Zdj%c4%99cie

Jacek Cieszko

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 669992520 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

     Nazywam się Jacek Cieszko i mieszkam we Wrocławiu. Jako Doradca Finansowy pracuję od dziesięciu lat i z perspektywy czasu wiem jak pomocne jest w tym zawodzie zdobyte doświadczenie. Dzięki niemu oprócz fachowej wiedzy z dziedziny finansów jestem w stanie zaoferować moim klientom tzw. wartość dodaną polegającą na sprawnym dopasowaniu produktu  bankowego do ich oczekiwań oraz możliwości finansowych.

     Każdy z moich klientów jest obsługiwany kompleksowo a to oznacza że oprócz uzyskania wiedzy merytorycznej ściśle związanej z samym kosztem i oprocentowaniem kredytu  może on również liczyć na pomoc w zakresie zebrania niezbędnych dokumentów  oraz wypełnienia wniosków kredytowych. Ponadto reprezentuję swoich klientów przed bankami czuwając nad sprawną obsługa całego procesu kredytowego a także negocjując w ich imieniu najlepsze warunki finansowe. Dodatkowo na życzenie klientów towarzyszę im również podczas podpisywania umowy kredytowej w banku pomagając wyjaśnić zapisy w umowie oraz dając wsparcie merytoryczne.

     Proponowana przeze mnie pomoc jest całkowicie darmowa tym bardziej zachęcam wszystkie osoby poszukujące najkorzystniejszych rozwiązań finansowych oraz oczekujące profesjonalnej obsługi  do skorzystania z moich usług.    

   

Doświadczenie

od 10.2014 - Doradca finansowy w zespole SprawdzonyDoradca.pl

2012 - 2014 firma Tax Care S.A. - Doradca ds. Kredytów Hipotecznych

2007 - 2012 - firma Open Finance S.A. - Doradca Finansowy

Atuty eksperta

- doświadczenie

- profesjonalna obsługa

- indywidualne podejście do klienta

- skuteczność

- mobilność ( możliwość spotkania w miejscu wybranym przez klienta )

Przykłady opisanych spraw

- kredyty na zakup lokalu mieszkalnego

- kredyty na budowę domu

- kredyty na dokończenie budowy domu

- kredyty na zakup działki budowlanej

- kredyty na remont lokalu mieszkalnego lub domu

- kredyty na spłatę obecnego zadłużenia w innych bankach

- kredyty na dowolny cel z zabezpieczeniem na nieruchomości

- kredyty hipoteczne dla cudzoziemców oraz Polaków pracujących za granicą

- kredyty inwestycyjne dla osób prowadzących działalność gospodarczą

- plany oszczędnościowo -inwestycyjne dla klienta indywidualnego

 

 

Wybrane rekomendacje

Będąc bardzo nieufnymi wobec instrumentów finansowych i finansjery światowej pan Jacek rzucił swoją osobą i kompetencjami jasne światło na fakt, że w świecie mamony są również ludzie nie tylko rzetelnie przygotowani merytorycznie ale i rzetelnie traktujący swoich klientów oraz za cel stawiający sobie znalezienie dla klientów najkorzystniejszej oferty i dbanie o jej sfinalizowanie. Ponadto pan Jacek wykazywał żywe zainteresowanie naszym tematem (korespondencje "po godzinach", częsta komunikacja mimo niewygód związanych z nieobecnością klientów na miejscu). Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić pana Jacka jako profesjonalistę w swoim fachu.

Marzena i Łukasz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-06-06

Kompetencja, profesjonalizm, ale też, co ważne - usposobienie Pana Jacka - bez nich nasze starania się o kredyt przerodziłyby się najpewniej w drogę przez mękę. Na szczęście mogliśmy liczyć zawsze na pomoc i radę, a tych ostatnich potrzebowaliśmy dużo. Polecamy wszystkim, przede wszystkim szukającym swojego pierwszego własnego kąta.

Ania i Dominik Niezbędnik Kredytowy

Data dodania: 2017-05-05

Pan Jacek Cieszko to prawdziwy profesjonalista z zakresu doradztwa kredytowego. Podczas naszej współpracy wykazał się ogromną wiedzą, dzięki czemu w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnił mi wszystkie aspekty związane z kredytem. Pomógł mi w wyborze najkorzystniejszego dla mnie kredytu oraz w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Cały czas nadzorował cały proces i nawet gdy okazało się, że w dokumentach, które mu dostarczyłam jest błąd niezwłocznie zareagował, żeby korzystna dla mnie oferta nie przepadła. Pan Jacek rzetelnie i fachowo podchodzi do klienta, wykazuje się wielkim zaangażowaniem i skrupulatnością. Współpraca z panem Jackiem była przyjemnością, warto skorzystać z pomocy kompetentnej osoby. Polecam go jako fachowca w dziedzinie doradztwa kredytowego.

Celina Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-28

Szybko, sprawnie, fachowo. Dostaliśmy z mężem kredyt na najlepszych warunkach z możliwych. Bez ględzenia i pustych obietnic. Bardzo profesjonalnie. Mieliśmy poczucie, że jest naszym przedstawicielem w banku. Bardzo polecamy!

Agnieszka i Maciej Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-27

Z Panem Jackiem mieliśmy przyjemność współpracować w 2011/2012. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Choć droga do uzyskania kredytu często jest trudna Pan Jacek jest osobą uparcie dążącą do celu i to właśnie dzięki jego kompetencjom mamy dziś mieszkanie. Polecam usługi Pana Jacka jest profesjonalny, skrupulatny, o wysokiej kulturze osobistej i zawsze znajduje wyjście z trudnej sytuacji:) , pozdrawiam

Mariola Ł kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-24

Profesjonalista - bardzo gorąco polecam. W podejmowaniu życiowej decyzji jaką jest kredyt hipoteczny naprawdę warto skorzystać z tak kompetentnej osoby.

Maciej Pociecha Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-21

Zakup mieszkania to była dla mnie bardzo ważna decyzja. W sprawie tak istotnej chciałam skorzystać z pomocy fachowca. Pana Jacka polecili mi znajomi. Wybór ten okazał się bardzo trafny. W sposób prosty i przejrzysty wyjaśniał mi zawiłości związane z kredytem i zakupem mojej nieruchomości. Często mówi się o nierzetelnych doradcach finansowych. Czytałam wiele opinii, że dbają oni wyłącznie o swoją prowizję a interes klienta jest mało ważny. Obawiałam się również że mogę być w ten sposób potraktowana. Moje obawy okazały się całkowicie bezpodstawne. Pan Jacek wszystko ze mną konsultował i wiem że oferta na którą się ostatecznie zdecydowałam jest dla mnie najkorzystniejsza. Polecam wszystkim Pana Jacka. W podjęciu tak ważnej decyzji jak kredyt mieszkaniowy powinien wszystkim doradzać fachowiec a takim jest z pewnością Pan Jacek

Małgorzata Kredyt

Data dodania: 2017-04-21

Napiszę wprost - gdyby nie Pan Jacek, to przepadłby mi zadatek. Okazało się, że moja skomplikowana sytuacja z historią kredytową uniemożliwiała otrzymanie kredytu w bankach. Pan Jacek rzeczowo wytłumaczył co i jak powinniśmy zrobić i w konsekwencji dostałem kredyt na super warunkach. Polecam!

Artur kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-21

Miałem okazję korzystać z usług pana Jacka w 2013 roku. Miła i fachowa obsługa. Udało się osiągnąć zamierzony cel. Polecam współpracę.

Paweł K. kredyt budowlany

Data dodania: 2017-04-21

Współpraca z panem Jackiem przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Ma duże doświadczenie w branży co widać i czuć ;)

Wojciech i Alicja super

Data dodania: 2017-04-20

Współpracowałem z Panem Jackiem biorąc kredyt hipoteczny. Pan Jacek rzetelnie przedstawił mi kilka opcji do wyboru, zwracając uwagę na wszystkie "za i przeciw". Polecam Pana Jacka jako profesjonalnego, komunikatywnego doradcę.

Jarosław S Polecam

Data dodania: 2017-04-20

Mieliśmy przyjemność korzystania z pomocy Pana Jacka Cieszko przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Profesjonalizm, dyspozycyjność, oszczędność naszego czasu to cechy wyróżniające tego Pana. Chcieliśmy wybrać najlepszy dostępny produkt bankowy dlatego skorzystaliśmy z profesjonalnej pomocy. Pan Jacek dołożył starań, w wyniku których jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy !!! Rafał i Kasia

Rafał i Kasia Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-02-15

Kilkukrotnie moja rodzina i znajomi korzystali z doświadczenia p. Jacka. Wielokrotnie wykazywał olbrzymią wiedzę w temacie swojej dziedziny. To za co go cenię to sumienność i dokładność w zwariowanej biurokracji w jakiej przyszło nam żyć, szybkość działania i dyspozycyjność w kontakcie i wymianie dokumentów, szczerość w kwestii zdolności i to że nigdy "nie owijał w bawełnę" ani nie przeciągał spraw. POLECAM

Maciej Tomaszczak Szybko, konkretnie, profesjonalnie

Data dodania: 2014-12-15

Do Pana Jacka trafiliśmy z polecenia. Przedstawiono nam jego osobę jako kompetentną i sprawną w działaniu. Całkowicie się z tym zgadzamy. Doradca udzielił nam fachowych wskazówek i wspólnie rozpoczęliśmy proces starania się o kredyt hipoteczny. W między czasie sprawa się mocno skomplikowała z winy sprzedającego nieruchomość. Mając pozytywną decyzję kredytową nie mogliśmy sfinalizować transakcji. Pan Jacek jako pośrednik między nami, a bankiem wyprowadził sprawę na prostą, co umożliwiło nam zakup innej nieruchomości. W trakcie trwania całego procesu odpowiadał na każde zadane pytanie mailowo lub telefonicznie, objaśniał zawiłości kredytów hipotecznych i prawa bankowego. Oczywiście wybrał dla nas najbardziej optymalna ofertę kredytową. Podsumowując polecamy usługi tego doradcy wszystkim starającym się o kredyt..

Paweł i Marta Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-07-04

Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista. Pomógł nam skorzystać z możliwie najkorzystniejszej dla nas oferty kredytowej. Nasz przypadek nie należał do najłatwiejszych — deweloper robił problemy (sic!), banki wymagały niezliczonej ilości dodatkowych dokumentów itp. A Pan Jacek pośredniczył nie tylko między nami i bankiem, ale i między nami i deweloperem, czy deweloperem i bankiem. Zawsze służył radą i był niezwykle pomocny, niejednokrotnie poza godzinami swojej pracy i zakresem swoich obowiązków. Słowem, robił wszystko, a nawet więcej, aby się udało. I udało się! Mieszkamy w nowym mieszkaniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie polecamy Pana Jacka i, korzystając okazji, jeszcze raz mu dziękujemy.

Natalia i Artur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-05-20

Pan Jacek Cieszko wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Jacek jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę.Cechuje go również rzetelne i fachowe podejście, jak również pełne zaangażowanie i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Wybrał najkorzystniejszą ofertę dla nas, pomógł skompletować wymagane dokumenty, czasem wykraczając poza zakres standardowej usługi(np. występowanie w imieniu klienta), na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w procesowaniu wniosku.

Barbara i Andrzej Korczak Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2013-05-19