Awoj9747_gotowe_miniatury

Joanna Chojnacka

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 787999422 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Joanna jest profesjonalistką. Posiada ogromną wiedzę, udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Cały proces kredytu przebiegł szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.

Magdalena kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Joannę, bardzo miłe podejście do klienta, profesjonalna i szybka pomoc, miła atmosfera w trakcie współpracy jeszcze raz serdecznie polecam !

Adrian Wybór nieruchomości, pozyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam panią Joannę. Jest naprawdę profesjonalnym i życzliwym doradcą. Z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania i była z nami w kontakcie przez cały proces kredytu hipotecznego. Pani Joasiu jeszcze raz dziękuję :)

Katarzyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy skorzystanie z usług pani Joanny w ramach uzyskania kredytu hipotecznego. Wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas ofertę a cały proces przebiegł sprawnie, w stałym kontakcie z panią Joanną. Zostały rozwiane nasze wątpliwości i dziś możemy cieszyć się własnym mieszkaniem 😉

Emilia i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pani Joanny, jest profesjonalna pod każdym względem. Jest osobą spokojną i cierpliwą w kontakcie z klientem, wyjaśniła wszelkie wątpliwości i spokojnie przeprowadziła przez cały proces kredytowy. Szczerze polecam Panią Joanne wszystkim szukającym rzetelnego doradcy.

Anna i Wojciech Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna jest profesjonalistka w tym co robi. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo szybko. Pani Joanna cały czas służyła pomocą, bardzo dokładnie tłumaczyła, cierpliwie wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości i odpowiadała na wszystkie pytania. Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się uzyskać kredyt w tak szybkim czasie a szczególnie w tak trudnym okresie pandemii. Teraz możemy cieszyć się naszym wymarzonym domem. Ogromnie dziękujemy i będziemy polecali Panią Asię każdemu, kto szuka rzetelnego doradcy.

Magdalena i Wojciech K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomimo koronowirusa, pomimo wielu przeszkód, kredyt udało się uzyskać. Bardzo serdecznie polecam panią Joannę, bo gdyby nie jej pomoc, nie było by mnie tu, gdzie teraz jestem, czyli we własnym domu. Dziękuję bardzo i jeszcze raz polecam. I pozdrawiam.

Dawid Szymanik Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %