki kredyt. Natomiast takie sprawy są dużo łatwiejsze jeśli ma się doradcę, a szczególnie takiego jak Pan Grzegorz. Jestem pewien, że bez takiego doradcy, kredyt byłby bardzo trudny albo i niemożliwy do uzyskania - pandemia bardzo skomplikowała sprawy - podróżowanie było utrudnione, ale Pan Grzegorz zawsze znajdował rozwiązania danej sytuacji i mogłem ogromną ilość spraw załatwić online. Dzięki temu zaoszczędziłem czas i pieniądze. Kiedy miałem problem z odebraniem dokumentu od dewelopera i zwątpiłem czy uda się go dostarczyć do banku na czas, Pan Grzegorz załatwił z nim sprawę i jeszcze tego samego dostarczył je do banku. Pan Grzegorz był ze mną na każdym kroku przydzielania kredytu - od złożenia zapytania wstępnego do wniosku kredytowego czy nawet teraz już po udzieleniu kredytu - dzięki takim ludziom właśnie spełniają się marzenia o własnym M. Z czystym sumieniem poleciłem Pana Grzegorza mojej kuzynce, której też bardzo pomógł w zakupie mieszkania i z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego podejścia, wsparcia i kredyt hipoteczny wydaje się zbyt skomplikowany - dużo łatwiej jest, jeśli ma się takiego doradca jak Pan Grzegorz.

Wojciech Szpakowicz Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Grzegorza znaleźliśmy w internecie, gdy szukaliśmy pomocy kredytowej. Potrzebowaliśmy finansowania na zakończenie budowy domu, którego nie byliśmy właścicielami, ponieważ należał do rodziców jednego z nas. Pan Grzegorz spotkał się z nami poza biurem w dogodnym dla nas miejscu i przedstawił różne warianty rozwiązania sytuacji. Wybraliśmy opcję pożyczki hipotecznej, która była trochę droższa od kończenia budowy według kosztorysu i harmonogramu bankowego, ale nie wymagała od nas dostarczenia wielu dokumentów. Zaskoczeniem dla nas było to, że Pan Grzegorz znalazł lepsze oferty niż naszego banku, w którym mamy konta od wielu lat. Na każdym etapie procesu kredytowego mieliśmy od Pana Grzegorza pełne wsparcie merytoryczne, dzięki czemu wszystkie zawiłości były dla nas zrozumiałe i łatwo wyjaśniane. Dodatkowo Pan Grzegorz był bardzo pomocny w kontakcie z oddziałem banku, w którym podpisaliśmy ostatecznie umowę, ponieważ kredyt był brany w czasie pandemii i mieliśmy trudności z uzyskaniem szybkiej odpowiedzi ze strony banku. Na szczęście po interwencji Pana Grzegorza uruchomiliśmy kredyt na czas bez większych problemów. Serdecznie polecamy usługi Pana Grzegorza i dziękujemy!

Łukasz i Kinga S. Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do Pana Grzegorza dostaliśmy od znajomej, której pomógł w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Pan Grzegorz odpowiednio nas przygotował do zakupu działki zwracając uwagę na dokumenty, które trzeba przedstawić do banku. Na pozyskanie jednego kluczowego pisma z Urzędu potrzeba było dużo czasu i dzięki uwadze Pana Grzegorza odpowiednio wydłużyliśmy termin na podpisanie umowy końcowej, aby nie martwić się, że działka przepadnie lub będą kłopoty z odzyskaniem zadatku. Dostaliśmy różne warianty ofert bankowych, dzięki czemu mogliśmy wybrać tę najbardziej spełniającą nasze kryteria. Pan Grzegorz szybko reagował na zmieniającą się sytuację w bankach i uprzedzał zawczasu o ruchach, które trzeba podjąć, aby kredyt był jak najtańszy. Na wszystkie nasze pytania dostaliśmy szczegółowe odpowiedzi rozwiązujące nasze wątpliwości. Pan Grzegorz zawsze był dyspozycyjny i sprawnie znajdował rozwiązania na uwagi ze strony banków, co było bardzo istotne, ponieważ braliśmy kredyt w czasie pandemii, co dodatkowo utrudniało sprawę. Bardzo polecam.

Anna G. Kredyt na zakup działki

Przydatność rekomendacji: 100 %
Potrzebowaliśmy pieniędzy na szybki remont mieszkania. Z minimalną wiedzą na temat kredytów ciężko było nam podjąć jakiekolwiek kroki w tym kierunku. Na szczęście Pan Grzegorz sprawdził nasze możliwości i przedstawił kilka dogodnych dla nas wariantów kredytowania. Przy pierwszej przeszkodzie związanej z odmową w jednym z banków szybko znalazł alternatywną i równie korzystną opcję dzięki temu, że był na bieżąco z wchodzącymi do banków promocjami. Przez cały okres załatwiania sprawy Pan Grzegorz cierpliwie odpowiadał na nasze wszystkie pytania, w efekcie czego na umowę przyszliśmy bardzo dobrze przygotowani. Szybko dostaliśmy środki na konto, na czym nam zależało i obyło się to praktycznie bez dostarczania dokumentów z naszej strony. Naprawdę bardzo polecam!

Joanna Z. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Grzegorzem współpracowałam już kilka lat temu przy poprzednim kredycie - wtedy został mi polecony przez moją znajomą. Tym razem zwróciłam się do niego o pomoc przy (jak się okazało) niełatwej dla banków transakcji zakupu nieruchomości poprzez cesję - czyli kupowałam mieszkanie od osoby, który nabyła prawa do lokum wciąż budowanego przez dewelopera. Po raz kolejny pomoc Pana Grzegorza okazała się niezbędna. Przedstawił najkorzystniejsze oferty banków, które realizują taką transakcję (uwzględniając specyfikę moich zarobków). Przez cały czas uzyskiwania kredytu Pan Grzegorz był zaangażowany. Ułatwiał przepływ dokumentów między mną a deweloperem, zwracając się z uwagami bezpośrednio do niego. Cieszę się, że kolejny raz dzięki fachowości i wiedzy Pana Grzegorza proces zakupu mieszkania przeszedł łatwo i nie wymagał zbyt dużego zaangażowania z mojej strony. Polecam Pana Grzegorza!

Agnieszka E kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z usług Pana Grzegorza korzystaliśmy w przeszłości i kolejny raz bardzo sprawnie pomógł nam przy uzyskaniu kredytu w Banku. Za pierwszym razem pomógł uzyskać kredyt, a teraz dzięki znajomości sytuacji na rynku pomógł z przeniesieniem z jednego do drugiego banku, gdzie mieliśmy korzystniejsze warunki. Zależało nam, żeby operacja przebiegła bezproblemowo i kosztowała nas jak najmniej czasu i tak się stało, dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Grzegorza. Bardzo sprawna obsługa i zrozumienie naszych indywidualnych potrzeb. Polecam tego specjalistę,

Jacek Bojakowski Przeniesienie kredytu do innego Banku

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz jest bardzo operatywną oraz kompetentną osobą. Kiedy zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny, otrzymaliśmy wyczerpujące informacje jak wygląda procedura kredytowania oraz wyliczenia. Doradca przedstawiał dla Nas różne korzystne opcje kredytów hipotecznych w kilku bankach wyjaśniając niuanse związane z zakupem od dewelopera. Na każdym etapie Pan Grzegorz był dla Nas dostępny czy to pod telefonem czy mailem. W efekcie otrzymaliśmy dobry kredyt, w sposób bezstresowy.

Katarzyna Sz-J kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy usługi Pana Grzegorza. Nie byliśmy łatwym/typowym przypadkiem w kontekście uzyskania kredytu hipotecznego: osoba pracująca jako wolny strzelec/sporo za granicą oraz druga - wolny strzelec+z umową o pracę na niewielką kwotę. Pan Grzegorz czuwał nad każdym etapem procedury, każdym szczegółem i wypełnianym dokumentem, informował na bieżąco o potrzebnych dokumentach. Niezwykle cenimy sobie jego realistyczne podejście do sytuacji - szybko zawęził poszukiwania do najbardziej sensownych opcji, dzięki czemu nie traciliśmy niepotrzebnie czasu i mogliśmy podjąć efektywne poszukiwania odpowiedniej nieruchomości.

Mateusz Jarmulski Karolina Rec kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz bardzo mi pomogl w kwestii kredytu hipotecznego na zakup pierwszego mieszkania. Jako osoba bez doswiadczenia po kilka razy dopytywalam o rozne rzeczy, on zawsze cierpliwie wszystko mi tlumalczyl i kierowal. Uzyskalam bdb oferte na kredyt, a pan Grzegorz zawsze pilnowal mnie z formalnosciami i dostarczaniem kolejnych dokumentow. Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie jak mialabym to sama zrobic i jestem bardzo wdzieczna za tak profesjonalne podejscie, a zarazem bardzo proklienckie. Polecam serdecznie.

Ola Rawska Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do pana Grzegorza, którego poleciła mi koleżanka z pracy, zwróciłem się z prośbą o pomoc w refinansowaniu kredytu hipotecznego "Rodzina na swoim", gdy skończyły się dopłaty. Przy okazji okazało się, że drugi kredyt hipoteczny można refinansować dużo korzystniej. Pan Grzegorz przedstawił nam oferty, założenia i koszty i przeprowadził sprawnie przez proces refinansowania, mimo naszego notorycznego braku czasu. Polecam!

Andrzej P. refinansowanie kredytów hipotecznych

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz bardzo sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt mieszkaniowy. Tony papierów które nas przerażały okazały się nie takie straszne. Dopełnił wszystkich formalności w terminach, służył zawsze pomocą, podejście do klienta super co jest bardzo ważne. O co nie zapytaliśmy zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Pełne zaangażowanie od początku do końca. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy.

Agnieszka i Arek K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy usługi Pana Grzegorza. Profesjonalny i zaangażowany, a przygotowane przez Pana Grzegorza prezentacje warunków kredytów oferowanych przez różne banki są czytelne, ułatwiają analizę i podjęcie decyzji. Pokonywał trudności i bezsensowne warunki stawiane przez banki, na które nie chcieliśmy się zgodzić. Cierpliwy i uprzejmy. Polecam!!!

Urszula Z. Duży kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę polecić Pana Grzegorza za bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do mojej sprawy. Bardzo dobry kontakt obojętnie, w którym dniu i godzinie. Pan Grzegorz jest mobilny i był bardzo pomocny w odebraniu dokumentów poza swoim biurem przy okazji poprawiając błędy w nich zawarte, co przyśpieszyło sprawę. Wszystko na bieżąco wyjaśniane i załatwiane.

Agnieszka P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługi eksperta kredytowego Pana Grzegorza. Podczas załatwiania wszelkich formalności związanych z kredytem wykazał bardzo duże zaangażowanie w sprawę i pełen profesjonalizm. Jego pomoc okazała się niezbędna nie tylko w przypadku procedur kredytowych, ale także podczas tworzenia umowy przedwstępnej związanej z zakupem mieszkania wraz z opiniowaniem wszelkich newralgicznych kwestii. Podczas przygotowywania najlepszej oferty kredytowej Pan Grzegorz dysponuje szerokim spektrum propozycji bankowych, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem kredytu pod potrzeby Klienta. Zdecydowanie polecam!

Kamila Dębniak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz wykazał się anielską cierpliwością i umiejętnościami negocjacyjnymi, bo moja sprawa nie była łatwa. Jako wolny strzelec, twórca (tłumaczka bez działalności gospodarczej) jestem dla banków mamutem albo jednorożcem. Tzn. nie istnieję. Panu Grzegorzowi udało się jednak dowieść, że nie tylko istnieję, lecz także zarabiam niezłe pieniądze i wszystkie banki, do których startowaliśmy, zgodziły się udzielić mi kredytu. Mogłam więc wybrać najkorzystniejszą ofertę. A pan Grzegorz towarzyszył mi do "najostateczniejszego" podpisu pod umową. Dziękuję i polecam!

Zuzanna Naczyńska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Grzegorz został nam polecony przez znajomą. Potrzebowaliśmy kredytu, który pozwolił by nam zrealizować cel, jakim była budowa domu. Pan Grzegorz znalazł najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji i swoją fachową wiedzą oraz doświadczeniem pomógł nam wybrać najlepszy produkt bankowy dla naszych potrzeb. Sprawnie przeprowadził przygotowanie formalności, wyjaśnił wątpliwości i terminologię bankową. Proces pozyskania pożyczki hipotecznej trwał tylko trzy tygodnie. Wszystkim polecamy eksperta kredytowego - Pana Grzegorza! Dziękujemy za pomoc!

S. i M. Mędrzyccy Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję Panu Grzegorzowi za rekomendację dobrej oferty, wiedzę którą mi przekazał oraz zdjęcie ze mnie przykrego obowiązku biegania po bankach. Cieszę się, że nie musiałem się nigdy nigdzie fatygować i ze spokojem mogłem powierzyć Panu Grzegorzowi załatwienie wszystkich formalności. Polecam współpracę z Panem Grzegorzem każdej osobie, która zechce pozyskać kredyt hipoteczny a jednocześnie nie będzie chciała zawracać sobie za bardzo głowy zbędnymi tematami :-)

Tomasz i Katarzyna P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz został nam polecony przez koleżankę. Zaczęliśmy się rozglądać za mieszkaniem i sposobem na sfinansowanie zakupu. Pan Grzegorz wyjasnił nam wszystkie zawiłości i przedstawił najkorzystniejsze oferty. Potrzebowaliśmy szybkiego przejścia przez wszystkie procedury, co się udało - w 2 tygodnie mieliśmy pozytywną decyzję o kredycie. W zakup wybranego przez nas mieszkania wchodziło również poddasze do własnej aranżacji, co było problematyczne na etapie wyceny przez bank - przyznana kwota kredytu była niższa niż potrzebowaliśmy. Pan Grzegorz błyskawicznie znalazł jednak korzystny kredyt gotówkowy na uzupełnienie brakujących środków. Możemy więc szczerze polecić usługi Pana Grzegorza - jego działania są bardzo sprawne i potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji.

P. i K. Malej Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością mogę polecić Pana Grzegorza dla osób zmagających się z kredytem. Pełen profesjonalizm, rozważa najbardziej korzystne opcje i wybiera dla klienta najlepszą, tak jak to było w moim przypadku. Zawsze gotowy do pomocy, zarówno poprzez kontakt mailowy jak i telefoniczny. Wiedza na temat procedur kredytowych jest niewątpliwie jednym z ważniejszych czynników przy wyborze doradcy kredytowego. Pan Grzegorz jest zatem właściwą osobą, na właściwym miejscu.

Malwina Nowacka Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Grzegorza poleciła nam znajoma, a efekt przewyższył nasze oczekiwania. To nasz pierwszy kredyt i byliśmy przerażeni tym, jak skomplikowane są te całe procedury, zwłaszcza że wcześniej mieliśmy kontakt z inną Panią doradcą, która przedstawiła sprawę w bardzo skomplikowany sposób. W naszym przypadku, czas był bardzo ważny - musieliśmy wyprowadzić sie z wynajmowanego mieszkania w ciągu miesiąca. Po pierwszym kontakcie już następnego dnia mieliśmy ocenę zdolności i oferty różnych banków do porównania (również w jęz, angielskim, dla męża). Kontakt jest świetny, był dla nas dostępny 7 dni w tygodniu, przyjeżdżał z dokumentami do nas do domu, co bardzo nam ułatwiło sprawę. Zawsze oddzwaniał, odpisywał i odpowiadał szybko i z anielską cierpliwością na wszystkie pytania, którymi go nękaliśmy :-). Kredyt na mieszkanie został załatwiony w rekordowym tempie - po 2 tyg pieniądze były na koncie u dewelopera, a my mogliśmy odebrać klucze. Dziekujemy!

O. i J. Reunamo Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym polecić serdecznie doradzcę kredytowego Grzegorza Janeczka, który doradzał mi w czasie trwania całego procesu kredytowego w roku 2015. Dzięki negocjacjom, które Pan Grzegorz prowadził aktywnie z bankiem udało mi się otrzymać pozytywną decyzję kredytową na bardzo dobrych warunkach w zaledwie 5 dni roboczych. Pan Grzegorz wykazał się dużą fachową wiedzą na każdym etapie procesu kredytowego. Wykazał się także skrupulatnością przy porównywaniu ofert z różnych banków, kalkulowaniu kosztów kredytu, przy kompletowaniu wymaganych dokumentów czy przy wypełnianiu formularzy. Podejmował nawet działania prewencyjne, w celu zapobieżenia ewentualnym komplikacjom kontrolując zawczasu historię kredytową i wypytując o detale. Komunikacja z Panem Grzegorzem przebiegała zawsze bez zarzutów. Odpowiedzi następowały szybko i były zawsze konkretne posuwając nas cały czas do przodu. Pan Grzegorz potrafi zmotywować do działania ( kompletowanie dokumentacji, załatwianie spraw urzędowych) oraz służy nawet informacjami o adresach i godzinach otwarcia urzędów. Pan Grzegorz jest elastyczny i ma indywidualne podejście do klienta. Uczciwie informował mnie o pozytywnych i negatywnych aspektach kredytów, wytłumaczył niezrozumiałe treści w umowie, towarzyszył przy podpisywaniu umowy. Dziękuję Panu Grzegorzowi za przeprowadzenie mnie przez ten skomplikowany proces i zapewniam, że będę polecała go z czystym sumieniem każdej zainteresowaniem otrzymaniem kredytu osobie.

Anna Włodarczyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z trudnościami otrzymalismy kredyt, ponieważ banki nie chcialy udzielić kredytu za wzgledu na wiek współwłaścicieli Firmy prowadzonej od 15 lat, a takze branżę, która w wielu bankach jest wykluczona z finansowania. Udało się to, dzięki determinacji i uporowi p. Grzegorza, który wynalazl Bank udzielajacy dla firm o nietypowej branzy finansowego wsparcia. Praca p.Grzegorza była szczególnie cenna w przepychaniu dokumentów tak, aby zostały zaakceptowane przez bank; przy współpracy z księgowością firmy oraz w nadzorze nad sprawą do czasu podpisania umowy z bankiem i uruchomienia kredytu. Otrzymaliśmy rzetelną informacje o finansowych paramertach kredytu, a takze moralne wsparcie, bo banki patrzyły na nas niechętnie. Dziękujemy p.Grzegorzowi i polecamy tego przemiłego Doradcę Kredytowego jako rzetelnego, kompetentnego i sprawdzonego w swojej działalności.

Malgorzata Pyzel Kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracę z Panem Grzegorzem nawiązaliśmy zupełnym przypadkiem. Była to reklama biura w internecie. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny na zakup działki z domem i jego remont. Sytuację komplikował fakt ,że mamy jedno źródło dochodów i wiek głównego kredytobiorcy 47l, a ponadto kupowana przez Nas nieruchomość była w nie najlepszym stanie technicznym, co stanowiło problem dla banków w zabezpieczeniu się na niej. Sytuacja zdawałoby się wręcz niemożliwa do uzyskania kredytu przy udziale własnym tylko 5%, lecz p.Grzegorz podjął się tego trudnego zadania. Jest wytrwałym doradcą i po kilku odmowach nie zniechęcał się, lecz próbował dalej. Tylko Jemu zawdzięczamy że już remontujemy swój własny dom. Pan Grzegorz jest mistrzem w załatwianiu spraw raczej niemożliwych. Zawsze służy pomocą i radą. Taki doradca to sukces w skomplikowanych sprawach.

Magdalena i Piotr Cencora kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz okazał się osobą niezwykle kompetentną, zorganizowaną i jednocześnie elastyczną. Zawsze przygotowany, pilnował terminów, przypominał o spotkaniach, tłumaczył treść niektórych dokumentów. Jednocześnie do wszystkiego podchodził z pogodą ducha i stoickim spokojem. Serdecznie polecam. Olga

Olga Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz jest doradcą godnym POLECENIA! Wzięcie kredytu na mieszkanie dzięki niemu okazało się, że nie jest to tak trudne i straszne:). Wszystko zostało bardzo szybko i sprawnie załatwione. Kontakt z tym Panem jest bardzo dobry. Jest w stanie odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie o każdej porze telefonicznie jak i mailowo. Bardzo kompetentna osoba, znająca się na swoim fachu. Na linii klient- doradca-bank nie było żadnych zgrzytów, niedomówień czy problemów. Życzę każdemu takiego doradcy, jakim jest Pan Grzegorz.

Grzegorz Kantarewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Bardzo polecam obsługę kredytową Pana Grzegorza. Jest w pełni profesjonalna, sumienna i skuteczna. Pilnie potrzebowałem gotówki na rozwój firmy i Pan Grzegorz bardzo sprawnie poprowadził sprawę, dzięki czemu potrzebne środki miałem na koncie już po tygodniu. Polecam!

Michał S Kredyt na firmę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mam nadzieję, że moja rekomendacja będzie przydatna :) Pan Grzegorz został mi polecony przez zaprzyjaźnioną agentkę nieruchomości i okazał się po pierwsze osobą kompetentną, a po drugie sympatyczną, co przy skomplikowaniu spraw kredytowych było bardzo pomocne. Podejście instytucji kredytowych (banków) do klienta nie zawsze jest rzetelne a sprawdzony doradca, to duża pomoc w tych relacjach i gwarancja sukcesu, jak w moim przypadku. Polecam!

Marcin D kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pan Grzegorz jest osobą pozytywną, sumienną i godną polecenia. Doradca w sposób profesjonalny i rzetelny pomógł w wyborze banku do kredytu hipotecznego. Wyjaśnił wiele spraw, o których nie miałam pojęcia i przedstawił bardzo korzystną ofertę banku. Wzbudził moje zaufanie, dzięki temu nie musiałam się martwić o załatwianie poszczególnych kroków przy podpisaniu umowy kredytowej.

Barbara G Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do współpracy z Panem Grzegorzem zachęciła mnie opinia mojej koleżanki. Pan Grzegorz okazał sie osobą niezwykle życzliwą oraz wielce kompetentną. Podczas naszej współpracy pomógł mi wielokrotnie w wyborze najkorzystniejszej z możliwych dla mnie opcji. Nasza współpraca została zakończona sukcesem głownie dzięki Jego uporowi oraz doskonałej znajomosci rynku kredytowego. Dodatkowym atutem Pana Grzegorza jest sumienność w zbieraniu dokumentacji kredytowej (podczas naszej współpracy przygotował większość dokumentacji niezbędnej do zawarcia kredytu). Z perspektywy czasu uważam, ze wybór doradcy w osobie Pana Grzegorza okazał sie dla mnie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Życzę wszystkim osobom starającym sie o kredyt mieszkaniowy takiego doradcy. Dla osób niezdecydowanych powiem krótko NAPRAWDĘ WARTO NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ!

Ola Szymańska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz jest osobą skrupulatną i skoncentrowaną na osiągnięciu ustalonego z klientem celu. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, jestem zadowolony bo wspólnymi siłami cel został osiągnięty. Pan Grzegorz był zaangażowany podczas całej ścieżki procesu, zaczynając od badania i porównania ofert rynkowych, przez selekcję optymalnych propozycji, kompletację niezbędnych dokumentów, włącznie z obecnością podczas podpisywania umowy i nadzorowaniem uruchomenia kredytu. Pan Grzegorz jest także do dyspozycji już po zrefinansowanu kredytu. Chętnie polecam do współpracy osobę Pana Grzegorza.

AR Refinansowanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Grzegorza polecił mi Agent nieruchomości, dzięki temu nie miałam problemu z wyborem.Okazało się, że jest to bardzo skuteczna pomoc. Pan Grzegorz przeanalizował oferty pod kątem mojej sytuacji kredytowej, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań. Bardzo szybko poradził sobie z oceną zdolności kredytowej i sprawdził mnie w BIK,co wpływa na dalsze działania.Przedstawił szereg możliwości różnych ofert, prezentował wady i zalety poszczególnych,różnice w ubezpieczeniach i opłaty. Przygotował dokumenty dla różnych banków, na bieżąco mnie informował o postępach w procedowaniu mojego wniosku. Bardzo zaangażowany,aż po wizytę w Banku, gdzie mi towarzyszył, mogłam liczyć w każdej chwili na jego pomoc. Pan Grzegorz prezentuje indywidualne podejście do klienta i posiada doskonałą znajomość rynku, jeśli mogę to zdecydowanie polecam i dziękuję. Pozdrawiam Ewa Damięcka

Ewa Damięcka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po współpracy z kilkoma doradcami, trafiłem w końcu do Pana Grzegorza Janeczka. Dowiedziałem się wreszcie, jaka faktycznie jest moja zdolność kredytowa - poprzedni doradcy wyliczali ją za każdym razem inaczej. Pan Grzegorz miał też rozeznanie w kwestiach możliwości cudzoziemców co do uzyskania kredytu hipotecznego w różnych bankach - w tej dziedzinie inni doradcy nie mieli żadnej wiedzy. Pomimo dość skomplikowanej sytuacji ze zdolnością i faktem bycia obcokrajowcem, dzięki P. Janeczkowi otrzymałem, po kilku odmowach ze strony innych banków, gdzie starałem się o kredyt z innymi doradcami, kredyt na dobrych warunkach. Pan Grzegorz zadziwił mnie swoją skutecznością.

Rusłan Antonewskyy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Grzegorz był w stanie przedstawić szereg alternatywnych ofert kredytów hipotecznych i pomóc w ich porównaniu, wypunktowując zalety i wady każdego z nich, wagę poszczególnych opłat, ryzyko itp. Szczególnie przydatne było przedstawienie całkowitego kosztu kredytu. Po wybraniu przeze mnie kredytu walutowego udało się panu Grzegorzowi przyspieszyć procedury weryfikacyjne, dzięki czemu zdążyłem z decyzją o przyznaniu kredytu przed zmianą warunków i wymagań. Gdyby nie to prawdopodobnie byłbym skazany na kredyt w PLN. Pan Grzegorz regularnie się ze mną kontaktował i prowadził mnie przez wszystkie procedury, co uczyniło współpracę z bankiem zdecydowanie mniej stresującą.

B. Jakubowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi Pana Grzegorza. Wyszukanie i poprowadzenie sprawy kredytu hipotecznego bylo w moim przypadku sprawą bardzo pilną, a Pan Grzegorz wykazał się pomocą i elastycznością, zarówno w kontakcie z bankiem, jak i z pośrednikiem. Sprawa została zakończona pomyślnie. Polecam!

L. Sosnowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi Pana Grzegorza. Dwukrotnie przekazywałem swoje sprawy w jego ręce za pierwszym razem kredyt na zakup działki, a ostatnio na wykończenie domu.Wszystkie sprawy związane z kredytem prowadził sumiennie, wyjaśniał wszelkie wątpliwości, a co ważne, szybko. Polecił mi chyba najlepszy na tamten okres bank, a kredyt otrzymałem bez problemu. Wszystkie dokumenty były wypełnione poprawnie, więc nie traciliłem czasu na zbędne poprawki czy uzupełnienia. Współpraca z panem Grzegorzem naprawdę, należała do czystej przyjemności. Mówiąc krótko - fachowiec i profesjonalista dbające o cenny czas klienta.

Woźniak Adam Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Grzegorza trafiłam przypadkiem z polecenia znajomej, która zachwalała go jako doradcę kredytowego. Okazało się, że to prawda i mój wybór był strzałem w dziesiątkę! począwszy od przedstawienia oferty kredytowej, przez pomoc wyborze banku, w który miał najlepszą dla mnie ofertę, przez przygotowanie dokumentów, złożenie ich w kilku bankach i uzyskanie wszelkich informacji na temat mojego wniosku- wszystkim zajmował się Pan Grzegorz. Pomaga wybrać odpowiedni bank, kompletować dokumenty, jest z klientem aż do chwili podpisania umowy kredytowej, odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam Pana Grzegorza jako doradcę kredytowego :-)

Wiola Popczyk Kredy hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Mam zdecydowanie pozytywne doświadczenia ze współpracy z Panem Grzegorzem, jako jedyny z doradców, z którymi się kontaktowałem, przedstawił mi moją PRAWDZIWĄ zdolność kredytową, doradził co muszę zrobić żeby ją poprawić i co więcej, wyliczenia Pana Grzegorza, sprawdziły się z wyliczeniami banku, co w sumie jest rzeczą oczywistą dla nas klientów, jednak mam wrażenie że dla wielu doradców, nie do końca. Gorąco polecam Pana Grzegorza Janeczka jako doradce w sprawach kredytowych.

Bartosz Klimczak Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam, Pan Grzegorz bardzo ułatwił mi wszystkie formalności z uzyskaniem kredytu na moje "M4". Przedstawił analizy z różnych banków, wyjaśnił i doradził, który będzie najodpowiedniejszy dla mnie. Wszelkie wątpliwości zostały mi dokładnie wyjaśnione. Po za tym Pan Grzegorz jest bardzo sympatyczny z miły usposobieniem i zawsze bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało. Gorąco polecam Wioletta Teodorczyk

Wioletta Teodorczyk Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę z całą pewnością zarekomendować Pana Grzegorza jako prawdziwego profesjonalistę, który szybko i sprawnie pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. W moim przypadku chodziło o kredyt w euro, który jak wiemy wymaga obecnie dużego nakładu pracy. Pan Grzegorz okazał się bardzo pomocny przy kwestiach spornych ze zbywcą nieruchomości. Dzięki Panu Grzegorzowi wszystko przebiegło bez problemu, a ja otrzymałem najlepszą z możliwych ofert. Jestem bardzo zadowolony. Podsumowując: profesjonalizm, dobre podejście do klienta, wiedza i doświadczenie

Łukasz Nowacki Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %