Jacek Nowak

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667091128 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na Pana Jacka, dzięki temu cały proces przebiegł szybko i bezstresowo. Stały kontakt telefoniczny, szedł jak burza przy tym bardzo dokładny. Polecam z całego serca i portfel. Warto przeanalizować z nim swoją decyzję dotycząca kredytu. Bardzo dba o Klienta.

Marek Olesiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo się cieszę, że trafiłam na Pana Jacka, dzięki temu cały proces przebiegł szybko i bezstresowo. Stały kontakt telefoniczny, szybki przekaz informacji, działanie akcja-reakcja. Polecam z całego serca. Jeśli ktoś się jeszcze waha -wystarczy umówić się na pierwsze niezobowiązujące spotkanie. Warto.

Dorota Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Sama nie wiedziałam jak mam się do tego zabrać i gdzie się udać. Do Pana Jacka trafiłam z polecenia. Konkretne, indywidualne oraz fachowe podejście do klienta. Poprowadził przez proces jak za rączkę. Jasny i czytelny przekaz informacji. Polecam z czystym sercem.

Hanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z całego serca polecam! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Wybraliśmy Pana Jacka z polecenia- nie zawiedliśmy się. Sprawa kredytu dopięta na ostatni guziczek, odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, służy pomocą i radą o każdej porze, zaangażowany, poprowadził nas przez procedury "za rękę" 10/10

Sandra Ossowska Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Jacka. Rzetelna osoba, pomaga przy wszystkich formalnościach, prowadzi krok po kroku przez etap kredytu. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu udało się uzyskać kredyt i przez wszystko przejść bez problemu i stresu.

Magda i Wiktor Kredyty

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek poświęca swoim klientom mnóstwo czasu, jest bardzo pomocny i co ważne dyspozycyjny. Osoba profesjonalna z ogromną wiedzą i doświadczeniem, jak najbardziej godna polecenia! Mamy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Polecamy.

Karolina i Sławomir Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Jacka jako doradcę kredytowego, jest bardzo kompetentny i udziela wyczerpujących i rzetelnych informacji. Współpraca z nim przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Szybka pomoc w zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku, a przy tym pełna dyspozycyjność, na bieżąco informuje o wszelkich decyzjach banku, utrzymuje stały kontakt z klientem. W naszym przypadku chodziło o pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na dom. Profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność umożliwiły nam przebrnięcie przez formalności bankowe bez stresu i w ekspresowym tempie uzyskanie kredytu na dobrych warunkach. Dziękujemy i raz jeszcze gorąco polecamy!

Paulina i Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z doradcą finansowym Panem Jackiem wszystkim, którzy są przerażeni wszelkimi zagadnieniami prawno-finansowymi, a chcą szybko, łatwo i bezboleśnie przejść przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Namiar na Pana Jacka otrzymaliśmy od znajomego, który kilka lat temu zmagał się z dosyć nietypową sprawą kredytową i zachwalał, że tylko ten doradca jest w stanie spełnić nasze wszystkie wymagania. Pan Jacek okazał się być świetnym specjalistą, kompetentnym i bardzo zaangażowanym w daną sprawę fachowcem. Od samego początku zajmował się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy deweloperem a bankiem, dzięki czemu zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów. Udało nam się uzyskać kredyt w krótkim czasie i to na bardzo dobrych warunkach, a do dnia dzisiejszego wiem, że możemy liczyć na jego pomoc.

Dorota i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek jest godnym polecenia doradcą finansowym. Jest osobą sympatyczną, pracowitą i z dużą kulturą osobistą. Kontakt z Panem Jackiem na wysokim poziomie, zawsze służył pomocą niezależnie od pory dnia. Profesjonalista w każdym calu. Z czystym sumieniem można powierzyć pośrednictwo kredytu hipotecznego. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

Artur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Muszę przyznać że załatwienie kredytu z panem Jackiem to sama przyjemność. Jest to doradca o wysokiej kulturze osobistej, rzetelny, uczciwy, z dużą znajomością zagadnień finansowych. Wszystkie formalności związane z przyznaniem kredytu począwszy od skompletowania dokumentów, poprzez wypełnienie wniosku o udzielnie kredytu aż do podpisania umowy pan Jacek załatwia sprawnie i profesjonalnie. Przez cały proces bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowego doradcę. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Jackiem.

Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dołączamy do wszystkich zadowolonych klientów Pana Jacka. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest doskonałym pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt z klientami i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na wymarzony dom. Polecamy w 100%.

Kamila i Robert kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca bardzo dobrze zorientowany w ofertach banków i na rynku finansowym, trafiłam do Pana Jacka kiedy w banku w którym mam konto od kilku lat nie otrzymałam kredytu. Okazało się że mogę otrzymać kredyt w innym banku i to na tańszych warunkach. Pan Jacek bardzo zaangażowany i profesjonalny. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze współpracy z doradcą. Uzyskał dla mnie kredyt hipoteczny na zakup pierwszego mieszkania.

Ewelina Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeżeli potrzebujesz doradcy kredytowego to Pan Jacek jest osobą, której szukasz. Przy załatwianiu kredytu na zakup mieszkania przedstawił nam najbardziej korzystne propozycje, spośród tych oferowanych na rynku bankowym. Wszystkie formalności i sprawy papierkowe załatwił sprawnie i bardzo profesjonalnie. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Jacka wszystkim, którzy nie mają zbyt dużo czasu i nie orientują się w zawiłościach finansowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy każdemu.

Sylwia i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, skoncentrowanie na kliencie, załatwienie sprawy od samego początku do końca, uprzejmość, szybkość w działaniu. Do Pana Jacka trafiliśmy przez polecenie. Zostaliśmy zaproszeni na spotkanie gdzie omówiliśmy wszystkie kwestie, a w chwili obecnej cieszymy się z załatwienia sprawy do końca. Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Jacka.

Mateusz i Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek jest najlepszym fachowcem jakiego znamy. Przeprowadził nas przez trudną drogę do uzyskania kredytu na wymarzony dom. Wykonał ogromną pracę i służył nam dobrą radą i ludzkim podejściem na każdym etapie wnioskowania o kredyt. Człowiek o ogromnej wiedzy. Praca z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Polecamy z całego serca.

Dagmara i Michał Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Jacka. Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada doradca, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru. Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy. Jest bardzo pomocny w tych zawiłych przepisach bankowych. Mimo wielu przeszkód udało nam się dotrzeć do celu.

Teresa i Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Jacka trafiłem z polecenia i nie żałuję. Potrafi jasno i rzetelnie przedstawić potrzebną wiedzę do wzięcia kredytu. W każdej chwili dostępny w razie dodatkowych pytań osobiście, telefonicznie oraz przez e-mail. Spotkania przebiegały w miłej atmosferze z już przygotowaną całą dokumentacją. Bez niego nie było by to takie proste i w mgnieniu oka dostałem kredyt. Pozdrawiam! Będę również polecać innym.

Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam. Pan Jacek jest zdecydowanie najlepszym doradcą!!! Mimo skomplikowanych procedur kredytowych jego pomoc pozwoliła w sprawny i czytelny sposób przejść przez proces kredytowania. Służył pomocą w każdym momencie i informował o wszystkim na bieżąco, dzięki czemu nic ze strony banku nie było zaskoczeniem. Pan Jacek jest osobą godną zaufania a profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w daną sprawę to jego zdecydowane atuty. Polecamy wszystkim!

Renata i Andrzej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Potwierdzam wszystkie informacje zawarte w opisie działalności. Pan Jacek pomógł mi przebrnąć przez niełatwy podział majątku i podpisałam najkorzystniejszą umowę kredytową. Będę polecać każdemu, kto potrzebuje sprawnej i profesjonalnej pomocy w doradztwie finansowym, jednocześnie oczekuje życzliwego podejścia do klienta.

Magda Doradca bezkonkurencyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca w pełni profesjonalny, skuteczny i kompetentny. Dobrał warunki najbardziej dla nas korzystne. Jest zawsze gotowy odpowiedzieć na każde pytanie, poza tym to naprawdę przemiły człowiek. Korzystaliśmy z pomocy p. Jacka przy uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Pomógł nam szybko uporać się z formalnościami, bez narażania siebie na niepotrzebny stres. Naprawdę gorąco polecamy. Otrzymanie kredytu nie musi być drogą przez mękę. Panie Jacku jeszcze raz dziękujemy!

Artur Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 88 %
Starając się o kredyt jesteśmy zadowoleni że trafiliśmy na Pana Jacka. Dzięki pomocy, szerokiej wiedzy i cierpliwości mieliśmy poczucie, że świadomie podjęliśmy decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięliśmy. Dyspozycyjność doradcy pełna, otrzymaliśmy szczegółowe i zrozumiałe odpowiedzi na każde nasze pytanie, zagadnienie z dziedziny finansów i bankowości. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze i mniej stresowe.

Hanna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Jackiem godna polecenia. Posiada on ogromną wiedzę w temacie kredytów. Wszystkie zagadnienia objaśnia w prosty i zrozumiały sposób. Przedstawia jasne symulacje i porównania banków oraz zaznacza o czym należy pamiętać, co kiedy zrobić. Dzięki współpracy z doradcą nie musieliśmy się o nic martwić. Jeśli nie jesteś obeznany w procedurach i ofertach bankowych to rekomenduje udać się do Pana Jacka. Na pewno oszczędzisz dużo czasu i pieniędzy! Jeszcze raz polecam i dziękujemy za pomoc.

Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek przeprowadził nas sprawnie przez zawiły proces bankowy kredytu hipotecznego. Był z nami nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku. Umawiał spotkania i dokładnie kompletował dokumenty, odpowiadał na wszystkie pytania mailowo, telefonicznie i osobiście. Szczerze polecamy usługi doradcze Pana Jacka.

Kamil i Magdalena Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Jacka! Jest profesjonalny, sumienny, bardzo zaangażowany w sprawę klienta, a przy tym to przesympatyczna osoba. W każdej chwili dostępny dla nas pod telefonem. Cały proces tłumaczył nam krok po kroku, co i jak należy robić. Pozytywną decyzję otrzymaliśmy bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach. Z czystym sumieniem, zdecydowanie polecamy Pana Jacka!

Dorota i Paweł Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panem Jackiem, dzięki jego pomocy pozyskanie kredytu hipotecznego wydaję się bardzo prostą sprawą. Wszystko tłumaczy, pomaga wypełnić i wskazuje potrzebne dokumenty, a wizyty w banku są ograniczone do minimum. Chętnie i klarownie odpowiadał na nasze pytania. Polecam wszystkim tak kompetentnego specjalistę w swojej dziedzinie.

Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania. Kontakt do Pana Jacka otrzymaliśmy od znajomych. Po pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że był to właściwy wybór. Pan Jacek z dużą cierpliwością i bardzo obrazowo potrafił wytłumaczyć nam wszystkie zawiłości związane z formalnościami. Przedstawił nam kilka ofert kredytów w różnych bankach i wyjaśnił zalety i wady każdego z osobna. Kontakt był niezwykle łatwy i przyjemny. Potrafił w skuteczny sposób rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Pan Jacek pomógł nam w kontakcie z deweloperem, dzięki czemu formalności nie stanowiły problemu. Mogliśmy liczyć także na wsparcie przy samym podpisaniu kredytu w banku. Polecamy serdecznie.

Marcin Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek wykazał się pełnym profesjonalizmem, fachowością i znajomością warunków kredytowych. Klienta traktuje indywidualnie, zawsze znajduje rozwiązanie w przypadku kłopotów. Odpowiada na pytania, zawsze dostępny, rozwiąże każdy problem związany z kredytem. Kontakt do Pana Jacka dostałam z polecenia i z wielkim szacunkiem polecam go dalej.

Kamila Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy usługę doradcy. Pan Jacek przygotował komplet dokumentów, które podpisaliśmy na spotkaniu i dopilnował aby zostały dostarczone do banku. Informował nas o każdym kroku procesu kredytu. Spotkania przebiegały w miłej i spokojnej atmosferze. Dziękujemy.

Karolina i Hubert Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Udało nam się uzyskać kredyt na nowe mieszkanie. Szybko przeszliśmy do działania i wybraliśmy najlepszą możliwą drogę. Dzięki pomocy wypełnianie wniosków nie było trudne, ponieważ wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy usługi doradcy.

Tomasz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny i konkretny doradca. Cała dokumentacja była gotowa już na pierwszym spotkaniu. Pozostaliśmy w kontakcie aż do podpisania umowy w banku. Kontakt dostaliśmy z polecenia i szczerze będziemy polecać p. Jacka dalej. Przemiła współpraca.

Małgorzata, Wojciech Pomoc. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek pracuje dokładnie z pozytywnymi efektami. Już na pierwszym spotkaniu załatwiliśmy wszystkie potrzebne formalności i przystąpiliśmy do realizacji. Bardzo miły człowiek, chętnie odpowiada na każde pytania. Dziękujemy.

Maciej i Katarzyna J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam bardzo serdecznie, miła i szybka obsługa. Komunikacja z klientem na wysokim poziomie. Polecam w 100%

Jakub Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miły, profesjonalny, pomocny. Zawsze chętnie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości. Przeprowadził nas przez wszystkie formalności, a wiele z nich sam załatwił. Zdecydowanie polecam współpracę z tym Panem.

Monika Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek człowiek który podszedł do tematu bardzo profesjonalnie choć nasza przygoda z kredytem była bujną i nieprzewidziana jak morze to on przeciol fale i doprowadził do podpisania umowy było ciężko ale naprawdę doceniam to co zrobił dla nas.

Tomasz świtlik Zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przyznanie kredytu jeszcze nigdy nie było takie proste ! To wszystko dzięki Jackowi ! Wsparcie i pomoc na każdym etapie pozyskiwania kredytu, bezproblemowy kontakt, zero niedomówień. Ciężko o jakąkolwiek krytykę, nawet konstruktywną. Szczerze polecam wszystkim! Pozdrawiam

Przemysław Szczech Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo udana współpraca. Pan Jacek to osoba zaangażowana w swoją pracę. Od "A" do "Z" pomógł załatwić formalności. Jest dyspozycyjny i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Z czystym sumieniem polecam.

Agata Sondej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek to ekspert, którego mogę polecić bez zawahania. Potrzebowaliśmy kredytu na budowę domu, Pan Jacek doradził nam najlepszą ofertę w banku a jego całościowa wiedza na tematy okołobudowlane pozwoliła przyspieszyć całą procedurę o kilka tygodni.

Ania budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością mogę polecić pana Jacka wszystkim, którzy starają się o kredyt. Cechuje go rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie oraz sumienność. Jego indywidualne podejście do klienta oraz empatia sprawiają, że nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Pan Jacek zawsze odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania. Jest to osoba godna zaufania. POLECAM serdecznie!

Kamila i Mariusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam ,korzystajcie Państwo z usług Pana Jacka. Pełen profesjonalizm,indywidualne podejście do klienta,dyspozycyjność oraz przyjazna atmosfera to cechuje współpracę z Panem Jackiem. Jestem w 100% usatysfakcjonowany jeszcze raz POLECAM.

Michał P. Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miły, ambitny i profesjonalista, taki jest Pan Jacek. Bardzo jestem zadowolona z pomocy którą mi udzielił. Odbiera telefony o karzdej porze dnia, odpowiada na wszystkie pytania, nawet te mało mądre. Jeżeli potrzebowałbym jeszcze raz pomocy w otrzymaniu kredyty, jedyna osobą którą poproszę, będzie właśnie Pan Jacek. Bardzo polecam.

Alicja Misterska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek dokonał wręcz niemożliwego, gdzie moja sytuacja finansowa nie była za dobra oraz miałem sporo kryteriów co do zakupu domu. Pan Jacek jest profesjonalistą i przy wykorzystaniu swojego długoletniego doświadczenia oraz kontaktów potrafi załatwiać wszystko od ręki na pośrednictwem telefonu. Godziny pracy również bardzo elastyczne co pozwala przyspieszyć całą procedurę. Kolejny atut to pomoc w załatwianiu formalności od A do Z co niekiedy dla mnie zakup samochody był trudniejszy niż zakup domu. Jednym słowem expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Bartosz Dziewiątkowski Expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Przydatność rekomendacji: 69 %
Bardzo polecam usługi Pana Jacka. Pozytywnie otrzymany kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu pozbyłam się kredytu w obcej walucie (frank szwajcarski) .Pan Jacek jest osobą kompetentną i idealną na swoim stanowisku. Rzetelność, obowiązkowość i pełen profesjonalizm cechuje Pana Jacka. Zajął się wszystkimi sprawami na każdym etapie przyznawania kredytu. Katarzyna Łukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Jacka, każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. W tym co robi jest kompetentny i bardzo skuteczny. Jest to człowiek niezwykle sympatyczny i życzliwy, opanowany z niezbędną dawką poczucia humoru. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dziękuję i polecam Pana Jacka w 100% Ela, kredyt hipoteczny, styczeń 2019 rok

Ela kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam pana Jacka jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelnie i z zaangażowaniem poprowadził nas przez proces załatwiania kredytu na wymarzony dom. Pomagał wypełniać wymagane dokumenty i wyjaśniał zawiłe niekiedy "terminy bankowe". Na bieżąco informował o postępach naszej sprawy. Wniosek składaliśmy w połowie grudnia i tylko dzięki zaangażowaniu pana Jacka decyzje otrzymaliśmy juz 7 stycznia. Profesjonalista a zarazem uprzejmy i wesoły człowiek. Polecam!!

Kinga Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Starając się o kredyt hipoteczny nie mogliśmy lepiej trafić. Specjalista w każdym calu. Profesjonalista, rzetelny, konkretny i co ważne starają się o kredyt - szybki. Bez jego pomocy nasze własne mieszkanie pewnie nadal byłoby tylko marzeniem. A dodam, że sytuację finansową mieliśmy skomplikowaną. Zdecydowanie i bez wahania polecam skorzystanie z pomocy Pana Jacka Nowaka.

Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Jacka z pełna odpowiedzialnoscią. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta. Doradca posiada ogromna wiedzę na temat swojej pracy i sprawę prowadzi do końca z najkorzystniejsza opcja dla klienta.

Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie.,dbanie o klienta ,miła atmosfera.Wszystko sprawnie załatwione. Jeśli macie Państwo problem to tylko do Pana Jacka. Jeszcze raz polecam

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Wśród kilku doradców u których byłem, on dobrał dla mniej najtańszy kredyt. Wszystko załatwione profesjonalnie - nie martwiłem się o formalności, a pieniądze otrzymałem naprawdę szybko. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Daniel kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %