20191205-094924

Jacek Nowak

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667091128 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Starając się o kredyt jesteśmy zadowoleni że trafiliśmy na Pana Jacka. Dzięki pomocy, szerokiej wiedzy i cierpliwości mieliśmy poczucie, że świadomie podjęliśmy decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięliśmy. Dyspozycyjność doradcy pełna, otrzymaliśmy szczegółowe i zrozumiałe odpowiedzi na każde nasze pytanie, zagadnienie z dziedziny finansów i bankowości. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze i mniej stresowe.

Hanna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Jackiem godna polecenia. Posiada on ogromną wiedzę w temacie kredytów. Wszystkie zagadnienia objaśnia w prosty i zrozumiały sposób. Przedstawia jasne symulacje i porównania banków oraz zaznacza o czym należy pamiętać, co kiedy zrobić. Dzięki współpracy z doradcą nie musieliśmy się o nic martwić. Jeśli nie jesteś obeznany w procedurach i ofertach bankowych to rekomenduje udać się do Pana Jacka. Na pewno oszczędzisz dużo czasu i pieniędzy! Jeszcze raz polecam i dziękujemy za pomoc.

Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek przeprowadził nas sprawnie przez zawiły proces bankowy kredytu hipotecznego. Był z nami nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku. Umawiał spotkania i dokładnie kompletował dokumenty, odpowiadał na wszystkie pytania mailowo, telefonicznie i osobiście. Szczerze polecamy usługi doradcze Pana Jacka.

Kamil i Magdalena Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Jacka! Jest profesjonalny, sumienny, bardzo zaangażowany w sprawę klienta, a przy tym to przesympatyczna osoba. W każdej chwili dostępny dla nas pod telefonem. Cały proces tłumaczył nam krok po kroku, co i jak należy robić. Pozytywną decyzję otrzymaliśmy bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach. Z czystym sumieniem, zdecydowanie polecamy Pana Jacka!

Dorota i Paweł Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panem Jackiem, dzięki jego pomocy pozyskanie kredytu hipotecznego wydaję się bardzo prostą sprawą. Wszystko tłumaczy, pomaga wypełnić i wskazuje potrzebne dokumenty, a wizyty w banku są ograniczone do minimum. Chętnie i klarownie odpowiadał na nasze pytania. Polecam wszystkim tak kompetentnego specjalistę w swojej dziedzinie.

Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania. Kontakt do Pana Jacka otrzymaliśmy od znajomych. Po pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że był to właściwy wybór. Pan Jacek z dużą cierpliwością i bardzo obrazowo potrafił wytłumaczyć nam wszystkie zawiłości związane z formalnościami. Przedstawił nam kilka ofert kredytów w różnych bankach i wyjaśnił zalety i wady każdego z osobna. Kontakt był niezwykle łatwy i przyjemny. Potrafił w skuteczny sposób rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Pan Jacek pomógł nam w kontakcie z deweloperem, dzięki czemu formalności nie stanowiły problemu. Mogliśmy liczyć także na wsparcie przy samym podpisaniu kredytu w banku. Polecamy serdecznie.

Marcin Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek wykazał się pełnym profesjonalizmem, fachowością i znajomością warunków kredytowych. Klienta traktuje indywidualnie, zawsze znajduje rozwiązanie w przypadku kłopotów. Odpowiada na pytania, zawsze dostępny, rozwiąże każdy problem związany z kredytem. Kontakt do Pana Jacka dostałam z polecenia i z wielkim szacunkiem polecam go dalej.

Kamila Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy usługę doradcy. Pan Jacek przygotował komplet dokumentów, które podpisaliśmy na spotkaniu i dopilnował aby zostały dostarczone do banku. Informował nas o każdym kroku procesu kredytu. Spotkania przebiegały w miłej i spokojnej atmosferze. Dziękujemy.

Karolina i Hubert Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Udało nam się uzyskać kredyt na nowe mieszkanie. Szybko przeszliśmy do działania i wybraliśmy najlepszą możliwą drogę. Dzięki pomocy wypełnianie wniosków nie było trudne, ponieważ wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy usługi doradcy.

Tomasz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny i konkretny doradca. Cała dokumentacja była gotowa już na pierwszym spotkaniu. Pozostaliśmy w kontakcie aż do podpisania umowy w banku. Kontakt dostaliśmy z polecenia i szczerze będziemy polecać p. Jacka dalej. Przemiła współpraca.

Małgorzata, Wojciech Pomoc. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek pracuje dokładnie z pozytywnymi efektami. Już na pierwszym spotkaniu załatwiliśmy wszystkie potrzebne formalności i przystąpiliśmy do realizacji. Bardzo miły człowiek, chętnie odpowiada na każde pytania. Dziękujemy.

Maciej i Katarzyna J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam bardzo serdecznie, miła i szybka obsługa. Komunikacja z klientem na wysokim poziomie. Polecam w 100%

Jakub Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miły, profesjonalny, pomocny. Zawsze chętnie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości. Przeprowadził nas przez wszystkie formalności, a wiele z nich sam załatwił. Zdecydowanie polecam współpracę z tym Panem.

Monika Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek człowiek który podszedł do tematu bardzo profesjonalnie choć nasza przygoda z kredytem była bujną i nieprzewidziana jak morze to on przeciol fale i doprowadził do podpisania umowy było ciężko ale naprawdę doceniam to co zrobił dla nas.

Tomasz świtlik Zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przyznanie kredytu jeszcze nigdy nie było takie proste ! To wszystko dzięki Jackowi ! Wsparcie i pomoc na każdym etapie pozyskiwania kredytu, bezproblemowy kontakt, zero niedomówień. Ciężko o jakąkolwiek krytykę, nawet konstruktywną. Szczerze polecam wszystkim! Pozdrawiam

Przemysław Szczech Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo udana współpraca. Pan Jacek to osoba zaangażowana w swoją pracę. Od "A" do "Z" pomógł załatwić formalności. Jest dyspozycyjny i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Z czystym sumieniem polecam.

Agata Sondej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek to ekspert, którego mogę polecić bez zawahania. Potrzebowaliśmy kredytu na budowę domu, Pan Jacek doradził nam najlepszą ofertę w banku a jego całościowa wiedza na tematy okołobudowlane pozwoliła przyspieszyć całą procedurę o kilka tygodni.

Ania budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością mogę polecić pana Jacka wszystkim, którzy starają się o kredyt. Cechuje go rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie oraz sumienność. Jego indywidualne podejście do klienta oraz empatia sprawiają, że nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Pan Jacek zawsze odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania. Jest to osoba godna zaufania. POLECAM serdecznie!

Kamila i Mariusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam ,korzystajcie Państwo z usług Pana Jacka. Pełen profesjonalizm,indywidualne podejście do klienta,dyspozycyjność oraz przyjazna atmosfera to cechuje współpracę z Panem Jackiem. Jestem w 100% usatysfakcjonowany jeszcze raz POLECAM.

Michał P. Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miły, ambitny i profesjonalista, taki jest Pan Jacek. Bardzo jestem zadowolona z pomocy którą mi udzielił. Odbiera telefony o karzdej porze dnia, odpowiada na wszystkie pytania, nawet te mało mądre. Jeżeli potrzebowałbym jeszcze raz pomocy w otrzymaniu kredyty, jedyna osobą którą poproszę, będzie właśnie Pan Jacek. Bardzo polecam.

Alicja Misterska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek dokonał wręcz niemożliwego, gdzie moja sytuacja finansowa nie była za dobra oraz miałem sporo kryteriów co do zakupu domu. Pan Jacek jest profesjonalistą i przy wykorzystaniu swojego długoletniego doświadczenia oraz kontaktów potrafi załatwiać wszystko od ręki na pośrednictwem telefonu. Godziny pracy również bardzo elastyczne co pozwala przyspieszyć całą procedurę. Kolejny atut to pomoc w załatwianiu formalności od A do Z co niekiedy dla mnie zakup samochody był trudniejszy niż zakup domu. Jednym słowem expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Bartosz Dziewiątkowski Expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo polecam usługi Pana Jacka. Pozytywnie otrzymany kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu pozbyłam się kredytu w obcej walucie (frank szwajcarski) .Pan Jacek jest osobą kompetentną i idealną na swoim stanowisku. Rzetelność, obowiązkowość i pełen profesjonalizm cechuje Pana Jacka. Zajął się wszystkimi sprawami na każdym etapie przyznawania kredytu. Katarzyna Łukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Jacka, każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. W tym co robi jest kompetentny i bardzo skuteczny. Jest to człowiek niezwykle sympatyczny i życzliwy, opanowany z niezbędną dawką poczucia humoru. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dziękuję i polecam Pana Jacka w 100% Ela, kredyt hipoteczny, styczeń 2019 rok

Ela kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam pana Jacka jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelnie i z zaangażowaniem poprowadził nas przez proces załatwiania kredytu na wymarzony dom. Pomagał wypełniać wymagane dokumenty i wyjaśniał zawiłe niekiedy "terminy bankowe". Na bieżąco informował o postępach naszej sprawy. Wniosek składaliśmy w połowie grudnia i tylko dzięki zaangażowaniu pana Jacka decyzje otrzymaliśmy juz 7 stycznia. Profesjonalista a zarazem uprzejmy i wesoły człowiek. Polecam!!

Kinga Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Starając się o kredyt hipoteczny nie mogliśmy lepiej trafić. Specjalista w każdym calu. Profesjonalista, rzetelny, konkretny i co ważne starają się o kredyt - szybki. Bez jego pomocy nasze własne mieszkanie pewnie nadal byłoby tylko marzeniem. A dodam, że sytuację finansową mieliśmy skomplikowaną. Zdecydowanie i bez wahania polecam skorzystanie z pomocy Pana Jacka Nowaka.

Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Jacka z pełna odpowiedzialnoscią. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta. Doradca posiada ogromna wiedzę na temat swojej pracy i sprawę prowadzi do końca z najkorzystniejsza opcja dla klienta.

Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie.,dbanie o klienta ,miła atmosfera.Wszystko sprawnie załatwione. Jeśli macie Państwo problem to tylko do Pana Jacka. Jeszcze raz polecam

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Wśród kilku doradców u których byłem, on dobrał dla mniej najtańszy kredyt. Wszystko załatwione profesjonalnie - nie martwiłem się o formalności, a pieniądze otrzymałem naprawdę szybko. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Daniel kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %