Mag-1

Karol Dziuba

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 696668846 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Nazywam się Karol Dziuba, witam Państwa na moim profilu eksperta kredytowego.

 

Od wielu lat pomagam klientom w wyborze najkorzystniejszych ofert finansowania. Jestem specjalistą w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz branży nieruchomości.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, którym wcześniej pomogłem –dlatego zadowolenie ze współpracy jest dla mnie najważniejsze.

 

 

Bezpłatnie porównuję kredyty z wielu banków - pomagam wybrać najkorzystniejszy kredyt.

 

 

Jak wygląda proces współpracy:

 

 1. Proszę o kontakt telefonicznylub za pomocą formularza pod zdjęciem- Oddzwonię.

 

 1. Już na pierwszym spotkaniu przeanalizuję sytuację oraz wyliczę maksymalną zdolność kredytową .

 

 1. Przedstawię najkorzystniejsze oferty z ponad 20 banków, w zależności od potrzeb wybierzemy 2 najlepsze o które będziemy wnioskować.

 

 1. Zajmę się wszelkimi formalnościami, pomogę w wypełnieniu wniosku oraz skompletowaniu niezbędnej dokumentacji.

 

 1. Po skompletowaniu całej dokumentacji pomogę w sprawnym przeprocesowaniu wniosku przez bank- w zależności od rodzaju kredytu cała procedura może zająć od 2 dni (Kredyt gotówkowy),  do kilkudziesięciu dniu w przypadku kredytu hipotecznego lub inwestycyjnego. Moje doświadczenie przyda się również podczas negocjacji warunków umowy.

 

 1. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji bank przedstawi ostateczne warunki oraz umowę kredytową. Przed jej podpisaniem omówię szczegółowo wszelkie zapisy i  ostateczne warunki kredytu- odpowiem na pytania które mogą się pojawić.

 

 1. Po uruchomieniu kredytu to bank zapłaci za moje usługi ! Oferta za moim pośrednictwem niczym nie różni się od tej którą klient otrzymałby idąc do banku samemu a często jestem w stanie wynegocjować dodatkowe korzyści.

 

 

 

Klient nie ponosi kosztów mojej usługi !

 

Porównuję wszystkie elementy mające wpływ na finalny koszt kredytu, porównuję: 

 

-marże,  

-prowizje, 

- ubezpieczenia, 

- wysokość raty,

- różne okresy kredytowania,

- wysokość odsetek,

- inne opłaty.

 

Pomagam na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od wyboru oferty przez skompletowanie dokumentacji po omówienie umowy oraz wypłatę kredytu.

 

Wieloletnie doświadczenie  połączone ze znajomością rynku finansowego oraz nieruchomości, gwarantuje skuteczność działania, którą mogą potwierdzić zadowoleni klienci z którymi miałem okazję współpracować.

 

 

 

 

ZAPRASZAM  DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA POD ZDJĘCIEM- ODDZWONIĘ 

 

 

tel.+ 48 696 668 846

mail: [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

Doświadczenie


Doświadczenie zawodowe zdobyłem współpracując z firmami z branży finansowej, inwestycyjnej oraz agencjami nieruchomości. Posiadam licencję pośrednika, odbyłem wiele szkoleń z zakresu produktów finansowych, inwestycyjnych oraz nieruchomości. Największe doświadczenie zdobyłem jednak podczas praktycznej pracy oraz rozwiązywania licznych problemów moich klientów.

 

Obecnie swoje doświadczenie wykorzystuję przy prowadzeniu działalności związanej finansami oraz inwestowaniem w nieruchomości. Prywatnie interesuje się szeroko pojętym rynkiem instrumentów finansowych, nowymi technologiami oraz  nieruchomościami .

 

Atuty eksperta

 

 • Indywidualne podejście do konkretnhej potrzeby klienta
 • Znajomość aktualnej oferty produktów kredytowych oraz procedur bankowych
 • Specjalizacja oparta na kredytach hipotecznych i gotówkowych
 • Mobilność- dojeżdżam do klienta jeśli istnieje taka potrzeba
 • Oferta wielu banków w jednym miejscu- oszczędność czasu + korzyści z wybowu najlepszej oferty na rynku.
 • Pomoc w trudnych i skomplikowanych sprawach

Przykłady opisanych spraw

 • Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - na rynku wtórnym i pierwotnym
 • Kredyty z dopłatami MDM
 • Kredyty na Budowę domu, dokończenie budowy, adaptacje, 
 • Kredyty na zakup mieszkania, remont,
 • Kredyty konsolidacyjne - wszystkie kredyty zebrane w jedną mniejszą dogodną ratę,
 • Kredyty przy dochodzie z zagranicy
 • Kredyty dla kierowców przy dochodzie z diet 

Wybrane rekomendacje

Polecam udsługi Pana Karola. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu na zakup wymarzonego domu, a wiemy, ze nasza sytuacja nie była prosta. Dlatego polecam Pana Karola wszystkim znajomym.

Damian- Bydgoszcz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-09

Profesjonalny doradca. Bardzo miły i kompetentny. Proces przebiegł pomyślnie i na każdym jego etapie byłem informowany o postępach. Polecam zdecydowanie. Przy kolejnej inwestycji najpewniej skorzystam z pomocy Pana Karola.

Dariusz Rutkowski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-02-28

Od samego początku solidnie i rzetelnie podszedł do tematu. Pan Karol jest osobą bardzo komunikatywną, która umie dotrzeć do każdej osoby. Potrafi w bardzo przyjemny i jasny sposób wytłumaczyć wszystkie pytania. Załatwia wszystkie formalności. Polecam współpracę :)

Jakub najlepszy doradca jakiego znam

Data dodania: 2017-10-19

Pan Karol pomógł nam przebrnąć przez wszystkie etapy kupna domu. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiedział na każde pytanie, ponadto komunikacja z nim odbywała się bez typowego bankowego żargonu. Polecamy pana Karola, który jest profesjonalnym doradcą i sympatycznym człowiekiem.

Monika i Marcin Profesjonalny doradca

Data dodania: 2017-03-30

Dziękujemy i szczerze polecamy. Z uwagi na Nasz brak czasu na załatwianie wszelkich formalności, pomoc Pana Karola okazała się nieoceniona.

Aleksandra i Grzegorz Dokończenie budowy

Data dodania: 2016-12-08

Pragniemy podziękować p.Karolowi za profesjonalną i rzetelną obsługę naszej transakcji związanej z kupnem mieszkania. Pan Karol wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem, kompetencją oraz pomocą na każdym etapie transakcji. Dzięki temu, że pan Karol zajął się kompleksowo załatwieniem wszelkich spraw formalnych, pozwoliło nam to zaoszczędzić wiele czasu i sprawiło, że transakcje przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze. Doświadczenia te w pełni upoważniają nas do polecenia pana Karola w sprawach związanych z pośrednictwem przy zakupie nieruchomości. Wdzięczni M. T. Surmacz

Małgorzata i Tomasz Surmacz Profesjonalna pomoc

Data dodania: 2016-09-07

Kontakt do Pana Karola otrzymaliśmy od znajomych którym pomagał w załatwieniu kredytu przy zakupie mieszkania. Wstępnie byliśmy zdecydowani na kredyt w banku w którym od lat mamy konto. Pan Karol znalazł dla nas jeden kredyt na kupno domu i jego generalny remont, załatwił też za nas wszystkie formalności. Szczerze polecamy. Mariusz i Agnieszka

Mariusz Kupno domu i remont

Data dodania: 2016-06-03

Bardzo polecam pana Karola, tym, którzy chcą szybko i bezproblemowo załatwić sobie kredyt. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Godny zaufania, kompetentny, cierpliwy i profesjonalny doradca, podchodzący z pełnym zaangażowaniem do sprawy! Polecam !!!

Alicja Gajkowska Najlepszy doradca

Data dodania: 2016-06-02