Katarzyna Borkowska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785540690 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

BEZPŁATNA POMOC PRZY UZYSKANIU KREDYTU

 

Z branżą finansowa związana jestem od 14 lat.  Współpracowałam z jednym z największych banków w Polsce z Bankiem PKO BP jako doradca Klientów Bankowości Hipotecznej.

Praca w Banku była dla mnie bardzo cennym doświadczeniem, doskonale rozumiem przepisy procedury bankowe, wiem na co zwrócić szczególna uwagę przy analizowaniu umów kredytowych które często dla Klienta są kompletnie niezrozumiałe.

Jako ekspert kredytowy i udzielam kompleksowego wspracia przy kredytach hipotecznych.

Dlaczego warto skorzystać z mojej usługi i na czym polega moja praca.

  • Jako niezależny ekspert kredytowy ze swojej strony poprowadzę Państwa przez cały proces kredytowy tak, aby go maksymalnie usprawnić i znaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Klienta. Zajmuje się pełnym przygotowaniem oraz dostarczeniem do Banku dokumentacji co maksymalnie skraca Państwa czas na tzw. "Biurokracje". Omawiam szczegóły umowy kredytowej oraz udzielam wsparcia przy wypłacie kredytu. Jeżeli jest potrzeba kontaktuję się w Państwa imieniu z deweloperami, urzędami, rzeczoznawcami itp.
  • wyszukuję najkorzystniejsze oferty dla Klienta, które nie różnią się niczym od tej oferowanej bezpośrednio przez Bank, co więcej możemy porównać razem oferty kilku Banków jednocześnie, a także negocjować je z Bankiem.
  • Moja praca polega na nienormowanym czasie, dlatego terminy i miejsce spotkania ustalamy indywidualnie w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.
  •  Jestem osobą postronną – reprezentuję Klienta nie Bank!  To Klient jest dla mnie najważniejszy, dlatego zależy mi na znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania.

 

Kredyt hipoteczny to dość złożony i często skomplikowany proces. Oferty banków różnią się wieloma czynnikami jak oprocentowanie, prowizje czy ubezpieczenia.

Myślimy, analizujemy, liczymy i zastanawiamy się z jakim Bankiem związać się na najbliższych 30 lat… I nic w tym dziwnego kredyt hipoteczny to duże zobowiązanie, zwłaszcza że zabezpieczeniem jest nasz majątek.  Wielu osobą spędza to sen z powiek jak się w ogóle do tego zabrać i od czego zacząć?!

Dlatego proponuję zacząć od telefonu do sprawdzonego eksperta i umówienia się ze mną na spotkanie 😊 To Państwa nic nie kosztuję, a wręcz przeciwnie pozwala zaoszczędzić czas nerwy i pieniądze.  

 

 

 

USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA DLA KLIENTA

ZAPRASZAM DO KONTAKTU 

785 540 690

 

BIURO SOCHACZEW                                                             BIURO WARSZAWA

 

UL. WARSZAWSKA 62 LOK.1                                              UL. JASNA 15, III PIĘTRO

96-500 SOCHACZEW                                                             00-003 WARSZAWA

Doświadczenie

Od 2007 roku pracowałam w Banku PKO BP jako doradca Klienta przy kredytach hipotecznych. Moja praca zawsze była związana z ciągłym doskonaleniem, pogłębianiem wiedzy z zakresu przepisów, procedur bankowych, ale także zmieniających się przepisów związanych z branżą nieruchomości.  Nie są mi obce wszelkie zagadnienia związane z budową domu, realizacji inwestycji przez dewelopera oraz na rynku wtórnym. 

 

 

Atuty eksperta

- ukierunkowanie na potrzeby Klienta

- mobilność i dyspozycyjność

- współpraca z deweloperami, rzeczoznawcami, urzędami

- wieloletnie doświadczenie w branży finansowej

 

 

Przykłady opisanych spraw

- kredyt na zakup nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym

- kredyt na budowę domu

- kredyt na zakup działki

-kredyt na remont/modernizację/ wykończenie

-kredyt na zakup nieruchomości z licytacji komorniczej

-kredyt dla nieruchomości obciążonych służebnością

-kredyt z dopłatami BGK

-pożyczka hipoteczna

-kredyt konsolidacyjny

-refinansowanie kredytu

Wybrane rekomendacje

Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną. Współpraca przebiegła profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. W każdym momencie mogłem liczyć na radę, wsparcie i pomoc w ustaleniach z bankiem i deweloperem. Pomoc Pani Katarzyny pozwoliła uzyskać naprawdę atrakcyjną ofertę kredytu i uzyskać decyzję w wymaganym czasie :) jestem bardzo wdzięczny za pomoc!

Bartłomiej Kredyt hipoteczny

Osoba godna polecenia. Profesjonalne podejście. Pani Kasia pomogła nam w ekspresowym tempie uzyskać kredyt, udzielając przy tym praktycznych wskazówek. Dostępna o każdej porze. Bardzo sympatyczna, konkretna i z fachową wiedzą ☺️ polecam!!!

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Pani Katarzyno bardzo pełen profesjonalizm odnośnie kredytów. Bardzo ale to bardzo przemiła osoba polecam w 100%

Monika Kredyt

Bardzo polecam skorzystanie z usług Pani Katarzyny. Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza, sprawna i kompleksowa obsługa. Pani Katarzyna pomogła przejść nam przez wszystkie formalności w staraniu o kredyt hipotecznym. Służyła pomocą i wsparciem na każdym etapie. Dodatkowo Pani Katarzyna jest bardzo sympatyczną osobą, zawsze dostępną dla klienta.

Luiza Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny. Podczas naszej współpracy dała się poznać jako bardzo kompetentna i profesjonalna doradczyni. Zawsze dostępna dla klienta. Kooperacja z Panią Katarzyną pozwoliła uniknąć wielu formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Bardzo dobry kontakt i partnerska komunikacja.

Mariusz Kredyt na zakup domu

Polecam współpracę, wszystko przebiegło sprawnie.

Malgorzata Kredyt

Polecam współpracę z Panią Kasią. Pomogła mi przy kredycie na zakup mieszkania. Wszytko poszło szybko i sprawnie. Dziękuję za zaangażowanie i wsparcie. POLECAM

Patrycja S. Kredyt hipoteczny