Kalina Bronisz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 508677789 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Kalina to bardzo dobry doradca kredytowy, który przeprowadził nas przez każdy etap podczas starań o kredyt hipoteczny. Panią Kalinę cechuje przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność oraz sumienność. Bezproblemowy kontakt, szybkość działania i umiejętność tłumaczenia skomplikowanych procesów prostszymi słowami. Byliśmy spokojni o nasz kredyt będąc pod opieką Pani Kaliny. Gorąco polecamy tego doradcę kredytowego !

Martyna i Sebastian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Panią Kalinę. Profesjonalistka przez duże "p". Przeprowadziła mnie od początku do samego końca przez proces kredytowy, wykazała się ogromną wiedzą, cierpliwością w tłumaczeniu mi tej całej czarnej magii. Naprawdę osoba emanująca spokojem. Procedury procedurami , formalności też, ale najważniejsze to dobrze doradzony bank z najlepszą ofertą na rynku. Bardzo dobry, wręcz doskonały kontakt telefoniczny i mailowy. Wszystko na tip top. Bardzo sprawne, konkretne działanie. Naprawdę, takich doradców, fachowców jak Pani Kalina już nie ma. Polecam i będę polecał wszystkim znajomym . Dziękuje za pomoc!!!! Pozdrawiam !

Bart. Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam osobę Pani Kaliny Bronisz jako wyjątkowego eksperta w dziedzinie kredytów hipotecznych. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że jest to osoba kompetentna, godna zaufania, a także posiadająca ogromną wiedzę. W każdym momencie mogliśmy liczyć na Jej wsparcie. Dzięki udzielonej przez Nią pomocy udało nam się przebrnąć przez całą procedurę składania wniosku o kredyt. Pani Kalina, poza profesjonalnym podejściem do swojej pracy, jest przede wszystkim bardzo sympatyczną osobą. Nasze spotkania przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy doradcy finansowego, to z pewnością ponownie zwrócę się do Pani Kaliny.

Lucyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Kalinę Bronisz jako doradcę finansowego. W kwietniu zaczęliśmy się rozglądać za ofertami banków. Byliśmy totalnie zieloni w temacie, po nieudanym kontakcie z jednym doradcom trafiłam na Panią Kalinę. Na pierwszym spotkaniu znaliśmy już wszystkie możliwości i szczegóły dotyczące kilku opcji. Pani Kalina wszystko dokładnie tłumaczyła i odpowiadała na najbardziej prozaiczne pytania takich laików jak my. Po kilku spotkaniach w czerwcu podpisaliśmy umowę kredytową. Większa ilością dokumentów zajęła się Pani Kalina. Stały kontakt mejlowy i telefoniczny jest ogromnym plusem Pani Kaliny. Mamy doświadczenie z innymi doradcami. Jednym słowem Pani Kalina jest fachowcem w tej dziedzinie i mogę ją z ręką na sercu polecić każdemu.

Magdalena G Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Z czystym sumieniem polecam Panią Kalinę. Sprawa otrzymania kredytu hipotecznego została załatwiona w sposób ekspresowy, wszystkie niezbędne informacje zostały przekazane Nam w przejrzysty sposób, a dodatkowo Pani Kalina w każdej chwili udzielała dodatkowych porad i odpowiedzi na nasze wątpliwości. Jeśli pojawi się potrzeba kredytowa w przyszłości bez dwóch zdań wrócę po poradę do Pani Kaliny. Polecam!

Bartosz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pani Kalina jest niesamowitą doradczynią, w sposób jasny i profesjonalny tłumaczy procedury oraz odpowiada na pytania. Szybko działa. Bardzo pomocna, pilnuje terminów i wspiera we wszelkich działaniach kredytowych jak i tych związanych z kupnem mieszkania. Polecam.

Bernadeta Kredyt hipoteczny - polecam panią Kalinę

Przydatność rekomendacji: 33 %
Serdecznie polecam Panią Kalinę. Mogłam liczyć na wsparcie merytoryczne, opiekę i duże zaangażowanie. Kredyt hipoteczny dostałam w tym banku, na który najbardziej mi zależało i otrzymałam korzystną dla mnie ofertę. Pani Kalina służyła pomocą na każdym etapie procesu i szczegółowo monitorowała jego przebieg. Profesjonalizm i życzliwość. Raz jeszcze polecam! :)

Sandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Współpraca z Panią Kaliną to czysta przyjemność. Komunikacja bez zarzutu, informacje przekazywane były w sposób przejrzysty i zrozumiały. Rzetelne i kompleksowe doradztwo na każdym etapie w drodze do uzyskania kredytu. Szczerze polecam doradcę!

W.K. kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pani Kaliny, świetnie zdiagnozowała moją sytuację finansową i dostosowała do tego kredyt hipoteczny. Omówiła ze mną całość kosztów, czas potrzebny do załatwienia kredytu, niezbędne dokumenty, najlepsze oferty kredytowe banków w danym momencie, a także możliwe promocje kredytowe, na które warto poczekać, jednocześnie mając czas na złożenie potrzebnych dokumentów. Profesjonalizm Pani Kaliny spowodował, że czułem się spokojny o terminowość załatwienia kredytu i potrzebne, niezbędne dokumenty do wypełnienia wniosku kredytowego. Pani Kalina spokojne wyjaśniła wszelkie wątpliwości i odpowiedziała na każde moje pytanie dotyczące kredytu, jednocześnie bardzo szybko odpowiada na maile i telefony, co powoduje duży komfort u klienta. Wszystkim osobom które same "szarpią" się z Bankami w sprawie kredytu hipotecznego i często mają już dosyć, rekomenduję dać sobie spokój i wszystko załatwiać za pośrednictwem Pani Kaliny, oszczędza się czas, nerwy i pieniądze, dodatkowo dostając spokój, profesjonalizm i pewność zadbania o klienta, dla mnie bardzo ważne rzeczy, w czasach gdzie klient przestał być ważny, a liczą się tylko jego pieniądze.

Maciej P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pisze tą rekomendację kilka miesięcy po zakończeniu całego procesu. Bezdyskusyjnie mogę polecić Panią Kalinę na 110%. Zresztą polecam ją wszystkim którzy pytają :) W naszej trudnej i nietypowej sytuacji pomogła znaleźć jak najlepsze i jak się okazało jedyne rozwiązanie w celu otrzymania kredytu hipotecznego (nowe przepisy, zmiana pracy, spłata starego kredytu itp.). Wszystko jasno i przejrzyście. Prowadzeni "za rękę", bez zbędnych niedomówień i częstego "zobaczymy" jak to będzie. Pozdrawiamy z Komornik :) Mieszka nam się dobrze, częściowo dzięki Pani... :)

Małgorzata i Maciej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Chciałbym polecić Panią Kalinę, profesjonalny doradca, zawsze dostępny pod telefonem/emailem. Szybka reakcja na moje pytania i zmiany decyzji, jak najbardziej na tak. Pozdrawiam.

Rafał K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecam Panią Kalinę. Bardzo rzeczowo wytłumaczyła mi całą procedurę kredytową. Dzięki kompetencji Pani Kaliny udało się dostać dopłatę MDM, dodam, że była to już ostatnia dopłata z programu i wniosków było bardzo dużo, do tego pojawiły się problemy techniczne w bankach. Bardzo ważne jest, że Pani Kalina tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, proponuje różne opcje i rozwiązania. Nie jest to doradca, który idzie po najniższej linii oporu, wręcz przeciwnie, znajduje rozwiązania, które są korzystne dla klienta. Po podpisaniu umowy kredytowej z bankiem Pani Kalina była ze mną w kontakcie, nadzorowała wypłacanie transz. Panią Kalinę poleciła mi koleżanka, która dzięki jej pomocy dostała kredyt na mieszkanie. Podsumowując polecam gorąco.

Paulina Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy wszystkim bardzo! W naszym ciężkim przypadku, zmiany szefostwa w ostatnich miesiącach oraz prowadzeniu działalności gospodarczej udało załatwić wszystko w ekspresowym tempie. Od pierwszego spotkania do wypłacenia kredytu upłynął tylko miesiąc. Polecamy jeszcze raz. Każdemu kto spyta o sprawdzonego doradcę z czystym sumieniem polecimy Panią Kalinę Bronisz .

Paulina I Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalnie i skutecznie pomogła mi przy całym procesie związanym z kredytem hipotecznym i dopłacie z programu MDM. Działa szybko i sprawnie. Pomaga przy skompletowaniu dokumentów i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Dostosowuje działania tak żeby klient był zadowolony. Jest godna polecenia.

Marlena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy całym sercem współpracę z panią Kaliną. Nasz przypadek nie był typowy, próbowaliśmy u innego doradcy jednak bezskutecznie. W końcu trafiliśmy na stronę sprawdzony doradca i stąd do Pani Kaliny, dla której jak się okazało, nie ma rzeczy niemożliwych. Błyskawiczne działanie, pełen profesjonalizm, pomoc na każdym etapie od przygotowania wniosków i dokumentów, przez utworzenie kosztorysu, do podpisania umowy w banku, nie zostaliśmy z niczym sami ani na chwilę, a na każde pytanie otrzymywaliśmy natychmiastowa odpowiedź, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecamy!

Paulina i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta, potrafi pomóc w wyborze kredytu, działa szybko i skutecznie, dużo większe możliwości niż w banku, potrafi dokonać tego co dla wielu banków nie było możliwe, cieszę się że trafiłem na tak obeznaną , sympatyczną i inteligentną osobę, przy której masz wrażenie, że spokojnie możesz powierzyć swój los w jej ręce, a także zaufać, szczerze polecam i pozdrawiam panią Kalinę :-)

Arkadiusz Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta , potrafi pomóc w wyborze kredytu , działa szybko i skutecznie , dużo wieksze możliwości niż w banku ,potrafi dokonać tego co dla wielu banków nie było możliwe, ciesze sie że trafiłem na tak obeznaną , sympatyczną i inteligentną osobe , przy której masz wrażenie że spokojnie możesz powierzyć swój los w jej ręce , a także zaufać , szczerze polecam , i pozdrawiam panią Kaline :-)

Arkadiusz . Kredyt Mieszkaniowy .

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm oraz sprawne działanie w związku z formalnościami. Pani Kalina jasno i zrozumiale przedstawiła nam oferty banków, a także poinformowała o wszelkich możliwych dodatkowych kosztach. Dzięki tej pomocy wybraliśmy kredyt najlepiej dopasowany do naszych możliwości i potrzeb. Proces przebiegał sprawnie, a Pani Kalina na bieżąco informowała nas o postępach. W ciągu 3 tygodni od złożenia dokumentów do banku mieliśmy już pieniądze na koncie a budowa ruszyła pełną parą. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Kaliną.

Karolina i Paweł Kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam kontakt z Panią Kaliną w zakresie kredytów hipotecznych. Profesjonalne podejście, duża wiedza merytoryczna, terminowość. Wzór godny do naśladowania.

Wojciech kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nie chciałbym powtarzać zachwytów po raz kolejny nad Panią Kaliną Bronisz. Niestety się nie da. Pani Doradca dokładnie wie, dlaczego wykonuje ten zawód. Jest kompetentna, nie odpowiada od razu na pytania, jeśli nie jest pewna, czy informacja jest w 100% sprawdzona. Jest miła, życzliwa, cierpliwa, niezwykle merytoryczna w kwestiach zdolności kredytowej klienta. Ponadto nie naciąga na żadne, powtarzam żadne zbędne wydatki. Człowiek, który potencjalnie wiąże się z kredytem hipotecznym na długie lata dokładnie, rzeczowo i bardzo często z rezerwą podchodzi do podpisania „cyrografu”. Nie mniej Pani Kalina w prostych słowach potrafi doradzić, czy na ten krok, w obecnej sytuacji rynkowej i naszej finansowej nas stać. To wielki atut, który nie każdy doradca posiada. Sprawdziłem na własnym przykładzie. Dodatkowo w naszym przypadku poleciła firmę wykonującą operat szacunkowy nieruchomości. Bez obracania się w tym światku nie można było lepiej trafić – myśmy taniej nie znaleźli, a ten którego nam Pani Kalina poleciła, okazał się bardzo kompetentny i po prosu najtańszy. Dalej w kwestii doboru notariusza też szukaliśmy ale znów Pani Kalina „przebiła” nasze oferty. Notariusz udzielił rabatu, o którym inni nawet nie chcieli rozmawiać. Bardzo polecamy usługi Pani Kaliny Bronisz.

Małgorzata i Sebastian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 28 %
Pomimo licznych, proceduralnych komplikacji ze strony banków i urzędów (spółdzielcza własność, brak księgi), pani Kalina przeprowadziła nas szybko i bezpiecznie przez kredytowe meandry. Nie wyobrażam sobie, aby nasza sprawa mogła być załatwiona szybciej i skuteczniej. Pani Kalina posiada dogłębną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, wie przy tym do kogo mają trafić dokumenty, co nie pozwala na ich "błądzenie" i idące za tym opóźnienia. Szczerze polecam wszystkim, poszukującym w dzisiejszym zalewie "doradców" solidnej, profesjonalnej opieki.

Radosław Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 66 %
Gorąco polecamy doradztwo Pani Kaliny Bronisz. Mogliśmy liczyć na jej profesjonalną pomoc na każdym etapie naszych starań o kredyt hipoteczny: od dokładnego wyjaśnienia wszelkich zagadnień związanych z tą materią, przez pomoc w wyborze najkorzystniejszej, z naszego punktu widzenia, oferty banku, po pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów. Przez cały ten czas Pani Kalina wykazywała się ogromną wiedzą oraz dużym zaangażowaniem. Niezwłocznie udzielała odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Co ważne, wszystkie spotkania i rozmowy odbywały się w miłej i rzeczowej atmosferze. Dziękujemy i jeszcze raz gorąco polecamy. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Monika i Przemysław S Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem możemy polecić panią Kalinę jako profesjonalistkę w każdym calu. Doradcy kredytowego szukałem sam. Trafiłem na Sprawdzonego Doradcę i poczytałem opinię o pani Kalinie i byłem pewny, że to odpowiednia osoba do pomocy przy załatwieniu kredytu. Ilość rekomendacji mówi sama za siebie. Skontaktowałem się z panią Kaliną i umówiliśmy się na spotkanie. Wyliczyła zdolność kredytową i doradziła najlepszy bank na nasze przedsięwzięcie. Powiedziała jakie dokumenty są potrzebne i wszystko w naszym imieniu przekazała do banku. Szybko i bezproblemowo pomogła nam załatwić kredyt hipoteczny na budowę domu. Jeszcze raz serdecznie polecamy! :)

Jacek i Romina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam usługi Pani Kaliny w 100 % .Bardzo rzetelna i profesjonalna osoba. (Wcześniej korzystałam z innego doradcy ,który powinien przyjść do Pani Kaliny na szkołę jak zając się klientem).Bardzo miła współpraca.

Arleta Pozytywnie załatwiony kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca w Panią Kaliną sprawiła, że nie bałam się brać pierwszego kredytu w życiu. Czułam się jak dziecko prowadzone za rękę, co w tym wypadku jest wielkim plusem. Pani Kalina jest osobą profesjonalną, cierpliwą, nastawioną na klienta, a do tego bardzo sympatyczną. Dzięki Pani Kalinie załatwianie kredytu przebiegło bardzo sprawnie. Szczerze polecam.

Alicja Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Braliśmy z żoną duży kredyt na zakup domu. Od dnia złożenia wniosków, do pozytywnej i ostatecznej decyzji kredytowej minęły 2 tygodnie!! Między innymi dlatego, że Pani Kalina wskazała nam każdy dokument, jaki tylko bank by chciał. A wspomnę tylko, że nie mam umowy o pracę, tylko działalność, co zawsze nastręcza problemów. Do tego szybkie i profesjonalne odpowiedzi na masę moich pytań mailowych i telefonicznych przed zawarciem umowy przedwstępnej. Serdecznie polecamy.

Klaudia i Konrad kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina to uosobienie profesjonalizmu. Przez całą procedurę zostaliśmy poprowadzeni za przysłowiową rączkę. Wszystko zostało załatwione w bardzo szybki i bezproblemowy sposób. Polecam każdemu kto chce w szybki i prosty sposób otrzymać kredyt.

Juliusz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy już właścicielami naszego mieszkania:) Pani Kalina przeprowadziła analizę naszej zdolności kredytowej i zaproponowała najbardziej korzystną (w naszym konkretnym przypadku) ofertę kredytu hipotecznego. Z wielkim przekonaniem polecamy, aby przy wyborze kredytu hipotecznego skorzystać ze wsparcia merytorycznego Pani Kaliny. Pani Kalina jest osobą z wysoką kulturą osobistą, działa bardzo profesjonalnie, posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z uzyskaniem kredytów mieszkaniowych. Nasza współpraca uskładała się wzorowo - kolejne etapy zakupu nieruchomości: począwszy od wyboru banku kredytującego zakup aż do podpisania umowy, przebiegały bardzo sprawnie.

Monika i Przemek Bardzo profesjonalna pomoc

Przydatność rekomendacji: 87 %
Zdecydowanie polecamy panią Kalinę, do której trafiliśmy poprzez rekomendację naszej znajomej. Była ona zachwycona rzetelnością i profesjonalizmem p. Kaliny, a my w pełni podzielamy tę opinię. Od pierwszego kontaktu minęło już ponad 9 miesięcy, gdzie w międzyczasie zmienialiśmy koncepcję zakupu mieszkania lub oczekiwaliśmy na rozwiązanie problemów dewelopera, a p. Kalina zawsze służyła radą oraz mogliśmy liczyć na szybką reakcję mailową czy telefoniczną.

Malwina i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradztwo kredytowe Pani Kaliny poleciła mi przyjaciółka, teraz i ja dołączam do grona osób, które BARDZO GORĄCO POLECAM profesjonalizm Pani Kaliny! Pierwszy kontakt z p. Kaliną miałam w zeszłym roku, gdy zastanawiałam się nad zakupem mieszkania. Na mieszkanie się nie zdecydowałam, jednak już wtedy wiedziałam, że w momencie gdy znajdę „to odpowiednie mieszkanie”, na pewno do Pani Kaliny powrócę. I tak też się stało. Dzięki kompetencji Pani Kaliny wybór oferty jednego z banków oraz formalności związane z podpisaniem umowy kredytowej nie były problemem. Mam wrażenie, że wszystko odbyło się w tempie błyskawicznym. Pani Kalina to przesympatyczna, życzliwa a co najważniejsze w pełni zaangażowana, rzetelna osoba. Ekspresowo rozwiewała wszystkie moje wątpliwości. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! :)

Aleksandra Ławniczak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy pracę Pani Kaliny. Od pomocy w wyborze banku, po podpisanie umowy kredytowej cierpliwie odpowiadała na nasze pytania i pomogła we wszystkim, włącznie z wypełnianiem wszystkich dokumentów. Bardzo dobrze zna oferty wielu banków i doradza, które z nich najbardziej pasują do oczekiwań.

małżeństwo z Poznania kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina jest niezwykle profesjonalną osobą, a przy tym bardzo sympatyczną. Dzięki niej proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegł szybko i bez problemowo. Pomoc w wyborze odpowiedniej oferty, składaniu wniosków i kompletowaniu dokumentów na najwyższym poziomie. Dodatkowo Pani Kalina podzieliła się z nami swoją ogromną wiedzą z dziedzin prawa i ekonomii, o których my nie do końca mieliśmy pojęcie- bardzo dziękujemy za cierpliwość :). Dzięki Pani Kalinie nie musieliśmy poświęcić wielu godzin na kontakty z przedstawicielami banków, wszystko załatwiła za nas, dzięki czemu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim. :)

Kasia i Dawid Polecamy!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Kalina to profesjonalistka w każdym calu. Nawet my sami nie wierzyliśmy w to, że dostaniemy kredyt tak bardzo jak pani Kalina :) Dzisiaj jesteśmy juz po wpłacie 1 transzy na nasze wymarzone mieszkanie :) Przede wszystkim dziękujemy pani Kalinie za fachową wiedzę, szybkie załatwienie sprawy, a także mnóstwo życzliwości podczas spotkań. Z całego serca polecamy współpracę z panią Kaliną.

Marta i Michał Najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 66 %
Nasze starania o kredyt hipoteczny i własne mieszkanie były długie i burzliwe do czasu, gdy poznaliśmy panią Kalinę. Wcześniej odwiedziliśmy kilku doradców, ale żaden z nich nie chciał nam pomóc, ponieważ uważali, że nie mamy szans na kredyt. Pani Kalina zaraziła nas swoim optymizmem i jak się okazało - bardzo słusznie. Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się uzyskać kredyt w jednym z lepszych banków, a o skorzystaniu z opcji MDM nawet nie myśleliśmy. Dzięki fachowemu doradztwu pani Kaliny mamy kredyt na dobrych warunkach i dofinansowanie z programu MDM. Lepsza sytuacja nie mogła nas spotkać! Ze szczerego serca polecamy współpracę z panią Kaliną, ponieważ posiada niesamowitą wiedzę, olbrzymie doświadczenie oraz mnóstwo optymizmu, co z pewnością pomaga jej w osiąganiu tak dużej skuteczności.

Marta i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Panią Kalinę mogę szczerze polecić! Dzięki niej udało mi się otrzymać kredyt hipoteczny bardzo sprawnie i szybko. Jest profesjonalna w tym co robi. Zależy jej na dobru klienta. Bardzo cenię sobie jej zaangażowanie, że zawsze jest gotowa pomóc, odpowiedzieć na każde pytanie -dokładnie i jasno, informuje na bieżąco o przebiegu sprawy. Poza tym Pani Kalina jest bardzo miłą, ciepłą i życzliwą osobą godną zaufania.

małgorzata kozłowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy pani Kaliny udało mi się bezboleśnie otrzymać kredyt hipoteczny. Wszelkie zawiłości hipoteczne potrafi w bardzo jasny sposób wyjaśnić laikowi. Pełna kompetencja, wiedza i ludzkie podejście do mojej nieznajomości prawa bankowego. Plus pełna opieka na każdym etapie. Bardzo dziękuję :)

Maja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy osobę Pani Kaliny jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Kalina nie tylko pomogła nam znaleźć właściwy bank, w którym mogliśmy wziąć kredyt na mieszkanie, ale również doskonale wyjaśniła nam wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytami oraz mechanizmy funkcjonowania ich w praktyce. Pani Kalino, dziękujemy za pomoc i życzymy wielu sukcesów zawodowych!!!

Tomasz i Joanna Konieczni kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecamy Panią Kalinę. Przeprowadziła nas przez gąszcz przepisów i dokumentów, cały czas trzymała rękę na pulsie i szukała najkorzystniejszego rozwiązania. Bardzo kompetentna i profesjonalna osoba. Pozdrawiamy i dziękujemy!

Aleksandra i Grzegorz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Panią Kalinę jako doradcę finansowego. Jestem z niej bardzo zadowolony, a dodam, że mój wybór padł właśnie na nią po spotkaniu z trzema różnymi doradcami. Profesjonalne podejście, bardzo szybkie odpowiedzi mailowe na zadawane pytania i wysoka kultura osobista. Pozytywne wrażenie robi też przyjazna atmosfera, która panowała podczas naszych rozmów i dotyczyła nie tylko samego kredytu, ale sytuacji na rynku finansowym i bieżących spraw społecznych. Zdecydowanie polecam

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina Bronisz to przesympatyczny doradca z ogromną wiedzą merytoryczną i bogatym doświadczeniem praktycznym. Z pomocą Pani Kaliny przebrnęliśmy szybko przez cały proces uzyskiwania kredytu na zakup mieszkania. Z czystym sumieniem polecam Panią Kalinę,

Łukasz i Angelika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Po kilku niepowodzeniach związanych z szukaniem kredytu na zakup nieruchomości oraz spotkaniach z „doradcami” nastawionymi głównie na własny zysk, trafiłem na „SprawdzonegoDoradcę” i Panią Kalinę. Już na pierwszym spotkaniu wykazała się wielką kompetencją i fachową wiedzą na temat produktów oferowanych przez różne banki, które to stały się pomocne w realizacji zamierzonych przeze mnie planów (zakup nieruchomości bez wkładu własnego). Jak się okazało w późniejszym czasie, nawet podczas wizyty w bankach doradcy nie potrafili wskazać mi takich rozwiązań, które dzięki Pani Kalinie udało się wynegocjować podczas podpisywania umowy. Z czystym sumieniem polecam Panią Kalinę jako osobę, która za cel stawia sobie dobro klienta poprzez znalezienie najbardziej korzystnej oferty kredytowej.

Dominik kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Panią Kalinę poleciła nam kuzynka której P. Kalina pomagała w kilku kredytach. Już w trakcie pierwszej rozmowy wiedziała, który bank będzie w naszym przypadku najlepszy. Oczywiście sprawdziła i przedstawiła nam oferty z kilku innych banków, gdzie niestety nie dostalibyśmy kredytu. Liczył się czas aby skorzystać z atrakcyjnej oferty i udało się. Godziny spotkań dostosowywała do Nas. Mamy małe dzieci i nie przeszkadzało jak na spotkanie przychodziliśmy z najmłodszym synem. Całość zamknęła się w 3 wizytach, z czego ostatnia to umowa w banku, oczywiście w towarzystwie Pani Kaliny, która "pilnowała" aby wszelakie dokumenty i paragrafy były dla nas jasne. Zawsze można liczyć na pomoc czy to mailowo, czy telefonicznie służy fachową wiedzą i doradztwem. Jest osobą kompetentną i godną zaufania.

Wioleta i Szymon Kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kalinę jako niezwykle profesjonalnego, rzeczowego Doradcę, zaangażowanego w pełni i nastawionego na rezultat. Przy mojej niestandardowej sytuacji byłem pewien obaw o pozytywną finalizację kredytu hipotecznego,ale dzięki pomocy Pani Kaliny na wszystkich etapach procedury kredytowej udało się osiągnąć upragniony sukces. Polecam i będę polecał Panią Kalinę jako znakomitego fachowca w swojej dziedzinie.

M.Witkowiak Profesjonalna pomoc, pełne zaangażowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Sprawnie przeprowadzona procedura uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm w działaniu. Pierwszy raz spotkałem się, żeby ktoś wyjaśniał mi wszystkie aspekty kredytu, które są bardzo ważne. Pełna uczciwość i sumienność cechują Panią Kalinę. Zaangażowanie w sprawę, co bardzo mi się podobało. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kalinę jako doradcę.

Tomasz Piechota Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Kalinę poleciła mi koleżanka, bo szukaliśmy sprawdzonego i zaufanego doradcy, który pomoże Nam spełnić marzenia o własnym M. Gorąco polecam, pełen profesjonalizm w swoim fachu. Nie musieliśmy się martwić o terminy czy dokumenty, ponieważ o wszystko dbała p. Kalina. Pomogła nam wybrać najlepszą ofertę banku, była również z nami przy podpisywaniu umowy kredytowej, która przebiegła szybko i rzetelnie.

Marta i Wojtek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Kaliny udało nam się bez problemu uzyskać kredyt i załatwić wszystkie formalności z nim związane. Pani Kalina jest osobą niezwykle kompetentną, bardzo życzliwą i dbającą o dobro klienta. Szczerze polecamy.

Basia i Kamil kredyt mieszkaniowy mdm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Kalinę. Bardzo dobry kontakt przez cały czas starania się o kredyt. Wszystkie formalności załatwione w sposób szybki i profesjonalny. Pani Kalina wyjaśnia w sposób zrozumiały wszystkie zawiłości związane z kredytem MDM. Dzięki Pani Kalinie procedura kredytowa może stać się przyjemna :)

Łukasz Błaszyński Zakup mieszkania/ kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nie przebierając w słowach - bardzo kompetentny doradca który na jest bieżąco ze wszystkimi kwestiami związanymi z jego pracą. Profesjonalnie, szybko i z pozytywnym zakończeniem procesu kredytowego. Polecam.

Sebastian Ścisłowski Kredyt Hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam serdecznie współpracę z panią Kaliną! Fachowiec w swojej dziedzinie, zawsze chętna do pomocy i wytłumaczenia wszystkich nurtujących kredytowego laika zagadnień, bardzo zaangażowana w swoją pracę i uśmiechnięta. Pani Kalina szczegółowo przedstawiła wszystkie plusy i minusy proponowanych przez banki ofert, dzięki czemu udało nam się wybrać naprawdę dobrą ofertę. Od przyjścia na 1 spotkanie do wypłacenia kredytu z dopłatą mdm minął zaledwie miesiąc. Bardzo dziękuję za tak ekspresową pomoc i współpracę!

Agnieszka Kuśnierkiewicz zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki ogromnej i fachowej pomocy Pani Kaliny udało nam się bez przeszkód uzyskać pożyczkę mimo ogromnej presji czasu. Profesjonalizm, Życzliwość, Bezinteresowność, Uprzejmość i Uśmiech to cechy, które w pełni oddają osobę Pani Kaliny. Znakomicie poprowadziła naszą sprawę od początku do końca. Osoba w 100% + odsetki:))) godna polecenia serdecznie dziękujemy

Marcin i Kinga pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Kaliny trafiłam przeszukując bezkres internetu. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że rozmawiam ze znawcą i, że zostawiam sprawę uzyskania kredytu hipotecznego w dobrych rękach. Przemiła, uprzejma, kulturalna i wyrozumiała. A przede wszystkim bardzo kompetentna osoba. Specjalista w swoim fachu! Wybrała najlepsze oferty w moim przypadku. Zawiłości kredytu wytłumaczyła! Negocjacje z bankiem przeprowadziła! Ja się o nic nie musiałam martwić. I każde moje pytanie zawsze znalazło wyczerpującą odpowiedź. A jak będę jeszcze kiedyś potrzebowała kredytu to na pewno pójdę do Pani Kaliny. Szczerze polecam! I bardzo, bardzo dziękuję Pani Kalino!

Justyna Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Z Panią Kaliną mieliśmy przyjemność współpracować dwukrotnie. Zarówno przy pierwszym kredycie hipotecznym („ Rodzina na swoim” w 2009r.), jak i kolejnym- służyła nam fachową radą, dzięki czemu uzyskaliśmy kredyty na korzystnych warunkach. Pani Kalina pomogła nam sprawnie przebrnąć przez te wszystkie formalności a o każdej decyzji banku informowani byliśmy na bieżąco. Towarzyszyła nam również podczas podpisywania umowy w banku. Zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta sprawia, że można Pani Kalinie zaufać w 100%. W zupełności zgadzamy się z rekomendacjami wystawionym wcześniej. Doradca finansowy naprawdę GODNY POLECENIA!!! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!

Aneta i Łukasz D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pani Kalina jest kompetentnym, godnym zaufania doradcą finansowym. Dzięki swojemu profesjonalizmowi bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez procedury związane z uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania. Panią Kalinę cenimy przede wszystkim za przygotowanie merytoryczne, ogromne zaangażowanie na każdym etapie oraz życzliwość. Współpraca z takim doradcą to prawdziwa przyjemność.

Edyta i Krzysztof kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomoc Pani Kaliny okazała się nieoceniona. Załatwione wszystkie formalności, pełen profesjonalizm i spokój i cierpliwość. Widać ogromną znajomość tematu. Pani Kalina do końca czuwała nad przebiegiem formalności i towarzyszyła mi także przy podpisaniu umowy kredytowej. Zdecydowanie polecam każdemu, kto gubi się w meandrach finansowych spraw.

Iza Budzichowska Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina jest profesjonalistką. Rzetelnie i zawodowo wykonuje swoją pracę.Potrafi przystępnie i jasno wytłumaczyć wszystkie zawiłe zagadnienia kredytowe osobom, dla których jest to zupełnie obcy temat. Zawsze wszystko jest na czas, o wszystkim pamięta, dba o swoich klientów. Swoim podejściem do pracy i ludzi, niweluje stres związany z załatwianiem licznych formalności kredytowych i daje poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo jest otwarta i sympatyczna, co zdecydowanie ułatwia kontakt. Rzadko piszemy jakiekolwiek opinie w internecie, ale w przypadku Pani Kaliny, czuliśmy się w obowiązku pochwalić Jej fachową pracę i polecić innym. Zwłaszcza, że w tej branży często spotyka się osoby nieodpowiednie. Pani Kalino - jeszcze raz dziękujemy za pomoc w spełnieniu jednego z naszych marzeń :) Marta i Krzysiek.

Marta i Krzysiek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z mojego punktu widzenia mogę powiedzieć, że jakość usługi doradczej świadczonej przez Panią Kalinę nie ma sobie równych. Do tego można dodać jeszcze profesjonalizm, kompetencję, zaangażowanie i pasję. Ja jako osoba kompletnie nie orientująca się w świecie finansów zostałem za "rękę wyprowadzony z lasu" i pokazano mi co trzeba zrobić. Mogę jeszcze powiedzieć, że jako człowiek Pani Kalina jest sympatyczna, miła, elokwentna, cierpliwa i ... ładna ;-) Tak więc jeszcze raz z pełną odpowiedzialnością polecam Jakość i Profesjonalizm Pani Kaliny.

Olgierd Karaszewski kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina Bronisz pomagała nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu .Bardzo obawialiśmy się tego przedsięwzięcia, nie tylko ze względu na ilość dokumentów potrzebnych do otrzymania kredytu,ale również z powodu naszego wieku (po 50-tce). Pani Kalina nie widziała żadnego problemu! Wszystko załatwiła szybko, sprawnie. Złożyliśmy wnioski do 3 banków (oczywiście wszystkie dokumenty przygotowała Pani Kalina). Otrzymaliśmy pozytywne odpowiedzi ze wszystkich banków. Wybraliśmy ofertę jednego. Nasza Doradczyni bardzo dokładnie omówiła z nami szczegóły. Pozostało tylko podpisać umowę kredytową. Pani Bronisz towarzyszyła nam przy tym. Serdecznie polecamy usługi Pani Kaliny. To osoba bardzo kompetentna, zna odpowiedzi chyba na wszystkie pytania. Zdejmuje z głowy załatwianie dokumentów, oczywiście poza tymi, które musi dostarczyć kredytobiorca. Bardzo ważne jest to, że oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej Pani Kalina to bardzo sympatyczna osoba. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy

M.Z. Mańczyńscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, świetne przygotowanie i to zawsze z wielkim uśmiechem na twarzy taka właśnie jest Pani Kalina. Idąc na pierwsze spotkanie mimo przeciwności wiedziałam, że wrócę do p.Kaliny po pomoc i na pewno ją otrzymam nie zawiedliśmy się z mężem, to dzięki p.Kalinie możemy się dzisiaj cieszyć się swoim własnym M. Polecam z czystym sumieniem :) Dziękujemy

D.P Kochańscy Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Korzystaliśmy z żoną pomocy Pani Kaliny podczas starania się o kredyt z dofinansowaniem wkładu własnego " Mieszkanie dla Młodych ". Znajomość zasad udzielania tego kredytu przez pracowników banków jest bardzo różna i tu pomoc Pani Kaliny okazała się niezbędna . Pani Kalina okazała się osobą niezmiernie kompetentną, dokładną i życzliwą. Dzięki jej pomocy nie spotkały nas żadne niespodzianki. Cała procedura kredytowa poszła bardzo płynnie. Ja z mojej strony z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kalinę jako bardzo kompetentnego i uczciwego Doradcę Finansowego.

Arleta Ryszard Nowak kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Kalina to doradca idealny! Profesjonalna, rzeczowa, zaangażowana a do tego niesamowicie ciepła i sympatyczna osoba. Wszystko tłumaczy cierpliwie i wyczerpująco. Odpowiada na każdego emaila i telefon, nawet w weekendy! Pomaga przy wypełnianiu stosu dokumentów i wspiera do samego końca. Po "dogadaniu się z bankiem" nie porzuca klienta. Zdecydowanie można zaufać. Gorąco polecam!!!!!!

Anna Bąkowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Kalinę. Rekomendację otrzymałam od znajomego, któremu wcześniej pomogła. Profesjonalizm w 100%. Pani Kalina jest bardzo życzliwą, otwartą i kompetentną osobą. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, na wszystko ma rozwiązanie. Jeszcze raz z całą odpowiedzialnością POLECAM!

Alicja kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Kalinę z pełnym przekonaniem iż jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Uprzejma i zawsze uśmiechnięta, ale przede wszystkim bardzo kompetentna osoba.Kredyt załatwiony bardzo szybko i sprawnie. Pani Kalina była obecna od chwili przedstawiania oferty, poprzez złożenie wniosków, decyzję kredytową i podpisanie umowy, aż do wypłaty kredytu i zamknięcia sprawy. Dziękujemy

Katarzyna i Rafał Poznań Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Kalinę polecił nam przyjaciel i sami dalej bardzo polecamy - oferta, którą nam Pani przedstawiła była dla nas idealna, lepsza od konkurencyjnych, a sama obsługa umowy, dostępność na nasze wszystkie pytania oraz fachowe doradztwo - na najwyższym poziomie. Polecamy wszystkim, a szczególnie tym, którzy sądzą, że sami znajdą najlepszą ofertę. Lepiej powierzyć tą decyzję profesjonalnemu doradcy - Pani Kalinie.

Ania i Łukasz zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina doskonale prowadziła sprawę uzyskania przeze mnie konsolidacji hipotecznej, pomimo wielu wcześniejszych odmownych decyzji banków, w których starałem się o taki kredyt sam. Z ogromną cierpliwością i profesjonalizmem podeszła do mojego problemu i wybrała dla mnie najlepszą możliwą do uzyskania ofertę. Od pierwszego spotkania do dzisiejszej, finalizującej umowę kredytową wizyty w banku osobiście mnie wspierała swoją obecnością i radą. Gorąco polecam skorzystanie z usług Pani Kaliny. Gwarantuję, że będą Państwo bardzo zadowoleni.

Edwin Borkowski Konsolidacja Hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina jest profesjonalistką w każdym calu. Kompetentna, rzeczowa, nastawiona na szczegół i bardzo sympatyczna. Przedstawiła nam kilka ofert kredytów hipotecznych, szczegółowo opowiedziała o każdej z nich i pomogła wybrać najbardziej dla nas korzystny. Pani Kalina skrupulatnie sprawdzała wszystkie dokumenty i na bieżąco informowała nas o przebiegu procesu kredytowego. Fantastyczny doradca finansowy. POLECAMY !!!

Anna i Krzysztof Piśmienni Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam Panią Kalinę. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Zawsze miła i uśmiechnięta. Bardzo nam z mężem pomogła w wyborze odpowiedniej oferty, takiej która byłaby dla nas najkorzystniejsza. W 100% zaufaliśmy Pani Kalinie i to zaowocowało miłą współpracą i najkorzystniejszym kredytem. Z ogromną cierpliwością przeprowadziła nas przez cały proces wybierania właściwej oferty i na końcu udało się wybrać pożyczkę hipoteczną z poręczeniem nieruchomości od osób trzecich, gdyż nieruchomość należy do Rodziców. Wszystkie formalności z Panią Kaliną są błyskawiczne, nie trzeba się znać na tej całej biurokracji. W przyszłości na pewno wrócimy do Pani Kaliny - całość formalności to proces bardzo jasny i czytelny, wszystko jest fachowo wytłumaczone i ograniczamy się do minimum. Całość zamknęła się w 3 wizytach, z czego ostatnia to umowa w banku, oczywiście w towarzystwie Pani Kaliny, która "pilnowała" aby wszelakie dokumenty i paragrafy były dla nas jasne. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Kaliny czy to mailowo, czy telefonicznie służy fachową wiedzą i doradztwem. Polecamy każdemu, kto poszukuje Doradcy Finansowego Panią Kalinę - kompetencja i fachowość połączona z uśmiechem. My ze swojej strony dziękujemy serdecznie za poświęcony czas i za opiekę merytoryczną.

Elżbieta Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 71 %
Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Kaliną. Doskonale orientuje się w zakresie dostępnych na rynku kredytów dostosowanych do potrzeb klienta. Jasno i w przystępny sposób wyjaśnia wszystkie zagadnienia, a przy tym jest bardzo miła i bezpretensjonalna. Zawsze dostępna i gotowa do pomocy, na bieżąco informuje o postępie sprawy. Nawet podczas urlopu była gotowa odpowiadać na moje pytania na końcowym etapie przed zawarciem umowy. Pani Kalina bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła cały proces kredytowy, dopingując przy tym w stresowych momentach. Co ważne podkreślenia Pani Kalina otwarcie i szczerze informuje o mogących wystąpić problemach. Jednak w takich sytuacjach potrafi skupić uwagę klienta na znalezieniu rozwiązania. Współpraca z Panią Kaliną to przyjemność. Jest osobą kompetentną i godną zaufania. Pani Kalino, serdecznie dziękuję za współpracę i pomoc, a wszystkim zainteresowanym polecam świetnego doradcę!

Lidia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Do Pani Kaliny trafiłam z polecenia koleżanki i nie zawiodłam się. Pani Kalina w krótkim czasie przedstawiła mi oferty kilku banków najlepiej dobranych do moich potrzeb oraz szczegółowo przedstawiła wszystkie za i przeciw. Na każdym etapie byłam informowana o dokumentach, co dzieje się z wnioskiem i jak szybko nastąpi wypłata. Szczerze polecam współpracę z Panią Kaliną, to naprawdę profesjonalny i rzetelny doradca!!!

Dorota Kuźmińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Kaliny udało nam się sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i doprowadzić sprawę do założonego celu – otrzymania kredytu z dopłatą MdM, na zakup nowego mieszkania. Pani Kalina cierpliwie tłumaczyła zawiłości, odpowiadając na każde z naszych pytań dotyczących kredytu oraz programu dopłat MdM. Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań, to w największym skrócie nasze odczucia. Dzięki bardzo dobremu kontaktowi, zarówno telefonicznemu jak i mailowemu, pojawiające się problemy (braki w dokumentacji od dewelopera) były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Pani Kalina pomogła nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca. Począwszy od pomocy w wyborze najlepszej dla nas oferty bankowej, przez załatwianie niezbędnych dokumentów od naszego dewelopera / banków, aż do dnia podpisania umowy kredytowej, kiedy również nam towarzyszyła. Pani Kalina jest osobą miłą i bardzo życzliwą. Mimo zakończenia sprawy dotyczącej przyznania kredytu, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o pomoc w nurtujących nas kwestiach. Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panią i z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości. Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy - biuro Pani Kaliny to właściwy adres.

Agnieszka i Piotr M. Kredyt mieszkaniowy z dopłatą MdM

Przydatność rekomendacji: 83 %
Polecamy Panią Kalinę dla wszystkich poszukujących pomocy w sprawach finansowych. Pomogła nam znaleźć najkorzystniejsze warunki dla kredytu hipotecznego. Nie jest przywiązana do jednego banku, tylko wybiera bank, który ma najlepszą ofertę dla danego klienta (i w danym momencie). Pani Kalina jest osobą kompetentną, zaangażowaną na każdym etapie pozyskiwania kredytu (spędziła z nami 2 godziny w banku podczas podpisywania umów). Wszelkie niejasności wyjaśnia przystępnie. Właściwa osoba na tym stanowisku.

Małgorzata & Łukasz Bardzo polecamy !

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z naszej perspektywy pełna rekomendacja Pani Kaliny nie tylko jako zdecydowanego specjalisty w swojej dziedzinie, ale i osoby z niesamowitym podejściem do klienta. Bardzo elastyczna, tworząca atmosferę i pracująca w sposób pozwalający w pełni zrozumieć proces w którym się uczestniczy. Jako wisienka na torcie ważne jest by podkreślić, że bardzo sympatyczna osoba:)

S. Młynarczyk i M. Walkowiak zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Kaliny trafiliśmy dzięki stronie sprawdzonydoradca.pl Na początku były obawy, jednak po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że Pani Kalina to właściwa osoba. Po rozmowie wybraliśmy najlepszą ofertę dla nas w danym czasie. Cała procedura kredytowa ograniczyła się do trzech spotkań w tym podpisanie umowy w banku, gdzie towarzyszyła nam Pani Kalina i tłumaczyła zawiłości umowy kredytowej. Ponadto mogliśmy liczyć na bardzo dobry kontakt telefoniczny i pomoc w zbieraniu, wypełnianiu dokumentacji. Dodać należy również, że Pani Kalina jest bardzo miła i sympatyczna, rzetelnie podchodzi do wypełnianych obowiązków. Polecamy w 100%. Warto skorzystać z usług Pani Kaliny i zaoszczędzić czas i pieniądze, a także nerwy. Cała procedura przebiegła w bezstresowo. Dziękujemy.

Anna, Łukasz - Grodzisk Wlkp. Serdecznie Polecam!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Panią Kalinę jako profesjonalnego i fachowego doradcę. W przypadku wątpliwości, czy pytań szybko i rzeczowo odpowiada o każdej porze dnia. Pani Kalina ułatwiła nam wybór najkorzystniejszej dla nas oferty, poprzez przygotowanie czytelnego i jasnego zestawienia najlepszych dla nas propozycji. Dodatkowo chciałabym podkreślić zaangażowanie na każdym etapie prowadzącym do zakupu wymarzonej nieruchomości. Z takim doradcą zakup mieszkania finansowanego z kredytu hipotecznego staje się o wiele łatwiejsze.

Dominika i Leszek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pani Kalinie uzyskaliśmy kredyt hipoteczny z dopłatą MDM, a oprócz tego drugi kredyt na wykończenie mieszkania. W przystępnych słowach potrafiła odpowiedzieć na nasze pytania i szczegółowo przedstawiła wszystko co o kredycie powinniśmy wiedzieć. Jej doświadczenie (a także kontakty z pracownikami banków) pozwoliło nam uniknąć pułapek jakie stoją na drodze do własnego M i wybrać najbardziej korzystne dla nas rozwiązania. To wszystko sprawia, że możemy z czystym sumieniem polecić p. Kalinę jako świetnego doradcę finansowego.

Agnieszka i Tomek kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 57 %
Z pełnym przekonaniem możemy polecić panią Kalinę Bronisz jako naszego doradcę. Pani Kalina jest jedną z najbardziej profesjonalnych osób, jakie zdarzyło nam się spotkać. Mało tego, że znała odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, to wręcz uprzedzała problemy, zanim się pojawiły. Doskonale znała zagadnienia programu Mieszkanie dla Młodych (ze pewnością dużo lepiej niż deweloper) i pomogła nam otrzymać kredyt w bardzo szybkim czasie, mimo problemów związanych z nowym programem rządowym MdM.

Kasia i Bartek Kredyt na mieszkanie (MdM)

Przydatność rekomendacji: 85 %
Z całą pewnością możemy polecić Panią Kalinę osobom starającym się o kredyt hipoteczny. Zanim trafiliśmy do p. Kaliny odwiedziliśmy kilku doradców, z których żaden nie starał się nam pomóc. Pani Kalina od samego początku cechowała się bardzo dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Mimo naszego początkowego braku zdolności kredytowych uzyskaliśmy od p.Kaliny wyczerpujące informacje na temat tego, jak przygotować się do tego, by ją uzyskać. Poza tym udało nam się dzięki p.Kalinie przebrnąć przez masę formalności związanych z dofinansowaniem Mieszkanie Dla Młodych i uzyskać je. Serdecznie polecamy!

Agnieszka i Filip kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Kaliną. Przemiła, uprzejma i zawsze uśmiechnięta, ale przede wszystkim bardzo kompetentna osoba. Szybko i sprawnie pomogła nam uzyskać kredyt począwszy od skompletowania niezbędnych dokumentów poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, a na zawarciu umowy kredytowej skończywszy.Najlepszy doradca kredytowy w całej Wielkopolsce. Bardzo dziękujemy Pani Kalino!!!

Barbara i Henryk Stawera Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy domu

Przydatność rekomendacji: 66 %
Nasz opinia ze współpracy z Panią Kaliną jest więcej niż pozytywna. Największą zaletą jest jej profesjonalizm i wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, co oczywiście zaowocowało w naszym przypadku otrzymaniem decyzji o udzieleniu kredytu hipotecznego. Nieoceniona pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu niezbędnych dokumentów, jak również szybki kontakt we wszelkich wątpliwościach to wszystko sprawiło, że współpraca była czystą przyjemnością. Jeśli jeszcze ktoś zastanawia się nad wyborem odpowiedniego doradcy i chce oszczędzić czas i nerwy w poszukiwaniu właściwego, niech nie zwleka i powierzy swoje sprawy P. Kalinie.

Agnieszka Hermann Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Polecam współprace z Panią Kaliną Bronisz. Nie po raz pierwszy starałam się o kredyt hipoteczny, ale dopiero Pani Kalina w zasadzie dokonała cudu i dostałam kredyt na wymarzone mieszkanie. Pani Kalina bardzo sprawnie przeprowadziła całą procedurę starania się o kredyt. Sądzę że nikt inny nie potrafił by tak umiejętnie poprowadzić sprawy. 18 grudnia 2013 zarezerwowałam mieszkanie a już 23 grudnia, 3 wnioski były rozpatrywane w bankach. 30 grudnia otrzymałam pierwszą decyzję pozytywna i tylko dlatego ze "czekałam" na pozytywną decyzję innego banku podpisywałam umowę kredytową 14 stycznia zaś 24 stycznia już miałam zapłacone mieszkanie... Fakt że już mieszkam w swoim mieszkaniu, mimo że miałam stan deweloperski powinien być najlepszym potwierdzeniem wysokich kompetencji Pani Kaliny. Dziękuję za pomoc Pani Kalino :)

Agnieszka Gajewska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kupowaliśmy razem mieszkanie w grudniu z pomocą pani Bronisz. Chcielibyśmy podziękować za niezwykle szybką, profesjonalną i bardzo miłą usługę. Pani Kalina ma obszerną wiedzę, z pewnością jej pomoc pozwoliła nam zaoszczędzić wiele czasu i nerwów, a być może i pieniędzy. Dziękujemy!

A. i K. Poznań kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy Panią Kalinę. Bardzo angażuje się w to co robi, nawet podczas choroby była do naszej dyspozycji w każdej chwili. Gdy jeden z banków nas wystawił i zmienił w ostatniej chwili warunki kredytu, w ciągu tygodnia mieliśmy pozytywną decyzję z drugiego banku. Jej wiedza i rozeznanie na rynku kredytów hipotecznych są bezcenne. Bardzo dziękujemy za pomoc!

Iwona i Maciek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina Bronisz to doradca na właściwym miejscu, bardzo rzetelnie potrafi pomóc w doborze odpowiedniego banku. Super poprowadzi całą procedurę papierkową, o nic nie trzeba się martwic.Każdą wątpliwość potrafi zamienić na rzetelną, sprawdzoną i popartą swoją wiedzą odpowiedź. Bardzo dobry kontakt telefoniczny lub e-mail. Każdemu polecam Takiego doradcę. Wtedy nie straszny żaden bank.

B.A. Skowrońscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina Bronisz jest osobą niezwykle kompetentną i rzetelną. Zawsze błyskawicznie udzielała nam potrzebnych informacji i zawsze miała dla nas czas. W przystępny sposób przedstawiła nam oferty banków i pomogła wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie, a także pomogła nam przebrnąć przez całą procedurę związaną z kredytem hipotecznym. Wszytko zakończyło się pomyślnie, za co serdecznie dziękujemy. Dzięki Pani Kalinie spełniło się nasze marzenie o własnych czterech kątach. Gorąco polecamy!

Katarzyna i Tobiasz Lewandowscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Kalinę jako doradcę finansowego w 100%, Jest to osoba w pełni zaangażowana w sprawę która prowadzi, jest osobą bardzo kompetentną, ma doskonały kontakt zarówno mailowy oraz telefoniczny. Osoba bardzo pomocna, bardzo jasno przedstawia procedurę pozyskania kredytu wskazując najbardziej odpowiednią i najkorzystniejszą ofertę dla klienta. Udziela bardzo precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie pytania (w moim przypadku – dotyczące kredytu hipotecznego). Doradca który pomaga w kompletowaniu, wypełnieniu oraz przekazaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Jeżeli szukają Państwo DOBREGO DORADCĘ polecam Panią Kalinę i jestem pewna, że będą Państwo bardzo zadowoleni.

MAREK Magdalena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Kaliną zawsze na najwyższym poziomie. Profesjonalny doradca z niezbędną wiedzą do prowadzenia rozmów i negocjacji z bankami. Polecamy z czystym sumieniem i będziemy polecać znajomym. Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc w zakupie działek.

Andrzej i Ewa Zakup działek

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem i serdeczną życzliwością polecamy Panią Kalinę Bronisz jako rzetelną, niezwykle skuteczną i w najwyższym stopniu profesjonalną doradczynię kredytową. Pani Kalina Bronisz pomogła nam uzyskać kredyt hipoteczny w sytuacji niełatwej i ze wszech miar niestandardowej. Poświęciła tej sprawie wiele czasu i wytrwałości, mimo iż końcowy sukces w żadnym momencie nie był pewny. W trakcie naszej współpracy Pani Bronisz wykazała się kompletną znajomością reguł i przepisów rynku kredytowego, a w oparciu o nią potrafiła służyć nieocenioną radą. Ponadto ani przez chwilę nie łudziła nas fałszywymi zapewnieniami pomyślnego zakończenia sprawy, dopóki nie stało się to w 100% oczywiste. Kontakt z Panią Kaliną Bronisz, zarówno osobisty jak i telefoniczny, to zawsze była czysta przyjemność. Zdecydowanie rekomendujemy Panią Kalinę Bronisz jako sprawdzonego i skutecznego doradcę!

Paulina i Bartosz Lampkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy niezwykle zadowoleni z pomocy Pani Kaliny. Trafiliśmy do niej z polecenia i polecamy ją dalej, już z naszego nowego "M". Pani Kalina jest osobą otwartą, kontaktową i zaangażowaną w swoją pracę. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu i dużej wiedzy, formalności kredytowe przebiegły szybko i sprawnie.

Anna i Piotr Kułaga Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całym przekonaniem polecam współpracę z Panią Kaliną. Przez cały czas współpracy wykazywała ona pełne zaangażowanie oraz fachowość. Nie mamy nic do zarzucenia. Godna polecenia, Naprawdę warto!!!!

Karolina, Dominik Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Kalinie dostałam kredyt na moje pierwsze, wymarzone mieszkanie...była bardzo pomocna, bardzo bardzo profesjonalna, potrafiąca wytłumaczyć każde zagadnienie, pamiętająca o każdym szczególe...w skali od 0-10 moja ocena to 11!! Jeszcze raz za wszystko dziękuję!

Patrycja same plusy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gdyby nie Pani Kalina budowa naszego domu chyba nigdy by się nie rozpoczęła...sytuacja wydawała się być beznadziejna...Tam gdzie inni się poddali Pani Kalina dopiero szykowała się do walki! Dobrała najbardziej aktualną ofertę trzech banków, pomogła w przygotowaniu wszystkich dokumentów, złożeniu wniosków a finalnie w podpisaniu umowy. Zawsze pomocna, kompetentna, a przede wszystkim nie składająca obietnic bez pokrycia. Co nas najbardziej ujęło to Jej uśmiech i indywidualne podejście do naszych potrzeb. Tylko dzięki Niej byliśmy w stanie podpisać tak korzystną dla nas umowę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy - nie tylko tutaj ale również i wszystkim naszym znajomym.

Magda i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z prawdziwą przyjemnością polecam wszystkim przyszłym kredytobiorcom pełen profesjonalizm Pani Kaliny. Pani Kalina w całości zdjęła z naszych barków wszelkie sprawy związane nie tylko z wyborem odpowiedniego dla nas banku, ale także z wielką skrupulatnością zadbała o to, aby doszło do finalizacji kredytu hipotecznego. Wykazała się nie tylko pomocą w skompletowaniu wszystkich dokumentów, ale także stawała się pośrednikiem pomiędzy deweloperem a bankiem, celowo nie obarczając nas problemami które po drodze wynikały. Z całego serca dziękujemy za pomoc Pani Kalino w zdobyciu naszego mieszkania. :)

Jola i Darek Antoszkiewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wielkie PODZIĘKOWANIE dla Pani Kaliny Bronisz za pomoc w "zdobyciu" i otrzymaniu kredytu - za czas, który mi poświęciła, za gotowość pomocy i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na każde zadane pytanie, o każdej porze... Aż nie mogę uwierzyć, że tak szybko stałam się posiadaczką własnego M! W moim przypadku było to niemożliwe. Umówiłam się na spotkanie, tylko po to, by utwierdzić się w tym przekonaniu. Tymczasem już następnego dnia zostałam zmobilizowana do złożenia kompletu dokumentów do skrupulatnie wyszukanego banku, a po miesiącu dostałam już klucze do mieszkania. Podczas spotkań, pomiędzy rozważaniami nad finansami, okazało się, że Pani Kalina mogłaby być także dekoratorem wnętrz, znawcą malarstwa, psychologiem... To wręcz niespotykane, aby w tak miłej i lekkiej atmosferze, jednocześnie załatwić tak poważne sprawy bankowo-urzędowe! Polecam!

Anna D. Nie ma rzeczy niemożliwych...

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem polecam Panią Kalinę jako doradcę. Przez cały proces starań o kredyt służyła fachową pomocą i poradą. Z cierpliwością tłumaczyła wszelkie zawiłości związane z wymogami banków i innych instytucji, bezbłędnie potrafiła przełożyć je na język przystępny nawet dla laika w danym temacie. Zawsze pracowała ze 100% zaangażowaniem, czy wręcz oddaniem (biorąc pod uwagę choćby godziny, w których odpisywała na maile i tempo w jakim to robiła) i dbałością o klienta. Wszystkim, którzy myślą o pomocy doradcy bardzo polecam współpracę z Panią Kaliną!

Olga S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowo, profesjonalnie i co najważniejsze szybko! Tak można określić pomoc, którą otrzymałem od p. Kaliny. Łatwym klientem nie byłem i szana na kredyt też była niewielka, a mimo to udało się zorganizować kredyt na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Dziś cieszę się z własnego M. Gorąco polecam kontakt z p. Kaliną bo jestem przekonany że na pewno pomoże i doradzi.

Daniel Matela Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina została polecona mi przez koleżankę, ale nie ukrywam, że przed pierwszym spotkaniem miałam obawy, czy aby na pewno obca osoba będzie w stanie wystarczająco zadbać o moje interesy. Dziś z pełnym przekonaniem powiem, że Pani Kalina nie dość, że zadbała o moje interesy pomagając mi dobrać odpowiednią ofertę kredytową, to zdjęła ze mnie ciężar związany z biurokracją bankową nieodzownie towarzyszącą całemu przedsięwzięciu, nie wspominając już o zaoczędzonym czasie i nerwach. Dwie wizyty u Pani Kaliny i podpisanie umowy w banku. Nie możliwe?! A jednak! Ale to tylko zasługa Pani Kaliny. Jej niesamowitego profesjonalizmu i doskonalej znajomości branży. Jeszcze raz dziękuje Pani Kalino i serdecznie pozdrawiam!

Julia Przybylska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Do Pani Kaliny trafiłam z polecenia koleżanki. Od pierwszej chwili wiedziałam, że zostawiam sprawę uzyskania kredytu hipotecznego w dobrych rękach. Przemiła, uprzejma ale przede wszystkim bardzo kompetentna osoba. Z Panią Kaliną formalności związane z uzyskaniem kredytu, które zawsze mnie przerażały zostały załatwione błyskawicznie i „bezboleśnie”. Pomogła mi wybrać najlepszą ofertę spośród kilku banków. Pojawiłam się zaledwie na trzech spotkaniach, a resztę niezbędnych dokumentów Pani Kalina załatwiała bezpośrednio z Deweloperem informując mnie na bieżąco o stanie sprawy. Przeczytała ze mną całą umowę kredytową, rozwiewając wszelkie niepewności. Towarzyszyła mi również podczas podpisywania umowy. Po otrzymaniu kredytu Pani Kalina w dalszym ciągu służy pomocą. Nie mogłam trafić lepiej więc GORĄCO POLECAM!

Dominika Borowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pani Kalina z sukcesem przeprowadziła mnie przez cały proces kredytu hipotecznego. Profesjonalnie doradziła, doprowadzając do znacznego obniżenia marży banku poprzez wybór odpowiedniej oferty. Na każdym etapie byłem wyczerpująco informowany o postępach, problemach i otwierających się możliwościach co pozwoliło mi na podpisanie satysfakcjonującej umowy. Bardzo za to dziękuję!

Mateusz Chromiński Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wraz z mężem chcielibyśmy raz jeszcze podziękować Pani Kalinie Bronisz za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Nasza sytuacja była dość nietypowa ze względu na to ,że pracujemy i mieszkamy za granicą a w związku z tym większość spraw wzięła na siebie nieoceniona Pani Kalina.Prowadziła nasza sprawę od pierwszej chwili kiedy zostaliśmy klientami poprzez : sprawdzenie zdolności kredytowej,wypełnianie wniosków o kredyt, sprawdzenie hipoteki wybranego przez nas mieszkania,porównanie ofert banków aż po sfinalizowanie umowy kredytowej ,łącznie z podaniem informacji kiedy kredyt został uruchomiony.Przez cały proces starania się o kredyt dzięki Pani Kalinie czuliśmy się bezpiecznie ponieważ każdą zaistniałą wątpliwość natychmiast poddawała analizie aby udzielić nam precyzyjnej i jasnej dla nas odpowiedzi.Jest to Doradca Finansowy ,którego cechuje zaangażowanie w sprawę ,kompetencja,szeroki zakres wiedzy,skuteczność oraz wysoka kultura osobista i uśmiech ,który jest cennym elementem wielu sukcesów. Pani Kalina zaoferowała nam światowy poziom usług dlatego też dzielimy się z Państwem swoją opinią i zachęcamy by decydując się na wybór Doradcy Finansowego zdecydowali się na kontakt z Panią Kaliną Bronisz.

Hanna i Artur dochody z zagranicy a kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna obsługa, zaangażowanie i szybkie działanie. Pani Kalina pomogła nam wybrać najbardziej korzystną ofertę.Kompetentna,dobrze przygotowana, solidna, życzliwa, uprzejma i uczynna.Gorąco polecam każdemu panią Kalinę jako doradcę, fachowa pomoc od początku do końca!!!

Monika Kaszyńska Kredyt na ziemię

Przydatność rekomendacji: 100 %
Właśnie oczekujemy na wypłatę długo wyczekiwanego kredytu :) Pomoc Pani Kaliny w naszej dość niestandardowej sytuacji była nieoceniona. Mając nieszablonowe źródło dochodów wiedzieliśmy, że powierzyć naszą sprawę możemy tylko komuś naprawdę niezawodnemu. I tak trafiliśmy do Pani Kaliny. Jej profesjonalne, ale jednocześnie bardzo serdeczne podejście, dokładność i znajomość produktów bankowych okazała się strzałem w 10. Proces ubiegania się o kredyt w naszym przypadku był dość długi i skomplikowany, a byłby jeszcze dłuższy gdyby nie odpowiednia wiedza i przygotowanie Pani Kaliny. Pani Kalina to doradca niezwykle kompetentny, zaangażowany i serdeczny. Polecamy gorąco !

Milena i Robert Niestandardowe źródło dochodów, a kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 60 %
W pełni profesjonalne podejście do klienta, dyspozycyjna, kompetentna i kontaktowa, Pani Kalina zajęła się sprawą od początku do końca - łącznie ze wsparciem podczas podpisywania umowy kredytowej. Po przedstawieniu przez nią ofert kredytowych miałem jasność oferowanych warunków, rozumiałem proces. Polecam każdemu kto stara się o kredyt. Wrócimy na pewno.

Waliszewski P. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Kaliny!!! Zostałem poprowadzony, od początku, do samego końca przez proces starania się o kredyt. Nawet podczas podpisania umowy Pani Kalina była obecna i służyła pomocą. Kredyt otrzymałem błyskawicznie, bez żadnych problemów typu "donoszenia dokumentów" itd. Sam trafiłem na Panią doradcę poprzez rekomendację innej osoby. SPRAWDZONE I RZETELNE ŹRÓDŁO!!! Jeszcze raz gorąco polecam:)

Chrystian Simlat Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z prawdziwą szczerością polecamy panią Kalinę jako osobę prezentującą najwyższy poziom profesjonalizmu w doradztwie kredytowym. Pani Kalina wykazała się posiadaniem niezwykle precyzyjnej i najbardziej aktualnej (!) wiedzy na temat posiadanej przez banki oferty kredytów hipotecznych. Z ogromną dozą cierpliwości przeprowadziła nas przez proces wybierania właściwej oferty i ubiegania się o kredyt na działkę budowlaną. Wszelkie formalności zostały dopełnione wręcz błyskawicznie a dzięki monitorowaniu naszej sprawy w banku, decyzję kredytową otrzymaliśmy w dwa dni po złożeniu wniosku. Po zapłacie za operat szacunkowy, rzeczoznawca banku był na działce w ciągu trzech godzin, a kredyt został uruchomiony następnego dnia roboczego po złożeniu dyspozycji wypłaty. Takiej błyskawiczności nawet się nie spodziewaliśmy. Cały proces przebiegał w niebywale miłej i przyjaznej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że otrzymaliśmy najlepszą ofertę dopasowaną do naszych możliwości finansowych, za co serdecznie w tym miejscu chcemy Pani podziękować.

Ewa i Damian Kmieciak Kredyt hipoteczny na działkę budowlaną

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pierwszy kontakt z Panią Kaliną miałem już w zeszłym roku (październik, listopad). W tym czasie uzyskałem wszystkie informacje co do kredytu hipotecznego na remont mieszkania. Kiedy już przyszedł czas załatwiania wszelkich formalności związanych z kredytem Pani Kalina wykazała się profesjonalizmem i ogromna wiedzą w swoim fachu. Zawsze dyspozycyjna, miła, pomocna we wszelkich sprawach nawet tych nie związanych ze sprawą i wiele innych pozytywnych cech ma Pani Kalina. Można by pisać długo ale proponuje samemu się przekonać i skontaktować się z Panią w sprawach kredytu.

Paweł Rembalski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina to rzetelny, sumienny i kompetentny doradca. Oferuje profesjonalną obsługę dzięki świetnej znajomości rynków hipotecznych oraz procedur bankowych.Jest to osoba o dużym zaangażowaniu. Gorąco polecamy.

Angelika Marcin Kaczmarek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Kalinie Bronisz spełniło się moje marzenie o własnym mieszkaniu. Wysoki profesjonalizm, skrupulatność w prowadzeniu sprawy, szukanie najlepszego rozwiązania dla klienta,wysoka kultura osobista wyróżniają Panią Kalinę z grona doradców. Po poradę i pomoc radzę się zwrócić właśnie do Pani Kaliny!

Galina Władyko kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, duże wsparcie na każdym etapie procesu wnioskowania o kredyt. Dzięki doświadczeniu Pani Kaliny można się tez dużo dowiedzieć o wszelkich sprawach urzędowych towarzyszących nabyciu nieruchomości. Doskonała atmosfera współpracy i takie szczere żywe zainteresowanie Pani Kaliny sprawami klienta naprawdę pozwalają wydać jak najlepszą rekomendację.

Marcin Poznań Doskonały doradca hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Kalinę polecił mi mój kolega pracujący w bankowości. Powierzenie Pani Kalinie załatwienie kredytu hipotecznego na kupno domu okazało się znakomitą decyzją. Już następnego dnia miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu w biurze przy Placu Cyryla Ratajskiego, gdzie otrzymałem wariantowe najkorzystniejsze oferty kilku banków. Byłem informowany na bieżąco o formalnościach i dokumentach niezbędnych dla uzyskania kredytu. Na wszystkie moje zapytania otrzymywałem wyczerpujące wyjaśnienia. Byłem dosłownie prowadzony za rękę, aż do momentu podpisania umowy kredytowej z bankiem. Moja doradczyni zapewniała mi komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas tych kilku tygodni związanych z realizacją zakupu domu w oparciu o środki własne i kredyt hipoteczny. W moim przekonaniu Pani Kalina jest rzetelnym fachowcem , osobą niezwykle miłą i taktowną Polecam każdemu potencjalnemu kredytobiorcy

Stanisław Zakrzewski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Niesamowicie profesjonalna obsługa oraz pomoc. Jasne i rzetelne precyzowanie przebiegu sprawy krok po kroku. Obecna od chwili przedstawiania oferty, poprzez złożenie wniosków, decyzję kredytową i podpisanie umowy, aż do wypłaty kredytu i zamknięcia sprawy. Polecam wszystkim osobom, które zamierzają starać się o kredyt...

Sonia A. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Kalinę, każdemu kto stara się o kredyt. Jest to osoba kompetentna, kontaktowa oraz niezwykle pomocna. Dobiera ofertę banków do potrzeb klienta, analizuje i przedstawia kilka opcji uzyskania kredytu, organizuje wszelkie wymagane dokumenty i udziela wskazówek przez cały okres załatwiania formalności związanych z kupnem mieszkania.

Agnieszka Z. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kalina Bronisz wykazała się niezwykłą znajomością rynku finansowego, pomagając nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Doradztwo i obsługa na wysokim poziomie. Z całą pewnością uważamy Panią Kalinę za osobę godną polecenia.

Kalina i Jarek Muszalscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kalinę, jako profesjonalną pomoc dla osób starających się o uzyskanie kredytu. Na bieżąco byłem informowany o wszystkich istotnych zdarzeniach, zawsze uzyskałem odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Doświadczyłem dużej ze strony doradcy cierpliwości w tłumaczeniu wszystkich warunków kredytowych. Kompetentny doradca jakich mało. Osoba godna polecenia!

Bartosz Dobrosielski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna i sprawna obsługa. Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. -właściwa osoba na właściwym miejscu. Do tego uprzejma i skoncentrowana na interesie klienta. Zawsze w kontakcie, nie zwlekająca z przekazywaniem informacji. Potrafiąca postawić się w sytuacji klienta. Polecam.

Katarzyna Kościelecka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
dzięki p. Kalinie otrzymaliśmy kredyt hipoteczny. to dzięki jej uporowi i determinacji analitycy bankowi wydali pozytywną zgodę na udzielenie kredytu. kontakt p. Kaliny z nami na 6+. jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. gorąco polecam

Grzegorz Staszczuk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Gorąco polecamy Panią Kalinę! Jest ona osobą kompetentną i obowiązkową a współpraca z nią to sama przyjemność. Pani Kalina jest zawsze gotowa do pomocy, cierpliwa, uśmiechnięta i przede wszystkim skuteczna, a to chyba najważniejsze w jej profesji. Pomogła nam uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach. Dzięki niej przebrnęliśmy przez wszystkie formalności bezproblemowo. Zawsze można było na nią liczyć. Bez wahania możemy powiedzieć, że jest bardzo dobrym doradcą kredytowym, charakteryzującym się pełnym profesjonalizmem w swojej pracy. Jeszcze raz dziękujemy Pani Kalino i życzymy wszystkiego dobrego!

Agnieszka i Krzysztof Spychała Kredyt w programie "Rodzina na swoim"

Przydatność rekomendacji: 66 %
Od samego początku bardzo miła współpraca i duża pomoc ze strony Pani Kaliny. Zawsze cierpliwa i gotowa żeby tłumaczyć zawiłą tematykę kredytów hipotecznych i nie tylko. Myślę, że bez Pani Kaliny Bronisz nie załatwilibyśmy tego kredytu tak szybko i sprawnie. Dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Piły:)

Ania i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 47 %
Polecam każdemu Panią Kalinę. Jest to profesjonalny doradca kredytowy, który w 100% angażuje się w swoją pracę. Interesuje się klientem i jego sprawami od samego początku do samego końca. Sprawnie i szybko dopasowuje możliwości klienta do wymogów bankowych. Otrzymanie kredytu hipotecznego z pomocą Pani Kaliny to brak stresu, oszczędność czasu i zadowolenie. Przy tym sympatyczna, elegancka.. Szczerze polecam

EwaLisz Opinia pozytywna

Przydatność rekomendacji: 56 %
Polecam świetny kontakt , mnóstwo pytań z mojej strony na każde uzyskałem odpowiedź . Zaangażowanie i profesjonalizm pierwszy mój kredyt hipotetyczny i wszystko zostało mi wytłumaczone z początku obawiałem się Doradców ale Pani Kalina pokazała że nie ma się czego obawiać i można ufać szeroka wiedza i świetne doradztwo Polecam i jeszcze raz Dziękuję

Krzysztof Lubczyński Kredyt Hipotetyczny

Przydatność rekomendacji: 53 %
Zdecydowanie polecam. Pani Kalina bardzo nam pomogła przy wyborze oferty która spełniałaby nasze oczekiwania. Pomagała dopasować oferty banków do naszej indywidualnej sytuacji. Tak jak ktoś już napisał wcześniej - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Dawid Kujaczyński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 53 %
Pani Kalina to bardzo sympatyczna kobieta i w 100% profesjonalny doradca. Gładko przeprowadziła nas przez wszystkie etapy: zbieranie dokumentacji, składanie wniosków aż po podpisanie umowy kredytowej. Odpowiadała szczegółowo na wszystkie nasze pytania (a nie było ich mało :-)) Na podstawie moich doświadczeń mogę szczerze polecić usługi Pani Kaliny wszystkim osobom, którym zależy na sprawnej i profesjonalnej obsłudze.

Magdalena Wdowiak-Banach Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 42 %
Witam, pomimo tego, że Pani Kalina jest specjalistą w doradztwie przy kredytach hipotecznych, zgodziła się pomóc mi w zdobyciu kredytu konsolidacyjnego. Niby nic trudnego, scoring bardzo dobry, a jednak żaden bank nie chciał dać mi kredytu konsolidacyjnego (spłata jednego + dodatkowe środki). Byłem w 3 bankach i w firmie - niezależni doradcy kredytowi ..., i bez podania przyczyny nigdzie nie dostałem kredytu. Wyszukałem w sieci właśnie tą stronę z danymi Pani Kaliny, zadzwoniłem, następnego dnia już była oferta i umówione spotkanie w banku. Jedno spotkanie i po sprawie. Pani Kalina poświęciła mojej sprawie bardzo dużo czasu (sama wizyta w banku trwała 3 godziny), zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Z pewności przy próbie zaciągnięcia kredytu na budowę domu (planowane w przeciągu 2 lat) nie będę szukał na własną rękę, lecz poproszę Panią o pomoc! Serdecznie Pani dziękuję i pozdrawiam!

Paweł B. Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Decydując się na kupno mieszkania przerażało nas kilka rzeczy: formalności związane z uzyskaniem kredytu, obawa czy podejmiemy właściwą decyzję, czy wszystko będzie dla nas zrozumiałe podczas podpisywania umowy i czy na wszystko wystarczy nam czasu. Z Panią Kaliną Bronisz wszystkie te obawy zostały rozwiane i przeszliśmy przez ten etap błyskawicznie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Także gorąco polecamy współpracę z Panią Kaliną. Dziękujemy

Agnieszka i Jarosław K. Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 47 %
Kompetencja, rzetelność, uczciwość - to czego szukamy... Doradcy, a nie Sprzedawcy. Profesjonalizm w doborze oferty, bardzo sprawna obsługa. Polecam....

Marzena Kołakowska- Banach kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 52 %
Panią Kalinę mogę polecić każdemu, kto chce sprawnie uzyskać najdogodniejszy dla siebie ( pod względem oprocentowania itp.) kredyt hipoteczny. Bardzo profesjonalne doradztwo, ogromna pomoc w kompletowaniu dokumentów, pełen monitoring decyzji kredytowej, transzy itp., negocjacje z bankiem dot. dogodniejszych warunków kredytu, a przy tym ciągły kontakt z klientem i informowanie go o przebiegu sprawy. Pani Kalina to prawdziwy doradca, którego obdarza się zaufaniem, przekazuje cały ogrom pracy związany z uzyskaniem kredytu, a po zakończonym procesie dziękuje się sobie, że wcześniej skorzystało się z rekomendacji zamieszczonych na tej stronie.

Angelika K. KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 48 %
Pani Kalina dobrała ofertę dostosowaną do mojej sytuacji oraz przeprowadziła mnie szybko i bezboleśnie przez cały proces kredytu hipotecznego, jednocześnie wykazując zaangażowanie i profesjonalizm. Polecam!

Łukasz Borek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Pełen profesjonalizm. Najbardziej kompetenty doradca jakiego spotkałam w czasie, w którym starałam się o kredyt. Pomoc na każdym etapie, bez względu na czas i miejsce. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pani Kaliny Bronisz.

Karolina Kościelecka kredyt

Przydatność rekomendacji: 46 %
Profesjonalizm w działaniu, w połączeniu z posiadaną wiedzą i doświadczeniem zawodowym w osobie Pani Kaliny Bronisz pozwoliły w efekcie końcowym na wybór optymalnego wariantu kredytowego uwzględniającego wszelkie moje oczekiwania i sugestie. Pani Kalina uczestniczyła w każdym etapie pozyskiwania przeze mnie kredytu na zakup mieszkania, począwszy od skompletowania niezbędnych dokumentów poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, a na zawarciu umowy kredytowej skończywszy. Zawsze w pełni zaangażowana, komunikatywna, o niezwykle wysokiej kulturze osobistej. Dziękując za bardzo miłą i owocną współpracę polecam Panią jako doradcę finansowego wszystkim zainteresowanym potencjalnym kredytobiorcom.

Marcin Stankowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 52 %
Nasza sytuacja chyba nie należała do najbardziej standardowych, papierów było mnóstwo, trochę nerwowych chwil po zawirowaniach w bankach, ale wszystkie trudy zostały przez Panią Kalinę pokonane wzorcowo. Cel sam w sobie został osiągnięty - szykujemy się już na własne M4 , ale oprócz tego trzeba zwrócić uwagę na w pełni profesjonalną opiekę Pani Kaliny nad sprawą, dzięki której o wynik postępowania kredytowego byliśmy spokojni. Dyspozycyjność, zaangażowanie, prowadzenie sprawy od samego początku do podpisu na umowie - tego właśnie można się spodziewać po współpracy z Panią Kaliną. Gorąco polecamy, jak i gdzie tylko możemy!

Agata i Wojciech Sz. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 59 %
Pełen profesjonalizm w doradztwie kredytowym. Polecam.

Justyna P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 47 %
Współpraca z panią Kaliną to czysta przyjemność. Osoba kompetentna i godna zaufania. Pełen profesjonalizm w doradztwie, ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność, nie odpuści niczego co może pomóc klientowi i jest z nim do sfinalizowania umowy w banku. Jest Królową wśród doradców finansowych. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. "Nie chcesz być wpuszczony w maliny idź do Pani Kaliny"

Alicja, Mirosław Więcek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Jeżeli pragniecie skorzystać z usług profesjonalnego, doświadczonego, a przede wszystkim doświadczonego i kompetentnego doradcy finansowego, to z pewnością dobrze trafiliście. Pani Kalina zadba o każdy detal Waszej umowy, pomoże w zrozumieniu wszelkich biurokratycznych zawiłości; z anielską cierpliwością odpowie na każde, nawet te trochę naiwne, pytania, a co ważne, w miłej atmosferze pomoże Wam wynegocjować przyjemną dla portfela umowę:) Polecam

Natalia Badowska-Wrzosek Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 51 %
Z przyjemnością pragnę stwierdzić, że kontakt z Panią Kaliną Bronisz jako doradcą finansowym, przyniósł mi nie tylko wymierne korzyści w uzyskaniu kredytu hipotecznego, ale pomógł mi również w uzyskaniu rzetelnych, sprawdzonych informacji. Mogę tylko stwierdzić, iż zostałam potraktowana w pełni profesjonalnie, uczciwie, uprzejmie oraz co chyba najważniejsze z pozytywnym skutkiem i teraz mogę się cieszyć moim mieszkaniem, na które kredyt pomogła mi uzyskać Pani Kalina, za co jej serdecznie dziękuje!

Matylda Galińska Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Kalina to osoba na odpowiednim miejscu, współpraca z p. Kaliną to przyjemność, odpowiednie podejście do klienta. Kompetencje Pani Kaliny z pewnością ułatwiają kontakt z bankiem. OSOBA GODNA POLECENIA!!!

Barbara Łukowska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 44 %
Pani Bronisz wykorzystując cały swój profesjonalizm i wiedzę znalazła wyjście z sytuacji prawie beznadziejnej. Nie mamiła nieokreślonymi zyskami w dalekiej przyszłości, ale realnie oceniła szanse i zagrożenia. Pomogła na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od gromadzenia koniecznych dokumentów po sprawy podatkowe na końcu. W sytuacji niezwykłej presji czasu udało się zakończyć wszystko z sukcesem, a to z pewnością dzięki osobistemu zaangażowaniu Pani Kaliny. Taki powinien być Doradca - Mentor i Przyjaciel jednocześnie. Dzięki Niej mam swoje wymarzone mieszkanie. Dziękuję Pani Kalino!

Adriana Ż. Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 73 %
Pani Kalina jest osobą bardzo kompetentną i komunikatywną. Na wszystkie nasze pytania dotyczące kredytu odpowiadała rzeczowo, tłumacząc nam zawiłości w sposób zrozumiały dla laików. Wykazała się dużą cierpliwością, gdyż nasze sprawy kredytowe trwały bardzo długo i napotykały wiele trudności. Polecamy Panią Kalinę serdecznie

Iza&Tomek Szylko Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 53 %
Pani Kalina to prawdziwy specjalista w dziedzinie kredytów. W przysłowiowym "jednym palcu" ma wszystkie procedury bankowe. Jeśli Cię reprezentuje w sprawie kredytowej to już wygrałeś! Polecam!!! Sam wszystkim znajomym podaje kontakt.

Jacek Grzelak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pani Kalina jest lepsza niż Marek Konrad w reklamie ING - też przyjeżdża , załatwia.... a dodatkowo profesjonalnie doradza.

Adam Nowak Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 54 %
Pani Kalina w bardzo przyjazny i sprawny sposób przeprowadziła mnie przez proces związany ze zmianą banku udzielającego kredyt hipoteczny. Przedstawiła rzetelnie ofertę kredytową. Dzięki Niej w krótkim czasie udało mi się wypełnić wszystkie formalności. Szczerze polecam Panią Kalinę jako bardzo kompetentnego doradcę.

Magdalena Migdał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pełen profesjonalizm w obsłudze, bardzo dobra znajomość zagadnień finansowych, bardzo duża wiedza produktowa, pelne zaangażowanie i elastyczność; bardzo szybka realizacja tematu.Uprzejma i miła. Z Pania Kaliną zaoszczędziłam wiele stresów, które towarzyszą przy załatwianiu formalnosci związanych z kredytem. Przemiła aparycja :)

Monika Włodarczyk kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 65 %
W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sprawa kredytu została załatwiona w sposób błyskawiczny. Pani Kalina zajęła się sprawą od początku do końca - łącznie ze wsparciem podczas podpisywania umowy kredytowej. Gorąco polecam.

Edyta Grabowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Wysoki poziom wiedzy i duże doświadczenie. Poza tym opanowanie i profesjonalizm w kontaktach z klientem. Osoba godna polecenie. Zdecydowanie najlepszy doradca finansowy z jakim miałem okazję współpracować.

Mariusz Frączyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 62 %
Pani Kalina jest osoba bardzo miłą uprzejmą a przede wszystkim niesłychanie kompetentą. Potrafi jasno wyjaśnić wszelkie niuanse związane z kredytem i pomóc w wyborze odpowiedniej oferty. Pomogła mi przebrnąć przez wszelkie procedury związane z kredytem. Wszystko było przeprowadzone profesjonalnie, sprawnie i bardzo szybko. Gorąco polecam.

Magdalena Łomżyńska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 45 %
Pani Kalina Bronisz posiada gruntowna wiedze na temat zwiazany z pozyskiwaniem produktu finansowego,czyniac to w sposob profesionalny. Mimo dzielacych nas tysiace kilometrow Pani Kalina potrafila szybko i sprawnie zalatwic kredyt na bardzo dobrych warunkach dokladnie takich, o ktore prosilam. Doradca godny polecenia!

Bernadeta Slominska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Polecam Państwu współpracę z Panią Kaliną. Jest Ona osobą kompetentną i bardzo pomocą na każdym etapie działań kredytowych. Doradztwo w zakresie wyboru kredytu poparte było argumentami i zawsze bardzo życzliwe. Przekonałam się także, że na informacje czy nawet wsparcie operacyjne mogę liczyć także po podpisaniu umowy kredytowej i formalnym zakończeniu tematu współpracy. Polecam wszystkim szukającym kredytów :)

Kinga Szewczyk Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Pani Kalina to odpowiedni człowiek, do którego warto się zwrócić o pomoc w załatwieniu kredytu. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, znakomity kontakt. Przy tym bardzo miła i sympatyczna. Same atuty przemawiające za tym, że warto podjąć współpracę. Z czystym sumieniem polecam wszystkim chcącym wziąć kredyt. Moja sprawa była niby nie do załatwienia, jednak jak Pani Kalina się nią zajęła, to wszystko poszło szybko i gładko, bez jakichkolwiek problemów. POLECAM!!!

Magdalena Fiącek Kredyt na działkę

Przydatność rekomendacji: 54 %
Pomimo krótkiego okresu współpracy, mogę przyznać iż Pani Kalina jest osobą bardzo kompetentną, bardzo dobrze przygotowaną do swojej pracy a zarazem w pełni komunikatywną, co w moim przekonaniu jest bardzo ważnym aspektem pracy każdego doradcy(zwłaszcza doradcy finansowego). Na bardzo wysokie uznanie zasługuje jej obiektywizm w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru banku oraz rzetelna ocena sytuacji. Z pełnym przekonaniem mogę polecić osobę Pani Kaliny każdemu przyszłemu kredytobiorcy, zwłaszcza kredytobiorcy nie znającemu obecnej sytuacji rynkowej w bankowości.Współpraca z Panią Kaliną była po prostu przyjemnością, co nie jest normalną sytuacją biorąc pod uwagę powagę sytuacji ( zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania). Polecam - prawdziwy doradca!!!

Maciej Przewoźniak Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 59 %
W momencie kiedy podjąłem decyzję o wzięciu kredytu mieszkaniowego, zastanawiałem się jaką wybrać firmę i osobę, która obiektywnie przedstawi mi najkorzystniejsze oferty kredytów.Ostatecznie moim doradcą została Pani Kalina, która wykazała się nieprzeciętną wiedzą,pełnym zaangażowaniem i dużą cierpliwością w odpowiadaniu na każde moje pytanie.Dzięki precyzyjnym informacjom uzyskanych od Pani Kaliny i starannemu przygotowaniu przez nią potrzebnych dokumentów, ominęło mnie wiele nieprzyjemnych niespodzianek w trakcie starania się o kredyt. Jeżeli ktoś ma dylemat do kogo się zwrócić o poradę, to niech się nie zastanawia tylko umówi się na spotkanie z Panią Kaliną, która nie dosyć że jest w pełni profesjonalnym doradcą to cechuje ją także duża kultura osobista i wrażliwość na indywidualne potrzeby klienta.

Piotr Ustasiak mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 52 %
Panią Kalinę można scharakteryzowac bardzo wieloma pozytywnymi cechami,ale najważniejsze dla nas były: jej "rasowy" profesjonalizm w każdym calu, przy pomocy którego w sposób perfekcyjny, z wysoką kulturą osobistą i niewątpliwym wdziękiem realizuje swoją współpracę z klientami,która dla nas zakończyła się uzyskaniem kredytu na satysfakcjonujących nas warunkach.Dziękujemy i polecamy!

Lidia i Maciej Przybylscy kredyt hipoteczny na kupno i dokończenie domu

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pani Kalina jest bardzo miłą, sympatyczną, pełną zaufania a przede wszystkim kompetentną osobą. Pomogła nam szybko i sprawnie przejść przez wszystkie procedury związane z przyznaniem kredytu oraz jego uruchomieniem. Polecamy - fachowy doradca:)

Daria i Zbigniew Woźniak kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 58 %
Z pewnością się powtarzam i nie będę oryginalna. Wszyscy chwalą Panią Kalinę i ja też to chętnie robię ze szczerym przekonaniem. Kredyt otrzymałam bardzo szybko - czekałam niecałe 2 tygodnie; nie musiałam się martwić o żadne formalności - pani Kalina poprowadziła wszystko krok po kroku, często pomagając w zebraniu dokumentów np. w sądzie, dzięki czemu nie musiałam zwalniać się z pracy. Cała dokumentacja czekała na mnie w biurze u Pani Kaliny; na wszystkie moje dziwne pytania dostawałam zawsze wyczerpującą i precyzyjną informację, wiele pomocnych porad na tematy okołokredytowe również. A jeszcze do tego wszystko "podane" z miłym uśmiechem ! Czegóż chcieć więcej?

Lorena Wilkowska kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 39 %
Pani Kalina szybko i sprawnie pomogła nam załatwić wszystkie formalności zwiazane z kredytem i w niedługim czasie otrzymaliśmy pozytywną opinię z banku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Kaliny. Szczerze polecamy współpracę z takim doradcą jakim jest Pani Kalina.

Sylwia i Michał Gadacz z Konina kredyt Rodzina na Swoim

Przydatność rekomendacji: 49 %
Pani Kalina Bronisz, będąc profesjonalnym doradcą finansowym, przeprowadziła nas sprawnie przez wszystkie etapy zaciągania kredytu na budowę domu. Przy jej pomocy bardzo szybko udało nam się zebrać wymagane dokumenty i wybrać najodpowiedniejszą dla naszych potrzeb ofertę banku. Z miłym zaskoczeniem przyjęliśmy fakt, że towarzyszyła nam w wybranym banku podczas podpisywania umowy kredytowej. Pozwoliło to nam spokojnie i sprawnie zapoznać się z wszystkimi „gwiazdkami” i „małym druczkiem”, co zazwyczaj dla klientów, nie tylko banków, jest najbardziej zawikłane. Uważamy, że Pani Kalina działa w najlepiej rozumianym interesie swoich klientów.

Monika i Jarosław Mróz Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pani Kalina Bronisz jest bardzo profesonalnym doradcą. Jej pomoc była nieoceniona, tym bardziej, że w trakcie procesu ubiegania się o kredyt napotkaliśmy na powazne problemy (wpis hipoteki przymusowej w okresie między umową przedwstępną a umową ostateczną). Podkreślenia wymaga, że ze strony pani Kaliny Bronisz otrzymaliśmynie tylko pomoc merytoryczną, ale również wsparcie psychiczne, co ma tym większe znaczenie, że kredyt zaciągaliśmy w bardzo trudnym okresie na rynku (przełom 2008 i 2009 roku). Z pewnością panią Kalinę można polecić jako sprawdzonego i profesjonalnego doradcę.

Małgorzata i Michał Badowscy kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 59 %
Współpraca z Panią Kaliną była prawdziwą przyjemnością, tym bardziej że zakończyła się całkowitym sukcesem w postaci uzyskania odpowiedniego kredytu hipotecznego. Najważniejsze zalety: ogromna wiedza merytoryczna Pani Kaliny nt. rynku kredytowego, doskonały kontakt (telefon, mail), sprawne i wyczerpujące przekazywanie informacji i dokumentów, wyręczanie w wielu etapach postępowania kredytowego... i przepiękny widok na wschodnią część Poznania, roztaczający się z biura Pani Kaliny w Kupcu Poznańskim:). Przez cały okres naszej współpracy darzyliśmy Panią Kalinę pełnym zaufaniem, z niezachwianą wiarą w ostateczny wynik postępowania.

Marcin i Anna Rybińscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Z pomocy Pani Kaliny Bronisz korzystamy od roku 2009. Pełen profesjonalizm to słowa, które ją najlepiej charakteryzują. Znajomość rynku kredytów hipotecznych ale także przyjazne nastawienie wobec klienta zasługują na najwyższe uznanie. Zawsze uśmiechnięta, zawsze ma czas, zawsze chętnie pomaga. Polecamy!!!

Dorota i Jacek Wallusch Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Szczerze polecamy Panią Kalinę i jednocześnie korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie jej podziękować za zaangażowanie oraz wkład wniesiony w pozytywne zakończenie naszej sprawy. Pomimo tego, iż jesteśmy z Łodzi nie było żadnych problemów z załatwieniem kredytu w Poznaniu. Nie było szkoda przejechania tylu kilometrów - myślimy, ze to zdanie mówi samo za siebie jak wartościowym doradcą jest Pani Kalina :)

Katarzyna Łukasz Zawalich Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 63 %
W pełni profesjonalne podejście do klienta,wysoka kultura osobista.Osoba zawsze pomocna, począwszy od samego uruchomienia kredytu,aż do spraw związanych z jego obsługą potem.Pani Kalina jest moim doradcą już ponad 2 lata i przyznam szczerze,że bardziej kompetentnej osoby nie spotkałam, a z wieloma doradcami miałam już do czynienia. Osoba godna polecenia!

Julia Urbaniak kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 58 %
Pani Kalina Bronisz jest osobą bardzo kompetentną. Posiada dogłębną wiedzę na temat oferowanych kredytowych produktów bankowych i potrafi perfekcyjnie ją wykorzystywać. Bardzo rzeczowo ocenia sytuację potencjalnego kredytobiorcy i co za tym idzie nie traci się niepotrzebnie czasu na zbędne zabiegi. Sprawa kredytu dla naszej firmy była trudna jednak została dzięki Pani Kalinie załatwiona szybko i profesjonalnie. Gorąco polecam.

Stanisław Górawski Kredyt hipoteczny dla firmy

Przydatność rekomendacji: 60 %
Z całym przekonaniem polecam współpracę z Panią Kaliną. Przez cały czas współpracy wykazywała ona pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

Maciej Borowiak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 56 %
Współpraca z Panią Kaliną to czysta przyjemność! Jest osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Obiektywne podejście pozwala na wybór najlepszej opcji kredytu (w zależności od potrzeb i możliwości klienta). Kompetencje Pani Kaliny z pewnością ułatwiają kontakt z bankiem. Bez zarzutów można Jej powierzyć sprawę tak poważną, jak kredyt na kupno mieszkania. Polecam!!! :)

Łukasz Dobrzyński Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 56 %
Poznanie Pani Kaliny i późniejsza współpraca przy doborze kredytu hipotecznego ukazała mi niespotykane przeze mnie wczesniej standardy pracy doradcy finansowego. Pełen profesjonalizm, skuteczność ale także bardzo wysoka kultura osobista i anielska cierpiliwość. Jej opieka nad klientem nie kończy się w momencie podpisania umowy kredytowej, służy pomocą także w okresie obsługi zobowiazania.

Jerzy Pitrowski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Bardzo dobra współpraca przy wstępnej obsłudze kredytu hipotecznego. Doskonała orientacja w zakresie dostępnych na rynku kredytów. Współpraca z Panią Kaliną miała formę kontaktu z pewnego rodzaju "opiekunem". Zarówno pod względem merytorycznym jak i "ludzkim" Pani Kalina wzbudza duże zaufanie. Bogna Sas

Bogna Sas Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 48 %
Kiedy straciliśmy już całkowicie nadzieję że uda nam się wziąć kredyt na dom, bo niestety w każdym banku odsyłali nas z kwitkiem, to pewnego dnia kolega polecił mi Panią Kalinę Bronisz. Bardzo zrezygnowany poszedłem na spotkanie z doradcą i pojawiło się światełko nadziei. Choć były bardzo małe szanse, dzięki doświadczeniu Pani Kaliny jeden bank zgodził się na danie nam kredytu na nasz wymarzony dom. Poza tym wszystko poszło bardzo sprawnie. Dziękujemy za pomoc w spełnieniu naszych marzeń.

Łukasz Kasperski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 59 %
Bardzo dobra współpraca. Profesjonalne podejście do klienta poprzez rozpoznanie potrzeb i na tej podstawie wyselekcjonowanie ofert kilku banków spośród wielu współpracujących z OPEN spełniających zadane przez klienta warunki. Poprowadzone aplikacje do (w moim przypadku) trzech banków w profesjonalny sposób i kompleksowo. Na bieżąco byłem informowany o stopniu rozpatrywania aplikacji przez banki. Duża cierpliwość w tłumaczeniu wszystkich warunków kredytowych oraz jak w moim przypadku "wytargowanie" korzystniejszych warunków. Kompetentny doradca jakich mało.

Michał Woźniak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 54 %
Krótko: właściwa osoba na właściwym miejscu. Mimo faktu, że nie należeliśmy do "najłatwiejszych" klientów. Wiedza i doświadczenie nieocenione. Porady zawsze trafione. Doradca, któremu można zaufać.

Iwona i Tomasz Szulc Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pani Kalina posiada szeroką wiedzę i duże doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych. Bardzo sprawnie przeprowadziła mnie przez proces podejmowania decyzji o wyborze konkretnego banku oraz przez kredytową procedurę aplikacyjną. Wspierała mnie również bardzo konkretnymi i rzeczowymi uwagami na etapie poprzedzającym podpisanie umowy kredytowej. To niezwykle kompetentna, a przy tym bardzo sympatyczna osoba. Polecam współpracę z Panią Kaliną każdemu zamierzającemu uzyskać kredyt.

Tomasz Duchniak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 58 %
Bardzo profesjonalne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Świetny kontakt i błyskawiczna realizacja. Kompleksowa pomoc. Bardzo dobra orientacja w ofertach bankowych. Nie wybralibyśmy innego doradcy poza Panią Kaliną. Serdecznie polecamy.

Małgorzata i Krzysztof Szymańscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pani Kalina w bardzo rzetelny sposób podchodzi do każdej indywidualnej sprawy. Z ogromną precyzją wyjaśnia laikowi wszystkie "za" i "przeciw". Doradza, pomaga w załatwieniu wszelkich formalności. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jest przesympatyczną osobą.

Joanna Sanecka Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 57 %
Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi pani Kaliny. Naszą sprawę (kredyt hipoteczny) prowadziła sumiennie, wyjaśniała wszelkie wątpliwości, a co ważne, szybko. Poleciła nam chyba najlepszy na tamten okres bank, a kredyt otrzymaliśmy bez problemu. Wszystkie dokumenty były wypełnione poprawnie, więc nie traciliśmy czasu na zbędne poprawki czy uzupełnienia. Mówiąc krótko - fachowiec.

Sebastian Stępień Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 64 %
Jestem wdzięczna Pani Kalinie za sprawność działania w doborze optymalnego wariantu pożyczki z nieobciążającą nadmiernie ratą miesięczną. Pani Kalina pomogła także w skompletowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku do banku i pilotowała sprawę aż do momentu zawarcia umowy. Serdecznie dziękuję i polecam jako profesjonalnego doradcę.

Maria Hydzik Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pełen profesjonalizm, znajomość realiów bankowych i umiejętność doradzenia wyboru własciwego banku. Osoba miła i przekonywujaca w tym co mówi. Bardzo dobre rozeznanie w produktach bankowych i szybkie działanie Pani Kaliny jest Jej niewątpliwym atutem.

Piotr Dybowski kredyty na nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Kalinę poleciła nam jej koleżanka z Deutsche Banku. Był to dla nas strzał w 10. Umówiliśmy się na spotkanie i zaraz stwierdziliśmy, że to jest właśnie osoba której szukamy. Otrzymaliśmy szeroką ofertę banków z którymi Pani Bronisz współpracuje, zostały nam zaproponowane różne opcje (kredyt w walucie/w złotówkach rata malejąca bądź stała). Mogliśmy spokojnie wybrać produkt i bank, z którego usług chcieliśmy skorzystać. Również w czasie zbierania potrzebnych dokumentów i podczas podpisywania umowy Pani Bronisz towarzyszyła nam w banku, pomogła również załatwić wszelkie formalności podatkowe jak np.: PCC od ustanowienia hipoteki. Pełen profesjonalizm. Polecamy Panią Kalinę każdemu, kto chce sprawnie załatwić formalności kredytowe.

Łukasz Jakubowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 53 %
Pani Kalina bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces związany ze zmianą banku udzielającego kredyt hipoteczny. Przedstawiła nam rzetelnie ofertę kredytową. Wykazała duże zaangażowanie i fachowość, dzięki czemu w krótkim czasie udało się nam zakończyć wszystkie formalności. Śmiało możemy polecić Panią Kalinę jako doradcę kompetentnego i rozumiejącego potrzeby klienta.

Joanna i Daniel Fengler Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Napiszę krótko i treściwie: właściwa osoba na właściwym miejscu. Profesjonalna, bezpretensjonalna, uśmiechnięta i mimo wielu obowiązków zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Serdecznie polecam.

Dominik "Doniu" Grabowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 74 %
Pani Kalina jest godnym zaufania, sprawnie i skutecznie działającym doradcą finansowym. Uzyskanie kredytu w naszym wypadku nie było łatwe ale i tak dzięki Pani Kalinie i Jej doskonałemu rozeznaniu na rynku kredytów hipotecznych dostaliśmy bardzo dobre warunki kredytowania naszego remontu... Do tego w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zawsze w łatwy sposób można się z Panią Kaliną skontaktować /telefon lub internet/ lub spotkać. Z czystym sumieniem polecamy!!! I w przyszłości z pewnością dalej będziemy korzystać z doświadczenia Pani Kaliny...

Agnieszka i Marek Karasiewicz kredyt hipoteczny na remont

Przydatność rekomendacji: 54 %
Pani Kalina jest bardzo sprawnym i profesjonalnym doradcą. Potrafi w sposób jasny i skondensowany przedstawić procedurę pozyskania kredytu, wskazując najkorzystniejszą alternatywę. Dzięki doświadczeniu potrafi podpowiedzieć rozwiązania, które pozwalają skrócić czas aplikacji i skutkują zwiększeniem prawdopodobieństwa otrzymania kredytu w bardziej skomplikowanych przypadkach. Warto też podkreślić stały kontakt z klientem - zawsze mogłam liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedź na wszelkie zapytania.

Iwona Szulc kredyt hipoteczny na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 58 %
Polecam Panią Kalinę jako wzór dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości. Przedstawione przeze mnie zagadnienie spotkało się z pełnym profesjonalizmem oraz znajomością rynku. Polecam Panią jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Praca wykonana przez Panią Kalinę w moim przypadku może być wzorem Doradcy Klienta, właśnie przez duże D.

Marcin Małecki Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 58 %
Pani Kalina jest bardzo sprawnym i profesjonalnym doradcą. Doskonale zidentyfikowała najkorzystniejsze dla nas kredyty, przedstawiła ich wady oraz zalety. Przede wszystkim jednak w perfekcyjny sposób poprowadziła przygotowanie aplikacji kredytowej i świetnie nadzorowała analizę naszego wniosku w banku, błyskawicznie reagując i pomagając nam rozwiązać problemy zgłaszane prze bank.

Łukasz Berak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pani Kalina jest osobą bardzo kompetentną i komunikatywną. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, nie upiekszając rzeczywistości, na dodatek w bardzo krótkim czasie. Jasno określiła zasady naszej współpracy i wywiązała się z nich do końca. Uważam, że dzięki niej wybraliśmy optymalny dla nas kredyt, zasługując na bardzo pozytywną rekomendację.

Paweł Roszkowski Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %