Janeta Janocha

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 605036669 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Skorzystaliśmy z doradztwa Pani Janety i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest osobą kompetentną, z wysokim poziomem komunikacji i fachowości od samego początku do końca. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecamy.

Ewa i Zbyszek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalista w każdym calu. Bardzo rzetelnie i sumiennie podchodzi do tematu. Mieliśmy trochę skomplikowaną sytuację ale ostatecznie udało nam się dostać kredyt na bardzo dobrych warunkach. Wszystko dzięki Pani Janecie. Poruszyła niebo i ziemię abyśmy mogli spełnić nasze marzenie - budowa domu. Polecamy z czystym sercem.

Magda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam. Dzięki pomocy Pani Janety dostaliśmy kredyt, wszystko sprawnie i szybko załatwione.

Sylwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 20 %
Kontakt z Panią Janetą był strzałem w 10 ! Bardzo nam pomogła w realizacji naszych marzeń. Za wszystko bardzo dziękujemy!!!

Krystian i Ilona kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecam Panią Janete, rzetelny, dokładny, miły doradca, kontakt w załatwianiu papierowej roboty to była sama przyjemność. Kredyt załatwiony w ekspresowym tempie. Dzięki Pani Janecie marzenia się spelniaja.

Magdalena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Panią Żanete, byłam u pięciu doradców i Pani Żaneta wzbudziła we mnie zaufanie oraz zmniejszyły się moje obawy do uzyskania kredytu. Wszystko przebiegło ekspresowo, o wszystkich etapach na bieżąco zostałam informowana. Kontakt telefoniczny rewelacyjny, kiedy chciałam uzyskać informację Pani Żaneta zawsze odbierała i wyjaśniała wszystko bez problemów. Podsumowując, jeśli zależy Ci na pewnym kredycie, bez sciemniania, chcesz poczuć się, że jesteś ważny-Tylko Pani Żaneta .

Małgosia Najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Trudno wyrazić słowami, jak wielką pomocą i wsparciem w całym procesie ogarniania kredytu hipotecznego wykazała się Janeta. Przede wszystkim ujął nas jej spokój, opanowanie i pełen profesjonalizm. Znajomość wszystkich procedur i ludzkie podejście do nich - to jest chyba najważniejsza cecha tego Eksperta przez duże "E", bo w zawiłościach systemów bankowych i kredytowych niejeden na pewno się zgubił. My byliśmy zagubieni, a drogę i bardzo szczęśliwy finał odnalazła dla nas właśnie Janeta. Pełnym sercem POLECAMY!

Marek i Agnieszka Kredy hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Doradca godny polecenia. Pani Janeta przeprowadziła nas przez etap załatwiania kredytu hipotecznego profesjonalnie. Super kontakt. Szybko i skutecznie, naprawdę polecamy.

Magda i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Trafiliśmy do p. Janety z polecenia znajomego. Wszystko to co nam powiedział, okazało się prawdą. Nigdy wcześniej nie braliśmy żadnego kredytu i trochę się tego obawialiśmy. Byliśmy w pierwszej kolejności w dwóch bankach, a potem trafiliśmy w ręce p. Janety i to było najlepsze co mogło nas w tym wszystkim spotkać. Po pierwszym spotkaniu wyszliśmy spokojni, tak jakby to chodziło o parę złotych, a nie kilkaset tysięcy...Przeprowadziła nas przez całą procedurę pomagając w każdym aspekcie. Była zawsze dyspozycyjna i odpowiadała na każde nasze pytania (nawet te, które teraz wydają mi się śmieszne). Otrzymaliśmy kredyt i działamy z budową. Nawet po udzieleniu nam kredytu, dzwoniłem do p. Janety, dopytywałem o wypłatę transz i chętnie służyła mi pomocą. Reasumując, dziękujemy i polecamy !

Sylwia i Artur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Z pełną odpowiedzialnością nie pozostaje nic innego jak tylko zdecydowanie polecić. W pełni rzetelna i przejrzysta obsługa. Pełen profesjonalizm. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy... i do zobaczenia...

Mariusz Kredyt na kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo ale to bardzo polecam p.Janocha . Osoba odpowiedzialna,pomocna , miła. Wszystko poszło sprawnie bez komplikacji . Jest osoba zaufana naprawdę o nic nie musielismy sie martwic . Polecam !

Anna Kupno domu i pomoc przy kredycie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Czysty profesjonalizm! Pani Janeta bardzo nam pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gdy otrzymaliśmy decyzję odmowną z naszego banku. Znalazła bardzo dobrą ofertę w innym banku, formalności załatwiła błyskawiczne, rozwiała wszelkie wątpliwości. Pani Janeta posiada ogromną wiedzę z zakresu bankowości, jest rzeczowa i komunikatywna, a także po ludzku wyrozumiała i miła. Polecam!

Anna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta bardzo nam pomogła przy kredycie hipotecznym . Jest osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do klientów, profesjonalną i niezwykle pomocną . Szczerze polecamy !

Sylwia i Jakub kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta, to osoba ciepła, życzliwa i bardzo profesjonalna. Z dużym zaangażowaniem pomogła nam przebrnąć przez zawiłe procedury związane z kredytem hipotecznym. Była dla nas dostępna w każdym momencie. Nawet ku naszemu zaskoczeniu towarzyszyła nam w banku przy podpisywaniu umowy kredytowej. Pomogła nam w doborze odpowiedniej oferty kredytowej, oraz rozwiała wszystkie wątpliwości. Polecamy każdemu. A Pani Janecie jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcony czas i nieocenioną pomoc :))

Marzena i Mariusz Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janetka to doradca, jakiego nie można sobie wyobrazić gdy wcześniej z taką osobą nie mieliśmy do czynienia. Uśmiechnięta , serdeczna, o każdej porze dnia i nocy jest dla naszej pomocy. Super gorąco pozdrawiam i oby tak dalej. Każdemu będziemy polecać panią Janetę. Pozdrawiamy

Łukasz&Martyna Najlepsza doradczyni

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta jest osobą o ogromnej wiedzy, popartej bogatym doświadczeniem z zakresu finansów, a w szczególności kredytów. Jest osobą niezwykle otwartą, pomocną, miłą i uprzejmą. Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na wzięcie kredytu hipotecznego w celu dokończenie budowy domu. Na stronie sprawdzonydoradca.pl natrafiliśmy na profil Pani Janeta i skontaktowaliśmy się w celu umówienia spotkania, które odbyło się zaledwie kilka dni później. Pani Janeta na pierwszym spotkaniu po uprzednim wysłuchaniu Naszych oczekiwań co do kredytu przedstawiła możliwe rozwiązania oraz w sposób jasny i klarowny odpowiedziała na wszelkie Nasze pytania oraz niejasności. Po załatwieniu przez Nas wszystkich niezbędnych dokumentów i formalności spotkaliśmy się w krótkim czasie po raz drugi, by dopiąć ostatnie szczegóły. Nasze trzecie spotkanie odbyło się już w banku, gdzie podpisywaliśmy umowę kredytową. Od momentu Naszego pierwszego kontaktu z Panią Janeta, do momentu dostania pierwszej transzy pieniędzy w ramach kredytu hipotecznego minęło zaledwie 5 tygodni! Puentując wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Janeta Janocha i gorącą Ją polecamy wszystkim osobą chcącym wsiąść kredyt hipoteczny.

Grzegorz i Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko i solidnie została wybrana najlepsza oferta. Wszystko odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam, profesjonalizm i kompetencja pod każdym względem i za każdym razem.

Artur Ko Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Janety pojechałem z pewną dozą braku zaufania - jednak już po pierwszym spotkaniu byłem pewien że to właściwa osoba która mogę zaufać i powieżyć swoją sprawę ,a kolejne etapy załatwiania naszego tematu uświadczały mnie w tym przekonaniu . Jak dużym problemem będzie załatwianie kredytu uświadomiłem sobie dopiero w momencie pojawiania się kolejnych "gór" na przeszkodzie w całym procesie załatwiania kredytu z bankiem . Działając w tym temacie sam - poległ bym pewnie po kilku tygodniach - przez brak wiedzy , a przede wszystkim przez brak woli do tworzenia kolejnych kosztorysów czy dosyłania klejnych wymaganych dokumentów . Z Panią Janetą się udało - dziękuje - dzięki temu oglądam teraz swoje przysłowiowe nowe cztery ściany . Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Janetą .

Bartosz Dabrowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm i szybka odpowiedź na każde moje pytanie. Pani Janeta jest bardzo miłą osobą. Dla mnie minimum formalności. Wszystkim zajęła się Pani Janeta. Kredyt hipoteczny z MDM udało się załatwić w ciągu 3 tygodni od złożenia wniosku do banku, łącznie z podpisaniem umowy kredytowej. Wszytko poszło bezproblemowo i to w czasie kiedy środki z MDM rozpływały się w mig (Przełom marca - kwietnia). Jestem bardzo zadowolona i z chęcią polecam Panią Janeta moim znajomym.

Karolina K Kredyt hipoteczny z MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam .Pani Janeta jest profesjonalistka w każdym calu. Bardzo długo się staraliśmy o kredyt na nasz wymarzony dom,mimo wielu problemów po drodze pani Janeta cały czas mam pomagała , doradzała. W końcu się udało !Pani Janeta pomaga spełniać marzenia.!!!!

Sylwia i RAFAŁ Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam współpracę z Panią Janetą Janocha. Pani Janeta jest konkretną i rzeczową osobą, która posiada profesjonalną wiedzę. Indywidualne podejście do klienta pozwoliło nam szybko uzyskać kredyt hipoteczny. Pani Janeta towarzyszyła nam również przy podpisywaniu umowy kredytowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jednocześnie dziękujemy za pomoc!!!

Marzena i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy Panią Janetę. Jest osobą miła, kompetentną i posiada ogromną wiedzę. Pomogła nam szybko, sprawnie załatwić kredyt MDM. Podczas załatwiania wszystkich formalności zawsze informowała nas na bieżąco. W razie jakiś niejasności zawsze była do dyspozycji oraz zawsze wszystko wyjaśniła w zrozumiały i przystępny sposób. Towarzyszyła nam również przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku. Za pomoc serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim. ;)

Maciej i Ewa N. Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta jest osobą posiadającą wiedzę dotyczącą finansów, opartą na wieloletnim doświadczeniem. Doradztwo dostosowane do potrzeb klienta. Miłe i profesjonalne podejście do klienta. Podpisanie umowy nastąpiło w niespełna 3 tygodnie od daty złożenia wniosku. GORĄCO POLECAM

Maciej Kuźniarski Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm z bardzo miłą otoczką. Dla nas minimum formalności, wszystkim zajęła się Pani Janeta. Na jakiekolwiek wątpliwości otrzymywaliśmy odpowiedź w ciągu kilku minut. Ogromna wiedza oraz możliwości w dużej mierze pomogły nam załatwić sprawę kredytu hipotecznego z MdM w ciągu 3 tygodni od dnia złożenia wniosku, łącznie z podpisaniem umowy kredytowej. I to w czasie, gdy banki zostały zasypane wnioskami z MdM. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki Pani Janecie za tydzień przeprowadzamy się do naszego własnego mieszkania :)

Basia i Marek K. Kredyt hipoteczny z MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy współpracę z Pania Janetą Janochą! Jest to niezwykle profesjonalny i kompetenty doradca, którego cechuje pełne zaangażowanie w sprawy klienta. Pani Janeta rozwiała wszelkie nasze wątpliwości związane z kredytem hioptecznym oraz dopłatą MDM. Pomogła nam wybrać korzystną ofertę oraz szybko i bezboleśnie przejść wszelkie formalności. Była także obecna przy podpisaniu umowy z bankiem. Współpraca z Panią Janetą to czysta przyjemność!

Agnieszka i Mateusz kredyt hipoteczny z dopłatą MDM

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Janeta jest niezwykle kompetentną osobą i uosobieniem profesjonalizmu. Potrafi w taki sposób przedstawić temat, w moim przypadku chodziło o kredyt hipoteczny, że nawet kompletny laik nie czuje się przytłoczony ilością informacji i spraw 'do załatwienia'. Polecam serdecznie!

Anna Profesjonalne doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pani Janeta Janocha jest uosobieniem profesjonalizmu, wzorowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Sądzę, że nie warto tracić czas na samodzielne poszukiwanie odpowiedniej dla siebie oferty w oddziałach banków. Skorzystanie z usług kompetentnego doradcy wiele ułatwia. Pani Janeta po rzetelnej analizie dostosowała ofertę kredytu do naszych potrzeb i pomogła w wyborze najlepszych warunków. Zanim doszło do podpisania umowy kredytowej przystępnie wyjaśniła wszelkie kwestie. Nie mielismy obaw, że coś zostało niedopowiedziane bądź niezrozumiałe. Można mieć do niej pełne zaufanie, widać zaangażowanie i zainteresowanie klientem. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecamy i jednocześnie dziękujemy za pomoc!

Szymon P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta Janocha jest uosobieniem profesjonalizmu. Sądzę, że nie warto tracić czas na samodzielne poszukiwanie odpowiedniej dla siebie oferty w oddziałach banków. Skorzystanie z usług kompetentnego doradcy wiele ułatwia. Pani Janeta po rzetelnej analizie dostosuje ofertę kredytu do potrzeb klienta i pomoże w wyborze najlepszych warunków. Zanim dojdzie do podpisania umowy kredytowej przystępnie wyjaśni wszelkie kwestie. Nie ma wtedy obaw, że coś zostało niedopowiedziane bądź niezrozumiałe. Można mieć do niej pełne zaufanie, widać zaangażowanie i zainteresowanie klientem. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecamy i jednocześnie dziękujemy za pomoc.

Szymon P. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą mierzyć się z kredytem hipotecznym bezboleśnie !!

Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Panią Janetę jako doradcę, gdyż jest konkretną i rzeczową osobą, posiada dużą wiedzę a przy tym jest bardzo miła i grzeczna. Niewątpliwym atutem Pani Janety jest doświadczenie w branży, zna ona oferty dostępne na rynku, potrafi je dokładnie przeanalizować i porównać oraz odpowiednio dobrać do potrzeb klienta. Jest kompetentna i proponuje najlepsze rozwiązania. Gorąco POLECAMY.

Marta i Szczepan H. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta jest godnym plecenia doradcą finansowym. Bardzo kompetentna, profesjonalna, miła, z pełnym zaangażowaniem oddaje się sprawie. Dobry kontakt z klientem, czytelne i jasne przekazywanie wszelakich informacji. Z pozdrowieniami.

Renata i Grzegorz Sobczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam panią Janete jako doradcę w sprawach kredytów. Bardzo fachowo i żetelnie pomoże wybrać najlepsze warunki dla klienta. W bardzo zrozumiały sposób wytłumaczy i z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły poprowadzi klienta. Polecam super doradca.

Tomasz G. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy Pania Janete jako nie tylko sprawdzonego ale rowniez skutecznego doradce ! Pelen profesjonalizm, ogromne doswiadczenie i wiedza daja poczucie bezpieczenstwa, co pomaga w podjeciu decyzji na (jakby nie bylo) baaardzo dlugie lata. Do tego wszystko odbywa sie w bardzo milej atmosferze :) Dzieki indywidualnemu podejsciu, klient czuje sie naprawde wazny i odpowiednio zaopiekowany, pewny, ze dostaje to co najlepsze ! Pani Janeto dziekujemy serdecznie ! :)

Ania i Kuba Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam- sprawnie, fachowo i konkretnie!

Patryk M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Żaneta jest wspaniałym doradcom. Wszystko załatwia sprawnie . Dokumenty , sprawy z biurem moim zadaniem bylo tylko dostarczyc wczesniej omowione dokumenty. Fachowość i wiedza jest widoczna. Ogrom doświadczenia takze. Polecam

Krystyna Kr hiopteczny konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam dla osób nie znających się na procedurach bankowych. Pani Janeta pomaga wypełniać wnioski i kompletować dokumenty. Zawarłam szybko korzystny kredyt hipoteczny tak więc POLECAM!

Izabela POLECENIE

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Nie spotkaliśmy dotąd nikogo, kto jak pani Janeta prowadziłby nas za rękę od początku do końca UCZCIWIE. Ogromna wiedza, świetna atmosfera i duże wsparcie z jej strony zbudowały trwałe zaufanie. Odzyskaliśmy straconą pozycję uzyskania kredytu hipotecznego dzięki fachowym radom i natychmiastowemu działaniu z jej strony. Bez skrępowania można się przyznać, że czegoś się nie rozumie, pani Janeta tłumaczy tyle razy ile trzeba, dopasowuje produkt do najróżniejszych potrzeb. Polecamy każdemu, zwłaszcza tym osobom, które utraciły nadzieję i mobilizację.

Ola i Robert B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Nie spotkaliśmy dotąd nikogo, kto jak pani Janeta prowadziłby nas za rękę od początku do końca UCZCIWIE. Ogromna wiedza, świetna atmosfera i duże wsparcie z jej strony zbudowały trwałe zaufanie. Odzyskaliśmy straconą pozycję uzyskania kredytu hipotecznego dzięki fachowym radom i natychmiastowemu działaniu z jej strony. Bez skrępowania można się przyznać, że czegoś się nie rozumie, pani Janeta tłumaczy tyle razy ile trzeba, dopasowuje produkt do najróżniejszych potrzeb. Polecamy każdemu, zwłaszcza tym osobom, które utraciły nadzieję i mobilizację.

Ola i Robert B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo kompetentna osoba z ogromną wiedzą. Konkretne podejście do tematu, szybki wybór ofert. Szybki proces rozpatrzenia wniosku. Pani Janeta wszystkim się zajęła , sprawdziła umowę kredytową , poszła z nami do banku i wszystko wytłumaczyła. Polecamy

Marcin K kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm to jest ta cecha, której szukałem, gdy stanęła przede mną konieczność rozbudowy zakładu i właśnie wtedy spotkałem Panią Janetę. Wspaniale mieć poczucie, że ktoś rozumie problem, a co więcej ma kilka opcji jako rozwiązanie. Moja firma odnosi sukcesy i dlatego otrzymujemy nowe zamówienia od klientów. Aby im sprostać, musieliśmy podjąć sprawną rozbudowę mocy produkcyjnych. Z panią Janetą byłem zupełnie spokojny, że całość procesu pozyskania finansowania jest pod kontrolą, a poczucie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania - bezcenne. Dziękuję pani bardzo, gdyż dzięki optymalnemu finansowaniu, moi klienci otrzymują zamówione produkty o czasie. Polecam wsparcie pani Janety.

Andrzej K. Linia technologiczna - finansowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gdyby nie Pani Janeta to pewnie bym się pogubił w bankach i nie wybrałbym dobrej oferty bo każdy bank oferował mi najlepsze warunki jak się potem okazało nie były takie dobre. Pani Janeta pokazała mi poszczególne oferty i wybraliśmy dla mnie najlepszy kredyt. Była ze mną na umowie kredytowej. Współpraca z nią to wielka przyjemność . Polecam

Pienta Antoni kr gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
U Pani Janety kredyt robiliśmy dwa razy raz na zakup naszego wymarzonego mieszkania a potem na refinansowanie tego kredytu. Oczywiście nie wyobrażamy sobie aby powierzyć nasze sprawy w inne ręce. Poszło sprawnie bez problemów choć już mamy swój wiek :) Oferty w bankach okazały się dla nas bardziej czytelne bo Pani Janeta wszystko dobrze wytłumaczy. Teraz tylko czekamy aż stopy procentowe znów pójda w dół i może znów głosimy się do Pani . Dziękujemy

Krystyna zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kredyt hipoteczny to ponad 20 bankow bo samodzielnego przejrzenia ofert.U Pani Janety zrobiono to na jednym spotkaniu. Szybko i sprawnie dokonano wyboru oferty.Zlożylismy dokmenty i jest kredyt .Dom jest nasz .Dziekujemy .Jeszcze jedno warunki kredtowe mamy super

Tomasz G Kr hioteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta pomogła nam przejść bezproblemowo przez jak się okazuje trudny i żmudny proces zawierania kredytu hipotecznego z uśmiecham na twarzy. Każde zapytanie, czy to @ czy telefonicznie znajdowało błyskawiczny odzew a dostarczanie dodatkowych dokumentów Pani Janeta załatwiała od ręki. Na pewno ma ogromny zasób wiedzy, możliwości i indywidualne podejście do klienta co sprawia, że współpraca z nią jest bardzo konstruktywna i owocna. Uważam, że jest w stanie pomóc każdemu!!! Dzięki niej ten proces był szybki i bezproblemowy. Teraz cieszymy się naszym własnym mieszkaniem. W 100% polecamy Panią Janetę!!!

Rafał i Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jak to zwykle bywa bezpośredni kontakt z bankiem nie należy do łatwych dlatego też wspaniale mieć doradcę który sam za Ciebie wszystko załatwi i tak też się stało . Bez problemów z komunikacją . Pani Janeta byłą też ze mną w banku na podpisaniu umowy . Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów

Anna T dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Janety. Dzięki jej wiedzy i profesjonalnemu podejściu zdecydowanie ukrócił się czas mojego oczekiwania na decyzję kredytową (Do dwóch tygodni). Zawsze mogłem liczyć na jej pomoc zarówno w trakcie jak i po załatwieniu formalności kredytowych.

Krzysztof Ziętak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Janeta to profesjonalistka w swoim fachu. Bardzo sprawnie i szybko poprowadziła moja sprawę kredytową. Polecam ją każdemu kto stara się o kredyt hipoteczny.

Jan Gruda kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Proces uzyskiwania kredytu na mieszkanie to - nie oszukujmy się - co do zasady nie jest bułka z masłem. Tymczasem współpraca z Panią Janetą spowodowała, że było wręcz odwrotnie. Każda informacja i każde zapewnienie dane przez doradcę ostatecznie okazywały się prawdziwe. Jej cierpliwość, wiedza i kompetencje sprawiły, że czuliśmy się bezpiecznie przez cały okres załatwiania kredytu, każdego dnia o każdej porze uzyskiwaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Pani Janeta nie tylko wynegocjowała warunki kredytu, jakie osoba fizyczna, działająca samodzielnie poprzez bank, miałaby spore trudności uzyskać, zrobiła to także w bardzo szybkim tempie. Dość powiedzieć, że od dnia złożenia wniosku o wydanie decyzji wstępnej (a wówczas nie mieliśmy jeszcze nawet znalezionej nieruchomości!) do dnia pojawienia się pieniędzy na koncie minęło raptem... 45 (!) dni kalendarzowych. Najzwyczajniej w świecie nie wydaje nam się by udzielenie kredytu mogło przebiec w bardziej sprawny sposób. Z czystym sumieniem polecamy Panią Janetę każdemu zainteresowanemu profesjonalnym doradztwem w zakresie kupna własnego kąta.

Maciej i Kasia kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z usług pani Janety skorzystaliśmy kilka lat temu. Szukaliśmy doradcy, który przeprowadzi nas przez zawiłości procedury uzyskania kredytu hipotecznego, podpowiadając najlepsze możliwe rozwiązanie. Efekt był taki, że kredyt uzyskaliśmy „bezboleśnie", a o profesjonalnym doradztwie (z myślą o kliencie) może świadczyć fakt, że nawet dzisiaj nie znajdujemy na rynku oferty korzystniejszej od tej, którą zaproponowała nam pani Janeta.

Edyta i Konrad Grzebień kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Janetą to prawdziwa przyjemność. Jest osobą bardzo komunikatywną i sympatyczną, a co najważniejsze bardzo fachową. W przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystkie plusy i minusy ofert poszczególnych banków i pomogła w wyborze najodpowiedniejszej dla mnie. Zajęła się przy tym wszelkimi niezbędnymi formalnościami znacznie przyspieszając cały proces. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia z bankami, jestem przekonany, że gdyby nie jej pomoc na każdym etapie procesu kredytowego, wszystko nie przebiegłoby tak sprawnie i bezboleśnie.

Maciej J. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od początku kontakt z Panią Żanetą był bardzo profesjonalny. Na każdym etapie wspierała nas fachową wiedzą i doświadczeniem. Dzięki czemu zaoszczędziliśmy dużo cennego czasu. Zaproponowane rozwiązanie finansowe okazało się optymalne dla naszej firmy. Dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy. Dzięki czemu obecnie cieszymy się nową siedzibą z biurami dla iżynierów. Z czystym sumieniem polecamy usługi Pani Żanety.

Paweł W. Finansowanie Firmy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy Panią Janetę, fachowe doradztwo od początku aż do końca. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy.

Iza, Darek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miła z ogromem wiedzy i doświadczenia. Bez problemu zna przepisy bankowe , ofert zna doskonale co wzbudza ogromne zaufanie a przy tym niesamowicie sympatyczna . W zasadzie myślałem ,że kredyt to udręka a tu proszę sama przyjemność. Doradziła mi także jak zaoszczędzić wydając Pani Janeta wie o czym mówię … tak robię i bardzo mnie to cieszy. No cóż kompetencja sama w sobie. Polecam

Dawid K kredyt i trudny wymagający klient

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Janety, udało mi się bardzo sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności związane z zakupem nowego mieszkania. Otrzymałem profesjonalne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i zawiłości kredytowe. Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas każdego spotkania. Dodatkowym plusem jest bardzo dobry kontaktowi, zarówno telefoniczny jak i mailowy, wobec czego pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Jestem bardzo zadowolony i polecam z czystym sumieniem.

Pawel R. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Od początku z Panią Janetą nawiązałem wspaniały kontakt zawodowy. Kompetencja i zaangażowanie a przede wszystkim ogrom wiedzy i doświadczenie które przemówiło za tym że zdecydowałem się właśnie za jej pośrednictwem złożyć wniosek. Pozostało czekać na decyzję o dziwo nie długo . Wszystko sprawnie załatwione. Umowa podpisana w banku w obecności Pani Janety. Sukces dla mnie i pewnie dla doradcy też bo nie jestem klientem "łatwym". Teraz mam nowy dom mój wymarzony. Dziękuję i polecam

Krzysztof S kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 85 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Janetą. W naszym przypadku było to przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku na lepszych dla nas warunkach. Pani Janeta po rozmowie z nami szybko dotarła do naszych potrzeb, przedstawiając najatrakcyjniejsze oferty banków i pomogła wybrać tą jedną, najbardziej odpowiednią dla nas, a także za nas załatwiła wszelkie formalności. Cały proces byliśmy w stałym kontakcie, który przebiegł zaskakująco szybko. Pani Janeta była z nami również przy podpisaniu umowy kredytowej. Warte uwagi jest to, że kontakt z Panią Janetą nie kończy się na podpisaniu umowy kredytowej lecz trwa nadal co jest dla nas istotne (po podpisaniu umowy nie zostaliśmy sami w załatwianiu spraw sądowo-skarbowych). Jest to osoba bardzo życzliwa, sympatyczna, która umie słuchać i dociera do potrzeb Klienta, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Z pełną świadomością możemy polecić każdemu takiego doradcę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

Sylwia, Sebastian M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Krótko i zwięźle - wysoka kultura osobista, dopasowanie do klienta, rzetelność, duże zaangażowanie, szeroka wiedza na rynku finansów, cóż więcej ? No może jeszcze to, że Pani Janeta to po prostu fajna i sympatyczna osoba :) szczerze polecamy, dziekujemy serdecznie :)))

Katarzyna i Adam M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Braliśmy kredyt na budowę domu. Pani Janeta przeanalizowała z nami wiele ofert, wytłumaczyła każdy niuans. Była zawsze dostępna i chętna do pomocy. Posiada wiele znajomości w bankach co skraca proces i pomoga w negocjacjach. Z czystym sercem polecam! Pełen profesjonalizm

Krzysiek Kredyt w ING

Przydatność rekomendacji: 85 %
Jako osoba młoda i samotna miałam problem z otrzymaniem kredytu na zakup mieszkania. Byłam dla banku dużym ryzykiem mimo umowy i wysokich zarobków. Pani Janeta wykazała sie niesamowita cierpliwością i zdolnością negocjacji z bankami. Przygotowania do kredytu zajęły nam niemal pół roku Pani Janeta była ze mną w kontakcie i mówila na co należy zwrócić uwagę i czego dopilnować. w końcu kredyt doszedł do skutku a ja cieszę sie swoim wymarzonym mieszkaniem. Stanowczo i zdecydowanie polecam!

Marta Golda Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Perfekcjonistka w każdym calu! Pani Janeta podchodzi do każdego tematu rzetelnie i sumiennie. Dobrze, że spotkaliśmy Panią Janetę na swojej drodze, gdy staraliśmy się o kredyt. Dzięki jej profesjonalizmowi zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów przy załatwianiu formalności kredytowych. Tak skomplikowane sprawy należy powierzać takim osobom jaką jest właśnie Pani Janeta. Profesjonalna, uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Pani Janeta to prawdziwy doradca, którego obdarza się zaufaniem, przekazuje cały ogrom pracy związany z uzyskaniem kredytu, a po zakończonym procesie dziękuje się sobie, że zdecydowano się na skorzystanie z Jej doradztwa. Jednym słowem doradca godny polecenia!

Monika i Jacek W. Godna polecenia profesjonalistka

Przydatność rekomendacji: 77 %
Panią Janete gorąco polecamy wszystkim którzy chcą przejść przez procedury bankowo-kredytowe bez problemu, nerwów i z pozytywnym wynikiem!

Kaludia i Marcin kredyt hipoteczny inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Stu procentowy profesjonalizm i życzliwość Pani Janety to rzadkie dzisiaj połączenie - zwłaszcza w tej branży. Po mało przyjemnych doświadczeniach z innymi doradcami miała być moją ostatnią "deską ratunku" - okazała się "całym okrętem":) Dzisiaj po podpisaniu kredytu - obiema rękami się podpisuję pod tą rekomendacją. Polecam i będę polecać Panią Janetę jako najlepszego doradcę.

Marzena Lipska-Toumi kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 64 %
Gorąco polecamy Panią Janetę, pełen profesjonalizm i doradztwo od pierwszej minuty aż do podpisania umowy w banku, bardzo dobry kontakt i fachowa odpowiedź na każde pytanie, gdybyśmy jeszcze raz potrzebowali doradcy finansowego z pewnością wybierzemy Panią Janetę.

Anna i Daniel Ś. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 43 %
Pani Janeta jest osobą w pełni kompetentna, zorganizowaną a przede wszystkim nigdy sie nie poddaje. Jest bardzo sympatyczna i ciepła zawsze znajduje czas dla klienta. Wspólpraca z nia to przyjemnosc:) DZIEKUJEMY

Kamil Pawlyta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 35 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Janety. Jej doświadczenie, wiedza, znajomość rynku i pełna kompetencja bardzo pomogły nam w staraniach o mieszkanie. Od początku wspierała nas i poprowadziła naszą sprawę konsekwentnie i z każdym problemem bankowym mogliśmy się do niej zwrócić. Zaufaliśmy Pani Janecie całkowicie i jej profesjonalizm wywarł na nas ogromne wrażenie. Będziemy polecać jej usługi wszystkim znajomym i rodzinie! Trzeba podkreślić, że ma bardzo przyjazny stosunek do klientów i na każdym spotkaniu daje wielką dawkę pozytywnej energii :)

Stella i Mateusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 46 %
Pani Janeta jest osobą w pełni kompetentna, zorganizowaną a przede wszystkim nigdy sie nie poddaje. Jest bardzo sympatyczna i ciepła zawsze znajduje czas dla klienta. Wspólpraca z nia to przyjemnosc:) DZIEKUJEMY

MAGDALENA I GRZEGORZ KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 36 %
Po pierwszej rozmowie z Panią Janeta Janocha odczułam ulgę, że nareszcie po wielomiesięcznych staraniach trafiłam na kogoś kto na mój problem popatrzył z innego punktu widzenia niż dotychczasowe agencje pośrednictwa finansowego i banki, a efektem tego jest pozytywne załatwienie mojej sprawy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Janetę jako osobę kompetentną i profesjonalnie przygotowaną do tego co robi. Powierzenie sprawy Pani Janecie daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że zostanie ona dobrze załatwiona.

Maria Miszczak kredyt na zakup obiektu przemysłowego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowo i profesjonalnie. Osoba godna polecenia :]

Grzegorz i Magda Hałat Kredyt na nieruchomość

Przydatność rekomendacji: 46 %
Pani Janeta to doradca godny uznania i polecenia. Serdecznie polecamy. Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność, zorientowanie rynkowe, wysoka kultura osobista. Dziękujemy bardzo za dotychczasową współpracę i szczerze życzymy sukcesów. Pozdrawiamy

Dariusz i Brygida Kawa kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 56 %
Fachowa i profesjonalna obsługa. Doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Gorąco polecam.

Tomasz Nankiewicz kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 45 %
Pani Janeta jest osobą kompetentną, posiadającą szeroką wiedzę dotyczącą finansów, popartą wieloletnim doświadczeniem. Świetnie potrafi dopasować się do potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolony z pomocy w wyborze kredytu, z zaangażowania, którym wykazała sie Pani Janeta przy wyjaśnianiu niejasności powstałych z winy banku oraz po prostu z sympatycznej współpracy.

J.Migała Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pani Janeta jest osobą bardzo kompetentna i w stu procentach profesjonalną. Jestem całkowicie zadowolony z obsługi jaką otoczyła mnie i moje finanse. Jeżeli szukasz profesjonalnego doradcy to dobrze trafiłeś. Zdecydowanie polecam! Sprawy nie do zrobienia dla innych doradców nie sprawiają jej najmniejszych kłopotów i załatwiane są od ręki ;)

Jacek Waleczek Kompetencja i profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 46 %
Szczerze polecam Panią Janetę jako doradcę. Widać u niej osobiste zaangażowanie i kompetencję, a sprawna obsługa dopełnia całości. Ogromna wiedza merytoryczna dała mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Byłem niemalże za rękę prowadzony poprzez zawiłości procedur bankowych. Polecam. Sebastian

Sebastian M. Kredyt na loft

Przydatność rekomendacji: 52 %