Image002

Jacek Nowak

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667091128 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo polecam Pana Jacka, każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. W tym co robi jest kompetentny i bardzo skuteczny. Jest to człowiek niezwykle sympatyczny i życzliwy, opanowany z niezbędną dawką poczucia humoru. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dziękuję i polecam Pana Jacka w 100% Ela, kredyt hipoteczny, styczeń 2019 rok

Ela kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam pana Jacka jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelnie i z zaangażowaniem poprowadził nas przez proces załatwiania kredytu na wymarzony dom. Pomagał wypełniać wymagane dokumenty i wyjaśniał zawiłe niekiedy "terminy bankowe". Na bieżąco informował o postępach naszej sprawy. Wniosek składaliśmy w połowie grudnia i tylko dzięki zaangażowaniu pana Jacka decyzje otrzymaliśmy juz 7 stycznia. Profesjonalista a zarazem uprzejmy i wesoły człowiek. Polecam!!

Kinga Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Starając się o kredyt hipoteczny nie mogliśmy lepiej trafić. Specjalista w każdym calu. Profesjonalista, rzetelny, konkretny i co ważne starają się o kredyt - szybki. Bez jego pomocy nasze własne mieszkanie pewnie nadal byłoby tylko marzeniem. A dodam, że sytuację finansową mieliśmy skomplikowaną. Zdecydowanie i bez wahania polecam skorzystanie z pomocy Pana Jacka Nowaka.

Anna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-26

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Jacka z pełna odpowiedzialnoscią. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta. Doradca posiada ogromna wiedzę na temat swojej pracy i sprawę prowadzi do końca z najkorzystniejsza opcja dla klienta.

Marcin Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-17

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Jacka. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie.,dbanie o klienta ,miła atmosfera.Wszystko sprawnie załatwione. Jeśli macie Państwo problem to tylko do Pana Jacka. Jeszcze raz polecam

Piotr Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Wśród kilku doradców u których byłem, on dobrał dla mniej najtańszy kredyt. Wszystko załatwione profesjonalnie - nie martwiłem się o formalności, a pieniądze otrzymałem naprawdę szybko. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Daniel kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-06-26

Przydatność rekomendacji: 100 %