Jarosław Łuczak

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 603928546 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z Panem Jarosławem Łuczakiem współpracuję od paru lat. Przez ten czas "przerobiliśmy" przez kilka projektów finansowych. Nie wszystkie były możliwe do realizacji w danym czasie. Za to Jego wiedza i kompetencja spowodowała finalizację moich konkretnych wymagań i podpisanie końcowego rozwiązania finansowego z bankami. To bardzo otwarty i elastyczny doradca, z dużym zasobem pomysłów i rozwiązań finansowych, podążający za zmianami prawnymi i nowoczesnymi produktami banków. Ja już znam i jestem bardzo zadowolony.

Emilian Zgraja Kredyty hipoteczne ("trudne" rozwiązania)

Przydatność rekomendacji: 56 %
Profesjonalne działanie Pana Jarka pozwoliło na szybkie podpisanie umowy kredytowej.Warto podkreślić zaangażowanie Pana Jarka-osobiście załatwiał wiele zaświadczeń i potrzebnych dokumentów.Oszczędzaliśmy swój czas a jednocześnie sprawy ,,posuwały się" do przodu.Zdecydowanie polecam.

Agata Młyńczak kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 53 %
Pełen profesjonalizm, wielka wiedza i kultura a także niesamowita dostępność i dyspozycyjność. Jest w stanie umówić się o każdej porze i w każdym miejscu byle klientowi było wygodnie. Załatwia za klienta właściwie wszysko do czego ten nie jest absolutnie niezbędny. Do tego niezwykła cierpliwość w odpowiadaniu na dziesiątki pytań - dla profesjonalisty pewnie banalnych. W skali od 1 do 6 zasługuje na 7.

Piotr Milczanowski kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pan Jarosław Łuczak udzielił mi doskonałych porad, których z różnych powodów nie posłuchałam, jednak to były "złote rady"... To doradca o dużej cierpliwości i kulturze osobistej.

Anna Jasnos inwestycje giełdowe

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pan Jarosław w poszukiwaniu jak najlepszego rozwiązania kłopotów finansowych mojej rodziny wykazał się "mega"mobilnością. Zawsze gotowy, pełen pomysłów i w pełni dostępny. Polecam "gorąco" wszystkim i biednym oraz bogatym.

Wojciech Rzezinski Konsolidacja bardzo powaznych zobowiązań

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pan Jarek jest niezastapiony w zalatwieniu wszelkich formalności zwiazanych z uzyskaniem kredytu na dom. Sam przekopuje sie przez gąszcz papierów i negocjuje z bankami, a nam pozostaje podpisać wniosek o kredyt, a potem umowę kredytową. Polecam, szczególnie dla zapracowanych, ceniacych swoj czas.

Sylwia i Piotr Bomba Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 54 %