Jacek Cieszko

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 669992520 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Bezpłatnie porównuję oferty kredytów z wielu banków. Dokonuję rzetelnej i dokładnej analizy oferty i pomagam wybrać najlepszy kredyt. Wyliczam zdolność kredytową.

Zwracam uwagę na szczegóły, wyliczam koszty związane z kredytem, odpowiadam na wszelkie pytania osób zainteresowanym kredytowaniem.

 

Jako Ekspert Finansowy pracuję od dziesięciu lat i z perspektywy czasu wiem jak pomocne jest w tym zawodzie zdobyte doświadczenie. Dzięki niemu oprócz fachowej wiedzy z dziedziny finansów jestem w stanie zaoferować  wartość dodaną polegającą na sprawnym dopasowaniu produktu  bankowego do ich oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Każdy z moich Klientów jest obsługiwany kompleksowo, a to oznacza że oprócz uzyskania wiedzy merytorycznej ściśle związanej z samym kosztem i oprocentowaniem kredytu  może on również liczyć na pomoc w zakresie zebrania niezbędnych dokumentów  oraz wypełnienia wniosków kredytowych. Ponadto reprezentuję swoich klientów przed bankami czuwając nad sprawną obsługa całego procesu kredytowego a także negocjując w ich imieniu najlepsze warunki.

Dodatkowo na życzenie Klientów towarzyszę im również podczas podpisywania umowy kredytowej w banku pomagając wyjaśnić zapisy w umowie oraz dając wsparcie merytoryczne.

Proponowana przeze mnie pomoc jest całkowicie darmowa.

Zachęcam wszystkich poszukujących najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych oraz oczekujących profesjonalnej obsługi do skorzystania z moich usług.     

KONSULTACJE KREDYTOWE 

BEZPOŚREDNI KONTAKT

TEL. 669-992-520

Doświadczenie

od 10.2014 - Ekspert finansowy w zespole SprawdzonyEkspert.pl

2012 - 2014 firma Tax Care S.A. - Doradca ds. Kredytów Hipotecznych

2007 - 2012 - firma Open Finance S.A. - Doradca Finansowy

Atuty eksperta

- doświadczenie

- profesjonalna obsługa

- indywidualne podejście do klienta

- skuteczność

- mobilność ( możliwość spotkania w miejscu wybranym przez klienta )

Przykłady opisanych spraw

- kredyty na zakup lokalu mieszkalnego

- kredyty na budowę domu

- kredyty na dokończenie budowy domu

- kredyty na zakup działki budowlanej

- kredyty na remont lokalu mieszkalnego lub domu

- kredyty na spłatę obecnego zadłużenia w innych bankach

- kredyty na dowolny cel z zabezpieczeniem na nieruchomości

- kredyty hipoteczne dla cudzoziemców oraz Polaków pracujących za granicą

- kredyty inwestycyjne dla osób prowadzących działalność gospodarczą

- plany oszczędnościowo -inwestycyjne dla klienta indywidualnego

 

 

Wybrane rekomendacje

Witam... Pan Jacek jest naprawdę i dosłownie sprawdzonym doradcą. Podczas kiedy szukaliśmy dogodnego banku, który udzieli nam kredytu hipotecznego, trafialiśmy na szereg niejasności i problemów ze strony banków. Po podjęciu współpracy z Panem Jackiem, to on wszystkim zajął się i jakoś banki nie widziały już problemów w udzieleniu kredytu. Jest rzetelnym i miłym doradcą, który zna się na swojej pracy, a ponadto dąży do spełnienia wymogów swojego klienta z upartym zaangażowaniem. Był zainteresowany naszym tematem nie tylko w godzinach pracy, ale i po godzinach, na urlopie i w czasie wolnym. Bardzo polecamy jego usługi i z pewnością skorzystamy ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki pomocy z jego strony mamy dziś własny dom.

Aleksandra i Mariusz Kredyt hipoteczny

Pan Jacek bardzo nam pomógł przy wyborze odpowiedniego kredytu hipotecznego. Podczas naszych spotkań udzielił nam wyczerpujących informacji - na czym polega kredyt hipoteczny, czym jest zmienne oprocentowanie, od czego ono zależy, oraz w jaki sposób wpływa ono na wysokość spłacanej raty. Doradził nam jaki okres kredytowania będzie dla nas najkorzystniejszy. W momencie, gdy oferta promocyjna proponowana przez bank była niejasna, kontaktował się telefonicznie z pracownikiem banku w celu wyjaśnienia szczegółów. Uzyskaliśmy pomoc przy wypełnieniu wniosków do banku. Otrzymaliśmy informację jakie dokumenty będą wymagane przez bank na samym wstępie, co znacznie przyspieszyło proces wydania decyzji kredytowej. Podczas procesu wydawania decyzji kredytowej, na bieżąco byliśmy informowani o statusie naszego zgłoszenia. W razie jakichkolwiek pytań, Pan Jacek był zawsze dostępny pod telefonem. Ponadto - na naszą prośbę - był obecny w siedzibie banku przy podpisaniu umowy końcowej, dzięki czemu, mieliśmy możliwość zadawania pytań w przypadku niejasności w umowie. Serdecznie polecamy współpracę z Panem Jackiem! Maria i Bartosz

Maria i Bartosz Kredyt hipoteczny

Będąc bardzo nieufnymi wobec instrumentów finansowych i finansjery światowej pan Jacek rzucił swoją osobą i kompetencjami jasne światło na fakt, że w świecie mamony są również ludzie nie tylko rzetelnie przygotowani merytorycznie ale i rzetelnie traktujący swoich klientów oraz za cel stawiający sobie znalezienie dla klientów najkorzystniejszej oferty i dbanie o jej sfinalizowanie. Ponadto pan Jacek wykazywał żywe zainteresowanie naszym tematem (korespondencje "po godzinach", częsta komunikacja mimo niewygód związanych z nieobecnością klientów na miejscu). Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić pana Jacka jako profesjonalistę w swoim fachu.

Marzena i Łukasz kredyt hipoteczny

Kompetencja, profesjonalizm, ale też, co ważne - usposobienie Pana Jacka - bez nich nasze starania się o kredyt przerodziłyby się najpewniej w drogę przez mękę. Na szczęście mogliśmy liczyć zawsze na pomoc i radę, a tych ostatnich potrzebowaliśmy dużo. Polecamy wszystkim, przede wszystkim szukającym swojego pierwszego własnego kąta.

Ania i Dominik Niezbędnik Kredytowy

Pan Jacek Cieszko to prawdziwy profesjonalista z zakresu doradztwa kredytowego. Podczas naszej współpracy wykazał się ogromną wiedzą, dzięki czemu w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnił mi wszystkie aspekty związane z kredytem. Pomógł mi w wyborze najkorzystniejszego dla mnie kredytu oraz w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Cały czas nadzorował cały proces i nawet gdy okazało się, że w dokumentach, które mu dostarczyłam jest błąd niezwłocznie zareagował, żeby korzystna dla mnie oferta nie przepadła. Pan Jacek rzetelnie i fachowo podchodzi do klienta, wykazuje się wielkim zaangażowaniem i skrupulatnością. Współpraca z panem Jackiem była przyjemnością, warto skorzystać z pomocy kompetentnej osoby. Polecam go jako fachowca w dziedzinie doradztwa kredytowego.

Celina Kredyt hipoteczny

Szybko, sprawnie, fachowo. Dostaliśmy z mężem kredyt na najlepszych warunkach z możliwych. Bez ględzenia i pustych obietnic. Bardzo profesjonalnie. Mieliśmy poczucie, że jest naszym przedstawicielem w banku. Bardzo polecamy!

Agnieszka i Maciej Kredyt hipoteczny

Z Panem Jackiem mieliśmy przyjemność współpracować w 2011/2012. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Choć droga do uzyskania kredytu często jest trudna Pan Jacek jest osobą uparcie dążącą do celu i to właśnie dzięki jego kompetencjom mamy dziś mieszkanie. Polecam usługi Pana Jacka jest profesjonalny, skrupulatny, o wysokiej kulturze osobistej i zawsze znajduje wyjście z trudnej sytuacji:) , pozdrawiam

Mariola Ł kredyt hipoteczny

Profesjonalista - bardzo gorąco polecam. W podejmowaniu życiowej decyzji jaką jest kredyt hipoteczny naprawdę warto skorzystać z tak kompetentnej osoby.

Maciej Pociecha Kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania to była dla mnie bardzo ważna decyzja. W sprawie tak istotnej chciałam skorzystać z pomocy fachowca. Pana Jacka polecili mi znajomi. Wybór ten okazał się bardzo trafny. W sposób prosty i przejrzysty wyjaśniał mi zawiłości związane z kredytem i zakupem mojej nieruchomości. Często mówi się o nierzetelnych doradcach finansowych. Czytałam wiele opinii, że dbają oni wyłącznie o swoją prowizję a interes klienta jest mało ważny. Obawiałam się również że mogę być w ten sposób potraktowana. Moje obawy okazały się całkowicie bezpodstawne. Pan Jacek wszystko ze mną konsultował i wiem że oferta na którą się ostatecznie zdecydowałam jest dla mnie najkorzystniejsza. Polecam wszystkim Pana Jacka. W podjęciu tak ważnej decyzji jak kredyt mieszkaniowy powinien wszystkim doradzać fachowiec a takim jest z pewnością Pan Jacek

Małgorzata Kredyt

Napiszę wprost - gdyby nie Pan Jacek, to przepadłby mi zadatek. Okazało się, że moja skomplikowana sytuacja z historią kredytową uniemożliwiała otrzymanie kredytu w bankach. Pan Jacek rzeczowo wytłumaczył co i jak powinniśmy zrobić i w konsekwencji dostałem kredyt na super warunkach. Polecam!

Artur kredyt hipoteczny

Miałem okazję korzystać z usług pana Jacka w 2013 roku. Miła i fachowa obsługa. Udało się osiągnąć zamierzony cel. Polecam współpracę.

Paweł K. kredyt budowlany

Współpraca z panem Jackiem przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Ma duże doświadczenie w branży co widać i czuć ;)

Wojciech i Alicja super

Współpracowałem z Panem Jackiem biorąc kredyt hipoteczny. Pan Jacek rzetelnie przedstawił mi kilka opcji do wyboru, zwracając uwagę na wszystkie "za i przeciw". Polecam Pana Jacka jako profesjonalnego, komunikatywnego doradcę.

Jarosław S Polecam

Mieliśmy przyjemność korzystania z pomocy Pana Jacka Cieszko przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Profesjonalizm, dyspozycyjność, oszczędność naszego czasu to cechy wyróżniające tego Pana. Chcieliśmy wybrać najlepszy dostępny produkt bankowy dlatego skorzystaliśmy z profesjonalnej pomocy. Pan Jacek dołożył starań, w wyniku których jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy !!! Rafał i Kasia

Rafał i Kasia Kredyt hipoteczny

Kilkukrotnie moja rodzina i znajomi korzystali z doświadczenia p. Jacka. Wielokrotnie wykazywał olbrzymią wiedzę w temacie swojej dziedziny. To za co go cenię to sumienność i dokładność w zwariowanej biurokracji w jakiej przyszło nam żyć, szybkość działania i dyspozycyjność w kontakcie i wymianie dokumentów, szczerość w kwestii zdolności i to że nigdy "nie owijał w bawełnę" ani nie przeciągał spraw. POLECAM

Maciej Tomaszczak Szybko, konkretnie, profesjonalnie

Do Pana Jacka trafiliśmy z polecenia. Przedstawiono nam jego osobę jako kompetentną i sprawną w działaniu. Całkowicie się z tym zgadzamy. Doradca udzielił nam fachowych wskazówek i wspólnie rozpoczęliśmy proces starania się o kredyt hipoteczny. W między czasie sprawa się mocno skomplikowała z winy sprzedającego nieruchomość. Mając pozytywną decyzję kredytową nie mogliśmy sfinalizować transakcji. Pan Jacek jako pośrednik między nami, a bankiem wyprowadził sprawę na prostą, co umożliwiło nam zakup innej nieruchomości. W trakcie trwania całego procesu odpowiadał na każde zadane pytanie mailowo lub telefonicznie, objaśniał zawiłości kredytów hipotecznych i prawa bankowego. Oczywiście wybrał dla nas najbardziej optymalna ofertę kredytową. Podsumowując polecamy usługi tego doradcy wszystkim starającym się o kredyt..

Paweł i Marta Kredyt hipoteczny

Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista. Pomógł nam skorzystać z możliwie najkorzystniejszej dla nas oferty kredytowej. Nasz przypadek nie należał do najłatwiejszych — deweloper robił problemy (sic!), banki wymagały niezliczonej ilości dodatkowych dokumentów itp. A Pan Jacek pośredniczył nie tylko między nami i bankiem, ale i między nami i deweloperem, czy deweloperem i bankiem. Zawsze służył radą i był niezwykle pomocny, niejednokrotnie poza godzinami swojej pracy i zakresem swoich obowiązków. Słowem, robił wszystko, a nawet więcej, aby się udało. I udało się! Mieszkamy w nowym mieszkaniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie polecamy Pana Jacka i, korzystając okazji, jeszcze raz mu dziękujemy.

Natalia i Artur Kredyt hipoteczny

Pan Jacek Cieszko wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Jacek jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę.Cechuje go również rzetelne i fachowe podejście, jak również pełne zaangażowanie i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Wybrał najkorzystniejszą ofertę dla nas, pomógł skompletować wymagane dokumenty, czasem wykraczając poza zakres standardowej usługi(np. występowanie w imieniu klienta), na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w procesowaniu wniosku.

Barbara i Andrzej Korczak Kredyt Hipoteczny