Img_0832mini

Joanna Banaś

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 503161438 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Jeśli nie lubisz poświęcać swojego czas na maratony po bankach w poszukiwaniu oferty dostosowanej do Twoich potrzeb...

Jeśli męczy Cię uzupełnianie stosu wniosków i załączników...

A kompletowanie dokumentów i wizyty w różnych instytucjach są dla Ciebie niemiłą konicznością...

I uznasz, że wolisz inne sporty wyczynowe, albo po prostu chcesz żeby ktoś zrobił to za Ciebie...

 

Skontaktuj się ze mną.

Decydując się na moją pomoc możesz liczyć na profesjonalne wsparcie merytoryczne jak i pełną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

 

Doświadczenie

Na rynku nieruchomości pracuję od 2004 roku.  Na dzień dzisiejszy zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz kredytowaniem zakupu nieruchomości dla osób fizycznych. Wiedzę z zakresu rynku nieruchomości przekładam na pomoc i doradztwo dla klientów pragnących nabyc własne nieruchomości na kredyt.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
Akademia Morska w Gdyni
Studia podyplomowe Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Studia podyplomowe Zarządca Nieruchomości

Atuty eksperta

- uczciwość

- rzetelność

- profesjonalizm

- cierpliwość

 

 

 

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Chciałam polecić Panią Joannę jako osobę bardzo fachową i rzetelną, mało tego że Pani Joanna znalazła nam odpowiednie mieszkanie to jeszcze znalazła dla nas najtańszy Bank, w którym wzięliśmy wraz z mężem kredyt hipoteczny, Pani Asia załatwiła wszystkie dokumenty do banku i dla notariusza, dziękujemy jeszcze raz za pomoc i na pewno będziemy Panią polecać. Katarzyna

Katarzyna S. zakup mieszkania

Data dodania: 2016-03-13

Pani Joanna przeprowadziła nas przez trudy pozyskania kredytu hipotecznego w sposób profesjonalny. Wyszukała najkorzystniejsza ofertę oraz pomogła przy formalnościach. Kolejny kredyt tylko z Panią Joanną.

Krzysztof Purwin Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-12-09

Joanna jest sprawdzonym doradcą , wie o czym mówi . Spotkałem już kilku doradców w życiu - niestety nie o wszystkich da się to powiedzieć :-) Joanna załatwia sprawy szybko i sprawnie .Polecam .

Karolina Król kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-11-26

Korzystałam z pomocy p.Joanny Banaś przy staraniach o kredyt hipoteczny. Pomimo wcześniejszych wizyt w bankach po naszym spotkaniu zdecydowałam się na współprace i absolutnie nie żałuje.Moje zaangażowanie w uzyskanie kredytu spadło dzięki temu do wymaganego minimum a umowę z bankiem podpisywałam po 3 tygodniach od złożenia wniosków. Polecam współpracę z cała odpowiedzialnością i jeszcze raz dziękuję za pomoc:)

Małgorzata Pietras kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-11-26

Polecamy Panią Asię jako doradcę kredytowego. Jest to osoba niesłychanie życzliwa i kompetentna, która pomogła nam bez trudu przejść przez gąszcz formalności bankowych. Bez byłoby o wiele trudniej. Gorąco polecamy!

Roman i Zofia Lubańscy kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-09-02

Współpraca z Panią Asią przy pośrednictwie kredytowym układała nam się bardzo dobrze. Jest ona osobą komunikatywną, cechującą się dużą wiedzą. Zdecydowanie możemy polecić jej osobę.

Emilia i Michał Pawlikowscy pośrednictwo przy kredycie

Data dodania: 2013-05-24

Wydaje mi się, że w głębi duszy każdy marzy o swoim własnym domu, o kominku, miłej i ciepłej atmosferze. My zdecydowaliśmy się nasze marzenie spełnić, ale na drodze do szczęścia stanął kredyt. Kiedy zaczęłam myśleć o kredycie co chwila miałam jakąś nową wątpliwość. A czy ten jest na pewno najlepszy, a czy tu nie przepłacę, a czy ta prowizja nie jest za wysoka. Po rozmowie ze znajomymi zdecydowałam się na kontakt z doradcą. Doradcą była p. Joanna Banaś. Od pierwszego kontaktu zrozumiałam, że właśnie doradca kredytowy był osobą, której potrzebowałam. P. Asia na bieżąco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości. Ofertę kredytową wybraliśmy wspólnie po szczegółowej analizie tak, że nie mam wątpliwości, że wybrałam właściwy kredyt. Formalności przebiegły bez problemu i dziś naprawdę mamy dom i kominek i miłą i ciepłą atmosferę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Asią. Dziękujemy !

Anita i Grzegorz kredyt na budowę domu

Data dodania: 2013-05-24

Z pomocy p. Asi korzystałam przy zakupie mieszkania. Potrzebowałam kredytu, aby dokonać transakcji. Znajomi, którzy wcześniej korzystali z usług p. Asi polecili mi jej osobę. Muszę przyznać, że jestem im wdzięczna za ten kontakt. Kredyt otrzymałam bez problemu i cały czas mogłam liczyć na wsparcie doradcy. P. Asia wybrała dla mnie najlepszą ofertę i pomogła przebrnąć przez formalności. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pani Asi. Jest to osoba niezwykle kompetentna, rzetelnie wykonująca swoją pracę, a przy tym bardzo miła.

Weronika Jakubowska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-05-24

Usługi Pani Joanny są nieodpłatne, a oferta jest faktycznie taka sama jak w banku. Co więcej, u p. Asi można złożyć wnioski do kilku banków jednocześnie co naprawdę daje komfort i spokój. Pani Asia na bieżąco informowała nas o postępach w sprawie. Już w przeciągu zaledwie trzech tygodni od pierwszego spotkania otrzymaliśmy decyzję i mogliśmy podpisywać umowę kredytową. Cała reszta nie była problemem. Polecamy

Bolesław i Jolanta kredyt

Data dodania: 2013-05-24

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy p. Joannę Banaś jako specjalistę w dziedzinie kredytów. Swoją wiedzą wspierała nas od pierwszego kontaktu, kiedy to nakreśliła reguły współpracy i przedstawiła pierwsze oferty kredytowe. Później wykazywała się zrozumieniem i cierpliwością dla osób, które kompletnie nie znały się na finansach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Asi. Jest to osoba z dużą wiedzą w zakresie finansów i ofert bankowych. Dzięki jej pomocy uzyskaliśmy kredyt na zakup naszego mieszkania. Gorąco polecamy Panią Asię.

Jarosław i Anita Wrześniewscy kredyt

Data dodania: 2013-05-24