Dor_1_new

Karol Dziuba

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 696668846 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Nazywam się Karol Dziuba, witam Państwa na moim profilu eksperta kredytowego.

 

Od wielu lat pomagam klientom w wyborze najkorzystniejszych ofert finansowania. Jestem specjalistą w zakresie kredytów hipotecznychgotówkowych oraz branży nieruchomości.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, którym wcześniej pomogłem - dlatego zadowolenie ze współpracy jest dla mnie najważniejsze.

 

Bezpłatnie porównuję kredyty z wielu banków - pomagam wybrać najkorzystniejszy kredyt.

 

Pomagę przebrnąć przez cały proces uzyskiwania kredytu, oraz bezpiecznego zakupu nieruchomości:

 • Już na pierwszym spotkaniu obliczę Państwa zdolność kredytową i powiem ile kredytu możecie otrzymać w poszczególnych bankach.
 • Wyjaśnię zasady otrzymania kredytu w poszczególnych bankach- razem wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązania.
 • Przedstawię podsumowanie kosztów ofert kredytowych z wielu banków oraz podpowiem co zrobić aby były jak najniższe.
 •  W zależności od Państwa potrzeb wybierzemy co najmniej 2 najkorzystniejsze oferty, o które będziemy wnioskować.
 • Pomogę w skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz wypełnieniu formularzy i wniosków
 • Pomogę zweryfikować stan prawny nabywanej nieruchomości (Zadłużenia, hipoteki, służebności)
 • Będę negocjować warunki Państwa kredytu,
 • Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej- Zweryfikuję i wyjaśnię zapisy umowy- będę z Państwem w banku podczas podpisywania umowy gdyby pojawiły się dodatkowe pytania lub wątpliwości.

 

Klient nie ponosi kosztów mojej usługi !

 

Porównuję wszystkie elementy mające wpływ na finalny koszt kredytu, porównuję:  marże,  prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty.

        Pomagam na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od wyboru oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb do podpisania umowy kredytowej. Po wypełnieniu i skompletowaniu dokumentów złożymy wnioski do 2 wybranych banków. Drugi wniosek będzie stanowić ewentualne zabezpieczenie transakcji i posłuży jako argument w negocjacjach.

   Wieloletnie doświadczenie połączone ze znajomością rynku finansowego oraz nieruchomości, gwarantuje skuteczność działania, którą mogą potwierdzić zadowoleni klienci z którymi miałem okazję współpracować. 

 

 

 

WAŻNE:

Oferta dla klienta w banku niczym się nie różni od tej, którą to przedstawiam klientowi, wielokrotnie również Banki na krótki okres czasu dają partnerowi możliwość uzyskania dla jego klientów warunków bardziej preferencyjne niż w samych oddziałach !

 

 

ZAPRASZAM  DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA POD ZDJĘCIEM- ODDZWONIĘ 

 

tel.+ 48 696 668 846

mail: [email protected]

 

 

 

 

 

 

Doświadczenie


Doświadczenie zawodowe zdobyłem współpracując z firmami z branży finansowej, inwestycyjnej oraz agencjami nieruchomości. Posiadam licencję pośrednika, odbyłem wiele szkoleń z zakresu produktów finansowych, inwestycyjnych oraz nieruchomości. Największe doświadczenie zdobyłem jednak podczas praktycznej pracy oraz rozwiązywania licznych problemów moich klientów.

 

Obecnie swoje doświadczenie wykorzystuję przy prowadzeniu działalności związanej finansami oraz inwestowaniem w nieruchomości. Prywatnie interesuje się szeroko pojętym rynkiem instrumentów finansowych, nowymi technologiami oraz  nieruchomościami .

 

Atuty eksperta

 

 • Indywidualne podejście do konkretnhej potrzeby klienta
 • Znajomość aktualnej oferty produktów kredytowych oraz procedur bankowych
 • Specjalizacja oparta na kredytach hipotecznych i gotówkowych
 • Mobilność- dojeżdżam do klienta jeśli istnieje taka potrzeba
 • Oferta wielu banków w jednym miejscu- oszczędność czasu + korzyści z wybowu najlepszej oferty na rynku.
 • Doradztwo w trudnych i skomplikowanych sprawach

Przykłady opisanych spraw

 • Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - na rynku wtórnym i pierwotnym
 • Kredyty z dopłatami MDM
 • Kredyty na Budowę domu, dokończenie budowy, adaptacje, 
 • Kredyty na zakup mieszkania, remont,
 • Kredyty konsolidacyjne - wszystkie kredyty zebrane w jedną mniejszą dogodną ratę,
 • Kredyty przy dochodzie z zagranicy
 • Kredyty dla kierowców przy dochodzie z diet 

Wybrane rekomendacje

Profesjonalny doradca. Bardzo miły i kompetentny. Proces przebiegł pomyślnie i na każdym jego etapie byłem informowany o postępach. Polecam zdecydowanie. Przy kolejnej inwestycji najpewniej skorzystam z pomocy Pana Karola.

Dariusz Rutkowski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-02-28

Od samego początku solidnie i rzetelnie podszedł do tematu. Pan Karol jest osobą bardzo komunikatywną, która umie dotrzeć do każdej osoby. Potrafi w bardzo przyjemny i jasny sposób wytłumaczyć wszystkie pytania. Załatwia wszystkie formalności. Polecam współpracę :)

Jakub najlepszy doradca jakiego znam

Data dodania: 2017-10-19

Pan Karol pomógł nam przebrnąć przez wszystkie etapy kupna domu. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiedział na każde pytanie, ponadto komunikacja z nim odbywała się bez typowego bankowego żargonu. Polecamy pana Karola, który jest profesjonalnym doradcą i sympatycznym człowiekiem.

Monika i Marcin Profesjonalny doradca

Data dodania: 2017-03-30

Dziękujemy i szczerze polecamy. Z uwagi na Nasz brak czasu na załatwianie wszelkich formalności, pomoc Pana Karola okazała się nieoceniona.

Aleksandra i Grzegorz Dokończenie budowy

Data dodania: 2016-12-08

Pragniemy podziękować p.Karolowi za profesjonalną i rzetelną obsługę naszej transakcji związanej z kupnem mieszkania. Pan Karol wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem, kompetencją oraz pomocą na każdym etapie transakcji. Dzięki temu, że pan Karol zajął się kompleksowo załatwieniem wszelkich spraw formalnych, pozwoliło nam to zaoszczędzić wiele czasu i sprawiło, że transakcje przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze. Doświadczenia te w pełni upoważniają nas do polecenia pana Karola w sprawach związanych z pośrednictwem przy zakupie nieruchomości. Wdzięczni M. T. Surmacz

Małgorzata i Tomasz Surmacz Profesjonalna pomoc

Data dodania: 2016-09-07

Kontakt do Pana Karola otrzymaliśmy od znajomych którym pomagał w załatwieniu kredytu przy zakupie mieszkania. Wstępnie byliśmy zdecydowani na kredyt w banku w którym od lat mamy konto. Pan Karol znalazł dla nas jeden kredyt na kupno domu i jego generalny remont, załatwił też za nas wszystkie formalności. Szczerze polecamy. Mariusz i Agnieszka

Mariusz Kupno domu i remont

Data dodania: 2016-06-03

Bardzo polecam pana Karola, tym, którzy chcą szybko i bezproblemowo załatwić sobie kredyt. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Godny zaufania, kompetentny, cierpliwy i profesjonalny doradca, podchodzący z pełnym zaangażowaniem do sprawy! Polecam !!!

Alicja Gajkowska Najlepszy doradca

Data dodania: 2016-06-02