Image002

Jacek Nowak

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667091128 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Miły, ambitny i profesjonalista, taki jest Pan Jacek. Bardzo jestem zadowolona z pomocy którą mi udzielił. Odbiera telefony o karzdej porze dnia, odpowiada na wszystkie pytania, nawet te mało mądre. Jeżeli potrzebowałbym jeszcze raz pomocy w otrzymaniu kredyty, jedyna osobą którą poproszę, będzie właśnie Pan Jacek. Bardzo polecam.

Alicja Misterska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-26

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek dokonał wręcz niemożliwego, gdzie moja sytuacja finansowa nie była za dobra oraz miałem sporo kryteriów co do zakupu domu. Pan Jacek jest profesjonalistą i przy wykorzystaniu swojego długoletniego doświadczenia oraz kontaktów potrafi załatwiać wszystko od ręki na pośrednictwem telefonu. Godziny pracy również bardzo elastyczne co pozwala przyspieszyć całą procedurę. Kolejny atut to pomoc w załatwianiu formalności od A do Z co niekiedy dla mnie zakup samochody był trudniejszy niż zakup domu. Jednym słowem expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Bartosz Dziewiątkowski Expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Data dodania: 2019-03-26

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam usługi Pana Jacka. Pozytywnie otrzymany kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu pozbyłam się kredytu w obcej walucie (frank szwajcarski) .Pan Jacek jest osobą kompetentną i idealną na swoim stanowisku. Rzetelność, obowiązkowość i pełen profesjonalizm cechuje Pana Jacka. Zajął się wszystkimi sprawami na każdym etapie przyznawania kredytu. Katarzyna Łukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Jacka, każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. W tym co robi jest kompetentny i bardzo skuteczny. Jest to człowiek niezwykle sympatyczny i życzliwy, opanowany z niezbędną dawką poczucia humoru. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dziękuję i polecam Pana Jacka w 100% Ela, kredyt hipoteczny, styczeń 2019 rok

Ela kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam pana Jacka jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelnie i z zaangażowaniem poprowadził nas przez proces załatwiania kredytu na wymarzony dom. Pomagał wypełniać wymagane dokumenty i wyjaśniał zawiłe niekiedy "terminy bankowe". Na bieżąco informował o postępach naszej sprawy. Wniosek składaliśmy w połowie grudnia i tylko dzięki zaangażowaniu pana Jacka decyzje otrzymaliśmy juz 7 stycznia. Profesjonalista a zarazem uprzejmy i wesoły człowiek. Polecam!!

Kinga Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Starając się o kredyt hipoteczny nie mogliśmy lepiej trafić. Specjalista w każdym calu. Profesjonalista, rzetelny, konkretny i co ważne starają się o kredyt - szybki. Bez jego pomocy nasze własne mieszkanie pewnie nadal byłoby tylko marzeniem. A dodam, że sytuację finansową mieliśmy skomplikowaną. Zdecydowanie i bez wahania polecam skorzystanie z pomocy Pana Jacka Nowaka.

Anna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-26

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Jacka z pełna odpowiedzialnoscią. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta. Doradca posiada ogromna wiedzę na temat swojej pracy i sprawę prowadzi do końca z najkorzystniejsza opcja dla klienta.

Marcin Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-17

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Jacka. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie.,dbanie o klienta ,miła atmosfera.Wszystko sprawnie załatwione. Jeśli macie Państwo problem to tylko do Pana Jacka. Jeszcze raz polecam

Piotr Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Wśród kilku doradców u których byłem, on dobrał dla mniej najtańszy kredyt. Wszystko załatwione profesjonalnie - nie martwiłem się o formalności, a pieniądze otrzymałem naprawdę szybko. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Daniel kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-06-26

Przydatność rekomendacji: 100 %