Jagoda1

Joanna Bartosiewicz

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667893985 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Zawsze dostępna, znająca odpowiedzi na wszystkie pytania. Współpracując z Panią Joanną czuje się bezpieczeństwo. Wie co robi. Polecam każdemu trafić na tak zaangażowanego doradce.

Kuba Miturski Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2012-03-18

Przydatność rekomendacji: 47 %
P. Asię poznałam w bardzo trudnym dla mnie czasie. Okazała się osobą bardzo konkretną i profesjonalną. Bardzo szybko znalazła optymalny dla mnie kredyt i pomogła zebrać wszystkie niezbędne dokumenty. Polecam P. Asię przede wszystkim ze względu na jej profesjonalizm, szybkość działania oraz uczciwość i serdeczność w stosunku do ludzi.

Agnieszka Wróbel kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-16

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pani Joanna jest kompetentnym doradcą , jestem zadowolony z naszej współpracy

Tomasz Kaus Polecam

Data dodania: 2012-01-18

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pani Joanna okazała się profesjonalnym i kompetentnym doradcą. Dzięki niej niemożliwe stało się możliwym. W pełni polecamy współpracę z p. Joanną.

Paweł Jędrzejczyk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-01-16

Przydatność rekomendacji: 22 %
Od roku współpracuje z Panią Joanną, i jestem pełen podziwu jej kompetencji, zaangażowania i wielkiego poświęcenia. Wszyscy klienci polecani przeze mnie i obsługiwani przez Pani Joanne, dziękują za załatwienie kredytów na wygodnych warunkach finansowych. Gorąco polecam - Wiktor Rakowski.tel 500 053 296

Wiktor Rakowski kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-11-23

Przydatność rekomendacji: 57 %
Kiedy masz dobrą pomoc, wszystkie problemy znikają. Droga do otrzymania kredytu nie jest prosta, i potrzeba dużo cierpliwości - dlatego warto znaleźć profesjonalnego doradcę. Ja miałam szczęście trafić na właściwą osobę, Pani Joanna Bartosiewicz, pomogła mi w trudnych sprawach i skompletowaniu dokumentacji. Polecam bardzo!

Małgorzata Wojtasik Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2011-07-01

Przydatność rekomendacji: 55 %
Super pani Joanna, wysoka kobieta i wysoka jakosć obsługi! Dużo cierpliwosći i wiele dobrych uwag (nawet po angielsku). Ja jestem zadowolony a wy? Warto spróbować!! Polecam. Grazie Pani Joanno!

Francesco Bottigliero Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2011-07-01

Przydatność rekomendacji: 56 %
Do Pani Joasi dotarłem z polecenia znajomej, co się później okazało bardzo trafnym wyborem. Potrzebowałem w jak najszybszym czasie zdobyć kredyt na kupno już znalezionego mieszkania po okazyjnej cenie. Dokumenty potrzebne do kredytu Pani Asia skompletowała bardzo szybko, znalazła bank który udzielił mi kredytu w walucie co przy wykazanej mojej zdolności kredytowej nie było łatwym zadaniem. Dosłownie kilka dni i decyzja była już gotowa.Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i z czysty sumieniem polecam wszystkim Pani Asię jako solidnego i bardzo dobrze znającego się na rzeczy doradcę finansowego !

Remigiusz Piekarek kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-06-27

Przydatność rekomendacji: 62 %
Polecę Panią Joanne każdemu kto by się mnie pytał o kredyt Pani Joanna należy do osób naprawdę tych co kochają to co robią, doradzi i naprawdę bardzo zrozumiale wytłumaczy naprawdę wspaniała kobieta

Krzysztof Wójcik Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-06-09

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pani Joanna jest rzetelnym, godnym polecenia doradcą finansowym. Podeszła do naszej sprawy bardzo profesjonalnie. Biorąc pod uwagę, iż mieszkamy za granicą w sprawny i fachowy sposób pomogła nam załatwić wszelkie formalności i uzyskać kredyt mieszkaniowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joanną.

Anna Cielecka Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-05-24

Przydatność rekomendacji: 51 %
Polecamy Panią Joannę. Osoba konkretna i bardzo dyspozycyjna, ułatwiła nam załatwienie wielu spraw okołokredytowych w sposób niezwykle kompetentny i życzliwy, oszczędzając cenny czas. Jako Specjalista ds. kredytów hipotecznych nie tylko załatwia formalności, ale też "trzyma rękę na pulsie" jako pośrednik pomiędzy wszystkimi stronami umowy, dbając o zgranie w czasie załatwianych spraw, jak też o skompletowanie dokumentów wymaganych na każdym etapie załatwiania kredytu. Z pomocą Pani Joanny można mieć poczucie ,że wszystko załatwia się samo, a na pewno odnosi się wrażenie, że organizuje wszystko tak jakby załatwiała to dla samej siebie. Polecamy Panią Joannę Bartosiewicz wszystkim tym, którzy cenią sobie czas i oczekują od pośrednika idealnej dyspozycyjności i fachowości.

Andrzej Ciastoń Kredyt na dom

Data dodania: 2011-04-04

Przydatność rekomendacji: 55 %
Fachowy i kompetentny doradca, z którym szybko i łatwo mozna sie skontaktowac, co w naszej sprawie było bardzo ważnie gdyż mieszkamy za granicą. Prócz kredytu można również liczyc na fachową poradę, ze strony Pani Joanny, w sprawach innych produktów bankowych - zapewniamy ze dobierze optymalne dla każdego. 100% zadowolenia z Naszej strony. Polecamy!

Dariusz Lendo Kredyt hipoteczny na dom

Data dodania: 2011-02-04

Przydatność rekomendacji: 51 %