Karol Cierpisz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 609665660 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Od marca 2008 roku zajmuję się doradztwem finansowym. Swoje kompetencje potwierdzam certyfikatem FECIF (The European Federation of Financial Advisers and Financial Intermediaries) oraz opiniami zadowolonych Klientów.

SPECJALIZUJĘ SIĘ W DOBORZE KREDYTU HIPOTECZNEGO

W szczegóności moja pomoc polega na:

- zbadaniu zdolności kredytowej

- porównaniu wszystkich dostępnych kredytów bankowych

- pomocy w zebraniu niezbędnych dokumentów

- złożeniu wniosków kredytowych do banków

- doprowadzeniu do wypłaty kredytu

 

Każdego Klienta traktuję indywidualnie, co pozwala na dopasowanie rozwiązań finansowych do potrzeb danej osoby. Współpraca ze mną to pełna otwartość i przejrzystość relacji.

Oferta kredytu uzyskanego za moim pośrednictwem nie różni się od tej bezpośrednio w banku, a niejednokrotnie jest dla Klienta lepsza.

PORÓWNANIE KREDYTÓW Z WIELU BANKÓW  DA CI  PEWNOŚĆ, ŻE  KREDYT, KTÓRY WYBIERASZ JEST  NAJKORZYSTNIEJSZY FINANSOWO DLA CIEBIE

Elementy, które  znacząco wpływają na kredyt to przede wszystkim: wysokość prowizji, marża, ubezpieczenia wymagane przy kredycie czy wysokośc odsetek do spłaty. Ja porównuję wszystkie elementy kredytu i proponuję opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu całościowym. Moje porównanie jest wyczerpujące i zawsze zawiera odpowiedzi na pytania Klientów związanne z kredytem.

Przygotowana przeze  mnie oferta jest zawsze  aktualna i oparta o najkorzystniejsze  rozwiązania dostępne na rynku.

W szczególności ważne jest dla mnie zadowolenie moich Klientów. Większość moich Klientów pochodzi z poleceń od osób, które oceniły moją pomoc za dobrą i  korzystną  dla nich. Dlatego zadowolenie moich Klientów pomaga mi w budowaniu relacji i daje szanse na to, że przekażą oni informację o moich usługach swoim znajomym i bliskim.

 

MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA DLA MOICH  KLIENTÓW

 

zapraszam do kontaktu i do zapoznania się z rekomendacjami moich Klientów

tel. 609 665 660

 

Doświadczenie

Od ponad 13 lat związany z finansami, od ponad dziesięciu zajmuję się zawodowo doradztwem finansowym.

 

XII 2008 - VIII 2012 - Open Finance SA - doradca finasowy/planer finansowy

VIII 2012 - XII 2014 Tax Care SA (Credit Care) - doradca ds. kredytów hipotecznych  i  inwestycji

XII 2014 do dziś - Sprawdzonydoradca.pl - ekspert finansowy

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
1999 2003 I LO im.Jana III Sobieskiego w Wejherowie
2003 2008 Akademia Morska w Gdyni - Wydział Administracyjny

Atuty eksperta

 

 • indywidualne podejście do każdego Klienta
 • skuteczność i szybkość w działaniu
 • mobilność - dojeżdżam do Klienta na  jego życzenie
 • doświadczenie i szeroka wiedza z zakresu finansów
 • dogłębna znajomość aktualnej oferty produktów finansowych
 • specjalizacja oparta na kredytach  hipotecznych
 • odpowiedzialność
 • empatia i koncentracja na interesie Klienta
 • zaangażowanie

Przykłady opisanych spraw

 

 1. budowanie planów finansowych opartych na analizie finansowej Klient
 2. kredyt na zakup mieszkania na rynku wtórnym
 3. kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym
 4. kredyt na budowę domu
 5. kredyty dla kredytobiorców z dochodem z zagranicy
 6. kredyty dla marynarzy
 7. kredyty dla osób bez wykazywanego dochodu
 8. kredyty z dopłatami rządowymi
 9. kredyty budowlane
 10. konsolidacje zobowiązań
 11. kredyty dla firm
 12. optymalizacja podatkowa
 13. zabezpieczenia emerytalne
 14. promesy

Wybrane rekomendacje

Pan Karol posiada niesamowity poziom wiedzy i profesjonalizm. Mistrzowsko porusza się w tematyce kredytów hipotecznych. Skrupulatnie przygotowuje dokumenty niezbędne do uzyskania kredytu i natychmiast rozwiązuje problemy i wątpliwości klientów, skutecznie doradzając najlepszą opcję. Tłumaczy trudne zagadnienia bankowości i przygotowuje najintratniejszą ofertę do uzyskania kredytu. W 100% godny polecenia, operatywny, słowny, dyspozycyjny, słowem niesamowity doradca, rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Polecamy Pana Karola każdemu kto chce uzyskać kredyt bez względu na miejsce swojego zamieszkania. Dzięki Panu będziemy mieli swój "mały biały domek"

Ewa i Mariusz Tokarscy z Poznania Kredyt hipoteczny

Pan Karol pomógł nam niejednokrotnie. Z cierpliwością podchodzi do każdej sprawy. Jest profesjonalistą godnym zaufania. Co dla nas ważne jest konkretny i słowny oraz bardzo przystępny. To ogromny komfort móc radzić się na każdym etapie. Korzystając z jego usług można liczyć na obiektywną ocenę sytuacji. Zawsze stara się dopasować rozwiązania do potrzeb. Jeżeli jakaś opcja nam nie pasowała dostawaliśmy alternatywę do rozważenia. To było bardzo pomocne i cenne. Podsumowując , z czystym sumieniem mogę polecić Pana Karola innym „potrzebującym”. To doradztwo świadczone na najwyższym poziomie. Dziękujemy i pozdrawiamy. Kamila i Łukasz

Kamila i Łukasz kredyt hipoteczny i nie tylko

Od pierwszej rozmowy pełen profesjonalizm, Pan Karol poznał moją sytuację i doradził super rozwiązania :) Godziny spotkań są elastyczne i każda pora dnia i nocy jest dla Pana Karola w porządku by zadać pytanie i rozwiać wątpliwości. 100% zaangażowania w swoją pracę, kompletowanie dokumentów jest łatwe i przyjemne z jego pomocą! Nigdy wcześniej nie spotkałam takiej pomocnej i sympatycznej osoby w bankowości :) Jak brać kredyt to tylko z Panem Karolem. Dziękuję za trzymanie mnie za rękę w tej drodze po wymarzone M2! Gorąco polecam

Zuzanna Kredyt hipoteczny

Pan Karol pomógł nam w uzyskaniu kredytu mimo tego, że większość "spotkań" to tak naprawdę wymiana e-mail'i. Bez problemu spotykał się z nami późnymi godzinami popołudniowymi, abyśmy mogli spokojnie po pracy przyjechać do biura. Pan Karol rzetelnie przedstawił nam wymogi jakie musieliśmy spełnić oraz trafnie określił naszą szansę na uzyskanie kredytu. Od roku możemy się cieszyć naszym nowym "gniazdkiem". Warto podjąć współpracę z takim człowiekiem. Polecam serdecznie! :)

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Dziękujemy za pomoc i przeprowadzenie nas przez cały proces kredytowy - w tym jakże mało dopisującym czasie :) Wszystko się udało. Kontakt 24 na dobę - telefoniczny jak i mailowy .

Karina M Polecam

Kontakt do Pana Karola dostaliśmy od znajomej, która od razu powiedziała, że jest cudotwórca i nie ma rzeczy niemożliwych. W momencie kiedy staranie się o kredyt hipoteczny nas przerosło postanowiłam się skontaktować z Panem Karolem. Wszystko skończyło się sukcesem. Polecamy gorąco

Joanna i Marcin P. Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecamy Pana Karola. Dzięki jego doświadczeniu i nienagannej organizacji dziś cieszymy się pięknym domem. O Panu Karolu dowiedzieliśmy się od znajomych którzy również korzystali z jego usług.

Aga i Marcin P. Kredyt hipoteczny

Pan Karol to świetny specjalista z bogatą wiedzą i doświadczeniem . Dzięki jego pomocy i zasugerowanym rozwiązaniom otrzymaliśmy kredyt, dzięki któremu nasze marzenie o domu właśnie się spełnia. Polecam serdecznie !

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Pan Karol jest osobą, która była nam w stanie szybko, jasno i klarownie pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego ! Jest rzeczowy i profesjonalny. Przygotował wszystkie dokumenty. Załatwił wszelkie formalności. Odpowiadał na maile nawet w późnych godzinach wieczornych. Wszystko na najwyższym poziomie. Jak najbardziej mogę polecić Pana Karola jako doradcę finansowego !

Halina profesjonalista

Polecam Pana Karola, był w stanie pomóc w uzyskaniu kredytu pomimo, że były różne niespodziewane trudności. Praktycznie zawsze dostępny w razie jakichkolwiek pytań. Bardzo profesjonalny i szybko reagujący na zmiany sytuacji, utrudnienia ze strony banku itd.

Monika Balasubramanian Kredyt na dom

Bardzo rzetelny i rzeczowy doradca. Potrzebowaliśmy przenieść kredyt hipoteczny do innego banku. Pan Karol znalazł najlepszą ofertę na rynku i pomógł nam we wszystkich formalnościach. Polecamy Pana Karola i dziękujemy za pomoc.

Marta i Rafał przeniesienie kredytu hipotecznego

Idealna osoba na właściwym miejscu. Odpowiedzialna, zaangażowana po prostu ideał....

Anna Krzymowska Kredyt hipoteczny

Sumienny i rzetelny doradca!!!!Polecam

Beata K KREDYT HIPOTECZNY

Jedyna osoba, która była nam w stanie szybko, jasno i klarownie pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego ! Obsługa, informacja, kontakt - wszystko na najwyższym poziomie. Jak najbardziej mogę polecić Pana Karola jako doradce finansowego !

Dawid K. Kredyt hipoteczny

Skorzystanie z usług Pana Karola poleciło nam kilkoro znajomych, którzy byli z tej współpracy bardzo zadowoleni. Ich opinia potwierdziła się w stu dziesięciu procentach. Pan Karol wykazał się niezwykłą cierpliwością, otwartością, spokojem, osobistym zaangażowaniem, niebywałym profesjonalizmem oraz ogromną wiedzą, zarówno z zakresu finansów jak i rynku nieruchomości, przeprowadzając nas, nieufnych i zestresowanych laików, przez cały proces wyboru i uzyskania kredytu hipotecznego. Przez cały ten czas był zawsze dostępny, służył radą i potrafił rozwiać wszystkie obawy i wątpliwości, rzetelnie informując nas o wszystkich aspektach i konsekwencjach wyboru takiej czy innej oferty. Pan Karol przygotował i załatwił wszystkie formalności, przez co cały ten proces trwał błyskawicznie. Z czystym sumieniem, serdecznie polecamy Pana Karola!

Szymon i Monika Kredyt Hipoteczny

Polecam w 100%. Szybko, konkretnie, na temat.

Ewa i Piotr Stepnowscy Kredyt Hipoteczny

Poleciłam wielu znajomym Pana Karola i bede polecać wszystkim. Rzetelny i sprawdzony doradca.

Patrycja K. Polecam doradcę Pana Karola

Bardzo polecam Pana Karola , krótkim czasie załatwił nam kredyt hipoteczny. Bardzo rzetelnie podchodzi do każdego zadania. Bardzo polecam Pana Karola.

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Z pomocy Pana Karola, przy uzyskaniu kredytu hipotecznego korzystałam już po raz drugi i bez wątpienia zrobiłabym to po raz kolejny. Usługi świadczone przez Pana Karola są na najwyższym poziomie. Bardzo pomocny i dyspozycyjny. Wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości co do zapisów w umówię. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi innym.

Sabina P. Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Do Pana Karola trafiliśmy z polecenia. Od początku do końca profesjonalnie podszedł do naszej sprawy, za każdym razem kiedy mieliśmy jakieś pytanie, był wstanie udzielić nam satysfakcjonującej nas odpowiedzi. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Karola każdemu kto stara się o kredyt.

Kamil Kredyt hipoteczny

Pan Karol bardzo nam pomógł w zakresie organizacji kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Profesjonalizm, cierpliwość i szybkie działanie- to tylko niektóre z jego atutów. Ogromnym plusem jest stały kontakt (zarówno mailowy jak i telefoniczny)- na bieżąco byliśmy informowani o sytuacji. Szczerze polecamy współpracę z tym doradcą!

Łukasz i Karolina Kredyt hipoteczny

Bardzo profesionalna, szybka obsługa przez pana Karola!!! W tym roku to był 2 raz kiedy kożystałam z usługi pana Karola. Pierwszy był w 2014 r. Za każdym razem bardzo profesionalna obsługa, trudno opisać słowami to trzeba samemu doświadczyć. Polecę i polecam każdemu.😊

Lidia Pardo Kredyty

Pan Karol pomógł mi przy kredycie na zakup działki budowlanej. Temat załatwiony w sposób profesjonalny, szybki i bezproblemowy(mimo wielu formalności). Bardzo spodobało mi się indywidualne podejście do sprawy i sprawny kontakt. Mogę z czystym sumieniem P. Karola, z resztą bez zastanowienia zdecydowałem się jego pomoc przy kolejnym etapie - kredycie na budowę domu:).

Piotr Kott Kredyt na działkę

Zgłaszając się do Karola, nawet nie spodziewałem się jak sprawnie i prosto można załatwić wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu. Coś co wydawało się czarną magia, zostało przez Karola przedstawione w sposób wyjątkowo przystępny i zrozumiały. Zawsze odpowiadał na moje, nawet najprostsze pytanie. Sprawił, że cały proces okazał się naprawdę nieskomplikowany a ja czułem się pewnie. Jeżeli chodzi o tego typu usługi to nie poleciłbym nikomu kogoś innego niż Karol. Klasa, doświadczenie i super pomoc!!!

Rafał Kredyt Hipoteczny

Pan Karol to bardzo cierpliwy i dbający o klienta doradca. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Zawsze pomocny, wszystko jasno tłumaczy, a co najważniejsze nie czeka się długo na odpowiedź mailową czy kontakt telefoniczny. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Z przyjemnością polecam innym znajomym.

Anna Kredyt hipoteczny

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo rzeczowy doradca, do którego można zadzwonić nawet w późniejszych godzinach, wysłucha i służy ogromną wiedzą merytoryczną. Cieszę się, że trafiłam z mężem na Pana Karola. U Pana Cierpisza nie ma głupich pytań, a przynajmniej nigdy nie dał tego odczuć choć zadawałam ich setki. Wszelkie formalności z deweloperem i bankiem załatwił Pan Karol. Super!

Ola Hipoteka

Pan Karol Cierpisz - kompetentny, profesjonalny, skuteczny, inteligentny - jeden z najlepszych.

Katarzyna kredyt

Poleciłabym Karola każdemu. Jest profesjonalny, rzeczowy, odpowiada na każde głupie i mądre pytanie z absolutnym zrozumieniem i cierpliwością. W jasny i przejrzysty sposób powiedział nam co zrobić w naszej sytuacji. Co jeszcze jest niesamowite to, ze Karol jest bardzo dostępny. Zaraz po pierwszym kontakcie z mojej strony, Karol zadzwonił i już robił pierwszą analizę, która odesłał mailem. Nigdy nie było problemu, żeby spotkać się z nim popołudniu. Generalnie to mało takich doradców w tym świecie. Dlatego polecam!

Magnolia Doradztwo kredytowe

Pan Karol pomagał mi przy zawieraniu kredytu hipotecznego. Polecam go z całego serca, zawsze dyspozycyjny i pomocny. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentną osobę. Szczerze polecam.

Joanna Albecka Kredyt hipoteczny

Szczerze polecamy Pana Karola. Przeprowadził rzetelną analizę, profesjonalnie doradzał, dopilnował wszelkich formalności i pośredniczył w trakcie całej procedury. Zawsze byliśmy informowany na bieżąco i nigdy nie było problemu z kontaktem mailowym i telefonicznym. Pomimo nietypowej sytuacji i wielu trudności udało się uzyskać kredyt na czas dzięki niezwykłemu zaangażowaniu Pana Karola.

Małgorzata i Artur Kredyt hipoteczny

Zgłosiliśmy się do p. Karola z prośbą o pomoc w udzieleniu nam kredytu hipotecznego na budowę domu. Już na pierwsze spotkanie był przygotowany i przedstawił nam oferty banków oraz szczegółowo je z nami omówił. Formalności związane z kredytem zostały szybko załatwione a w razie jakichkolwiek pytań był zawsze dostępny pod telefonem. Kredyt hipoteczny został nam przyznany. Dziękujemy

Weronika Kredyt hipoteczny

Pan Karol jest człowiekiem godnym polecenie, zawsze do dyspozycji, pełna kompetencja, ogromna wiedza w sprawach bankowych. Pan Karol zawsze i cierpliwie odpowiadał na moje pytania, polecam go wszystkim którzy potrzebują szybkiej fachowej porady w sprawie kredytu. Doprowadził moją sprawę szybko, sprawnie bezproblemowo.

Dzierwa Irekeusz Ekspert Kredytowy Klientów

Serdecznie polecam wspolprace z Panem Karolem. Pelen profesjonalizm i duza wiedza pozwolila mi na najkorzystniejsze warunki pozyczki. Zachecam do kontaktu.

Mikolaj Pozyczka gotowkowa

Polecam, bardzo profesjonalmy I chetnie odpowiadajacy na pytania ekspert ktory szybko I sprawnie pomogl mi w uzyskaniu kredytu.

Jakub Paluch Polecam

Z panem Karolem kontakt mieliśmy już ponad pół roku przed złożeniem wniosku kredytowego, a w momencie kiedy zdecydowaliśmy się na kredyt widzieliśmy się z panem Karolem zaledwie jeden raz. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo sprawnie nam się współpracowało. Odpowiedź na jakiekolwiek pytania otrzymywaliśmy niemal od razu, nawet w weekendy. Pan Karol był bardzo zaangażowany w sprawę naszego kredytu. Poza kontaktem z bankiem, pomógł nam w sprawach bezpośrednio związanych z kontaktem z deweloperem za co bardzo dziękujemy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy . Otrzymaliśmy kredyt i możemy cieszyć się nowym mieszkaniem. Z całego serca polecamy pana Karola!!!!!!!!

Agnieszka i Jarek Kredyt hipoteczny

Osoba zdecydowanie godna polecenia! Fachowe podejście oraz bardzo obszerna wiedza pozwala mu zaproponować najlepsze rozwiązanie dla klienta. My na każdym kroku czuliśmy pełne wsparcie w procesie wyboru banku oraz wysokości kredytu mimo pewnych przeciwności losu. Ma na wszystko gotowe rozwiązanie, a my jako klienci czuliśmy się pewnie i bezpiecznie w trakcie podejmowania (jak się później okazało) dobrej decyzji. Jeszcze raz dziękujemy!

M&M K. Pełen profesjonalizm

Serdecznie polecam wspolprace z Panem Karolem. Bardzo konkretna I fachowa obsluga. Pelen profesjonalizm !

Tomasz Kredyt

Pan Karol to ekspert przez duże E, specjalista, który udzielał odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, konkretny, rzetelny, zawsze przygotowany. Kontaktowałam się z Panem Karolem niejednokrotnie zarówno przez telefon, jak i e-mail, nigdy nie musiałam czekać na odpowiedź. Cenię Pana Karola za bardzo indywidualne podeście do klienta, był to mój pierwszy kredyt, co wiązało się z ogromnym stresem, dzięki Panu Karolowi cała procedura przebiegła pomyślnie, w przesympatycznej atmosferze, ponieważ co istotne Pan Karol roztacza bardzo pozytywną aurę przede wszystkim jako osoba. Gdyby we wszystkich bankach, urzędach, instytucjach pracowali tacy ludzie, jak Pan Karol świat byłby piękniejszy, a przede wszystkim lepiej zorganizowany, a poziom zadowolenia klientów za każdym razem sięgałby zenitu. Gorąco polecam!!!

Karolina Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam współpracę z panem Karolem. Konkretne i rzetelne doradztwo, zarówno w kwestii niezbędnej dokumentacji, jak i samej nieruchomości. Pokierował mnie również w kwestii funduszu remontowego, dzięki czemu właśnie kończę remont mieszkania z rynku wtórnego i przeprowadzam się. Zawsze dyspozycyjny i pomocny, dzięki niemu cały proces przebiegł bardzo sprawnie i bezstresowo. Mimo, iż jestem z Malborka a biuro jest w Gdyni, musiałam być tam osobiście tylko 2 razy. W przeciągu miesiąca załatwiliśmy wszystko. Pełen komfort, polecam serdecznie!

Justyna Jaworska Kredyt budowlano-hipoteczny

Pan Karol to bardzo dobry konkretny doradca, duża wiedza i pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, kredyt załatwiony bez żadnych komplikacji. Szczerze polecamy współprace z P. Karolem jest to osoba godna zaufania, napewno będziecie zadowoleni. Polecamy i zachęcamy do współpracy.

Norbert i Gosia Kredyt hipoteczny

Pan Karol rzetelnie i profesjonalne podszedł do naszej sprawy. Współpraca , mimo trudnego dla nas czasu , przebiegała sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Informacje o otrzymaniu kredytu otrzymaliśmy od pana Karola po niespełna miesiącu. Pan Karol okazał się w pełni profesjonalnym doradcą. Szczerze polecamy usługi pana Karola , który pomimo naszych obaw zawsze wspierał nas i bez żadnego zawahania odpowiadał nam na nasze pytania i wątpliwości. Profesjonalizm i ogromna wiedza pana Karola doprowadziła nas w szybkim tempie do wymarzonego "M" . Serdecznie pozdrawiamy pana Karola i szczerze dziękujemy za fachową pomoc.

Marcin i Edyta KREDYT HIPOTECZNY

Bardzo dobry, konkretny doradca kredytowy. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy osoby, która tak angażuje się by pomóc swojemu klientowi. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, wyczucie, i mnóstwo cierpliwości. Wszystkim którzy szukają doradcy kredytowego polecamy Pana Karola.

Maria i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Szczerze polecam Pana Karola, pełen profesjonalizm, stały kontakt i pomoc przy wątpliwościach

Mikołaj Kredyt hipoteczny

Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy z panem Karolem. Mieliśmy z mężem trudności z otrzymaniem kredytu na pożądanych warunkach, korzystając z "pomocy" innego doradcy straciliśmy 6 miesięcy na bezowocnych staraniach o kredyt. Kiedy zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z panem Karolem w ciągu niespełna miesiąca uzyskaliśmy kredyt hipoteczny na o wiele lepszych warunkach niż nam kiedykolwiek wcześniej proponowano. Nigdy nie mieliśmy problemu z komunikacją, otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytanie oraz mogliśmy się umówić w odpowiadającym nam terminie. Serdecznie polecam.

Anna Marciniak Kredyt hipoteczny oraz komercyjny

Z Panem Karolem współpracowało się bardzo przyjemnie. Już przy pierwszej rozmowie telefonicznej p. Karol był w stanie podać przynajmniej dwa rozwiązania mojego problemu. Czynności kredytowe również przebiegły bardzo sprawnie i bezproblemowo. Wszystko wiedziałem na bieżąco, a w razie jakichś wątpliwości czy pytań nigdy nie było problemu z kontaktem. Jeśli w przyszłości będę potrzebował wziąć kolejny kredyt to z pewnością p. Karol będzie pierwszą osobą z którą się skontaktuję. Gorąco polecam!

Paweł Marciniak Doradzenie najkorzystniejszej opcji kredytowej

Pan Karol Cierpisz to bardzo profesjonalny, rzetelny i uprzejmy doradca finansowy. Z czystym sumieniem i ręką na sercu nie poleciłabym nikogo innego tylko tego Pana. Do Pana Karola trafiłam z polecenia. W bardzo krótkim czasie krok po kroku udało się załatwić dla mnie dwa kredyty: hipoteczny i gotówkowy. Wcześniej dostałam bardzo dużo dobrych wskazówek od Pana Karola. Profesjonalnie Pan Karol podszedł do mojej sprawy. Sprawdził każdy szczegół i opcję, która była dla mnie najkorzystniejsza. O każdej porze dnia, a nawet w weekendy służył pomocą telefoniczną i e-mailową. Potrafił odpowiedzieć i doradzić na każde zadane pytanie dotyczące mojej sprawy. Podsumowując gorąco polecam w 100 % wszystkim Pana Karola, którzy w przyszłości planują wziąć kredyt.

Joanna Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Polecam z czystym sumieniem pana Karola . Kredyt załatwiony od początku do końca bez żadnych problemów . Ciągły kontakt telefoniczny i mailowy , dobranie dogodnych warunków . Odpowiednia osoba na tym stanowisku.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Pan Karol pomogl mi uzyskac kredyt hipoteczny na duze mieszkanie od dewelopera w EUR. Bardzo profesjonalna obsluga, znajomosc rynku i szukanie rozwiazax wobec nieoczeliwanych sytuacji. Bardzo polecam uslugi Sprwdzonego doradcy - pomoc przy przygotowaniu i wypelnieniu dokumentow i kimunikacji z bankami. Jego pomoc zaoszczedzila mi mnostwo czasu. Polecam wszystkim poszukujacych rozwiazan na skomplikowanym rynku hipotecznym!

Agnieszka - klient Pana Karola Cierpisza Pozyskanie kredytu dla osoby pracujacej zagranica

Prawdziwy doradca hipoteczny !!! Profesjonalizm , duża wiedza , bardzo polecam pana Karola .

Kasia Kredyt Hipoteczny

Dołączamy do wszystkich zadowolonych klientów Pana Karola. Rozmawialiśmy z czterema innymi doradcami w sprawie kredytu na zakup mieszkania, każdy z nich mówił, że w naszym przypadku kredyt w złotówkach jest niemożliwy, ponieważ mąż zarabia w funtach, a teraz banki udzielają kredytów w walucie, w której się zarabia. Tylko Pan Karol powiedział, że jest to możliwe, dlatego zdecydowaliśmy się na jego usługi . Udało się :) dostaliśmy kredyt hipoteczny na dobrych warunkach. Dokumenty były wypełnione od razu, nie odkładane na kolejny dzień. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą, a bankiem. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Pełen profesjonalizm! Dziękujmy i bardzo polecamy! Luiza i Sławek.

Luiza i Sławomir Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Karolem. Cały proces od przygotowania symulacji, porównania ofert, poprzez omówienie umów o kredyt, wybór korzystnej umowy oraz jej podpisania przebiegło bardzo sprawnie, jasno i rzeczowo. Łatwy i szybki kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy o każdej porze dnia i nocy. Gorąco polecamy Pana Karola jako doradcę kredytowego. Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Natalia, Maciej Kredyt hipoteczny

Doradca w stu procentach godny wyboru. Pełna i profesjonalna obsługa , od początku do samego końca. Pomoc w wyborze banku i uzyskania kredytu szybka i bardzo sprawna. Dyspozycyjność pełna , każde moje pytanie, zagadnienie z dziedziny finansów i bankowości zostało mi objaśnione szczegółowo i w pełni zrozumiale.Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Adam Pepliński Pomoc w zakupie domu

Z Panem Karolem współpracuję od trzech lat, za każdym razem przeprowadza mnie perfekcyjnie przez wszystkie formalności bankowe a na dodatek jak tylko jest możliwość chętnie negocjuje z bankiem lepsze warunki kredytowe, za co jestem mu wdzięczny. Po za tym Pan Karol posiada dużą wiedzę w zakresie nieruchomości co często pomaga w podjęciu trudnych decyzji. Często polecam swoim znajomym Pana Karola, jest to dobry a przede wszystkim niezależny doradca kredytowy który jest zawsze pod telefonem chętny w udzieleniu rady i odpowiedzi na nie zawsze łatwe pytania. Gorąco polecam

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Pan Karol wykazał się profesjonalizmem i ogromną kompetencją przy naszych staraniach o uzyskanie kredytu hipotecznego. Przedstawił oferty różnych banków, służył radą i rozumiał nasze oczekiwania. Współpraca z Panem Karolem układała się wzorowo ponieważ jest to osoba komunikatywna i dyspozycyjna. Śmiało mogę przyznać że dzięki tej współpracy szybko, sprawnie i bez żadnych utrudnień został nam przyznany kredyt.

Magdalena Mateja Kredyt hipoteczny

Do Pana Karola udałam się po poradę w sprawie kredytu hipotecznego, na który w niedalekiej przyszłości zamierzam się zdecydować. Omawiając warunki, wspomniałam o aktualnych zobowiązaniach. Pan Karol od razu zareagował na kredyt gotówkowy , który posiadałam w jednym z banków, wskazując, iż jest on drogi. Zaproponował poszukanie tańszego kredytu na spłatę tego zobowiązania. Dzisiaj płacę niższą ratę przy krótszym okresie spłaty. Pan Karol to świetny doradca, do którego warto udać się nawet wtedy, kiedy zamierzamy zaciągnąć niewielkie zobowiązanie. Może się bowiem okazać, że gdy robimy to na własną rękę, płacimy dużo za dużo - tak jak to było w moim przypadku. Pan Karol jest osobą posiadającą ogromną wiedzę w dziedzinie, którą się zajmuje. Bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania i szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości. Człowiek, którego doradztwo polecam wszystkim tym, którzy chcą sprawnie i szybko przejść przez gąszcz bankowych klauzul i wymogów. Przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny z pewnością kolejny raz zdecyduję się na pomoc Pana Karola. Serdecznie polecam.

Agnieszka kredyt gotówkowy

Bardzo dobrze wspominamy współpracę z Panem Karolem. Wszelkie niejasności związane z kredytem, rzetelnie wytłumaczył nam i odpowiadał na każde nasze pytanie. Gorąco polecamy

Selonka Piotr kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Karolem. Bardzo szybko i sprawnie załatwiał wszelkie formalności, podpowiadając wszystkie możliwe opcje. Służył pomocą od początku do końca.

Michał Drabarczyk kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej

Sprawnie i szybko. Kredyt uzyskałem dokładnie na takich warunkach jakie określił Pan Karol podczas pierwszych rozmów. Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości i ofert które przedstawiają banki. Pełna informacja i wykaz dokumentów, które musze przygotować aby postępowanie poszło bez niepotrzebnych opóźnień i problemów. Szczerze polecam Pana Karola

Adam Sosnowski Organizacja kredytu

Profesjonalne podejscie Profesjonalna wspolpraca Profesjonalne doradztwo Dzieki Niemu wybralem naprawde najlepsza oferte kredytu hipotecznego

Adam Bysikiewicz Dzialka na kredyt hipoteczny

Do Pana Karola trafiłem z polecenia. Od piereszego spotkania w sposób profesjonalny Pan Karol wytłumaczył mi na czym polega kredyt hipoteczny, jake mamy możliwości wśród wielu banków. Wreszcie gdy opracowaliśmy strategie działania służył i służy radą na kazdym etapie współpracy. Pomagał mi również w sprawdzaniu nieruchomości pod względem formalnym. I tak sfinalizowałem zakup miszkania w Rumi. Uczciwie, rzetelnie, fachowo. Panie Karolu serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Bartosz Zapaśnik Współpraca w zakresie doradztwa

Doradca profesjonalny, polecam z czystym sumieniem.

Magdalena S. Kredyt

Szybko sprawnie i fachowo

Łukasz Pracz Opinia

Załatwione zgodnie z oczekiwaniami.

Mirosław Kredyt mdm

Do Pana Karola zwróciłam się z prośbą o szybkie wyliczenie zdolności kredytowej (bardzo zależało mi na czasie). Otrzymałam odpowiedź ekspresowo, mimo, że to była późna godzina i nie liczyłam na wiadomość tego samego dnia. Potem Pan Karol przeprowadził i wytłumaczył wszystkie procedury. Kontakt był zarówno e-mailowy, jak i telefoniczny, każda wątpliwość została szczegółowo wytłumaczona przez Doradcę. Pan Karol działa z korzyścią dla Klienta, przedstawia najlepsze warianty i tłumaczy dokładnie wszystkie szczegóły. Bardzo polecam wszystkim, którzy ubiegają się o kredyt - stresowałam się zakupem mieszkania (w dodatku bez pośrednika), a dzięki Panu Karolowi wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Panie Karolu - dziękuje za pomoc :) Jest Pan nieoceniony. Pozdrawiam

Olga Z Kredyt hipoteczny

Doradca bardzo profesjonalny. Wszystko na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam Pana Karola.

Karol Kredyt hip

Zleciłem dwa duże tematy panu Karolowi, z obu wywiązał sie bardzo profesjonalnie , rzeczowo. Potrafi doradzić i uważam że można mu zaufać. Zna się na swojej pracy . Szczerze polecam p. Karola. Pozdrawiam Michał W.

Michał Wysocki Uczciwie polecam

Planowałem kupić samochód i wspomóc się kredytem samochodowym. Wstępnie porównałem oferty kalkulatorów internetowych. Skontaktowałem się także z Panem Karolem i zaproponował tradycyjny kredyt gotówkowy na lepszych warunkach niż te internetowe. Przy kredycie samochodowym bank wymaga cały pakiet ubezpieczeń, przy gotówkowym - już nie. Formalności przebiegły sprawnie. Jedno spotkanie to przekazanie danych do wniosku. Po pozytywnej weryfikacji przez bank - wizyta w oddziale celem zawarcia umowy. Polecam.

Mateusz Kredyt na zakup samochodu

W pełni pozytyw. Wszystko pod kontrolą. POLECAM.

Michał Mielewczyk Kredyt hipoteczny

Pan Karol to najlepszy doradca. Odpowiada na wszystkie pytania i maile. Jest bardzo uprzejmy. Wszystkim doradzi i pomoże w najlepszym wyborze. Gorąco polecam!

Patrycja Pan Karol

Pana Karola poleciła mi znajoma .Pan Karol to rzetelny i godny zaufania doradca a przy tym bardzo uprzejmy i pogodny .Sprawnie przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy szczegółowo odpowiedział na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości.Pragnę serdecznie podziękowac Panu Karolowi za pomoc w uzyskaniu kredytu który otrzymałam w krótkim czasie ....Gąroco polecam wszystkim chcącym ubiegac się o kredyt....Pozdrawiam

Lucyna Słowikowska Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Kredyt hipoteczny i załatwienie wszystkich spraw dotyczących kredytu przebiegało szybko i bez problemu. Bardzo dobre jest to , że Pan Karol bierze dużo na siebie i odciąża klientów. Ogólnie to bardzo duża wiedza odnośnie kredytów i profesjonalne podejście. Pana Karola polecili nam znajomi i to był dobry wybór a teraz my polecamy innym.

Bartłomiej i Joanna Sobisz Kredyt hipoteczny

Doradca w pełni profesjonalny. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam i zachęcam do współpracy!!!

David Malottke Kredyt Hipoteczny + Mdm

Zdecydowanie polecamy Pana Karola jako profesjonalnego doradcę. Podczas starań o kredyt napotkaliśmy pewne trudności według nas nie do przeskoczenia. Pan Karol okazał się strzałem w dziesiątkę! Mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc w każdej chwili, każdy problem był błyskawicznie rozwiązywany. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecamy i dziękujemy!

Michał i Patrycja Kredyt z dopłatą MDM

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Karolem. Mimo że nie jestem klientem na milion zł, zawsze był cierpliwy, życzliwie i kompetentnie odpowiadał na moje pytania, udzielał informacji i rady - co dla mnie ważne. Miałam z nim super wygodny kontakt - oddzwaniał, pisał SMSy gdy nie mogłam rozmawiać a na żywo nie piętrzył spraw do omówienia, tylko błyskawicznie załatwiał temat. Wszystkim znajomym poszukującym kredytu podałam już numer do Pana Karola.

Justyna Sieradzińska kredyt

Doskonala znajomosc rynku, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Absolutnie polecamy.

Renata i Krzysztof Dziambor kredyt bankowy

Pełen profesjonalizm, konkret i bardzo dobra komunikacja z czystym sumieniem polecam Pana Karola :)

Gitsquad.pl Proces kredytowy

Pan Karol wyciągnął nas z niemałych tarapatów i był nieocenioną pomocą w procesie zakupu mieszkania pod inwestycję. Współpracowaliśmy wcześniej z innymi pośrednikami i bez wahania mogę powiedzieć, że pan Karol to nie zwykły rzemieślnik, ale człowiek o nieprzeciętnych zdolnościach analitycznych, który zdecydowanie wybija się na tle pozostałych kolegów z branży. Z czystym sercem polecam!

Katarzyna Kaczmarczyk Najlepszy doradca

Zdecydowanie polecamy Pana Karola jako profesjonalnego i kompetentnego doradcę. Mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie naszych starań o kredyt hipoteczny. W przypadku wątpliwości, czy pytań niezwłocznie udzielał odpowiedzi. Przez cały czas naszej współpracy wykazywał się ogromną wiedzą oraz dużym zaangażowaniem. Wymiana niezbędnych dokumentów nie przysporzyła najmniejszych trudności. Każda trudna sytuacja była rozwiązywana przez Pana Karola błyskawicznie i skutecznie. Podsumowując właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecamy i dziękujemy ;)

Joanna i Piotr kredyt hipoteczny

Witam, zajmuje się kredytami od ponad 3 lat i za każdym razem kiedy mam problem z jakimś trudnym kredytem dzwonię do Karola i pytam o jego opinie. Jest on na rynku wiele lat dłużej i zawsze służy dobrą radą. Szczerze polecam jego chociaż jest moją konkurencją ponieważ ma on ogromną wiedzę i jest właściwą osobą we właściwym miejscu.

Pośrednik finansowy Pomoc

Rzetelna i sumienna osoba, obsługa i pomoc na najwyższym poziomie ! Z czystym sumieniem można rekomendować usługi P.Karola ! :)

Maja Rekomendacja

Nasza sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało nam się, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Pana Karola znaleźliśmy poprzez internet, postanowiliśmy spróbować i okazało się, że jednak nie jest aż tak źle jak myśleliśmy. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pomocy, jaką dał nam Pan Karol udało się otrzymać upragniony kredyt. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Dzięki niemu mieszkamy w naszym wymarzonym domu, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Panie Karolu !!! Renata i Marcin

Renata I Marcin Kredyt hipoteczny.

Witam wszystkich. Pan Karol bardzo mily i ogarniety gosc. Zalatwil wszystko bardzo szybko. Jak bede mial w przyszlosci kredyt do wziecia to napewno sie zglosze. Dziekuje i Pozdrawiam panie Karolu

Robert Szulc mieszkanie mdm orlex

Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Karola. To bardzo kompetentny, miły, zaangażowany, sprawny, skuteczny doradca. Pan Karol pomagał nam już przy drugim kredycie. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Chociaż My już w pewnym momencie nie wierzyliśmy że się uda to Pan Karol zrobił wszystko aby Tak się stalo. Teraz jak ktoś nas pyta o dobrego doradcę finansowego z czystym sumieniem polecamy Pana Karola;). Polecamy bez dwóch zdań.

Anita Stachowska i Jacek Janiak Kredyt hipoteczny

O Panu Karolu możemy, wraz z Ukochaną mówić w samych pozytywach. Profesjonalizm, czas, zrozumienie, znajomość rynku i zagadnień swojego fachu i chyba przede wszystkim proponowanie rozwiazan o ktorych nie mieliśmy pojecia. Dzieki Niemu sprawa naszego kredytu hipotecznego szla w odpowiednim trybie, i mimo "oryginalnych" problemow ze strony banków, zakoczyla sie sukcesem. Dzisiaj jestesmy na mecie z wykończeniem naszego mieszkanka i zaraz bedziemy juz w nim mieszkac. Polecamy Pana Karola , i jeszcze raz dziękujemy! :)

P. Borkowski Tylko pozytywy

Pan Karol bardzo pomógł mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Zaczynając od skompletowania dokumentacji, złożenia wszystkich potrzebnych dokumentów i wniosków aby otrzymać kredyt mieszkaniowy (z dofinansowaniem MDM), a kończąc na sfinalizowaniu uzyskania kredytu gdzie zaproponował swą obecność podczas podpisywania umowy z bankiem. Jestem pełen szacunku za profesjonalizm, dużą widzę i umiejętność wytłumaczenia wszystkich pojęć, zasad związanych z uzyskaniem kredytu . Jestem zadowolony w stu procentach i polecam Pana Karola wszystkim, którzy chcą starają się o kredyt mieszkaniowy. Pozdrawiam

Ariel Kredyt mieszkaniowy

Pan Karol Cierpisz jest osobą bardzo pracowitą, rzetelną i skrupulatną, ponadto niezwykle profesjonalną. Pan Karol jest niesamowicie zdeterminowany i zaangażowany w osiągnięcie sukcesu - gdyż Naszą sprawa była dość skomplikowana. Był taki moment podczas starania się o kredyt, ze zupelnie zwatpilismy ,ze to sie uda gdyz czas dzialal na nasza niekorzysc -na szczescie Pan Karol byl pewny osiagniecia sukcesu i udalo się. Jeżeli chodzi o kontakt, Pan Karol zawsze był dostępny telefonicznie i mailowo. Serdecznie, szczerze polecamy każdemu usługi Pana Karola, jest osobą godną zaufania!

Kwiatkowska Magdalena Kredyt hipoteczny

Pan Karol był trzecim doradcą do którego trafiłem. Dwaj poprzedni byli bardzo niekompetentni (nie chce użyć słowa nieporadni). Wszystko sprawnie, szybko, kulturalnie. Współprace oceniam na 10 (1-10). Na pewno jeszcze skozystam.

Krenżel Marcin Kredyt mieszkaniowy

Pan Karol Cierpisz jest osoba bardzo kompetentna,rzetelna i w pelni godna zaufania.Niezastapiony przy zalatwianiu formalnosci zwiazanych z kredytem hipotecznym na zarobki z poza kraju(nawet tlumaczenie dokumentow wzial na siebie).Napewno gdy bedziemy my lub nasi bliscy i znajomi potrzebowali pomocy doradcy finansowego poprosimy o pomoc Pana Karola.Panie Karolu jeszcze raz bardzo dziekujemy.

Dorota i Ireneusz Milewscy profesjonalizm

Bardzo polecam .Miło, sympatycznie,bezproblemowo i mega profesjonalnie.

Izabela Szeląg Kredyt

Witam. Kredyt hipoteczny. Początkowo myślałem, że wzięcie pożyczki na budowę wymarzonego domu będzie proste, kilka dokumentów trochę podpisów i po sprawie. Lecz, gdy zacząłem się starać o pożyczkę przeraziłem się ilością papierów do przewiezienia i czasu, który muszę poświęcić na to. Poprosiłem Pana Karola o pomoc w uzyskaniu kredytu. Bez wahania zajął się moja sprawa (a uwierzcie nie była prosta). Decyzję o przyznaniu kredytu dostałem w bardzo krótkim czasie. Dzięki Panu, Karolowi Cierpisz mogę wraz z moją rodziną cieszyć się pięknym domem. Nie ma sprawy kredytowej z którą by sobie nie dał rady. Polecam każdemu, kto ma marzenia a nie wie jak pozyskać środki na ich realizację.

Artur Bolda Kredyt hipoteczny

Skorzystałam z usług Pana Karola i jestem zadowolona w 100%. Pan Karol bardzo poważnie podszedł do tematu. To sympatyczny, rzetelny,pełny profesjonalizmu,posiadający ogromną wiedzę Doradca Finansowy,Jego zaangażowanie, kontakt i szybkie działanie to ogromne atuty.Sprawnie wszystko zorganizował,doradził najlepsze rozwiązanie i zawsze służy pomocą. Każdemu kto pragnie mieć najlepsze warunki kredytu mogę z czystym sumieniem polecić Pana Karola. Ze swojej strony bardzo dziękuję,mieszkam już na swoim -Panie Karolu bez Pana by się to nie udało.Serdecznie dziękuję!

Małgorzata Szewczyk Kredyt Hipoteczny

Pan Karol Cierpisz jest osobą bardzo pracowitą, rzetelną i skrupulatną, ponadto niezwykle profesjonalną. Dzięki Panu Karolowi mieszkamy dziś w naszym domu. Pan Karol urzekł nas najbardziej tym, że dało się odczuć, iż jest niesamowicie zdeterminowany i zaangażowany w osiągnięcie sukcesu - co dla nas oznaczało kredyt na kupno i remont domu, zachowując niską, bardzo przystępną ratę. Był taki moment podczas starania się o kredyt, w którym Pan Karol Cierpisz znalazł specjalnie dla nas jakiś drobny zapis w regulaminach banku przemawiający na naszą korzyść, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni, bo dzięki temu sprawa zakończyła się pomyślnie. Jeżeli chodzi o kontakt, Pan Karol zawsze był dostępny telefonicznie i mailowo, zawsze informował nas z wyprzedzeniem, kontrolował przepływ dokumentów, negocjował dla nas najlepsze warunki. Serdecznie, szczerze polecamy każdemu usługi Pana Karola, jest osobą godną zaufania!

E. M. Retajczyk Nie szukaj innego doradcy niż Karol Cierpisz!

Polecam Pana Karola jako kompetentnego i skutecznego Doradcę Finansowego. Pan Karol porównał oferty wiodących banków uwzględniając wszelkie trwające promocje i okoliczności danego przypadku dzięki czemu mogłem uzyskać kredyt na satysfakcjonujących, najkorzystniejszych dla mnie warunkach. Największą pomocą okazało się zapanowanie nad całą dokumentacją kredytową, co znacznie ułatwiło przebieg całego procesu.

Karol Rotta Kredyt hipoteczny

W pełni profesjonalna i szybka obsługa . Łatwy kontakt i pełna dyspozycyjność. Polecam

Michał kredyt hipoteczny

Jesteśmy kolejnymi osobami które podpisują się pod wszystkimi pozytywnymi opisami na temat pana Karola Cierpisza. Pomógł nam w krótkim czasie załatwić wszystkie formalności kredytowe pod hipotekę na kwotę 150tyś zł kredytu w koronach norweskich gdzie w różnych bankach było to nie możliwe. Kompetencje w sprawach bankowych pana Karola Cierpisza jest rzetelna. W przyszłości jeżeli zajdzie taka potrzeba nie omieszkamy z usług pana Karola skorzystać. Polecamy Dorota i Krzysztof

Dorota i Krzysztof rekomendacja

Pan Karol z pełnym zaangażowaniem podszedł do mojej sprawy. Kredyt otrzymałam w niespełna miesiąc. Sprawa była skaplikowana i z każdą moja obawa mogłam się zwrócić do Pana Karola. Polecam na 100 % Pana Karola Cierpisz jako doradcę.

Katarzyna kredyt hipoteczny

Pan Karol z pełnym zaangażowaniem podszedł do mojej sprawy. Kredyt otrzymałam w niespełna miesiąc. Sprawa była skaplikowana i z każdą moja obawa mogłam się zwrócić do Pana Karola. Polecam na 100 % Pana Karola Cierpisz jako doradcę.

Katarzyna kredyt hipoteczny

Z posrod kilku doradcow ,jedynie Pan Karol pomogl mi uzyskac kredyt.Ze wzgledu na to ze pracowalem w firmie rodzinnej i mialem zaledwie 22 lata dla reszty doradcow byla to bariera nie do przeskoczenia.Od roku jestem wlascicielem wlasnego mieszkania.Dziekuje serdecznie i pozdrawiam Mateusz C.

Mateusz Ciechanowski kredyt hipoteczny

Doradca w pełni profesjonalny. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam i zachęcam do współpracy!!!

Tomasz P. Kredyt

Polecam wszystkim usługi Pana Karola - krok po kroku poprowadził nas przez wszystkie etapy kredytu hipotecznego, wynegocjował bardzo dobre warunki, pomagał w załatwieniu dokumentacji, zawsze służył pomocą i nawet w czasie choroby odpowiadał na nasze pytania. Bardzo profesjonalny, skrupulatny, dokładny i przede wszystkim skuteczny doradca. Polecam bardzo.

Patrycja Pranszke Polecam - sprawdzony doradca

W zeszłym roku starałam się o kredyt hipoteczny i dzięki Panu Karolowi wszystko załatwiłam sprawnie i szybko. Pomógł w doborze najlepszej oferty, wynegocjował lepsze warunki kredytu. O wszystkich postępach byłam informowana na bieżąco ,a w razie jakichkolwiek wątpliwości z Mojej strony bez względu na porę otrzymywałam szybką i konkretną odpowiedz na zadane pytanie. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Karola jako profesjonalnego i sumiennego doradce.

Aleksandra Przybyłowicz Kredyt hipoteczny

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Karola jako najlepszego doradcę kredytowego. Poza tym, że jest On bardzo sympatyczną osobą, największymi Jego zaletami są: profesjonalizm, ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, zaangażowanie (mało kto jest do dyspozycji w godzinach wieczornych), komplementarność usług, elastyczność i cierpliwość :) – wszystkie te czynniki zaowocowały otrzymaniem kredytu hipotecznego. Nieoceniona pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów, szybki kontakt we wszelkich wątpliwościach - wszystko to sprawiło, że współpraca z Panem Karolem była bardzo przyjemna. Co bardzo ważne – Pan Karol mówi o wszystkich ukrytych kosztach i wyjaśnia konsekwencje zapisów „drobnym druczkiem” na dokumentach bankowych. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Ewelina kredyt hipoteczny

Karol cierpisz to osoba jak najbardziej godna polecenia, oprocz dotarczania odpowiedznich dokumentow do Pana Karola , nie musialem absolutnie nic wiecej robic. Żadnego chodzenia od banku do banku , w 3 tygodnie , dzieki profesionalnej obsłudze Pana Karola uzyskałem potrzebny kredyt, a co za tym idzie wymarzone mieszkanie. Serdecznie polecam.

Maksymilian Labuda Kredyt mieszkaniowy

Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Karola. To bardzo kompetentny, sprawny a przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią, zawsze dostępny. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura osobista, spokój i opanowanie. Polecamy bez dwóch zdań.

Emilia i Marcin Pranschke kredyt hipoteczny

Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Karola. To bardzo kompetentny, sprawny a przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią, zawsze dostępny. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura osobista, spokój i opanowanie. Polecamy bez dwóch zdań.

Emilia i Marcin Pranschke kredyt hipoteczny

Pan Karol kompetentnie zajął się moją sprawą co spowodowało, że mam własne w całości skredytowane mieszkanie. Wszystkie formalności załatwione profesjonalnie, zawsze dostępny pod telefonem. Kredyty dostosowane do moich oczekiwań i możliwości. Jestem bardzo zadowolona i polecam jego usługi przyszłym klientom.

Daria Czerwińska Kredyty

Pan Karol bardzo sprawnie i profesjonalnie zajął się naszymi sprawami związanymi z kredytem hipotecznym. Polecam.

Beata Szczukowska Kredy hipoteczny

Do Pana Karola trafiliśmy z polecenia i tej decyzji nie żałujemy. Przeprowadził nas przez wszystkie zawiłości kredytu. Profesjonalny , rzetelny, operatywny, naprawdę godny polecenia.

Ola hipoteka

Polecamy usługi Pana Karola. Kompetentny i solidny. Pełen profesjonalizmu. Szybko i wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości, od ręki wyszukuje najdogodniejsze oferty. Przez cały czas załatwiania sprawy pozostaje do dyspozycji.

Krystyna i Waldemar Krajewscy Rekomendacja

Mieliśmy szczęście, że poznaliśmy Pana Karola. Profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca. Ogromne pokłady cierpliwości wobec takich laików w sprawach finansowych jak my. Kontakt telefoniczny i mailowy wzorowy. Otrzymanie kredytu hipotecznego z pomocą Pana Karola to przede wszystkim oszczędność czasu, stresu i poczucie bezpieczeństwa. Przy tym sympatyczny i kulturalny :) Szczerze polecamy !!!

Kasia i Marek Thiel Kredyt hipoteczny

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Karola Cierpisz, z którego pomocy skorzystałam razem z mężem, starając się o kredyt hipoteczny. Polecam szczególnie tym, którzy są przerażeni zagadnieniami finansowymi i prawnymi, a zamierzają "bezboleśnie" i szybko przejść przez cały proces ubiegania się o kredyt. To doradca przez duże "D" - każdy przypadek traktuje indywidualnie i przy każdym rozważa kilka możliwości, a następnie pomaga w wyborze tej najwłaściwszej. Kontakt telefoniczny i mailowy oceniam bardzo dobrze. Pan Cierpisz bardzo szybko odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Pan Karol to nie tylko profesjonalista w swoim fachu, ale też życzliwy, pogodny człowiek. Jego usługi poleciłam m.in. siostrze, która również była bardzo zadowolona z przeprowadzenia jej przez gąszcz wszystkich procedur związanych z uzyskaniem kredytu. Jeśli kiedykolwiek w przyszłości pojawi się taka potrzeba, na pewno po raz kolejny skorzystam z usług Pana Karola. Póki co rekomenduję Go wśród bliskich i znajomych. Dla szukających i zastanawiających się nad wyborem tego właściwego doradcy, podpowiadam - Karol Cierpisz.

Katarzyna Sobolewska kredyt hipoteczny

Krótko i na temat - 100% profesjonalizm. Pan Karol pomógł mi w uzyskaniu kredyu mieszkaniowego w koronach norweskich, co nie było łatwe bo przez długi czas żaden bank nie udzielał kredytu w tej walucie. Czekalismy chwilkę aż się coś zmieni i gdy pojawiła się możliwość otrzymania kredytu w tej walucie to cała reszta potoczyła się szybko i profesjonalnie. Mieszkam i pracuję za granicą i jest mi nie łatwo zorganizować czas żeby przylecieć do polski, dlatego zależało mi żeby załwić większość spraw przez internet i tak było. Podobała mi śię również wśpółpraca pana Karola z deweloperem , wszystko było tak zgrane że w sumie przyleciałem podpisac akt notarialny. Polcam Karola wszystkim pracującm za granicą, chcącym kupić mieszkanie w Polsce.

Tomasz Asmus kredyt mieszkaniowy

Jeżeli nie masz czasu na bieganie po bankach i chcesz uzyskać dobrą ofertę kredytową to polecam p. Karola. Konkretny doradca, który zadba o Twój interes i wyjaśni wszystkie niejasności. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Piotr Kwiatkowski kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Witam, nie korzystałam wcześniej z usług żadnego doradcy finansowego. Pana Karola polecił nam developer u którego postanowiliśmy kupić mieszkanie. Myślę ,że nie mogliśmy lepiej trafić. Od samego początku był bardzo pomocny udzielając wyczerpujących odpowiedzi na każde z naszych licznych pytań. Bez trudu ocenił naszą zdolność kredytową. Jasno i przystępnie wyjaśnił różnice pomiędzy kredytami w różnych bankach. Pan Karol bez wahania wytypował bank, który udzieli nam takiego kredytu, pilotował załatwienie wszystkich dokumentów, kilkakrotnie osobiście udzielając się przy ich odbiorze i doprowadził do pomyślnego sfinalizowania sprawy. Od razu zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, jako świetny fachowiec, doskonale znający się na swojej profesji, a przy tym miły i sympatyczny człowiek. Każde spotkanie charakteryzowało się profesjonalizmem, indywidualnym podejście do klienta, kreatywnością, dobrą komunikatywnością oraz pełnym zaangażowaniem w załatwianiu wszelkich formalności. Szybko tez odpowiadał na wszelkie pytania związane z całym procesem uzyskania kredytu. Pan Karol zdjął mi z głowy duży ciężar, związany z całą logistyką załatwiania kredytu. W efekcie mój stres stopniał do minimum. Miałam poczucie, kontroli i że sprawę powierzyłam w dobre ręce. Szybko osiągnęliśmy konsensus co do wyboru najlepszego produktu na rynku, oczywiście nie obyło się bez zaciętej negocjacji. Dzięki fachowej pomocy pana Karola, udało nam się sprawnie przebrnąć przez wszystkie formalności i szybko uzyskaliśmy pozytywną decyzję kredytową. Wkrótce wymarzone mieszkanie należało do nas. W czasie współpracy z panem Karolem przekonałam się, iż pierwsze wrażenie mnie nie zawiodło. Mogę śmiało każdemu go polecić, jako świetnego fachowca, osobę kompetentną, godną zaufania, słowną. Ponadto we współpracy z panem Karolem podobało mi się to, iż zawsze oddzwania, jeśli w danym momencie nie może rozmawiać. Widać, ze jest to doradca, który szanuje swojego klienta, zawsze ma dla niego czas i stara się jak najszybciej pomoc w poszczególnych kwestiach. Polecam wszystkim Pana Karola , jako doradcę finansowego. Z czystym sumieniem pragnę zarekomendować Pana Karola jako doradcę finansowego dla Ciebie. Zdecydowanie polecam! Panie Karolu jeszcze raz dzięki za opiekę.

Agnieszka Mróz Rekomendacja

Pełen profesjonalizm, Pan Karol załatwia trudne sprawy od ręki, a na rzeczy niemożliwe potrzebuje kilka dni. Szczerze i gorąco polecam usługi Pana Karola.

Jakub P. pożyczka

WITAM WSZYSTKICH , KTORZY SZUKAJA DOBREGO DORADCY !!! MIESZKAM ZA GRANICA, A CHCIALAM SOBIE KUPIC DOM W POLSCE.WESZLAM NA INTERNET I WYSZUKALAM NAJLEPSZYCH DORADCOW W POMORSKIM. DOBRZE ZAREKLAMOWANY BYL PAN KAROL, WIEC POSTANOWILAM ZADZWONIC. AUTOMATYCZNIE UDZIELIL MI WSZYSTKICH INFORMACJI, CO POTRZEBUJE ABY, DOSTAC KREDYT NA ZAKUP NIERUCHOMOSCI. BYLAM MILE ZASKOCZONA, JEGO TEMPEM PRACY, PROFESJONALNYMI I BLYSKAWICZNYMI INFORMACJAMI. BARDZO SZYBKO I SPRAWNIE WSZYSTKO POSZLO PRZY ZAKUPIE MOJEJ NIERUCHOMOSCI. KAZDEMU KTO SZUKA SPRAWDZONEGO DORADCY GORACO POLECAM USLUGI PANA KAROLA CIERPISZ I WIEM , ZE SAMA JESZCZE NAPEWNO SKORZYSTAM W PRZYSZLOSCI Z JEGO USLUG. POZDRAWIAM, LIDIA

LIDIA POMOC PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOSCI

BARDZO GORĄCO POLECAM PANA KAROLA, BARDZO RZELELNY I SYMPATYCZNY, DZIEKUJE BARDZO ZA POMOC :)

Ilona M Kredyt mieszkaniowy

Kompetentny, znakomity i bardzo sympatyczny doradca. Udziela profesjonalnych porad,negocjuje najlepsze warunki kredytu.Cierpliwie odpowiadał na nasze pytania, do końca towarzyszył nam w drodze do uzyskania kredytu, a była ona bardzo długa i zawiła. Godny zaufania profesjonalista, zawsze dyspozycyjny.Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Karolowi za pomoc. Z pewnością polecimy Pana Karola zainteresowanym. DZIĘKUJEMY PANIE KAROLU.

Dariusz Dorota Kątni Kredyt hipoteczny

Witam, W naszym przypadku wszystko przebiegło pomyślnie, nie napotkaliśmy większych problemów, a kredyt został udzielony na najlepszych możliwych warunkach jakie w danym czasie były dostępne na rynku (co jest chyba najlepszą możliwą rekomendacją (!!!) ). Co charakteryzuje Pana Karola to przede wszystkim dyspozycyjność, cierpliwość oraz wyjątkowy spokój (przynajmniej w kontakcie z klientem takim jak ja :) ). Opanowanie i biegłość w kontaktach z bankami świadczy o jego profesjonalizmie. Oczywiście p. Karol jest godnym polecenia Doradcą kredytowym i warto mu zaufać. Pozdrawiam i dziękuję.

Piotr W Kredyt hipoteczny

Z całą pewnością polecamy P Karola osobą starającym się o kredyt hipoteczny na wykończenie budowy domu.Po kilku wizytach u innych doradców tylko Pan Karol potrafił zająć się naszą sprawą i doprowadzić ją do końca.Pomimo początkowego braku zdolności kredytowej to od P Karola otrzymaliśmy wszelkie niezbędne informacje jak przygotować się do kredytu od A do Z. Szybko i sprawnie pomógł nam skompletować wszelkie nie zbędne dokumenty poprzez wypisane wniosków na podpisaniu samej umowy skończywszy.Uzyskał dla nas kredyt hipoteczny na wykończenie budowy na bardzo dogodnych warunkach.Dzięki profesionalnej pomocy Pana Karola z dumą mogę obserwować jak nasz nowy dom rośnie w ekspresowym tempie.Gorąco polecamy. BARDZO DZIĘKUJEMY PANIE KAROLU!!!

Beata i Daniel Marszałkiewicz Kredyt hipoteczny na wykończenie budowy

Mieszkanie kupione, było ciężko ale się udało :) Polecam.

Krzysiek Polecam

Pełen profesjonalizm, sumienność i fachowość. Pan Karol pomógł nam w wyborze najkorzystniejszego kredytu, załatwił wszelkie formalności, zaoszczędziło nam to wiele czasu i nerwów.

Aneta i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam Pana Karola. Dziękuje mu bardzo, bo pomogl mi i mojej rodzinie uzyskac najlepszy kredyt hipoteczny. Zarówno ja i jak rodzina - długo poszukiwaliśmy bardzo dobrego specjalisty, bo nasz przypadek nie nalezal do najprostszych. Jak tylko trafiliśmy do Pana Karola - to od razu spotkaliśmy się profesjonalnym podejściem, i podejściem indywidualnym. Gorąco polecam Pana Karola.

Beata Świetny Doradca Polecam

Pan Karol to bardzo kompetentny Doradca, wyróżniający się rzetelnym i profesjonalnym podejściem do potrzeb klienta. Sumiennie przedstawiał różne propozycje banków oraz spokojnie odpowiadał na wszystkie pytania. W prosty i zrozumiały sposób przedstawiał możliwe rozwiązania oraz służył pomocą w załatwianiu wszystkich formalności. Nasz przypadek nie był sprawą łatwą ale dzięki skuteczności Karola dzisiaj możemy cieszyć się patrząc jak nasz Dom rośnie w oczach. Gorąco polecam..... Karol- dziękuje!

Alicja Selonka Kredyt Hipoteczny

Dziękuję za fachową pomoc oraz doradztwo. Dziękuję oraz polecam wszystkim Lech Stencel

Lech Stencel Rekomendacja

Znając doświadczenia znajomych w kwestii pozyskiwania kredytów mieszkaniowych byłem zdziwiony tym, jak sprawnie poszło to z pomocą Pana Karola. Jego doświadczenie, zaangażowanie i biegła znajomość rynku finansowego są gwarancją pozytywnego, bezstresowego i co najważniejsze szybkiego załatwienia sprawy. Pan Karol jest zawsze dostępny, cierpliwy i pomocny w każdej kwestii, polecam wszystkim osobom ceniącym pewność i czas!!!!

Marcin Fenc Kredyt mieszkaniowy

Wraz z żoną jesteśmy wręcz zachwyceni profesjonalizmem i szybkością działania Pana Karola. Po długim czasie szukania odpowiedniej oferty i kompletowania stosu dokumentów trafiliśmy pod jego opiekę. Od tamtej pory wszystko potoczyło się błyskawicznie i sprawnie aż do szczęśliwego finału jakim było podpisanie umowy. Gorąco polecam!!!

Adam Ornal Kredyt hipoteczny

Polecam w 100% usługi Pana Karola! Pełen profesjonalizm,indywidualne podejście do klienta,dyspozycyjność,organizacja i przede wszystkim skuteczność :) Moje dochody są dośc "nietypowe",jednak dzięki Panu Karolowi kredyt otrzymałem! Dziękuje za owocną wspólpracę i szczerze polecam!

Grzegorz Gałka Kredyt mieszkaniowy dla pracujących za granicą

Pan Karol wykazuje się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jasno wyjaśnił wszystkie wątpliwości i trafnie doradził.Kredyt brałem 5 lat temu. Poleciłem go również kliku znajomym, którzy takrze są zadowoleni.

Robert Baginski Kredyt hipoteczny

Z pomocy Pana Karola korzystaliśmy na samym początku obowiązywania programu MDM. Pomimo relatywnie świeżego tematu, otrzymaliśmy profesjonalną i fachową pomoc w pośredniczeniu i załatwianiu wszelkich formalności z bankami i deweloperem związanych z przygotowaniem ofert kredytu, dzięki czemu z pewnością zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i paliwa. Mogliśmy także liczyć na pomoc w wyborze korzystniejszej oferty, przygotowaniu kredytu oraz przy podpisaniu umowy z bankiem. Jestem pewien, że jeżeli w przyszłości wystąpi konieczność zastosowania jakichkolwiek rozwiązań finansowych, to o ile będzie to możliwe, z pewnością ponownie skorzystam z pomocy Pana Karola.

Dawid Pozorski Kredyt hipoteczny MDM

Rzetelne i profesjonalne przygotowanie ofert banków na kredyty hipoteczne, sprawne uregulowanie formalności związanych z kredytem, wysoka kultura osobista - to niewątpliwe zalety, które ułatwiają współpracę z Panem Karolem.

Krzysztof Boguszewski Kredyt hipoteczny

Wszystkie formalności szybko i profesjonalnie, pierwsza transza w ekspresowym czasie, na resztę jeszcze muszę poczekać, bo budowa w toku. Na dzień dzisiejszy 150% zadowolenia! Będę opinię update-ował na bieżąco. POLECAM!

Maciek O. Tczew kredyt hipoteczny

Polecam usługi Pana Karola Cierpisz. Rzeczy niemożliwe dla innych są możliwe dla Pana Karola. Pozdrawiam Tomasz Lipiec

Tomasz Lipiec Doradca finansowy

Z usług Pana Karola skorzystałem w ubiegłym roku. Wybór doradcy nastąpił poprzez rekomendacje dewelopera, u którego chciałem kupić mieszkanie w Gdańsku. Z uwagi na to, że mieszkam w Olsztynie gromadzenie wszelkiej dokumentacji i dostarczanie jej dla banku byłoby dla mnie dużym utrudnieniem i dlatego zdecydowałem się na Pana Karola. To było jak trafienie w dziesiątkę. Pan Karol wszelkie formalności z bankiem i deweloperem załatwiał osobiście w moim imieniu. Moim zadaniem było dosłanie niezbędnej dokumentacji i zjawić się u notariusza i banku celem złożenia podpisu pod umową. Kontakt telefoniczny i e-mail każdego dnia. Komunikatywny, uprzejmy,rzetelny, polecam w 100%!!!!!!!!!.

Krzysztof H. Kredyt hipoteczny

Doradca warty polecenia. Jest osobą która, u mnie zadbać o dobro klienta jak również potrafi przekazać i wytłumaczyć kruczki zawarte w umowach bankowych i przetłumaczyć na zwykły język.Jest osoba słowną co w dzisiejszych czasach jest rzadką cechą dotrzymuje terminów i zawsze znajduje czas

Adam Rutkiewicz kredyt mieszkaniowy

Kredyt udało się załatywić szybko i bez żadnych probleów. Dzięki pomocy Pana Karola omineły mnie wszystkie formalności, co niesie za sobą dużo zaoszczędzoego czasu. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić Pana Karola innym. Pozdrawiam.

Sławomir Nadrowski kredyt mieszkaniowy

Fantastyczna osoba. Rzeczowy i konkretny, dostępny niemalże o każdej porze dnia i nocy. Potrafił nam wszystko wyjaśnić od postaw. Nie spodziewaliśmy się, że dostaniemy pożyczkę w takiej wysokości i na takich warunkach jak chcieliśmy. A jednak się udało :) Dzięki i pozdrawiam :)

Paulina i Mateusz Pożyczka Hipoteczna

Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Pana Karola wszystkim ubiegającym się o kredyt. Dzięki jego doświadczeniu, dziś mieszkamy już w nowym domu. Sami nie przebrnęlibyśmy przez ogrom papierów jakie trzeba mieć aby uzyskać kredyt. Pan Karol spokojnie , profesjonalnie doprowadził nas do celu., a nie było to takie proste. POLECAMY ! Karol Cierpisz to osoba , która wie jak rozwiązać trudne zadania-my jesteśmy tego przykładem.

Rafał Janikowski kredyt mieszkaniowy

Konkretny i skuteczny doradca, nie obiecuje "gruszek na wierzbie", a realnie ocenia zdolność kredytową klienta i proponuje odpowiednie warianty finansowania. Polecam nawet tym, którzy z zasady unikają korzystania z usług doradców i pośredników finansowych – naprawdę warto zlecić prowadzenie spraw kredytowych. Jeżeli jeszcze kiedyś będę zastanawiać się nad kredytem bądź pożyczką, nie będę nawet przez moment zastanawiać się do kogo zadzwonić 

Krystyna kredyt hipoteczny

Skorzystałam z usług Pana Karola nie mając prawie nadziei na uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup domu.Jego doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm dokanały jednak cudu. Nie tylko dostałam kredyt i to już przy pierwszym podejściu, to bez wkładu własnego bank udzielił mi kredytu na 110% wartości domu. Można? Pan Karol szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez wszystkie procedury bankowe, a całkowity czas załatwiania kredytu zamknął się w dwóch miesiącach. Bardzo polecam.

Katarzyna Paszylk kredyt hipoteczny na dom

Z usług Pana Karola korzystałam w ubiegłym roku. Pan Karol nie był osobą poleconą przez któregokolwiek z moich znajomych. Wybór doradcy nastąpił po przeczytaniu rekomendacji innych osób. Jeśli ktokolwiek staje przed koniecznością zaciągnięcia kredytu i chce mieć poczucie dobrze wykonanej pracy, zaangażowania, dobrego kontaktu, szczegółowego wytłumaczenia i poczucia, że przedstawiona oferta jest dobrze dopasowana do potrzeb, to w 100% proszę zdać się na doradztwo Pana Karola i niczym się nie martwić. Będziecie Państwo zadowoleni. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm :-)

Katarzyna Klimczak Kredyt z dopłatami rządowymi na zakup mieszkania.

Szybko, sprawnie i fachowo. Uczciwy profesjonalista, o którego bardzo ciężko w dzisiejszych czasach. Polecam korzystanie z usług pana Karola.

Dominik Wąsowski Kredyt hipoteczny

właściwa Osoba na właściwym miejscu pełen profesjonalizm i adekwatna wiedza cenię sobie takie Osoby w życiu prywatnym i zawodowym z całą odpowiedzialnością - polecam

Klaudiusz Ledwoń Hipoteka

Doradca godny polecenia! Mimo, iż do Pana Karola trafiliśmy przez przypadek nie żałuję tego wyboru. Od samego początku, jeszcze przed podjęciem decyzji o kredycie jasno, zrozumiale i niezwykle cierpliwie tłumaczył nam kwestie związane z kredytem hipotecznym. Pan Karol przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową "bezboleśnie" i bardzo profesjonalnie. Pomógł nam z całą dokumentacją potrzebną do uzyskania kredytu a w sytuacji, kiedy banki odmawiały mi ze względu na słabą zdolność udzielenia kredytu , Pan Karol znalazł bank, który był skłonny negocjować warunki i udało się kupić upragnione mieszkanie. Zawsze uśmiechnięty, rzetelny, dostępny w każdej chwili. Przez cały okres współpracy utrzymywał z nami kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Dziękuje i gorąco polecam.

Elżbieta Stark kredyt mieszkaniowy

Profesjonalizm, punktualność i dotrzymywanie terminów. Tak drobne sprawy mogą świadczyć o zorganizowaniu Pana Karola i jego podejściu do Klienta. Kwestią nie mniej istotną jest umiejętność znalezienia wspólnego języka i umiejętnego wytłumaczenia etapów procesu kredytowego. Dlatego też polecam Pana Karola :)

Weronika kredyt hipoteczny

Bardzo polecam Pana Karola jako pewnego i zaufanego doradcę finansowego. Człowiek o dużej wiedzy z zakresu finansów i ekonomii, a także z profesjonalnym podejściem do Klienta. Szybkie i rzeczowe załatwienie sprawy. W moim przypadku pomoc w zdobyciu kredytu hipotecznego połączonego z produktem oszczędnościowym. Polecam!

Hubert Wójcik Kredyt hipoteczny

Polecam !za pełen profesjonalizm i podejście do klienta, skupiony i zdeterminowany na załatwieniu sprawy. Pomocny do samego zakończenia procesu przyznawania kredytu.

Marucha Marcin Kredyt Dom

Karol Cierpisz-rzetelny, konkretny,solidny....a co najważniejsze SKUTECZNY !!! Współpraca z Takim doradcą to sama przyjemność.Serdecznie polecam wszystkim starającym sie o kredyt!

Małgorzata Walczak kredyt hipoteczny

Bardzo dobry doradca. Uzskałam szybką pomoc w wybieraniu kredytu i w kompletowaniu dokumentacji: bez nacisku na produkty powiązane . Zaoszczędziłam sobie dużo czasu i nerwów.

Danuta Szymczak Kredyt Hipoteczny

Bardzo szybko i pewnie załatwiony kredyt bez żadnych "ukrytych" zapisów. Bardzo dobry kontakt i prowadzenie sprawy kredytowej. Rekomenduję jako sprawdzonego, sparwnego doradcę który potrafi znaleść odpowiedni kredyt do naszych potrzeb i zawsze jest z nami w kontakcie.

Zdunkowski Jacek Kredyt Hipoteczny

Profesjonalista w każdym calu, a na dodatek bardzo sympatyczny człowiek.

Robert Gęsicki Kredyt hipoteczny

Polecam fachowość Pana Karola Cierpisza, który krok po kroku pilotował zaciągnięcie przez nas kredytu hipotecznego w programie rodzina na swoim i pożyczki hipotecznej na dowolny cel. Zawsze gotowy do pomocy, odbierał telefony i meile o każdej godzinie. To bardzo mądry specjalista w dziedzinie doradztwa finansowego.

Paweł i Dagmara Grudziąż Kredyt hipoteczny "Rodzina na swoim"

Polecamy pana Karola Cierpisza jako solidnego doradcę. W trakcie poszukiwań dobrego doradcy poznaliśmy kilka osób w tej branży, niestety były to osoby niesłowne, nieterminowe. Pan Cierpisz natomiast uratował honor swojej grupy zawodowej - jest solidny, dotrzymuje terminów, udziela wyczerpujących wyjaśnień. Rzeczowa informacja jest najistotniejsza w interpretowaniu dokumentów finansowych szczególnie dla osób nie związanych z branżą - pan Cierpisz jest przede wszystkim uczciwym człowiekiem, który słóży swoim klientom rzetelnie odpowiadając na wszystkie pytania. POLECAMY DORADCĘ PANA KAROLA CIERPISZA Grażyna i Michał

Grażyna i Michal Pliszka Polecamy pana Karola Cierpisza

Polecamy Pana Karola jako profesjonalistę. Załatwienie wszystkich formalnosci związanych z kredytem, swietny kontakt, fachowość i sympatyczna obsługa to jego zalety. Sami nie załatwilibyśmy tego lepiej i szybciej. Polecamy tego doradcę wszystkim niezdecydowanym i szukajacym odpowiedniej i fachowej pomocy. Pozdrawiamy.

Małgorzata i Michał kredyt mieszkaniowy

wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i szeroki zakres wiedzy kredytowej - to główne atuty dobrago doradcy kredytowego- czyli Pana Karola Cierpisz

Marzena Jarlińska profesjonalny doradca

U Pana Karola załatwiałem Kredyt Hipoteczny i oszczędziłem dzięki temu sobie dużo stresu,czasu i nerwów

Dawid Sikora Kredyt Hipoteczny

Z Karolem współpracuję już od jakiegoś czasu i szczerze to lepszego specjalisty od finansów w trójmieście nie znajdziecie. Na co dzień mam do czynienia bezpośrednio z bankami jak i innymi doradcami ... gdyby każdy pracował jak Karol świat finansów byłby lepszy !

Grzegorz Szychowski Kredyty Hipoteczne

MYŚLAŁAM, ŻE NIE MAM SZANS NA KREDYT....TYLKO DO MOMENTU POZNANIA PANA KAROLA.... Przede wszystkim rzeczowy, uczciwy, rzetelny i szybki, pilnował wszystkiego, na maxa zaangażowany. Czułam się bezpiecznie. Wiem, że tylko dzięki Jego profesjonalnym umiejętnościom mogę już urządzać WŁASNE mieszkanie, a raty nie są dla mnie zabójcze. Życzę wszystkim takiej atmosfery współpracy oraz jej rezultatów jak w moim przypadku, jestem bardzo zadowolona, polecam.

Iwona Jankowska kredyt hipoteczny

Jak do tej pory najlepszy doradca na jakiego trafilem. Szybka pomoc w wybraniu najkorzystniejszego dla klienta kredytu i w kompletowaniu dokumentacji. Dodatkowo rzadka umiejestnosc sluchania i sporzadzenie oferty zgodnej z oczekiwaniami klienta; bez naciskow na produkty powiazane lub wybor oferty konkretnego banku.

Borys Kubik kredyt hipoteczny

Pan Karol Cierpisz to osoba na odpowiednim stanowisku , poprowadził przez wszystkie kruczki bankowe ,doradził co należy zrobić czego unikać. Godny polecenia,operatywny,słowny,dyspozycyjny, słowem wykwalifikowany doradca,sumiennie podchodzi do swoich obowiązków.

Joanna Erdmańska Kredyt hipoteczny

Pana Karola polecam, gdyż jest bardzo kompetentny, słowny, uczciwy ,sumiennie podchodzi do swoich obowiązków .Profesjonalista jakich niewielu na rynku.Polecam każdemu - szybko i fachowo doprowadzi do realizacji umowy kredytowej

Bożena Olewczyńska kredyt na budowę domu

Osoba na odpowiednim stanowisku , poprowadził przez wszystkie kruczki bankowe ,doradził co należy zrobić czego unikać .Zdecydowanie polecam , bo warto , mało jest takich osób jak pan Karol

Grzegorz Hoeft Kredyt hipoteczny

Pan Karol to osoba godna polecenia,operatywny,słowny,dyspozycyjny, słowem wykwalifikowany doradca,sumiennie podchodzi do swoich obowiązków , krótko mówiąc profesjonalista w swoim fachu jakich mało na rynku.Polecam każdemu kto stara się o kredyt.

Jerzy Kokoć Kredyt na mieszkanie

Pan Karol pomógł mi w załatwieniu kredytu pod hipoteke zajetą już przez inny bank. Sprawa w sadzie o przeniesienie współwłasnosci mieszkania zaowocowała koniecznościa spłaty drugiej strony w kwocie ok 100.000.W tej kwocie kredyt gotówkowy był dla mnie za drogi, stąd tez poprosiłam o pomoc w rozwiązaniu problemu pana Karola Cierpisza. Sprawa nagliła terminami. Okazało sie,że jest jeden bank, który uzieli mi kredytu pod hipoteke juz zajetą.Pan Karol sprawnie pozałatwiał formalnosci, uzyskał w ekspresowym tempie decyzje kredytowa i zdażyliśmy na czas z załatwieniem kredytu na opisywany cel. Jestem mu bardzo wdzieczna za pomoc. Nie udałoby sie to wszystko załatwić bez profesjonalizmu pana Karola Cierpisza.

KATARZYNA KUJAWA KREDYT HIPOTECZNY

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta oraz pomoc w wyjaśnieniu wszelkich niejasności oraz zawiłości to tylko niektóre pozytywne strony Tego doradcy. Doradca krok po kroku dokładnie wyjaśnił wszystkie punkty OWU oraz wszystkie indywidualne koszta uczestnictwa. Jestem zadowolony z produktu który otrzymałem i z czystym sumieniem mogę polecić Jego usługi oraz jestem pewien, że klient nie będzie żałował wyboru tego a nie innego doradcy.

Michał Zelewski zabezpieczenia emerytalne

Jest to osoba godna polecenia,operatywny,słowny,dyspozycyjny sumiennie podchodzi do swoich obowiązków.

Anetta Kwiatkowska kredyt na dom

Do Pana Karola trafiłem z polecenia.Decyzja pozytywna od razu w pierwszym banku, wszystkie formalności załatwione profesjonalnie.Specjalista bo tak można o Nim powiedzieć zna się na tym co robi.Potrafi wynegocjować najlepsze warunki kredytu jak również wykryć wszystkie kruczki w umowie.Jest osobą bardzo pracowitą i dążącą do celu.Kontakt z Nim pierwsza klasa zawsze pod telefonem i można się umówić na spotkanie nawet w godzinach wieczornych.Polecam innym "potrzebującym"takiego doradcy:)

Łukasz Szwaba kredyt na mieszkanie

Skorzystałem z usług Pana Karola, gdyż postanowiłem zostawić niewdzięczne zajęcie przeszukiwania wszelkich możliwych ofert kredytowych na zakup mieszkania odpowiedniemu specjaliście, którym Pan Karol się okazał w 100%. Potrafił szczegółowo przedstawić dostępne oferty banków dopasowane do oczekiwań klienta i pod te wymagania był w stanie wyszukać konkretne produkty. Spokojnie i przejrzyście przedstawiał plusy i minusy każdej z nich, rekomendując nie opieranie się tylko na tych najbardziej popularnych ale również tych mniej znanych a możliwe, że korzystniejszych finansowo. Dzięki pomocy Pana Karola uniknąłem samodzielnego sprawdzania i weryfikacji ofert i realnych kosztów zaciągniętych zobowiązań w kilku bankach (samemu zrezygnowałbym po weryfikacji 3-4 ofert) i mogłem liczyć na współuczestnictwo w negocjacjach warunków kosztowych w docelowo wybranych bankach. Rzetelna analiza warunków finansowych, bezstronna weryfikacja ofert, spokojne i zrównoważone podejście do klienta, punktualność, rekomendacja faktycznie najlepszych aktualnie dostępnych dla danego klienta produktów, profesjonalizm w działaniu - to główne cechy Pana Karola.

Tomasz Okuniewski Kredyt mieszkaniowy

Po kilku nieudanych próbach uzyskania kredytu (stos dokumentów, z którymi nie umiałam sobie poradzić)trafiłam do Pana Karola, który w zaledwie kilka dni uzyskał dla mnie pozytywną decyzję.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystkim "potrzebującym" życzę spotkania z takim Doradcą:)

Hanna Szymikowska Kredyt hipoteczny

Pan Karol Cierpisz to osoba profesjonalna.Potrafi spokojne wytłumaczyc trudne zagdanienia bankowości i przygotowac optymalną ofertę.

Janusz kredyt hipoteczny

Polecam usługi Pana Karola - praktycznie totalnie poprowadził nas przez wszystkie zawiłości kredytu , wynegocjował lepsze warunki i sprawdził wszystkie kruczki prawne w umowie banku. Profesjonalny skrupulatny dokładny a przy tym sympatyczny facet. Polecam

Artur Zyla Kredyty na mieszkanie

kredyt dostosowany do oczekiwań jakie przedstawiłem szukając kedytu, doradca zainteresowany przed a także po uzyskaniu kredyt co do dalszego prowadzenia i ewentualnie wprowadzania korzystnych modyfikacji. polecam tego doradcę.

Karol Sasim kredyt hipoteczny

Pan karol bardzo fachowo i profesjonalnie podszedł do mojej sprawy co spowodowało 100% kredytowanie mojego mieszkania . Jestem panu Karolowi bardzo zobowiązany i polecam Go jego przyszłym klientom

Sławomir Elwart kredyt mieszkaniowy