Img-1993

Jarosław Dąbrowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 608015688 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Pan Jarosław jest bardzo profesjonalnym oraz rzetelnym doradcą. Wszystkie niuanse oraz kruczki prawne potrafi wytłumaczyć w przystępny i nieskomplikowany sposób. Jego zalecenia oraz propozycje pokrywają się przy dalszej współpracy. Polecam z całego serca.

Piotr Dejtrowski Doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Jarosław to konkretny i błyskotliwy doradca. Sympatyczny i bardzo otwarty na ludzi. Widać, że ma bardzo szeroką wiedzę na temat finansów - również z zakresu inwestowania i ubezpieczeń na życie. Generalnie - proces kredytowy przebiegł sprawnie. Sfinalizowaliśmy kredyt hipoteczny w banku, który przedstawił najlepsze warunki cenowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług p. Jarka. Na pewno będziemy go polecać wśród naszych znajomych i rodziny.

Andrzej S. Doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy Pana Jarosława. Wykazuję się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Ze wszystkich nałożonych zadań wywiązywał się terminowo i sprawnie. Od początku do końca wspierał nas w procesie kredytobrania. Wszystko wyjaśnia w prosty i jasny sposób.

Aleksandra i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Jarosławem przebiegła w 100% pomyślnie. Uzyskaliśmy pożyczkę hipoteczną dzięki pomocy naszego Eksperta ! Warunki w jakich ubiegaliśmy się o pożyczkę nie należały do najprostszych... Covid, lockdown etc. niemniej jednak Pan Jarosław był w pełni elastyczny i mobliny... mogliśmy zawsze znaleźć rozwiązanie pasujące obu stronom. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas w naszej sprawie. Zdecydowanie polecamy p. Jarosława jako eksperta kredytowego! Życzymy tylko pomyślnie rozpatrzonych wniosków !

Dominika S Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczęśliwie sfinalizowaliśmy z Panem Jarosławem dwa kredyty hipoteczne. Jako Doradca budzi zaufanie, jest miły i otwarty, Jeśli chodzi o sam proces, ze względu na to, że działaliśmy pod presją czasu, uzyskanie kredytu i refinansowania kosztowało nas bardzo dużo nerwów. Musieliśmy zmierzyć się ze skomplikowaną biurokracją. Pan Jarosław mimo trudności dzielił się z nami swoim optymizmem i towarzyszył nam w tej zawiłej drodze.

Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Jarosław zawsze daje z siebie 100% w razie jakichkolwiek pytań dostępny 24/7, doradza kredyt jak dla siebie "oczywiście na plus" jesteśmy mega zadowoleni z jego pomocy w wybraniu najkorzystniejszego kredytu.

Damian i Ania Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Jarosław to doradca z prawdziwego zdarzenia, który zna się na rzeczy. Pomógł nam uzyskać pozytywną decyzję banku odnośnie kredytu hipotecznego oraz sprawił, że załatwianie formalności nie było tak skomplikowane, jak myśleliśmy. Wyjaśnił plan działania i wszystkie kroki w prosty sposób, dzięki czemu cały proces odbył się szybko i bezproblemowo. Dziękujemy za współpracę i polecamy serdecznie!

Jakub P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie. Formalności związane z uzyskaniem kredytu byłyby napewno dużo trudniejsze, ale z pomocą Pana Jarosława było łatwiej. To profesjonalista z poczuciem humoru. Ma ogromną wiedzę, którą w sposób dokładny i przejrzysty przekazuje klientowi. Przedstawił kilka ofert banków i pomógł wybrać najkorzystniejszą. Wszystko wytłumaczył od podstaw, przygotował potrzebne dokumenty oraz kontaktował się z developerem czy bankiem. Informował na bieżąco na jakim etapie jest kredyt. W moim przypadku wykazał się dużą cierpliwością;) Nawet po zakończeniu współpracy służy radą. Z czystym sumieniem będę polecać każdemu kto będzie potrzebował eksperta w sprawie kredytu. Dziękuję i pozdrawiam

Natalia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Jarosław pomógł mi załatwić Kredyt hipoteczny (10lat) w celach remontowych z niskim oprocentowaniem oraz nie będąc właścicielem nieruchomości. Wystarczyła zgoda właścicieli, którzy stali się poręczycielami lecz kredyt jest na moje imię. ułatwiło to proces gdyż nie musiałem czekać na przepisanie u notariusza oraz płacić kosztów obecnie dla mnie niepotrzebnych. Pełne zadowolenie z mojej strony, dziękuję !

Adrian K Kredyt hipoteczny na remont

Przydatność rekomendacji: 50 %
Całym sercem polecam Pana Jarosława, jest to człowiek naprawdę wyuczony w swoim fachu i potrafi swoją inteligencją zdziałać naprawdę cuda, nawet w kryzysowych sytuacjach, szybko odpisuje na każdego maila czy smsa ponadto jest bardzo uprzejmym i sympatycznym człowiekiem.

Marta Szymańska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobry kontakt, merytoryczna pomoc w wyborze najbardziej korzystnej oferty bankowej dotyczącej kredytu hipotecznego. Przeprowadzony zostałem od początku do końca za tzw „rękę” przez szereg formalności, biurokracji. Serdecznie polecam!

Piotr Nowakowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Pana Jarosława! Dzięki jego fachowej wiedzy proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegł szybko i przyjemnie :) Pan Jarosław wszystko bardzo dobrze wytłumaczył, zajął się wszystkimi formalnościami oraz zawsze służył pomocą. Udało nam się znaleźć korzystną ofertę kredytową i teraz cieszymy się własnym mieszkaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości całej usługi.

Paulina i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam serdecznie chciałbym bardzo podziękować panu Jarkowi za tak szybkie i profesjonalne załatwienie wszystkich formalności związanych z kredytem . Pomimo milojej niewiedzy byłam bardzo dokładnie poinformowana wszystkim. 💯%polecam .

Jarosław Dąbrowski Podziękowania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wielkie podziękowania dla Pana Jarosława Dąbrowskiego, za prace jaką włożył w nasz kredyt hipoteczny. Bardzo cieszymy się, że udało nam się trafić i współpracować z Panem Jarosławem. To jest bardzo kompetentny i profesjonalny ekspert kredytowy, który spełnia marzenia. Zaoferowano nam pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Bardzo przyjemny i wesoły z niego człowiek z poczuciem humoru można porozmawiać z nim na każdy temat. Nie istnieją u niego rzeczy nie możliwe, sami się o tym przekonaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym w 1000000%.

Nadiia i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Jarkiem. Super kontakt, duża wiedza i doświadczenie. Przejście przez całą procedurę kredytową w naszym trochę niestandardowym przypadku było bezproblemowe. Na każdym etapie wszytko było przejrzyste i jasne. W przypadku wątpliwości Pan Jarek zawsze na bieżąco tłumaczył. Gdybym w przyszłości musiał ponownie skorzystać z kredytu hipotecznego to nie mam wątpliwości gdzie zadzwonię.

Dominik S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Jarosławem. Jest to prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie. Dzięki niemu szybko i przyjemnie przebrnąłem przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Wytłumaczył wszystko od podstaw, przygotował dokumenty i wszystkiego przypilnował. Jest to bardzo miły i konkretny człowiek, posiada ogromną wiedzę i zawsze służy pomocą, nawet już po uzyskaniu kredytu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i Pozdrawiam...

Dariusz Rękawek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługi pana Jarosława. Jest bardzo rzetelny i mieliśmy ze sobą świetny kontakt. Dzięki temu udało nam się sprawnie i bezproblemowo przejść przez cały proces kredytowy, co oszczędziło nam dodatkowego stresu.

Joanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam usługi Pana Jarosława. Jego profesjonalizm, obszerna wiedza i otwartość na klienta były nieocenioną pomocą w procesie kredytowym. Czuliśmy się zapokiewani i dobrze poinformowani na każdym etapie. Dziękujemy!

Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Był to mój pierwszy kontakt z kredytem hipotecznym. Dzięki panu Jarosławowi orientuję się teraz w tym temacie, a cały proces wzięcia kredytu przebiegł sprawnie i wkrótce będę się cieszyć własnym mieszkaniem. Pan Jarek dzieli się nie tylko swoją ogromną wiedzą, ale również swoim czasem, biorąc na siebie załatwianie wszystkich spraw papierowych - przygotowania dokumentów, kontaktu z developerem itd. Serdecznie polecam

Katarzyna Grandon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław prezentuje wysoki poziom profesjonalizmu, przedstawia ofertę banków w sposób kompleksowy, uczestniczy w rozmowach i negocjacjach pomiędzy klientem a bankiem, świetny kontakt

Jacek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Pana Jarosława - indywidualne podejście do sprawy, cierpliwość i ogromna wiedza. Bezproblemowa komunikacja. Pan Jarosław jest cały czas w kontakcie z klientem. Bardzo szybko odpowiada na telefony i maile. Wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Wszystko odbywa się w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. W każdej chwili można liczyć na pomoc i wsparcie - w naszym przypadku nawet po podpisaniu umowy kredytowej. Serdecznie polecam i dziękuję

Karolina K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Jarosława! Przebrnięcie przez proces uzyskania kredytu hipotecznego , bez pomocy tak kompetentnej i cierpliwej osoby, mogłoby się okazać niebywale trudne. Jednakże doświadczenie oraz porady Pana Jarosława okazały się bezcenne. Pomimo nawet chwilowych trudności "zaoferowanych" przez bank nie przeszkodziło to w skutecznym przeprowadzeniu Nas ostatecznie do uzyskania kredytu w Banku Millenium. W każdej chwili, nawet o godzinie 22, można było liczyć na kontakt i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwych kwestii. W każdej chwili można było zwrócić się z pytaniem: ,,Panie Jarosławie, co dalej???", aż do finalnego ,,TAK" ze strony banku. Serdecznie polecamy współpracę z Panem Jarosławem, który poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy potrafi sumiennie i profesjonalnie służyć doradztwem kredytowym.

Monika i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Jarosława, zawsze można liczyć na wsparcie z jego strony. Ma ogromną wiedzę, dzięki czemu zawsze znajdzie rozwiązanie. Podchodzi do klienta profesjonalnie. Doprowadza sprawy do końca, przypomina i tlumaczy wszystko ze zrozumieniem. Dzięki niemu udało nam się sprawnie przejść przez procedury i uzyskać kredyt hipoteczny. Pomagał w przygotowywaniu wszystkich potrzebnych dokumenów. Szczerze polecamy współpracę z Panem Jarosławem, można liczyć na jego zaangażowanie, wsparcie i fachowość.

Alicja i Paweł Kredyt hipoteczny - rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Jarka ! Jego pomoc okazała się nieoceniona w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego -zwłaszcza przy trudnych kredytach hipotecznych z przychodami poza granicami Polski :) Dziękuję serdecznie za pomoc, mila oblsuge jak i co najwazniejsze, wybitny profesjonalizm, oraz indywidualne podejście do naszej sprawy. Polecam i pozdrawiam serdecznie. Z powazaniem, WB

Wojciech Baszczyk Kredyt hipoteczny na posiadlosc w Warszawie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław został mi polecony przez inną osobę- nie zawiodłam się! Współpracę oceniam bardzo dobrze. Od samego początku do końca Pan Jarek nad wszystkim sprawował pieczę i pomagał jak tylko mógł. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie dzięki czemu otrzymaliśmy z mężem kredyt, a wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Z całego serca będę polecać każdemu współpracę z Panem Jarkiem!

Dominika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
wspolprace z Panem Jaroslawem oceniamy bardzo pozytywnie rzeczowy, profesjonalny i sympatyczny, skutecznie przeprowadzil nas przez meandry ubiegania sie o kredyt hipoteczny dobierajac tak oferty bankowe aby jak najlepiej i najkorzystniej spelnialy nasze oczekiwania - goraco polecamy

Beata i Jaroslaw kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław jest najlepszym expertem. Szybko pomaga, zawsze dostępny, uczciwy, zawsze można liczyć na pomoc nawet po podpisaniu umowy kredytowej. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić takiego doradcę

Paweł kiliński Expert

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław bardzo nam pomógł przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Nieoceniona wiedza w zakresie finansów, kredytów i banków. Bardzo sprawnie i bezproblemowo przeszliśmy etapy uzyskania kredytu, oczywiście z powodzeniem. Pan Jarosław pomógł nam wypełnić wszelką dokumentację bankową, złożył ją w naszym imieniu, a na koniec wynegocjował nam dobre warunki. Kontakt z Panem Jarkiem jest bezproblemowy. Zawsze służy fachową radą. Kompetentny, profesjonalny, zawsze pełen optymizmu i uśmiechu. Praca z Panem to czysta przyjemność :) Z czystym sercem polecamy współpracę z Panem Jarkiem! :) Na pewno do zobaczenia!

Paulina i Marcin Profesjonalna i nieoceniona pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pana Jarka. Zależało nam na czasie, Pan Jarek przeprowadził nas szybko i bezboleśnie przez cały proces kredytowy. Pan Jarek zawsze chętnie służy pomocą, wszystko tłumaczy oraz szybko odpowiada na telefony i maile, a wszystko to w miłej atmosferze :)

Natalia i Przemek Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław bardzo rzetelnie podszedł do sytuacji, bardzo dobry kontakt. Miły i zawsze uśmiechnięty.

Anna Piotrkiewicz pozytywna rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław towarzyszył mi w trakcie całego procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego. Porównał dla mnie oferty wielu banków i po omówieniu ze mną moich priorytetów pomógł dokonać wyboru trzech najlepszych opcji. W kolejnym kroku Pan Jarosław pomógł m i wypełnić odpowiednią dokumentację i złożył w moim imieniu wnioski kredytowe w kilku bankach, co bardzo mnie odciążyło. Po uzyskaniu decyzji kredytowych i wyborze najkorzystniejszej oferty, Pan Jarosław wynegocjował dla mnie warunki korzystniejsze niż pierwotnie ustalone oraz towarzyszył mi aż do momentu podpisania umowy (a nawet po podpisaniu przypominał mi o ważnych terminach). Co dla mnie bardzo istotne, Pan Jarosław jest niezwykle elastyczny jeżeli chodzi o pory i miejsca spotkań z klientami i jest bardzo responsywny (zarówno mailowo, jak i telefonicznie). Z pełnym przekonaniem i czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Jarosława. Współpraca z nim to czysta przyjemność.

Wojciech Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bez pomocny Pana Jarosława z pewnością mielibyśmy wielki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o staranie się o kredyt hipoteczny, ponieważ jesteśmy totalnie "zieloni" w tych kwestiach. Pan Jarosław wytłumaczył nam wszystko krok po kroku i wykazał się ogromną cierpliwością. Był zaangażowany, skrupulatny i pomocny do samego końca. Byliśmy z nim w stałym kontakcie, a nasze spotkania były rzeczowe (świetna komunikacja z klientem). Serdecznie polecamy współpracę!

Mateusz pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z początku proces ubiegania się o kredyt hipoteczny wydawał mi się dość trudnym zagadnieniem. Dzięki współpracy z Panem Jarosławem, cała procedura przebiegła nad wyraz sprawnie i zakończyła się pozytywną decyzją o przyznaniu kredytu na zakup mieszkania. Na każdym etapie mogłem liczyć na wsparcie i ogromne zaangażowanie ze strony Pana Jarosława. Jestem bardzo wdzięczny za czas poświęcony na rozwianie wszelkich wątpliwości, pomoc w skompletowaniu wymaganych dokumentów, a także świetny kontakt i otwartość. Serdecznie polecam i raz jeszcze pięknie dziękuję!

Michał Dubieniecki Nieoceniona i profesjonalna pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy podziękować Panu Jarosławowi Dąbrowskiemu za bardzo fachową pomoc podczas wyboru kredytu hipotecznego na nasze mieszkanie. Pan Jarosław wykazał się ogromną wiedzą i zdolnością analityczną w trafnym dla nas wyborze kredytu hipotecznego. Zawsze służył pomocą i doradztwem, przy którym odznaczał się dużą cierpliwością i bardzo zrozumiale wyjaśniał nam wszystkie niejasności. Z pełnym zaufaniem polecamy Pana Jarosława. K i P Daniszewscy

K i P Daniszewscy Najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy z całym przekonaniem polecić współpracę z Panem Jarosławem Dąbrowskim. Przez cały okres naszej współpracy wykazywał pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm. Pomógł nam przejść przez uciążliwą drogę biurokracji związaną z kredytem i wytrwale prowadził nas przez wszystkie etapy ubiegania się o kredyt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków jakie udało mu się dla nas wynegocjować, a sytuacja w której się znajdowaliśmy nie była standardowa. Byliśmy wyręczani wszędzie tam, gdzie było to tylko możliwe i czuliśmy się bezpieczni współpracując z Panem Jarkiem. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Jarosława oraz cały jego zespół.

Sebastian i Agnieszka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław jest rzeczowym i solidnym doradcą bardzo zaangażowanym w sprawę od początku do końca. Dba o wszelkie szczegóły i udziela wyczerpujących informacji. Ma świetny kontakt z klientem jest wizerunkiem firmy. Polecam!

Emilia Kredyt konsumpcyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Jarosława Dąbrowskiego. Podchodzi do spraw profesjonalnie. Konkretny człowiek, zaangażowany w daną sprawę. Przy jego pomocy udało nam się uzyskać kredyt bez żadnych komplikacji. Przy tym jest miły i zawsze uśmiechnięty. Ja cieszę się już swoim domem, teraz czas na Was. Polecam :)

Monika Smolińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław jest bardzo rzetelny w tym co robi i zawsze doprowadze sprawy do końca z pozytywnym skutkiem jest to osoba bardzo zaangazowana w swoją pracę która w sposób fachowy rozwiaże twoje problemy polecam z czystym sumieniem...

Kamil Krzykowski Joanna Borowiecka Fachowe doradztwo

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław sprawdził się doskonale w roli doradcy. Cierpliwość, pomoc, fachowość i rzetelność tego człowieka jest naprawde na najwyższym poziomie. Polecam wlasnie TEGO doradcę ponieważ jest najlepszy w tym co robi. Dziekuje bardzo.

Kołacz Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław wiarygodny i kompetentny .W każdej chwili można liczyć na jego pomoc . Pomógł nam w otrzymaniu kredytu hipotecznego . Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy każdemu . Dziękujemy .

Małgorzata Lipińska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Jarkiem. Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do mojej sprawy. Z chęcią odpowiadał na wszelkie pytania i tłumaczył kolejne zawiłości związane z jakże obcym mi tematem kredytów. Pozostawał w stałym kontakcie (nawet w czasie zwolnienia lekarskiego). Efektem naszej współpracy było wynegocjowanie przez pana Jarka bardzo korzystnych warunków w jednym z wielu banków których oferty poznałem. Jeżeli w przyszłości będę chciał skorzystać z porady doradcy to na pewno będzie to Pan Jarek. PS. Do usłyszenia :)

R.M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy Panu Jarosławowi za pomoc w uzyskaniu dosyć atrakcyjnego kredytu hipotecznego na mieszkanie z rynku wtórnego w dosyć skomplikowanym przypadku, tj z zadłużeniem we wspólnocie oraz z wpisami ZUSu do księgi. Pozdrawiamy, Marek i Magda

Marek i Magda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław pomógł nam w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Polecam jego usługi w tym zakresie. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy bardzo dużo czasu. Pan Jarosław dopilnował całego procesu - od porównania ofert do podpisania umowy kredytowej. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem a do tego lubi to co robi i widać że praca w zakresie doradztwa sprawia mu ogromna przyjemność.

Aleksandra Dubrawska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław prawdziwy profesjonalista, pomógł nam przebrnąć przez wszelkie formalności oraz problemy związane z kredytem na zakup naszego pierwszego mieszkania! Szczerze polecam współpracę z nim, na pewno skorzystam w przyszłości z fachowej pomocy Pana Jarosława. Pozdrawiam

Robert i Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Jarosławem Dąbrowskim. Kompetentny, profesjonalny, dyspozycyjny, zaangażowany w swoją pracę. Potrafi udzielić rzeczowej i jasnej odpowiedzi na każde pytanie- posiada przy tym ogromne pokłady cierpliwości. Współpraca z Panem Jarkiem przez cały czas układała się wzorowo. Dzięki temu już cieszymy się z pierwszych postępów w budowie domu. Pan Jarek to po prostu solidna firma z głową pełną pomysłów i dobrych rozwiązań.

Paula i Radek Grzegorzewscy Kredyt hipoteczny z konsolidacją

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Jarosław pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na dom. W naszym przekonaniu jest to doradca kompetentny, skrupulatny, posiadający dużą wiedzę w zakresie finansów. Pan Jarosław wynegocjował nam bardzo korzystne warunki kredytu, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni! Polecamy.

Ewa, Adam Pudlak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracę wspominam bardzo pozytywnie i sympatycznie. Poradziliśmy sobie wspólnie z dość trudnym, ze względu na nietypowy sposób zakupu lokalu, zadaniem. Godny polecenia.

Marcin Kukla Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jarek pomagał nam przy kredycie hipotecznym. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Cierpliwie tłumaczył i wyjaśniał wszystkie kroki tego zawiłego procesu. Przy trudnych warunkach wybrał dla nas najlepszą ofertę, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy go wszystkim: obcym, znajomym i rodzinie. Sami też na pewno będziemy dalej z nim współpracować przy innych tematach finansowych.

Malwina i Radek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Nie chciałbym pisać eseju na temat współpracy z Panem Jarosławem. Krótko i zwięźle : - pełen profesjonalizm - znajomość rynku - umiejętność dobrania oferty odpowiedniej dla klienta - niesamowita motywacja w dążeniu do znalezienia najlepszej oferty - często Pan Jarosław załatwia maximum formalności za klienta Jednym słowem Świetny człowiek !!!

Łukasz Żaba Szukasz najlepszego kredytu, zgłoś się do Jarosława Dąbrowskiego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z panem Jarkiem. Pomógł nam przejść przez zawiłe oferty banków i wybrać najlepszy dla nas kredyt hipoteczny. Był bardzo zaangażowany, tak jakby to były jego własne pieniądze. Z jednej strony profesjonalista, a z drugiej, po prostu bardzo miły człowiek.

Łukasz Mazur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeśli jeszcze kiedyś będę brała kredyt hipoteczny,to tylko z doradcą panem Jarosławem Dąbrowskim.To Osoba na właściwym miejscu.Serdecznie polecam Katarzyna Kobuszewska-Pasek.

Katarzyna Kobuszewska- Pasek Jarosław Dąbrowski-doradca godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Jarka poznalismy przez posrednika dewelopera,u ktorego kupowalismy nasze mieszkanie.Dla nas obca osoba a prowadzil nas Pan Jarek przez ten caly trudny dla nas cykl procesu kredytowego jakby byl to nasz brat!!!Zaangazowanie i staranie niemoze wyrazic te pare slow ktore piszemy! Chcemy Mu serdecznie podziekowac i oczywiscie bedziemy Go polecac jako fachowca w swojej branzy oraz wspanialego czlowieka,ktory podchodzi do obcych ludzi jak przyjaciel i brat!Podczas zalatwiania spraw kredytu niezostawil nas ani nie zbywal jak dzwonilismy do Niego lub pisalismy! Takze polecamy Pana Jarka w 1000% . Dziekujemy Panie Jarku:)

Monia i Artur Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm,dobry i miły kontakt,efektowna praca,dobre doradztwo.Jednym słowem jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Jarosławem Dąbrowskim i jego biurem,gdyż zaowocowało to uzyskaniem kredytu hipotecznego i gorąco polecamy Pana Jarosława.

Marzena i Włodzimierz Pomoc i doractwo w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bez wątpienia polecam Pana Jarka Dąbrowskiego, jest bardzo sympatycznym i prostolinijnym człowiekiem, cierpliwym, wnikliwym i przede wszystkim profesjonalnym fachowcem w swojej dziedzinie. Dzięki niemu procedura ubiegania się o kredyt była dużo łatwiejsza i zrozumiała. Ponadto zaproponował najlepszą w danej chwili ofertę kredytową i sprawnie przeprowadził wszystkie formalności. Szczerze polecam Pana Jarka, bez wątpienia nie zawiedzie nikogo kto skorzysta z jego usług, zadba o najdrobniejsze szczegóły dla dobra klienta. Jeśli potrzebujesz dobrego kredytu zgłoś się do Pana Jarka Dąbrowskiego!

Edyta Smagowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Jarosław Dąbrowski wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i dokładnością. Jest to osoba sumienna i jak najbardziej kompetentna do pracy w doradztwie finansowym gdyż posiada on bardzo dużą wiedzę na ten temat. Pan Jarosław jest dla mnie numerem 1 jeśli chodzi o doradztwo finansowe. Jest naprawdę dobry w tym co robi,spełnił moje oczekiwania w stu procentach,dlatego będę go polecał przy każdej możliwej okazji.

Grzegorz Skwarek Doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dla mnie, jako osoby, która jest raczej laikiem w świecie kredytów hipotecznych niezmiernie ważne było wyjaśnienie konstrukcji i funkcjonowania kredytu, co Pan Jarek zrobił na pierwszym spotkaniu, w taki sposób, że ani przez chwilę nie wątpiłam, że mogę wziąć na siebie takie zobowiązanie. Pan Jarek jest bardzo kompetentnym doradcą i to tylko dzięki Niemu, dzięki temu, że dopilnował dopełnienia wszelkich formalności przy składaniu wniosków kredytowych, został załatwiony szybko i sprawnie bez konieczności dołączania kolejnych zaświadczeń i innych dokumentów. Pan Jarek towarzyszył mi również przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku, co było potwierdzeniem Jego kompetencji nie tylko w kwestii merytorycznej, ale również psychologicznej. Sam sposób bycia Pana Jarka - spokojny, opanowany, miły, cierpliwy w wyjaśnianiu i odpowiedziach na pytania, na które odpowiadał już pewnie setki razy innym klientom, sprawia, że nie ma się ani przez chwilę wątpliwości, że rozwiązania proponowane przez Niego, są właściwe i należy z nich skorzystać dla własnego finansowego dobra. Z całą odpowiedzialnością polecę fachowość Pana Jarka każdemu, kto chciałby wziąć kredyt hipoteczny lub skorzystać z innej porady finansowej czy inwestycyjnej.

Zofia Rut-Skórzyńska pomoc przy załatwianiu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wspolpraca z Panem Jaroslawem to czysta przyjemnosc. Kazdy doskonale wie, ze sprawy finansowe, kredyty moga byc bardzo stresujace ale dzieki doswiadczonemu doradcy sprawa staje sie duzo prostsza. Pan Jaroslaw jest osoba rzetelna i godna zaufania. Musze przyznac, ze w moim przypadku sprawa byla dosyc skomplikowana, gdyz mieszkam na stale za granica. W momencie gdy zaufany doradca kredytowy nie potrafil poradzic sobie z sytuacja a terminy ponaglaly, Pan Dabrowski znalazl rozwiazanie sytacji w bardzo szybkim czasie. Goraco polecam jego uslugi.

Katarzyna Szewenko Doskonaly profesjonalista

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Jarosław to rzetelny, kompetentny doradca finansowy. Oferuje profesjonalną obsługę dzięki świetnej znajomości rynków hipotecznych oraz procedur bankowych. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Dzięki jego zaangażowaniu w negocjacjach warunków kredytu otrzymałem najlepszą z możliwych marż kredytu.

Marcin Żmuda Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie Pana Jarosława, jako świetnego profesjonalistę. Wybrał dla mnie najlepszą ofertę kredytu.hipotecznego. Doradził, w jaki sposób mogę spłacić wcześniej zobowiązanie. Bardzo doby doradca, gorąco polecam.

Arkadiusz Błaszczak Hipoteka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Jarka Dąbrowskiego wszystkim chcącym odpowiednio zainwestować swoje oszczędności. Pan Jarek doskonale potrafi dopasować wariant oszczędnościowy do potrzeb danej osoby. Przy tym wszystkim potrafi "łopatologicznie" wytłumaczyć na czym dany program polega, a przede wszystkim jest obiektywny. Nie nalega i potrafi dać odpowiednio dużo czasu do namysłu zanim klient zdecyduje się podpisać umowę. Jeszcze raz polecam!

Sylwia Łukomska inwestycje - program oszczędnościowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecamy Pana Jarka. Pomógł nam w wyborze kredytu hipotecznego i planu regularnego oszczędzania. Jest doradcą bardzo kompetentnym, pomocnym, cierpliwym i do tego sympatycznym. Współpraca z nim przebiega zawsze sprawnie i fachowo. Pan Jarek dysponuje bardzo szeroką wiedzą z dziedziny finansów i co ważne umie tą wiedzą się dzielić.

Agnieszka i Łukasz inwestycje i kredyt

Przydatność rekomendacji: 73 %
Bezinteresowa pomoc innym to niejednokrotnie poszukiwana cecha u Doradcy Finansowego. Pan Jarek ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy, wnikliwe poszukiwanie oraz duże zaangażowanie czyni z niego godnego polecenia fachowca.

Cezary inwestycje

Przydatność rekomendacji: 42 %
Pan Jarosław zajmował się kredytem hipotecznym. Jego pomoc była bardzo fachowa, szczegółowa i istotna, ponieważ zwracał uwagę na każdy szczegół. Jestem bardzo zadowolona z pracy, którą wykonał. Robił w zasadzie wszystko co możliwe w tym temacie, przygotował oferty kilku banków, tłumaczył bardzo jasno wszystkie kruczki i zapisy prawne, które miały wpływ na wielkość ew. rat. Po wyborze oferty, przygotowal wszystkie potrzebne dokumenty i dopilnował całego procesu. Do mnie należało tylko podpisać się pod gotowymi dokumentami. Jak najbardziej poleciłabym Go innym potrzebującym:)

Marta Całka Fachowe doradztwo i pomoc

Przydatność rekomendacji: 44 %
Pan Jarosław pomógł mi w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Polecam jego usługi w tym zakresie. Dzięki niemu zaoszczędziłem sporo czasu. Przeprowadził mnie przez cały proces - od porównania ofert do podpisania umowy kredytowej.

Marcin Supeł kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 38 %
Pełen pasji dla tego, co robi, otwarty na potrzeby klienta, dyspozycyjny i kompetentny. W zrozumiały sposób umie wyjaśnić to, co niezrozumiałe. A przy tym niezwykle sympatyczny. Serdecznie polecam.

Anna Karasek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 44 %
fachowa pomoc finansowa, doskonała znajomość tematu, świetny kontakt z klientem, specjalista przez duże S :)

Hanna Kaflik inwestycje, oszczędzanie

Przydatność rekomendacji: 41 %
Polecam Pana Jarosława, rzeczowo i mądrze zdywersyfikował mój portfel inwestycyjny w Skandii, polecam szczerze!

Sł.Zed. Inwestycje...

Przydatność rekomendacji: 37 %
Jeśli szukacie doradcy charakteryzującego się profesjonalnym podejściem do klienta, dużą wiedzą z zakresu kredytów hipotecznych oraz inwestycji to bardzo dobrze trafiliście. Z czysty, sumieniem polecam Jarka Dąbrowskiego! Jarku, wielkie dzięki za cierpliwość, wyrozumiałość, spokój i poczucie humoru. Wiem, że nie było łatwo. :)

Tomasz Podgórski Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 42 %
Bardzo się cięszę, że mam przyjemność powierzać moje finanse pan Jarkowi. Oprócz profesjonalnej obsługi, mogę liczyć na nowości finansowe odpowiednie dla mnie. A Pan Jarosław zawsze służy pomocą i radą.

Justyna Kotarska Oszczędzanie regualrne

Przydatność rekomendacji: 42 %
Jeżeli chodzi o Pana Jarka, to z czystym sumieniem zdecydowanie polecam. Miałem możliwość współpracy z kilkoma osobami z branży i ostatczenie zdecydowałem się na współpracę z Jarkiem Dąbrowskim z kilku powodów: - wiedza, - zaangażowanie (mało kto jest do dyspozycji o 7:00 i o 23:00) :-), - komplementarność usług, - cierpliwość, - elastyczność. Zdecydowanie polecam. P.S. Mówiąc "Alle" nomenklaturą: "DUŻY POZYTYW". :-)

Michał Wieteska Kredyt hipoteczny/lokata/PSO

Przydatność rekomendacji: 38 %
Szczerze polecam sprawdzonego, doświadczonego i kompetentnego doradcę finansowego, jakim jest Pan Jarosław. "Bezboleśnie" przeprowadził mnie przez gąszcz funduszy tworząc optymalny plan inwestycyjny z perspektywą zysków. Nieprzypadkowo znajduje się na portalu "sprawdzony doradca" dlatego z ręką na sercu polecam Pana Jarka jako rzetelnego doradcę inwestycyjnego.

Łukasz Wieczorek Plan inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 40 %
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Jarosławem. Widać, że jest to osoba z pasją, która niezwykle angażuje się w swoją pracę. Jesteśmy w stałym kontakcie, pan Jarosław nie zapomina o swoich klientach, podsyła ciekawe artykuły, informuje o nowych produktach. Wykazuje się olbrzymią wiedzą, można z nim ciekawie porozmawiać o finansach. Szczerze polecam!

Martyna Podwojska regularne oszczędzanie

Przydatność rekomendacji: 48 %
Pan Jarek wydaje się być kompetentnym i wiarygodnym doradcą. Przekonał Mnie by oszczędzać na przyszłość. Angażuje się w to robi.

Marcin Gil jak lokować pieniądze oczekując zysków

Przydatność rekomendacji: 48 %
Bardzo profesjonalny Doradca. Zna się na inwestycjach. Pracuje z pasją. Naprawdę polecam !!!

Marcin Fabisiak Kolega z konkurencji

Przydatność rekomendacji: 40 %
Pan Jarosław pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na moje pierwsze mieszkanie. Jestem mu wdzięczna za profesjonalne doradztwo i sprawność w działaniu. Był bardzo zaangażowany w cały proces kredytowy. Doradził mi również fundusz kapitałowy, który jest dopełnieniem mojego planu finansowego. Zdecydowanie zachęcam do współpracy z Panem Jarosławem.

Anna Stawicka kredyt hipoteczny i program inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 48 %
Z miom doradcą finansowym Panem Jarosławem Dąbrowskim, jestem w stałym kontakcie. Nieustanna zmiennośc rynku finansowego i pojawiające się nowe możliwości inwestowania wymagają korzystania z usług doswiadczonego i kompetentnego doradcy. Po wielu doświadczeniach w tym zakresie to Pan Jarosław okazał sie tym, który spełnił moje oczekiwania, zdobył moje zaufanie. W ostatnim trudnym okresie skorzystałem z Jego ciekawych i co najważniejsze celnych porad. Liczę na dalszą owocną współpracę z Panem Dąbrowskim. Będę polecał Jego usługi moim znajomym.

Leszek Żmuda regularne oszczędzanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Szanowny Panie Jarosławie, Chciałem serdecznie podziekować za doradztwo w kwestii programu emerytalnego regularnego oszczędzania. Dzięki Pana radom zrozumiałem, że też kiedys bedę emerytem. Wierzę, iż ten wysokiej jakosci program emerytelny, zakupiony za Pana posrednictwem sprawi, że moje pieniądze nie tylko się pomnożą ale wręcz spotęgują dając mi jeszcze pewniejszą i świetlaną przyszłość jako polskiego emeryta. Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie licząc na to iż Pan Belka zrezygnuje wreszcie kiedyś z narzuconego przez siebie podatku od dochodów kapitałowych. Łaczę wyrazy szacunku.

Marcin Placzek program oszczedzania emerytalnego

Przydatność rekomendacji: 48 %
Bardzo serdecznie polecam wspolpracę z panem Jarkiem, Bardzo miły i kontaktowy facet, pełen energii i pomysłów. Z jego pomocą dostalam fantastyczny kredyt i juz mieszkam w swoim nowym domu w Konstancinie:) pozdrawiam

Agnieszka Bąk profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 33 %