Img_65931

Karol Cierpisz

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 609665660 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Doradca profesjonalny, polecam z czystym sumieniem.

Magdalena S. Kredyt

Data dodania: 2018-09-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko sprawnie i fachowo

Łukasz Pracz Opinia

Data dodania: 2018-08-07

Przydatność rekomendacji: 50 %
Załatwione zgodnie z oczekiwaniami.

Mirosław Kredyt mdm

Data dodania: 2018-08-07

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Karola zwróciłam się z prośbą o szybkie wyliczenie zdolności kredytowej (bardzo zależało mi na czasie). Otrzymałam odpowiedź ekspresowo, mimo, że to była późna godzina i nie liczyłam na wiadomość tego samego dnia. Potem Pan Karol przeprowadził i wytłumaczył wszystkie procedury. Kontakt był zarówno e-mailowy, jak i telefoniczny, każda wątpliwość została szczegółowo wytłumaczona przez Doradcę. Pan Karol działa z korzyścią dla Klienta, przedstawia najlepsze warianty i tłumaczy dokładnie wszystkie szczegóły. Bardzo polecam wszystkim, którzy ubiegają się o kredyt - stresowałam się zakupem mieszkania (w dodatku bez pośrednika), a dzięki Panu Karolowi wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Panie Karolu - dziękuje za pomoc :) Jest Pan nieoceniony. Pozdrawiam

Olga Z Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-06-19

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca bardzo profesjonalny. Wszystko na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam Pana Karola.

Karol Kredyt hip

Data dodania: 2018-06-12

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zleciłem dwa duże tematy panu Karolowi, z obu wywiązał sie bardzo profesjonalnie , rzeczowo. Potrafi doradzić i uważam że można mu zaufać. Zna się na swojej pracy . Szczerze polecam p. Karola. Pozdrawiam Michał W.

Michał Wysocki Uczciwie polecam

Data dodania: 2018-06-07

Przydatność rekomendacji: 50 %
Planowałem kupić samochód i wspomóc się kredytem samochodowym. Wstępnie porównałem oferty kalkulatorów internetowych. Skontaktowałem się także z Panem Karolem i zaproponował tradycyjny kredyt gotówkowy na lepszych warunkach niż te internetowe. Przy kredycie samochodowym bank wymaga cały pakiet ubezpieczeń, przy gotówkowym - już nie. Formalności przebiegły sprawnie. Jedno spotkanie to przekazanie danych do wniosku. Po pozytywnej weryfikacji przez bank - wizyta w oddziale celem zawarcia umowy. Polecam.

Mateusz Kredyt na zakup samochodu

Data dodania: 2018-06-07

Przydatność rekomendacji: 50 %
W pełni pozytyw. Wszystko pod kontrolą. POLECAM.

Michał Mielewczyk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-06-06

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Karol to najlepszy doradca. Odpowiada na wszystkie pytania i maile. Jest bardzo uprzejmy. Wszystkim doradzi i pomoże w najlepszym wyborze. Gorąco polecam!

Patrycja Pan Karol

Data dodania: 2018-06-06

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Karola poleciła mi znajoma .Pan Karol to rzetelny i godny zaufania doradca a przy tym bardzo uprzejmy i pogodny .Sprawnie przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy szczegółowo odpowiedział na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości.Pragnę serdecznie podziękowac Panu Karolowi za pomoc w uzyskaniu kredytu który otrzymałam w krótkim czasie ....Gąroco polecam wszystkim chcącym ubiegac się o kredyt....Pozdrawiam

Lucyna Słowikowska Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Data dodania: 2018-04-30

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kredyt hipoteczny i załatwienie wszystkich spraw dotyczących kredytu przebiegało szybko i bez problemu. Bardzo dobre jest to , że Pan Karol bierze dużo na siebie i odciąża klientów. Ogólnie to bardzo duża wiedza odnośnie kredytów i profesjonalne podejście. Pana Karola polecili nam znajomi i to był dobry wybór a teraz my polecamy innym.

Bartłomiej i Joanna Sobisz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-04-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca w pełni profesjonalny. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam i zachęcam do współpracy!!!

David Malottke Kredyt Hipoteczny + Mdm

Data dodania: 2018-03-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy Pana Karola jako profesjonalnego doradcę. Podczas starań o kredyt napotkaliśmy pewne trudności według nas nie do przeskoczenia. Pan Karol okazał się strzałem w dziesiątkę! Mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc w każdej chwili, każdy problem był błyskawicznie rozwiązywany. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecamy i dziękujemy!

Michał i Patrycja Kredyt z dopłatą MDM

Data dodania: 2018-03-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Karolem. Mimo że nie jestem klientem na milion zł, zawsze był cierpliwy, życzliwie i kompetentnie odpowiadał na moje pytania, udzielał informacji i rady - co dla mnie ważne. Miałam z nim super wygodny kontakt - oddzwaniał, pisał SMSy gdy nie mogłam rozmawiać a na żywo nie piętrzył spraw do omówienia, tylko błyskawicznie załatwiał temat. Wszystkim znajomym poszukującym kredytu podałam już numer do Pana Karola.

Justyna Sieradzińska kredyt

Data dodania: 2018-03-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doskonala znajomosc rynku, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Absolutnie polecamy.

Renata i Krzysztof Dziambor kredyt bankowy

Data dodania: 2018-03-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, konkret i bardzo dobra komunikacja z czystym sumieniem polecam Pana Karola :)

Gitsquad.pl Proces kredytowy

Data dodania: 2018-03-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol wyciągnął nas z niemałych tarapatów i był nieocenioną pomocą w procesie zakupu mieszkania pod inwestycję. Współpracowaliśmy wcześniej z innymi pośrednikami i bez wahania mogę powiedzieć, że pan Karol to nie zwykły rzemieślnik, ale człowiek o nieprzeciętnych zdolnościach analitycznych, który zdecydowanie wybija się na tle pozostałych kolegów z branży. Z czystym sercem polecam!

Katarzyna Kaczmarczyk Najlepszy doradca

Data dodania: 2018-03-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy Pana Karola jako profesjonalnego i kompetentnego doradcę. Mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie naszych starań o kredyt hipoteczny. W przypadku wątpliwości, czy pytań niezwłocznie udzielał odpowiedzi. Przez cały czas naszej współpracy wykazywał się ogromną wiedzą oraz dużym zaangażowaniem. Wymiana niezbędnych dokumentów nie przysporzyła najmniejszych trudności. Każda trudna sytuacja była rozwiązywana przez Pana Karola błyskawicznie i skutecznie. Podsumowując właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecamy i dziękujemy ;)

Joanna i Piotr kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam, zajmuje się kredytami od ponad 3 lat i za każdym razem kiedy mam problem z jakimś trudnym kredytem dzwonię do Karola i pytam o jego opinie. Jest on na rynku wiele lat dłużej i zawsze służy dobrą radą. Szczerze polecam jego chociaż jest moją konkurencją ponieważ ma on ogromną wiedzę i jest właściwą osobą we właściwym miejscu.

Pośrednik finansowy Pomoc

Data dodania: 2018-03-12

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelna i sumienna osoba, obsługa i pomoc na najwyższym poziomie ! Z czystym sumieniem można rekomendować usługi P.Karola ! :)

Maja Rekomendacja

Data dodania: 2018-03-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nasza sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało nam się, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Pana Karola znaleźliśmy poprzez internet, postanowiliśmy spróbować i okazało się, że jednak nie jest aż tak źle jak myśleliśmy. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pomocy, jaką dał nam Pan Karol udało się otrzymać upragniony kredyt. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Dzięki niemu mieszkamy w naszym wymarzonym domu, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Panie Karolu !!! Renata i Marcin

Renata I Marcin Kredyt hipoteczny.

Data dodania: 2017-10-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam wszystkich. Pan Karol bardzo mily i ogarniety gosc. Zalatwil wszystko bardzo szybko. Jak bede mial w przyszlosci kredyt do wziecia to napewno sie zglosze. Dziekuje i Pozdrawiam panie Karolu

Robert Szulc mieszkanie mdm orlex

Data dodania: 2017-09-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Karola. To bardzo kompetentny, miły, zaangażowany, sprawny, skuteczny doradca. Pan Karol pomagał nam już przy drugim kredycie. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Chociaż My już w pewnym momencie nie wierzyliśmy że się uda to Pan Karol zrobił wszystko aby Tak się stalo. Teraz jak ktoś nas pyta o dobrego doradcę finansowego z czystym sumieniem polecamy Pana Karola;). Polecamy bez dwóch zdań.

Anita Stachowska i Jacek Janiak Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
O Panu Karolu możemy, wraz z Ukochaną mówić w samych pozytywach. Profesjonalizm, czas, zrozumienie, znajomość rynku i zagadnień swojego fachu i chyba przede wszystkim proponowanie rozwiazan o ktorych nie mieliśmy pojecia. Dzieki Niemu sprawa naszego kredytu hipotecznego szla w odpowiednim trybie, i mimo "oryginalnych" problemow ze strony banków, zakoczyla sie sukcesem. Dzisiaj jestesmy na mecie z wykończeniem naszego mieszkanka i zaraz bedziemy juz w nim mieszkac. Polecamy Pana Karola , i jeszcze raz dziękujemy! :)

P. Borkowski Tylko pozytywy

Data dodania: 2017-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol bardzo pomógł mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Zaczynając od skompletowania dokumentacji, złożenia wszystkich potrzebnych dokumentów i wniosków aby otrzymać kredyt mieszkaniowy (z dofinansowaniem MDM), a kończąc na sfinalizowaniu uzyskania kredytu gdzie zaproponował swą obecność podczas podpisywania umowy z bankiem. Jestem pełen szacunku za profesjonalizm, dużą widzę i umiejętność wytłumaczenia wszystkich pojęć, zasad związanych z uzyskaniem kredytu . Jestem zadowolony w stu procentach i polecam Pana Karola wszystkim, którzy chcą starają się o kredyt mieszkaniowy. Pozdrawiam

Ariel Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol Cierpisz jest osobą bardzo pracowitą, rzetelną i skrupulatną, ponadto niezwykle profesjonalną. Pan Karol jest niesamowicie zdeterminowany i zaangażowany w osiągnięcie sukcesu - gdyż Naszą sprawa była dość skomplikowana. Był taki moment podczas starania się o kredyt, ze zupelnie zwatpilismy ,ze to sie uda gdyz czas dzialal na nasza niekorzysc -na szczescie Pan Karol byl pewny osiagniecia sukcesu i udalo się. Jeżeli chodzi o kontakt, Pan Karol zawsze był dostępny telefonicznie i mailowo. Serdecznie, szczerze polecamy każdemu usługi Pana Karola, jest osobą godną zaufania!

Kwiatkowska Magdalena Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol był trzecim doradcą do którego trafiłem. Dwaj poprzedni byli bardzo niekompetentni (nie chce użyć słowa nieporadni). Wszystko sprawnie, szybko, kulturalnie. Współprace oceniam na 10 (1-10). Na pewno jeszcze skozystam.

Krenżel Marcin Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol Cierpisz jest osoba bardzo kompetentna,rzetelna i w pelni godna zaufania.Niezastapiony przy zalatwianiu formalnosci zwiazanych z kredytem hipotecznym na zarobki z poza kraju(nawet tlumaczenie dokumentow wzial na siebie).Napewno gdy bedziemy my lub nasi bliscy i znajomi potrzebowali pomocy doradcy finansowego poprosimy o pomoc Pana Karola.Panie Karolu jeszcze raz bardzo dziekujemy.

Dorota i Ireneusz Milewscy profesjonalizm

Data dodania: 2017-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam .Miło, sympatycznie,bezproblemowo i mega profesjonalnie.

Izabela Szeląg Kredyt

Data dodania: 2016-12-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam. Kredyt hipoteczny. Początkowo myślałem, że wzięcie pożyczki na budowę wymarzonego domu będzie proste, kilka dokumentów trochę podpisów i po sprawie. Lecz, gdy zacząłem się starać o pożyczkę przeraziłem się ilością papierów do przewiezienia i czasu, który muszę poświęcić na to. Poprosiłem Pana Karola o pomoc w uzyskaniu kredytu. Bez wahania zajął się moja sprawa (a uwierzcie nie była prosta). Decyzję o przyznaniu kredytu dostałem w bardzo krótkim czasie. Dzięki Panu, Karolowi Cierpisz mogę wraz z moją rodziną cieszyć się pięknym domem. Nie ma sprawy kredytowej z którą by sobie nie dał rady. Polecam każdemu, kto ma marzenia a nie wie jak pozyskać środki na ich realizację.

Artur Bolda Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-11-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Skorzystałam z usług Pana Karola i jestem zadowolona w 100%. Pan Karol bardzo poważnie podszedł do tematu. To sympatyczny, rzetelny,pełny profesjonalizmu,posiadający ogromną wiedzę Doradca Finansowy,Jego zaangażowanie, kontakt i szybkie działanie to ogromne atuty.Sprawnie wszystko zorganizował,doradził najlepsze rozwiązanie i zawsze służy pomocą. Każdemu kto pragnie mieć najlepsze warunki kredytu mogę z czystym sumieniem polecić Pana Karola. Ze swojej strony bardzo dziękuję,mieszkam już na swoim -Panie Karolu bez Pana by się to nie udało.Serdecznie dziękuję!

Małgorzata Szewczyk Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2016-11-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol Cierpisz jest osobą bardzo pracowitą, rzetelną i skrupulatną, ponadto niezwykle profesjonalną. Dzięki Panu Karolowi mieszkamy dziś w naszym domu. Pan Karol urzekł nas najbardziej tym, że dało się odczuć, iż jest niesamowicie zdeterminowany i zaangażowany w osiągnięcie sukcesu - co dla nas oznaczało kredyt na kupno i remont domu, zachowując niską, bardzo przystępną ratę. Był taki moment podczas starania się o kredyt, w którym Pan Karol Cierpisz znalazł specjalnie dla nas jakiś drobny zapis w regulaminach banku przemawiający na naszą korzyść, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni, bo dzięki temu sprawa zakończyła się pomyślnie. Jeżeli chodzi o kontakt, Pan Karol zawsze był dostępny telefonicznie i mailowo, zawsze informował nas z wyprzedzeniem, kontrolował przepływ dokumentów, negocjował dla nas najlepsze warunki. Serdecznie, szczerze polecamy każdemu usługi Pana Karola, jest osobą godną zaufania!

E. M. Retajczyk Nie szukaj innego doradcy niż Karol Cierpisz!

Data dodania: 2016-11-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Karola jako kompetentnego i skutecznego Doradcę Finansowego. Pan Karol porównał oferty wiodących banków uwzględniając wszelkie trwające promocje i okoliczności danego przypadku dzięki czemu mogłem uzyskać kredyt na satysfakcjonujących, najkorzystniejszych dla mnie warunkach. Największą pomocą okazało się zapanowanie nad całą dokumentacją kredytową, co znacznie ułatwiło przebieg całego procesu.

Karol Rotta Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-11-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pełni profesjonalna i szybka obsługa . Łatwy kontakt i pełna dyspozycyjność. Polecam

Michał kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-30

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy kolejnymi osobami które podpisują się pod wszystkimi pozytywnymi opisami na temat pana Karola Cierpisza. Pomógł nam w krótkim czasie załatwić wszystkie formalności kredytowe pod hipotekę na kwotę 150tyś zł kredytu w koronach norweskich gdzie w różnych bankach było to nie możliwe. Kompetencje w sprawach bankowych pana Karola Cierpisza jest rzetelna. W przyszłości jeżeli zajdzie taka potrzeba nie omieszkamy z usług pana Karola skorzystać. Polecamy Dorota i Krzysztof

Dorota i Krzysztof rekomendacja

Data dodania: 2016-10-26

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol z pełnym zaangażowaniem podszedł do mojej sprawy. Kredyt otrzymałam w niespełna miesiąc. Sprawa była skaplikowana i z każdą moja obawa mogłam się zwrócić do Pana Karola. Polecam na 100 % Pana Karola Cierpisz jako doradcę.

Katarzyna kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol z pełnym zaangażowaniem podszedł do mojej sprawy. Kredyt otrzymałam w niespełna miesiąc. Sprawa była skaplikowana i z każdą moja obawa mogłam się zwrócić do Pana Karola. Polecam na 100 % Pana Karola Cierpisz jako doradcę.

Katarzyna kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z posrod kilku doradcow ,jedynie Pan Karol pomogl mi uzyskac kredyt.Ze wzgledu na to ze pracowalem w firmie rodzinnej i mialem zaledwie 22 lata dla reszty doradcow byla to bariera nie do przeskoczenia.Od roku jestem wlascicielem wlasnego mieszkania.Dziekuje serdecznie i pozdrawiam Mateusz C.

Mateusz Ciechanowski kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca w pełni profesjonalny. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam i zachęcam do współpracy!!!

Tomasz P. Kredyt

Data dodania: 2016-10-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim usługi Pana Karola - krok po kroku poprowadził nas przez wszystkie etapy kredytu hipotecznego, wynegocjował bardzo dobre warunki, pomagał w załatwieniu dokumentacji, zawsze służył pomocą i nawet w czasie choroby odpowiadał na nasze pytania. Bardzo profesjonalny, skrupulatny, dokładny i przede wszystkim skuteczny doradca. Polecam bardzo.

Patrycja Pranszke Polecam - sprawdzony doradca

Data dodania: 2016-10-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
W zeszłym roku starałam się o kredyt hipoteczny i dzięki Panu Karolowi wszystko załatwiłam sprawnie i szybko. Pomógł w doborze najlepszej oferty, wynegocjował lepsze warunki kredytu. O wszystkich postępach byłam informowana na bieżąco ,a w razie jakichkolwiek wątpliwości z Mojej strony bez względu na porę otrzymywałam szybką i konkretną odpowiedz na zadane pytanie. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Karola jako profesjonalnego i sumiennego doradce.

Aleksandra Przybyłowicz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-19

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Karola jako najlepszego doradcę kredytowego. Poza tym, że jest On bardzo sympatyczną osobą, największymi Jego zaletami są: profesjonalizm, ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, zaangażowanie (mało kto jest do dyspozycji w godzinach wieczornych), komplementarność usług, elastyczność i cierpliwość :) – wszystkie te czynniki zaowocowały otrzymaniem kredytu hipotecznego. Nieoceniona pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów, szybki kontakt we wszelkich wątpliwościach - wszystko to sprawiło, że współpraca z Panem Karolem była bardzo przyjemna. Co bardzo ważne – Pan Karol mówi o wszystkich ukrytych kosztach i wyjaśnia konsekwencje zapisów „drobnym druczkiem” na dokumentach bankowych. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Ewelina kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-19

Przydatność rekomendacji: 100 %
Karol cierpisz to osoba jak najbardziej godna polecenia, oprocz dotarczania odpowiedznich dokumentow do Pana Karola , nie musialem absolutnie nic wiecej robic. Żadnego chodzenia od banku do banku , w 3 tygodnie , dzieki profesionalnej obsłudze Pana Karola uzyskałem potrzebny kredyt, a co za tym idzie wymarzone mieszkanie. Serdecznie polecam.

Maksymilian Labuda Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-10-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Karola. To bardzo kompetentny, sprawny a przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią, zawsze dostępny. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura osobista, spokój i opanowanie. Polecamy bez dwóch zdań.

Emilia i Marcin Pranschke kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Karola. To bardzo kompetentny, sprawny a przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią, zawsze dostępny. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura osobista, spokój i opanowanie. Polecamy bez dwóch zdań.

Emilia i Marcin Pranschke kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol kompetentnie zajął się moją sprawą co spowodowało, że mam własne w całości skredytowane mieszkanie. Wszystkie formalności załatwione profesjonalnie, zawsze dostępny pod telefonem. Kredyty dostosowane do moich oczekiwań i możliwości. Jestem bardzo zadowolona i polecam jego usługi przyszłym klientom.

Daria Czerwińska Kredyty

Data dodania: 2016-10-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Karol bardzo sprawnie i profesjonalnie zajął się naszymi sprawami związanymi z kredytem hipotecznym. Polecam.

Beata Szczukowska Kredy hipoteczny

Data dodania: 2016-10-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Karola trafiliśmy z polecenia i tej decyzji nie żałujemy. Przeprowadził nas przez wszystkie zawiłości kredytu. Profesjonalny , rzetelny, operatywny, naprawdę godny polecenia.

Ola hipoteka

Data dodania: 2015-12-01

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy usługi Pana Karola. Kompetentny i solidny. Pełen profesjonalizmu. Szybko i wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości, od ręki wyszukuje najdogodniejsze oferty. Przez cały czas załatwiania sprawy pozostaje do dyspozycji.

Krystyna i Waldemar Krajewscy Rekomendacja

Data dodania: 2015-05-04

Przydatność rekomendacji: 33 %
Mieliśmy szczęście, że poznaliśmy Pana Karola. Profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca. Ogromne pokłady cierpliwości wobec takich laików w sprawach finansowych jak my. Kontakt telefoniczny i mailowy wzorowy. Otrzymanie kredytu hipotecznego z pomocą Pana Karola to przede wszystkim oszczędność czasu, stresu i poczucie bezpieczeństwa. Przy tym sympatyczny i kulturalny :) Szczerze polecamy !!!

Kasia i Marek Thiel Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-03-26

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Karola Cierpisz, z którego pomocy skorzystałam razem z mężem, starając się o kredyt hipoteczny. Polecam szczególnie tym, którzy są przerażeni zagadnieniami finansowymi i prawnymi, a zamierzają "bezboleśnie" i szybko przejść przez cały proces ubiegania się o kredyt. To doradca przez duże "D" - każdy przypadek traktuje indywidualnie i przy każdym rozważa kilka możliwości, a następnie pomaga w wyborze tej najwłaściwszej. Kontakt telefoniczny i mailowy oceniam bardzo dobrze. Pan Cierpisz bardzo szybko odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Pan Karol to nie tylko profesjonalista w swoim fachu, ale też życzliwy, pogodny człowiek. Jego usługi poleciłam m.in. siostrze, która również była bardzo zadowolona z przeprowadzenia jej przez gąszcz wszystkich procedur związanych z uzyskaniem kredytu. Jeśli kiedykolwiek w przyszłości pojawi się taka potrzeba, na pewno po raz kolejny skorzystam z usług Pana Karola. Póki co rekomenduję Go wśród bliskich i znajomych. Dla szukających i zastanawiających się nad wyborem tego właściwego doradcy, podpowiadam - Karol Cierpisz.

Katarzyna Sobolewska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-03-12

Przydatność rekomendacji: 33 %
Krótko i na temat - 100% profesjonalizm. Pan Karol pomógł mi w uzyskaniu kredyu mieszkaniowego w koronach norweskich, co nie było łatwe bo przez długi czas żaden bank nie udzielał kredytu w tej walucie. Czekalismy chwilkę aż się coś zmieni i gdy pojawiła się możliwość otrzymania kredytu w tej walucie to cała reszta potoczyła się szybko i profesjonalnie. Mieszkam i pracuję za granicą i jest mi nie łatwo zorganizować czas żeby przylecieć do polski, dlatego zależało mi żeby załwić większość spraw przez internet i tak było. Podobała mi śię również wśpółpraca pana Karola z deweloperem , wszystko było tak zgrane że w sumie przyleciałem podpisac akt notarialny. Polcam Karola wszystkim pracującm za granicą, chcącym kupić mieszkanie w Polsce.

Tomasz Asmus kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2015-02-14

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeżeli nie masz czasu na bieganie po bankach i chcesz uzyskać dobrą ofertę kredytową to polecam p. Karola. Konkretny doradca, który zadba o Twój interes i wyjaśni wszystkie niejasności. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Piotr Kwiatkowski kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Data dodania: 2015-02-04

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, nie korzystałam wcześniej z usług żadnego doradcy finansowego. Pana Karola polecił nam developer u którego postanowiliśmy kupić mieszkanie. Myślę ,że nie mogliśmy lepiej trafić. Od samego początku był bardzo pomocny udzielając wyczerpujących odpowiedzi na każde z naszych licznych pytań. Bez trudu ocenił naszą zdolność kredytową. Jasno i przystępnie wyjaśnił różnice pomiędzy kredytami w różnych bankach. Pan Karol bez wahania wytypował bank, który udzieli nam takiego kredytu, pilotował załatwienie wszystkich dokumentów, kilkakrotnie osobiście udzielając się przy ich odbiorze i doprowadził do pomyślnego sfinalizowania sprawy. Od razu zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, jako świetny fachowiec, doskonale znający się na swojej profesji, a przy tym miły i sympatyczny człowiek. Każde spotkanie charakteryzowało się profesjonalizmem, indywidualnym podejście do klienta, kreatywnością, dobrą komunikatywnością oraz pełnym zaangażowaniem w załatwianiu wszelkich formalności. Szybko tez odpowiadał na wszelkie pytania związane z całym procesem uzyskania kredytu. Pan Karol zdjął mi z głowy duży ciężar, związany z całą logistyką załatwiania kredytu. W efekcie mój stres stopniał do minimum. Miałam poczucie, kontroli i że sprawę powierzyłam w dobre ręce. Szybko osiągnęliśmy konsensus co do wyboru najlepszego produktu na rynku, oczywiście nie obyło się bez zaciętej negocjacji. Dzięki fachowej pomocy pana Karola, udało nam się sprawnie przebrnąć przez wszystkie formalności i szybko uzyskaliśmy pozytywną decyzję kredytową. Wkrótce wymarzone mieszkanie należało do nas. W czasie współpracy z panem Karolem przekonałam się, iż pierwsze wrażenie mnie nie zawiodło. Mogę śmiało każdemu go polecić, jako świetnego fachowca, osobę kompetentną, godną zaufania, słowną. Ponadto we współpracy z panem Karolem podobało mi się to, iż zawsze oddzwania, jeśli w danym momencie nie może rozmawiać. Widać, ze jest to doradca, który szanuje swojego klienta, zawsze ma dla niego czas i stara się jak najszybciej pomoc w poszczególnych kwestiach. Polecam wszystkim Pana Karola , jako doradcę finansowego. Z czystym sumieniem pragnę zarekomendować Pana Karola jako doradcę finansowego dla Ciebie. Zdecydowanie polecam! Panie Karolu jeszcze raz dzięki za opiekę.

Agnieszka Mróz Rekomendacja

Data dodania: 2015-02-02

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm, Pan Karol załatwia trudne sprawy od ręki, a na rzeczy niemożliwe potrzebuje kilka dni. Szczerze i gorąco polecam usługi Pana Karola.

Jakub P. pożyczka

Data dodania: 2015-02-01

Przydatność rekomendacji: 50 %
WITAM WSZYSTKICH , KTORZY SZUKAJA DOBREGO DORADCY !!! MIESZKAM ZA GRANICA, A CHCIALAM SOBIE KUPIC DOM W POLSCE.WESZLAM NA INTERNET I WYSZUKALAM NAJLEPSZYCH DORADCOW W POMORSKIM. DOBRZE ZAREKLAMOWANY BYL PAN KAROL, WIEC POSTANOWILAM ZADZWONIC. AUTOMATYCZNIE UDZIELIL MI WSZYSTKICH INFORMACJI, CO POTRZEBUJE ABY, DOSTAC KREDYT NA ZAKUP NIERUCHOMOSCI. BYLAM MILE ZASKOCZONA, JEGO TEMPEM PRACY, PROFESJONALNYMI I BLYSKAWICZNYMI INFORMACJAMI. BARDZO SZYBKO I SPRAWNIE WSZYSTKO POSZLO PRZY ZAKUPIE MOJEJ NIERUCHOMOSCI. KAZDEMU KTO SZUKA SPRAWDZONEGO DORADCY GORACO POLECAM USLUGI PANA KAROLA CIERPISZ I WIEM , ZE SAMA JESZCZE NAPEWNO SKORZYSTAM W PRZYSZLOSCI Z JEGO USLUG. POZDRAWIAM, LIDIA

LIDIA POMOC PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOSCI

Data dodania: 2015-01-29

Przydatność rekomendacji: 50 %
BARDZO GORĄCO POLECAM PANA KAROLA, BARDZO RZELELNY I SYMPATYCZNY, DZIEKUJE BARDZO ZA POMOC :)

Ilona M Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2015-01-28

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentny, znakomity i bardzo sympatyczny doradca. Udziela profesjonalnych porad,negocjuje najlepsze warunki kredytu.Cierpliwie odpowiadał na nasze pytania, do końca towarzyszył nam w drodze do uzyskania kredytu, a była ona bardzo długa i zawiła. Godny zaufania profesjonalista, zawsze dyspozycyjny.Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Karolowi za pomoc. Z pewnością polecimy Pana Karola zainteresowanym. DZIĘKUJEMY PANIE KAROLU.

Dariusz Dorota Kątni Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-01-01

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, W naszym przypadku wszystko przebiegło pomyślnie, nie napotkaliśmy większych problemów, a kredyt został udzielony na najlepszych możliwych warunkach jakie w danym czasie były dostępne na rynku (co jest chyba najlepszą możliwą rekomendacją (!!!) ). Co charakteryzuje Pana Karola to przede wszystkim dyspozycyjność, cierpliwość oraz wyjątkowy spokój (przynajmniej w kontakcie z klientem takim jak ja :) ). Opanowanie i biegłość w kontaktach z bankami świadczy o jego profesjonalizmie. Oczywiście p. Karol jest godnym polecenia Doradcą kredytowym i warto mu zaufać. Pozdrawiam i dziękuję.

Piotr W Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-12-27

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z całą pewnością polecamy P Karola osobą starającym się o kredyt hipoteczny na wykończenie budowy domu.Po kilku wizytach u innych doradców tylko Pan Karol potrafił zająć się naszą sprawą i doprowadzić ją do końca.Pomimo początkowego braku zdolności kredytowej to od P Karola otrzymaliśmy wszelkie niezbędne informacje jak przygotować się do kredytu od A do Z. Szybko i sprawnie pomógł nam skompletować wszelkie nie zbędne dokumenty poprzez wypisane wniosków na podpisaniu samej umowy skończywszy.Uzyskał dla nas kredyt hipoteczny na wykończenie budowy na bardzo dogodnych warunkach.Dzięki profesionalnej pomocy Pana Karola z dumą mogę obserwować jak nasz nowy dom rośnie w ekspresowym tempie.Gorąco polecamy. BARDZO DZIĘKUJEMY PANIE KAROLU!!!

Beata i Daniel Marszałkiewicz Kredyt hipoteczny na wykończenie budowy

Data dodania: 2014-12-26

Przydatność rekomendacji: 75 %
Mieszkanie kupione, było ciężko ale się udało :) Polecam.

Krzysiek Polecam

Data dodania: 2014-12-20

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pełen profesjonalizm, sumienność i fachowość. Pan Karol pomógł nam w wyborze najkorzystniejszego kredytu, załatwił wszelkie formalności, zaoszczędziło nam to wiele czasu i nerwów.

Aneta i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-12-20

Przydatność rekomendacji: 33 %
Serdecznie polecam Pana Karola. Dziękuje mu bardzo, bo pomogl mi i mojej rodzinie uzyskac najlepszy kredyt hipoteczny. Zarówno ja i jak rodzina - długo poszukiwaliśmy bardzo dobrego specjalisty, bo nasz przypadek nie nalezal do najprostszych. Jak tylko trafiliśmy do Pana Karola - to od razu spotkaliśmy się profesjonalnym podejściem, i podejściem indywidualnym. Gorąco polecam Pana Karola.

Beata Świetny Doradca Polecam

Data dodania: 2014-12-18

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pan Karol to bardzo kompetentny Doradca, wyróżniający się rzetelnym i profesjonalnym podejściem do potrzeb klienta. Sumiennie przedstawiał różne propozycje banków oraz spokojnie odpowiadał na wszystkie pytania. W prosty i zrozumiały sposób przedstawiał możliwe rozwiązania oraz służył pomocą w załatwianiu wszystkich formalności. Nasz przypadek nie był sprawą łatwą ale dzięki skuteczności Karola dzisiaj możemy cieszyć się patrząc jak nasz Dom rośnie w oczach. Gorąco polecam..... Karol- dziękuje!

Alicja Selonka Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2014-12-18

Przydatność rekomendacji: 33 %
Dziękuję za fachową pomoc oraz doradztwo. Dziękuję oraz polecam wszystkim Lech Stencel

Lech Stencel Rekomendacja

Data dodania: 2014-12-17

Przydatność rekomendacji: 33 %
Znając doświadczenia znajomych w kwestii pozyskiwania kredytów mieszkaniowych byłem zdziwiony tym, jak sprawnie poszło to z pomocą Pana Karola. Jego doświadczenie, zaangażowanie i biegła znajomość rynku finansowego są gwarancją pozytywnego, bezstresowego i co najważniejsze szybkiego załatwienia sprawy. Pan Karol jest zawsze dostępny, cierpliwy i pomocny w każdej kwestii, polecam wszystkim osobom ceniącym pewność i czas!!!!

Marcin Fenc Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2014-11-04

Przydatność rekomendacji: 33 %
Wraz z żoną jesteśmy wręcz zachwyceni profesjonalizmem i szybkością działania Pana Karola. Po długim czasie szukania odpowiedniej oferty i kompletowania stosu dokumentów trafiliśmy pod jego opiekę. Od tamtej pory wszystko potoczyło się błyskawicznie i sprawnie aż do szczęśliwego finału jakim było podpisanie umowy. Gorąco polecam!!!

Adam Ornal Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-06-25

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam w 100% usługi Pana Karola! Pełen profesjonalizm,indywidualne podejście do klienta,dyspozycyjność,organizacja i przede wszystkim skuteczność :) Moje dochody są dośc "nietypowe",jednak dzięki Panu Karolowi kredyt otrzymałem! Dziękuje za owocną wspólpracę i szczerze polecam!

Grzegorz Gałka Kredyt mieszkaniowy dla pracujących za granicą

Data dodania: 2014-06-20

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Karol wykazuje się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jasno wyjaśnił wszystkie wątpliwości i trafnie doradził.Kredyt brałem 5 lat temu. Poleciłem go również kliku znajomym, którzy takrze są zadowoleni.

Robert Baginski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-05-26

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z pomocy Pana Karola korzystaliśmy na samym początku obowiązywania programu MDM. Pomimo relatywnie świeżego tematu, otrzymaliśmy profesjonalną i fachową pomoc w pośredniczeniu i załatwianiu wszelkich formalności z bankami i deweloperem związanych z przygotowaniem ofert kredytu, dzięki czemu z pewnością zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i paliwa. Mogliśmy także liczyć na pomoc w wyborze korzystniejszej oferty, przygotowaniu kredytu oraz przy podpisaniu umowy z bankiem. Jestem pewien, że jeżeli w przyszłości wystąpi konieczność zastosowania jakichkolwiek rozwiązań finansowych, to o ile będzie to możliwe, z pewnością ponownie skorzystam z pomocy Pana Karola.

Dawid Pozorski Kredyt hipoteczny MDM

Data dodania: 2014-05-12

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelne i profesjonalne przygotowanie ofert banków na kredyty hipoteczne, sprawne uregulowanie formalności związanych z kredytem, wysoka kultura osobista - to niewątpliwe zalety, które ułatwiają współpracę z Panem Karolem.

Krzysztof Boguszewski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-05-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystkie formalności szybko i profesjonalnie, pierwsza transza w ekspresowym czasie, na resztę jeszcze muszę poczekać, bo budowa w toku. Na dzień dzisiejszy 150% zadowolenia! Będę opinię update-ował na bieżąco. POLECAM!

Maciek O. Tczew kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-05-01

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam usługi Pana Karola Cierpisz. Rzeczy niemożliwe dla innych są możliwe dla Pana Karola. Pozdrawiam Tomasz Lipiec

Tomasz Lipiec Doradca finansowy

Data dodania: 2014-03-13

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z usług Pana Karola skorzystałem w ubiegłym roku. Wybór doradcy nastąpił poprzez rekomendacje dewelopera, u którego chciałem kupić mieszkanie w Gdańsku. Z uwagi na to, że mieszkam w Olsztynie gromadzenie wszelkiej dokumentacji i dostarczanie jej dla banku byłoby dla mnie dużym utrudnieniem i dlatego zdecydowałem się na Pana Karola. To było jak trafienie w dziesiątkę. Pan Karol wszelkie formalności z bankiem i deweloperem załatwiał osobiście w moim imieniu. Moim zadaniem było dosłanie niezbędnej dokumentacji i zjawić się u notariusza i banku celem złożenia podpisu pod umową. Kontakt telefoniczny i e-mail każdego dnia. Komunikatywny, uprzejmy,rzetelny, polecam w 100%!!!!!!!!!.

Krzysztof H. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-03-08

Przydatność rekomendacji: 66 %
Doradca warty polecenia. Jest osobą która, u mnie zadbać o dobro klienta jak również potrafi przekazać i wytłumaczyć kruczki zawarte w umowach bankowych i przetłumaczyć na zwykły język.Jest osoba słowną co w dzisiejszych czasach jest rzadką cechą dotrzymuje terminów i zawsze znajduje czas

Adam Rutkiewicz kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2014-03-08

Przydatność rekomendacji: 80 %
Kredyt udało się załatywić szybko i bez żadnych probleów. Dzięki pomocy Pana Karola omineły mnie wszystkie formalności, co niesie za sobą dużo zaoszczędzoego czasu. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić Pana Karola innym. Pozdrawiam.

Sławomir Nadrowski kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2014-03-08

Przydatność rekomendacji: 66 %
Fantastyczna osoba. Rzeczowy i konkretny, dostępny niemalże o każdej porze dnia i nocy. Potrafił nam wszystko wyjaśnić od postaw. Nie spodziewaliśmy się, że dostaniemy pożyczkę w takiej wysokości i na takich warunkach jak chcieliśmy. A jednak się udało :) Dzięki i pozdrawiam :)

Paulina i Mateusz Pożyczka Hipoteczna

Data dodania: 2013-09-05

Przydatność rekomendacji: 75 %
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Pana Karola wszystkim ubiegającym się o kredyt. Dzięki jego doświadczeniu, dziś mieszkamy już w nowym domu. Sami nie przebrnęlibyśmy przez ogrom papierów jakie trzeba mieć aby uzyskać kredyt. Pan Karol spokojnie , profesjonalnie doprowadził nas do celu., a nie było to takie proste. POLECAMY ! Karol Cierpisz to osoba , która wie jak rozwiązać trudne zadania-my jesteśmy tego przykładem.

Rafał Janikowski kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-09-04

Przydatność rekomendacji: 83 %
Konkretny i skuteczny doradca, nie obiecuje "gruszek na wierzbie", a realnie ocenia zdolność kredytową klienta i proponuje odpowiednie warianty finansowania. Polecam nawet tym, którzy z zasady unikają korzystania z usług doradców i pośredników finansowych – naprawdę warto zlecić prowadzenie spraw kredytowych. Jeżeli jeszcze kiedyś będę zastanawiać się nad kredytem bądź pożyczką, nie będę nawet przez moment zastanawiać się do kogo zadzwonić 

Krystyna kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-09-04

Przydatność rekomendacji: 80 %
Skorzystałam z usług Pana Karola nie mając prawie nadziei na uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup domu.Jego doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm dokanały jednak cudu. Nie tylko dostałam kredyt i to już przy pierwszym podejściu, to bez wkładu własnego bank udzielił mi kredytu na 110% wartości domu. Można? Pan Karol szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez wszystkie procedury bankowe, a całkowity czas załatwiania kredytu zamknął się w dwóch miesiącach. Bardzo polecam.

Katarzyna Paszylk kredyt hipoteczny na dom

Data dodania: 2013-05-23

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z usług Pana Karola korzystałam w ubiegłym roku. Pan Karol nie był osobą poleconą przez któregokolwiek z moich znajomych. Wybór doradcy nastąpił po przeczytaniu rekomendacji innych osób. Jeśli ktokolwiek staje przed koniecznością zaciągnięcia kredytu i chce mieć poczucie dobrze wykonanej pracy, zaangażowania, dobrego kontaktu, szczegółowego wytłumaczenia i poczucia, że przedstawiona oferta jest dobrze dopasowana do potrzeb, to w 100% proszę zdać się na doradztwo Pana Karola i niczym się nie martwić. Będziecie Państwo zadowoleni. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm :-)

Katarzyna Klimczak Kredyt z dopłatami rządowymi na zakup mieszkania.

Data dodania: 2013-05-11

Przydatność rekomendacji: 71 %
Szybko, sprawnie i fachowo. Uczciwy profesjonalista, o którego bardzo ciężko w dzisiejszych czasach. Polecam korzystanie z usług pana Karola.

Dominik Wąsowski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-04-15

Przydatność rekomendacji: 71 %
właściwa Osoba na właściwym miejscu pełen profesjonalizm i adekwatna wiedza cenię sobie takie Osoby w życiu prywatnym i zawodowym z całą odpowiedzialnością - polecam

Klaudiusz Ledwoń Hipoteka

Data dodania: 2013-04-12

Przydatność rekomendacji: 71 %
Doradca godny polecenia! Mimo, iż do Pana Karola trafiliśmy przez przypadek nie żałuję tego wyboru. Od samego początku, jeszcze przed podjęciem decyzji o kredycie jasno, zrozumiale i niezwykle cierpliwie tłumaczył nam kwestie związane z kredytem hipotecznym. Pan Karol przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową "bezboleśnie" i bardzo profesjonalnie. Pomógł nam z całą dokumentacją potrzebną do uzyskania kredytu a w sytuacji, kiedy banki odmawiały mi ze względu na słabą zdolność udzielenia kredytu , Pan Karol znalazł bank, który był skłonny negocjować warunki i udało się kupić upragnione mieszkanie. Zawsze uśmiechnięty, rzetelny, dostępny w każdej chwili. Przez cały okres współpracy utrzymywał z nami kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Dziękuje i gorąco polecam.

Elżbieta Stark kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-04-05

Przydatność rekomendacji: 66 %
Profesjonalizm, punktualność i dotrzymywanie terminów. Tak drobne sprawy mogą świadczyć o zorganizowaniu Pana Karola i jego podejściu do Klienta. Kwestią nie mniej istotną jest umiejętność znalezienia wspólnego języka i umiejętnego wytłumaczenia etapów procesu kredytowego. Dlatego też polecam Pana Karola :)

Weronika kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-04-02

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo polecam Pana Karola jako pewnego i zaufanego doradcę finansowego. Człowiek o dużej wiedzy z zakresu finansów i ekonomii, a także z profesjonalnym podejściem do Klienta. Szybkie i rzeczowe załatwienie sprawy. W moim przypadku pomoc w zdobyciu kredytu hipotecznego połączonego z produktem oszczędnościowym. Polecam!

Hubert Wójcik Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-24

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecam !za pełen profesjonalizm i podejście do klienta, skupiony i zdeterminowany na załatwieniu sprawy. Pomocny do samego zakończenia procesu przyznawania kredytu.

Marucha Marcin Kredyt Dom

Data dodania: 2013-03-21

Przydatność rekomendacji: 85 %
Karol Cierpisz-rzetelny, konkretny,solidny....a co najważniejsze SKUTECZNY !!! Współpraca z Takim doradcą to sama przyjemność.Serdecznie polecam wszystkim starającym sie o kredyt!

Małgorzata Walczak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-19

Przydatność rekomendacji: 85 %
Bardzo dobry doradca. Uzskałam szybką pomoc w wybieraniu kredytu i w kompletowaniu dokumentacji: bez nacisku na produkty powiązane . Zaoszczędziłam sobie dużo czasu i nerwów.

Danuta Szymczak Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2013-03-18

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo szybko i pewnie załatwiony kredyt bez żadnych "ukrytych" zapisów. Bardzo dobry kontakt i prowadzenie sprawy kredytowej. Rekomenduję jako sprawdzonego, sparwnego doradcę który potrafi znaleść odpowiedni kredyt do naszych potrzeb i zawsze jest z nami w kontakcie.

Zdunkowski Jacek Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2013-03-18

Przydatność rekomendacji: 75 %
Profesjonalista w każdym calu, a na dodatek bardzo sympatyczny człowiek.

Robert Gęsicki Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-17

Przydatność rekomendacji: 85 %
Polecam fachowość Pana Karola Cierpisza, który krok po kroku pilotował zaciągnięcie przez nas kredytu hipotecznego w programie rodzina na swoim i pożyczki hipotecznej na dowolny cel. Zawsze gotowy do pomocy, odbierał telefony i meile o każdej godzinie. To bardzo mądry specjalista w dziedzinie doradztwa finansowego.

Paweł i Dagmara Grudziąż Kredyt hipoteczny "Rodzina na swoim"

Data dodania: 2013-03-16

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecamy pana Karola Cierpisza jako solidnego doradcę. W trakcie poszukiwań dobrego doradcy poznaliśmy kilka osób w tej branży, niestety były to osoby niesłowne, nieterminowe. Pan Cierpisz natomiast uratował honor swojej grupy zawodowej - jest solidny, dotrzymuje terminów, udziela wyczerpujących wyjaśnień. Rzeczowa informacja jest najistotniejsza w interpretowaniu dokumentów finansowych szczególnie dla osób nie związanych z branżą - pan Cierpisz jest przede wszystkim uczciwym człowiekiem, który słóży swoim klientom rzetelnie odpowiadając na wszystkie pytania. POLECAMY DORADCĘ PANA KAROLA CIERPISZA Grażyna i Michał

Grażyna i Michal Pliszka Polecamy pana Karola Cierpisza

Data dodania: 2013-03-14

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecamy Pana Karola jako profesjonalistę. Załatwienie wszystkich formalnosci związanych z kredytem, swietny kontakt, fachowość i sympatyczna obsługa to jego zalety. Sami nie załatwilibyśmy tego lepiej i szybciej. Polecamy tego doradcę wszystkim niezdecydowanym i szukajacym odpowiedniej i fachowej pomocy. Pozdrawiamy.

Małgorzata i Michał kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-03-14

Przydatność rekomendacji: 85 %
wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i szeroki zakres wiedzy kredytowej - to główne atuty dobrago doradcy kredytowego- czyli Pana Karola Cierpisz

Marzena Jarlińska profesjonalny doradca

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 77 %
U Pana Karola załatwiałem Kredyt Hipoteczny i oszczędziłem dzięki temu sobie dużo stresu,czasu i nerwów

Dawid Sikora Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 87 %
Z Karolem współpracuję już od jakiegoś czasu i szczerze to lepszego specjalisty od finansów w trójmieście nie znajdziecie. Na co dzień mam do czynienia bezpośrednio z bankami jak i innymi doradcami ... gdyby każdy pracował jak Karol świat finansów byłby lepszy !

Grzegorz Szychowski Kredyty Hipoteczne

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 80 %
MYŚLAŁAM, ŻE NIE MAM SZANS NA KREDYT....TYLKO DO MOMENTU POZNANIA PANA KAROLA.... Przede wszystkim rzeczowy, uczciwy, rzetelny i szybki, pilnował wszystkiego, na maxa zaangażowany. Czułam się bezpiecznie. Wiem, że tylko dzięki Jego profesjonalnym umiejętnościom mogę już urządzać WŁASNE mieszkanie, a raty nie są dla mnie zabójcze. Życzę wszystkim takiej atmosfery współpracy oraz jej rezultatów jak w moim przypadku, jestem bardzo zadowolona, polecam.

Iwona Jankowska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-12

Przydatność rekomendacji: 75 %
Jak do tej pory najlepszy doradca na jakiego trafilem. Szybka pomoc w wybraniu najkorzystniejszego dla klienta kredytu i w kompletowaniu dokumentacji. Dodatkowo rzadka umiejestnosc sluchania i sporzadzenie oferty zgodnej z oczekiwaniami klienta; bez naciskow na produkty powiazane lub wybor oferty konkretnego banku.

Borys Kubik kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-12

Przydatność rekomendacji: 77 %
Pan Karol Cierpisz to osoba na odpowiednim stanowisku , poprowadził przez wszystkie kruczki bankowe ,doradził co należy zrobić czego unikać. Godny polecenia,operatywny,słowny,dyspozycyjny, słowem wykwalifikowany doradca,sumiennie podchodzi do swoich obowiązków.

Joanna Erdmańska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-12

Przydatność rekomendacji: 77 %
Pana Karola polecam, gdyż jest bardzo kompetentny, słowny, uczciwy ,sumiennie podchodzi do swoich obowiązków .Profesjonalista jakich niewielu na rynku.Polecam każdemu - szybko i fachowo doprowadzi do realizacji umowy kredytowej

Bożena Olewczyńska kredyt na budowę domu

Data dodania: 2013-03-12

Przydatność rekomendacji: 87 %
Osoba na odpowiednim stanowisku , poprowadził przez wszystkie kruczki bankowe ,doradził co należy zrobić czego unikać .Zdecydowanie polecam , bo warto , mało jest takich osób jak pan Karol

Grzegorz Hoeft Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-01-31

Przydatność rekomendacji: 55 %
Pan Karol to osoba godna polecenia,operatywny,słowny,dyspozycyjny, słowem wykwalifikowany doradca,sumiennie podchodzi do swoich obowiązków , krótko mówiąc profesjonalista w swoim fachu jakich mało na rynku.Polecam każdemu kto stara się o kredyt.

Jerzy Kokoć Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-10-05

Przydatność rekomendacji: 51 %
Pan Karol pomógł mi w załatwieniu kredytu pod hipoteke zajetą już przez inny bank. Sprawa w sadzie o przeniesienie współwłasnosci mieszkania zaowocowała koniecznościa spłaty drugiej strony w kwocie ok 100.000.W tej kwocie kredyt gotówkowy był dla mnie za drogi, stąd tez poprosiłam o pomoc w rozwiązaniu problemu pana Karola Cierpisza. Sprawa nagliła terminami. Okazało sie,że jest jeden bank, który uzieli mi kredytu pod hipoteke juz zajetą.Pan Karol sprawnie pozałatwiał formalnosci, uzyskał w ekspresowym tempie decyzje kredytowa i zdażyliśmy na czas z załatwieniem kredytu na opisywany cel. Jestem mu bardzo wdzieczna za pomoc. Nie udałoby sie to wszystko załatwić bez profesjonalizmu pana Karola Cierpisza.

KATARZYNA KUJAWA KREDYT HIPOTECZNY

Data dodania: 2010-09-28

Przydatność rekomendacji: 58 %
Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta oraz pomoc w wyjaśnieniu wszelkich niejasności oraz zawiłości to tylko niektóre pozytywne strony Tego doradcy. Doradca krok po kroku dokładnie wyjaśnił wszystkie punkty OWU oraz wszystkie indywidualne koszta uczestnictwa. Jestem zadowolony z produktu który otrzymałem i z czystym sumieniem mogę polecić Jego usługi oraz jestem pewien, że klient nie będzie żałował wyboru tego a nie innego doradcy.

Michał Zelewski zabezpieczenia emerytalne

Data dodania: 2010-09-10

Przydatność rekomendacji: 59 %
Jest to osoba godna polecenia,operatywny,słowny,dyspozycyjny sumiennie podchodzi do swoich obowiązków.

Anetta Kwiatkowska kredyt na dom

Data dodania: 2010-09-07

Przydatność rekomendacji: 46 %
Do Pana Karola trafiłem z polecenia.Decyzja pozytywna od razu w pierwszym banku, wszystkie formalności załatwione profesjonalnie.Specjalista bo tak można o Nim powiedzieć zna się na tym co robi.Potrafi wynegocjować najlepsze warunki kredytu jak również wykryć wszystkie kruczki w umowie.Jest osobą bardzo pracowitą i dążącą do celu.Kontakt z Nim pierwsza klasa zawsze pod telefonem i można się umówić na spotkanie nawet w godzinach wieczornych.Polecam innym "potrzebującym"takiego doradcy:)

Łukasz Szwaba kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-02

Przydatność rekomendacji: 48 %
Skorzystałem z usług Pana Karola, gdyż postanowiłem zostawić niewdzięczne zajęcie przeszukiwania wszelkich możliwych ofert kredytowych na zakup mieszkania odpowiedniemu specjaliście, którym Pan Karol się okazał w 100%. Potrafił szczegółowo przedstawić dostępne oferty banków dopasowane do oczekiwań klienta i pod te wymagania był w stanie wyszukać konkretne produkty. Spokojnie i przejrzyście przedstawiał plusy i minusy każdej z nich, rekomendując nie opieranie się tylko na tych najbardziej popularnych ale również tych mniej znanych a możliwe, że korzystniejszych finansowo. Dzięki pomocy Pana Karola uniknąłem samodzielnego sprawdzania i weryfikacji ofert i realnych kosztów zaciągniętych zobowiązań w kilku bankach (samemu zrezygnowałbym po weryfikacji 3-4 ofert) i mogłem liczyć na współuczestnictwo w negocjacjach warunków kosztowych w docelowo wybranych bankach. Rzetelna analiza warunków finansowych, bezstronna weryfikacja ofert, spokojne i zrównoważone podejście do klienta, punktualność, rekomendacja faktycznie najlepszych aktualnie dostępnych dla danego klienta produktów, profesjonalizm w działaniu - to główne cechy Pana Karola.

Tomasz Okuniewski Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2010-08-31

Przydatność rekomendacji: 54 %
Po kilku nieudanych próbach uzyskania kredytu (stos dokumentów, z którymi nie umiałam sobie poradzić)trafiłam do Pana Karola, który w zaledwie kilka dni uzyskał dla mnie pozytywną decyzję.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystkim "potrzebującym" życzę spotkania z takim Doradcą:)

Hanna Szymikowska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-08-30

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pan Karol Cierpisz to osoba profesjonalna.Potrafi spokojne wytłumaczyc trudne zagdanienia bankowości i przygotowac optymalną ofertę.

Janusz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-08-30

Przydatność rekomendacji: 42 %
Polecam usługi Pana Karola - praktycznie totalnie poprowadził nas przez wszystkie zawiłości kredytu , wynegocjował lepsze warunki i sprawdził wszystkie kruczki prawne w umowie banku. Profesjonalny skrupulatny dokładny a przy tym sympatyczny facet. Polecam

Artur Zyla Kredyty na mieszkanie

Data dodania: 2010-08-30

Przydatność rekomendacji: 68 %
kredyt dostosowany do oczekiwań jakie przedstawiłem szukając kedytu, doradca zainteresowany przed a także po uzyskaniu kredyt co do dalszego prowadzenia i ewentualnie wprowadzania korzystnych modyfikacji. polecam tego doradcę.

Karol Sasim kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-08-30

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pan karol bardzo fachowo i profesjonalnie podszedł do mojej sprawy co spowodowało 100% kredytowanie mojego mieszkania . Jestem panu Karolowi bardzo zobowiązany i polecam Go jego przyszłym klientom

Sławomir Elwart kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2010-08-30

Przydatność rekomendacji: 55 %