Joanna Chojnacka

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 787999422 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Joanna to przemiła i komunikatywna osoba. Bardzo sprawnie udało się załatwić wszystkie sprawy. Szczerze polecam współpracę. Kredyt uruchomiony. Serdecznie polecam !

Krystyna Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam kontakt z Panią Asię. Jest to osoba bardzo pomocna, doskonale tłumaczy i doradza. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu współpraca przebiegła szybko i konkretnie. Jej cierpliwość i zaangażowanie pomogło w wyborze najkorzystniejszej dla nas oferty. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i będziemy Panią polecać znajomym.

Edyta i Sebastian Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Joannę, była bardzo pomocna w czasie całego procesu kredytowego, wypełniania i kompletowania dokumentów. Dzięki niej udało się szybko i sprawnie uzyskać kredyt i spełnić nasze marzenia o własnym domu. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i kompetentność.

Katarzyna i Marek Kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna bardzo pomogła przejść przez cały proces od przedstawienia ofert do momentu podpisania umowy kredytowej. Uzyskanie kredytu przebiegło bardzo sprawnie. Cały proces ułatwiła możliwość załatwienia wielu spraw drogą elektroniczną oraz dokładne rozpisanie jakie dokumenty są potrzebne i ich kompletowanie przez doradcę. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach w sprawie kredytu. Zawsze dyspozycyjna i pomocna w przypadku wątpliwości. Polecam bardzo serdecznie.

Martyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Panią Joannę jako doradcę finansowego. Jest to osoba słowna oraz sumienna. Indywidualnie podchodzi do klienta. Wyjaśnia wszystko w sposób prosty i czytelny. Skomplikowany dla nas proces uzyskania kredytu przeszliśmy sprawnie i bezproblemowo. Oprócz ogromnej wiedzy z zakresu finansów jest przesympatyczną oraz empatyczną osobą która służy wsparciem, niemożliwe dla niej nie istnieje.

Ania i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym polecić usługę. Otrzymałem ogromną pomoc w uzyskaniu kredytu. Zanim trafiłem do doradcy spotykałem się tylko z odmowami ale dzięki wsparciu i wiedzy P. Joanny udało się go uzyskać.

Grzegorz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługi Pani Joanny, profesjonalne podejście do klienta i ogromna wiedza co do uzyskania kredytu. W pełni można zaufać doradcy, nie trzeba się martwić o żadne formalności.

Sławomir Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo pozytywna kobieta. Z uprzejmością i zaangażowaniem otrzymaliśmy pomoc w uzyskaniu kredytu na dom. Polecamy bardzo serdecznie.

Karolina T. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Joanną, bardzo dokładne i profesjonalne podejście do klienta. Uzyskaliśmy odpowiedzi na pytania dzięki którym rozwiały się wszystkie wątpliwości. Cały okres przygotowania ofert i dokumentacji przebiegł bez problemów, kontakt z doradcą był możliwy o każdej porze dnia.

Marzena KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna jest profesjonalistką. Posiada ogromną wiedzę, udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Cały proces kredytu przebiegł szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.

Magdalena kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Joannę, bardzo miłe podejście do klienta, profesjonalna i szybka pomoc, miła atmosfera w trakcie współpracy jeszcze raz serdecznie polecam !

Adrian Wybór nieruchomości, pozyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam panią Joannę. Jest naprawdę profesjonalnym i życzliwym doradcą. Z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania i była z nami w kontakcie przez cały proces kredytu hipotecznego. Pani Joasiu jeszcze raz dziękuję :)

Katarzyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy skorzystanie z usług pani Joanny w ramach uzyskania kredytu hipotecznego. Wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas ofertę a cały proces przebiegł sprawnie, w stałym kontakcie z panią Joanną. Zostały rozwiane nasze wątpliwości i dziś możemy cieszyć się własnym mieszkaniem 😉

Emilia i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pani Joanny, jest profesjonalna pod każdym względem. Jest osobą spokojną i cierpliwą w kontakcie z klientem, wyjaśniła wszelkie wątpliwości i spokojnie przeprowadziła przez cały proces kredytowy. Szczerze polecam Panią Joanne wszystkim szukającym rzetelnego doradcy.

Anna i Wojciech Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna jest profesjonalistka w tym co robi. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo szybko. Pani Joanna cały czas służyła pomocą, bardzo dokładnie tłumaczyła, cierpliwie wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości i odpowiadała na wszystkie pytania. Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się uzyskać kredyt w tak szybkim czasie a szczególnie w tak trudnym okresie pandemii. Teraz możemy cieszyć się naszym wymarzonym domem. Ogromnie dziękujemy i będziemy polecali Panią Asię każdemu, kto szuka rzetelnego doradcy.

Magdalena i Wojciech K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomimo koronowirusa, pomimo wielu przeszkód, kredyt udało się uzyskać. Bardzo serdecznie polecam panią Joannę, bo gdyby nie jej pomoc, nie było by mnie tu, gdzie teraz jestem, czyli we własnym domu. Dziękuję bardzo i jeszcze raz polecam. I pozdrawiam.

Dawid Szymanik Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %