20191205-094924

Jacek Nowak

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667091128 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Miły, profesjonalny, pomocny. Zawsze chętnie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości. Przeprowadził nas przez wszystkie formalności, a wiele z nich sam załatwił. Zdecydowanie polecam współpracę z tym Panem.

Monika Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek człowiek który podszedł do tematu bardzo profesjonalnie choć nasza przygoda z kredytem była bujną i nieprzewidziana jak morze to on przeciol fale i doprowadził do podpisania umowy było ciężko ale naprawdę doceniam to co zrobił dla nas.

Tomasz świtlik Zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przyznanie kredytu jeszcze nigdy nie było takie proste ! To wszystko dzięki Jackowi ! Wsparcie i pomoc na każdym etapie pozyskiwania kredytu, bezproblemowy kontakt, zero niedomówień. Ciężko o jakąkolwiek krytykę, nawet konstruktywną. Szczerze polecam wszystkim! Pozdrawiam

Przemysław Szczech Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo udana współpraca. Pan Jacek to osoba zaangażowana w swoją pracę. Od "A" do "Z" pomógł załatwić formalności. Jest dyspozycyjny i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Z czystym sumieniem polecam.

Agata Sondej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek to ekspert, którego mogę polecić bez zawahania. Potrzebowaliśmy kredytu na budowę domu, Pan Jacek doradził nam najlepszą ofertę w banku a jego całościowa wiedza na tematy okołobudowlane pozwoliła przyspieszyć całą procedurę o kilka tygodni.

Ania budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością mogę polecić pana Jacka wszystkim, którzy starają się o kredyt. Cechuje go rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie oraz sumienność. Jego indywidualne podejście do klienta oraz empatia sprawiają, że nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Pan Jacek zawsze odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania. Jest to osoba godna zaufania. POLECAM serdecznie!

Kamila i Mariusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam ,korzystajcie Państwo z usług Pana Jacka. Pełen profesjonalizm,indywidualne podejście do klienta,dyspozycyjność oraz przyjazna atmosfera to cechuje współpracę z Panem Jackiem. Jestem w 100% usatysfakcjonowany jeszcze raz POLECAM.

Michał P. Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miły, ambitny i profesjonalista, taki jest Pan Jacek. Bardzo jestem zadowolona z pomocy którą mi udzielił. Odbiera telefony o karzdej porze dnia, odpowiada na wszystkie pytania, nawet te mało mądre. Jeżeli potrzebowałbym jeszcze raz pomocy w otrzymaniu kredyty, jedyna osobą którą poproszę, będzie właśnie Pan Jacek. Bardzo polecam.

Alicja Misterska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jacek dokonał wręcz niemożliwego, gdzie moja sytuacja finansowa nie była za dobra oraz miałem sporo kryteriów co do zakupu domu. Pan Jacek jest profesjonalistą i przy wykorzystaniu swojego długoletniego doświadczenia oraz kontaktów potrafi załatwiać wszystko od ręki na pośrednictwem telefonu. Godziny pracy również bardzo elastyczne co pozwala przyspieszyć całą procedurę. Kolejny atut to pomoc w załatwianiu formalności od A do Z co niekiedy dla mnie zakup samochody był trudniejszy niż zakup domu. Jednym słowem expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Bartosz Dziewiątkowski Expert godny polecenia w sprawach trudnych.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam usługi Pana Jacka. Pozytywnie otrzymany kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu pozbyłam się kredytu w obcej walucie (frank szwajcarski) .Pan Jacek jest osobą kompetentną i idealną na swoim stanowisku. Rzetelność, obowiązkowość i pełen profesjonalizm cechuje Pana Jacka. Zajął się wszystkimi sprawami na każdym etapie przyznawania kredytu. Katarzyna Łukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Jacka, każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. W tym co robi jest kompetentny i bardzo skuteczny. Jest to człowiek niezwykle sympatyczny i życzliwy, opanowany z niezbędną dawką poczucia humoru. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Dziękuję i polecam Pana Jacka w 100% Ela, kredyt hipoteczny, styczeń 2019 rok

Ela kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam pana Jacka jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelnie i z zaangażowaniem poprowadził nas przez proces załatwiania kredytu na wymarzony dom. Pomagał wypełniać wymagane dokumenty i wyjaśniał zawiłe niekiedy "terminy bankowe". Na bieżąco informował o postępach naszej sprawy. Wniosek składaliśmy w połowie grudnia i tylko dzięki zaangażowaniu pana Jacka decyzje otrzymaliśmy juz 7 stycznia. Profesjonalista a zarazem uprzejmy i wesoły człowiek. Polecam!!

Kinga Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Starając się o kredyt hipoteczny nie mogliśmy lepiej trafić. Specjalista w każdym calu. Profesjonalista, rzetelny, konkretny i co ważne starają się o kredyt - szybki. Bez jego pomocy nasze własne mieszkanie pewnie nadal byłoby tylko marzeniem. A dodam, że sytuację finansową mieliśmy skomplikowaną. Zdecydowanie i bez wahania polecam skorzystanie z pomocy Pana Jacka Nowaka.

Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Jacka z pełna odpowiedzialnoscią. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta. Doradca posiada ogromna wiedzę na temat swojej pracy i sprawę prowadzi do końca z najkorzystniejsza opcja dla klienta.

Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie.,dbanie o klienta ,miła atmosfera.Wszystko sprawnie załatwione. Jeśli macie Państwo problem to tylko do Pana Jacka. Jeszcze raz polecam

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jacka. Wśród kilku doradców u których byłem, on dobrał dla mniej najtańszy kredyt. Wszystko załatwione profesjonalnie - nie martwiłem się o formalności, a pieniądze otrzymałem naprawdę szybko. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Daniel kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %