Karol Dziuba

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 696668846 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Nazywam się Karol Dziuba, 

zapraszam Państwa do zapoznania się z moim profilem eksperta finansowego oraz do kontaktu.

Z branżą finansową i nieruchomości jestem związany od 2010 r. Od tego czasu pomogłem setkom klientów w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych oraz przeprowadzeniu rożnych transakcji na rynku nieruchomości. Jestem specjalistą w zakresie kredytów hipotecznych,  gotówkowych, oraz nieruchomości. Lata spędzone na rynku finansowym i nieruchomości oraz poczucie odpowiedzialności związane z finalizacją setek transakcji i umów kredytowych skłoniły mnie w stronę pomocy osobom nadmiernie zadłużonym którym pomagam w konsolidacjach i ułożeniu palnu wyjścia na "prostą".

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, którym wcześniej pomogłem. Obecnie dzielę się wiedzą również w social mediach.

 

Najlepiej rozmawia się na żywo, dlatego spotkanie ze mną jest bezpłatne.

Dojeżdżam nawet do 100 km. Dlaczego nie pobieram opłat za spotkanie oraz za wsparcie w staraniach o kredyt? Płaci mi bank, gdy klient ostatecznie otrzyma kredyt. Przy każdej sprawie zdobywam doświadczenie, więc nie żałuję na to czasu. Układam grafik spotkań tak, aby do danej miejscowości przyjechać na 2-3 spotkania. Dlatego niestraszne mi 100 km podróży i klient nie musi  przejmować się moim czasem.

 

Gdy zaczynam z klientem starania o kredyt,

porównuję oferty z kilkunastu banków - pomagam wybrać najkorzystniejsze najbezpieczniejsze rozwiązanie.

 

Jak wygląda proces współpracy między mną a klientem? Jak zacząć, co zrobić?

 1. Proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość za pomocą formularza - oddzwonię.
 2. Już na pierwszym spotkaniu przeanalizuję Państwa sytuacjęoraz wyliczę maksymalną zdolność kredytową.
 3. Na tym samym spotkaniu przedstawię najkorzystniejsze ofertyz ponad 20 banków, w zależności od potrzeb wybierzemy 2 najlepsze, o które będziemy wnioskować. Nie powinniśmy wnioskować w większej ilości banków, ponieważ źle to wpływa na profil w BIK.
 4. Zajmę się wszelkimi formalnościami, pomogę w wypełnieniu wniosków oraz skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Na tym etapie również jestem bardzo czujny i często dostrzegam różne, ważne detale do poprawienia.
 5. Po skompletowaniu całej dokumentacji pomogę w sprawnym przeprocesowaniu wniosku przez bank - w zależności od rodzaju kredytu cała procedura może zająć od 2 dni (kredyt gotówkowy), do kilkudziesięciu dniu (w przypadku kredytu hipotecznego lub inwestycyjnego). Moje doświadczenie przyda się również podczas negocjacji warunków umowy - jestem gwarancją na możliwie najkorzystniejsze warunki.
 6. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji w sprawie wniosku bank przedstawi ostateczne warunki oraz umowę kredytową. Przed jej podpisaniem omówię szczegółowo wszelkie zapisy i  ostateczne warunki kredytu - odpowiem na pytania, które mogą się pojawići pomogę podjąć decyzję.
 7. Po uruchomieniu kredytu to bank zapłaci za moje usługi! Oferta za moim pośrednictwem niczym nie różni się od tej, którą klient otrzymałby, idąc do banku samodzielnie. Często jestem w stanie wynegocjować dodatkowe korzyści. Bank docenia fakt, że to ja obsługuję formalności i dlatego wynagradza moją pracę - to nic innowacyjnego, eksperci kredytowi działają tak od lat. Bank dzięki nam może zatrudniać mniej osób.

 

Porównuję wszystkie elementy mające wpływ na finalny koszt kredytu, czyli: 

- marże,  

- prowizje, 

- ubezpieczenia, 

- wysokość raty,

- różne okresy kredytowania,

- wysokość odsetek,

- inne opłaty.

 

Pomagam na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od wyboru oferty, przez skompletowanie dokumentacji, po omówienie umowy oraz wypłatę kredytu.

Wieloletnie doświadczenie połączone ze znajomością rynku finansowego oraz nieruchomości gwarantuje skuteczność działania, mogą to potwierdzić zadowoleni klienci, z którymi miałem okazję współpracować. 

--------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz widoczny pod zdjęciem - oddzwonię. Odbieram telefon pon- pt od 9 do 20:00.

 

tel.+ 48 696 668 846

mail: [email protected]

www.Karol-Dziuba.com

--------------------------------------------------------------------------------------

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobyłem, współpracując z firmami z branży finansowej, inwestycyjnej oraz biurami nieruchomości. Posiadam licencję pośrednika, odbyłem wiele szkoleń z zakresu produktów finansowych, inwestycyjnych oraz nieruchomości. Największe doświadczenie zdobyłem jednak podczas praktycznej pracy oraz rozwiązywania licznych problemów moich klientów a także przy inwestowaniu na własny rachunek. 

 

Obecnie swoje doświadczenie wykorzystuję, pomagając klientom w wyborze najlepszych rozwiązań finansowych, często pomagając w trudnych do przeprowadzenia sprawach. Zasiadam również w zarządzie dwóch spółek związanych z branżą finansową oraz inwestycjami w nieruchomości. 

Prywatnie interesuje się nowoczesnymi technologiami, inwestowaniem w nieruchomości,  rynkiem akcji, a także kryptowalutami.

 

Moje atuty:

 • Indywidualne podejście do konkretnej potrzeby klienta. Słucham, nie oceniam, pomagam.

 • Znajomość aktualnej oferty produktów kredytowych oraz procedur bankowych.

 • Specjalizacja oparta na kredytach hipotecznych i gotówkowych.

 • Mobilność - dojeżdżam do klienta, jeśli istnieje taka potrzeba.

 • Oferta wielu banków w jednym miejscu - to oszczędność czasu dla klienta + korzyści z wyboru najlepszej oferty na rynku.

 • Pomoc w trudnych i skomplikowanych sprawach.

Przykłady opisanych spraw:

 • Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - na rynku wtórnym i pierwotnym.

 • Kredyty na Budowę domu, dokończenie budowy, adaptacje.

 • Kredyty na zakup mieszkania, remont.

 • Kredyty konsolidacyjne - wszystkie kredyty zebrane w jedną mniejszą, dogodną ratę.

 • Kredyty przy dochodzie z zagranicy.

 • Kredyty dla kierowców przy dochodzie z diet.

 • Kredyty bez wkładu własnego 

 • Kredyty dla wojskowych 

 • Kredytu dla lekarzy 

 • Pomoc zadłużonym - Analiza+ ułożenie planu działania oraz przedstawienie możliwości 


 

 

Atuty eksperta

 • Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - na rynku wtórnym i pierwotnym
 • Kredyty BEZ WKŁADU WŁASNEGO 
 • Kredyty na Budowę domu, dokończenie budowy, adaptacje, 
 • Kredyty na zakup mieszkania, remont,
 • Kredyty konsolidacyjne - wszystkie kredyty zebrane w jedną mniejszą dogodną ratę,
 • Kredyty przy dochodzie z zagranicy
 • Kredyty dla kierowców przy dochodzie z diet 

Przykłady opisanych spraw

 • Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - na rynku wtórnym i pierwotnym
 • Kredyty z dopłatami MDM
 • Kredyty na Budowę domu, dokończenie budowy, adaptacje, 
 • Kredyty na zakup mieszkania, remont,
 • Kredyty konsolidacyjne - wszystkie kredyty zebrane w jedną mniejszą dogodną ratę,
 • Kredyty przy dochodzie z zagranicy
 • Kredyty dla kierowców przy dochodzie z diet 

Wybrane rekomendacje

Z wielka przyjemnością polecam Pana Karola. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, bez żadnego problemu poprowadził kredyt . Przede wszystkim bardzo świetny kontakt. Niezależnie od godziny mogłem zadzwonić i zapytać o nurtującą mnie sprawę. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję za współpracę.

Andrzej Kredyt

Po razu drugi korzystamy z doradztwa "Sprawdzonego Eksperta" Pana Karola! Bardzo dziękujemy mu za pomoc w załatwieniu wszystkiego od A do Z. To właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dzięki niemu wszystkie formalności związane z kredytem to bułka z masłem 😉 pełen profesjonalizm, super podejście do klienta, współpraca z Panem Karol to czysta przyjemność. Oby takich ludzi było więcej 😉 Z calego serca polecamy wszystkim!! Dzięki niemu można zaoszczędzić dużo czasu i jeszcze więcej pieniędzy!!

Angelika i Bartosz Kredyt Hipoteczny

Pan Karol doslownie spadl nam z nieba! Wydawało nam sie, ze nie ma dobrego rozwiązania sytuacji, ale Pan Karol juz po pierwszej rozmowie powiedzial, ze pojdzie jak po maśle - I TAK BYLO! Pan Karol sumiennie i z zaangażowaniem obrał odpowiednia taktykę i dzieki niemu cieszymy sie mniejszymi ratami kredytu. Wszystko zaltwil za nas, my jedynie pojechalismy zlozyc podpis. Cierpliwosci tez nie mozemy odmowic - nawet pisanie SMS o poznych porach nie bylo problemem. Zawsze dostalismy odpowiedz na kazde zadane pytanie. Życzymy aby kazdy spotkał tego doradcę na swojej drodze, Pan Karol to czlowiek do rany przyloz.

Patrycja / Łukasz Konsolidacja

Bardzo serdecznie polecam wszystkim współpracę z Panem Karolem. Jest on bardzo rzetelny i oddany sprawie którą prowadzi, człowiek z bardzo dużą wiedzą. Znajduje wyjście z sytuacji beznadziejnych oraz wszystko sprawnie załatwia. Szczerze wszystkim polecam współpracę z Panem Karolem.Dziękujemy

Lucyna Chełmno Podziękowanie

Gdyby nie Pan Karol, pewnie już dawno byśmy się poddali lub wykończyli psychicznie. Pomimo początkowych trudności z wszechobecną biurokracją wszystko poszło szybko i sprawnie. Na duży plus u Pana Karola zasługują dokładne porównanie i omówienie oferty wielu banków (nie zmuszanie do konkretnej oferty ale poparta logicznymi argumentami rekomendacja), doskonały kontakt mailowy i telefoniczny - Pan Karol NIGDY nie dał po sobie poznać, że dzwonię nie w porę - a nie raz na pewno tak było :) Pełen profesjonalizm a wisienką na torcie - godzinne omówienie ostatecznej umowy kredytowej + obecność i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości podczas podpisywania umowy w banku. Polecam w 500% !

Mateusz Kredyt budowlano-hipoteczny

Każdemu kto poszukuje kredytu na najlepszych warunkach szczerze polecam Pana Karola. To niewątpliwie profesjonalista w swoim fachu, rzetelny, posiadający ogromną wiedzę oraz niesamowicie zaangażowany w swoją pracę, gotowy do pomocy, do rozwiązania problemów na każdym etapie procesu kredytowego oraz o każdej porze. Zawsze uchwytny, zawsze pod telefonem. Odległość nie jest żadną przeszkodą w kontaktach, czy też załatwieniu jakichkolwiek formalności. Jeśli zastanawiacie się państwo jak najszybciej i bez zbędnych komplikacji uzyskać kredyt, decyzja powinna być tylko jedna – wybór świetnego eksperta kredytowego Pana Karola Dziuby. Szkoda czasu na zbędne analizy, bieganie po bankach. Z Panem Karolem uzyskanie kredytu to formalność i przyjemność. Zawsze możecie liczyć na jego pomoc, wytłumaczenie wszystkich zawiłości, a najważniejsze znalezienie najlepszej oferty i spełnienie marzeń o swoim domu, czy też mieszkaniu. Panie Karolu bardzo dziękuję.

Mirosław - Inowrocław Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Karolem. Ogromna wiedza, doświadczenie, szybkość działania i luz, ktore wniósł w proces kredytowy są nieocenione. Nasza sytuacja nie była najłatwiejsza ze względu na wybraną nieruchomość. Bank pierwszego wyboru miał obiekcje, ostatecznie jednak, gdy już prawie wszyscy postawiliśmy na nim krzyżyk i myślami byliśmy w drugim banku, ten mile nas zaskoczył i przyznał kredyt. :) Przypadek? Nie sądzę.  Karol- nawet o tym pewnie nie widząc- kilkukrotnie uchronił mnie przed atakiem paniki, tłumacząc jak dziecku zawiłe dla mnie kwestie. Telefon do niego był wentylem bezpieczeństwa. Nigdy nie odczuliśmy, że rozmawiamy ze sztywnym Panem pod krawatem co było dla nas bardzo ważne. Kilka dni temu odebraliśmy klucze od naszego wymarzonego białego domku w centrum Torunia. Niemożliwe nie istnieje. Szczególnie gdy ma się po swojej stronie osoby takie jak Karol. :)  Karol, jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

Klaudia i Tomek Kredyt hipoteczny

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA POMOC W UZYSKANIU KREDYTU.Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻEMY POLECIĆ PANA KAROLA.DYSPOZYCYJNY W 100%.NIE ZAWIÓDŁ ANI PRZEZ CHWILE.DZWONIĄC O KAŻDEJ PORZE DNIA ZAWSZE MIAŁ CZAS ABY WYSŁUCHAĆ, WYJAŚNIĆ, DORADZIĆ.PAN KAROL MA BARDZO DUŻE ZNAJOMOŚCI(które w dzisiejszych czasach są bardzo przydatne)KREDYT ZAŁATWIONY SZYBKO I SPRAWNIE.KAŻDEJ OSOBIE KTÓRĄ ZNAM CHCĄC WZIĄĆ KREDYT POLECE TYLKO PANA KAROLA.DZIEKUJEMY ZA POMOC

Izabela i Tomasz ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU

Bardzo profesjonalne podejście do każdego zagadnienia. Wysoka kultura osobista. Pomimo wielu trudności cały proces kredytu hipotecznego przebiegł pomyślnie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!! Dziękujemy i polecamy:)

Magda Inowrocław Pozytyw 100%

Pełen profesjonalizm! Tak najprościej można określić współpracę z panem Karolem. Dobry kontakt: na żywo, telefonicznie, uczciwe doradztwo, autentyczne zaangażowanie w pracy. Czuć na każdym kroku, że pan Karol robi to, co lubi. Dzięki temu nie ma dla niego trudności, których nie da się pokonać. Przy każdym pojawiającym się problemie, od razu gotowy plan awaryjny. Nawet przez chwilę dzięki tym wszystkim powyższym cechom nie zwątpiłem, że kredyt uda się uzyskać. Udało się- do tego na naprawdę świetnych warunkach. Szczerze polecam.

Mikołaj O. kredyt hipoteczny

Polecam najmocniej Pana Karola. Niezastąpiona osoba w kompleksowym załatwianiu kredytu na wszelakie cele. W moim przypadku kredyt hipoteczny na mieszkanie. Jako osoba totalnie "zielona" w tych sprawach jak i pełna obaw, zdecydowałem się skorzystać z pomocy Pana Karola. Co okazało się strzałem w dziesiątkę. W skrucie: od przedstawienia ofert i opisu wszystkich możliwości, po podpisanie aktu notarialnego - po miesiącu na nowym lokum!!! Cały proces załatwienia i informowania o kolejnych etapach sprawy, uważam za wzorowy. Polecam i Pozdrawiam pana Karola.

Karol K. Kredyt hipoteczny

Chcielibyśmy już dziś podziękować p. Karolowi choć do budowy się dopiero przygotowujemy. Po spotkaniu dowiedzieliśmy się dużo więcej konkretnych rzeczy niż przez tygodnie szukania w internecie. P. Karol nie chciał wziąć od nas zapłaty za poświęcony czas więc póki co chcielibyśmy odwdzięczyć się rekomendacją ;) Serdecznie polecamy wszystkim którzy planują zmierzyć się z budową domu i chcą wesprzeć się kredytem !

Kasia i Tomek Budowa domu

Pan Karol jest osobą godną polecenia. Wraz z Żoną zdecydowaliśmy się na zakup domu. Najważniejszą sprawą było w naszym przypadku szybkie uzyskanie kredytu, co udało się tylko dzięki Panu Karolowi. Pokierował nas jakie dokumenty skompletować i skąd je uzyskać mając na uwadze złożenie wniosku do kilku banków. Po skompletowaniu odpowiednich dokumentów udało się uzyskać główną decyzję kredytową w mniej niż 2 tygodnie kalendarzowe, co jest tempem wręcz ekspresowym i warto mieć tu na uwadze, że ominęła nas cała bieganina po bankach, co było również ważne ze względu na nasz charakter pracy (ciężko nam się zgrać razem w jednym czasie ze względu na prace na różne zmiany). Pomógł nam dodatkowo rozwiać wszelkie wątpliwości prawne związane z zakupem (mówię tu o wyjaśnieniu spraw, które nie całkiem były nam znane/ rozumiane przez nas). Jakby tego było mało to podejście i atmosfera pracy z Panem Karolem była dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem ze względu na bardzo koleżeńskie wręcz podejście do nas jako klientów. Polecam jeszcze raz.

Fintz Kamil Kredyt hipoteczny - zakup nieruchomości.

Z przyjemnością polecamy p. Karola pomógł nam przejść przez cały proces uzyskania kredytu na wymarzony dom pod lasem. Bardzo dobrze zna się na na swojej pracy ponieważ nic nie musieliśmy załatwiać z bankiem co nam zaoszczędziło czasu i nerwów. Serdecznie polecamy z całego serca i dziękujemy za pomoc za którą nic nie musieliśmy płacić. Pozdrawiamy

Basia Radek M. Kredyt hipoteczny

Polecam udsługi Pana Karola. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu na zakup wymarzonego domu, a wiemy, ze nasza sytuacja nie była prosta. Dlatego polecam Pana Karola wszystkim znajomym.

Damian- Bydgoszcz Kredyt hipoteczny

Profesjonalny doradca. Bardzo miły i kompetentny. Proces przebiegł pomyślnie i na każdym jego etapie byłem informowany o postępach. Polecam zdecydowanie. Przy kolejnej inwestycji najpewniej skorzystam z pomocy Pana Karola.

Dariusz Rutkowski Kredyt hipoteczny

Od samego początku solidnie i rzetelnie podszedł do tematu. Pan Karol jest osobą bardzo komunikatywną, która umie dotrzeć do każdej osoby. Potrafi w bardzo przyjemny i jasny sposób wytłumaczyć wszystkie pytania. Załatwia wszystkie formalności. Polecam współpracę :)

Jakub najlepszy doradca jakiego znam

Pan Karol pomógł nam przebrnąć przez wszystkie etapy kupna domu. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiedział na każde pytanie, ponadto komunikacja z nim odbywała się bez typowego bankowego żargonu. Polecamy pana Karola, który jest profesjonalnym doradcą i sympatycznym człowiekiem.

Monika i Marcin Profesjonalny doradca

Dziękujemy i szczerze polecamy. Z uwagi na Nasz brak czasu na załatwianie wszelkich formalności, pomoc Pana Karola okazała się nieoceniona.

Aleksandra i Grzegorz Dokończenie budowy

Pragniemy podziękować p.Karolowi za profesjonalną i rzetelną obsługę naszej transakcji związanej z kupnem mieszkania. Pan Karol wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem, kompetencją oraz pomocą na każdym etapie transakcji. Dzięki temu, że pan Karol zajął się kompleksowo załatwieniem wszelkich spraw formalnych, pozwoliło nam to zaoszczędzić wiele czasu i sprawiło, że transakcje przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze. Doświadczenia te w pełni upoważniają nas do polecenia pana Karola w sprawach związanych z pośrednictwem przy zakupie nieruchomości. Wdzięczni M. T. Surmacz

Małgorzata i Tomasz Surmacz Profesjonalna pomoc

Kontakt do Pana Karola otrzymaliśmy od znajomych którym pomagał w załatwieniu kredytu przy zakupie mieszkania. Wstępnie byliśmy zdecydowani na kredyt w banku w którym od lat mamy konto. Pan Karol znalazł dla nas jeden kredyt na kupno domu i jego generalny remont, załatwił też za nas wszystkie formalności. Szczerze polecamy. Mariusz i Agnieszka

Mariusz Kupno domu i remont

Bardzo polecam pana Karola, tym, którzy chcą szybko i bezproblemowo załatwić sobie kredyt. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Godny zaufania, kompetentny, cierpliwy i profesjonalny doradca, podchodzący z pełnym zaangażowaniem do sprawy! Polecam !!!

Alicja Gajkowska Najlepszy doradca